Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pederfobija

16.07.2020. 11:39

»

ASV protektorāts Latvija

Un Latvijā jau ir tāpat- naudīgākie un ietekmīgākie amati radiniekiem un caur gultu


Кто тебе дом строил? Здорово получилось...
- Да пидорасы!
- ??
- Нанял рабочих залить фундамент. Выкопали, залили, ушли. Нанял каменщиков, те пришли спрашивают: Какие пидорасы фундамент заливали? Стены выложили, ушли. Нанял штукатуров, те тоже - что за пидорасы кладку делали? Ну, и так далее. Вот и получается, что дом строили одни пидорасы...

Atbildēt

mums zināmie

16.07.2020. 11:33

»

ASV protektorāts Latvija

Un Latvijā jau ir tāpat- naudīgākie un ietekmīgākie amati radiniekiem un caur gultu


Kuri caur anālu taisījuši karjeru, ir tikai bijušie koalīcijas partneri: Ušakovs un Rinkēvičs

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.07.2020. 11:03

»

vienkārši ieguglē

"педофилия РПЦ


Un Latvijā jau ir tāpat- naudīgākie un ietekmīgākie amati radiniekiem un caur gultu.

Atbildēt

vienkārši ieguglē

16.07.2020. 10:55

»

ASV protektorāts Latvija

Visdulaikos pedarastija bija plaši izplatīta krustnešu ordeņos. Zināmākais tāda ordeņa simbols bija divi jātnieki uz viena zirga. Francijas karalis un Romas pāvests to ordeni tāpēc likvidēja, jo viņiem pedarastija bija kļuvusi par reliģijas sastāvdaļu. Mūslaikos pedarasti un lezbietes ir oficiāli atzītas...


"педофилия РПЦ"
Krievijā nesludina pederastiju, jo tur tā jau ir pārņēmusi pandēmijas apmērus, 60-80%, tomēr tas ir noteicošais faktors karjeras taisīšanai krievu sātanistu baznīcā, armijā un valsts pārvaldē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.07.2020. 10:43

»

Ķīnas benzokolonka

Pederastija krievu armijā ir plaši izplatīta kopš Suvorova un Kutuzova laikiem. PSRS gados zaldātiņus dupsēt drīkstēja tikai pulkveži un ģenerāļi, bet tagad visi ierobežojumi ir noņemti, tā kā reti kurš atgriežas mājās ar veselu caurumu. Pederasti mēdz būt visās armijās, bet uz planētas ir tikai viena...


Visdulaikos pedarastija bija plaši izplatīta krustnešu ordeņos. Zināmākais tāda ordeņa simbols bija divi jātnieki uz viena zirga. Francijas karalis un Romas pāvests to ordeni tāpēc likvidēja, jo viņiem pedarastija bija kļuvusi par reliģijas sastāvdaļu. Mūslaikos pedarasti un lezbietes ir oficiāli atzītas un tiek speciāli aizsargātas UK un ASV armijās. Tur viņiem par godu rīko speciālas visas armijas mēroga praida dienas. Citu valstu armijās kaut kas tāds kā praids armijā nav iedomājams. Un šo pedarastu armiju vietējie pedarasti par jebkādu cenu grib atvilkt uz Latviju, lai te kopā ar viņiem drātētos.

