Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

x

13.08.2019. 07:41

»

Redziet!

Katrai tautai ir savs raksturs, jo katra veidojusies citos apstākļos. Bet reliģija ir arī ateisms...


Tu varētu padomāt ka esmu no "iestādes" .Nebūt ne.Piemēram ,Izraēlā uz katru pilsoni attiecas jēdziens "aizstāvēt savu zemi,tautu jebkādā veidā,formā " .Kā protu tā maunu.Jā tavs resurss ir izglītība, bet automātu rokās turet negribi,neproti, tad lūdzu izmanto šādu resursu ,bet tā lai ir rezultāts.Ja nav izglītības ,palīdzēt var vērīgums.
Redzi, izdari secinājumus.Ne jau visas lietas pasaulē ir slepenas, vienkārši mēs esam vienaldzīgi un nevērīgi, tāpēc nepievēršam uzmanību.
Lai būtu piemērs.2019.g. 15 aprīlī Parīzē, Dievmātes katedrālē notika milzīgs ugunsgrēks.Visa pasaule to redzēja.Secinājumi?Lai ar to nodarbojas izmeklētāji vai ne?Rietumu pasaule to nepamanīja, bet muslimi gan redzēja, ka šajā dienā 15.aprīlī Al Aksas mošejā notika nopietns ugunsgrēks.Ja Parīzes , Dievmātes katedrāle ir kristīgās Francijas simbols,tad Al-Aksas mošeja ir viens no nozīgākajiem islama svētumiem.Tā atrodas Tempļa kalnā,visi ortodoksālie jūdi saprot ,kas tā par vietu.No ģeopolitiskās drošības viedokļa tā ir viena no sargājamākajām vietām uz planētas.Tatad vienā dienā deg abās vietās.Brīnumiem neticu. Kas notiek pēc neilga laika? 20.aprīlī Šrilankā notiek terora aktu virkne katoļu dievnamos un viesnīcās.Kāda ir varbūtība ,ka šie notikumi nav viena procesa sastāvdaļa? Manuprāt nekāda. Nav jāpinās savērestības teorijās, ir jācenšas izanalizēt kas un kā.Un secinājums tads, ka šis terors ir saistīts ar reliģiju.Kāds kādam draud, šantaže terora formā.Bet tas ir tikai viens secinājumu līmenis.Cita secinājumu kopa -tā ir diskreditācijas kampaņas sastāvdaļa.Nav jāmin pret ko tā ir vērsta un es neminēšu.
Nu tie 3 standarti ebreju impērijā arī ir informatīva,dezinformācijas kara sastāvdaļa .Atšķirības ir tik vai to piesviež ebrejiem no malas (kā Beilisādē)-"viņi dzer kristiešu bērnu asinis" vai atrod kādu reliģisku sektu ,kuras fanātiķiem iebaro šo te kā viņu ideoloģiju.Tādas lietas notiek,ir fakti.


Atbildēt

Leontijs

13.08.2019. 07:14

Skumji. Un šādi cilvēki ražo atzinumu, noteikumus, likumus, atbild par izglītības kvalitāti. Kādā valstī mēs dzīvojam?

Atbildēt

x

13.08.2019. 06:57

»

Redziet!

Katrai tautai ir savs raksturs, jo katra veidojusies citos apstākļos. Bet reliģija ir arī ateisms...


Manuprāt svarīgākais nav tas kāda tev ir tautība, bet gan tas ko tu darījis vai nedarījis.Ir tuvāk jāpaskaidro-tauta ir visai abstrakts jēdziens.Cilvēki vispirms dzimst no vecākiem,gimenē,tad veidojas dzimta, cilts un cilšu kopa.Tas attiecas arī uz ebrejiem ,tiem bija 12 ciltis.tagad ir savādāk.Skaitās ,ka palikušie ebreji pārstāv 2 vai 3 ciltis,pārējās" pazudušas".Jāsaprot šī "pazušana " reālistiski.Viņi vai noslēpās starp citām tautām vai ebreju ciltīm vai tika iznīcināti.Šis process nav beidzies arī šodien.Ebrejus ir iespējams izprast .Ir pieejama tora/bībele , kur aprakstīti ebreju likteņi vēstures laiku lokos.Aprakstīts tas ko Mozus solīja un darīja.Par apsolīto zemi, par godu un mantu, par ebreju bērnu apģerbu, par to ko noformulēt nevar.Tas ir ebreju tautas sapnis.Jā , šī struktūra ,kam ir briesmu plāni, lieliski ar to manipulē, un viņi dara itkā no tautas iekšienes.Tas ir sitiens no mugurpuses, viņi tieši tādus izmanto.Jā tas ir briesmīgi.Taču jautājums ir tāds-ko mēs kats pats varam darīt /nedarīt .Mēs varam arī domāt,tas nav īsti darbības vards.Jo antisemitisms kā parādība ir objektīva,tai nav +vai - .Bet zinātnieki ir konstatējuši ,ka organizētais antisemītisms ir bijusi holokausta industrijas sastāvdaļa. 1941.g. pec Vācijas uzbrukuma Latvijā sākās masīva antisemītisma propogandas kampaņa, tā bija profesionāli organizēta.Ne vienmēr cilvēki , tās ietekmēti gāja vajāt ebrejus, bet bieži viņi nesniedza vajadzīgo palīdzību vajātiem ebrejiem.Var izlasīt S.Aivensa gramatu"Debesis tik tumšas"
http://www.manna.lv/nopirkt/Debesis-tik-tumsas/9789934511080.html
Lūk par šādu organizētu antisemītismu ir runa. Nevaru publiski runāt par visā lietām, bet ar šo to esmu personiski saskāries, secinu ,ka ir tāda kaulaina gramstīšanās ap ebreju tautu. Jā tas notiek slepeni un ar izsmalcinātu viltu,bet Latvijas pretizlūkošanai 100 gadi ir tikai tāpēc ,ka 100 gadus pastāv LR.Mums tas ir jāredz un jāreaģe, citādi kam mēs esam?Kam tad mēs esam uz Zemes?

