Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

23.12.2020. 17:12

Es apbrīnoju Latvija valdību, kura ar vēsu prātu gatava noeksperimentēt ar savu tautu. Patiesībā es viņus visus nolādu - dibenulaizītājus maukas.

Atbildēt

Z

18.12.2020. 13:54

Kasīklim!
Ārsta izrakstītās zāles man Mēness aptiekā , apgalvojot, ka to nav, aizstāja ar līdzīgām. Rezultāts graujošs - nenormālas blakusparādības, par kurām tagad neviens neliekas ne zinis. Veselības inspekcija neko nedara, Zāļu valsts aģentūra neliekas ne zinis. Pie speciālistiem, lai novērstu smago stāvokli, tagad nokļūt nevar un tie visi par savu naudu. Neviens netaisās neko kompensēt. Ir ļoti nopietns pamats uzskatīt, ka esmu piedalījies eksperimentā. It sevišķi, kad Veselības inspekcijas paziņoja, ka ražotāja atbilde, kuru biju prasījis iesniegumā, ir noslepenota.
Tā, ka , Kasīkli, pirms kasies, kasies par Latvijā notiekošo, kurā pat zāļu eksperimentos cilvēki ir iesaistīti tiem nezinot. Bail pat domāt, kas būs, kad no Amerikas importēs vakcīnu, labi zinot, ka Latvijā neviens nevienu nenovēros un visas blakusparādības katram būs pašam jāapmaksā un jāmēģina novērst kā nu sapratīs un kā kuram sanāks. Mēģini, kasīkli, tikt vaļā no krievfobijas, vismaz ieraudzīsi, kas Latvijā darās.

Atbildēt

mekle istos klaunus,paludz psaki paliga !

18.12.2020. 10:49

»

Pilnīgi Pohuj

par klaunu Ivanušku Puķinu...


tavas sapnu zemes asv klauni tramps un baidens ir neparspejami gan sava mulkiba ,gan vecuma marasma !

Atbildēt

JKES

18.12.2020. 08:53

»

Q

Jo straujāk Krievija attīstās , jo trakāka kviekšana NA cūku aizgaldā aiz tīras skaudības


Tiem, kas tikušu pie siles, svarīgākais ir tur noturēties.

Atbildēt

Es

18.12.2020. 08:40

Tai krievijas "vakcīnai" patiesībā nav ne mazākā sakara ar Covid slimību, tas ir ķīniešu čips krievijas vergiem, proti tautai, kuru oligarhi ar tā sauktā "putina izstrādājuma" palīdzību, nelietīgi ir aizmuguriski pārdevuši Ķīnai, kopā ar visu krievijas teritoriju, Ķīnas valdības rīkojums ir čipot visus krievijas iedzīvotājus ar plazmas čipiem, lai varētu vadīt viņu gribu, vienlaicīgi lielā steigā visa krievijas teritorija tiek pārklāta ar 5G torņiem. Lēnā krievijas okupācija ir iegājusi noslēguma posmā.

Atbildēt

fakts

18.12.2020. 08:31

»

Pilnīgs pohujs par Jrieviju un krieviem

mums pašiem savu problēmu pietiek


Tu būsi pārsteigts,bet Ivans nav rusu vārds,tāpat kā Jānis nav latviešu vārds.

Atbildēt

Pilnīgs pohujs par Jrieviju un krieviem

18.12.2020. 07:17

»

Q

Jo straujāk Krievija attīstās , jo trakāka kviekšana NA cūku aizgaldā aiz tīras skaudības


mums pašiem savu problēmu pietiek.

Lai Baidens pi .aas ar to ididiotu un bomžu valsts sankcijām.

Bunkura Ivanuška zjb.

Atbildēt

Q

18.12.2020. 04:14

Jo straujāk Krievija attīstās , jo trakāka kviekšana NA cūku aizgaldā aiz tīras skaudības!

Atbildēt

Atkal debilais Mikropisans

18.12.2020. 03:04

»


vārtās savos sūdos!

