Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētmeža

11.07.2021. 17:16

Šodien, tieši svētdienā, ir pagājušas 175 dienas, kopš Aleksejs Navaļnijs nepamatoti atrodas cietumā. Aleksejs Navaļnijs nav noziedznieks, bet gan ir cilvēktiesību aizstāvis. Viņš cīnās pret pašreizējo Krievijas Federācijas antidemokrātisko režīmu, kuru vada diktators Vladimirs Putins un viņa kabatas partija ‘’Vienotā Krievija’’. Aleksejs Navaļnijs, būdams drosmīgs cilvēks, tika nepamatoti notiesāts vairākās, safabricētās krimināllietās. Atbalstīsim Alekseju Navaļniju un visu neformālo, nesistemātisko opozīciju ar savām lūgšanām senajiem Slāvu Dieviem! Lūgsim nāves un ziemas Dievieti Māru, lai Dieviete Māra – Tumšā Māte – pasargā Alekseju Navaļniju no pāragras nāves! Lai viņas sirpis sargā Alekseja Navaļnija miesu, garu un dvēseli! Lūgsim nāves un iznīcības Dievu Černobogu, lai Dievs Černobogs – Mirušo Valstības valdnieks – pasargā Alekseju Navaļniju no naidniekiem, nelabvēļiem un nodevējiem! Lai viņa veseris sargā Alekseja Navaļnija miesu, garu un dvēseli! Lai Slāvu Dievi pasargā visu slāvu tautu varoni Alekseju Navaļniju no represijām, terora un nāves! Brīvību Aleksejam Navaļnijam!
Ar cieņu pret demokrātiju un Slāvu Dieviem, Skolnieciņš no svētmeža [Dievietes Māras priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Par Alekseju Navaļniju var lasīt viņa blogā: navalny.com un dropbox.com/sh/ily02tqvmpbf2ow/AABKtmkCTcoIVegDV0HXLCEda (neformālās un nesistemātiskas opozīcijas failu serverī).
#brīvībuAleksejamNavaļnijam #FreeNavalny #AleksejsNavaļnijs #cilvēktiesībuAizstāvis #opozicionārs #politiķis #demokrāts #KorupcijasApkarošanasFonds #SlāvuDievi #Māra #Černobogs #MārasSirpis #ČernobogaVeseris #rodnoveri #Skolnieciņš #svētmežs

Atbildēt

Skolnieciņš no svētmeža

11.07.2021. 17:15

Ir pagājušas veselas 175 dienas kopš cienījamais cilvēktiesību aizstāvis Aleksejs Navaļnijs atrodas cietumā. Valdošais Krievijas Federācijas antidemokrātiskais režīms nepamatoti tur Alekseju Navaļniju ieslodzījumā. Aleksejs Navaļnijs ir cilvēktiesību aizstāvis, nevis noziedznieks. Aleksejs Navaļnijs turpina ciest jau 175 dienas. Taču tādas politiskās organizācijas kā partija ‘’Saskaņa’’ (Pseidosociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” mājaslapa: saskana.eu), partija ‘’Latvijas Krievu savienība’’ (partijas “Latvijas Krievu savienība” mājaslapa: rusojuz.lv), kuras sevi pozicionē kā krievvalodīgo aizstāvjus, visas šīs 175 dienas klusēja un neizdarīja neko, lai atbalstītu Kremļa kritiķi Alekseju Navaļniju. Turpretim šīs politiskās organizācijas piedalījās lielkrievu šovinistu svētku – 9. maija jeb Uzvaras dienas – rīkošanā. Tā vietā lai ievērotu epidemioloģiskos drošības pasākumus un paliktu mājās, šie Kremļa antidemokrātiskā režīma atbalstītāji demonstratīvi rīkoja Pobedas svētkus. Tas tikai liecina, ka visi partijas “Saskaņa” un partijas ‘’Latvijas Krievu apvienības’’ biedri atbalsta diktatoru Vladimiru Putinu un viņa kabatas partiju “Vienoto Krieviju”. Atliek vien lūgt Slāvu Dievu svētību, lai Krievijas Federācijā beidzot uzvarētu cilvēcība, veselais saprāts un demokrātija. Lūgsim Dievieti Māru un Dievu Černobogu, lai Slāvu Dievi svētī Alekseju Navaļniju! Brīvību Aleksejam Navaļnijam!
Ar cieņu pret demokrātiju un Slāvu Dieviem, Skolnieciņš no svētmeža [Dievietes Māras priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Opozicionāra Iļjas Jašina stāsts par Alekseju Navaļniju : youtube.com/watch?v RBTkO04dwQI (Godīga Alekseja Navaļnija vēsture).
#brīvībuAleksejamNavaļnijam #FreeNavalny #AleksejsNavaļnijs #cilvēktiesībuAizstāvis #opozicionārs #politiķis #demokrāts #KorupcijasApkarošanasFonds #SlāvuDievi #Māra #Černobogs #MārasSirpis #ČernobogaVeseris #rodnoveri #Skolnieciņš #svētmežs

