Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

23.12.2020. 17:12

Es apbrīnoju Latvija valdību, kura ar vēsu prātu gatava noeksperimentēt ar savu tautu. Patiesībā es viņus visus nolādu - dibenulaizītājus maukas.

Atbildēt

Z

18.12.2020. 13:54

Kasīklim!
Ārsta izrakstītās zāles man Mēness aptiekā , apgalvojot, ka to nav, aizstāja ar līdzīgām. Rezultāts graujošs - nenormālas blakusparādības, par kurām tagad neviens neliekas ne zinis. Veselības inspekcija neko nedara, Zāļu valsts aģentūra neliekas ne zinis. Pie speciālistiem, lai novērstu smago stāvokli, tagad nokļūt nevar un tie visi par savu naudu. Neviens netaisās neko kompensēt. Ir ļoti nopietns pamats uzskatīt, ka esmu piedalījies eksperimentā. It sevišķi, kad Veselības inspekcijas paziņoja, ka ražotāja atbilde, kuru biju prasījis iesniegumā, ir noslepenota.
Tā, ka , Kasīkli, pirms kasies, kasies par Latvijā notiekošo, kurā pat zāļu eksperimentos cilvēki ir iesaistīti tiem nezinot. Bail pat domāt, kas būs, kad no Amerikas importēs vakcīnu, labi zinot, ka Latvijā neviens nevienu nenovēros un visas blakusparādības katram būs pašam jāapmaksā un jāmēģina novērst kā nu sapratīs un kā kuram sanāks. Mēģini, kasīkli, tikt vaļā no krievfobijas, vismaz ieraudzīsi, kas Latvijā darās.

Atbildēt

mekle istos klaunus,paludz psaki paliga !

18.12.2020. 10:49

»

Pilnīgi Pohuj

par klaunu Ivanušku Puķinu...


tavas sapnu zemes asv klauni tramps un baidens ir neparspejami gan sava mulkiba ,gan vecuma marasma !

Atbildēt

JKES

18.12.2020. 08:53

»

Q

Jo straujāk Krievija attīstās , jo trakāka kviekšana NA cūku aizgaldā aiz tīras skaudības


Tiem, kas tikušu pie siles, svarīgākais ir tur noturēties.

Atbildēt

Es

18.12.2020. 08:40

Tai krievijas "vakcīnai" patiesībā nav ne mazākā sakara ar Covid slimību, tas ir ķīniešu čips krievijas vergiem, proti tautai, kuru oligarhi ar tā sauktā "putina izstrādājuma" palīdzību, nelietīgi ir aizmuguriski pārdevuši Ķīnai, kopā ar visu krievijas teritoriju, Ķīnas valdības rīkojums ir čipot visus krievijas iedzīvotājus ar plazmas čipiem, lai varētu vadīt viņu gribu, vienlaicīgi lielā steigā visa krievijas teritorija tiek pārklāta ar 5G torņiem. Lēnā krievijas okupācija ir iegājusi noslēguma posmā.

Atbildēt

fakts

18.12.2020. 08:31

»

Pilnīgs pohujs par Jrieviju un krieviem

mums pašiem savu problēmu pietiek


Tu būsi pārsteigts,bet Ivans nav rusu vārds,tāpat kā Jānis nav latviešu vārds.

Atbildēt

Pilnīgs pohujs par Jrieviju un krieviem

18.12.2020. 07:17

»

Q

Jo straujāk Krievija attīstās , jo trakāka kviekšana NA cūku aizgaldā aiz tīras skaudības


mums pašiem savu problēmu pietiek.

Lai Baidens pi .aas ar to ididiotu un bomžu valsts sankcijām.

Bunkura Ivanuška zjb.

Atbildēt

Q

18.12.2020. 04:14

Jo straujāk Krievija attīstās , jo trakāka kviekšana NA cūku aizgaldā aiz tīras skaudības!

Atbildēt

Atkal debilais Mikropisans

18.12.2020. 03:04

»


vārtās savos sūdos!

