Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kādēļ vēlētājam jāliedz satikt deputātu?

Edgars Pastars, Jānis Pleps
12.12.2021.
Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

13.12.2021. 14:03

»

humors

Autori piesaucot Igaunijas piemēru skaidri parāda, ka Gobzema ierobežošana bija loģiska un pamatota - "Šīs tiesības var tikt ierobežotas likumā paredzētajos gadījumos un kārtībā, lai nodrošinātu valsts drošību, sabiedrisko kārtību, tikumību, ceļu satiksmes un sanāksmes dalībnieku drošību, kā arī lai...


Šī ir apzināta ierobežošana ar viltus ieganstu.

Publiskus gadījumus, kad šādas tiesības vienlaikus nav ierobežotas vai pasākums nav pārtraukts, tu pats zini. Kaut vai aviācijas šovs vai citi pasākumi 18.11. Kaut vai 9.05. pulcēšanās Pārdaugavā. Un ne tikai. Tāpēc ir pamats runāt par prioritāšu šķirošanu un likuma (tikai MK noteikumu) savtīgu interpretēšanu.

Ja tev pateiks, ka šādā veidā pilsoņu pulcēšanās, biedrošanās un citas tiesības ir paredzēts ierobežot vēl 2 gadus, tad tu tam piekritīsi? Rit jau otrais gads. Cik tev dzīvē ir atmērīts, lai piekristu ierobežojumiem, un ko tas viss dod?

Atbildēt

Es

13.12.2021. 13:58

»

kopsavilkums

Pirmkārt, rakstā redzamais indivīds neliecina par deputāta statusu. Kaut kāds kāpņutelpas šmurgulis...


Deputāta statuss ir fakts. Deputāts ir vēlēts. Pilnīga nulle pretargumentos pa šo līniju.

Fiziskās vai garīgās veselības diagnozes internetā var uzstādīt arī tev. Ar tikpat lielu ticamību. Atkal garām.

Tautas muļķošana ar c19 dezinformāciju valdībai ir jāpārtrauc NEKAVĒJOTIES, piekrītu.

Atbildēt

VB

13.12.2021. 06:44

»

bez diskusijām

Te nu gan viss ir skaidrs: Kremļa ļaunā, kaitnieciskā darbība ir acīmredzama


Jā, atceros barikāžu laika pulcēšanos, pamatā, zem klājas debess...

Atbildēt

Latvijas pagaidu valdiba

13.12.2021. 03:38

Piedalies protestos pret karinlivita kliki ari tu un palidzi likvidet so prettautisko rezimu.

Atbildēt

Nav jāievēro neviens likums,

13.12.2021. 00:06

kas ir pretrunā ar Satversmi - to nosaka juridiskā hierarhija, Āmen!

Ja "likums noteic striktākus nosacījumus kā pati Satversme", tad to likumu var spraust uz nagliņas

Atbildēt

Hroniskais Indriķis

12.12.2021. 21:45

»

kopsavilkums

Pirmkārt, rakstā redzamais indivīds neliecina par deputāta statusu. Kaut kāds kāpņutelpas šmurgulis...


Policistam deguns no maskas ārā briesmīgajā pulcēšanās vietā kur Kovids izplatās. Drīzāk "policisti" izskatās pēc miskastes salašņām ar noplēstām uzvārda uzšuvēm.

Atbildēt

Cerību nav daudz...

12.12.2021. 21:34

»

Derdz

Uh kas par birokrātiju likumos, nevar vienkāršāk, pulcējaties un draudzējaties, utml, lai nestu labklājibu latvijā, bez huligānisma un dradiem, lamāšanās, utml, bet konstruktiva dialoga pamata


Kā var būt, ka viens ierēdnis, pēc saviem ieskatiem, vai represīvo orgānu ieteikuma, var ļaut, vai aizliegt kādu pasākumu? Interesanta ir arī tiesu prakse, iespējas šādus protestus skatīt neierobežotā laikā, no vienas dienas, līdz gadam? Kā saka, kā kungi vēlēsies...