Atbildēt

apriori

05.07.2021. 17:42

»

ai,ai,ai

Oho, kas tik te neatklājās...


https://sputniknewslv.com/20210705/latvija-trukst-gimenes-arstu-katrs-ceturtais-driz-var-aiziet-pensija-17455887.html

Atbildēt

ai,ai,ai

05.07.2021. 12:08

Oho, kas tik te neatklājās
Lasiet !!!!!https://www.tvnet.lv/7285647/farmacijas-naudas-pavelnieki-mediku-biedribas

Profesoram TRUŠINSKIM KĀRLIM SVARĪGS CIENATS !!!!!!!!!!!! LAIKAM MĀJĀS VIŅU NEBARO UN NEVAR PAŅEMT SVIESTMAIZI'UZ KONFERENCI NO MĀJA SUN APĒST !

Finansē sēdes, saliek reklāmas

“Summa ir paliela, piekrītu,” saka kardiologs Kārlis Trušinskis, kurš vada raksta sākumā minēto Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrību. Parasti sēdes izmaksājot ap 5000 eiro, bet šī vienā no Radisson ķēdes viesnīcām rīkota, jo bijis vairāk apmeklētāju vai lielāki honorāri lektoriem. Biedrības “mājās” — Stradiņa slimnīcā — sēdes nevarot rīkot, jo tad nevarēs uzaicināt plašāku auditoriju, ne tikai biedrus, “Ja mēs taisītu ar biedrības budžetu, mums būtu ierobežotas iespējas piedāvāt kādam cienastu,” min biedrības prezidents.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Sēdes bieži sponsorē pat vairākas firmas, piemēram, Latvijas Urologu asociācijas sanākšanu atbalstījusi gan Ipsen Pharma (5000 eiro), gan Johnson & Johnson (4000 eiro).

Asociācijas prezidents Pēteris Vaganovs skaidro, ka ir dažādi atbalsta līmeņi. “Viena firma uzstājas ar savu ziņojumu, cita uzliek baneri,” saka Vaganovs.

Vajadzību pēc dārgajām sapulcēm neizprot ASV strādājošais latviešu endokrinologs un profesors Uģis Gruntmanis, kurš 2019. gadā mēģināja atgriezties un strādāt Latvijā, taču tas neizdevās un viņš devās atpakaļ uz ASV. Latvijā pavadītajā laikā viņš apmeklējis savas asociācijas sēdes. “Vesela stunda tiek dota šim farmācijas cilvēkam, kas kaut ko stāsta par to savu medikamentu, cik tas labs. Un tad ir galds uzklāts un vīns, kas ir pilnīgi nepieņemami. Bet tas ir iegājies no 90. gadu sākumā, un to ir diezgan grūti izravēt,” spriež Gruntmanis.

Atbildēt

nu nē

04.07.2021. 10:43

»

latviesi vakjcinesies ar Sputnik V

https://sputniknewslv.com/20210703/latvijas-iedzivotajiem-radusies-iespeja-vakcineties-ar-sputnik-v-17444790.html


Latvieši, protams, nelaidīs iekšā sev Sputņičok, bet demogrāfisko piesārņojumu gan tas varētu būtiski samazināt, ja visi krievi sev to sev iešpricētu.

Atbildēt

latviesi vakjcinesies ar Sputnik V

04.07.2021. 01:08

https://sputniknewslv.com/20210703/latvijas-iedzivotajiem-radusies-iespeja-vakcineties-ar-sputnik-v-17444790.html

Atbildēt

krievija-pederastu impērija

01.07.2021. 13:39

»

ASV protektorāts Latvija

Nekas spīdošs tur nav, bet tik slikti kā mēģina pasniegt kazmīslis arī tur noteikti nav. Krievija ir noturējusies pret visām rietumu sankcijām un, neskatoties uz karmīsļa gaudām, ir pabeigusi gāzes vada būvniecību. Viennozīmīgi Krievija nebrūk un nekas tai nedraud. Latvija salīdzinot ar Krieviju ir ...


