Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kāda ir PVD sūtība?

Viesturs Šķilteris
04.06.2016.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ilze

06.06.2016. 18:40

Cūku tirgus vainīgs,ja daudz gaļas,cena krītas,lai cena nekristos,liekie cūku audzētàni "jàiznīcina", tapēc " vainīgs" cūku mēris,žàvēta gaļa un uzliek sodu,kam ir apetīte uz savu gaļu.

Atbildēt

PVD

06.06.2016. 08:30

Peldu ielas troļļi savu algu atstrādā, tikai pārāk uzkrītoši

Atbildēt

jurists

05.06.2016. 23:09

Autors nav publicējis likuma tekstu u. tml.,
tāpēc viņam nevar līdzēt.

Atbildēt

kkk

05.06.2016. 20:43

Kaut kāds murgs. Autors zina, kas ir pārvietošana, bet nezina, kas uzliek sodu, un kā to pārsūdzēt. Ja godīgi, PVD ir viens no vājākiem dienestiem valsts struktūrās, viegli un elementāri apspēlējams.

Atbildēt

zane

05.06.2016. 19:05

Nezinu cik atlec Jekabpils PVD, konkreti Marai, sivenus perkam ka gribam, Oficiali maksa dargi, bez papiriem 30 procenti nost Nu luk, cik miljonus vel Dukl. panems karojot ar cuku meri?

Atbildēt

jasis

05.06.2016. 19:00

Šitais cūkkopis gadījumā nav no Valmieras ūdens?

Atbildēt

Udox

05.06.2016. 15:26

Tā ir Latvijas valsts sistēma - radīt likumus un iestādes, bet neradīt kontroles mehānismus. Rezultātā vienīgais veids, kā var cīnīties ar valsts iestāžu pārkāpumiem, ir tiesa. Kāda nu mums viņa ir un reizēm no tā ir jēga. Cita lieta - juristi neies kasīties par mazāku summu kā tūkstoš eiro jeb pats atmaksā izdevumus. Vārdu sakot - visas idejas pamatā ir kukuļņēmējiem un zagļiem norāda, ka daudz nevar ņemt, lai nesāktos tiesa un tā visi dzīro. Tikai nevajag man stāstīt par Valsts kontroli - Bauskas novada dome aizvadītajos trīs gados vējā izsēja vairāk nekā miljonu un VAlsts kontrole vēl iedeva pirmajiem īpašu papīru par labu sadarbību. Tādi esam.

Atbildēt

Frankenšteins

05.06.2016. 13:17

»

Panamas pamuļķim

tavi debila pedolibersatu troļļa murgi nevienam neinteresē


trakais mikropisans atkal bez zālēm

Atbildēt

Dainis Grabovskis

05.06.2016. 11:43

Ja autors ir cietušais tad paskaidroju kāda ir soda uzlikšanas sistēma. Nevis tiesa uzliek sodu, bet tas ierēdnītis. Tikai pēc soda uzlikšanas to var apstrīdēt tiesā.
Bet otrādi, ne kā! Nav soda nav tiesas.

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 11:02

»

tad sanāk

vienkāršiem darbarūķiem jābūt juridiski izglītotākiem nekā 100 "gudrajiiem


Lai amortizētu zemnieku nemierus un dusmas, ir izveidota Zamnieku Saeima, kura, telojot idiotus, brauc piketos uz Briseli. Piketos, kuros zīmēties tautas padibenēm - Vaiderei, Kalnietei, Kariņam, Zīlem utt.

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 10:48

»

tad sanāk

vienkāršiem darbarūķiem jābūt juridiski izglītotākiem nekā 100 "gudrajiiem


Ir simts muļķu, kas nekad nav piedalījušies likumu izstrādē, nonakot Saeimā. Saeimas tribīne ir samazgu spainis. Bet likumus sakarto citi, k pastumj nobalsošanai. Tiem jāatbilst ES prasībam.

Gudri iz izveidots, ka ir divas šķiras - pirmā, kas izstradā un skatās lai izpilda visas regulas paklausīgi, otra, kuru nepartraukti soda, ka tā nezin un nesaprot, kādēl regtulas tik sliktas viņiem. Viņus nopērk ar maldināšanu - platību maksājumiem un subsīdijam - pasus iepin noladētajā sistēmā, kas viņus iznīcina.