Atbildēt

Pilnīgi Pohuj

18.12.2020. 03:03

»

ka pa konveijeru

planpratinu augustinu nomaina planpratins kasiklis savos murgu rakstos pietiek.com kadreiz neatkarigaja medija telpa un tas notiek zibenigi Vladimira Putina lielas preses konferences laika ! laikam tika sanemti steidzigi noradijumi no asv vestniecibas.augustina pratojumi ievadrakstos nenoturejas pat...


par klaunu Ivanušku Puķinu.

Puķinu oligarhi tur informācijas badā par reāliem notikumiem Krievijā.

Tā saucamajai Preses konferencei Peskovs bija uzrakstījis stingrus jautājumus un atbildes. Tas bija teātris.

Pilnīgi pohuj, kādi idioti te raksta par Botuksa Bunkera Ivanušku - veco čekistu, kurš aiz vecuma marasma jauc uzvārdus un visu pieraksta kā ziņojot. Dziļā tirsā ir visa Krievija. Man pohuj! Idioti Kasīklis un Augustiņš ir tādi pat veci čekisti.

Atbildēt

Lohatrons

17.12.2020. 23:57

Глава Pfizer Альберт Бурла отказался прививаться вакциной от ковида, разработанной его же компанией

https://news24ua.com/glava-pfizer-albert-burla-otkazalsya-privivatsya-vakcinoy-ot-kovida-razrabotannoy-ego-zhe-kompaniey?fbclid IwAR36KZZ71-xQC0RcyQpULKQKeyVLxDuZnHyUKKs5yzMjqbZ1tfn7mSIgVC4#.X9pVSjBv-3p.facebook

Atbildēt

Lielāks kasīklis

17.12.2020. 23:43

Lai raksta autors izlabo kļūdas. Runa iet par 2020. gadu, nevis 2019. gadu(rindkopa pie pirmās atsauces). Diemžēl nepārbaudīju pārējās lietas, bija slinkums tērēt laiku un tas liecina pat par raksta nopietnību:) It kā pat atsauces saliktas...

Atbildēt

Nu

17.12.2020. 23:19

»

Kariņam jāatkāpjas

1. Jāsecina, ka Krievijai pietiek kompetenču, lai radītu vakcīnu pret Covid 19...


lieliski!Jāpriecājas taču,ka beidzot Austrumu kaimiņam ies labi.Varbūt kāds izvēlēsies uz turieni pārcelties,visiem labi;)

Atbildēt

Forši

17.12.2020. 23:08

»

Prezidenta davana

Putins katram bernam Krievija lidz 8 gadu vecumam izmaksas 5000 rublus uz Ziemsvetkiem


tad tik uz priekšu!Tici man,mēs tikai priecāsimies,ka tur klāsies labi.Varbūt kāds aizbrauks dzīvot.

Atbildēt

Vīrusu zupas katls paliek lielāks

17.12.2020. 22:56

Līderis zin ka tas viss ir fuflo. Bet galvenais ka vakcinējot naudas bizness nes pelņu. Būs citi vīrusi šis nebūs vienīgais. Ametikāņi un ķīnieši kopīgi izstrādāja šo kovid 19 jāvaida covod 21

Atbildēt

Andris Briedis

17.12.2020. 22:44

Kā lai lasa rakstu kur autors mīž sevi atklāt?

Atbildēt

pamuļķim

17.12.2020. 22:44

Līders teica, ka nav četras nedēļas pagājušas pēc viņš vakcinēts pret gripu un pret kovidu vēl nedrīkst.

Atbildēt

Janka

17.12.2020. 22:05

Kremļa pielīdēji trako.:)

Atbildēt

Vārdnīca

17.12.2020. 20:32

»

hm

Sputņiks, jeb latvisksi mākslīgais zemes pavadonis bija vesels notikums kādreizējā kosmosa apguvē. Sākotnēji kosmosā tika palaisti suņi. Kad tie sveiki un veseli atgriezās no lidojuma, tad startēja pirmais cilvēks - Gagarins...


Jūs,cienīgais, slikti zināt vēsturi. Krieviem aizgāja bojā pirmais suns Laika, otrie divi suņi Belka un Strelka arī. Viņus nemaz nebija plānots nogādāt atpakaļ dzīvus.