Arī krievu, kas vienmēr ir dzīvojuši badā un sūdos, izturībai ir sava robeža. Jūsu, visu nicināmo civilizācijas atkritumi, laiks ir pagājis. Pat tāds smirdīgs lops, kā tu, fašistiskais izdzimteni, mocīsies nīstā Latvijā, bet ne par ko neatgriezīsies, savā sapņu paraškā.

Atbildēt

to !

01.07.2021. 13:34

»

!

Paosti njujorkas meslu cupas un losandzelosas bombzu piemistas telsu apmetnes


99% smirdīgās krievu bidlomasas "njujorkas meslu cupas" un "losandzelosas bombzu piemistas telsu apmetnes" ir nekad nepiepildāms sapnis, jo viens Ņujorkas nēģeris, ka jau piektā paaudzē nevienu dienu mūžā nav strādājis, katru dienu pārstrādā sūdos tādu pārtikas daudzumu, par kādu vidējā Krievijas ģimene var tikai sapņot. Jūs, ne tikai uz Kijevu, bet pat uz Ulanbatoru nevarēsies aizbraukt, veģetēsies savā raškā-paraškā, kamēr nosprāgsiet. Jūs ne tikai nekur nelaidīs iekšā, jūs nemaz netiksiet laukā.

Atbildēt

Atbilde ļoti vienkārša 1:1

01.07.2021. 13:16

»

Patiesība

Paldies Kasīklim, ka atvēra acis par Putinu un viņa iekšpolitiku pret krieviem...


Tāpēc ka Latvijā valda tas pats komunistu čekistu režīms kā krievijā, kur vieni tēlo liberālos tāpat kā Putins, bet darbos izzog valsti kopā ar okupantiem tāpat kā Maskavā iebraukušie migranti izlaupa krieviju

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

01.07.2021. 12:11

»

Nu

Krievijā viss, protams, ir nesalīdzināmi labāk nekā šajā pīļu dīķi, kuru kontrolē bezgalvainas vistas. Bet arguments, kāpēc gan tie, kas tā uzskata, nedodas dzīvot uz Krieviju, neiztur kritiku. Pirmkārt, draņķīga situācija dzimtenē jebkuram patriotam ir jāmēģina ietekmēt, nevis jāemigrē, atstājot valsti...


Nekas spīdošs tur nav, bet tik slikti kā mēģina pasniegt kazmīslis arī tur noteikti nav. Krievija ir noturējusies pret visām rietumu sankcijām un, neskatoties uz karmīsļa gaudām, ir pabeigusi gāzes vada būvniecību. Viennozīmīgi Krievija nebrūk un nekas tai nedraud. Latvija salīdzinot ar Krieviju ir daudz nedrošākā situācijā. Vietējā rūpniecība un tranzīts, izdabājot amerikosiem, sekmīgi iznīcināti. Valsts pārtiek no ārvalstu kredītiem, kurus kādreiz būs jāatdod. Iedzīvotāji bēg no valsts kā no grimstoša kuģa un notiek tautas izmiršana. PSRS tanku un armijas vietā tagad ir ASV tanki un armija. Valsti vada ASV ielikts vietvaldis.

Atbildēt

Nu

01.07.2021. 10:28

Krievijā viss, protams, ir nesalīdzināmi labāk nekā šajā pīļu dīķi, kuru kontrolē bezgalvainas vistas. Bet arguments, kāpēc gan tie, kas tā uzskata, nedodas dzīvot uz Krieviju, neiztur kritiku. Pirmkārt, draņķīga situācija dzimtenē jebkuram patriotam ir jāmēģina ietekmēt, nevis jāemigrē, atstājot valsti, lai kāda tā būtu, ASV pakalpiņu un citu salašņu kontrolē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.06.2021. 21:11

»

Ivo

Nē, krievija nav slikta, viņa ir mēsls..un viss pārējais tur arī ir mēsls


Un tu pats esi mēsls, kas piesārņo internetu ar savām rupjībām.