Atbildēt

777

05.06.2016. 09:57

»

Panamas papīrs

Vispār krotālijas vajag iešaut ausīs un degunā - deputātiem sarkanas, ierēdņiem zilas, tiesnešiem un prokuroriem melnas...


Lai dzivo Makslinieces Prokurores Evija Freidenfelde Sedleniece ,Vaskeviki un Montik veidigi,lai Tiesnesim Strazdam labi klajas.Korupciju apsesta ierednu varza,,kas veic genocidu pret Latvju tautu.

Atbildēt

hm

05.06.2016. 08:39

Patiesībā tas ir vairāk likumu jautājums. Ja PVD nozarei uzrakstīti 100 000 likumu, no kuriem kaut 1000 ir pretrunīgi ... taisnība un patiesība kā jēdziens nepastāv. Tā tiek aizvietota ar advokātu un juristu skaidrojumu. Vai arī taisnība vienmēr būs tādiem kā Lembergam, kurš sasēdina 10-20 advokātus un to sameklē.
Vēl jo vairāk, ka vienpatis zemnieks nevar zināt, ne tikai PVD, bet arī daudzas citas likumdošanas ar 100 000 likumdošanas aktiem, kuri nosaka viņa rīcību, saimniekošanu.
Taisnība mūsdienās ieregulēta tā:
vizmazāk tā pienākas vienpatim zemniekam, sīkuzņēmējam
nākošais slānis - ierēdņi,
un augstāskais līmenis - korporācijas, kuras spēj noalgot juristu simtus.
Un jo vairāk likumdošanas aktu (taisnības grāmatu) tiks sadrukāts, jo pārliecinošāk shēma darbosies.

Atbildēt

tad sanāk

05.06.2016. 08:21

vienkāršiem darbarūķiem jābūt juridiski izglītotākiem nekā 100 "gudrajiiem"?

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 07:49

»

tualetes papīrs

Nu jau, nu jau. Kāda tad būs tā gudrā valoda? Ak-47? Ierēdniecībai un tiesai nevajag nekādas gudrības. Ja vajadzēs, uzrakstīs makulatūras kalnu ar glupībām, kā adm. tiesa 7 senatoru sastāvā, un nekas par to nebūs. Nevienu krūmiņveru no amata tāpēc neatcels. Ejiet uz ECT, EKT vai kaut uz elli, tur arī...


Vispār krotālijas vajag iešaut ausīs un degunā - deputātiem sarkanas, ierēdņiem zilas, tiesnešiem un prokuroriem melnas, ...
Lai pa gabalu redz, ka tuvojas cūku mēris.
================================

Juridiskā naida valoda ir tad, kad zini vairāk par ierēdni, ko tas drīkst, ko nē, tostarp ar faktisko rīcību.Parzinot ierēdņa funkcijas, var uzbrukt viņam ar naida valodu, ja viņš veic patvaļu vai vnk kļūdās cilvēcīgi. Jābūt gan zināšanām, gan aukstasinībai, gan naidam vienlaikus, lai aizstāvētos gan pret prazitējošiem ES ierēdniecības Latvijā funkcionariem, gan par savām vitālajām interesēm, lai tiešām neiznīcina katru sīkzemnieku, kā tas notiek pašlaik, iznīcinot naturalo latvieša, viensētnieka, pašu būtību - mīlestību pret savu zemi un valsti..

Visi lauksaimnieki tiek pazemoti ar subsīdijam un reizē notiek manipulācija, iznīcināšana, jo mēs nekad nevaram konkurēt ar ES dienvidu apgabaliem turklāt ar mazākām subsīdijām. Apzinata ekspluatācija, mērķtiecīga verdzības buferzona.

Atbildēt

Nāburgs

05.06.2016. 07:00

Autora rakstītais izklausās pēc slima suņa murgiem. Strenči no Valmieras nav tālu - laikam būs šis slimnīcas pacients.

