Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

08.04.2018. 11:49

"SAB vadītāja Jāņa Maizīša aktīvo kritizēšanu. To viņa mērķtiecīgi klasificē gluži vai kā noziegumu pret valsti."
.
Vaškēvičs bija "valsts", Maizītis un Vienotība arī ir valsts.

Atbildēt

ala

06.04.2018. 23:40

Līdz ar Vernera Lūša arestu, pazudis arī Kurzemes hercogs itin kā arī pats būtu pie reizes līdzi paķerts. Toties dažas avīzes sākušas visai lielmanīgi izpausties.
http://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/241387-ko-springe-tev-nestasta.htm
u.c.

Atbildēt

Viedais

06.04.2018. 03:41

Smieklīgi dzirdēt sašutumu par akmeni Saeimas logā no valstsbikšaiņiem, kas klanās Maidana iznireļu priekšā. Vēl pretīgāk, ka tiem piebalso vai klusē parvēniji, kas tika pie siles pateicoties 13.janvāra anšiem.

Atbildēt

MI

05.04.2018. 22:33

Õ.Ozolam paldies.
To rakstu nebiju lasījis un nelasīšu, bet turēšu pie vārda.
Kautko līdzīgu pēdējās dienās bija uzcepusi arī NRA Baiba Lulle.
Īstenībā ir ļoti sāpīgi, ka ko tamlīdzīgi pauž žurnālisti, vēl jo vairāk viedokļu līderi. Tas apstiprina tikai vienu, ka cilvēks ir vājš izstrādājums, neskatoties uz viņa izglītību, amatu (amata būtību), dzīves pieredzi.
Lulles raksts mazliet aizķēra un aizķēra viņš ar savu seklumu, un pakalpības, jeb tādu nodevības garu.
Divas dienas bija vēlme šo rakstu izķidāt pa rindkopām, bet sapratu vienu, ka ja to darīšu, tad nolaidīšos līdz viņu līmenim. Līdz līmenim kad amats tiek nevajadzīgi valkāts. Vārdos uzturēts patoss un principu gars, bet aiz vārgi salipinātās čaulas ir tik vien kā cilvēks parastais. Atturējos. Kā sacīt jāsaka - katram savs.
Pārdomām. Latvijas paradokss.
Mums ir 1000 juristu, bet ja tev ir piemēram dep. apliecība kabatā, tad tu uzreiz esi juristu jurists.
Mums ir 1000 rakstītāju, bet ja tev ir kabatā žurnālista apliecība, tad tu uzreiz esi viss. Viss gudrākais, viedākais. Un visiem pērles klausīties.
Paradox un Latvijas tumsība -
Skaties uz manu namu, manu auto, amatu, diplomu, bet nevērtē pēc maniem darbiem.
Paradox, ka Tautas inteliģencei, akadēmiskajai videi kā pirmajai to vajadzētu izsmiet un izskaust, bet tas nenotiek. Kāpēc? Tas liecina tikai par inteliģences, varas elites, tai skaitā žurnālistikas kvalitāti un viņas attīstības līmeni. Bet varbūt šī inteliģence ir vienkārši tikai par to uzdevusies?
Paradox, ka par varas neizdarībām trauksmi ceļ cilvēks parastais, bet ne Tautas gara nesēji un sargātāji.
Interesanti, ja mēs ar savu kriminālo ikdienu, dzīvotu vecajos laikos. Un savu viedokli paustu ar vēstules sūtīšanu uz redakciju (publicēs, nepublicēs vai čeka atnāks). Lūk tad tā būtu Latvija. Viena vienīga Vosa dāča ar bauriem aiz žoga.

Atbildēt

forcemajeure

05.04.2018. 16:33

a Mārtiņš Barkovskis tagad šancē iekš pietiek?

Atbildēt

Es

05.04.2018. 14:47

Kad tu kritiski izsakies par pederastiem, tā ir naida runa, bet kad kritizē ne tā kā gribētos Ozolam, tad tu esi no Kremļa. Nē, vai nu visiem visu vienādi, vai beidz te tikai vienā stabulē pūst.
Kā prezidents šis administratīvais Raimonds, protams, ir tukša vieta.

