Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētupes

11.06.2021. 11:45

Jau kopš 2020. gada 9. augusta falsificētajām prezidenta vēlēšanām Baltkrievijā nerimstas protesti. Tauta ir neapmierināta ar diktatoru un uzurpatoru Aleksandru Lukašenko. Baltkrievijas Republikā Aleksandrs Lukašenko tika ievēlēts 1994. gadā. 1996. gada 26. novembrī Aleksandrs Lukašenko vienpersonīgi monopolizēja varu. No šī brīža parlaments zaudēja varu, un tauta zaudēja kontroli par valsti. Aleksandrs Lukašenko nodibināja kleptrokrātiju, kuras centrā atradās viņam pietuvinātie cilvēki (avots no Iljas Jašina oficiālā YouTube kanāla: youtu.be/QMwruf6QOmA Kāpēc Putins zemojas un glābj Lukašenko?). Šajā ilgajā valdīšanas laikā viņš veica rusifikācijas politiku, tādējādi sagraujot baltkrievu kultūru. Rusifikācijas sekas būs vel ilgi jūtamas baltkrievu sabiedrībā. Aleksandra Lukašenko valdīšanas laikā Baltkrievijas Republika kļuva par Krievijas Federācijas vasaļvalsti (koloniju), tas pēc būtības ir noziegums pret baltkrievu tautu. Šai rīcībai nav attaisnojuma. Baltkrievija ir pelnījusi neatkarību. Baltkrievu tauta ir pelnījusi brīvību. Diemžēl asinskārais diktators Aleksandrs Lukašenko nevēlas atkāpties. Atliek vien lūgt Latvju Dievus, lai baltkrievu tauta spētu atgūt savu brīvību un neatkarību. Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Pērkoņtēvs dāvā baltkrievu tautai spēku cīnīties pret netaisnībām! Lūgsim visvareno Dievieti Laimu, lai Laima dāvā baltkrievu tautai laimīgu likteni! Lūgsim visvareno Dievieti Māru, lai Māra dāvā baltkrievu tautai Saules mūžu! Lai Latvju Dievi svētī baltkrievu tautu! Brīvību baltkrievu tautai!!!
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš no svētupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Par notikumiem Baltkrievijā var iepazīties Baltkrievijas opozīcijas oficiālajā YouTube kanālā NEXTA: youtu.be/JEbKtZRAGGI (Lukašenko. Zelta padibenes.) un youtu.be/nneIt3EyClI (Zelta padibenes 2: diktatora ēnā). Iesaku arī noskatīties skatītāju iemīļoto multiplikācijas seriālu “Zapovednik”: dw.com/ru/lukashenko-objavljaet-terror-popravki-iz-skazki-pesnja-kitoboev-zapovednik-vypusk-172/av-57728347 (Lukašenko pasludina teroru. Labojumi no pasakas. Vaļu mednieku dziesma. 172. sērija) un dw.com/ru/shou-lukashenko-bajden-i-putin-gotovjatsja-k-vstreche-zapovednik-vypusk-173-060621/av-57795308 (Lukašenko šovs. Baidens un Putins gatavojās tikties. Humoristiska dzeja par pašu būtiskāko. 173. sērija).
#Batkrievija #BaltkrievijasRepublika #baltkrievi #protesti #brīvība #demokrātija #AleksandrsLukašenko #diktators #uzurpators #totalitārisms #opozīcija #IljaJašins #Skolnieciņš #Zapovednik #DeutscheWelle #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni

Atbildēt

Сколниециньш из святоречки

11.06.2021. 11:42

С 9. августа 2020. года на территории Белоруссии не угасают протесты против фальсифицированных выборов президента. Народ не устраивает правление диктатора и узурпатора Александра Лукашенко. Александр Лукашенко стал президентом Республики Беларусь в 1994. году. 26. ноября 1996. года Александр Лукашенко единолично монополизировал власть на территории всей Белоруссии. С тех самых пор парламент утратил свою власть, и народ потерял контроль над своим родным государством. Александр Лукашенко создал клептократию, в центре, который находятся ему приближённые люди. (источник из официального YouTube канала Ильи Яшина: youtu.be/QMwruf6QOmA Зачем Путин унижается и спасает Лукашенко?). Во время своего долгого правления Александр Лукашенко активно проводил политику русификации жителей своей страны, таким образом Александр Лукашенко деградировал культуру белорусов. Последствия русификации будут ощутимы даже после падения его режима. Во времена вправления этого диктатора Республика Беларусь стала вассальном государством (колонией) Российской Федерации, по сути, это очень серозное преступление против белорусского народа. У этого предательства нет оправдания. Пришло время белорусам стать независимыми. Народ Белоруссии заслужил свободу. К сожалению, кровавый диктатор Александр Лукашенко не хочет уступать власть. Остаётся только молится Латвийским Богам, чтобы белорусский народ смог вернуть свою свободу и независимость. Помолимся древнему языческому Богу Пэрконсу, чтобы Пэрнонс одарил белорусов храбростью и силой духа! Помолимся древней языческой Богине Лайме, чтобы Лайма одарила белорусов счастливой судьбой и удачей! Помолимся древней языческой Богине Маре, чтобы Мара одарила белорусский народ долгой жизнью! Да благословят Латвийские Боги жителей Белоруссии! Свободу белорусам!!!
С уважением к демократии, Сколниециньш (Skolnieciņš) из святоречки
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет с нами мудрость Латвийских Богов!!!
P.S. О событиях в Белоруссии можно ознакомиться на официальном YouTube канале белорусской оппозиции NEXTA: youtu.be/JEbKtZRAGGI (Лукашенко. Золотое дно) и youtu.be/nneIt3EyClI (ЗОЛОТОЕ ДНО 2: В ТЕНИ ДИКТАТОРА). А также советую всем посмотреть мультсериал “Заповедник”: dw.com/ru/lukashenko-objavljaet-terror-popravki-iz-skazki-pesnja-kitoboev-zapovednik-vypusk-172/av-57728347 (Лукашенко объявляет террор. Поправки из сказки. Песня китобоев – “Заповедник", выпуск 172) и dw.com/ru/shou-lukashenko-bajden-i-putin-gotovjatsja-k-vstreche-zapovednik-vypusk-173-060621/av-57795308 (Шоу Лукашенко. Байден и Путин готовятся к встрече. Лимерики о самом важном –“Заповедник", выпуск 173).
#Путин #Лукашенко #самолет #nexta # Белоруссия #РеспубликаБеларусь #белорусы #протесты #свобода #демократия #АлександрЛукашенко #диктатор #узурпатор #тоталитаризм #опозиция # ИльяЯшин #Skolnieciņš #Заповедник #DeutscheWelle #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #Лайма #Мара #Мара-ВелюМатэ #Мара-ЗэмэсМате #БлагодатьЛатвийскихБогов #язычники

Atbildēt

krievija ir Ķīna

04.06.2021. 16:03

»

Krima ir Krievija

Krima referenduma rezultata pievienojas Krievijai un atguva brivibu


Tagad brīvie Krimas iedzīvotāji, ja kaut kur arī var tikt klāt jūrai, tad peldoties visdrīzāk iekodīsies sūdā. Protams, kad no kūrorta uztaisa krievu kara bāzi ar novēmušies, nodzērušies un nomīzušies krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas oficieriem.

Atbildēt

makinens

01.06.2021. 09:17

Tas, ka viņš karoja AZOV sastāvā tikai norāda, ka viņš bija pret Krimas aneksiju. Ja raksta autoram liekas, ka Krimas aneksija ir apsveicama lieta, tad varēja šo rakstu arī nerakstīt. Pietiktu ar uzrakstu "Vainīgs".

P.s. šobrīd ir zināms, ka draudi par "samaļota" spridzināšanu atnāca pēc tam, kad tā jau bija pagriezta uz Minskas pusi piespiedu kārtā, smird šī lieta smagi.

Atbildēt

.

31.05.2021. 15:45

»

nelej udeni

terorists protasevics kopa ar savu draugalu ir cietuma , tas ir labi un simboliski


Ak jā Hamas arī tam mēslam apmelošanu nepiedos.

Atbildēt

.