Atbildēt

Pilnīgi Pohuj

18.12.2020. 03:03

»

ka pa konveijeru

planpratinu augustinu nomaina planpratins kasiklis savos murgu rakstos pietiek.com kadreiz neatkarigaja medija telpa un tas notiek zibenigi Vladimira Putina lielas preses konferences laika ! laikam tika sanemti steidzigi noradijumi no asv vestniecibas.augustina pratojumi ievadrakstos nenoturejas pat...


par klaunu Ivanušku Puķinu.

Puķinu oligarhi tur informācijas badā par reāliem notikumiem Krievijā.

Tā saucamajai Preses konferencei Peskovs bija uzrakstījis stingrus jautājumus un atbildes. Tas bija teātris.

Pilnīgi pohuj, kādi idioti te raksta par Botuksa Bunkera Ivanušku - veco čekistu, kurš aiz vecuma marasma jauc uzvārdus un visu pieraksta kā ziņojot. Dziļā tirsā ir visa Krievija. Man pohuj! Idioti Kasīklis un Augustiņš ir tādi pat veci čekisti.

Atbildēt

Lohatrons

17.12.2020. 23:57

Глава Pfizer Альберт Бурла отказался прививаться вакциной от ковида, разработанной его же компанией

https://news24ua.com/glava-pfizer-albert-burla-otkazalsya-privivatsya-vakcinoy-ot-kovida-razrabotannoy-ego-zhe-kompaniey?fbclid IwAR36KZZ71-xQC0RcyQpULKQKeyVLxDuZnHyUKKs5yzMjqbZ1tfn7mSIgVC4#.X9pVSjBv-3p.facebook

Atbildēt

Lielāks kasīklis

17.12.2020. 23:43

Lai raksta autors izlabo kļūdas. Runa iet par 2020. gadu, nevis 2019. gadu(rindkopa pie pirmās atsauces). Diemžēl nepārbaudīju pārējās lietas, bija slinkums tērēt laiku un tas liecina pat par raksta nopietnību:) It kā pat atsauces saliktas...

Atbildēt

Nu

17.12.2020. 23:19

»

Kariņam jāatkāpjas

1. Jāsecina, ka Krievijai pietiek kompetenču, lai radītu vakcīnu pret Covid 19...


lieliski!Jāpriecājas taču,ka beidzot Austrumu kaimiņam ies labi.Varbūt kāds izvēlēsies uz turieni pārcelties,visiem labi;)

Atbildēt

Forši

17.12.2020. 23:08

»

Prezidenta davana

Putins katram bernam Krievija lidz 8 gadu vecumam izmaksas 5000 rublus uz Ziemsvetkiem


tad tik uz priekšu!Tici man,mēs tikai priecāsimies,ka tur klāsies labi.Varbūt kāds aizbrauks dzīvot.

Atbildēt

Vīrusu zupas katls paliek lielāks

17.12.2020. 22:56

Līderis zin ka tas viss ir fuflo. Bet galvenais ka vakcinējot naudas bizness nes pelņu. Būs citi vīrusi šis nebūs vienīgais. Ametikāņi un ķīnieši kopīgi izstrādāja šo kovid 19 jāvaida covod 21

Atbildēt

Andris Briedis

17.12.2020. 22:44

Kā lai lasa rakstu kur autors mīž sevi atklāt?

Atbildēt

pamuļķim

17.12.2020. 22:44

Līders teica, ka nav četras nedēļas pagājušas pēc viņš vakcinēts pret gripu un pret kovidu vēl nedrīkst.

Atbildēt

Janka

17.12.2020. 22:05

Kremļa pielīdēji trako.:)

Atbildēt

Vārdnīca

17.12.2020. 20:32

»

hm

Sputņiks, jeb latvisksi mākslīgais zemes pavadonis bija vesels notikums kādreizējā kosmosa apguvē. Sākotnēji kosmosā tika palaisti suņi. Kad tie sveiki un veseli atgriezās no lidojuma, tad startēja pirmais cilvēks - Gagarins...


Jūs,cienīgais, slikti zināt vēsturi. Krieviem aizgāja bojā pirmais suns Laika, otrie divi suņi Belka un Strelka arī. Viņus nemaz nebija plānots nogādāt atpakaļ dzīvus.