Atbildēt

Vērotājs

12.08.2019. 10:58

https://www.apollo.lv/6751161/divi-starptautiski-juridiskie-biroji-nekonstate-parkapumus-kuru-del-muiznieks-nebutu-apstiprinams-lu-rektora-amata

Atbildēt

Njā

12.08.2019. 08:21

Šo noteikti ir rakstījis kāds neizdevies zinātnieks ar dr grādu, kas iedomājas, ka, ja otram cilvēkam arī nav piesprausts dr grāds, tad viņš ir zemākas šķiras. Apcerējumi ir smieklīgi, jo faktiski šādu pārbaudi (vai LU rektors ievēlēts pareizi) varētu veikt jebkurš tiesību zinātņu students. Ir konkrēti dokumenti, kuros aprakstīts algoritms rektora ievēlēšanai un ir konkrēti dokumenti, kuros fiksēts rektora ievēlēšanas process. Salīdzināt šos procesus var jebkurš ar kritisku domāšanu apveltīts cilvēks. Bet pēc šīs masveida kampaņas ir skaidrs, ka Šuplinska ir uz pareizā ceļa un ar katru šādu nožēlojamu rakstu aug simpātijas pret viņu un cerība, ka MK rektoru neapstiprinās amatā.

Atbildēt

Redziet!

12.08.2019. 04:50

»

x

Kungs te nevar nekļudīties ,latvieši ir riebīgi melīgi nepatiesi un liekulīgas bijības pilni.Jūs kaut Merķeļa "latviešus " izlasāt.Tā nav krietna dievam uzticama tauta, kas baznīcai atdod savu dvēseles ticības liesmu.Ne!Ne!Ne! Te pilns ar velniem un vellatām,kas bijībā lieksies un pakļausies pavelēm...


Katrai tautai ir savs raksturs, jo katra veidojusies citos apstākļos. Bet reliģija ir arī ateisms.

Antisemītisms pats par sevi nav ne labs, ne slikts. Viss atkarīgs no tā, ko mēs paši redzam, saskatām. Un tas nav atkarīgs tikai no objektīviem apstākļiem. KAtram ir tiesības uz emocijām.

Ebreju tauta ar savu raksturu ir ļoti pateicīga viela tās izmantošanai netīros nolūkos.

Lai kā nebūtu, slepenao ebreju impēriju ar tās trīs standartiem ivritā, ko redzam dzīvā realizācijā šodien pret tautām un valstīm, nav sacerējuši pret "nabaga ebrejiem" citas nācijas, bet paši ebreji.

Ir tikai viens līdzeklis pret šīm "alkatībām nekaunīgā nemierā un augstprātībā" - esi gudrāks par ikvienu ebreju un žīdu un ieraugi viņu raksturu kā slimību, ko tie uzpotē citām tautām dažādiem viltus līdzekļiem, radot "komunistus un čekistus", "hitlerus" un "merkeles", "putinus", "levitus", paliekot nesodītiem.

Redzu, ka esat ebrejs. Bet, vai žīds, tas mani neinteresē.


Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

x

11.08.2019. 21:17

»

Man vienalga, ko do domājat

Līdz šim neesmu kļūdījies, vērtējot politiķus un politiku koumā LV. Tādēļ nesaprotu, kādēļ citi nesaskata tik vienkāršas lietas. Domāju, ka negrib redzēt


Kungs te nevar nekļudīties ,latvieši ir riebīgi melīgi nepatiesi un liekulīgas bijības pilni.Jūs kaut Merķeļa "latviešus " izlasāt.Tā nav krietna dievam uzticama tauta, kas baznīcai atdod savu dvēseles ticības liesmu.Ne!Ne!Ne! Te pilns ar velniem un vellatām,kas bijībā lieksies un pakļausies pavelēm , bet akvai tiem kungiem kas noticēs tam ko viņi redz... Bet ar ebrejiem ir vēl trakāk.Visa vēsture liecina,ka tā ir traka un sektantiska tauta,kas negrib pakļauties nevienai kārtībai ,kas nav viņējā, nevienam kungam ,kas nav viņi paši,nevienam dievam,kas nav viņu.Jūsu kungi ar tiem netiks galā.Domājat ,ka ja viņiem atņems viņu biznesus, viņi tā to lietu atstās?Ka viņus visus apmānīs?Vairumu jā,bet mazākumu?Bet tas mazākums ir tās tautas sāls,tirgotāji barā biznesu netaisa,tie paši krāpjas, tie paši saprot ka nāksies blēdīties .Kas tad par lietu noticies? Nevajag Latvijā popularizēt antisemitismu.Publika sāk uzdot jautājumus un paši sev atbildēt.Un secinājums ir bēdīgs,bet objektīvs.Ka ir kāda liela varena struktūra ,kurai ir kas ļoti nelāgs pret ebrejiem vai žīdiem ,kura izmanto ebreju karogus,idejas, organizācijas un naudu šo plānu realizēšanai.Izmantojot "varas vertikāles" efektu var panākt viņu pakļautibu ,pavēļu izpildīšanu untml.Bet tikai līdz noteiktam brīdim.

