Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aina

05.03.2019. 14:02

Svētku,ne tautas prezidents.Neviens pat nejautā,vai grib uz otro termiņu.Mēdiji,jau nosacīti ielikuši Levitu.Levits kalpos asv ES labā uz abām pusēm nevar.

Atbildēt

Precīzi

02.03.2019. 10:21

»

Precīzi

Daniels Bondars negribēja pastāstīt par to, kāds ir viņa tēvs Mārtiņš salīdzinājumā ar godīgu vīru? Danielaprāt


Ja vien Daniels savā silei pietuvināto vidē vispār jebkad un kaut vienu godavīru vispār ir sastapis un viņam par godu vispār ir jebkāds priekšstats.

Atbildēt

gunča

28.02.2019. 20:16

Bet šito ( bildē) tikai pie pudelēm , tikai pie pudelēm!Labi izskatās.Kā Latvija izceltos pasaulē, ja šitais (bildē) būtu bārmenis, prezis pie pudelēm!

Atbildēt

pastaldauna sindroms

28.02.2019. 08:05

acīmredzami loģiski pustukšajā latatejā atstāt parlamentu vai prezidentu, bet ja pastalām papilnam piķa, tad lai jau labiemcilvēkiem tiek

Atbildēt

Teds

27.02.2019. 18:05

»

hfhfh

No viņa nekas nav atkarīgs Plika vieta un nosaukums UN VIS. šie pēdējie paris vispār DĀRZEŅI PILNĪGIE


Tu maz apjēdz kādus starpvalstu līgumus ir saslēguši tie tevis nosauktie dārzeņi. Pēc gadiem atjēgsimies, ka pat mūsu apakšbikses jau pieder augļotājiem. Jau tagad Maxsima pilda valsts funkcijas un iekasē nodokļu naudu. Kur vēl tāds debīlisms redzēts. Ārvalstu bankas kontrolē mūsu naudu un izmeklētājiem jālūdzas lai sniegtu datus par visdāsnākajiem klientiem, bet tie taču nav idioti lai zaudētu klientus.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.02.2019. 15:22

»

Landlady Lata

Es gan stingri uzskatu, ka obligāti jāpārvēl šitas pats bēdubrālis, kas prezidenta smago nešļavu stiepj šobrīd, un tas ir tas pats nelaimes putns vējonis. Es vienkārši nespēju saprast, kāpēc jāpārvēl arvien jauni un jauni idioti, un ik pec četriem gadiem jāuzsēdina uz valsts apgādes adatas. Sitas pats...


Vajag izmainīt bijušo prezidentu nodrošinājumu atbilstoši valsts iespējām. Nu nevar būt tā, ka uz parāda dzīvojoša minivalstiņa bijušajiem rada tādus apstākļus, it kā viņi būtu karaļu pēcnācēji. Pivāts sekretārs, auto, laikam vēl apsardze, kādas tur vēl ekstras? Pusi nost.

Atbildēt

hfhfh

27.02.2019. 13:12

»

Man pie kājas,

man neviens nav un nevar būt prezidents. Esmu brīvs cilvēks! LV prezidents ir marionete


No viņa nekas nav atkarīgs Plika vieta un nosaukums UN VIS. šie pēdējie paris vispār DĀRZEŅI PILNĪGIE

Atbildēt

west

27.02.2019. 13:12

»

Endziņš

Mārtiņa Bondara dēls? Sākas tēva kampaņa


Puišelis ļoti korekti diplomātisks, kā jau students-sorosists... Bet maziņš misēklītis tomēr sanācis. Jo piemirsis censonītis, ka vismaz Eiropā jau sākusies genderistu - nekatras dzimtes ēra!
Mērkaķis

Atbildēt

ha-ha

27.02.2019. 12:04

»

Pilsonis

Visi cienījami bija... Kāpēc par zagli ir aizmirsts


Kad prezidents zog pulksteni, viņš rūpējas par valsti, kad reņģēdājs - tad tik par sevi.