Atbildēt

Ivo

30.06.2021. 21:06

»

Patiesība

Paldies Kasīklim, ka atvēra acis par Putinu un viņa iekšpolitiku pret krieviem...


Un kāpēc mums būtu jābūt pirmajiem vakcinācijā??šajā gadījumā vislabākā vieta ir pēdējā. Veselam cilvēkam vakcinācija nav vajadzīga..

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.06.2021. 21:06

»

Patiesais

Tomēr autors kārtējo reizi ir draņķis. Draņķis tāpēc , ka nav objektīvs savos rakstos. Neapšaubāmi , ka Krievija pirmā izgudroja vakcīnu pret Covid, un neapšaubāmi, ka cenšas tikt galā ar epidēmiju.Kāpēc neizdevās. Sākums bija labs, iedzīvotāji aktīvi vakcinējās, bija stingri ierobežojumi. Līdz ar to...


Tas, ka autors ir neobjektīvs dranķis, tas nav pat apriežams. Bet viņa rakstu adresāti ir tādi paši deģenerāti kā autors. Visu autora rakstu moto ir viens- Krievija un krievi ir slikti. Tur viss ir slikti pilnīgi visās jomās. Izlasot, cik tur viss ir slikti, kazmīsļa auditorija priekā onanē.

Atbildēt

Ivo

30.06.2021. 21:03

»

VNO

Cik vien sevi atceros, Krievijas (PSRS) propaganda ASV sabrukumu gaida un gaida, bet kā nav tā nav. Tā sacīt ASV stāv bezdibeņa malā, mēs to panāksim in aiziesim garām


Kāds uzplaukums var būt dzīvnieku pasaules valstī..viņi 70 gadus bērē $ un vēl nav nobērējuši..būtu viņi cilvēki, sen saprastu,,ka ne pa to ceļu iet..bet viņi ir dzīvnieki, un to nesaprot..viņiem tikai viens ceļš eksistē..tas pa kuru viņi iet.

Atbildēt

to VNO

30.06.2021. 19:46

»

VNO

Cik vien sevi atceros, Krievijas (PSRS) propaganda ASV sabrukumu gaida un gaida, bet kā nav tā nav. Tā sacīt ASV stāv bezdibeņa malā, mēs to panāksim in aiziesim garām


Tie, kas PSRS laikā bija komandējumā Rietumos, sapulcēs nolasīja lekciju, kā Rietumi pūst, neaizmirstot vienmēr beigās piebilst: "bet kas par aromātu!" Kad Krievija atkal būs uzcēlusi dzelzs priekškaru un nevienu nekur nelaidīs, tas atkārtosies.
Varu iedomāties, kā Latvijā smirdošās bidlas leposies, kad varēs sūtīt paciņas saviem radiem.

Atbildēt

VNO

30.06.2021. 16:58

»

precīzi

Par spīti Krievijas aprējējiem, tipa Kasīkļi, Krievija drīz piedzīvos uzplaukumu, bet sabrukumu- ļaunuma impērija ASV


Cik vien sevi atceros, Krievijas (PSRS) propaganda ASV sabrukumu gaida un gaida, bet kā nav tā nav. Tā sacīt ASV stāv bezdibeņa malā, mēs to panāksim in aiziesim garām!

Atbildēt

Patiesība

30.06.2021. 16:27

Paldies Kasīklim, ka atvēra acis par Putinu un viņa iekšpolitiku pret krieviem.

Tagad Kasīklim vajadzētu paanalizēt, kāpēc Latvijā ir šobrīd 2.zemākā vakcinācijas aptvere Eiropas Savienībā, kāpēc Latvijā ir viena no visnepieejamākajām veselības aprūpēm Eiropas Savienībā, kāpēc cilvēki turpina emigrēt? Kad būs notiesājoši spriedumi par "Zelta tiltiem", Liepājas Metalurga novešanu līdz maksātnespējai, "digitālgeitām", izgāztajiem vagonu iepirkumiem utt.

Atbildēt

runā par sevi

30.06.2021. 16:18

»

lauķis

Nesatraucies,tas ir tikai laika jautājums,krievi ir tādi pat vergi kā latvieši


ka visi krievu draudziņi nepelna vairāk žēlastības, kā krievi un nožēlosiet, ka mātes jūs laidušas pasaulē.