Atbildēt

Prezidenta davana

17.12.2020. 20:04

Putins katram bernam Krievija lidz 8 gadu vecumam izmaksas 5000 rublus uz Ziemsvetkiem.

Atbildēt

hm

17.12.2020. 19:41

»

!

Un pārdos arī kā Zeneca--- Sputņiku! 50.eiro no devas, kabatā


Mums pašiem vajadzētu nopirkt Sputņia licenci un ražot uz vietas. Kā to darīs ungāri. Naudiņu ieekonomētu un cilvēku dzīvības, ātrāk no ekonomiskās depresijas izietu.
Diemžēl koloniāla valdība par to pat domāt neiedrošinās.

Atbildēt

!

17.12.2020. 19:09

»

hm

Jaukt taču taisās Zeneca


Un pārdos arī kā Zeneca--- Sputņiku! 50.eiro no devas, kabatā!

Atbildēt

Vakcinācijas nāves ēnā. Atbilde uz pietiek.com jautājumiem

17.12.2020. 19:01

Daudz jautājumu valsts amatpersonām adresējis PIETIEK. Jautājumi, ko pietiek.com adresē amatpersonām- politiķiem, ir ļoti cilvēcīgi, bet arī diemžēl nepārdomāti un naivi, jo politiskās amatpersonas nav ne mediķi, ne ķīmiķi. Viņu atbildes būs, ka viņi savos lēmumos un rīkojumos sabiedrībai vadās pēc starptautiskiem nolīgumiem un konvencijām, valsts spēkā esošo likumdošanu, viņu eksperti ir augstskolu un medicīnas iestāžu profesori, nepasakot, ka šie eksperti sen ir globālās medikmentu un vakcīnu ražotāju kompāniju korumpēti, augstskolām saņemot visādus grantus no minētām kompānijām, kas ir ļoti ievērojamas dotācijas naudas izteiksmē, un citādi pabalstot.

Masveida testēšanas uz Covid-19 mērķis ar “biedējošu statistiku par inficētiem un mirušiem” ir radīt jaunus un stingrus ierobežojumus, pilnībā morāli sagraujot pretošanos, bet fiziski ekonomiku dažu mēnešu un gadu laikā. Atkarībā no tā, “cik labi virzīsies process”, atkārtos 3., 4., 5. utt. inficēšanās vilni ar ierobežojumiem ekonomikā, izglītībā, medicīnā un ieslodzījumiem dzīvesvietās, kā tas jau notiek Itālijā. Stāstīs, ka nebūs obligātās vakcinācijas, lai gan spēkā esošā likumdošana tādu pandēmijas gadījumā paredz un pielietojama pēc Veselības ministra izvēles jebkurā laikā un nekavējoties. Bijušais SAB vad. J.Kažočiņš intervijā kasjauns.lv saka to pašu, ka nav paredzama obligāta vakcinācija, bet jau terorizē visu sabiedrību- piebilstot, ka “visu laiku vakcīnas nebūšot bez maksas”, kaut likumdošana to paredz epidēmiju un pandēmiju gadījumā.

Daudzi paliks bez darba un ienākumiem, “labprātīgu”vakcinēšanos un naudu, ko 4. maija finanšu korporācija piesolīs un ieskaitīs katra bankas kontā “rūpējoties par proletariātu”, pieņems kā vienīgo “atpestīšanu” no maskām, bezdarba un mājas ieslodzījuma Latvijas valsts elektroniskajā koncentrācijas nometnē, kā to jau pirms dažām dienām, sākot ar naudas ieskaitījumiem, praktizē Itālijas valdība. Cilvēki, ieslodzīti mājas apstākļos mēnesi, metās tērēt šo naudu Ziemassvētku dāvanām, lai atkal atgrieztos ieslodzījumā.

Globālā finanšu korporokrātija plāno atsavināt valsts lielākos uzņēmumus un caur privātbankām, kas faktiski ir centrālo banku filiāles, atsavinās privātpersonu ieķīlātos NĪ, bet citiem atsavinās, padarot nesamaksājamus NĪ nodokļus. Tas notiks ātri ar jaunajām Levita un Bordāna tiesām - “izmantojot ebreju tiesas saimnieciskos strīdos”(ebreju impērijas Otrais standarts).