Atbildēt

summa

12.12.2021. 21:03

»

kopsavilkums

Pirmkārt, rakstā redzamais indivīds neliecina par deputāta statusu. Kaut kāds kāpņutelpas šmurgulis...


grūti iedomāties kādu pašnāvnieku partiju, kura būtu gatava iet koalīcijā ar politisko klaunu-populistu...
un lumpeņi atkal paliks ar garu degunu - gopņiks un čečeniete + kautkāda nezināma šļura tiks ievēlēti un viss ... varēs sēdēt opozīcijā līdz izjuks, kā izjūk visas uz banānu kastēm balstītas partijas

Atbildēt

kopsavilkums

12.12.2021. 20:33

Pirmkārt, rakstā redzamais indivīds neliecina par deputāta statusu. Kaut kāds kāpņutelpas šmurgulis.
Otrkārt, trakie ir jāizolē no apkārtējās sabiedrības, ja tie sāk kļūt bīstami. Redzams pēc indivīda psiholoģiskā portreta, ka premjera amata noslīdēšana gar degunu ir stipri ietekmējusi smadzeņu stāvokli.
Treškārt, tautas muļķošanai ar dezinformāciju Covid sakarā ir tomēr jānes kādas sekas.

Atbildēt

ha-ha

12.12.2021. 20:20

Gobzems droši vien atbalstīja Latvijas goda lietu-kompensāciju maksāšanu okupācijas režïmu upuriem t.sk.okupācijas režīma aktīvistiem t.i. tieši atbildīgajiem par okupācijas režïma noziegumiem,tā atbalstïšanu t.i.tiem kuriem pienākās nopēlums nevis kompensācijas,tātad ciniskiem valsts budžeta izlaupītajiem un valsti un tās pilsoņus nostādïtājiem atbildïbā par okupantu un saviem noziegumiem.

Atbildēt

Hroniskais Indriķis

12.12.2021. 20:11

»

karlo

Francijā izveidota dzeltenā (darba Tautas) grupa, kas cīnās pret žandarmēriju --tagad tie baidās no viņiem. --YouTube-- var redzēt protestus,kā dzeltenie darās


Kad Frencija ieviesa pirmo komandantstundu līdz 7 rītā, policijai bez jebkādām dzeltenajām vestēm neizdevās atturēt cilvekus no sēšanās metro un braukšanas uz darbu. Video bija ļoti vienkāršs, policistiem apkārt stāvēja par galvas tiesu garāki imigranti, noskaidroja personību un iztaujāja par iemesliem kāpēc policisti ir bruņoti un apdraud neapbruņotus cilvēkus, otraja dienā atļāva komandstundā doties uz darbu.

Atbildēt

karlo

12.12.2021. 19:50

Francijā izveidota dzeltenā (darba Tautas) grupa, kas cīnās pret žandarmēriju --tagad tie baidās no viņiem. --YouTube-- var redzēt protestus,kā dzeltenie darās

Atbildēt

Autoriem⁷

12.12.2021. 19:26

Šā portāla lasītàjiem nav pietiekamas sajēgas, lai saprastu zinātniskus pètïjumus, lidz ar to šis raksts viņu smadzenèm ir par smagu

Atbildēt

Derdz

12.12.2021. 19:15

Uh kas par birokrātiju likumos, nevar vienkāršāk, pulcējaties un draudzējaties, utml, lai nestu labklājibu latvijā, bez huligānisma un dradiem, lamāšanās, utml, bet konstruktiva dialoga pamata.

Atbildēt

Valsts - slimo iestāde? Vai policejiska valsts?

12.12.2021. 19:14

"Saeima grozīja likumu “Par sapulcēm, gājieniem un piketiem”, nosakot, ka Saeimas vai pašvaldību deputātu un deputātu kandidātu rīkotas sapulces, lai tiktos ar vēlētājiem, ir jāpiesaka, un to rīkošanai nepieciešama saskaņošana ar pašvaldību ... "- kaut kāds murgs un nazohisms, Saeimas loceklis prasa atļauju tikties ar vēlētājiem? !

