Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zāļu lieltirgotavām

01.04.2016. 14:52

»

vel no malas

Nu kuram tas Belevič uzkāpa uz astes


zāļu lieltirgotavām

Atbildēt

vel no malas

27.06.2015. 19:22

Nu kuram tas Belevič uzkāpa uz astes

Atbildēt

egils

19.06.2015. 17:59

Tikko ASV kādu ''augstāko''jūdu kristīgās cilvēku zombētāju priesteru komamdu atkal pieķēra par pedofīliju= lielu veču mazu nepilngadīgu puisīsu izvarošnu /neizdevās noslēpt/. Un arī šie homoseksuālisti jau savā iedzimtībā ir šo jūdu iedzimtais divdzimuma grēks , kas raksturīgs viņu t.s. pelēkai humanoīdu rasei, kā jaunākai uz Zemes=tikai 5775 gadus. Ahzis par dārznieku, tur jau tas kauns!

Atbildēt

andris

16.06.2015. 18:41

Pāradresāts; Tagad aktuālie ir ''Lielie Projekti'' , kas ir vērsti pret Baltās rases cilvēkiem, pamatā Eiropā. Lai tie ''Varenie'', kas grib uzspiest pieņemt mums vēl pie 500 000-šiem, kas jau šeit dzīvo nelegāli Latvijas okupācijas rezultātā,no 1339.,1945.-1990.g. jaunus Afrikāņus utml. citas mentalitātes būtnes.. Zinām, ka katru gadu no 10-3000 mums ierodas Jaunie imigranti =t.s. Uztutēšanās atauju veidā, tas ir par naudu, kuras izcelsme arī nav pieprasīta. Tātad, lai TIE,,, kas grib šādu murgu izvērst, lai 1-nu gadu kādu tādu paņem pie sevis ģimēnē un 24 st. diennaktī ar vidokamerām TV rāda šo ''cirku'', būtu stipri interesanti.:))

Atbildēt

egils

29.05.2015. 18:15

PāRADRESāCIJA: Aleksejs Shmakovs-Jūda Eg. Lev. izmantotais princips-:Pēc Toras-:Dodiet man pieeju jaunatnei un "es" kā vampīrs sanemšu milzu tīru enerģiju savējo ...rebēm jau pasaules mērogā...atslēga "pieejai" caur Nacionālās Apvienības jaunatni! :))

Atbildēt

GENUKKKK

28.05.2015. 21:25

TE NU IR SKAIDRA LIETA PAR TO,KAM MINISTRS SAVU AMATU IZMANTO....BAET STRADINJUS TA ARI PAMETA UN NESAKARTOJA,GALVENAAS TIKAI PASHA INTERESES

Atbildēt

Aivis

28.05.2015. 15:40

Ir ļoti dīvaini, ka Belēvičs atvēris tieši tās frontes, kurās ir vinjam "bijis" bizness. Neesmu spečuks ne farmācijā, ne pārtikas biznesā, bet man vismaz sajūta, ka dzeks mēģina pats pa tiešo sakārtot biznesa vidi. Nesaprotu, kāpēc neviens vinjam tiešā tekstā nevar pajautāt par patiesā labuma guvejiem no šiem grozijumiem

Atbildēt

Spo

28.05.2015. 11:54

Visiem aiz laimes plaukstiņas sitējiem - piefiksējiet cenas un pēc gada salīdziniet. Un tad paskatīsiemies vai gribēsies vēl spiegt. Jau šobrīd zāles no Latvijas masveidā tiek izvestas, jo ir lētākas kā citur Eiropā. Un tad kad zālītes trūkst - tad pieslēdzas tādi jauki uzņēmumi kā Saules aptieka, kas ieved nereģistrētās zāles, uz kurām neattiecas nekādi cenu ierobežojoši mehānismi - var likt virsū cik grib un tas, kam tās zāles vajag - maksā un maksās, ko prasa

Atbildēt

Nu es jau

27.05.2015. 18:01

tik vienu nesaprotu - kā mums te varētu būt nodalīta likumdevēja vara no izpildvaras, kad viens jautrītis sēž uz 2 krēsliem vienlaicīgi un visi super-valsts super-juristi izliekas to neredzam. Manuprāt, tas nav ne smieklīgi, ne nožēlojami vairs, bet vienkārši stulbi. Bija un ir " tā zarniņa" par tievu pateikt skaļi, ka no partijas izstājies deputāts automātiski zaudē mandātu, jo ievēlēja jau no partijas (kas gan arī ir "iebarots" tautai veids kā balsot, ne Satversmē sākotnēji noteiktais), bet kauns taču savējiem patiesību acīs runāt....