Tāda nu ir interpretācija ģeopolitiskajam momentam.Lai veicas!

Atbildēt

x

11.08.2019. 18:27

»

Es ar jums nekad nesadarbotos!

Mans pilsoņa pienākums ir aklajiem tautas spēkiem, apmānītajiem no reizes uz reizi parādīt gaismas avotus. Redzat, Jūs darbojaties pret un apzināti visus maldiniet...


Nezinu kāds Jums tas pilsona pienākums kādam kaut ko rādīt .Ja kāds jums kaut to pavēl darīt, tad tas ir saprotami un loģiski.Bet ja reiz runājat par" gaismas avotiem", tad frāzes par "gaismas spēkiem" ,"cīnu pret tumsas spēkiem" ir atpazīšanas pazīme varenu un riebīgu struktūru kalpiem.Tapēc jau tik brīvi varat uzbrukt gan cionistiem , gan LR valsts struktūru darbiniekiem. Varbūt ka kļudos, bet dīvaini Jums tie teksti , ja analizē kopumā.

Atbildēt

11.08.2019. 13:49

»

x

Atvainojiet, esmu lasījis G.Valdmaņa grāmatu un ne reizi vien...


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru".

Atbildēt

Es ar jums nekad nesadarbotos!

11.08.2019. 13:35

»

x

Atvainojiet, esmu lasījis G.Valdmaņa grāmatu un ne reizi vien...


Mans pilsoņa pienākums ir aklajiem tautas spēkiem, apmānītajiem no reizes uz reizi parādīt gaismas avotus. Redzat, Jūs darbojaties pret un apzināti visus maldiniet.

Ja sakāt, ka G. Valdmaņa grāmata pamainīta ir atrodama internetā, tad, skaidrs, ka tur ir manipulācijas. Tieši tāpat kā internetā atrodama Suņdzi Karamāksla izkropļotā veidā. Suņdzi Karamāksla latviski tulkota pirmoreiz 2011. gadā. No tā vien saprotams, cik vāji ir sagatavota latviešu tauta pretoties savai iznīcināšanai.

Vainīgi visi citi? Cik tad ir to radošo tautas spēku, kri novesti kā deputāti Saeimas tribīnē daiļrunāšanai bez rezultāta? Kur viņu ir? Viņu reputācijas ir mērķtiecīgi sagrautas.

Nesen veikti likumgrozījumi - dota pielaide valsts noslēpumiem CVK vadītājai Bērziņai. Tikai apaļi idioti noticēs, ka balsis neskaitīs saskaņā ar valsts noslēpumu!

Atbildēt

x

11.08.2019. 12:44

»

Pārstāj malt murgus par sanaidošanu

Izlasi G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Viņam un citiem 6. Saeimas deputātiem izdalīja židmasonu cionistu rokasgrāmatu "Gudro stratēģija un taktika" citāti un Valdmaņa dzīves pieredze ir grāmatā. Nav pamata neticēt. G. Valdmaņa tēvs bija K. Ulmaņa valdībā un tieši viņš radīja Latvijas uzplaukumu 20. ...


Atvainojiet, esmu lasījis G.Valdmaņa grāmatu un ne reizi vien.
Mazliet pamainītu to var palasīt šeit:
https://tencinusarunas.wordpress.com/2010/04/03/starp%C2%A0-dzirnakmeniem-%EF%BB%BF-gundars-valdmanis-bruninieka-cina-pret-jauno-slepeno-paktu/

Bet tas nenozīmē, ka var ticēt Jums personiski, jūsu interpretācijām un apgalvojumiem.Saprotiet, tiesības ir proporcionālas pienākumiem. Jums ar to ir klaja deformācija.Citiem visiem ir pienākumi,citi visi ir vainīgi-komjaunieši,cionisti,deputāti,juridiskais birojs, bet ne jūs -saulstariņš. Jūms ir tikai tiesības .apvainot, pazemot ko un kā gribas un proti. Bet nemanu, ka Jums būtu pienākumi.Ar tādiem nevar sadarboties.

Atbildēt

Saeimas prezidijs un juridiskais birojs

11.08.2019. 11:41

»

x

Jūs nekad neesat dzirdējis jēdzienus "informatīvais karš", "hibrīdkarš", "dezinformācija"? Nesaprotat, ka esat rotaļlieta šajos procesos? Tā var gadīties , tas ir cilvēciski.Un galu galā , tos pašus "ciānas gudro protokolus " nav akadēmiskā līmenī līdZ galam izpētijuši. Tas ir aizsegs informatīvajā ...


joprojām vadās pēc cionistu "Gudro stratēģijas un taktikas" - radot haosu likumdošanā.

