Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:29


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

A- Jurists

20.07.2011. 17:22

Labāk būtu, ja tas Viktors J. tā skribelējuma autors, bu°ūtu tomēr nodefinējis kas gan ir "oligarhs" ?! Bet tā šitādi verbālās pļūtīšanas vērtības skribelējumi ir tik pat vērti, kā tā dievlūdzēju psalma par dieva svētību latvijai gaudošana...

Atbildēt

edisons

20.07.2011. 12:53

Prezidenta pienākums ir runāties ar visiem, arī notiesātiem. Bet politiķim Zatleram nav pareizi runāt ar smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu, jo tā varētu ietekmēt tiesu, savukārt runāt ar aizdomās turāmo Šleseru varētu ietekmēt izmeklēšnau.

Atbildēt

Parasta sieviete

20.07.2011. 00:06

Sis mans komentars ir domars Ventspils Balss
'RAKSTNIEKIEM"es jau saprotu,katram ir veders ar kautko japiepilda, un ja uz 1/2 no Latvijas cilvekiem sim Mafijas Varonim Lembergam ir kompromitejoss materials ,tad ....es saprotu jusu bailes JA NEDZIEDASI PEC LEMBERGA NOTIM, TAD PAZAUDESI DARBU.KURA CITA AVIZE TADU NEMS PRETI??
VISI TACU BAIDAS.....Un tomer - pameginiet saglabat savu cilveka cienu.. Paslaik tas nav viegli. Pat EMSIS iesaka turet meli aiz zobiem, bet tomer.. LAI JUSU BERNIEM NEBUTU JAKAUNAS PAR JUMS Velu veiksmi pielagosanas maksla

Atbildēt

PARASTA SIEVIETE

19.07.2011. 23:55

Es nesaskatu neka slikta taja apstakli,ka Zatlera kungs budams Valsts Prezidents uzaicinaja sava pili MAFIJAS VIRSVADONI + zagli Lembergu un draudzigi ar vinu sarunajas.
Ta ir veikla politika kuru piekopa Prezidents. Lai sekmigi cinitos ar ienaidnieku tas IR JAPAZIST ; Kriminalaja pasaule to sauc par "PROFILESANU" AR TO NODARBOJAS PSIHOLOGI
MUSU pREZIDENTA KANCELEJA PSIHOLOGU NEBIJA , TADEL VINS SO MAFIOZNIKU "NOPROFILEJA PATS SAVIEM SPEKIEM"
Pie tam , no malas raugoties,Zatlera kungam tas izdevas spozi: palukojoties uz Lembergu vina papagaila krasas uzvalka + paverojot si mafijas sefa=Lemberga seju kura ir rakstits neviltots prieks par pasreizejo momentu+ gaisas ceribas ka nakotne ari vins varetu sedet Prezidenta pili,
te pat pilnigi aklam cilvekam ir skaidrs KADI IR
LEMBERGA NAKOTNES PLANI UN CERIBAS !!!
Protams,ka pec siem veiksmigajiem "PSIHOLOGISKAS PROFILESANAS SEANSIEM" Zatlera kungam bija pilnigi skaidrs ar ko vinam ir darisana.Vinam vairs nav vajadzigi nekadi turpmakie dialogi ar so diletantu un demagogu Lembergu.
Es jus apsveicu,Zatlera kungs ! Jus esat talantigs politikis ! Tikai uz prieksu!Es balsosu par jusu partiju tikai !!!!

Atbildēt

Pelnrušķīte

19.07.2011. 21:51

Biju š.g. 18.novembra pieņemšanā pilī. Un Lilita, kas tagad liek Valdim pieņemt galvenos lēmumus, draudzīgi koķetēja ar Lembergu. Un ne jau īsu brīdi. Draudzīgi, ļoti draudzīgi. Arī pats iesaistījās sarunā. Par kaut kādām antipātijām - ne mazākās "ūsu" kustības...un nesakiet, ka tas bija teātris.!

Atbildēt

Viktors J. Ventspilī

19.07.2011. 20:54

Nu ko es varēju darīt - man lika uzrakstīt, ka Zatlers slikts un es uzrakstīju! Vai tad tā nedrīkstēja? Bildes solīja pasī piemeklēt un ar fotožopu zatleram smaidu uztaisīt.
Ko tad es, es jau neko. Vai tad citi tā nedara - pakalpo priekšniekam?