Atbildēt

hehehe

27.02.2019. 11:34

Bondaru par prezidentu

vai arī kalnozolu! kalnozols būtu ļoti labs Vējons otrais

Atbildēt

džins

27.02.2019. 10:52

Šaizemītei p-rezidents vairs neder šeitan vajag Vadoni kurš vismaz atšķir ļautiņu subjektīvās vēlmes no objektīvajām vajadzībām.

Atbildēt

Pilsonis

27.02.2019. 09:50

Visi cienījami bija... Kāpēc par zagli ir aizmirsts?

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 08:24

»

Nu ja

vieninieku kameras


Nē,nekādas kameras,lai mācās strādāt un pelnīt,lasīt izsmēķus un citas drazas gar ceļa malām , ubagot,cerībā ka sabiedrība iežēlosies un kaut ko atmetīs,līdz atgūs cilvēku uzticību.

Atbildēt

Endziņš

27.02.2019. 07:55

Mārtiņa Bondara dēls? Sākas tēva kampaņa?

Šis nu gan ir kaut kas kretīnisks - "Es rakstā izvēlējos rakstīt vīriešu dzimtē, bet, protams, visur ir arī domāts sieviešu dzimtē". Kaut kāda liberastu jocība...

Atbildēt

Gandrīz pareizi,

27.02.2019. 02:33

»

Landlady Lata

Es gan stingri uzskatu, ka obligāti jāpārvēl šitas pats bēdubrālis, kas prezidenta smago nešļavu stiepj šobrīd, un tas ir tas pats nelaimes putns vējonis. Es vienkārši nespēju saprast, kāpēc jāpārvēl arvien jauni un jauni idioti, un ik pec četriem gadiem jāuzsēdina uz valsts apgādes adatas. Sitas pats...


bet labāk viņus nošaut un izbarot haizivīm, jo diezgan parazitējuši. Visi, kopš 1991. gada. Mantu konfiscēt, nošaut, izbarot. Ja dikti nolūdzas, vai atrod vainu mīkstinošus apstākļus, deportēt uz Krasnojarsku bez tiesībām atgriezties. Visus bij un esošo VP, MP, SAB vadītājus, ģenprokurorus, Satversmes tiesas tiesnešus un Augstākās tiesas tiesnešus. Un visu bij. Labklājības bijušos un esošo ministru. Spriedums nav pārsūdzams. Latviešu tautas vārdā par valsts ekonomikas un iedzīvotāju slepkavošanu, genocīdu.

Atbildēt

Landlady Lata

26.02.2019. 22:23

Es gan stingri uzskatu, ka obligāti jāpārvēl šitas pats bēdubrālis, kas prezidenta smago nešļavu stiepj šobrīd, un tas ir tas pats nelaimes putns vējonis. Es vienkārši nespēju saprast, kāpēc jāpārvēl arvien jauni un jauni idioti, un ik pec četriem gadiem jāuzsēdina uz valsts apgādes adatas. Sitas pats vējonis mums tagad būs jābaro gadus 30-40. Un PAR KO???? Tad nāks nākamais un aiznākamais, un visus jābaro un jāuztur gadus 30-40. Dievs lai ir žēlīgs!!! Tāpēc taupības nolūkos ierosinu šito pašu vējoni (ir gana labs, lai arī neaptēsts un šķietami pastulbs!) uzturēt un barot VIENU PASHU līdz mūža galam. Citādi mēs, draugi mīļie, izputēsim. Jau šobrīd laba prezidentu-liekežu varza mums ir uz kakla.

Atbildēt

Asiirietis

26.02.2019. 21:29

»

Žulis

Domāju, ka pamatskolas klasē skolēns par šo sacerējumu varbūt arī saņemtu labu novērtējumu. Priekš pieauguša cilvēka rakstītais ir stipri par naivu. Ja šādā veidā turpināsim, tad drīz būs jāraksta domraksti par to, ka "Es gribu lai ārsts prastu ārstēt, frizieris apgriezt matus bet galdnieks mācētu uztaisīt...


