Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pederfobija

16.07.2020. 11:39

»

ASV protektorāts Latvija

Un Latvijā jau ir tāpat- naudīgākie un ietekmīgākie amati radiniekiem un caur gultu


Кто тебе дом строил? Здорово получилось...
- Да пидорасы!
- ??
- Нанял рабочих залить фундамент. Выкопали, залили, ушли. Нанял каменщиков, те пришли спрашивают: Какие пидорасы фундамент заливали? Стены выложили, ушли. Нанял штукатуров, те тоже - что за пидорасы кладку делали? Ну, и так далее. Вот и получается, что дом строили одни пидорасы...

Atbildēt

mums zināmie

16.07.2020. 11:33

»

ASV protektorāts Latvija

Un Latvijā jau ir tāpat- naudīgākie un ietekmīgākie amati radiniekiem un caur gultu


Kuri caur anālu taisījuši karjeru, ir tikai bijušie koalīcijas partneri: Ušakovs un Rinkēvičs

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.07.2020. 11:03

»

vienkārši ieguglē

"педофилия РПЦ


Un Latvijā jau ir tāpat- naudīgākie un ietekmīgākie amati radiniekiem un caur gultu.

Atbildēt

vienkārši ieguglē

16.07.2020. 10:55

»

ASV protektorāts Latvija

Visdulaikos pedarastija bija plaši izplatīta krustnešu ordeņos. Zināmākais tāda ordeņa simbols bija divi jātnieki uz viena zirga. Francijas karalis un Romas pāvests to ordeni tāpēc likvidēja, jo viņiem pedarastija bija kļuvusi par reliģijas sastāvdaļu. Mūslaikos pedarasti un lezbietes ir oficiāli atzītas...


"педофилия РПЦ"
Krievijā nesludina pederastiju, jo tur tā jau ir pārņēmusi pandēmijas apmērus, 60-80%, tomēr tas ir noteicošais faktors karjeras taisīšanai krievu sātanistu baznīcā, armijā un valsts pārvaldē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.07.2020. 10:43

»

Ķīnas benzokolonka

Pederastija krievu armijā ir plaši izplatīta kopš Suvorova un Kutuzova laikiem. PSRS gados zaldātiņus dupsēt drīkstēja tikai pulkveži un ģenerāļi, bet tagad visi ierobežojumi ir noņemti, tā kā reti kurš atgriežas mājās ar veselu caurumu. Pederasti mēdz būt visās armijās, bet uz planētas ir tikai viena...


Visdulaikos pedarastija bija plaši izplatīta krustnešu ordeņos. Zināmākais tāda ordeņa simbols bija divi jātnieki uz viena zirga. Francijas karalis un Romas pāvests to ordeni tāpēc likvidēja, jo viņiem pedarastija bija kļuvusi par reliģijas sastāvdaļu. Mūslaikos pedarasti un lezbietes ir oficiāli atzītas un tiek speciāli aizsargātas UK un ASV armijās. Tur viņiem par godu rīko speciālas visas armijas mēroga praida dienas. Citu valstu armijās kaut kas tāds kā praids armijā nav iedomājams. Un šo pedarastu armiju vietējie pedarasti par jebkādu cenu grib atvilkt uz Latviju, lai te kopā ar viņiem drātētos.

Atbildēt

Ķīnas benzokolonka

16.07.2020. 10:09

Pederastija krievu armijā ir plaši izplatīta kopš Suvorova un Kutuzova laikiem. PSRS gados zaldātiņus dupsēt drīkstēja tikai pulkveži un ģenerāļi, bet tagad visi ierobežojumi ir noņemti, tā kā reti kurš atgriežas mājās ar veselu caurumu. Pederasti mēdz būt visās armijās, bet uz planētas ir tikai viena, Pederastu armija, jeb Krievijas armija. Jūsu kara ministrs, Ivanovs, bija Putina zilais draudziņš: "ПУТИН ГОМОСЕКСУАЛИСТ (только факты)" /youtube/
Krieviem ir teiciens: "Терпи казак атаманом будешь". To parasti saka, kad vecākie biedri jaunekli caur pakaļu māca dzimteni mīlēt.
Kad izdarīja aptauju Blagoveščenskas vecāko klašu skolnieču vidū par nākotnes nodomiem, 80% atbildēja, ka grib par vīra iziet pie ķīnieša (laikam pārējās sapņoja par korejieti, japāni, amerikāni, vai austrālieti), jo, loģiski, kā rāda staļinista Ušakova bēdīgie piemēri, ar pederastiem sievietes negrib dzīvot.
Tikai tiem krieviem, kurus bērnībā neveda pie batjuškas un kuri izvairījās no armijas, bija cerība nekļūt par pederastu, ja vien viņi nedzīvoja kaukāziešu apdzīvotos rajonos: "Дагестанец изнасиловал казака - YouTube"