Atbildēt

to nožēlojamais

30.06.2021. 16:16

»

nelej udeni

nato homosexsualisti baidas no tiesa kara ar Krieviju,jo zin ka zaudes ! https://sputniknewslv.com/20210629/vacu-diplomate-visi-baidas-no-tiesa-kara-ar-krieviju-17365551.html


Kā jau visi dirsā drāztie tumsonīgie krievu bidlas, tu nesaproti, ka NATO valstu karavīru dzīvībām ir nozīme, atšķirībā no krievu, ko var norakt kopīgā bedrē, vai sadedzināt pārvietojamā krematorijā, un tāpēc neviens nesapņo karot, jo visiem ir ko zaudēt.
Tas nenozīmē, ka jums, visu nicināmām, pēc cilvēku asinīm izslāpušām pabirām, ļaus pārkāpt vispārpieņemtās normas. Saproti, deģenerāt, ka tikai vienas ASV militārais budžets vairākkārt pārsniedz visas bidlostānas budžetu, kas vēl papildus tiek nežēlīgi izlaupīts, turklāt jāņem vērā, ka astoņdesmito gadu sarūsējusī tehnika nevar stāties pretī vismodernākai. Krievu Iskanderi pret Bayraktar to lieliski apliecināja. NATO valstu armijā virsnieki nesacenšas, kurš pirmais izdupsēs jauniesaukto, kā tas ir pie krieviem, jo par to var iesēsties uz mūžu. Ja būs karš, Ķīna un Turcija nekavēsies no krievu cūkas dirsas izraut tādus gabalus, ka tā noasiņos vienā dienā.
Lūdz Dievu, lai jūsu mazais pederasts galīgi nesajūk prātā, jo Latvijā jums patvēruma nebūs. Katrs staļinistu mērglis tiks izķerts un nospiests kā tarakāns. Nekādas zemāko primātu, homo - russicus, tiesības netiks ievērotas.

Atbildēt

lauķis

30.06.2021. 16:02

»

nesaprotami

,,briesmonis ,,Putins Krievija skaidru naudu neaizliedz atskiriba no asv kolonijas latvijas,mulku zemes


Nesatraucies,tas ir tikai laika jautājums,krievi ir tādi pat vergi kā latvieši.

Atbildēt

galīgi nesaprotu

30.06.2021. 15:57

»

nesaprotami

,,briesmonis ,,Putins Krievija skaidru naudu neaizliedz atskiriba no asv kolonijas latvijas,mulku zemes


Kāpēc jūs visi, blusainie smirdošie sadisti un pederasti, vēl mokieties nīstā Latvijā, kur neviens jums nedāvā skaidro naudu, bet ne par negribiet atgriezties savā sapņu balalajočnajā?

Atbildēt

pieņem ar izpratni!

30.06.2021. 15:53

»

Patiesais

Tomēr autors kārtējo reizi ir draņķis. Draņķis tāpēc , ka nav objektīvs savos rakstos. Neapšaubāmi , ka Krievija pirmā izgudroja vakcīnu pret Covid, un neapšaubāmi, ka cenšas tikt galā ar epidēmiju.Kāpēc neizdevās. Sākums bija labs, iedzīvotāji aktīvi vakcinējās, bija stingri ierobežojumi. Līdz ar to...