31.05.2021. 15:43

»

nelej udeni

terorists protasevics kopa ar savu draugalu ir cietuma , tas ir labi un simboliski


Gaisa terorisma akts, lai sagrābtu vienu pašu blogeru, Lukašesku jau pirmā dienā izmaksāja 10 miljardus eiro, bet tas ir tikai sākums.
Huseins, Osama bin Ladens, Miloševičs, Kadafi un Suleimani visi kopā iznāca lētāk kā viens miljards.
Vai vari iedomāties, cik miljonu smirdīgo krievu necilvēku priekšlaicīgi nosprāgs badā, tikai viena ūsaina krievu tarakāna iegribu dēļ?

Atbildēt

to ?

31.05.2021. 15:33

»

?

kapec tavu planu metropole brisele ir nemiera ar Krievijas lemumu ieturet pauzi graudaugu un saulespuku ellas eksporta


Nezinu, kur tu tur, sadzēries sliktas kvalitātes brašku, esi samurgojis. Ja krieviem būtu saulespuķu eļļa, viņi to eksportētu, lai tās vietā vergu barībai iegādātos trīs reizes lielāku daudzumu palmu tauku.

Atbildēt

nelej udeni

31.05.2021. 14:39

»

.

Es redzēju, ka Protasēvičs vadot F 16, raida raķetes uz Austrumukrainas traktoristiem un šahtiniekiem un skolām un slimnīcām


terorists protasevics kopa ar savu draugalu ir cietuma , tas ir labi un simboliski.

Atbildēt

Rekā

31.05.2021. 14:18

»

Es

Nenoliedzami, ka pašā Baltkrievijā visi nedomā līdzīgi un ir cilvēki, kam nepatīk Lukašenko...


Šī bļaustīšanās ir panākusi Putina vēlmi Baltkrieviju pievienot Krievijai. Pirms tam Lukašenko tam kategoriski iebilda. Kurš no Rietumiem par to samaksāja Putinam, par viņa ķīlnieku padarot Lukašenko ? Gadiem ilgi Rietumi samierinājās ar Lukašenko. Tagad latvieši ieņēmuši skaļāko kranču lomu.ES un Fon.der Leiena nesteidzas mainīt lidmašīnu maršrutus. Bet nogaida, kad rimsies ažiotāža.

Atbildēt

.

31.05.2021. 12:58

»

piss off

"Es skaidri redzu, ka attelā Protaseviča rokās ir automātiskais ierocis, bet es joprojām uzstāšu, ka Donbasā viņš bija žurnālists." - garīgi atpalikušais dirsējs no interneta


Es redzēju, ka Protasēvičs vadot F 16, raida raķetes uz Austrumukrainas traktoristiem un šahtiniekiem un skolām un slimnīcām.

Atbildēt

2 teroristi cietumaBaltkrievija ,tas ir labi

31.05.2021. 01:26

»

peace

raksta autors ir īsts daunis .protasevičs ukrainā bija ,kā žurnālists.lasiet wikipedia ,nevis kaut kādu idiotu rakstus


wikipedia ir pindosu propogandas resurs,tam ticet nevar.

Atbildēt

piss off

30.05.2021. 23:19

»

peace

raksta autors ir īsts daunis .protasevičs ukrainā bija ,kā žurnālists.lasiet wikipedia ,nevis kaut kādu idiotu rakstus


"Es skaidri redzu, ka attelā Protaseviča rokās ir automātiskais ierocis, bet es joprojām uzstāšu, ka Donbasā viņš bija žurnālists." - garīgi atpalikušais dirsējs no interneta

Atbildēt

peace

30.05.2021. 20:43

raksta autors ir īsts daunis .protasevičs ukrainā bija ,kā žurnālists.lasiet wikipedia ,nevis kaut kādu idiotu rakstus.

Atbildēt

Abc

29.05.2021. 15:53

...nu to ka daudz prāta puisim nav jau ir tāpat redzams, bet, bet.... kaut kā neticās ka kaut kādu puišeli, kas ir viens no daudziem , tādā veidā Lukašenko izdomāja nolaupīt... Kaut kas te nesaskan!..

Atbildēt

un kā vēl

29.05.2021. 15:20

»

Arča

Tiešam kaads vēl joprojam tic pasaciņai par to,ka hitlers nošāvās


Krievu deģenerāts, kas ēd jebkādu barību ko feodālis ir ielicis tā bļodiņā, tic arī visam, ko tam stum. Kā tu tādu pārliecināsi, ka bučot mirušo kaulus, ko pops atnesis no kapiem, ir nehigiēniski?