Bet tautas novārdzinās ar vakcināciju. Ķīmiski kastrējot. Suņus ķīmiski kastrē, ievadot čipu, kurš pa laikam izdala ķīmiskas vielas, kas sagrauj suņa imunitāti un dzīvotspēju. Dzīvespriecīgs suns pārvēršas slimojošā dzīvniekā ar dažādām kaitēm. Bet Covid-19 vakcinācijas regularitātes mērķis ir tāds pats. Runā, ka ne visas vakcīnas radot pietiekami izteiktu daudzumu antivielu, tādēļ vakcināciju atkārtos, lai uzrastos šīs vielas Globālās veselības pases prasībām, bet sterilizācija izpaudīsies, sterilizējot cilvēka zarnu trakta bakteriālo vidi, kas ir galvenais imunitātes avots, pilnīgi sagraujot imunitāti.

Atbildēt

Jau izveidota Pasaules valdība

17.12.2020. 19:00

Latvijas valsti ved uz globālo elektronisko koncentrācijas nometni, iedzīvotājus padarot par biorobotiem
https://aftershock.news/?q node%2F929462

12/dec/20

Vatikāns noslēdz "Globālo aliansi" ar Rotšildu, Rokfellera fondu un lielākajām bankām, lai izveidotu Lielo aliansi.

Pāvests Francisks paziņoja, ka Vatikāns noslēgs "globālu aliansi" ar pasaules lielākajām bankām, starptautiskajām korporācijām un globālistu fondiem, lai izveidotu ekonomikas padomi, kuras mērķis ir bagātības pārdale visā pasaulē.
“Globalist Initiative”, “Iekļaujošā kapitālisma padome” sevi dēvē par pro-kapitālistisku organizāciju, kuras mērķis ir izveidot "spēcīgāku, taisnīgāku un uz sadarbību balstītu ekonomiku un sabiedrību".
Elites grupa, kas sevi dēvē par aizbildņiem, sevi dēvē par "vēsturisku vadītāju un pasaules līderu sadarbību, kas strādā ar Franciska morālo vadību, lai uz visiem laikiem izmantotu uzņēmējdarbības iespējas".
"Mēs reaģējam uz pāvesta Franciska izaicinājumu izveidot iekļaujošāku ekonomiku, kas taisnīgāk izplata kapitālisma priekšrocības un ļauj cilvēkiem pilnībā izmantot savu potenciālu," videoklipā saka bankas mantiniece Linna Forestere de Rotšilda.
Papildus pāvestam Franciskam Guardians sarakstā ir Visa, Mastercard, Bank of America un BP (British Petrolium) vadītāji, kā arī Lynn Forester de Rothschild, Ford fonda prezidents Darens Volkers, Rokfellera fonda prezidents Radživs Šahs un ANO īpašais klimata sūtnis Marks Kernijs.
"Sargi", kā dēvēti valdes locekļi, ir pasaules lielāko korporāciju augstākie vadītāji, kuri ir apņēmušies spert drosmīgus soļus iekļaujošā kapitālisma radīšanā, "trešdien sacīja Forbes.
Aizbildņi uzņemsies atbildību, apņemoties izveidot plānoto darbību sarakstu, kas attiecas uz vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
Tas notiek pēc tam, kad Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācija un citas institūcijas nesen aicināja veikt "lielisku atjaunošanu", lai pasaules kapitālistisko sistēmu reorganizētu par transhumānistisku sociālistisku pasaules kārtību, kas iznīcinās privātīpašumu un valūtu.