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.07.2020. 09:23

»

ko murgo

Latvieši nav pederastu nācijā, kā jūs trāpīgi nosauca izcilais rusologs Meļņikoff /ipvnews.org/ Pirms Pētera I iebrukuma Latvijā cilvēkiem prātā nevarēja ienākt, ka mums austrumos dzīvo vergu varza un vergturi, kam plēst līdzcilvēku anālus ir pašsaprotama lieta. Latviski runājošais Rinkēvičs ir pederasts...


Tādi kā tu, kas lūdzas, lai šurp brauktu ASV pedarastu armija, tikai par to vien sapņo, ka jūs armijas tualetē drāzīs melns muskuļots ASV tankists seksīgā plaunkumotā armijas formā ar melniem gariem šņorzābakiem kājās. Jums pedarastiem nekas nav svēts, dzimteni esat gatavi pārdot, lai tikai dabūtu sev jaunu seksa partneri.

Atbildēt

krievus nīst

16.07.2020. 08:34

»

Kā jau tas nākas

bet tādi atsaldēti ārieši, fanātiski nacionālpatrioti un krievu nīdēji mirst nevis dēļ ļaunajiem krieviem, bet no savu līdztautiešu rokām. Nebūs nekāds pārsteigums, ka tev, tāpat kā lietuvietim Brazinskam, savējie ar hanteli pa galvu sados. Tikai laika jautājums


paši krievi, jo ar 40 slepkavībām gadā uz 100 000 iedzīvotājiem, Krievija ir pasaules līderis. Varbūt vēl jūsu intelekta attīstības līmenim atbilstošie abhāzi un osetīnu vēl jūs nīst, visi pārējie jūs tikai nicina.

Atbildēt

Kā jau tas nākas

15.07.2020. 22:06

»

vai tiešām domā

ka jūsu galvenais pederasts, Putins, ir adekvāts? Ja visi būtu racionāli, neviens nebūtu visu nicināms krievs


bet tādi atsaldēti ārieši, fanātiski nacionālpatrioti un krievu nīdēji mirst nevis dēļ ļaunajiem krieviem, bet no savu līdztautiešu rokām. Nebūs nekāds pārsteigums, ka tev, tāpat kā lietuvietim Brazinskam, savējie ar hanteli pa galvu sados. Tikai laika jautājums.

Atbildēt

Inšallah

15.07.2020. 20:05

Cik stulbam kasīklim jābūt, lai nesaprastu kā strādā dienesti? Umarovs- blogeris .da fak? Internetā ielien , idiot. Umarovs ir kara noziedznieks. Par Skripaļiem un Ņemcoviem runājot- pienāk laiks, kad "opizicionārs" vairs neveido aktīvu pienesumu, bet sēž uz grantiem. Tad beigts viņš atnes vairāk politiska kapitāka kā dzīvs. Skripalis sēdēja krievu cietumā un nogalnāt viņu varēja 3x dienā. Un lai viņa dēļ izindētu pusSolsberijas? Da nu nah Tevi pamuļķi..

Atbildēt

ko murgo

15.07.2020. 16:09

»

ASV protektorāts Latvija

Atzīsties, ka tu taču sapņo par to, kad rinkēviča vietā tevi kāds muskuļots nēģeris vai kaukāzietis paņems priekšā armijas tualetē


Latvieši nav pederastu nācijā, kā jūs trāpīgi nosauca izcilais rusologs Meļņikoff /ipvnews.org/ Pirms Pētera I iebrukuma Latvijā cilvēkiem prātā nevarēja ienākt, ka mums austrumos dzīvo vergu varza un vergturi, kam plēst līdzcilvēku anālus ir pašsaprotama lieta. Latviski runājošais Rinkēvičs ir pederasts, tāpēc, ka krievmīlis.
Es vēl neieliku piemērus par pederastiju krievu sātanistu sektā un feodāļu starpā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.07.2020. 14:13

»

pidrillai

Armijas ikdiena...


