Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolotāja

30.04.2024. 09:31

»

Darba ņēmējs

Iesaku visiem noklausīties arī pēdējās izglītības komitejas sēdes ierakstu


Šodien noklausījos Stikāna debates izglītības komitejas sēdē. Viņš tā ir spējīgs izteikties tikai domes virtuves sarunās. Tad kad būtu jāparāda savā stingrā nostāja kādā jautājumā domes sēdē, no bravurības vairs nav ne miņas. Tiešraidē ekrānā, skatoties uz viņu, redzams pilnīgs bezmugurkaulnieks.

Atbildēt

Darba ņēmējs

29.04.2024. 21:02

Iesaku visiem noklausīties arī pēdējās izglītības komitejas sēdes ierakstu.

https://youtu.be/FkUdXAlkj8U?si cvVYRuoKmJ5a58v4

Deputāts Stikāns visā krāšņumā atklājas. Katrā sēdē sēž galvu nodūris, bet te nu tik bravūrīgs. Cik labi uz sievietes kliegt virsū

Atbildēt

klausu laikos bija vieglak,muizniekam tikai 10 %

29.04.2024. 18:54

»

...


Ja tu kadam dod darbu ,vini to apliek ar nodokli.

Atbildēt

skarba realitate latvija latviesu banku nav

29.04.2024. 18:48

»

interesanti gan

Pirmā dzirdēšana, ka Latvijā kāds būtu palicis bez bankas konta


visi jurmaqlnieki ir palikusi bez banku kontiem,jo visas arzemju bankas Jurmalas pilseta ir slegusas savas filiales.

Atbildēt

Kad sāc saņemt pensiju no nodokļiem

29.04.2024. 18:10

»

...


Tu kļūsti par tautas ienaidnieku!

Atbildēt

Vova

29.04.2024. 18:00

»

Juliāns

Tas, ko Kraukles kundze šobrīd no sevis izstaro, ir plānprātīga augstprātība


Babene, kurai iepriekš neļāva izpausties, tika lielas priekšnieces amatā un pašvaldībā sākās problēmas. Bet kā dakteris, es varu pateikt, ka tas ir no čuru sakāpšanas galvā, kas izraisa nepārejošu zvaigžņu slimību. Šo kaiti var izārstēt tikai nebalsojot par valdošās kliķes sarakstu nākošā gada vēlēšanās.

Atbildēt

Metējs

29.04.2024. 17:48

Skatījos pēdējo Līvānu novada domes sēdi, pirms kuras pie domes mājas bija salasījušies piketētāji pret Līvānu 2.vidusskolas slēgšanu. Neviens no vadības - ne kartupelis, ne blusa, neizgāja un neaprunājās ar sapulcējušos tautu. Kāds no pašvaldības pat izsauca policiju, lai tos nabaga piketētājus, kuri cīnās par savu izdzīvošanu, izklīdinātu. Nu labi ka vēl netika pielietoti steki, trokšņu granātas, ūdensmetēji un citi instrumenti. Par Vaivodu un Kraukli jāsaka, ka viņi abi ir mīzēji, baidās pat no saviem vēlētājiem, no novada iedzīvotājiem. Šitos abus murmuļus steidzami ir jāizsvilpj no pašvaldības.

Atbildēt

nu nē

29.04.2024. 16:51

»

Slava Uhanai !

preceta hohluska no Cernigovas uzvareja sex pasaules cempionata apkalpojot 210 vecus viena piegajiena


Visas hohluškas, kas ir savas saknes, vēsturi, valodu un cilvēku sejas zaudējušās kādreizējās ukrainietes, tagad ir pārvākušās uz krieviju. Bijusī Ļeņingradas kompartijas bosu dežūrmauķele Vaļka Stakan (Matvijenko) ir hohluška.

Atbildēt

hehe

29.04.2024. 15:19

»

vice

Latvijas laicīgā kultūrvēsture (2024.g...


Klāt ir pļutkinens, cik garš tik šķidrs!

Atbildēt

redzi

29.04.2024. 15:18

»

hehe

Kāpēc te nav pļutkinena


Viss kārtībā - tagad ir klāt pļutkinene!

Atbildēt

hehe

29.04.2024. 15:15

Kāpēc te nav pļutkinena?