Varētu pieļaut, ja teiktu - par sapulci arpus telpas jāinformās p1ašvaldības, kuras terotorijā yā notiek, lai nodrošinātu kārtību utt.

Atbildēt

nelej udeni

12.12.2021. 18:36

»

bez diskusijām

Te nu gan viss ir skaidrs: Kremļa ļaunā, kaitnieciskā darbība ir acīmredzama


Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

Atbildēt

Zaudetais kars Afganistana

12.12.2021. 18:35

Revolucionara situacija asv kolonija mulku zeme latvija turpina saasinaties !

Atbildēt

Vēl viens čangalis maršrutā Balvi-Rīga

12.12.2021. 18:31

Par Valsts prezidenta Andra Bērziņa(ZZ$) likumdošanas padomnieku izraudzīts Saeimas Juridiskā biroja padomnieks Edgars Pastars.

Atbildēt

humors

12.12.2021. 17:50

Autori piesaucot Igaunijas piemēru skaidri parāda, ka Gobzema ierobežošana bija loģiska un pamatota - "Šīs tiesības var tikt ierobežotas likumā paredzētajos gadījumos un kārtībā, lai nodrošinātu valsts drošību, sabiedrisko kārtību, tikumību, ceļu satiksmes un sanāksmes dalībnieku drošību, kā arī lai novērstu lipīgu slimību izplatīšanos”

Atbildēt

Diktatuura

12.12.2021. 17:28

Tev nebuus dziivot cilveeka cieniigu dziivi! Tu taapat vinju izniekosi, taapeec Tev jaaklausa vadonji, kas labaak zinaas, kas un kad Tev buus vajadziigs, un nepiecieshams. Nauda rada postu, taapeec Tev taa nav vajadziiga, un Valsts par Tevi paruupeesies, varbuut, ja nebuus piemirsushi par Tavu eksistenci.

Atbildēt

Savadi

12.12.2021. 17:23

Raksta autori,kad bija studenti,salīdzinot ar esošo zvērināta advokāta un prezidenta padomnieka stāvokli,bija lielāku eksperti..

Atbildēt

O)O

12.12.2021. 16:33

Te daudz runāt ir lieki. Es būšu 13.12.21 pie pils. Tas ir burtiski dzīvības un nāves jautājums. Ja cilvēki necīnīsies kļūs tikai sliktāk un šis bioterorism vairs nekad neapstāsies, bet kļūs tikai sliktāks. Es gribu nomirt zinot, ka es VISMAZ MĒĢINĀJU kaut ko darīt.
Tiksimies barikādēs.

Atbildēt

Jūsmiņš

12.12.2021. 15:50

Te nu ir tikai viens jautājums - ko gan sliktu sabiedrībai var izdarīt deputāts tiekoties ar saviem vēlētājiem, vai nevēlētājiem? Protams - neko!

Šo ierobežo tikai tādēļ, ka deputāta rīcībā ir informācija, un tāda, kuru valdīklas nevēlas, ka tā tiek izplatīta, darīta zināma sabiedrībai.
Un tādēļ tā lielās bailes, tādēļ policijas iejaukšanās, lai gan tas nav policijas pienākums, tieši otrādi! Bet uzvarētājus jau nesoda... pagaidām policiju.
Nesaprotami, kā tādi policisti var savējiem, vietējiem, acīs raudzīties pēc visiem redzamu mēslu savārīšanas? Kur godaprāts, sirdsapziņa? Laikam jau sapotēti un tas viss... tutū!

Atbildēt

VAU

12.12.2021. 15:30

»

bez diskusijām

Te nu gan viss ir skaidrs: Kremļa ļaunā, kaitnieciskā darbība ir acīmredzama


Vo vells, atkal Kremlis,padomijas paliekas un Putins,dari ko gribi,saiet kā vienmēr sorosistiem?!

Atbildēt

bez diskusijām

12.12.2021. 14:39

Te nu gan viss ir skaidrs: Kremļa ļaunā, kaitnieciskā darbība ir acīmredzama!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....