Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zāļu lieltirgotavām

01.04.2016. 14:52

»

vel no malas

Nu kuram tas Belevič uzkāpa uz astes


zāļu lieltirgotavām

Atbildēt

vel no malas

27.06.2015. 19:22

Nu kuram tas Belevič uzkāpa uz astes

Atbildēt

egils

19.06.2015. 17:59

Tikko ASV kādu ''augstāko''jūdu kristīgās cilvēku zombētāju priesteru komamdu atkal pieķēra par pedofīliju= lielu veču mazu nepilngadīgu puisīsu izvarošnu /neizdevās noslēpt/. Un arī šie homoseksuālisti jau savā iedzimtībā ir šo jūdu iedzimtais divdzimuma grēks , kas raksturīgs viņu t.s. pelēkai humanoīdu rasei, kā jaunākai uz Zemes=tikai 5775 gadus. Ahzis par dārznieku, tur jau tas kauns!

Atbildēt

andris

16.06.2015. 18:41

Pāradresāts; Tagad aktuālie ir ''Lielie Projekti'' , kas ir vērsti pret Baltās rases cilvēkiem, pamatā Eiropā. Lai tie ''Varenie'', kas grib uzspiest pieņemt mums vēl pie 500 000-šiem, kas jau šeit dzīvo nelegāli Latvijas okupācijas rezultātā,no 1339.,1945.-1990.g. jaunus Afrikāņus utml. citas mentalitātes būtnes.. Zinām, ka katru gadu no 10-3000 mums ierodas Jaunie imigranti =t.s. Uztutēšanās atauju veidā, tas ir par naudu, kuras izcelsme arī nav pieprasīta. Tātad, lai TIE,,, kas grib šādu murgu izvērst, lai 1-nu gadu kādu tādu paņem pie sevis ģimēnē un 24 st. diennaktī ar vidokamerām TV rāda šo ''cirku'', būtu stipri interesanti.:))

Atbildēt

egils

29.05.2015. 18:15

PāRADRESāCIJA: Aleksejs Shmakovs-Jūda Eg. Lev. izmantotais princips-:Pēc Toras-:Dodiet man pieeju jaunatnei un "es" kā vampīrs sanemšu milzu tīru enerģiju savējo ...rebēm jau pasaules mērogā...atslēga "pieejai" caur Nacionālās Apvienības jaunatni! :))

Atbildēt

GENUKKKK

28.05.2015. 21:25

TE NU IR SKAIDRA LIETA PAR TO,KAM MINISTRS SAVU AMATU IZMANTO....BAET STRADINJUS TA ARI PAMETA UN NESAKARTOJA,GALVENAAS TIKAI PASHA INTERESES

Atbildēt

Aivis

28.05.2015. 15:40

Ir ļoti dīvaini, ka Belēvičs atvēris tieši tās frontes, kurās ir vinjam "bijis" bizness. Neesmu spečuks ne farmācijā, ne pārtikas biznesā, bet man vismaz sajūta, ka dzeks mēģina pats pa tiešo sakārtot biznesa vidi. Nesaprotu, kāpēc neviens vinjam tiešā tekstā nevar pajautāt par patiesā labuma guvejiem no šiem grozijumiem

Atbildēt

Spo

28.05.2015. 11:54

Visiem aiz laimes plaukstiņas sitējiem - piefiksējiet cenas un pēc gada salīdziniet. Un tad paskatīsiemies vai gribēsies vēl spiegt. Jau šobrīd zāles no Latvijas masveidā tiek izvestas, jo ir lētākas kā citur Eiropā. Un tad kad zālītes trūkst - tad pieslēdzas tādi jauki uzņēmumi kā Saules aptieka, kas ieved nereģistrētās zāles, uz kurām neattiecas nekādi cenu ierobežojoši mehānismi - var likt virsū cik grib un tas, kam tās zāles vajag - maksā un maksās, ko prasa

Atbildēt

Nu es jau

27.05.2015. 18:01

tik vienu nesaprotu - kā mums te varētu būt nodalīta likumdevēja vara no izpildvaras, kad viens jautrītis sēž uz 2 krēsliem vienlaicīgi un visi super-valsts super-juristi izliekas to neredzam. Manuprāt, tas nav ne smieklīgi, ne nožēlojami vairs, bet vienkārši stulbi. Bija un ir " tā zarniņa" par tievu pateikt skaļi, ka no partijas izstājies deputāts automātiski zaudē mandātu, jo ievēlēja jau no partijas (kas gan arī ir "iebarots" tautai veids kā balsot, ne Satversmē sākotnēji noteiktais), bet kauns taču savējiem patiesību acīs runāt....