Kā minēts cionistu rokasgrāmatā? "Mēs visu sajauksim ar tiesām, līgumiem utt. Starp tautas radišiem gariem un aklajiem - lētticīgajiem būs terora mūris"

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkuību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

Pārstāj malt murgus par sanaidošanu

11.08.2019. 11:32

»

x

Jūs nekad neesat dzirdējis jēdzienus "informatīvais karš", "hibrīdkarš", "dezinformācija"? Nesaprotat, ka esat rotaļlieta šajos procesos? Tā var gadīties , tas ir cilvēciski.Un galu galā , tos pašus "ciānas gudro protokolus " nav akadēmiskā līmenī līdZ galam izpētijuši. Tas ir aizsegs informatīvajā ...


Izlasi G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Viņam un citiem 6. Saeimas deputātiem izdalīja židmasonu cionistu rokasgrāmatu "Gudro stratēģija un taktika" citāti un Valdmaņa dzīves pieredze ir grāmatā. Nav pamata neticēt. G. Valdmaņa tēvs bija K. Ulmaņa valdībā un tieši viņš radīja Latvijas uzplaukumu 20. gados. Vēlāk CIP viņu nogalināja, jo atteicās sadarboties ar to. Arī G. Valdmani komunisti draudēja nogalināt, ja viņš turpinās ierasties Latvijā. G. Valdmaņa nāves iemesli nav zināmi.

Varētu neticēt, bet kopš 1991. gada un pēc 2000. gada, kad iznāca grāmata Starp dzirnakmeņiem, mēs konsekventi redzam "Gudro stratēgijas un taktikas" iemiesošanos Latvijas likumdošanā, ekonomikā, finansēs, medijos. Visur un uz katra soļa.

Vai nav dīvaini, ka mediji, tostarp valsts, nepieskaras šai tēmai? Visi baidās, vai ir nopirkti.

Atbildēt

x

11.08.2019. 11:16

Jūs nekad neesat dzirdējis jēdzienus "informatīvais karš", "hibrīdkarš", "dezinformācija"? Nesaprotat, ka esat rotaļlieta šajos procesos? Tā var gadīties , tas ir cilvēciski.Un galu galā , tos pašus "ciānas gudro protokolus " nav akadēmiskā līmenī līdZ galam izpētijuši. Tas ir aizsegs informatīvajā karā, ja šai provokācijai tic daudzi cilvēki ,tātad rezultāts ir neapmierinošs.Cita lieta ,ka ir cilvēki ,kas privāti interesējas par pagātni , viņi visu ko spēj izrakt, taisni jābrīnās kā viņi spēj interesantas lietas izrakt.
Tas garadarbs, kas tika citēts G.Valdmaņa grāmatā ir no "cionas gudro protokolu" saimes, kas pielāgots konkrētajām informatīvā kara vajadzībām.
Ļoti vērtīgus atradumus un secinājumus ir atradis Umberto Eko "Fuko svārstā" ,Jebkurš dokuments ir analizējams un pētāms, ir atrodama viņa saikne ar citiem dokumentiem, grupām , mācībām."Krusttēvs" šiem protokoliem ir ir P.Račkovskis , cara ohrankas pārstāvis Francijā.Francija ir tā vide ,kur šie dokumenti pamatā tapuši,un grupējumi ,kas tur rezidē -no to plāniem ir kompilēti "protokoli"
Iesaku izlasīt
http://www.la.lv/cianas-gudro-protokoli-vesturiska-mistifikacija-vai-reals-drauds
Bet ar ko ir saistīts Račkovskis?Oficiāli viņš bija ohranka, bet slepus viņš bija trīskāršāis aģents(vismaz")Masonu ložā bija vai nebija, nezinu, bet to,ka instrukcijas viņs saņēma no ASV varenākajām finanšu grupām.
Un šeit iesaku izlasīt
Минутко И. А. Трон Чингиз-хана. Загадка Георгия Гурджиева. — М.: Яуза, Эксмо-Пресс, 2002. — 480 с. — (Оккультные войны XX века).
Nu tur ir ļoti interesantas lietas par izšķirošiem 20gs. notikumiem un personībām-Staļins, Hitlers, Rasputins .Daudz citēts G.Gurdžijevs.Jā arī par Račkovska darbību šis tas. Autoram izdevies no arhīva "izrakt" dokumentu ar fenomenālu vēsturisku vērtību.Tā ir instrukcija Račkovskim, darba uzdevumi, kas saņemti no saimniekiem.Un kādi tie ir?1 Panākt ,lai Krievijas impērija aktivizējas austrumos, ievilkt karā ar Japānu.2 Panākt ,ka ebreju minoritāte,tās vadība un finanšu kapitālisti atrodas naidīgās attiecības ar Krievijas imperijas eliti,cara valdību.
Tad nu lūk kādu ģeopolitiskus uzdevumus Račkovskim nācās pildīt.Un "protokoli" ir instruments ,lai sanaidotu,dezorganizētu. Un kādus uzdevumus tad pildīja "beilisāde" ? Grūtupam bija interesanta grāmata , vari izlasīt.
Bet lamāties komentāros,censties pazemot citus,it sevišķi dāmas-tas ir klasisks lumpeņa ,deklasēta elementa izpausmes veids.Tu taču tāds neesi,vai ne?!