Atbildēt

Prezidenta davana

17.12.2020. 20:04

Putins katram bernam Krievija lidz 8 gadu vecumam izmaksas 5000 rublus uz Ziemsvetkiem.

Atbildēt

hm

17.12.2020. 19:41

»

!

Un pārdos arī kā Zeneca--- Sputņiku! 50.eiro no devas, kabatā


Mums pašiem vajadzētu nopirkt Sputņia licenci un ražot uz vietas. Kā to darīs ungāri. Naudiņu ieekonomētu un cilvēku dzīvības, ātrāk no ekonomiskās depresijas izietu.
Diemžēl koloniāla valdība par to pat domāt neiedrošinās.

Atbildēt

!

17.12.2020. 19:09

»

hm

Jaukt taču taisās Zeneca


Un pārdos arī kā Zeneca--- Sputņiku! 50.eiro no devas, kabatā!

Atbildēt

Vakcinācijas nāves ēnā. Atbilde uz pietiek.com jautājumiem

17.12.2020. 19:01

Daudz jautājumu valsts amatpersonām adresējis PIETIEK. Jautājumi, ko pietiek.com adresē amatpersonām- politiķiem, ir ļoti cilvēcīgi, bet arī diemžēl nepārdomāti un naivi, jo politiskās amatpersonas nav ne mediķi, ne ķīmiķi. Viņu atbildes būs, ka viņi savos lēmumos un rīkojumos sabiedrībai vadās pēc starptautiskiem nolīgumiem un konvencijām, valsts spēkā esošo likumdošanu, viņu eksperti ir augstskolu un medicīnas iestāžu profesori, nepasakot, ka šie eksperti sen ir globālās medikmentu un vakcīnu ražotāju kompāniju korumpēti, augstskolām saņemot visādus grantus no minētām kompānijām, kas ir ļoti ievērojamas dotācijas naudas izteiksmē, un citādi pabalstot.

Masveida testēšanas uz Covid-19 mērķis ar “biedējošu statistiku par inficētiem un mirušiem” ir radīt jaunus un stingrus ierobežojumus, pilnībā morāli sagraujot pretošanos, bet fiziski ekonomiku dažu mēnešu un gadu laikā. Atkarībā no tā, “cik labi virzīsies process”, atkārtos 3., 4., 5. utt. inficēšanās vilni ar ierobežojumiem ekonomikā, izglītībā, medicīnā un ieslodzījumiem dzīvesvietās, kā tas jau notiek Itālijā. Stāstīs, ka nebūs obligātās vakcinācijas, lai gan spēkā esošā likumdošana tādu pandēmijas gadījumā paredz un pielietojama pēc Veselības ministra izvēles jebkurā laikā un nekavējoties. Bijušais SAB vad. J.Kažočiņš intervijā kasjauns.lv saka to pašu, ka nav paredzama obligāta vakcinācija, bet jau terorizē visu sabiedrību- piebilstot, ka “visu laiku vakcīnas nebūšot bez maksas”, kaut likumdošana to paredz epidēmiju un pandēmiju gadījumā.

Daudzi paliks bez darba un ienākumiem, “labprātīgu”vakcinēšanos un naudu, ko 4. maija finanšu korporācija piesolīs un ieskaitīs katra bankas kontā “rūpējoties par proletariātu”, pieņems kā vienīgo “atpestīšanu” no maskām, bezdarba un mājas ieslodzījuma Latvijas valsts elektroniskajā koncentrācijas nometnē, kā to jau pirms dažām dienām, sākot ar naudas ieskaitījumiem, praktizē Itālijas valdība. Cilvēki, ieslodzīti mājas apstākļos mēnesi, metās tērēt šo naudu Ziemassvētku dāvanām, lai atkal atgrieztos ieslodzījumā.

Globālā finanšu korporokrātija plāno atsavināt valsts lielākos uzņēmumus un caur privātbankām, kas faktiski ir centrālo banku filiāles, atsavinās privātpersonu ieķīlātos NĪ, bet citiem atsavinās, padarot nesamaksājamus NĪ nodokļus. Tas notiks ātri ar jaunajām Levita un Bordāna tiesām - “izmantojot ebreju tiesas saimnieciskos strīdos”(ebreju impērijas Otrais standarts).