Kāpēc tu iedomājies, ka raksta autors, vai viņa auditorija uztraucas par krieviju? Gluži otrādi, visas ziņas no turienes rada neviltotu sajūsmu. Jāuztraucas ir jums: krieviem un to līdzskrējējiem, netīrās krievu kazarmās pālī taisītiem deģenerātiem.
Krievija ir suverēna tikai savu āra ateju, skolu bez kanalizācijas un slimnīcu bez siltā ūdens, kur Covid slimniekus gulda koridoros uz grīdas uz piemīztiem matračiem, kur īsi pirms tam nosprādzis iepriekšējais mazohists - Putina upuris, ziņā.
Visā, kas saistīts ar ražošanu, lauksaimniecību, naftas un gāzes ieguvi, tā ir pilnībā atkarīga no civilizētās pasaules, ar ko jūsu mazais paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls Putins ir iemanījies sadirsties.
MC21, ko Krievijas Pederastijā nosauca par Boeing un Airbus bendēm, kuram jau sen bija jālido, nav iespējams ražot, jo nav un nebūs kompozītu materiālu spārniem, bet ja Ķīna tomēr noriskētu pārkāpt sankcijas un piegādātu savējos, tie ir divas reizes smagāki un tātad bez jēgas. Krimas krasta patruļkuģis, kam būtu jābūt ātrākiem par visiem, nespēj noķert Britu "HMS Defender", jo pavisam bēdīgi ar importa motoriem, ko vairs nevar lāgā salabot vai nomainīt. Par elektroniku vispār lieki runāt. Mūsdienu mikroshēmas nevar noklonēt ne japāņi, ne korejieši, ne ķīnieši, par jums, pērtiķiem ar granātām, nemaz nerunājot. Ja agrāk vēl bija "kuļibini", kas iemanījās mikroshēmas, tuvu ne modernākās, lodēt laukā no visiem pieejamās sadzīves tehnikas, tad tagad katrs mēģinājums, to izdarīt, to noteikti sabojā. Ieroču eksportam, ar ko tā lepojās lapķju un partjanku zemē, sankcijas pārvelk treknu svītru.
Vienmēr atceries, ka, grozies kā gribi, dirsa paliks aizmugurē un turks vai ķīnietis noteikti jums iepraudīs.
p.s. krievu bērnu psihe, ko ietekmē krievu popi: alkaši un pederasti, arī nevienu neuztrauc.

Atbildēt

to ?

30.06.2021. 15:17

»

?

Naftas cena virs 70 usd par barelu,gazes cena pasaule sasniegusi nebijusus ciparus,bet tu neraksti par latvija likvideto tranzitu.No vakcinas Sputnik V lidz sim miruso nav,ta ka nevajag melot un nevajag izplatit savus murgus


Ko tev dos naftas cenas pat 100 dolāri? Ne tu, ne kāds cits krievu sadists un pederasts nekad netiks pielaists nobučot Putina Gelendžikas pils slieksni, krievu barībā joprojām izmantos tehniskos palmu taukus, lai radītu konkurenci pasaules ziepju ražotājiem, kam tagad jāpērk Ukrainas speķis un pat 1000 krievu suverēnām āra atejām nenomainīs izpuvušās grīdas un bidlas turpinās ielūzt un noslīkt.
Kurš vēl bez debiliem krievu vergiem tic krievu propagandoniem, kuri pēc Putina MH-17 terora akta izvirzīja vismaz 6 viena otru izslēdzošas, bet absolūti pārliecinošas, versijas?
Satraucies labāk, plānprātiņ, par NATO mācībām Melnā jūrā, kur krievu pederastu armijai nāksies iztērēt tik daudz līdzekļu, ka palmu taukus barībā nomainīs ar solidolu!

Atbildēt

Хм

30.06.2021. 14:57

Atgādinu, lai cik dīvaini nebūtu, vidējais atalgojums un pensijas Latvijā ir lielāki nekā Krievijā, bet, kā mēs visi labi zinām, Latvijā nav derīgo izrakteņu, kuri var papildināt valsts budžetu, bet Krievijā tādu netrūkst.

Может, автору еще раз напомнить, что тупое сравнение зарплат, переводя через курс доллара, дает крайне упрощенное представление? Особенно когда курс сравниваемой валюты может падать почти в 2 раза? К удивлению автора, при этом это не означает, что у человека становится меньше его родных денег. Просто долларов он может купить в 2 раза меньше. Но если это бабушка из Ростова, и везде платит в рублях, а цены в рублях не выросли в 2 раза, и у нее нет кредита в долларах, то ей все равно, какой сейчас курс. А вдруг завтра случится чудо, и курс доллара в России упадет в 4 раза? И станет курс 20 рублей за доллар? А ничего, бабушка как получала свои 10 000 рублей, так и будет получать. Хотя по мнению автора, она станет жить сразу в 4 раза лучше

Atbildēt

?