Atbildēt

Ķīnas benzokolonka

16.07.2020. 10:09

Pederastija krievu armijā ir plaši izplatīta kopš Suvorova un Kutuzova laikiem. PSRS gados zaldātiņus dupsēt drīkstēja tikai pulkveži un ģenerāļi, bet tagad visi ierobežojumi ir noņemti, tā kā reti kurš atgriežas mājās ar veselu caurumu. Pederasti mēdz būt visās armijās, bet uz planētas ir tikai viena, Pederastu armija, jeb Krievijas armija. Jūsu kara ministrs, Ivanovs, bija Putina zilais draudziņš: "ПУТИН ГОМОСЕКСУАЛИСТ (только факты)" /youtube/
Krieviem ir teiciens: "Терпи казак атаманом будешь". To parasti saka, kad vecākie biedri jaunekli caur pakaļu māca dzimteni mīlēt.
Kad izdarīja aptauju Blagoveščenskas vecāko klašu skolnieču vidū par nākotnes nodomiem, 80% atbildēja, ka grib par vīra iziet pie ķīnieša (laikam pārējās sapņoja par korejieti, japāni, amerikāni, vai austrālieti), jo, loģiski, kā rāda staļinista Ušakova bēdīgie piemēri, ar pederastiem sievietes negrib dzīvot.
Tikai tiem krieviem, kurus bērnībā neveda pie batjuškas un kuri izvairījās no armijas, bija cerība nekļūt par pederastu, ja vien viņi nedzīvoja kaukāziešu apdzīvotos rajonos: "Дагестанец изнасиловал казака - YouTube"

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.07.2020. 09:23

»

ko murgo

Latvieši nav pederastu nācijā, kā jūs trāpīgi nosauca izcilais rusologs Meļņikoff /ipvnews.org/ Pirms Pētera I iebrukuma Latvijā cilvēkiem prātā nevarēja ienākt, ka mums austrumos dzīvo vergu varza un vergturi, kam plēst līdzcilvēku anālus ir pašsaprotama lieta. Latviski runājošais Rinkēvičs ir pederasts...


Tādi kā tu, kas lūdzas, lai šurp brauktu ASV pedarastu armija, tikai par to vien sapņo, ka jūs armijas tualetē drāzīs melns muskuļots ASV tankists seksīgā plaunkumotā armijas formā ar melniem gariem šņorzābakiem kājās. Jums pedarastiem nekas nav svēts, dzimteni esat gatavi pārdot, lai tikai dabūtu sev jaunu seksa partneri.

Atbildēt

krievus nīst

16.07.2020. 08:34

»

Kā jau tas nākas

bet tādi atsaldēti ārieši, fanātiski nacionālpatrioti un krievu nīdēji mirst nevis dēļ ļaunajiem krieviem, bet no savu līdztautiešu rokām. Nebūs nekāds pārsteigums, ka tev, tāpat kā lietuvietim Brazinskam, savējie ar hanteli pa galvu sados. Tikai laika jautājums


paši krievi, jo ar 40 slepkavībām gadā uz 100 000 iedzīvotājiem, Krievija ir pasaules līderis. Varbūt vēl jūsu intelekta attīstības līmenim atbilstošie abhāzi un osetīnu vēl jūs nīst, visi pārējie jūs tikai nicina.

Atbildēt

Kā jau tas nākas

15.07.2020. 22:06

»

vai tiešām domā

ka jūsu galvenais pederasts, Putins, ir adekvāts? Ja visi būtu racionāli, neviens nebūtu visu nicināms krievs


bet tādi atsaldēti ārieši, fanātiski nacionālpatrioti un krievu nīdēji mirst nevis dēļ ļaunajiem krieviem, bet no savu līdztautiešu rokām. Nebūs nekāds pārsteigums, ka tev, tāpat kā lietuvietim Brazinskam, savējie ar hanteli pa galvu sados. Tikai laika jautājums.

Atbildēt

Inšallah

15.07.2020. 20:05

Cik stulbam kasīklim jābūt, lai nesaprastu kā strādā dienesti? Umarovs- blogeris .da fak? Internetā ielien , idiot. Umarovs ir kara noziedznieks. Par Skripaļiem un Ņemcoviem runājot- pienāk laiks, kad "opizicionārs" vairs neveido aktīvu pienesumu, bet sēž uz grantiem. Tad beigts viņš atnes vairāk politiska kapitāka kā dzīvs. Skripalis sēdēja krievu cietumā un nogalnāt viņu varēja 3x dienā. Un lai viņa dēļ izindētu pusSolsberijas? Da nu nah Tevi pamuļķi..