Bet tautas novārdzinās ar vakcināciju. Ķīmiski kastrējot. Suņus ķīmiski kastrē, ievadot čipu, kurš pa laikam izdala ķīmiskas vielas, kas sagrauj suņa imunitāti un dzīvotspēju. Dzīvespriecīgs suns pārvēršas slimojošā dzīvniekā ar dažādām kaitēm. Bet Covid-19 vakcinācijas regularitātes mērķis ir tāds pats. Runā, ka ne visas vakcīnas radot pietiekami izteiktu daudzumu antivielu, tādēļ vakcināciju atkārtos, lai uzrastos šīs vielas Globālās veselības pases prasībām, bet sterilizācija izpaudīsies, sterilizējot cilvēka zarnu trakta bakteriālo vidi, kas ir galvenais imunitātes avots, pilnīgi sagraujot imunitāti.

Atbildēt

Jau izveidota Pasaules valdība

17.12.2020. 19:00

Latvijas valsti ved uz globālo elektronisko koncentrācijas nometni, iedzīvotājus padarot par biorobotiem
https://aftershock.news/?q node%2F929462

12/dec/20

Vatikāns noslēdz "Globālo aliansi" ar Rotšildu, Rokfellera fondu un lielākajām bankām, lai izveidotu Lielo aliansi.

Pāvests Francisks paziņoja, ka Vatikāns noslēgs "globālu aliansi" ar pasaules lielākajām bankām, starptautiskajām korporācijām un globālistu fondiem, lai izveidotu ekonomikas padomi, kuras mērķis ir bagātības pārdale visā pasaulē.
“Globalist Initiative”, “Iekļaujošā kapitālisma padome” sevi dēvē par pro-kapitālistisku organizāciju, kuras mērķis ir izveidot "spēcīgāku, taisnīgāku un uz sadarbību balstītu ekonomiku un sabiedrību".
Elites grupa, kas sevi dēvē par aizbildņiem, sevi dēvē par "vēsturisku vadītāju un pasaules līderu sadarbību, kas strādā ar Franciska morālo vadību, lai uz visiem laikiem izmantotu uzņēmējdarbības iespējas".
"Mēs reaģējam uz pāvesta Franciska izaicinājumu izveidot iekļaujošāku ekonomiku, kas taisnīgāk izplata kapitālisma priekšrocības un ļauj cilvēkiem pilnībā izmantot savu potenciālu," videoklipā saka bankas mantiniece Linna Forestere de Rotšilda.
Papildus pāvestam Franciskam Guardians sarakstā ir Visa, Mastercard, Bank of America un BP (British Petrolium) vadītāji, kā arī Lynn Forester de Rothschild, Ford fonda prezidents Darens Volkers, Rokfellera fonda prezidents Radživs Šahs un ANO īpašais klimata sūtnis Marks Kernijs.
"Sargi", kā dēvēti valdes locekļi, ir pasaules lielāko korporāciju augstākie vadītāji, kuri ir apņēmušies spert drosmīgus soļus iekļaujošā kapitālisma radīšanā, "trešdien sacīja Forbes.
Aizbildņi uzņemsies atbildību, apņemoties izveidot plānoto darbību sarakstu, kas attiecas uz vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
Tas notiek pēc tam, kad Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācija un citas institūcijas nesen aicināja veikt "lielisku atjaunošanu", lai pasaules kapitālistisko sistēmu reorganizētu par transhumānistisku sociālistisku pasaules kārtību, kas iznīcinās privātīpašumu un valūtu.