Visu tevis nosaukto nevar prasīt un gaidīt no cilvēkiem, kuri apzināti nākuši izlaupīt Latvijas valsti vai vienkārši atrodas šeit lai parazitētu uz pārējās sabiedrības rēķina.
Valsts kase tiem ir tikai slaucama govs un gadījumiem kad nepietiek līdzekļu, tur pasaules augļotāji SVF ieber cik miljardus vajag, lai tik neapstātos latviešu tautas un Latvijas valstiskuma iznīcināšana.

Atbildēt

Nirnberga2

26.02.2019. 21:15

Uz doto brīdi Latvijas teritoriju apdzīvojošā nācija var ievēlēt vienīgi kārtējo pils uzraugu. Lai ievēlētu prezidentu ir vajadzīgi leģitīmi Latvijas pilsoņi, kādu nav kopš 1940 gada okupācijas.

Atbildēt

Man pie kājas,

26.02.2019. 20:24

man neviens nav un nevar būt prezidents. Esmu brīvs cilvēks! LV prezidents ir marionete.

Atbildēt

citāts

26.02.2019. 20:00

"Pļurkt."

Atbildēt

hm

26.02.2019. 19:12

Regulāras individuālas sarunas ar gubernatoriem, ministriem, vadošo ražošanas uzņēmumu vadītājiem, diskusijas ar svarīgiem ārvalstu uzņēmējiem, kuri investē Krievijas uzņēmumos, piedalīšanās svētku, kultūras pasākumos, izstādēs, izbraukumi uz citām pilsētām un tikšanās gan darba kolektīvos, gan ar skolniekiem, pat atsevišķām ģimenēm. Vizītes Sibīrijā un Tālajos Austrumos. Par militārām lietām labāk neminēt.
Apmēram tā Krievijas Prezidents Putins plāno savu laiku. Vecajos Atpūtas žurnālos kaut ko līdzīgu varēja novērot arī Ulmaņa prezidentūrā.
Jaunākajos laikos Latvijas [prezidenti ar tautu nerunā. Pēdīgais precedents attiecināms uz VVF rīdzinieku nolamāšanu 16. martā. Galvenais mūsējo prežu uzdevums ir un paliek - sargāt pili

Atbildēt

attīstībai/par

26.02.2019. 19:07

Žuļika Bondara dēlēns arī sāk izteikties par preža tēmu, jo bijušais VVF kambarsulainis arī sevi redz kandidātos. Krājbankas izputinātājs un 2milj.parādnieks sēž par deputātu Saeimā un ieņem Budžeta komisijas vadītāja vietu!!! Blēdis, kuram vieta parādnieku un muļķu cietumā, spriež par naudu.

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 19:01

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

Janis

26.02.2019. 18:59

Turpinājumā par tematu-par prezidentu ir jābūt,tā kā ir bijis un būs,nelietim.Nu,nevar būt citādi!

Atbildēt

ha-ha

26.02.2019. 18:24

»

par Levitu

Pa visiem caurumiem uz prezidenta pili lienošā ēbreja Levita vecaistēvs Ulmaņlaikā bija Latvijā židu rabīns, 1927.gadā laikam aizlaidās no Latvijas. Ģimene ar Egilu L. 1972.gadā, izmantojot PSRS doto iespēju ēbrejiem, devās uz fāterlandi-Izraēlu. Patiesībā liela daļa no ēbrejiem, izmantojot šo iespēju...


Tātad viņam ir tik lieli nopelni latviešu bēgšanā no valsts un okupantu atbalsta organizāciju biedru iesakņošanā valsts un ES pārvaldē,ka viņš šo amatu ir godām nopelnijis raugoties no profesionālo Kangaru pozīcijām.