Atbildēt

ko murgo

15.07.2020. 16:09

»

ASV protektorāts Latvija

Atzīsties, ka tu taču sapņo par to, kad rinkēviča vietā tevi kāds muskuļots nēģeris vai kaukāzietis paņems priekšā armijas tualetē


Latvieši nav pederastu nācijā, kā jūs trāpīgi nosauca izcilais rusologs Meļņikoff /ipvnews.org/ Pirms Pētera I iebrukuma Latvijā cilvēkiem prātā nevarēja ienākt, ka mums austrumos dzīvo vergu varza un vergturi, kam plēst līdzcilvēku anālus ir pašsaprotama lieta. Latviski runājošais Rinkēvičs ir pederasts, tāpēc, ka krievmīlis.
Es vēl neieliku piemērus par pederastiju krievu sātanistu sektā un feodāļu starpā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.07.2020. 14:13

»

pidrillai

Armijas ikdiena...


Atzīsties, ka tu taču sapņo par to, kad rinkēviča vietā tevi kāds muskuļots nēģeris vai kaukāzietis paņems priekšā armijas tualetē :))

Atbildēt

pidrillai

15.07.2020. 14:04

»

ASV protektorāts Latvija

Gatavojies pats, ka drīz nekādu praidu vairs nebūs. Nevarēsi vairs ar Runkēviču pāroties. Un ASV tanki vairs te nebūs. Būs pašam dienēt armijā jāiet. Dienesta biedri tevi atejā drātēs


Armijas ikdiena:
"Российская армия стала рассадником гомосексуальной проституции и насилия"
"Ефрейтор Росгвардии изнасиловал сержанта бутылкой"
"Изнасилования и проституция в Российской армии (18+)"
un rets izņēmums:
"Рядовой, убивший восемь сослуживцев в Забайкалье, рассказал о поборах и угрозах изнасилования"./google/
Šamšutdinovs nošāva krievu pederastus, tāpēc, ka ir cilvēks, krievs būtu nometies srakom un papletis savas bulciņas
un sadzīve, kad krievus drāž kaukāzieši:
Дагестанец изнасиловал казака - /YouTube/
Ja kas Rinkēvičs ir tāds pat pederasts, kā staļiniskais kroplis, Ušakovs un tā kā viņi bija koalīcijas biedri, tad, droši, tos saistīja arī fekāliju stumdīšana.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.07.2020. 13:17

»

gatavojieties

Ķīnieši sagādās visiem jūsu iekšējiem orgāniem daudz skaistu, gudru un labsirdīgu cilvēku ķermeņus...


Gatavojies pats, ka drīz nekādu praidu vairs nebūs. Nevarēsi vairs ar Runkēviču pāroties. Un ASV tanki vairs te nebūs. Būs pašam dienēt armijā jāiet. Dienesta biedri tevi atejā drātēs.

Atbildēt

gatavojieties

15.07.2020. 13:10

»

ASV protektorāts Latvija

1. Tikai tagad noteikumus diktē nevis ASV, bet Ķīna. Jaunākā ziņa, ko pie mums neraksta- Ķīna ievieš pret ASV sankcijas par ASV iejaukšanos Honkongas iekšējās lietās. ASV ir mirstoša impērija. Laiks to atzīt...


Ķīnieši sagādās visiem jūsu iekšējiem orgāniem daudz skaistu, gudru un labsirdīgu cilvēku ķermeņus.
Ķīna diktē un jūsu, visu nicināmo civilizācijas pabiru, virspidars Putins, vienu pēc otra atdod tai simtiem km2 zemes gabalu un iznomā tūkstošus km2 uz 99. gadiem.
Aizvien vairāk pārliecinos, ka krievs un debiliķis ir sinonīmi. Vai Ķīna diktē ASV uzņēmumiem atgriezties mājās un masveidā ieviest robotizāciju un padarīt valsti Great Again?
Tikai sākums: "Протесты в Хабаровске в поддержку губернатора Сергея Фургала.День пятый"
"ШОК! ОМОН СБЕГАЕТ ОТ ТОЛПЫ! ПОГРОМ НА ПРЕДПРИЯТИИ ГАЗПРОМА МИГРАНТЫ БУНТ" /youtube/, bet cāļus skaita rudenī. Tavas smirdīgās sugas brāļi no bada sprāgs kā mušas un viens otru medīs gaļai.
Lai izbeigtu ļaunuma impēriju, Reigans iztērēja, varbūt, desmitus miljonu un, lai planētu atbrīvotu no tās nožēlojamā "ogrizoka", Krievijas Pederastijas, nevajadzēs vairāk, bet, visdrīzākais, vispār nevajadzēs necik, jo jums pašiem talantu atliku likām.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.07.2020. 12:27