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 16:54

»

vai die!

Ko var likt saites uz veciem, apmaksātiem rakstiem? Tāpat, kā apmaksātus rakstus var sagatavot šeit, tā arī aiz robežas


Vai die! Nu tak paskaties uz avotu... Ne visa Eiropa un ne visi plašsaziņas līdzekļi ir tik korumpēti un pērkami kā LAtvijā. Azis par dārznieku - lūk, kas ir Belevičs veselības ministrs.
Līdzīgi kā savā laikā Meļņiks - finanšu ministrs, bet viņam vismaz pietika veselā saprāta nākošā dienā atkāpties!

Atbildēt

vai die!

27.05.2015. 13:50

»

no malas

http://eutoday.net/news/eu-investigation-demanded-into-problematic-latvian-health-regulations...


Ko var likt saites uz veciem, apmaksātiem rakstiem? Tāpat, kā apmaksātus rakstus var sagatavot šeit, tā arī aiz robežas.

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 12:27

http://eutoday.net/news/eu-investigation-demanded-into-problematic-latvian-health-regulations
http://brusselstimes.com/euaffairs2 (Latvia health minister accused of seeking law changes to 'benefit' his own family's business)

Beleviča alkatība ne tikai apdraud pacientus, bet arī apkauno valsti. KNAB un visi pārējie izliekas neredzam un nesaprotam.

Atbildēt

sola

27.05.2015. 11:47

Re kā sarosījušies otkatu meistari. Par ko gan dakterīši tagad braukās mistiskās ekskursijās-konferencēs?Sen jau bija laiks iztrenkāt dažu labu ierēdni naudas uzkrājēju un tai aģentūras neaizstājamajai darbiniecei VID beidzot varētu veikt privāto auditu. Taksistus un šloserus dzenāt, tur jūs esat meistari, bet te....ko zarna par tievu jeb vai vienkārši negribas?

Atbildēt

hortenzija

27.05.2015. 08:44

Ja jau raksta autors ir cilvēks ar pārliecību, kādēļ slēpj savu vārdu? Izskatās diezgan nožēlojami.

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 08:41

»

Uh

Vai varētu KNABis pievērsties šī raksta autoram un painteresēties vai ievērota pētnieciskās žurnālistika ētika


Varbūt vispirms jāsāk ar Beleviču un viņa ģimenes biznesu?

Atbildēt

Atkal Es

27.05.2015. 01:58

»

Es

Visitikai cepās par šo un cepās, nolēmu iedziļināties un papētīt...


Lapsa, neesi maita, raksta autora vārdu - studijā!
Tautai jāzin savi "varoņi" :D

Atbildēt

Es

27.05.2015. 01:57

Visitikai cepās par šo un cepās, nolēmu iedziļināties un papētīt.
"Cienījamais" raksta autor, pēc ši raksta es saprotu, ka:
1) lētākas zāles - slikti;
2) monopols - labi;
3) konkurence - slikti.
Piedodiet, pat man, kas neko nejēdz no farmācijas biznesa ir skaidrs, ka esošie importētāji kauc, jo "ņem tacu biznesu nost", un pie tam vēl kādu, ir pietiekami daudz dzirdēts par otkatiem valsts iepirkumos farmācijas jomā ...