Atbildēt

psrs laikā

29.05.2021. 15:15

»

plikam kajam pastalas

Ja, bet latviesu demokrati asv kolonija mulku zeme latvija sovasar paliks bez Krievijas grikiem,bet rudeni un ziema paliks bez Baltkrievijas apaviem


Griķi bija deficīts un tikai, iestājoties tirgus ekonomikai, krievs varēja tos nopirkt cik vēlas. Tā kā Krievijas Pederastijas ekonomikai un cūciskai un asinskārai krievu pasaulītei ir pienākusi "pizda", un vairs nav par ko importēt griķus, to vietā krievu necilvēks ēdīs putras no zīļu un kastaņu miltiem.

Atbildēt

to юра

29.05.2021. 15:02

»

Juris.

Šitas ir tieši laikā-Latvijas nacioanāļi taču fano par nacistiem


Latvijas nacionālisti ir tie paši nacisti, bet jūs esiet pagaidām vēl nedabeigtie civilizācijas atkritumi.

Atbildēt

Nu bet protams

28.05.2021. 23:30

»

Cits pietiek lasītājs (Jānis)

Viens ir būt raksta autoram, bet pavisam cits ielikt komentu par rakstu. Jāspēj atšķirt (kā saka krievi) sena i soloma


"Es rakstu ar anonīmu segvārdu un vēlos, lai mani vārdi tiktu uztverti nopietni" - dirsējs no interneta.

Atbildēt

Cits pietiek lasītājs (Jānis)

28.05.2021. 22:57

»

Nu bet protams

"Tikai man ir tiesības rakstīt ar anonīmu segvārdu. Visiem pārējiem ir jānorāda viņu īstie vārdi, uzvārdi un personas kodi" - dirsējs no interneta


Viens ir būt raksta autoram, bet pavisam cits ielikt komentu par rakstu. Jāspēj atšķirt (kā saka krievi) sena i soloma...

Atbildēt

?

28.05.2021. 21:52

»

Njaa

ja bija Interpola orderis,tad taču to puisi varēja sagaidīt pie trapa Kauņā.Kauns palika


vai tad kads iebilstu pret teroristes tihanovskas arestu Kaunas vai Vilnas lidosta ?

Atbildēt

pec nopelniem,ne mazk ka 15 gadus cietuma

28.05.2021. 21:50

»

Viedoklis

Man neinteresē, kas ir AZOV un ko tas dara. Tagad tam nav nozīmes, jo Lukašenko un viņa teroristu un slepkavu banda bija gatavi notriekt pasažieru lidmašīnu, lai tikai aizturētu jaunekli, kurš viņu asi kritizēja un draudzeni, kura kopā ar domubiedriem publisko personas datus un dzīves vietas adresi ...


asv finansetais jauneklis un vina draugala ir teroristi ,kuriem vieta ir cietuma.Lukasenko ilgi ar viniem auklejas,vajadzeja pirms gada rietumu finansetos sorositus panemt pie dziesmas un visas tupas babas feministes ,kas skraidija ka prata jukusas pa Baltkrieviju,ta vieta lai stradatu godigu darbu.

Atbildēt

nu jau pietiek

28.05.2021. 21:45

»

kļimoviča aita

Bet visvairāk mani sāpina biedra Lapsas mežonīgais autoritārisms - tas, ka viņš ierobežo komentāru skaitu līdz 3


Pie Lapsas jau vel kautko pret sorositiem un nacionalajiem atkritumiem var uzrakstit patiesibas varda,delfi,tvnet.lv kasjauns,lv pat vienu komentu uzrakstit nelauj,ja neesi absolijis lojalitati karinlevita asv koloborantiem Latvija !

Atbildēt

kļimoviča aita

28.05.2021. 17:47

Bet visvairāk mani sāpina biedra Lapsas mežonīgais autoritārisms - tas, ka viņš ierobežo komentāru skaitu līdz 3!

It kā Islandes serveros vietas trūktu...

