Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jäzeps

03.06.2016. 13:53

»

valts

Pidermotu mērķi ir redzami..Vardarbībai ir Kriminālkodekss..Visas planētas piderizācijai- Stambulas konvencija..Tautu neapmānīy=t


Bet ko lai dara , ja lut. mäcitäjs I.Paics tik smuku aizstävibas tekstu uzrakstijis.Vinam cilvèktiesibas noliktas pär Dieva bausliem. Kauns.

Atbildēt

Rabarbera kāts

20.05.2016. 20:09

LA 11.maija nummurā ir skaidrojums. Faktiski jau šī konvencija vairāk attiecas uz valstīm, kurās vardarbība pret sievieti ir norma. "Sociālā dzimte"jēdziens domāts, lai lauztu vēsturiskos priekšstatus par sieviešu un vīriešu lomu sabiedrībā. Piem., tiek uzskatīts, ka vīrietim nav pieņemams strādāt par audzinātāju bērnu dārzā. Sešgadīgam bērnam viņš nedrīkstētu būt audzinātājs, bet septiņgadīgam skolā gan. Jeb sabiedrība ar aizdomām skatās uz sievieti militārajā dienestā. Dzimumu jau sen drīkst mainīt, un to maina arī bez Stambulas konvencijas. Rasnačs pat to nezina.

Atbildēt

valts

20.05.2016. 11:24

Pidermotu mērķi ir redzami..Vardarbībai ir Kriminālkodekss..Visas planētas piderizācijai- Stambulas konvencija..Tautu neapmānīy=t..

Atbildēt

kaža

19.05.2016. 22:34

»

ina

Nesaprotu , ko var cepties par šo konvenciju. Izlasīju un uzskatu ka tas ir pareizi ka Latvija parakstīja šo konvenciju. Tikos šaubos , ka tā tiks ņemta vērā kad tiešam cilvēks saskarsies ar vardarbību


Tā ņemšanas ap šo hartu ir tādēļ ka grib lai aizmirstu par neparakstīto sociālo hartu,kuras parakstīšana mūsu labējām partijam būtu viņu ļaunākā murga piepildijums t.i. solis tautas saglābšanas virzienā.

Atbildēt

Bilzerts

19.05.2016. 21:59

»

Zilberts


Turi muti, stulbeni!