Atbildēt

Nesaprotu

19.07.2011. 15:30

Nesaprotu, kāpēc ventspilnieki, tikko piemin vārdu "oligarhs" , tūlīt steidzīgi vai nu raksta par Lembergu, vai izstāda viņa bildes. Pēc manām domām - tīrā kaitniecība. Sevišķi tas attiecas uz vietējo presi.

Atbildēt

Vārds

19.07.2011. 14:59

Hallo autor? Nevienā bildē neredzēju Zaltera pievēršanos Lembergam. Pie tam tas ir oficiāls pasākums, kurā ir pilsētas mērs nevis kāds oligarhs. Bet prieks, ka Ventas balss tomēr atzīst Lembergs=oligarhs.
Vienalga Zatleram izteikums par to, ka oligarhu ietekmi nejūt ir viņam par labu, 4 gadi tomēr arī viņam pierādija, ka oligarhu ietekme ir vairāk kā reāla.

Atbildēt

e-ezis

19.07.2011. 14:23

Gan jau Lembergs ar laiku dabūs pēc nopelniem, bet lielāku katastrofu Latvijas politikā par Zatleru neesmu manījis. Vienīgi M.Gailis vai G.Krasts varbūt...

Atbildēt

Vilis

19.07.2011. 12:36

Protams, ka Zatlers dabūs sarkt, jo manuprāt ļoti slikti pārzin tautsaimniecību , finanses, ekonomiku un tas jau saprotams, ka nevar tik ātri iebraukt no medicīnas pilnīgi pretējā ielas pusē.Taču atteikšanās tikties ar Lembergu liecina, ka viņam bail, jo Lembergam ir fenomināla atmiņa un ekonomista tvēriens

Atbildēt

Apelsīns

19.07.2011. 12:33

Pirms meklēt sevī oligarhu, katram latvietim būtu sevī jāiznīdē kalpa sindroms! Arī Zatleram un viņa ''reformātoriem''

Atbildēt

.

19.07.2011. 10:38

Liekulis n-tajā pakāpē!
Tāds pats kā viņa pašreizējie līdzskrējēji.

Atbildēt

:)

19.07.2011. 02:38

Visu cieņu Zatleram!

Atbildēt

misters džons

19.07.2011. 01:40

Vienkāršā Ventspils deputāta PRšiki sāk uzdarboties arī šajā mājaslapā.

Atbildēt

kas man patīk

19.07.2011. 00:13

lemberga tērpi man patīk, kaut ko tik bezgaumīgu, kliedzošu un klaunisku nevarētu pat algots cirka darbinieks izvēlēties
nemaz nebūtu pārsteigums, ja pie maza bērna caurejas krāsas uzvalka būtu 'pieskanoti' ne tikai rozā krekls un "interesantā" kaklasaite, bet arī lielās klauna kurpes ar uzliektiem purngaliem un sarkaniem pušķiem

Atbildēt

Paija

18.07.2011. 23:57

Nu, nu Viktor, nepārspīlējiet, katrs skatās savā virzienā un uzlikuši dežūrsmaidiņu sabiedrībai.

Atbildēt

Lelde

18.07.2011. 23:25

nu neredzu nevienu smaidu, kas veltīts būtu Mazajam Napoleonam! Abi atrodas uz skatuves un smaida pretim cilvēkiem!

Atbildēt

DD1

18.07.2011. 22:30

Pat dažas dienas pirms atklāsmes par oligarhiem, Zatlers cienāja Lembergu ar pusdienām un vīnu (par nodokļu maksātāju naudu), lai tas palīdzētu palikt prezidentos. Bet, kad nu šis nē, tad zibeņi bija bargi.

Atbildēt

sfgdff

18.07.2011. 21:48

''Kas ir tas zaļais oligarhs otrajā attēlā? ;)''

Kīlis vai Zālīte?

Atbildēt

Aldis

18.07.2011. 21:29

Viktor, manuprāt, esi pārcenties - nekādu mīļu smaidu arī ar lupu tajās bildēs nevar saskatīt

Atbildēt

HR

18.07.2011. 21:15

Kas ir tas zaļais oligarhs otrajā attēlā? ;)

Atbildēt

ja?

18.07.2011. 21:14

oficiāls pasakums, oficiāli pienakumi
nekādus "mīļus" smaidus neredzu, zatlers izskatās kā skābu gurķi apēdis un viņam tagad nu ļoti sāpētu vēders
lembergam smaids ar šķībs, neizskatās, ka viņiem būtu bijušas labas attiecības

Atbildēt

Guntis

18.07.2011. 21:00

Nu un kas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...