Atbildēt

Bet

11.08.2019. 10:21

»

aina

Kas par murgainu taisnošanos no LU puses. Jautājums būtu jāskata pēc būtības. Vai ir likuma pārkāpums vai nav. Šeit nekādi zinātniskie grādi nav saistāmi ar konstatēto likuma pārkāpumu. Un tā kā LU cep zinātņu doktorus un profesorus var tikai pabrīnīties. Tikai nav nekādas rezonanses no viņu promācijas...


ja pa lielam? Ķildas un tukša runāšana! Tāpat nekas nemainīsies! Nav nacinālas valsts ideoloģijas, koncepcijas, zinātnes loma valsts nozīmes aspektā. Ir degradācija, deģenerācija, naudas izsaimniekošana un parazītisms, zinātnes dekadence.

Atbildēt

aina

11.08.2019. 09:48

Kas par murgainu taisnošanos no LU puses. Jautājums būtu jāskata pēc būtības. Vai ir likuma pārkāpums vai nav. Šeit nekādi zinātniskie grādi nav saistāmi ar konstatēto likuma pārkāpumu. Un tā kā LU cep zinātņu doktorus un profesorus var tikai pabrīnīties. Tikai nav nekādas rezonanses no viņu promācijas darbiem, tāda tukša salmu kulšana un politisko partiju ietekme, par kampaņu veidošanu un citām partijām izpalīdzīgām darbībām. Tas pats Ījabs, kas viņš par profesoru, pērkama prostitūta.

Atbildēt

Secinājums

11.08.2019. 09:45

»

x

Jums ir specifiska uztvere-vispirms pasludināt kādu par noziedznieku, vēl kādus ar viņu venlaikus.Kādi argumenti?Tikai ideoloģiski, ne fakti un darbības.Jūs uzrakstījāt:"Viņa piedalās genocīda realizēšanā zem slēpta cionisma maskas." Kāds bija komjaunietis, bet es skolā biju pionieris.Pat kaklautu reizēm...


Nu ja ,visi cēlušies no Ādama un Ievas,tātad žīdi.
Arī visu reliģiju autors ir cionisms,un tā pavisam nejauši,Merkeles,Junkeri,Makroni,Leviti,Buši,Klintoni,Rotšildi,Rokfelleri,Baruhi arī ir žīdi.Bet tā jau tikai sagadīšanās,pavisam nejauša.

Atbildēt

11.08.2019. 07:55

»

x

Jums ir specifiska uztvere-vispirms pasludināt kādu par noziedznieku, vēl kādus ar viņu venlaikus.Kādi argumenti?Tikai ideoloģiski, ne fakti un darbības.Jūs uzrakstījāt:"Viņa piedalās genocīda realizēšanā zem slēpta cionisma maskas." Kāds bija komjaunietis, bet es skolā biju pionieris.Pat kaklautu reizēm...


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Lūk, citāts:

" Ar "neatkarību" pie mums "likumīgi un neatgriezeniski" pastiprinās :

bezcerība - okupantu kalpi paliek amatos, cietušie un varoņi tiek nomelnoti;

laupīšana - izzagta valsts, kur ārzemniekiem pieder tautas manta;

posts - (algas līmeņi, darba vietas, pensijas), pirktspēja tikai 25 procenti, nespēja izglītot savus bērnus un nopelnīt sev pensiju.

Genocīds - dzimstības neto atražošana 0.55 procenti; daudz pašnāvības; neto laulības 30 procenti no bijušo skaita; negatīva migrācija; Globāli visstraujāk izmirstošā tauta. Genocīds - fiziskā atjaunošanās jauda (ražotspēja) - jau tikai 25 procenti."

Atbildēt

Noziedznieki ir visi tie,

11.08.2019. 07:49

»

x

Jums ir specifiska uztvere-vispirms pasludināt kādu par noziedznieku, vēl kādus ar viņu venlaikus.Kādi argumenti?Tikai ideoloģiski, ne fakti un darbības.Jūs uzrakstījāt:"Viņa piedalās genocīda realizēšanā zem slēpta cionisma maskas." Kāds bija komjaunietis, bet es skolā biju pionieris.Pat kaklautu reizēm...


viennozīmīgi, kas sadarbojās ar PSRS, LPSR totalitāro režīmu, tā ideoloģiju slavējot. Tā to darīja Ilga Šuplinska. Kāda gan ir viņas šodienas ideoloģija? Tā nav mainījusies, bet vecā ideoloģija pieņēmusi jaunu izteiksmes veidu - formu - 4. maija komunistu- čekistu- cionistu (no 1991. gada) veidolā ar hiperbolizētu Latvijas pārkrievošanu (latvieši pamet valsti) un genocīda realizāciju. Vecā čekistu- komunistu- cionistu vara jau no 1991. g. 4. maija republiku uzdod par "atjaunotoI. 1918. g. republiku". I.Šuplinska piedalās genocīda realizācijā kopā ar Saeimu, MK, VP, SAB un VDD.