Atbildēt

priekš naivajiem

19.05.2016. 21:24

Naivie konvencijas parakstīšanas atbalstītāji!Vai jūs vispār esiet aizdomājušies par to, kas ir vardarbība un vai pret vardarbību kā tādu vispār ir speciāli jācīnās, it īpaši vēl ar šādu konvenciju parakstīšanu? Ar vardarbību ir pilna visa mūsu ikdiena. To nemaz nav iespējams apkarot. Ieslēdz televizoru un tūliņ dabūsi baudīt reklāmas, kas vardarbīgi tev tiek uzspiestas. Aizej uz darbu un tev tur būs jādara daudz kas tāds, ko tev nemaz negribas darīt, bet ko darba pienākumi tev vardarbīgi uzliek darīt. Visi valsts likumi, kas atspoguļo personas pienākumus pret valsti un sabiedrību ir viens, vienīgs vardarbību saraksts. Arī ar likumu noteiktā obligātā izglītība ir vardarbība pret bērnu, jo bērni nemaz negrib iet uz to skolu un tur stundām ilgi sēdēt solā. Šo sarakstu var turpināt un turpināt. Tikai par šādām vardarbībām tie vardarbību apkarotāji parasti nerunā. Viņi runā par fizisko, emocionālo, seksuālo, homofobisko u.t.t. vardarbību veidiem. Ir vēl arī citi vardarbību iedalījumi (vardarbība skolā, uz ielas, ģimenē, mutiskā vardarbība...)Bet tad, kad jāpamato vardarbības apkarošanas nepieciešamība, vardarbības apkarotāji nez kādēļ sāk runāt nevis par vardarbību, bet gan par vardarbīgiem noziegumiem. Viņi runā par izvarošanu, piekaušanu, spīdzināšanu un pazemošanu, cieņas un goda aizskaršanu, brīvības laupīšanu, paverdzināšanu... Bet tā jau nav vardarbība , tie ir NOZIEGUMI. Un pret noziegumiem tiešām ir jācīnās un tas arī tiek darīts.Tur nekāds konvencijas nav vajadzīgas. Tur strādā policija un tiesu iestādes balstoties uz valstīs izdotajiem krimināllikumiem.
Bet, kā tad ar vardarbību? Ja no tiem vardarbības apkarotāju sludinājumiem izņem ārā noziegumus, tad tur nekas daudz pāri nepaliek. Un tas, kas tur pāri paliek, tāpat ar konvencijām nav apkarojams. Tas vispār nav apkarojams. Tā ir mūsu ikdiena, kas atkarīga no sabiedrības kultūras līmeņa, izglītības, audzināšanas un tradīcijām. Ja mēs te sākam kaut ko apkarot, pret kaut ko cīnīties, tad pati šī cīņa un apkarošana pārvēršas par vardarbību. Paradoksāli, bet cīņa pret vardarbību pati kļūst par vardarbību. Nu ņemsim kaut pašu jaunāko vardarbības veidu kas izgudrots - homofobisko vardarbību. Es, piemēram, izjūtu dziļu riebumu redzot, ka divi vīrieši kaislīgi bučojas vai kāri apgramsta viens otru. Taču man šis riebums, saskaņā ar konvenciju būs sevī jāapspiež, ar notiekošo jāsamierinās un es pat nedrīkstēšu izteikt tam atklātu nosodījumu, lai neizpelnītos homofobiskā varmākas titulu. Bet, vai tad šāda situācija pret mani nav psiholoģiski vardarbīga? Vai tad tā nav vistiešākā vardarbība, ja konvencija vardarbīgi,uzstāda prasības un noteikumus, kas ir pretrunā ar sabiedrībā valdošo morāli un tradīcijām?
Bet tieši ar tādu nolūku jau arī tā konvencija ir izstrādāta! Lai likuma vārdā varētu apkarot sabiedrības taisnīgo sašutumu un pretestību pret sabiedrībai uzspiestām svešām un bieži vien nepieņemamām (ne)tikumu un uzvedības normām. Citādi tāda konvencija vienkārši nav vajadzīga, jo, kā jau teicu, noziegumu apkarošanai pilnīgi pietiek ar tām normā, ko iemieso Krimināllikums.

Atbildēt

skumji

19.05.2016. 19:15

nav saprotams kādēļ nesapraša publicēts

Atbildēt

ina

19.05.2016. 15:56

Nesaprotu , ko var cepties par šo konvenciju. Izlasīju un uzskatu ka tas ir pareizi ka Latvija parakstīja šo konvenciju. Tikos šaubos , ka tā tiks ņemta vērā kad tiešam cilvēks saskarsies ar vardarbību.

Atbildēt

R.Dzintars

19.05.2016. 15:15

Ir viena problēma - Stambulas konvencija aizliegs Latvijas armijai šaut pa zaļajiem cilvēciņiem, kuri rīkos diversijas un centīsies pievienot Latgali Krievijai. Tā būs vardarbība pret citādi domājošajiem. Arī kara gadījumā nedrīkstēs šaut pa okupantiem, jo tā būs vardarbība.

Atbildēt

ciniķis

19.05.2016. 12:42

Nez kādas pazīmes raksteļa autors - liberasts saskatīja , ka Eiropā varētu notikt tā, "kā notiek citur pasaulē"?

Atbildēt

tuk tuk

19.05.2016. 10:21

Tagad ar Viņķeles svētību skolās mūsu bērnus varēs audzināt par bezdzimuma būtnēm.

Atbildēt

kāds

19.05.2016. 09:17

Var kāds izskaidrot kāpēc Reirs jamo parakstīja kamēr Saiema vēl nav ratificējusi?

Atbildēt

Esmu

19.05.2016. 08:55

Kā jau te teica - praida konvencija.

Atbildēt

Panamas papīrs

19.05.2016. 07:52

Zem Stambulas konvencijas slēptā veidā tiek turpināta praidisma politika. Ir tikai viens ASV mērķis - ES projekts, kurā kākroplīga rasu, nāciju, bezdzimuma personu sajaukumā tiek virzīta ideja ES pievienot Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu. Tad bez latviešu valodas būs otra valsts valoda - krievu, jo robežas būs atvērtas.
Tāda ir perspektīva.