Atbildēt

Viedoklis

28.05.2021. 17:44

Man neinteresē, kas ir AZOV un ko tas dara. Tagad tam nav nozīmes, jo Lukašenko un viņa teroristu un slepkavu banda bija gatavi notriekt pasažieru lidmašīnu, lai tikai aizturētu jaunekli, kurš viņu asi kritizēja un draudzeni, kura kopā ar domubiedriem publisko personas datus un dzīves vietas adresi tiem tā saucamiem policajiem, kuri spīdzina un nogalina baltkrievus un citus cilvēkus šajā valstī.

Atbildēt

kļimoviča aita

28.05.2021. 17:43

»

koijots

Nu, tev gan Žanka putra paurī. Raksta autors visādi cenšas demonizēt Protaseviču, kurš it kā tusē ar visādām tur amerikāņu antiSorosītu organizācijām, bet tu te slavē raksta autoru, vienlaikus lamājot Sorosu. Kā teiktu tavs kurators - oprideļites tovarišķ


Biedri Koijot,
putras vārītāju mērķis ir sasniegts - putra patiesi konkrētā!

Galvenais neapjukt.

Ko darīt?!?!

A neko! Ņemam putras pēdējo frakciju, un par to tad arī balsojam!

Atbildēt

kļimoviča aita

28.05.2021. 17:39

»

žanis

Neļauj pielikt rakstam plusu, kārtējā sorosītu pederastu viltība, lai jauktu tautai galvu


Apliecinu, ka tas tā patiešām ir. Arī man neizdevās pievienot +... biedri Lapsa, kā kaut kas tāds Jūsu portālā iespējams?! Ar vai bez Jūsu svētības?

Atbildēt

Juris.

28.05.2021. 16:52

Šitas ir tieši laikā-Latvijas nacioanāļi taču fano par nacistiem.

Atbildēt

Njaa

28.05.2021. 16:05

»

Maigonis

Pasaules satraukums ir nevis par negodīgi aizturēto, bet par nelikumīgu avioreisa nosēdināšanu


ja bija Interpola orderis,tad taču to puisi varēja sagaidīt pie trapa Kauņā.Kauns palika?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.05.2021. 14:41

»

to fašists

Fašisti, lops netīrais, ir krievi. UPA, tāpat, kā latviešu varoņi - leģionāri katra smirdīga krievu sadista un pederasta ģenētiskā atmiņā līdz pat pēdējā krieva, pēdējam pirdienam viņa mūžā ir iedzinuši sarkanarmiešu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikus...


Tavs elks Hitlers nošāvās un visiem fašistiem kā tu tā jābeidz sava dzīve kā jūsu elkam, un tev smirdīgais pidar arī laiks nošauties, jo krievi jūs atkal Ukrainā izdupsēs tā ka asinis pa muti nāks ārā un ar kerzaviku tev visus tavus līkos netīrītos zobus izsitīs.

Atbildēt

Cits pietiek lasītājs

28.05.2021. 14:00

Varbūt tomēr ja liekam rakstu masu informācijas līdzekļos tad atklājam raksta autora vārdu. Pretējā gadījumā var rasties situācija, ka delfu, tv net, nra u.t.t. portālos lasīsim rakstus ko ievietojuši delfi lasītājs, tv net lasītājs, nra lasītājs u.t.t. Vai nebūs "jautri" lasīt šādus pagrīdes vārsmotājus!Saprastu vēl ka šis "lasītājs" būtu sniedzis liecību teiksim KNABam vai citai informāciju pieprasījušai izmeklēšanas iestādei. Tad tā atreferējumā varētu liecinieka drošības nolūkā neminēt autora vārdu, bet šai gadījumā autors labprātīgi (aiz savas iegribas) sniedzis savu vārsmojumu, bet savu vārdu nevēlas atklāt...

Atbildēt

+15

28.05.2021. 13:46

»

autoram

...tie ir puiši, kuri Donbasā veic militāras operācijas pret prokrieviskajiem bruņotajiem formējumiem


puisis pasedes 15 gadus cietuma par terorismu un iznaks no kolonijas nobriedusa cilveka vecuma.

Atbildēt

plikam kajam pastalas

28.05.2021. 13:43

»

to Q

Tiešām, netīrās fašistu cūkas, sadisti un pederasti, lieciet mierā Baltkrieviju! Vismaz puse Baltkrievijas iedzīvotāju, ar prieku nobeigtu koļiņku, bet ūsaino krievu tarakānu, vismaz 70...