Atbildēt

Tarakāns

29.04.2024. 15:14

Vai deputāts Gatis Pastars vispār drīkst piedalīties šādās sēdēs,kur lemj par skolu likvidāciju? Vai tas nav interešu konflikts? Ņemot vērā, ka deputāts ir arī Līvānu 1. Vidusskolas direktors.. kur vidusskolas posmā jau tagad trūkst bērnu pēc jaunā finansēšanas modeļa.

Atbildēt

Bebis

29.04.2024. 15:08

Bet vēl jau pat tagad nekas nevienam konkrēti nav pateikts. Kas atbildēs par emocionālo vardarbību,kas vērsta no domes pret saviem iedzīvotājiem? Rožupe un Rudzāti gaida konkrētas atbildes. Kas notiks tālāk?

Atbildēt

Cukurs

29.04.2024. 15:06

Jā, redz kā interesanti sanāk, viss jau bija izlemts novembrī. Rožupē to konkrēti uzzinājā tikai decembrī. Tad arī pacēlās milzu kipišs no iedzīvotājiem - Beztabu, Latgales tv, mediju iesaiste, protesta akcijas ar skolas somām, video uzrunas, vēstules izm, varam utt. Arī tiesībsargam un prezidentam. Tika sacelta vētra un tāpēc šobrīd par Rožupi klusums. Kā tā? Bailes?

Atbildēt

yes

29.04.2024. 14:39

»

Koalīcijas politika ir Pentagona politika

Skolu ēkas gatavo karalauku štābiem, bet saceltās slimnīcas, deportējot latviešus uz rietumiem, derēs hospitāļiem


tapec jau latviesiem latvija banku kontus ka nevajadzigus sledz ciet un jaunus vala never. ka teica nu jau nelaikis ex finansu ministrs vilks,valsts nevar krameties ar katru subjektu individuali.

Atbildēt

vice

29.04.2024. 14:36

Latvijas laicīgā kultūrvēsture (2024.g.):

Fakti (no publiskā).

2011. gada 6. augustā, mēnesi pirms 11. Saeimas ārkārtas vēlēšanām nodibināja partiju “Vienotība”. Tā izveidojās, saplūstot politiskajiem spēkiem “Jaunais laiks”, “Pilsoniskā savienība” un “Sabiedrība citai politikai”.

Ārkārtas parlamenta vēlēšanās “Vienotība” tika pie 20 mandātiem, tā bija trešā lielākā frakcija Saeimā. Divus mēnešus vēlāk notika apvienotās partijas kongress, kurā pārvēlēja vadītāju un vadības struktūras. Abus notikumus saista kāds fakts – balsu skaitīšanai izmantota sistēma “Balsis”. To nodrošinājis uzņēmums “SOAAR”.

Astoņu gadu garumā uzņēmums “SOAAR” nodrošinājis tehnisko atbalstu iekšējo vēlēšanu rīkošanu partijai “Vienotība”. Pakalpojums uzņēmumam kopumā izmaksājis vairāk nekā 20 tūkstošus.

Taču politiskais spēks par to nav maksājis nevienu centu.

Elektroniskā balsu skaitīšana vēlēšanās Latvijā uzsākta 2010. gadā. 10. Saeimas vēlēšanās to eksperimentāli izmantoja piecos iecirkņos.

Arī partija “Vienotība” vēlējās sekot līdzi laikam un balsis apkopot automātiski.

Kongresos delegāti balso paceļot mandātus, tos uz vietas skaita balsu skaitīšanas komisija. Bet balsošana par partijas vadību notiek ar biļeteniem un vēlēšanu urnām. Tieši šo balsu saskaitīšanu Vienotība vēlējās paātrināt, tāpēc vērsās pie firmas “SOAAR”.

“SOAAR” valdes loceklis Renārs Kadžulis raidījumam stāsta, ka partija to pieprasīja 2011. gadā.

“Tad no 2011. gada, praktiski katru gadu tas tika veikts, līdz 2019. gadam.

2020. gadā es atteicu. […]”

No 2010. gada līdz 2022. gadam “SOAAR” strādāja pie vēlēšanu sistēmu nodrošināšanas.

Faktiem PIEKRĪT GAN R.Kadžulis, GAN Jaunās Krievotības vēzis!

Šo FAKTUS 8 gadus no vietas PĀRBAUDĪJA KNAB (veicot SAVUS tiešos pienākumus jeb precīzāk - NEVEICA, tajā skaitā J.Straume)!

Tātad vismaz 8 REIZES KNAB praktiski ir imitējis pārbaudi, kuras (ikvienas) laikā BŪTU JĀKONSTATĒ prettiesiska rīcība!!!!