Atbildēt

Mums jau ir tāds,

05.04.2018. 11:06

»

kļimoviča aita

vējoni vajag sapurināt, nākamreiz viņam iesvilpt (nevis izsvilpt), iemācīt vēl dažus vārdiņus angliski, nopirkt jaunu kazbeku un uzvalciņu, un - mūsim būs tāds prezidente, kāds vēl nekad nav bijis


uztaisīts Pleskavas kazarmās no latvieša krivu duņai. Te mēs redzam, kādi izskatās tādi idioti. Vnk viņš nesaprata, ko Tramps no viņa vēlas, aicinot parādīt uz ālē esošo kādu žurnālistu, kurš var uzdot jautājumu. Ar idiota smīnēšanu nekas nebija līdzēts. Labi ka Lietuvas prezidente tekoši bez lapiņas runāja. Var saprast, ka no Vējoņa sacītā ar Latvales akcentu nekas daudziem nebija saprotams. Tramps zināja, ka tā būs. Tāpēc izprovocēja situāciju, lai pasaule redz, ka nozagtajā valstī Latvijā, ko nozadzis bandīts Vova Putins no Pēterburgas brigādes un terorists un diversants no Drēzdenes laikiem, kāds idiots ir iecelts Latvijas prezidentos.

Atbildēt

kļimoviča aita

05.04.2018. 10:25

vējoni vajag sapurināt, nākamreiz viņam iesvilpt (nevis izsvilpt), iemācīt vēl dažus vārdiņus angliski, nopirkt jaunu kazbeku un uzvalciņu, un - mūsim būs tāds prezidente, kāds vēl nekad nav bijis!!!

Atbildēt

Bandīti ir

05.04.2018. 10:22

»

ES

Par neapžēlošanu, galīgi nepiekrītu šim viedoklim, cilvēkam bija iespēja nesēdēt, vajadzēja tikai (atkārtoju - tikai) ievērot likumus, bet nē, kāpēc to darīt, labāk būt pēc tam cietējam, un atrodas šitādi dīvaiņi, kuri aizstāv pēc būtības recidīvu, jo neba jau vienreiz tas Ansis tika pieķerts kaut ko...


SAB, DP, bij. vp Zatlers, VP, S. Āboltiņa, čekiste kopš strādāja VDK vīzu daļā, Ēlerte , čekiste kopš Ļeņingradas laikiem, kur mācījās, Štokenbergs un Pabriks - visi, kas ar lielu estrādi Doma aukumā par valsts naudu organizēja tautas sapulci, novedot to pie masu nekārtībām. Policijai tika izdalīti norakstīšanai paredzētie policijas auto sašinai, logi Saeimas ēkai bija sagatavoti iestiklošanai un otrā rītā bija vietā. Tautai nolaida asinis. Lai vieglāk čekistu un komunistu izdzimteņiem to pārvaldīt. Arī tika mēģināts atrast neformālos tautas līderus, lai izrēkinātos ar tiem. Atrada vienu - A.A. Bērziņu. Probācijas dienests neņēma pat vērā tiesas spriedumu, ko ignorē arī Vējonis. Zatlers zināja par masu nekārtību organizēšanu un tajā dienā aizbēga uz Īriju, jo baidījās, ka tauta sauks, lai uz skatuves iznāk Zatlers.

Atbildēt

GGG

05.04.2018. 09:53

»

ES

Par neapžēlošanu, galīgi nepiekrītu šim viedoklim, cilvēkam bija iespēja nesēdēt, vajadzēja tikai (atkārtoju - tikai) ievērot likumus, bet nē, kāpēc to darīt, labāk būt pēc tam cietējam, un atrodas šitādi dīvaiņi, kuri aizstāv pēc būtības recidīvu, jo neba jau vienreiz tas Ansis tika pieķerts kaut ko...


Ja jums bija zināma kāda papildus, informācija par vēl kādiem noziegumiem, tad sen par to vajadzēja ziņot tiesībsargājošām iestādēm. Spriežot pēc jūsu rakstītā - jūs zinājāt, bijāt informēts, bet neziņojāt. Par to draud ļoti nopietna atbildība!