Atbildēt

LV

26.05.2015. 21:37

Raksts satur maldinošu informāciju, un tajā ir daudz teksta, kas sakrīt ar Starptautisko inovatīvo farmaceitiskās firmu asociācijas viedokli. Mazai informācijai - šajā asociācijā ir Latvijas pārstāvji (starp citu viņi pelna apgrozot zāles Latvijā). Zāļu sagāde , ko veiks aptiekas, ja zāļu vairumtirgotāji atsaka šīs zāles piegādāt, palīdzēs pacientiem zāles saņemt. Tāda ir arī citu valstu prakse. Protams te parādās jauns spēlētājs, kas visu laiku sekos līdzi vai zāļu lieltirgotavas veic savas funkcijas un tas jau nemaz daudziem nepatīk. Ir gadījumi, kad zāļu lieltirgotavas atsaka aptiekai zāļu piegādes. Tad ko darīt, gaidīt, lai pacients gaida! Paralēlais imports jau Latvijā darbojas vairāk par 10 gadiem. Parasti ārvalsts firmas visus baida ar viltojumiem, vecs stāsts, bet viltojumu sakarā jārunā pavisam citā kontekstā. Viltojumi ienāk arī legālā zāļu aprites sistēmā, un tiek realizēti caur lieltirgotavām.

Atbildēt

Uh

26.05.2015. 21:30

Vai varētu KNABis pievērsties šī raksta autoram un painteresēties vai ievērota pētnieciskās žurnālistika ētika?

Atbildēt

???

26.05.2015. 19:10

Un tas, ka mūsu ražotāju zāļes ir lētākas ārvalstīs, ne kā Latvijā, tas esošajā sistēmā ir normāli. Latvijas zāļu politika ir tik sačakarēta līdz šim, ka jebkuras izmaiņas dos pozitīvu rezultātu. Pērku omeprozole Krievijā 50 santīmi par paciņu, Latvijā tā maksā 5-6 ls. Un viss uzcenojums nav nevis par izejvielām un ražošanas procesu, bet gan birokrātiju. Analgīnu sen nomainīja visādi nealgīni ar daudz reiz lielāku cenu, nekā analgīns un tas jūsuprāt ir normāli.

Atbildēt

ezis

26.05.2015. 19:01

»

tantuks M.

Es vienkārši negribu pat domāt,ka Beleviča kungs varētu rīkoties tik bezatbildīgi,sak'.lai tik gāž šurp dajebko,lai tirgo dajebko,lai cilvēki rij zāļu vietā dajebkādus mēslus...un lai mirst nost.Nespēju tam piekrist,gribētos dzirdēt argumentāciju no paša ministra


bet nedzirdēsi. belēvičs jau sen parādījis savu attieksmi pret vienkaŗšiem lumpeņiem un visādiem vaukšķiem, klusē jau kuro nedēļu pēc OFICIĀLI uzdotiem jautājumiem no pietiek.com puses! bet kāda starpība ka klusē, lai jau. daudz daiļrunīgāk visu par viņu pasaka viņa darbi un attieksme.

Atbildēt

tantuks M.

26.05.2015. 18:07

Es vienkārši negribu pat domāt,ka Beleviča kungs varētu rīkoties tik bezatbildīgi,sak'.lai tik gāž šurp dajebko,lai tirgo dajebko,lai cilvēki rij zāļu vietā dajebkādus mēslus...un lai mirst nost.Nespēju tam piekrist,gribētos dzirdēt argumentāciju no paša ministra.

Atbildēt

zero

26.05.2015. 17:17

»

kāsējs

ko gribu to daru


Liekas ka par visu jau samaksāts

Atbildēt

kāsējs

26.05.2015. 17:14

ko gribu to daru

Atbildēt

ance

26.05.2015. 16:49

Jābūt lielam talantam, lai tādu dezinformāciju ar analfabētisma piesitienu sadriķētu. Mīļo cilvēk, taču palasiet kaut ko vairāk nekā tikai likumprojektu- sen jau visi Jūsu minētie argumenti ir atstrādāti citos likumos! Mums paralēlais imports valstī strādā vismaz jau gadus 10(?),ja nemaldos. Līdz šim tas nepiedalījās valsts iepirkumā, un no tā Jums ir visvairāk bail- kartelis gan pašķīdīs, tas nu reiz ir skaidrs!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...