Autors:
Autora darbs / tulkojums
Izmantotie avoti:
Il Vaticano entra filmā “Alleanza globale” Rothschild, Fondazione Rockefeller e grandi banche per c

Il Vaticano entra “Alleanza globale”, kas atrodas Rotšildā, Fondazione Rockefeller un grand banche per creare and Great Reset
MB. Bergoglio aderisce al progetto del Forum dei Miliardari di Davos che - per usare un termine lui caro - ritengono “scarto” almeno un terzo dell'umanità, i superflui ...
Autora komentārs:
Saite uz pašu vietni https://www.inclusivecapitalism.com/

Atbildēt

Pasaules Banka piespiež Latvijas valsti atteikties no cilvēktiesību ievērošanas

17.12.2020. 18:58

Cilvēktiesības ir arī tiesības uz nodarbošanās izvēli, īpašumtiesības, tiesības uz dzīvību un veselību, tiesības uz brīvu pārvietošanos valstī un starp valstīm, pulcēšanās tiesības.22:42 11.04.2020
(atjaunots 15:01 11.04.2020)

Cīņā ar koronavīrusa izplatīšanos Latvija daļēji atteikusies no saistībām cilvēktiesību jomā – valsts iedzīvotāji konstatējuši informāciju par to Vikipēdijā.

RĪGA, 2020. g. 11. aprīlis — Sputnik. Interesantu informāciju par Latviju Vikipēdijā atradusi Sarmīte Vanaga. Nodaļā "Cilvēktiesības Latvijā" teikts, ka cīņā ar koronavīrusa pandēmiju Latvija atteikusies no dažām saistībām, ko uzņēmusies  Eiropas Cilvēktiesību konvencijas ietvaros.
"2020. g. martā, atsaucoties uz COVID-19 pandēmiju, Latvija paziņoja par pagaidu atkāpšanos no daļas no cilvēktiesību saistībām pēc Eiropas Cilvēktiesību konvencijas un Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām" teikts elektroniskās enciklopēdijas rakstā. 
Šo tekstu Vikipēdijā ieraudzīja Vanaga un publicēja savā lapā Facebook fragmentu no tā līdz ar jautājumu:
"Mani šodien nodarbina viens jautājums. Kad, kur, kas un ko ir lēmis, lai Vikipēdijā pie cilvēka pamattiesībām Latvijā parādītos šāds ieraksts?"


Sarmite Vanaga:
Mani šodien nodarbina viens jautājums. Kad, kur, kas un ko ir lēmis, lai Vikipēdijā pie cilvēka pamattiesībām Latvijā parādītos šāds ieraksts?
2020. g. martā, atsaucoties uz COVID-19 pandēmiju, Latvija paziņoja par pagaidu atkāpšanos no daļas no cilvēktiesību saistībām pēc Eiropas Cilvēktiesību konvencijas[3] un Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām.[4]


Ieraksts pilnībā publicēts elektroniskās enciklopēdijas rakstā Cilvēktiesības Latvijā.
Tajā publicēta arī norāde uz ANO oficiālo dokumentu un teikts, ka 2020. gada 16. martā Latvija pagaidām atteikusies no saistībām ievērot starptautisko paktu par civilajām un politiskajām tiesībām savā teritorijā pēc tam, kad 11. martā PVO atzina – pasaulē sākusies Covid-19 pandēmija.

© SPUTNIK / SERGEY MELKONOV
Cilvēktiesības Latvijā: ko domā Latvijas iedzīvotāji

Dokumentā skaidrots, ka drošības apsvērumu dēļ Latvijā no 13. marta izsludināts ārkārtas stāvoklis – apturētas mācības skolā, ierobežota piekļuve veselības aprūpes iestādēs, sociālās aprūpes iestādēs un penitenciārajās iestādēs. Tāpat aizliegtas sapulces un ieviesti cilvēku pārvietošanās ierobežojumi.
Šie soļi spieda Latviju atkāpties no saistībām, ko paredz Starptautiskā pilsonisko un politisko tiesību pakta 12., 17. un 21. pants.
Ziņots, ka pēc ārkārtas situācijas režīma beigām visas Latvijas pilsoņu tiesības tiks atjaunotas pilnā apjoma.
Kāpēc Latvija atteicās?
Iepriekš jau vēstīts, ka pēc ārkārtas situācijas režīma ieviešanas valsts ĀM gandrīz nekavējoties ziņoja, ka Latvija atsakās no vairākām saistībām cilvēktiesību jomā.
Atšķirībā no Francijas, Vācijas, Itālijas un Spānijas valsts īpaši paziņoja, ka ārkārtas situācijas apstākļos atteiksies nodrošināt iedzīvotājiem virkni tiesību un brīvību. Par to, kāpēc tāds paziņojums ir pārlieks un kādu risku var slēpt, stāstīja Tatjana Ždanoka.
4 7 74

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Nāvīgi laba Ziemassvētku dāvana

17.12.2020. 18:55

Nāvīgi laba Ziemssvētku dāvana

Vakcīnas būs apstiprinātas, nesagaidot atbildes no LR valsts amatpersonām uz PIETIEK un visai sabiedrībai neskaidriem jautājumiem.