Vismaz 8 reizes PĒC KĀRTAS!!!

Tagad (2024.g.) Jaunās Krievotības vēzis lūdz KNAB (kas jau vismaz 8 reizes pēc kārtas) nav pildījis savus pienākumus VĒLREIZ izvērtēt!!!

Šajā gadījumā KNAB jakonstatē ne tikai acīmredzamas Jaunās Krievotības vēža nelikumības, bet arī paša KNAB nolaidība un nekompetence (kas pamatoti ļauj apšāubīt KNAB kompetenci kā tādu)!!

Klāt visam prokremliskās Latvijas medijšļuras klusēšana 13 gadu garumā (ar iepīkstēšanos tikai tad, kad informācija vismaz 2 mēnešus tiek AKTĪVI apspriesta Latvijas sabiedrībā)!!!

Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības!

Kas tur bija ar provinces novada muzeju (medijšļuras 2023.g. GALVENĀ TĒMA), Dziesmu svētku ietekmi uz "klimatneitralitāti" un divu pilngadīgu cilvēku personīgu saraksti pēc pusnakts (2024.g. GALVENĀ TĒMA)?

Atgādinu, ka ķēmu Jēkabu Straumi (KNAB priekšnieks) PĀRVĒLĒJA un IEPRIEKŠĒJO bezdarbību izvērtēja (Saeimā) GAN Jaunās Krievotības vēzis, GAN NA (kas tagad mutīgi kritizē).

Pārvēlēja PĒC TAM, kad parazītiskā Straumes vadītais KNAB VISMAZ 8 reizes pēc kārtas NEBIJA konstatējis VIENU UN TO PAŠU - ACĪMREDZAMO (nenoliedz ne Jaunās Krievotības vēzis, ne R.Kadžulis)!

Prokremliskā Latvijas medijšļura (visa veida) centīgi klusēja ....13 (cik? cik?) ...13 GADUS!!!

No Latvijas laicīgās kultūrvēstures (09.06.2022.g.):

"Esmu pārliecināts, Ka KNAB iesāktais kurss ir pareizs, UN TAS JĀTURPINA ARĪ NĀKAMAJĀ TERMIŅĀ. Pateicos KNAB komandai par nesavtīgu darbu SABIEDRĪBAS LABĀ, kā arī sadarbības partneriem un sabiedrībai par atbalstu cīņā pret korupciju, kā arī gatavību nepieņemt korupciju kā normu un ZIŅOT. GODS pār VARU!"

(Jēkabs Straume, KNAB priekšnieks)

Atbildēt

krievu kroplim

29.04.2024. 12:10

»

Koalīcijas politika ir Pentagona politika

Skolu ēkas gatavo karalauku štābiem, bet saceltās slimnīcas, deportējot latviešus uz rietumiem, derēs hospitāļiem


Tavā sapņu raškā-paraškā mazo krieveli māca maršēt un turēt rokās automātu, tiklīdz tas nostājies uz kājām. Tieciet nu, visu nicināmās civilizācijas pabiras, vispirms dzīvi no Donbasa prom un tad sapņojiet par Latviju!

Atbildēt

Quo vadis?

29.04.2024. 11:45

Lai stāstītu fabulas ar morāli beigās, būtu labi iekļauties kaut kādā A4 lapas versijā.

Pie tam - Korado Katani? :))

Atbildēt

29.04.2024. 11:04


Ja tu nopelni, viņi to apliek ar nodokli
Ja tu iztērē, viņi to apliek ar nodokli
Ja tu paturi, viņi to apliek ar nodokli
Ja tu ieguldi, viņi to apliek ar nodokli
Ja tu būvē, viņi to apliek ar nodokli
Ja tu pārdod, viņi to apliek ar nodokli
Ja tu tajā dzīvo, viņi to apliek ar nodokli
Ja tu brauc, viņi to apliek ar nodokli
Ja tu ēd, viņi to apliek ar nodokli
Ja tu atdod atpakaļ, viņi to apliek ar nodokli
Kad tu nomirsti, viņi to apliek ar nodokli
Tad ,viņi to iznieko!

Atbildēt

Korado

29.04.2024. 10:53

»

Katani savā meistarībā pārsteidzis pats sevi

Uzreiz acīs krīt nebeidzamais emociju jūklis, kas nav līdzsvarā ar loģiku...