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 16:54

»

vai die!

Ko var likt saites uz veciem, apmaksātiem rakstiem? Tāpat, kā apmaksātus rakstus var sagatavot šeit, tā arī aiz robežas


Vai die! Nu tak paskaties uz avotu... Ne visa Eiropa un ne visi plašsaziņas līdzekļi ir tik korumpēti un pērkami kā LAtvijā. Azis par dārznieku - lūk, kas ir Belevičs veselības ministrs.
Līdzīgi kā savā laikā Meļņiks - finanšu ministrs, bet viņam vismaz pietika veselā saprāta nākošā dienā atkāpties!

Atbildēt

vai die!

27.05.2015. 13:50

»

no malas

http://eutoday.net/news/eu-investigation-demanded-into-problematic-latvian-health-regulations...


Ko var likt saites uz veciem, apmaksātiem rakstiem? Tāpat, kā apmaksātus rakstus var sagatavot šeit, tā arī aiz robežas.

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 12:27

http://eutoday.net/news/eu-investigation-demanded-into-problematic-latvian-health-regulations
http://brusselstimes.com/euaffairs2 (Latvia health minister accused of seeking law changes to 'benefit' his own family's business)

Beleviča alkatība ne tikai apdraud pacientus, bet arī apkauno valsti. KNAB un visi pārējie izliekas neredzam un nesaprotam.

Atbildēt

sola

27.05.2015. 11:47

Re kā sarosījušies otkatu meistari. Par ko gan dakterīši tagad braukās mistiskās ekskursijās-konferencēs?Sen jau bija laiks iztrenkāt dažu labu ierēdni naudas uzkrājēju un tai aģentūras neaizstājamajai darbiniecei VID beidzot varētu veikt privāto auditu. Taksistus un šloserus dzenāt, tur jūs esat meistari, bet te....ko zarna par tievu jeb vai vienkārši negribas?

Atbildēt

hortenzija

27.05.2015. 08:44

Ja jau raksta autors ir cilvēks ar pārliecību, kādēļ slēpj savu vārdu? Izskatās diezgan nožēlojami.

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 08:41

»

Uh

Vai varētu KNABis pievērsties šī raksta autoram un painteresēties vai ievērota pētnieciskās žurnālistika ētika


Varbūt vispirms jāsāk ar Beleviču un viņa ģimenes biznesu?

Atbildēt

Atkal Es

27.05.2015. 01:58

»

Es

Visitikai cepās par šo un cepās, nolēmu iedziļināties un papētīt...


Lapsa, neesi maita, raksta autora vārdu - studijā!
Tautai jāzin savi "varoņi" :D

Atbildēt

Es

27.05.2015. 01:57

Visitikai cepās par šo un cepās, nolēmu iedziļināties un papētīt.
"Cienījamais" raksta autor, pēc ši raksta es saprotu, ka:
1) lētākas zāles - slikti;
2) monopols - labi;
3) konkurence - slikti.
Piedodiet, pat man, kas neko nejēdz no farmācijas biznesa ir skaidrs, ka esošie importētāji kauc, jo "ņem tacu biznesu nost", un pie tam vēl kādu, ir pietiekami daudz dzirdēts par otkatiem valsts iepirkumos farmācijas jomā ...