Cionisms nav definējams viennozīmīgi, tā genocīda stratēģija un taktika slēpjas iluminātismā utt. Skaistos saukļos par dzīvi pārtikušā ES. Maldinot un iznīcinot. Ekonomiku iznīcinot finansu instrumentiem.

Atbildēt

Swedbalt no Swem Balt

11.08.2019. 06:59

Ne visās ministrijās sēž diplomēti nejēgas "juristi". EM, pēc OIK pasūtījuma izpildes, šie likumu speciālisti tagad bauda bezrūpīgu dzīvi valsts kapitālsabiedrību padomēs, regulatorā u.c. valsts institūcijās.

Atbildēt

x

11.08.2019. 06:48

»

Jāstrādā?

Šuplinskas iekšējā pasaule ir viņas konformisms, bez noteiktas ideoloģijas. No komjaunietes viņa kļuvusi par komunisti, tikai zem citas ideoloģismas platformas. Viņa piedalās genocīda realizēšanā zem slēpta cionisma maskas. Jūs domājat, ka tie Saeimas simts noderīgie idioti paši to nesaprot? Vai Šuplinska...


Jums ir specifiska uztvere-vispirms pasludināt kādu par noziedznieku, vēl kādus ar viņu venlaikus.Kādi argumenti?Tikai ideoloģiski, ne fakti un darbības.Jūs uzrakstījāt:"Viņa piedalās genocīda realizēšanā zem slēpta cionisma maskas." Kāds bija komjaunietis, bet es skolā biju pionieris.Pat kaklautu reizēm nēsāju. Kas kādā partijā un organizācijā piedalījies ,tas nav vienīgais ko par cilvēku var stāstīt, ko darījis-tas ir interesentāk.
Par cionismu mums kā pionieriem un komjauniešiem arī stāstīja.Bet bija tikai viens pareizais viedoklis."Cionisms -tas ir starptautiskā imperiālisma ierocis"- apmēram tā mums skaidroja.Bet tā ir tāda pat pieeja kā katoļu baznīcā -tā ir klaji dogmatiska, nevis dialektiska.Reālā pasaule ir daudzslāņaina, tajā nav tikai vienas patiesības, diametriāli pretēji viedokļi vienlaikus var būt patiesi vai nepatiesi.Ziniet , kad vienam ebrejam jautāja ,tad kas ir patiesība, tad viņš atbildēja "patiesība ir pats koks". Mēs taču koku varam fotogrāfēt no tik daudzām pusēm, tad kura fotogrāfija būs tā patiesākā?Kurā mežā jūs atradīsiet divus vienādi taisnus kokus? Katrs koks ir individulitāte un tajā izpaužas kaut kas kopīgs visajām dzīvajām būtnēm.Un arī visu tautību cilvēkiem ir kopīga sākotne, var teikt kopīga māte.Tāpēc pret ideologijām,mācībām, reliģijām jāizturas praktiski:sak kādus augļus tas koks nes. Un ja kāda ticība vai ideoloģija ieved maldu ceļos, tad jaatceras:roboti nekļudas, bet cilvēkiem raksturīgas gan kļudas gan mainīgums.Kļudas reizēm jācenšas izlabot, pēc iespējas.

Atbildēt

Jāstrādā?

11.08.2019. 06:02

»

x

Jums ir viedoklis par kautko.Brīnišķīgi! Fantastiski! Bet(godmaniskais),Jums ir viedoklis par personu nevis viņas darbību.Manis pēc lai viņa ir reti riebīga,tā ir viņas personiskā darīšana.Man svarīgi ir viņas darbi un nedarbi.Kāds labums vai sliktums no viņas darbības ir nodokļu maksātājiem...


Šuplinskas iekšējā pasaule ir viņas konformisms, bez noteiktas ideoloģijas. No komjaunietes viņa kļuvusi par komunisti, tikai zem citas ideoloģismas platformas. Viņa piedalās genocīda realizēšanā zem slēpta cionisma maskas. Jūs domājat, ka tie Saeimas simts noderīgie idioti paši to nesaprot? Vai Šuplinska nav tāda pat noziedzniece?

Atbildēt

x

11.08.2019. 00:01

»

Jēga

Profesionāli impotenta, politiski pretīga. Riebīga. Tāds ir mans viedoklis par Ilgu Šuplinsku


Jums ir viedoklis par kautko.Brīnišķīgi! Fantastiski! Bet(godmaniskais),Jums ir viedoklis par personu nevis viņas darbību.Manis pēc lai viņa ir reti riebīga,tā ir viņas personiskā darīšana.Man svarīgi ir viņas darbi un nedarbi.Kāds labums vai sliktums no viņas darbības ir nodokļu maksātājiem.
Deputāta kandidātiem pirms vēlēšanām ir jāpiedalās skaistumkonkursā,bet ministram ir JĀSTRĀDĀ!

Atbildēt

x

10.08.2019. 23:11

»

skumji...