Kirill Kukhmar/TASS/Scanpix
Vakcīna pret Covid-19 būs Ziemassvētku dāvana eiropiešiem, paziņo Eiropas Komisijā
PASAULĒ 16/12/2020 12:27
  Jauns.lv / LETA

Vakcīna pret jauno koronavīrusu būs Ziemassvētku dāvana visiem eiropiešiem, trešdien paziņojis Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Margaritis Shins.

Savukārt EK prezidente Urzula fon der Leiena pavēstījusi, ka visas Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis plāno sākt vakcinēšanu pret jauno koronavīrusu vienā un tajā pašā dienā. Leiena sacīja, ka tā būs vienotības zīme.
Eiropas Zāļu aģentūra ir pārcēlusi no 29.decembra uz 21.decembri sanāksmi, kurā tiks lemts, vai apstiprināt farmācijas uzņēmumu "Pfizer" un "BioNTech" izstrādāto vakcīnu pret jauno koronavīrusu.


"Vakcīna būs Ziemassvētku dāvana visiem mūsu kontinenta pilsoņiem," intervijā itāļu laikrakstam "La Repubblica" sacījis 58 gadus vecais Shins.
Pēc Eiropas Zāļu aģentūras apstiprinājuma EK strādās "virsskaņas ātrumā", lai dotu savu apstiprinājumu vakcīnai, piebildis Shins.
"Mēs divās dienās paveiksim darbu, kas normāli prasa divus mēnešus," sacīja Shins, piebilstot, ka tas ļaus ES valstīm sākt vakcinēšanu ap 26.decembri.

Itālija, Vācija, Francija, Spānija, Beļģija, Nīderlande, Luksemburga un Šveice otrdien paziņoja, ka tās saskaņos savu vakcinēšanas programmu sākumu.
Shins pavēstījis, ka EK sāks sabiedrības informācijas kampaņu, lai atbalstītu vakcinēšanu.

"Man bija Covid oktobrī. Ja kāds netic vīrusam, atsūtiet viņus pie manis, un es viņiem pastāstīšu, ko nozīmē smagi cīnīties pret šo slimību slimnīcas gultā," izteicies Shins.

Atbildēt

hm

17.12.2020. 18:41

Sputņiks, jeb latvisksi mākslīgais zemes pavadonis bija vesels notikums kādreizējā kosmosa apguvē. Sākotnēji kosmosā tika palaisti suņi. Kad tie sveiki un veseli atgriezās no lidojuma, tad startēja pirmais cilvēks - Gagarins.
Amerikāņiem sākotnējā stadijā lidoja pērtiķi, kuri nobeidzās, bet par kādām galvām, kuras sadalījās, raksta kasīklis, nav saprotams. Varbūt autoram iedzimta šizofrēnija? Realitāte kļūst mistiska?

Atbildēt

hm

17.12.2020. 18:35

Veltījums kasīklim no Oksfordas universitātes profesores Sāras Gilbertas, kura piedalījās Astra Zeneca vakcīnas izstrādē - Šī vakcīna lietota kopā ar Krievijā izstrādāto vakcīnu Sputnik V var nodrošināt lielāku vakcinēšanas efektivitāti.
Gamaleja institūta vadītājs Ginzburgs arī norādīja uz to, ka Sputnik V vakcīnas darbības laiks būs vairāki gadi, turpretī daudzas citas vakcīnas nāksies atkārtot pēc 4-5 mēnešiem.
Kāpēc izstrādā citas vakcīnas? Tāpēc, lai vakcinācija būtu vienreizēja un efektīvāka. vieglāk izgatavojama, lētāka ...