Brīdinājums - viss, kas šajā rakstā rakstīts, ir baumas. Viss, kas šeit ir rakstīts, ir tikai nepārbaudītas ziņas. Viss šeit rakstītais nav uzticama informācija. Iespējams, nepatiesība. Vislabāk vispār nelasiet. Nekādā gadījumā nestāstiet citiem to, ko šeit izlasījāt.
Lasiet “pareizās” Līvānu ziņas Līvānu vēstīs.

Atbildēt

Kolaborantu provinces žurkas liktenis

29.04.2024. 10:11

»

ha-ha

Kàdas tur blusas!Drīzāk jau treknas,nobarotas kolaborācijas žurkas,kuras tautai ir uzspiestas kā Latvijas neatkarības atjaunotnes autori un tādēļ tām pienākās vismaz Lāčplēša statuss ar attiecīgu godu un labklājību.Taču kā laiks rāda žurka vienmēr ir žurka,kura velk uz savu migu visu,kam tiek klāt un...


Bet žurku koalīcijai, ja tiks iznīcināta kolaboracionistu un cionistu huntas valsts, tad ir divi ceļi, šodien pērkt nākotni.

Pentagona Anakondas plāns, ar ko nožņaudz Krieviju un mūsdienu “padomju Latviju”, deportējot palikušis okupantus, atbrīvojot Latviju no latviešiem šodien.

Beidzoties karam pret bijušo SSSR teritoriju, tostarp Latviju, veidojas latviešu valsts un 400 000 latviešu atgriežas, bet citā pasaules finanšu norēķinu sistēmā.

Otrs plāns ir vairāk nekā utopija. Jo cionisma politika ar cionistu naudu usd nostiprinās ar karu un sankcijām.

Atbildēt

Katani savā meistarībā pārsteidzis pats sevi

29.04.2024. 09:03

Uzreiz acīs krīt nebeidzamais emociju jūklis, kas nav līdzsvarā ar loģiku.

Loģikas līnija nav skaidra emociju salmu kaudzē.

Kas īsti ir raksta priekšmets, nav skaidrs.

Nav skaidrs pat Katani paša viedoklis.

Ja sabiedriski nozīmīgā skolu reformu tēma Līvānos nonākusi strupceļā, tad tās transformācija Katani tekstā ir transformācijas “zummeris”, ko saprot tikai Katani pats.

Atbildēt

Zigis

29.04.2024. 05:53

To var nosaukt tikai kā savas pēcpuses tirgošanu. Nabadzīte jau bija Vienotībai ielīdusi dziļi vienā vietiņā un še Tev nu bija, tauta sacēlās pret skolu slēgšanu un ātri vien kundzei nācās pārmest kažoku uz otru pusi.

Atbildēt

Juliāns

28.04.2024. 19:18

Tas, ko Kraukles kundze šobrīd no sevis izstaro, ir plānprātīga augstprātība.

Atbildēt

ha-ha

28.04.2024. 18:54

Kàdas tur blusas!Drīzāk jau treknas,nobarotas kolaborācijas žurkas,kuras tautai ir uzspiestas kā Latvijas neatkarības atjaunotnes autori un tādēļ tām pienākās vismaz Lāčplēša statuss ar attiecīgu godu un labklājību.Taču kā laiks rāda žurka vienmēr ir žurka,kura velk uz savu migu visu,kam tiek klāt un kurai nekad nebūs par daudz.Taču Latvija ir tikusi žurku karalistes godā ar attiecīgām sekām tautai,kurai tiek tas, kas žurkas neinteresē vai pa ceļam pazaudēts.

Atbildēt

Edgars

28.04.2024. 18:31

Savā laikā šī blusa ēda Klaužam no rokas, tad Vaivodam. Kurš būs nākamais, kuram piesūkusies šī asinskārā blusa?

Atbildēt

entimoloģe

28.04.2024. 17:46

Ko gan viņš ar to gribeja sacīt, izslējis kāju kā lielgabalstobru? Dzejnieks it ka zinams, bet tas garais palags nu tik apinisks, k iztrūkst tiai A. Ērgļa biksīšu ielikniši. Bet Livanos gan jau tiks galā ari ar tiem tampnu automātiem - sava cariste, sava padomju nomnklatūra.. un aprakstītas ainiņas no kukainīšu dzīves

Atbildēt

ak vai

28.04.2024. 17:46

Aitas taču atkal ievēlēs šos pašus varoņus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...