30.06.2021. 14:50

»

tā ir

Lai drausmīgā finansiālā stāvokļa apstākļos, kad nepietiek līdzekļu pat palmu tauku iegādei, ģeniālais Putins izdomāja veidu, kā samazināt budžeta slogu un pasūtīja zinātniekiem Sputņik un, tavu brīnumu, tas strādā nevainojami. Krievi no tā sprāgst kā mušas


Naftas cena virs 70 usd par barelu,gazes cena pasaule sasniegusi nebijusus ciparus,bet tu neraksti par latvija likvideto tranzitu.No vakcinas Sputnik V lidz sim miruso nav,ta ka nevajag melot un nevajag izplatit savus murgus,

Atbildēt

Patiesais

30.06.2021. 14:05

Tomēr autors kārtējo reizi ir draņķis. Draņķis tāpēc , ka nav objektīvs savos rakstos. Neapšaubāmi , ka Krievija pirmā izgudroja vakcīnu pret Covid, un neapšaubāmi, ka cenšas tikt galā ar epidēmiju.Kāpēc neizdevās. Sākums bija labs, iedzīvotāji aktīvi vakcinējās, bija stingri ierobežojumi. Līdz ar to saslimošo skaits strauji smazinājās. Situācija krasi izmainījās tad, kad tika atcelti ierobežojumi. Cilvēki kļuva nevērīgi, pat tur, kur vajadzēja nēsāt maskas , tas vairs netika darīts. Pie kam ir jāņem vērā viens objektīvs fakts, krieviem nepatīk disciplīna, nav pašdisciplīnas. Bez tam , daļa cilvēku saprata, ka mirst gados vecāki, kuru skaits uz kopēja fona nav liels. Arī valdība īpaši neuztraucas un negrib uztraukties, jo ir jāuztur līmenī ekonomika, tādēl kopumā ir šāds rezultāts. Taču raksta autoram vispār nav jāuztraucas par krieviju, jo Krievija no Latvijas palīdzību neprasa, un arī Krievija ir suverēna valsts, tādēl, lai pati tiek gaļa ar savām problēmama, un Krievija neapšaubāmi ar tām tiks galā. Rakstītjam ieteiktu labāk izteikt savu kritiku par pedikiem( lgtb), un par to vai viņu visatļaušanās ietekmē vai neietekmē bērnu psihi.

Atbildēt

tā ir

30.06.2021. 11:41

»

Nāve

Jūs jau sapotējāties ar labajām Rietumu vakcīnām? Tad es Jūs gaidu


Lai drausmīgā finansiālā stāvokļa apstākļos, kad nepietiek līdzekļu pat palmu tauku iegādei, ģeniālais Putins izdomāja veidu, kā samazināt budžeta slogu un pasūtīja zinātniekiem Sputņik un, tavu brīnumu, tas strādā nevainojami. Krievi no tā sprāgst kā mušas.

Atbildēt

ABSOLŪTS

30.06.2021. 11:23

https://youtu.be/IVsr5b4gk4Q

Atbildēt

to JaWohl

30.06.2021. 10:28

»

JaWohl

Kad ASV vaukšķi jeb "Tabaki" izdomājuši kādu produktu padarīt par pēdējo, tad jau nav jābrīnās par tādu iznākumu


Daudzi uzskata, ka Sputņik V ir taisīts, kā bakterioloģiskais ierocis, tā nav. Pirmkārt jau, nevienam normālam cilvēkam to nevar iestumt. Drīzāk tas ir domāts bioloģisko atkritumu utilizēšanai, vai arī kārtējais brāķis.

Atbildēt

JaWohl

30.06.2021. 10:22

Kad ASV vaukšķi jeb "Tabaki" izdomājuši kādu produktu padarīt par pēdējo, tad jau nav jābrīnās par tādu iznākumu!!!!

Lietderīgi būtu atgādināt

"Tas pirmais būs tas pēdējais, bet tas pēdējais - būs pirmais pie mana Tēva galda"

Atbildēt

Невзоров.НАПОВАЛ № 54.

30.06.2021. 10:08

https://www.youtube.com/watch?v 6z4-Neel6TY

Atbildēt

kā tad!

30.06.2021. 10:03

»

ASV protektorāts Latvija

Sen tas debiloīds kazmīslis nebija manīts ar saviem rusofobiskajiem rakstiem. Atšķirībā no Latvijas Krievijā, cik noprotams, vakcinācija ir pilnīgi brīvprātīga un nevienu nevakcinēto tāpēc no darba atlaist nedraud. Te iepriekš bija publicēti izteikti rusofobiski raksti, ka Sputņik vispār neesot un ka...