Autors:
Autora darbs / tulkojums
Izmantotie avoti:
Il Vaticano entra filmā “Alleanza globale” Rothschild, Fondazione Rockefeller e grandi banche per c

Il Vaticano entra “Alleanza globale”, kas atrodas Rotšildā, Fondazione Rockefeller un grand banche per creare and Great Reset
MB. Bergoglio aderisce al progetto del Forum dei Miliardari di Davos che - per usare un termine lui caro - ritengono “scarto” almeno un terzo dell'umanità, i superflui ...
Autora komentārs:
Saite uz pašu vietni https://www.inclusivecapitalism.com/

Atbildēt

Pasaules Banka piespiež Latvijas valsti atteikties no cilvēktiesību ievērošanas

17.12.2020. 18:58

Cilvēktiesības ir arī tiesības uz nodarbošanās izvēli, īpašumtiesības, tiesības uz dzīvību un veselību, tiesības uz brīvu pārvietošanos valstī un starp valstīm, pulcēšanās tiesības.22:42 11.04.2020
(atjaunots 15:01 11.04.2020)

Cīņā ar koronavīrusa izplatīšanos Latvija daļēji atteikusies no saistībām cilvēktiesību jomā – valsts iedzīvotāji konstatējuši informāciju par to Vikipēdijā.

RĪGA, 2020. g. 11. aprīlis — Sputnik. Interesantu informāciju par Latviju Vikipēdijā atradusi Sarmīte Vanaga. Nodaļā "Cilvēktiesības Latvijā" teikts, ka cīņā ar koronavīrusa pandēmiju Latvija atteikusies no dažām saistībām, ko uzņēmusies  Eiropas Cilvēktiesību konvencijas ietvaros.
"2020. g. martā, atsaucoties uz COVID-19 pandēmiju, Latvija paziņoja par pagaidu atkāpšanos no daļas no cilvēktiesību saistībām pēc Eiropas Cilvēktiesību konvencijas un Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām" teikts elektroniskās enciklopēdijas rakstā. 
Šo tekstu Vikipēdijā ieraudzīja Vanaga un publicēja savā lapā Facebook fragmentu no tā līdz ar jautājumu:
"Mani šodien nodarbina viens jautājums. Kad, kur, kas un ko ir lēmis, lai Vikipēdijā pie cilvēka pamattiesībām Latvijā parādītos šāds ieraksts?"


Sarmite Vanaga:
Mani šodien nodarbina viens jautājums. Kad, kur, kas un ko ir lēmis, lai Vikipēdijā pie cilvēka pamattiesībām Latvijā parādītos šāds ieraksts?
2020. g. martā, atsaucoties uz COVID-19 pandēmiju, Latvija paziņoja par pagaidu atkāpšanos no daļas no cilvēktiesību saistībām pēc Eiropas Cilvēktiesību konvencijas[3] un Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām.[4]


Ieraksts pilnībā publicēts elektroniskās enciklopēdijas rakstā Cilvēktiesības Latvijā.
Tajā publicēta arī norāde uz ANO oficiālo dokumentu un teikts, ka 2020. gada 16. martā Latvija pagaidām atteikusies no saistībām ievērot starptautisko paktu par civilajām un politiskajām tiesībām savā teritorijā pēc tam, kad 11. martā PVO atzina – pasaulē sākusies Covid-19 pandēmija.

© SPUTNIK / SERGEY MELKONOV
Cilvēktiesības Latvijā: ko domā Latvijas iedzīvotāji

Dokumentā skaidrots, ka drošības apsvērumu dēļ Latvijā no 13. marta izsludināts ārkārtas stāvoklis – apturētas mācības skolā, ierobežota piekļuve veselības aprūpes iestādēs, sociālās aprūpes iestādēs un penitenciārajās iestādēs. Tāpat aizliegtas sapulces un ieviesti cilvēku pārvietošanās ierobežojumi.
Šie soļi spieda Latviju atkāpties no saistībām, ko paredz Starptautiskā pilsonisko un politisko tiesību pakta 12., 17. un 21. pants.
Ziņots, ka pēc ārkārtas situācijas režīma beigām visas Latvijas pilsoņu tiesības tiks atjaunotas pilnā apjoma.
Kāpēc Latvija atteicās?
Iepriekš jau vēstīts, ka pēc ārkārtas situācijas režīma ieviešanas valsts ĀM gandrīz nekavējoties ziņoja, ka Latvija atsakās no vairākām saistībām cilvēktiesību jomā.
Atšķirībā no Francijas, Vācijas, Itālijas un Spānijas valsts īpaši paziņoja, ka ārkārtas situācijas apstākļos atteiksies nodrošināt iedzīvotājiem virkni tiesību un brīvību. Par to, kāpēc tāds paziņojums ir pārlieks un kādu risku var slēpt, stāstīja Tatjana Ždanoka.
4 7 74

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Nāvīgi laba Ziemassvētku dāvana

17.12.2020. 18:55

Nāvīgi laba Ziemssvētku dāvana

Vakcīnas būs apstiprinātas, nesagaidot atbildes no LR valsts amatpersonām uz PIETIEK un visai sabiedrībai neskaidriem jautājumiem.