»

Ķīna

Apzinīgi ievēro visas ASV sankcijas pret Krievijas banku sektoru. Ko jūs, dohoģjagas, iedomājieties, kādu karu ar Krieviju un Ķīnu? Visa Ķīnas labklājība ir saistīta ar ASV, Krievijas ir tikai tās nožēlojamā "benzokolonka", kuras nozīme strauji zūd...


1. Tikai tagad noteikumus diktē nevis ASV, bet Ķīna. Jaunākā ziņa, ko pie mums neraksta- Ķīna ievieš pret ASV sankcijas par ASV iejaukšanos Honkongas iekšējās lietās. ASV ir mirstoša impērija. Laiks to atzīt.
2. Vjetnama tāpat kā Ķīna pārdod savas preces ASV, bet par iegūto naudu pērk Krievijā ieročus, lai vajadzības gadījumā karotu pret ASV.
3. Rietumi jau gadsimtus gaida, kad sāks buntoties apspiestā Krievijas tauta un iegulda šajā pasākumā miljardus, tikai kā nebuntojas, tā nebuntojas. Par buntošanos nevar uzskatīt tādus ASV apmaksātus margināļus kā Navaļņijs, kuram Maskavas tiesa lika maksāt par nesankcionētā mītiņā demonstrantu nolauztiem kokiem un nomīdīto zālāju :))

Atbildēt

Ķīna

15.07.2020. 11:19

»

ASV protektorāts Latvija

Ķīna uz ASV nepārorientējas, bet pie katras iespējas dod amerikosiem pa zobiem. Tirdzniecības karu ar Ķīnu Tramps zaudēja (neuzvarēja, Ķīna noturējās). ASV kara kuģis, kad to Dienvidķīnas jūrā aplenca Ķīnas kara kuģi, aizbēga ar nolaistu karogu. ASV vispār ir norietoša impērija, kuras ietekme strauji...


Apzinīgi ievēro visas ASV sankcijas pret Krievijas banku sektoru. Ko jūs, dohoģjagas, iedomājieties, kādu karu ar Krieviju un Ķīnu? Visa Ķīnas labklājība ir saistīta ar ASV, Krievijas ir tikai tās nožēlojamā "benzokolonka", kuras nozīme strauji zūd.
Ir teiciens "labāk ar gudro kopā pazaudēt, nekā ar muļķi atrast". ASV ir lielākais Ķīnas preču tirgus un tehnoloģiju avots, Krievijā ķīnieši tikai varēs nogrūzt second hand un pārtiku, kurai beidzies derīguma termiņš, piedevām, vienmēr der atcerēties, ka Ķīnai ir teritoriālas pretenzijas uz Dienvidsibīriju un tur mītošām krievenēm.
Nēģeri vienmēr ir dumpojušies, nekas jauns, bet tagad beidzot ir sadumpojušies vergi Krievijā un strauji krītoties ekonomiskai situācijai, bada dumpji būs masveida un ne tikai dumpji, bidlas atgriezīsies pie gadsimtos ierastā kanibālisma.
Būs interesanti, galvenais, lai nepietrūkst patronu un napalma, kad miljons bez barības un medicīnas palīdzības palikušo Ordas orku pāri Latvijas robežai lauzīsies uz ES.
"У бюджета заглох нефтегазовый мотор: Сырьевые доходы рухнули втрое" /агония ру/
P.S. Ķīna sāka pārorientāciju uz ASV kopš 1984. gadā ieradās Losandželosas olimpiskās spēlēs un ir orientēta uz ASV, arī līdz šim. Runa par Vjetnamu, kas atbrīvojusies no draudzības ar krieviem un tagad strauji attīstās. Saigonu drīz nevarēs atšķirt no Hong Kongas.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.07.2020. 10:18