Atbildēt

temida

04.06.2016. 23:28


pvd būtība piesegt gaļas kustību (kaukāzas emirātam) vai kā viņi tur grib sevi dēvēt

Atbildēt

tualetes papīrs

04.06.2016. 22:44

»

Panamas papīrs

Kamēr LV katrs uzņemējs nebūs jurists, tikmēr tos čakarēs. Jabūt naidam pret ierēdņu patvaļu, tas ir tikai sākums, lai apzinātos pats savas tiesības. Ar viniem jāruna gudrākā valodā par viņiem, citādi patvaļa nebeigsies


Nu jau, nu jau. Kāda tad būs tā gudrā valoda? Ak-47? Ierēdniecībai un tiesai nevajag nekādas gudrības. Ja vajadzēs, uzrakstīs makulatūras kalnu ar glupībām, kā adm. tiesa 7 senatoru sastāvā, un nekas par to nebūs. Nevienu krūmiņveru no amata tāpēc neatcels. Ejiet uz ECT, EKT vai kaut uz elli, tur arī priekšā latvju bāliņi un meitas, kuri izlemj, kuras lietas un kā bīdīt tālāk un kuras, nē.
Par tēmu. Pvd domāts, lai likvidētu sīksaimniekus. Cūku mēris kam nodarīja lielāko kaitējumu? Tiem, kuriem viena, divas cūkas pašpatēriņam. Lielsaimnieku interešu lobijs no viena gala līdz otram. Turiet vistas varbūt? Jeb arī tās Eiropa uzskaita? Interesanti, kur vistām iesprauž krotālijas? Vispār krotālijas vajag iešaut ausīs un degunā - deputātiem sarkanas, ierēdņiem zilas, tiesnešiem un prokuroriem melnas, ...
Lai pa gabalu redz, ka tuvojas cūku mēris.

Atbildēt

zane

04.06.2016. 22:33

nav jau tikai Valmiera. Jekabpili ir Mara. VIDa ir zinas par vinas ipasumiem? Cik mazo zemnieku ir izputinajusi, stap citu ari gimenes.Bet galvu cel lidzi duklavam.Nezinu ka mes lai tiekam vala no siem mesliem.

Atbildēt

Tarakaans

04.06.2016. 22:03

Tas Valmieras priekšnieks ir tāds diezgan liels kretīns, ir bijusi darīšana.

Atbildēt

Ja tā

04.06.2016. 20:09

Diezin vai Latvijā ir kāda iestāde, kas nerīkojas tieši tāpat. Arī mēs esam Administratīvajā apgabaltiesā un arī tur tiesneši pieraksta spriedumos to, kā nemaz nav lietā, lai varētu tikai izdarīt vajadzīgo nolēmumu. Pagaidām visi valsts ierēdniecībā strādājošie darīs visu, lai nebūtu jāatceļ pat nelikumīgi pieņemts lēmums. Tas nu jau ir aksioma.

Atbildēt

Vietējais

04.06.2016. 19:56

Pašlaik vienīgās zāles šādiem PVD ir bars vilku sugas suņu. Lai kungi piebraucot pie mājas vai fermas nevar nemaz izkāpt no saviem glaunajiem auto. Nekādas vardarbības, nekā personīga! Lai sēž tur iekšā veseli kaut nedēļu. Kamēr tā netiks darīts, nekas jau nemainīsies, jo tagad - katrs kura rokās ir iespēja nokāst naudu, to arī bez sirdsapziņas pārmetumiem par šādas rīcības pareizumu to arī dara.

Atbildēt

Plutons

04.06.2016. 19:50

Autors vienkārši nesaprot, kā pareizi jārīkojas! Lūk, Podnieks noziedoja partijai un PVD viņu sāk aizstāvēt visos iespējamos veidos.

Atbildēt

Analīze

04.06.2016. 19:24

PVD darbojas pēc Zemkopības ministra ģīmja un līdzības - līdzība ar bībelē minēto. Ja jau Zemkopības ministrs spļauj virsū jebkurām saprātīgām prasībām, tas PVD nemaz nedrīkst rīkoties savādāk, ja ekonomikas vai finansu ministrs sūdzas, ka nepildās plānotie ieņēmumi no soda naudām, tad daži ļoti iztapīgie, bet domāt nespējīgie PVD daboņi cenšas šo trūkumu novērst.Par uz;n;emējdarbības veicināšanu te nav ne domu ne runas. Sekojoši - zivs pūst no galvas.

Atbildēt

Panamas papīrs

04.06.2016. 19:10

Kamēr LV katrs uzņemējs nebūs jurists, tikmēr tos čakarēs. Jabūt naidam pret ierēdņu patvaļu, tas ir tikai sākums, lai apzinātos pats savas tiesības. Ar viniem jāruna gudrākā valodā par viņiem, citādi patvaļa nebeigsies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...