Kirill Kukhmar/TASS/Scanpix
Vakcīna pret Covid-19 būs Ziemassvētku dāvana eiropiešiem, paziņo Eiropas Komisijā
PASAULĒ 16/12/2020 12:27
  Jauns.lv / LETA

Vakcīna pret jauno koronavīrusu būs Ziemassvētku dāvana visiem eiropiešiem, trešdien paziņojis Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Margaritis Shins.

Savukārt EK prezidente Urzula fon der Leiena pavēstījusi, ka visas Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis plāno sākt vakcinēšanu pret jauno koronavīrusu vienā un tajā pašā dienā. Leiena sacīja, ka tā būs vienotības zīme.
Eiropas Zāļu aģentūra ir pārcēlusi no 29.decembra uz 21.decembri sanāksmi, kurā tiks lemts, vai apstiprināt farmācijas uzņēmumu "Pfizer" un "BioNTech" izstrādāto vakcīnu pret jauno koronavīrusu.


"Vakcīna būs Ziemassvētku dāvana visiem mūsu kontinenta pilsoņiem," intervijā itāļu laikrakstam "La Repubblica" sacījis 58 gadus vecais Shins.
Pēc Eiropas Zāļu aģentūras apstiprinājuma EK strādās "virsskaņas ātrumā", lai dotu savu apstiprinājumu vakcīnai, piebildis Shins.
"Mēs divās dienās paveiksim darbu, kas normāli prasa divus mēnešus," sacīja Shins, piebilstot, ka tas ļaus ES valstīm sākt vakcinēšanu ap 26.decembri.

Itālija, Vācija, Francija, Spānija, Beļģija, Nīderlande, Luksemburga un Šveice otrdien paziņoja, ka tās saskaņos savu vakcinēšanas programmu sākumu.
Shins pavēstījis, ka EK sāks sabiedrības informācijas kampaņu, lai atbalstītu vakcinēšanu.

"Man bija Covid oktobrī. Ja kāds netic vīrusam, atsūtiet viņus pie manis, un es viņiem pastāstīšu, ko nozīmē smagi cīnīties pret šo slimību slimnīcas gultā," izteicies Shins.

Atbildēt

hm

17.12.2020. 18:41

Sputņiks, jeb latvisksi mākslīgais zemes pavadonis bija vesels notikums kādreizējā kosmosa apguvē. Sākotnēji kosmosā tika palaisti suņi. Kad tie sveiki un veseli atgriezās no lidojuma, tad startēja pirmais cilvēks - Gagarins.
Amerikāņiem sākotnējā stadijā lidoja pērtiķi, kuri nobeidzās, bet par kādām galvām, kuras sadalījās, raksta kasīklis, nav saprotams. Varbūt autoram iedzimta šizofrēnija? Realitāte kļūst mistiska?

Atbildēt

hm

17.12.2020. 18:35

Veltījums kasīklim no Oksfordas universitātes profesores Sāras Gilbertas, kura piedalījās Astra Zeneca vakcīnas izstrādē - Šī vakcīna lietota kopā ar Krievijā izstrādāto vakcīnu Sputnik V var nodrošināt lielāku vakcinēšanas efektivitāti.
Gamaleja institūta vadītājs Ginzburgs arī norādīja uz to, ka Sputnik V vakcīnas darbības laiks būs vairāki gadi, turpretī daudzas citas vakcīnas nāksies atkārtot pēc 4-5 mēnešiem.
Kāpēc izstrādā citas vakcīnas? Tāpēc, lai vakcinācija būtu vienreizēja un efektīvāka. vieglāk izgatavojama, lētāka ...