Ja Kremlī atzītā PVO nav atzinusi Sputņik V par vakcīnu, tad jau tā arī būs. Karavīriem krievijā nemaz nevajag likt obligāti vakcinēties, ja dežūrējošais oficieris zaldātiņam "dzimumakta" laikā Sputņičok var nemanāmi ievadīt caur anālu.
Nevis lasot "murgojumu", bet, klausoties jūsu mazo paranoidālo pedofīlu Putinu, sanāk, ka krievi uztaisīja vakcīnu paši pirmie visā pasaulē.
Tā gan nav atzīta un tā nogalina vairumā.

Atbildēt

nu nu

30.06.2021. 09:53

»

Es

Kopš 1991. gada Krievijas virzienā ir raidītas replikas, bet tagad izrādās, ka tādi kā autors slepenībā fano par stingro roku Krievijā. Iedomājies, ka KF vada tāds odiozs personāzis kā valstsgribis


Nemaz nevaru iedomāties, ka tur dzīve varētu kļūt tik normāla, ka pat tāds zemākais organisms, kā tu, gribētu tur atgriezties. Nosprāgs Putins, vai to nogalinās draugi un krievi sev izvēlēsies vēl debilāku un asinskārāku briesmoni.

Atbildēt

Es

30.06.2021. 09:40

»

ASV protektorāts Latvija

Sen tas debiloīds kazmīslis nebija manīts ar saviem rusofobiskajiem rakstiem. Atšķirībā no Latvijas Krievijā, cik noprotams, vakcinācija ir pilnīgi brīvprātīga un nevienu nevakcinēto tāpēc no darba atlaist nedraud. Te iepriekš bija publicēti izteikti rusofobiski raksti, ka Sputņik vispār neesot un ka...


Kopš 1991. gada Krievijas virzienā ir raidītas replikas, bet tagad izrādās, ka tādi kā autors slepenībā fano par stingro roku Krievijā. Iedomājies, ka KF vada tāds odiozs personāzis kā valstsgribis...:)

Atbildēt

Es

30.06.2021. 09:38

Raksts un fakti pierāda, ka neskaidrības ar vakcīnām, to ilgtermiņa darbību ir lielas un līdzīgas visās ražotājvalstīs, ne tikai Krievijā, bet arī, teiksim, Lielbritānijā. Atšķirībā no Latvijas, krievus problēmas tikai norūda un saliedē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.06.2021. 08:20

Sen tas debiloīds kazmīslis nebija manīts ar saviem rusofobiskajiem rakstiem. Atšķirībā no Latvijas Krievijā, cik noprotams, vakcinācija ir pilnīgi brīvprātīga un nevienu nevakcinēto tāpēc no darba atlaist nedraud. Te iepriekš bija publicēti izteikti rusofobiski raksti, ka Sputņik vispār neesot un ka Krievija tādu nemaz uztaisīt nevarot, bet tagad, lasot šo murgojumu, sanāk, ka krievi uztaisīja vakcīnu paši pirmie visā pasaulē. Tad bija gaudu raksts, ka Latvijā liekot obligāti vakcinēties bruņoto spēku algotņus. Krievijā, cik noprotams, karavīriem obligāti piespiedu kārtā vakcinēties neliek.

Atbildēt

?

29.06.2021. 23:11

Vai tad nav pirmais un vienīgais? Tās Rietumu, vai var saukt par vakcīnām ar tādām blaknēm, pat letālām. Pēc 1947. gada Nimbergas lēmuma(koda) sanāk vien indes.

Atbildēt

Derdz

29.06.2021. 22:23

»

jā, bet...

Vai tad Latvijā nebija obligāta vakcinēšanās armijniekiem un mediķiem vēl pirms Krievijā sākās tā obligātā vakcinēšanās? Pagājušajā gadā šis pats kasīklis rakstīja ka tas vispār ir feiks, ka krievi uztaisījuši vakcīnu. Krievi uz to neesot spējīgi


Tā ir muļķošana, vakcinēšanās vakcinu covid nav vēl iekļauta obligātaja vakcinu saraksta mk not. 330, tās tikai tādas prioritarās grupas, kuras rada iluziju pa obligātumu, sku parvarēšanu. Iekļaus tad, kad beigies vdkcinu kliniskas parbaudes 2023, bet varbūt ātrāk,sk. vakcīnu zāļu aprakstu, regula 2020/1043,. un tur citi doc. Ja nosaka obligāti, tad arī var atteikties, sk mk not. 330,u.c. Vīruss nav tik bīstams, lai būtu piespieda vakcinēšanās bez vārda ierunas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...