Ļoti nepatīkama un nesakopta politiskā sieviete, kas taisa reitingus uz Universitates rēķina. Skumji


Cik sakopta vai patīkama ir sieviete -to jūs varētu rakstīt sieviešu žurnāla komentāros.Jaukt to kopā ar profesionālo un politisko darbību ir ne tikai nekorekti, tas ir primitīvi.

Atbildēt

skumji...

10.08.2019. 21:24

Ļoti nepatīkama un nesakopta politiskā sieviete, kas taisa reitingus uz Universitates rēķina. Skumji.

Atbildēt

Q-kū

10.08.2019. 18:11

»

Hihi

Tūplinska


vienkārši fenomenāli asprātīgi ir muļķu zemes eurolatvānijas lumpeņi.

Atbildēt

Maskava, Sandra Briķe

10.08.2019. 14:03

Ņe vinovataja ja! Čistoserdečnoje priznaņije! Lustrāciju! Lustrāciju! Lustrāciju!

Atbildēt

Tādēļ rodas jautājums,

10.08.2019. 13:51

»

Vovo

Šis ir tas komentārs, Pietiek izdzēsa


kam kalpo pietiek, ja dzēš aktuālus komentārus? Jaun jautājums. Vai arī, Pietiek iefiltrējušies VDD aģenti.

Atbildēt

Jānis Skagalis-to TTT

10.08.2019. 12:05

Saprotu Jūsu bažas .Vai TV24 apkalpo kādas milzīgas intereses,vai galdā netiek mestas milzu summas politiķu uzpirkšanai? Kāpēc SAB un VDD neveic aizturēšanas LU vadības kontekstā?Kuram no MI dienestiem vajadzētu izrādīdit aktivitātes? MI 2 vai MI 6.Jeb tomēr MI 5? Jāiesaista Viņa Majestātes valdības arlietu ministrija vai pretizlūkošana?Te jājautā kas tad īsti ir I.Muižnieks un LU rektora amats?
Bet ja nopietni ,tad savu viedokli izteicis gan N.Bergs , gan J.Bergs.Man piemēram liekas vērtīgs viņa raksts par taukainajām roķelēm:
https://www.delfi.lv/news/versijas/janis-bergs-par-taukainam-rokelem.d?id 51349677
Ko tad N.Bergs pasaka?Ka studentiem labāk paklusēt.Nu jā.Savulaik fraņčiem bija populārs izteiciens attiecībā uz sievietēm:"Esi skaista un klusē!".Tagad SAF vadība ieviesīs lozungu attiecībā uz klientiem:"Tu maksā un klusē!" ?
https://xtv.lv/rigatv24/video/A20GyM1vGvE-bergs_notiekosais_lu_ir_arkartigi_slikti_nepareizi_un_smird
Manuprat smirdēšana un smaržošana ir ļoti individuāli vērtējams process.Un tas ir ekselenti, ka studenti bija aktīvi gan pirms, gan pēc vēlēšanām.Un par nopietniem pārkāpumiem LU vēlēšanu procesā- ir jāsaka, ka bija mēģinājums tās nozagt.Vēlēšanu komisijā bija LU Juridiskās fakultātes pārstāvji?Ko un kā viņi darīja,rīkojās vēl būtu jānoskaidro. Tikai kas to skaidros?Atkal kādi juristi?

Atbildēt

svingi

10.08.2019. 11:58

Stāsts te sen vairs nav par vēlēšanām, cik par ministres spriestspēju, darbībam-bezdarbību un politiķu vēlmi ar jebkuriem līdzekļiem kontrolēt un vadīt augstskolu. Gan Lu, gan visas citas un pa vienai vien- var jau pieteikties pašas un tad grupā...

Atbildēt

Dainis Krieviņš: Neredzēti tieša politiskā iejaukšanās

10.08.2019. 08:47

Kāpēc nesenais balsojums par LU rektoru tiek iztēlots par kaut ko skandalozu? Augstskolu vadītāju vēlēšanas Latvijā vienmēr ir ļoti dzīvs, interesants, azartisks un atklātām kaislībām bagāts process. Notiek grupēšanās atbilstoši nozaru un katedru interesēm, alianšu veidošana. Tās ir patiesas un demokrātiskas politiskās cīņas paraugstunda. Arī iepriekšējās vēlēšanas LU noritēja kā ļoti nopietna cīņa, Muižniekam spēkojoties ar Juri Borzovu.

Atbildēt

Muļķības ir par CIP un karmu

10.08.2019. 08:30

»

TTT

SAB un VDD, iespējams arī CIP un MI dienestam vajadzētu noteikt šos līdzekļu avotus, kuri tiek iepludināti LU vēlēšanu leģimitizācijai publiskajā telpā. TV 24 jau ir nopirkts ar visiem vadītājiem. Stulbais Ceriņš pat Bergu klusina, jo tas nepauž viņam simpātisku viedokli. Paņēmiens tik prasts. Sākumā...


Par karmu. Tādas nav. Tie ir murgi citu pakļaušanai un manipulācijai, jo cilvēks nerodas no karmas, bet bioloģiskas evolūcijas un konkurences rezultātā.