»

Austrumi ir super

Japāna, Taivana, Koreja, Singapūra, strauji augošā Ķīna un Vjetnama, kas sekojot "Āzijas tīģeru" piemēram, pārorientējusies uz ASV, kas drīz arī būs viens no tīģeriem


Ķīna uz ASV nepārorientējas, bet pie katras iespējas dod amerikosiem pa zobiem. Tirdzniecības karu ar Ķīnu Tramps zaudēja (neuzvarēja, Ķīna noturējās). ASV kara kuģis, kad to Dienvidķīnas jūrā aplenca Ķīnas kara kuģi, aizbēga ar nolaistu karogu. ASV vispār ir norietoša impērija, kuras ietekme strauji zūd. ASV vairs nav pasaules ekonomika Nr1 un armija arī viņiem nav no gumijas. ASV ģenerāļi neslēpj, ka karu ar Krieviju un Ķīnu viņi uzvarēt nevar. Turklāt ASV nēģeri katru dienu dumpojas.

Atbildēt

Austrumi ir super

15.07.2020. 09:57

»

to pietiek

Kur viedokļu daudzveidība, kā tas kārtīgam mēdijam pieklājas? Vai rietumos tiešām viss ir vislabākajā kārtībā? Vai austrumos nav nekā pozitīva...


Japāna, Taivana, Koreja, Singapūra, strauji augošā Ķīna un Vjetnama, kas sekojot "Āzijas tīģeru" piemēram, pārorientējusies uz ASV, kas drīz arī būs viens no tīģeriem.
Ceru, ka ar austrumiem tu nedomāji krieviju un Irānu, kas mērķtiecīgi atgriežas viduslaikos?

Atbildēt

autoram

15.07.2020. 09:43

Kremlis pats ir Čečenijas miesnieka ķīlnieks un maksā nodevas, kā kādreiz Čingizhanam.

Atbildēt

katrs pakaļā drāzts deģenerāts

15.07.2020. 09:19

»

Nacionālo Atkritumu

melnās kases burtnīciņas, no Rēzeknes gaļas kombināta čečena, Kasīklis nav lasījis


Visu zina par "izcilības centriem" un lasījis visas melnās kases burtnīciņas.

Atbildēt

nedirs nu lapķja!

15.07.2020. 09:07

»

Pastalnaacistu murgi

Kasiklis jau gribeetu lai Shamils Basajevs buutu Chechenijas prezidents. Bet Syrijaa tie vahabiitiskie checheni kuri beeg no Kadirova Syrijas iedziivotaajiem griezj galvas


Sīrijas civiliedzīvotājus slepkavo Kadirova aizsūtītie kaujinieki, no viņa aizmukušie musulmaņi karo Asada opozīcijas pusē.

Atbildēt

lasi starp rindam !

14.07.2020. 23:31

»

Q

Kasmīslis atkal izlaists no būdas pariet, kāc jau ķēdes krancim pienākas pirms tam no saimniekiem dabūjis izlaizīt pusdienu šķīvjus un apgrauztu kaulu! Vau! vau! vau! , kasmīsli ,labi skan


Tas nozime tikai to ,ka kravu apgrozijums latvijas ostas ir krities daudz vairak neka linkaisa sludinatie 30% un latvijas dzelzcels atlaidis vairak neka 1500 darbinieku.Nu un protams nemainigais skaitlis 42,par kadu saimnieki pasi sava zeme samazinas skolu skaitu ,sagaidot 30 gadadienu ,kops seperatistu apversuma mulku zeme.

Atbildēt

Simbolika,jev kasikla seru diena.