Atbildēt

par Levitu

26.02.2019. 17:36

Pa visiem caurumiem uz prezidenta pili lienošā ēbreja Levita vecaistēvs Ulmaņlaikā bija Latvijā židu rabīns, 1927.gadā laikam aizlaidās no Latvijas. Ģimene ar Egilu L. 1972.gadā, izmantojot PSRS doto iespēju ēbrejiem, devās uz fāterlandi-Izraēlu. Patiesībā liela daļa no ēbrejiem, izmantojot šo iespēju palika Vācijā, ASV un citur rietumos. Patreiz Levits mēģina ieskalot ziņu, ka esot bijuši disidenti!? Sākoties atmodai, Levits bija klāt, jo redzēja lielās iespējas, dibināja Klubu 21, Latvijas ceļa partiju, bija Tieslietu ministrs, bija Birkava premjera biedrs, viņa kontrolē radās prihvatizācijas likumi, notika mantas negodīga sadale, radās miljonāri u.t.t. Tieši tai laikā Banka Baltija, kuru vadīja Levita tautas brālis, bankrotēja un apzagti tika tūkstošiem naivi letiņi. Tagad uzskaitītais ir kļuvis par "lieliem nopelniem", un tāda zoss kā Beinerte viņu sauc par nācijas tēvu, vai mūžīgā visām varām līdēja, vecā komuniste Zālīte saka "...spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences un izcilas izpratnes...". Izskatās, ka izpratne ir tiešām laba - viss jau ir piemirsies un īstais laiks ēbrejam kļūt par Latvijas prezidentu. Mūža brāļi-sektanti no Nacionālās apvienības sludina, ka konkurentu neesot???

Atbildēt

Jurčix

26.02.2019. 15:45

publiskajā telpā šīs ģimenītes ir jau pietiekoši kādu 100 gadu norma stabili izpildīta tagad pāris paaudzes varētu nespīdēt ar savām gudrībām, paldies no sirds

Atbildēt

autora tēva

26.02.2019. 15:39

bīdīšana par prezidentu,ja notiks,tad notiks par Suharenko Arkadija kompānijas naudu,jo Bondars vecākais atbalsta nelikumīgo valsts naudas izsaimniekošanu pēc nacionālās pazīmes.

Atbildēt

Žulis

26.02.2019. 15:30

Domāju, ka pamatskolas klasē skolēns par šo sacerējumu varbūt arī saņemtu labu novērtējumu. Priekš pieauguša cilvēka rakstītais ir stipri par naivu. Ja šādā veidā turpināsim, tad drīz būs jāraksta domraksti par to, ka "Es gribu lai ārsts prastu ārstēt, frizieris apgriezt matus bet galdnieks mācētu uztaisīt galdu".
Tur jau tā lieta, ka tauta ir tā pieradināta pie tā, ka tie tur "augšā sēdošie" nepilda savus pienākumus, ka kaut daļēju elementāru darba pienākumu izpildi no viņu puses uzskata par brīnumu. Un tad nu rodas kuriozi, kad cilvēks vēlas lai prezidents... ne, ne jau lai pilda savus prezidenta pienākumus, bet lai vismaz kaut sakarīgi spēj pateikt no ANO tribīnes un lai mūs kaut drusciņ iedvesmo. Bet, par ko tad mēs visi nodokļu maksātāji maksājam viņiem tās lielās algas? Vai tad mēs ejam, piemēram, frizētavā samaksājam frizierim kādus 20 eiro un pēc tam pazemīgi lūdzam, lai viņš mums kaut nedaudz, kaut mazlietiņ apgriež matus un to frizūru pēc iespājas mazāk samaitā?! Protams, ne! Mēs par savu naudu pieprasām atbilstošu pakalpojumu. Tad kādēļ pret valstsvīriem mums nav šāda attieksme? Uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus katrs deputāts apzvēr būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Vai jūs variet nosaukt kaut vienu deputātu, kurš ir šo zvērestu pildījjis? Es tādu nezinu. (Latvijas suverenitāte likvidēta iestājoties ES un Eirozonā, Abrene atdota Krievijai, Latvija pirmajā vietā pasaulē iedzīvotāju skaita samazinājuma ziņā...) Tad kādēļ tik daudzi no mums neprasa valstsvīriem pildīt viņu tiešos darba pienākumus, bet balso par viņiem un pazemīgi piekrīt, ka viņi uzdzīvo par nodokļu maksātāju naudu nedarot to darbu ko uzņēmušies un nepildot solījumus, kurus devuši?