Ja, bet latviesu demokrati asv kolonija mulku zeme latvija sovasar paliks bez Krievijas grikiem,bet rudeni un ziema paliks bez Baltkrievijas apaviem.

Atbildēt

Maigonis

28.05.2021. 13:43

Pasaules satraukums ir nevis par negodīgi aizturēto, bet par nelikumīgu avioreisa nosēdināšanu.

Atbildēt

Oma

28.05.2021. 13:33

»

uhu

Par AZOV pilnīgi meli


Ta ir taisniba

Atbildēt

krievsam

28.05.2021. 12:36

»

sēlis

Viens ir skaidrs no rietumiem iecerētā varas maiņa Baltkrievijā ir pilnībā izgāzusies , tagad atliek tikai kaukt un gaudot, nu negrib Baltkrievija kļūt par Eiropas otro miskasti aiz Ukrainas


Tagad būs pirmā Āzijas miskaste, kopā ar krieviju. Kaut kā nemana, ka krievu fiziskie, garīgie un morālie kropļi, kas tā mokās Ukrainā, taisītos atpakaļ uz mājām.
Tas, ka novorosijas plāns ir izgāzies pilnībā, tikai pēdējais idiots nesaprot, jo tiklīdz prātā jukušais krievu virsp-idars, Putins, eskalēs situāciju, to nekavēsies izmantot Turcija un Ķīna un Sibīrija un Kaukāzs tiks zaudēt mēneša laikā.

Atbildēt

to Q

28.05.2021. 12:28

»

Q

Lieciet Baltkrieviju mierā NA plānprātiņi un sorosītu pederasti, baltkrievu tauta pati izlems kāda tai būs valdība , Lukašenko ir savas zemes patriots un demokrātija šajā valsti ir lielāka kā Latvijā,pretīgi lasīt šos apvainojumus kaimiņu tautai un vietējo teroristu aicinājumus nogalināt kaimiņvalsts...


Tiešām, netīrās fašistu cūkas, sadisti un pederasti, lieciet mierā Baltkrieviju! Vismaz puse Baltkrievijas iedzīvotāju, ar prieku nobeigtu koļiņku, bet ūsaino krievu tarakānu, vismaz 70%.
Šis gaisa terorisma akts krievu barības trauciņos tehnisko palmu tauku daudzumu samazinās vismaz par 20%, bet drīz jau tos nāksies aizstāt ar solidolu, kamēr vēl nebūs galīgi nolietojušās importa naftas pārstrādes iekārtas.

Atbildēt

to fašists

28.05.2021. 12:19

»

ASV protektorāts Latvija

Man savā laikā nejauši sanāca padzīvot Ukrainā vienā tūristu bāzē ar šiem cilvēkiem. Mans viedoklis - tie nav nacionālisti. Tie ir fašisti. Kad es redzu, ka mūsējie kasīkļi ar viņiem brāļojas, tad es izdaru secinājumu - mūsu nacionāļi vai nu nezina, ar ko viņiem ir darīšana, vai viņi paši ir tādi paši...


Fašisti, lops netīrais, ir krievi. UPA, tāpat, kā latviešu varoņi - leģionāri katra smirdīga krievu sadista un pederasta ģenētiskā atmiņā līdz pat pēdējā krieva, pēdējam pirdienam viņa mūžā ir iedzinuši sarkanarmiešu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikus.
Ja pret katru varoņa nāvē kritušo vācu karavīru, Staļinam nācās samest kurtuvē 6-7 savu beztiesīgo vergu, tad pret latviešiem un ukraiņiem attiecība jau bija vismaz 1/10.
Marodieri un pederasti, kas esiet jūs, nekad nav bijuši karotāji.

Atbildēt

uhu

28.05.2021. 11:34

Par AZOV pilnīgi meli!

Atbildēt

autoram

28.05.2021. 11:26

...tie ir puiši, kuri Donbasā veic militāras operācijas pret prokrieviskajiem bruņotajiem formējumiem.
++++++++++++++
Malacis puisis! Vēl lielāka cieņa pret viņu, kas cīnās pret Putina un Lukašenko slepkavniecisko režīmu

Atbildēt

antons mikoss

28.05.2021. 10:51

...atstāstījaums..

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....