Atbildēt

udox

19.05.2016. 00:35

Man vienmēr ir patikuši šie teksti. Piemēram: "Vīrieši pelna vairāk nekā sievietes!" Tas laikam ir domāts, ka vīriešiem jāpelna mazāk. Tā arī šoreiz: "sievietes visā pasaulē no vardarbības (īpaši - seksuālas) cieš vairāk, nekā vīrieši." Laikam domāts, ka vairāk jāsāk ciest vīriešiem, jeb, ieviešot nekatro dzimumu, statistika izlīdzināsies? Stāstam it kā nav ne vainas, bet baidos, ka raksta autors pats īsti nesaprata, ko gribēja teikt.

Atbildēt

!

18.05.2016. 22:44

Beidzot viens saprātīgs cilvēks raksturojis konvencijas jēgu saprotamā valodā. Citādi Rasnačs un & manipulē ar sabiedrību, piedēvējot konvencijai neesošas lietas.

Atbildēt

!

18.05.2016. 22:19

»

Neiedziļinoties detaļās

Nē viena no svarīgakajām būtībām ir 12. pantā...


soross tacu naudu veja negrib izmest,tatad ari rezultatam ir jabut atbilstosam.

Atbildēt

naciet ara no skapjiem,konvencija jus atbrivo

18.05.2016. 22:17

bez konvencijas sedet ilgstosi skapi nebija diezcik konfortabli.

Atbildēt

degradacija

18.05.2016. 22:15

»

arvīds

bet rasnačs vakar teica ka konvencija liks ar sievieti čurāt vienā podā, kas savukārt grauj senlatviešu identitāti


,,konvencija,, ir sorositu un karojoso feministu kopejs murgs .

Atbildēt

martins

18.05.2016. 21:49

Indulis vairs neatshkjir labu no ljauna! Kaa tu taisies aiztaaveet Kristiigo TAISNIIBU, PATIESIIBU! Jebshu tu paarproti Dieva miilestiibu!?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

18.05.2016. 20:12

»

Neiedziļinoties detaļās

Nē viena no svarīgakajām būtībām ir 12. pantā...


Ja kangari ratificēs šo sātanistu konvenciju (par ko es ne par kripatiņu nešaubos) turpmāk čurāt iešu sieviešu tualetēs, jo tajā brīdī izvēlēšos sievietes sociālo lomu

Atbildēt

Alberts

18.05.2016. 20:10

»

Berts

Kāds sakars, šim vienkārša garāmgājēja triviālajam viedoklim par apkārtējo pasauli, ar Stambulas Konvenciju


Pietiek visu laiku kāda atraugas publicē, kāpēc gan šīs būtu sliktākas?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

18.05.2016. 20:09

Nē viena no svarīgakajām būtībām ir 12. pantā.
Redz kur skaidrojot šo pantu aizstāve sāk ar galveno - bērniem skolā. Tas ir tas galvenais - pieaugušos grūti izmainīt, tas jādara ar bērniem skolās, pie tam rezultāta sasniegšanai vajadzīgas vairakas paaudzes.
Redzēsiet - viņi pa kluso izmainīs mācību gramatas (tas jau notiek) - begās bērni reāli domās ka cilvēks nepiedzimst par sievieti vai par vīrieti.
Svarīgakais no 33 minūtes
https://www.youtube.com/watch?v=Sf8MSsIinZ4

Atbildēt

Berts

18.05.2016. 19:37

Kāds sakars, šim vienkārša garāmgājēja triviālajam viedoklim par apkārtējo pasauli, ar Stambulas Konvenciju?
Vai Pietiek tagad sāks jebkuras atraugas publicēt?

Atbildēt

VB

18.05.2016. 19:12

Es tik vēl te atcerējos par tiem nabaga leitnanta Šmita dēliem. Vai tie nav cilvēki, vai TĀ konvencija vēl spēkā?

Atbildēt

urrā!

18.05.2016. 19:11

Tagad neviens nevienu nesitīs.

Atbildēt

arvīds

18.05.2016. 19:09

bet rasnačs vakar teica ka konvencija liks ar sievieti čurāt vienā podā, kas savukārt grauj senlatviešu identitāti....

Atbildēt

...

18.05.2016. 18:54

Nu tad punkts un āmen! Pietiks debloīdiem ķērkt, ka konvencija nav jāparaksta, jo kādam gribas sist sievu, bet nerealizētiem perderastiem gribas sist realizējušos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...