CIP ir pārnacionālo korporāciju globālais ierocis ar 24 slependienestiem savā struktūrā. To interese ir uzpirkt medijus, noteikt mediju politiku. Novājinot valstis, tās pakļaujot SVF, PB , Fed. rez. sistēmai ar parādiem. TV24 labi veic šo funkciju. Uzspiež noteiktu ideoloģiju sabiedrībai, liedzot cita veida konkurējošu ideoloģiju. Konkurējošā ideoloģija ir tautu atbrīvošanās kustība no verdzības pārnacionālajām korporācijām. To mērķis ir cilvēku kontrole, sabiedrības kontrole, padarot ikvienu par patērējošu dzīvnieku, izslēdzot dominantes uz nacionālo pazīmju pamata - piem., Latvija latviešu tautas tiesībām un interesēm.

Atbildēt

Higsa bozons

10.08.2019. 08:19

»

kauns

KAUNS LU !!! Kvalitāte brauc uz leju, administrācija neprofesionāla ar milzu algām, vienkāršais pasniedzējs nevienam neinteresē ... Tagad par katru cenu vajag saglabāt krēslu , lai gan vēlēšanas bija briesmīgas un tīri juridiski nav ievēlēts neviens.. tā vietā neievēlēts rektors izmanto vienotības resursus...


Īsāk! Runa ir par grandiem. Izaugsmi un stagnāciju. Pie grandiem pieskaitāma arī vecā, stabilā sistēma - problēmas ar B. Broku to izgaismo visspilgtāk, arī jaunā ar Muižnieku konkurējošā persona Bērziņš, kurš nestu stagnāciju tālāk, jo viņu radījusi vecā sistēma no VDK laikiem.

Nevar neaplūkot kopainu. Holiski raugoties, pasaulē valda zinātnes degradācija, izmantojot finansu grandus, ko akadēmiskā vide izkrāpj, lai pastāvētu un parazitētu.

Kur tad ir tās klonētās aitas? Pierādīts, ka arī hipotēze par biorobotiem ir izgāzusies. Utt. Higsa bozona "krahs", Teslas atklāto noslēpumu nākšana gaismā utt. pierāda, ka zinātne tikusi kropļota pārnacionālo korporāciju interesēs. Visas zinātņu jomas pārdzīvo revīziju. Tas, ko māca skolā un augstskolā, ir vai nu meli, vai sen novecojis.

Arī tiesību zinātne nespēj augt līdzi šolaiku prasībām. Pasaules finanšu un valstu sistēmas ir uz sabrukuma robežas. Viss turas visai ļodzīgi. Arī LU. Neviens nezin, ar ko tas beigsies.

Atbildēt

TTT

10.08.2019. 07:30

SAB un VDD, iespējams arī CIP un MI dienestam vajadzētu noteikt šos līdzekļu avotus, kuri tiek iepludināti LU vēlēšanu leģimitizācijai publiskajā telpā. TV 24 jau ir nopirkts ar visiem vadītājiem. Stulbais Ceriņš pat Bergu klusina, jo tas nepauž viņam simpātisku viedokli. Paņēmiens tik prasts. Sākumā ir kāda debila autora raksts internetā, pēc tam imbicili to ieliek TV24 aprunäšanai, tikai programmas autori nespēj pat pareizos cilvēkus uzaicināt. Raidījuma vadītājam jādomā par karmu vairāk, sliktas domas un darbi atspēlējas uz pēcnācējiem enerģētiski. Bet būtiskākais ir tas, ka raidījumi un raksti ir redzamā naudas daļa. Kādas summas nogulsies ārzonas kontos politiķiem par pareizo lēmumu.

Atbildēt

čika

10.08.2019. 01:48

Kādas raudzes? Vai tad IZm ir kāda īpaša raudzētava? Un tā pa kluso arī šmakovku dzen? Tas tad daudz ko izskaidro, ja reizi vienās paģirās. Tad jau līdzcietību jālūdz ierēdnīšiem, kas jau pusgadu vienus vienīgus salmus muļļā ... pat čiks tur nesanāk

Atbildēt

reflektants

10.08.2019. 00:03

Lapsa - akadēmiski pārdevies.

Atbildēt

Hihi

09.08.2019. 23:14

Tūplinska

Atbildēt

Yes

09.08.2019. 23:13

Drei alte slampenpelz

Atbildēt

kauns

09.08.2019. 22:37

»

nu Tu gan

dēj šokolādes krāsas neregulāras oliņas. Jeb te vienkārši ar gudrību gribi paspīdēt


KAUNS LU !!! Kvalitāte brauc uz leju, administrācija neprofesionāla ar milzu algām, vienkāršais pasniedzējs nevienam neinteresē ... Tagad par katru cenu vajag saglabāt krēslu , lai gan vēlēšanas bija briesmīgas un tīri juridiski nav ievēlēts neviens.. tā vietā neievēlēts rektors izmanto vienotības resursus un spiež politiski savu apstiprināšanu ... Visbriesmīgāk uz šī fona izskatās tā studentu pieradināšana... agrāk tiešām studenti par taisnību cīnījās - tagad viņi tiek apmācīti melnā PR metodēs, kam nav nekāda sakara ar akadēmiskajām tradīcijām .. brrrrrr

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...