Tiesībsargājošām iestādēm vajadzētu uzzināt no PIETIEK jūsu IP. adresi un jūs apciemot, kā nopietnu noziegumu slēpēju. Tādus kā jūs jāsauc pie atbildības, jo noziegumu slēpēji ir pat vēl bīstamāki par akmens metējiem un dūrē sitējiem.

Atbildēt

ES

05.04.2018. 08:26

Par neapžēlošanu, galīgi nepiekrītu šim viedoklim, cilvēkam bija iespēja nesēdēt, vajadzēja tikai (atkārtoju - tikai) ievērot likumus, bet nē, kāpēc to darīt, labāk būt pēc tam cietējam, un atrodas šitādi dīvaiņi, kuri aizstāv pēc būtības recidīvu, jo neba jau vienreiz tas Ansis tika pieķerts kaut ko pārkāpjam... un OTTO, tas nozīmē, ka arī viņš ir rūdīts noziedznieks!

Un nedrīkst šķirot, ja met akmeņus Saeimas logos - varonis, ja tavos, tad bandīts...

Atbildēt

Margēvičai joprojām

05.04.2018. 08:12

»

to Pietiek

Bet Margevičai joprojām pieder SIS pietiek daļas! Vai tad viņu, šo pretīgo nodevēju, tad nevar identificēt ar Pietiek.com


pieder SIA Pietiek tikpat daļas, cik L.L., lai gan nodevēja Margēviča sadarbojās ar DP!

Atbildēt

Tante Bauskā

04.04.2018. 22:46

Labā ziņa ir tā, ka nevienam neinteresē Margēvičas norādījumi, ko drīkst un ko nedrīkst kritizēt

Atbildēt

Okei

04.04.2018. 22:25

LABS RAKSTS, kā vienmēr, OTTO OZOLS.

Terminoloģijas saīsinājumus skaidrojums:
- "OIK" - obligātās iemaksas korupcijai;
- SIA - sanāca, izlaupīja un aizlaidās;
- VID - varnešu izdevumu dalībmaksa;
- VZD - valsts zinātniska demoralizācija utt.


Atbildēt

to Pietiek

04.04.2018. 21:15

»

PIETIEK

Nepatīk mums stukači neatkarīgi no dzimuma, svara un nodarbes


Bet Margevičai joprojām pieder SIS pietiek daļas! Vai tad viņu, šo pretīgo nodevēju, tad nevar identificēt ar Pietiek.com.

Atbildēt

formula

04.04.2018. 17:50

Kas tie tādi ir ar tām klikuhām Ozols,Margevica? Un kāda mums tur daļa,ka šie kašķējas?

Atbildēt

švamme

04.04.2018. 17:25

Vai kaut ko esmu palaidusi garām? Kad un kur "izsvilpa" Vājoni Kazbeku ?? Vai tas nebija domāts burtiski ??

Atbildēt

Mazjānītis

04.04.2018. 16:09

Labs raksts,paldies autoram,lai veicas.

Atbildēt

lauķis

04.04.2018. 16:00

Itkā jau tā , bet Haims Barkovskis ir no tās pašas smilšu kastes.

Atbildēt

hihi

04.04.2018. 15:18

»

tu

uz sevi paskaties, stukaču izdzimteņu izcilība


vai tik pati agņeska nebūs ko iekleķerējusi

Atbildēt

tu

04.04.2018. 15:17

»

PIETIEK

Nepatīk mums stukači neatkarīgi no dzimuma, svara un nodarbes


uz sevi paskaties, stukaču izdzimteņu izcilība.

Atbildēt

PIETIEK

04.04.2018. 14:52

»

Lasītājs

Zināju, ka Pietiekam patiks raksts par Margeviču, pēc viņas izrunāšanās DP


Nepatīk mums stukači neatkarīgi no dzimuma, svara un nodarbes.

Atbildēt

Lasītājs

04.04.2018. 14:41

Zināju, ka Pietiekam patiks raksts par Margeviču, pēc viņas izrunāšanās DP.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...