Atbildēt

jojo

26.02.2019. 15:28

"Jauki", ka Daniels tik gudri runā, laikam jau mērķē uz savu tētuku-krimināli apsūdzēto deputātu, kuru uztur sieva-bezdarbniece. Vakar bija Kasjauns publicēts raksts par Bondarieni (ko nevarēja komentēt), šodien šis garadarbs. Mammuks bezdarbnieks bija pateicis arī, ka dēluks arī ir bezdarbnieks, jo, redz, dzīvojot, Dienvidāfrikā vai kur tur, kur studējot viņa sieva. Ar to skaidri dodot saprast, ka dēliņš nestudē un neko nedara. Vai tādam uzstādīt latiņu valsts prezidentam. Iepriekš jau Bondaru famīlija diezgan nepārprotami dzeltenajai presei deva saprast, ka būtu gatavi uzņemties šo "nastu"- būt par LV pirmo pāri. Un arī dzeltenā prese visai nekritiski uz viņiem skatās- neviens nav spējīgs uzdot Bondarienei konkrētu jautājumu- cik gleznas un pa cik mēnesī viņa pārdod, ja spēj uzturēt miljonāru dzīvesveidu. Tā ir viena konkrēta liekēžu ģimenīte, kura visu mūžu dzīvo par nenosakāmas izcelsmes līdzekļiem.

Atbildēt

lauķis

26.02.2019. 15:12

»

hihihi

Un ko izsaka senča uzvārds bondars? Latgalē par bondariem sauc muciniekus. Kaut kā šie bondari ļoti kautrējas no savām latgaliskajām saknēm


Tādā gadījumā Daniels Bondars ir viltvārdis un apkauno seno amatnieku vārdu.

Atbildēt

hihihi

26.02.2019. 15:09

»

kode

Cik autors nožēlojams! Tā gribējās izcelties organizētajā agonijā, bet lidojumam nav spārnu, tik apšaubāmi iegūta vecā Bondara nauda


Un ko izsaka senča uzvārds bondars? Latgalē par bondariem sauc muciniekus. Kaut kā šie bondari ļoti kautrējas no savām latgaliskajām saknēm.

Atbildēt

kode

26.02.2019. 15:05

Cik autors nožēlojams! Tā gribējās izcelties organizētajā agonijā, bet lidojumam nav spārnu, tik apšaubāmi iegūta vecā Bondara nauda
Nelatviskais vārds daudz ko izsaka arī par vecākiem.

Atbildēt

patiesībā

26.02.2019. 14:47

Ir sacīts: "Ābols no zirga tālu nekrīt..." ;)

Atbildēt

hm

26.02.2019. 14:27

Vai raksta autors Daniels Bondars ir Rīgas domes deputāta Mārtiņa Bondara dēls?

Atbildēt

Jurčix

26.02.2019. 14:27

Tas Daniels nav Privātās dzīves Bondaru atvase?

Atbildēt

koijots

26.02.2019. 14:23

Stumt vai vilkt, - tāds ir jautājums.

Atbildēt

otvechayu, Vasya...

26.02.2019. 14:14

manam prezidentam ir japuemiit speejai sniegt runu ano varas elitei... muahaaa... cik klases debiloiids, kursh sastaada shaadu teikumu ir pabeidzis...

Atbildēt

U.U.

26.02.2019. 14:09

Tagad ir jāpiemin vēl viens aspekts sakarā ar latviešu attīstītās tautas neattīstītās un nacionāli nodevīgās varas inteliģences jaunāko pozīciju - svaigo nacionālo himnu "Ebrejs Rīgas pilī". Deģenerācija ir sistēmisks process, nevarēja neatsaukties uz Valsts prezidenta institūtu, to apzīmogojot ar debilas aprobežotības stigmu un liekot atzīt vietējās populācijas stulbuma mobilizācijas jaunu pakāpi.

Atbildēt

jautaajums

26.02.2019. 13:58

Kurš CILVĒKS būtu ar mieru ka viņu ievēl par netīras partijnieku augļotāju sistēmas simbolu , par sava veida cietuma priekšnieku?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...