Atbildēt

anna

17.12.2020. 18:32

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - bit.do/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

Atbildēt

Franklins

17.12.2020. 18:18

Slavinošas raksts par vovku. Kāpēc neraksta kašīkļis par Latviju?

Atbildēt

Piebilde

17.12.2020. 18:17

Ja Kasīklim nav ko darīt, kā tikai noniecināt Krievijas vakcīnu. Dzīve rādīs, kam tās vakcīnas labākas. Bet tā piebilde, ka arī Anglijas karaliene grib vakcinēties, bet viņai jāstāv rindā uz vakcīnu tiešām ir smieklīga. Iedomājieties , ka karaliene stāv pēc kaut kā rindā!

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

17.12.2020. 18:11

Kā tie riebīgie krievi cīnās pret nabadzību! Viņiem pat gatavojas no 13% iedzīvotāju zem iztikas minimuma pāriet uz 6%! Mūms tas iztikas minimums reāli ir 650 eiro mēnesī neto(uz rokas), bet algas vairāk kā 70% ir mazākas. Latvijā par tādām lietām tikai kremlīni izrunājas.

Atbildēt

Ivo

17.12.2020. 18:00

Jo vairāk no vakcīnas krievijā nosprāgs, jo labāk..pasaulē attīrīsies

Atbildēt

Ivo

17.12.2020. 17:59

Ko var saražot atpalikusi atkritumu valstele kur 90%rokas aug no pakaļas un smadzeņu nav no dzimšanas..

Atbildēt

TTT

17.12.2020. 17:54

Epidēmijas laikā KF nevajdētu neko zagt no ES vai ASV, bet visiem vajadzētu dalīties ar info.

Atbildēt

TTT

17.12.2020. 17:52

Nesaprotu vienu lietu. Vakcīnas izstrādei ES iedeva miljardus, bet autortiesības paliek tās izstrādātājiem.

Atbildēt

labvēlis

17.12.2020. 17:37

Kārtējais Krievijas nomelnošanas mēģinājums!".... ir uzdevums!..."

Atbildēt

šķaudīklis

17.12.2020. 17:30

Atkal ne visai veiksmīgs V.Putina Krievijas popularizēšanas mēģinājums.Noderīgajam idiotam sevi atkal jāpliecina.

Atbildēt

kada jega amerikanim karinam?

17.12.2020. 17:17

kada jega amerikanim karinam mulku zeme,ja lacu ledus nav covid-19 vakcina ?

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

17.12.2020. 17:13

1. Jāsecina, ka Krievijai pietiek kompetenču, lai radītu vakcīnu pret Covid 19.
2. Krievijā trīs neatkarīgas laboratorijas ir radījušas trīs dažādas vakcīnas.
Latvija turpretī ar saviem augsti kvalificētajiem ES zinātniekiem nevarēja uztaisīt pat vienu vakcīnu. Arī ASV paši nevarēja. Tāpēc viņi sakooperējās ar vāciešiem, kas viņiem uztaisīja vakcīnu, kuru ASV tagad pārdos kā savu visiem saviem protektorātiem, kuriem Krievijas vai Ķīnas vakcīnas iepirkt aizliegts. Un mēs tagad maksāsim ASV par vakcīnām.
Lattelekom televīzija virszemes pakā raida Krievijas kanālus. Uzgriežu krievu TV. Viņi spriež vai viņiem pietiks gultu slimnīcā, mediķu, vakcīnu? Uzgriežu Latvijas TV. Spriež, kādus vēl ierobežojumus uzlikt, vai atļaut apmeklēt frizierus, vai nē, un vai sodīt pārkāpējus un ja sodīt, tad kā. Ir redzama būtiska atšķirība, kur valdība rūpējas par tautu.
Gribētu redzēt, kā Kariņš pirmais vakcinējas un tu parāda visi TV.

Atbildēt

anti soross

17.12.2020. 17:07

»

krievu vakcīnas bija

baismiem blakusefektiem, un māsiņas mašas tās glabāja ne ledusskapī, bet uz palodzes.... viss ko zinu


kur ir vakcina Latvijai pret covid-19 rekordaugstas inficesanas apstaklos sodien ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...