Atbildēt

LV

26.05.2015. 21:37

Raksts satur maldinošu informāciju, un tajā ir daudz teksta, kas sakrīt ar Starptautisko inovatīvo farmaceitiskās firmu asociācijas viedokli. Mazai informācijai - šajā asociācijā ir Latvijas pārstāvji (starp citu viņi pelna apgrozot zāles Latvijā). Zāļu sagāde , ko veiks aptiekas, ja zāļu vairumtirgotāji atsaka šīs zāles piegādāt, palīdzēs pacientiem zāles saņemt. Tāda ir arī citu valstu prakse. Protams te parādās jauns spēlētājs, kas visu laiku sekos līdzi vai zāļu lieltirgotavas veic savas funkcijas un tas jau nemaz daudziem nepatīk. Ir gadījumi, kad zāļu lieltirgotavas atsaka aptiekai zāļu piegādes. Tad ko darīt, gaidīt, lai pacients gaida! Paralēlais imports jau Latvijā darbojas vairāk par 10 gadiem. Parasti ārvalsts firmas visus baida ar viltojumiem, vecs stāsts, bet viltojumu sakarā jārunā pavisam citā kontekstā. Viltojumi ienāk arī legālā zāļu aprites sistēmā, un tiek realizēti caur lieltirgotavām.

Atbildēt

Uh

26.05.2015. 21:30

Vai varētu KNABis pievērsties šī raksta autoram un painteresēties vai ievērota pētnieciskās žurnālistika ētika?

Atbildēt

???

26.05.2015. 19:10

Un tas, ka mūsu ražotāju zāļes ir lētākas ārvalstīs, ne kā Latvijā, tas esošajā sistēmā ir normāli. Latvijas zāļu politika ir tik sačakarēta līdz šim, ka jebkuras izmaiņas dos pozitīvu rezultātu. Pērku omeprozole Krievijā 50 santīmi par paciņu, Latvijā tā maksā 5-6 ls. Un viss uzcenojums nav nevis par izejvielām un ražošanas procesu, bet gan birokrātiju. Analgīnu sen nomainīja visādi nealgīni ar daudz reiz lielāku cenu, nekā analgīns un tas jūsuprāt ir normāli.

Atbildēt

ezis

26.05.2015. 19:01

»

tantuks M.

Es vienkārši negribu pat domāt,ka Beleviča kungs varētu rīkoties tik bezatbildīgi,sak'.lai tik gāž šurp dajebko,lai tirgo dajebko,lai cilvēki rij zāļu vietā dajebkādus mēslus...un lai mirst nost.Nespēju tam piekrist,gribētos dzirdēt argumentāciju no paša ministra


bet nedzirdēsi. belēvičs jau sen parādījis savu attieksmi pret vienkaŗšiem lumpeņiem un visādiem vaukšķiem, klusē jau kuro nedēļu pēc OFICIĀLI uzdotiem jautājumiem no pietiek.com puses! bet kāda starpība ka klusē, lai jau. daudz daiļrunīgāk visu par viņu pasaka viņa darbi un attieksme.

Atbildēt

tantuks M.

26.05.2015. 18:07

Es vienkārši negribu pat domāt,ka Beleviča kungs varētu rīkoties tik bezatbildīgi,sak'.lai tik gāž šurp dajebko,lai tirgo dajebko,lai cilvēki rij zāļu vietā dajebkādus mēslus...un lai mirst nost.Nespēju tam piekrist,gribētos dzirdēt argumentāciju no paša ministra.

Atbildēt

zero

26.05.2015. 17:17

»

kāsējs

ko gribu to daru


Liekas ka par visu jau samaksāts

Atbildēt

kāsējs

26.05.2015. 17:14

ko gribu to daru

Atbildēt

ance

26.05.2015. 16:49

Jābūt lielam talantam, lai tādu dezinformāciju ar analfabētisma piesitienu sadriķētu. Mīļo cilvēk, taču palasiet kaut ko vairāk nekā tikai likumprojektu- sen jau visi Jūsu minētie argumenti ir atstrādāti citos likumos! Mums paralēlais imports valstī strādā vismaz jau gadus 10(?),ja nemaldos. Līdz šim tas nepiedalījās valsts iepirkumā, un no tā Jums ir visvairāk bail- kartelis gan pašķīdīs, tas nu reiz ir skaidrs!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...