14.07.2020. 23:14

Krievijas prezidents Vladimirs Putins 4 julija asv svetku diena izsludinaja jaunas suverenas Krievijas konstitucijas stasanos speka !

Atbildēt

RandomLohs

14.07.2020. 23:12

Lai Austrijas varasiestādes veic savu darbu šo lietu izmeklējot un pēc tam izdara attiecīgus secinājumus, skaidrs ir tas, ka, lielākoties, čečeni ir noziedzīga tauta un savā vidū, līdzīgi kā citur, veic pat lielākas riebeklības ar “vājākiem” motīviem.

Tāpēc, manuprāt, šis raksts ir nekas vairāk par tādu grābstīšanos pa miglu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

14.07.2020. 23:05

»

to pietiek

Kur viedokļu daudzveidība, kā tas kārtīgam mēdijam pieklājas? Vai rietumos tiešām viss ir vislabākajā kārtībā? Vai austrumos nav nekā pozitīva...


Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", pietieklapsītāji kasmīsļi un tamlīdzīgi zombiji.

Atbildēt

Pastalnaacistu murgi

14.07.2020. 20:50

Kasiklis jau gribeetu lai Shamils Basajevs buutu Chechenijas prezidents. Bet Syrijaa tie vahabiitiskie checheni kuri beeg no Kadirova Syrijas iedziivotaajiem griezj galvas.

Atbildēt

Nacionālo Atkritumu

14.07.2020. 19:13

melnās kases burtnīciņas, no Rēzeknes gaļas kombināta čečena, Kasīklis nav lasījis?

Atbildēt

mellene

14.07.2020. 19:07

Šis sīklis iedomājies par vienīgo krieviski lasošo un tagad propagandē.R.K. un Ičkērija-superveiksmīgs biznesprojekts.

Atbildēt

oe24

14.07.2020. 19:06

nedaudz statistikas
https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/30-000-tschetschenen-in-oesterreich/436624367

Atbildēt

to pietiek

14.07.2020. 18:02

Kur viedokļu daudzveidība, kā tas kārtīgam mēdijam pieklājas? Vai rietumos tiešām viss ir vislabākajā kārtībā? Vai austrumos nav nekā pozitīva?
Vai tiešām šis Kasīkļa primītīvisms ir nodeva par kaut ko?
Nevajag ta pazemot lasītājus. Vairums zin divas valodas, ja ne visas trīs un paši māk izdarīt secinājumus.

Atbildēt

?

14.07.2020. 15:40

Interesanti, kāds būtu Lapsas liktenis, ja viņš dzīvotu Čečenijā un uzrakstītu ''grāmaTu'' par prezidentu? Vai vismaz kādā internetvietnē rakstu par prezidentu? Saprotams, ar attiecīgu saturu.

Atbildēt

motorhead 1916

14.07.2020. 15:18

Un no kaa tad tas nelaikjis Austrijaa paartika? No blogereeshanas, vai? Ja taa, tad KURSH maksaaja? Tas pats jau laikam arii, taa saciit, paartrauca darba attieciibas.

Atbildēt

Tironis

14.07.2020. 14:55

Kasīkļa kantoris tik pat demagoģiski varētu mēģināt pārliecināt visus par to, ka 1939.gada 31.augustā vācieši neuzbruka paši savai radiostacijai Gleivicā. Jo kāpēc gan viņiem tas bija vajadzīgs.
Provokācijas ir kretīnu medusmaize, gan pozīcijai, gan opozīcijai.

Atbildēt

gāze

14.07.2020. 14:33

Nu STRATCOM meičas var gatavot čožas, kadirčika veči drīz brauks ciemā, ja kasmīlis tā turpinās kakāt virsū kadirčikam, putina svētajai aitai!

Atbildēt

Q

14.07.2020. 13:36

Kasmīslis atkal izlaists no būdas pariet, kāc jau ķēdes krancim pienākas pirms tam no saimniekiem dabūjis izlaizīt pusdienu šķīvjus un apgrauztu kaulu! Vau! vau! vau! , kasmīsli ,labi skan!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....