Atbildēt

anna

17.12.2020. 18:32

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - bit.do/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

Atbildēt

Franklins

17.12.2020. 18:18

Slavinošas raksts par vovku. Kāpēc neraksta kašīkļis par Latviju?

Atbildēt

Piebilde

17.12.2020. 18:17

Ja Kasīklim nav ko darīt, kā tikai noniecināt Krievijas vakcīnu. Dzīve rādīs, kam tās vakcīnas labākas. Bet tā piebilde, ka arī Anglijas karaliene grib vakcinēties, bet viņai jāstāv rindā uz vakcīnu tiešām ir smieklīga. Iedomājieties , ka karaliene stāv pēc kaut kā rindā!

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

17.12.2020. 18:11

Kā tie riebīgie krievi cīnās pret nabadzību! Viņiem pat gatavojas no 13% iedzīvotāju zem iztikas minimuma pāriet uz 6%! Mūms tas iztikas minimums reāli ir 650 eiro mēnesī neto(uz rokas), bet algas vairāk kā 70% ir mazākas. Latvijā par tādām lietām tikai kremlīni izrunājas.

Atbildēt

Ivo

17.12.2020. 18:00

Jo vairāk no vakcīnas krievijā nosprāgs, jo labāk..pasaulē attīrīsies

Atbildēt

Ivo

17.12.2020. 17:59

Ko var saražot atpalikusi atkritumu valstele kur 90%rokas aug no pakaļas un smadzeņu nav no dzimšanas..

Atbildēt

TTT

17.12.2020. 17:54

Epidēmijas laikā KF nevajdētu neko zagt no ES vai ASV, bet visiem vajadzētu dalīties ar info.

Atbildēt

TTT

17.12.2020. 17:52

Nesaprotu vienu lietu. Vakcīnas izstrādei ES iedeva miljardus, bet autortiesības paliek tās izstrādātājiem.

Atbildēt

labvēlis

17.12.2020. 17:37

Kārtējais Krievijas nomelnošanas mēģinājums!".... ir uzdevums!..."

Atbildēt

šķaudīklis

17.12.2020. 17:30

Atkal ne visai veiksmīgs V.Putina Krievijas popularizēšanas mēģinājums.Noderīgajam idiotam sevi atkal jāpliecina.

Atbildēt

kada jega amerikanim karinam?

17.12.2020. 17:17

kada jega amerikanim karinam mulku zeme,ja lacu ledus nav covid-19 vakcina ?

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

17.12.2020. 17:13

1. Jāsecina, ka Krievijai pietiek kompetenču, lai radītu vakcīnu pret Covid 19.
2. Krievijā trīs neatkarīgas laboratorijas ir radījušas trīs dažādas vakcīnas.
Latvija turpretī ar saviem augsti kvalificētajiem ES zinātniekiem nevarēja uztaisīt pat vienu vakcīnu. Arī ASV paši nevarēja. Tāpēc viņi sakooperējās ar vāciešiem, kas viņiem uztaisīja vakcīnu, kuru ASV tagad pārdos kā savu visiem saviem protektorātiem, kuriem Krievijas vai Ķīnas vakcīnas iepirkt aizliegts. Un mēs tagad maksāsim ASV par vakcīnām.
Lattelekom televīzija virszemes pakā raida Krievijas kanālus. Uzgriežu krievu TV. Viņi spriež vai viņiem pietiks gultu slimnīcā, mediķu, vakcīnu? Uzgriežu Latvijas TV. Spriež, kādus vēl ierobežojumus uzlikt, vai atļaut apmeklēt frizierus, vai nē, un vai sodīt pārkāpējus un ja sodīt, tad kā. Ir redzama būtiska atšķirība, kur valdība rūpējas par tautu.
Gribētu redzēt, kā Kariņš pirmais vakcinējas un tu parāda visi TV.

Atbildēt

anti soross

17.12.2020. 17:07

»

krievu vakcīnas bija

baismiem blakusefektiem, un māsiņas mašas tās glabāja ne ledusskapī, bet uz palodzes.... viss ko zinu


kur ir vakcina Latvijai pret covid-19 rekordaugstas inficesanas apstaklos sodien ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...