Atzīsties, ka tu taču sapņo par to, kad rinkēviča vietā tevi kāds muskuļots nēģeris vai kaukāzietis paņems priekšā armijas tualetē :))

Atbildēt

pidrillai

15.07.2020. 14:04

»

ASV protektorāts Latvija

Gatavojies pats, ka drīz nekādu praidu vairs nebūs. Nevarēsi vairs ar Runkēviču pāroties. Un ASV tanki vairs te nebūs. Būs pašam dienēt armijā jāiet. Dienesta biedri tevi atejā drātēs


Armijas ikdiena:
"Российская армия стала рассадником гомосексуальной проституции и насилия"
"Ефрейтор Росгвардии изнасиловал сержанта бутылкой"
"Изнасилования и проституция в Российской армии (18+)"
un rets izņēmums:
"Рядовой, убивший восемь сослуживцев в Забайкалье, рассказал о поборах и угрозах изнасилования"./google/
Šamšutdinovs nošāva krievu pederastus, tāpēc, ka ir cilvēks, krievs būtu nometies srakom un papletis savas bulciņas
un sadzīve, kad krievus drāž kaukāzieši:
Дагестанец изнасиловал казака - /YouTube/
Ja kas Rinkēvičs ir tāds pat pederasts, kā staļiniskais kroplis, Ušakovs un tā kā viņi bija koalīcijas biedri, tad, droši, tos saistīja arī fekāliju stumdīšana.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.07.2020. 13:17

»

gatavojieties

Ķīnieši sagādās visiem jūsu iekšējiem orgāniem daudz skaistu, gudru un labsirdīgu cilvēku ķermeņus...


Gatavojies pats, ka drīz nekādu praidu vairs nebūs. Nevarēsi vairs ar Runkēviču pāroties. Un ASV tanki vairs te nebūs. Būs pašam dienēt armijā jāiet. Dienesta biedri tevi atejā drātēs.

Atbildēt

gatavojieties

15.07.2020. 13:10

»

ASV protektorāts Latvija

1. Tikai tagad noteikumus diktē nevis ASV, bet Ķīna. Jaunākā ziņa, ko pie mums neraksta- Ķīna ievieš pret ASV sankcijas par ASV iejaukšanos Honkongas iekšējās lietās. ASV ir mirstoša impērija. Laiks to atzīt...


Ķīnieši sagādās visiem jūsu iekšējiem orgāniem daudz skaistu, gudru un labsirdīgu cilvēku ķermeņus.
Ķīna diktē un jūsu, visu nicināmo civilizācijas pabiru, virspidars Putins, vienu pēc otra atdod tai simtiem km2 zemes gabalu un iznomā tūkstošus km2 uz 99. gadiem.
Aizvien vairāk pārliecinos, ka krievs un debiliķis ir sinonīmi. Vai Ķīna diktē ASV uzņēmumiem atgriezties mājās un masveidā ieviest robotizāciju un padarīt valsti Great Again?
Tikai sākums: "Протесты в Хабаровске в поддержку губернатора Сергея Фургала.День пятый"
"ШОК! ОМОН СБЕГАЕТ ОТ ТОЛПЫ! ПОГРОМ НА ПРЕДПРИЯТИИ ГАЗПРОМА МИГРАНТЫ БУНТ" /youtube/, bet cāļus skaita rudenī. Tavas smirdīgās sugas brāļi no bada sprāgs kā mušas un viens otru medīs gaļai.
Lai izbeigtu ļaunuma impēriju, Reigans iztērēja, varbūt, desmitus miljonu un, lai planētu atbrīvotu no tās nožēlojamā "ogrizoka", Krievijas Pederastijas, nevajadzēs vairāk, bet, visdrīzākais, vispār nevajadzēs necik, jo jums pašiem talantu atliku likām.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.07.2020. 12:27

»

Ķīna

Apzinīgi ievēro visas ASV sankcijas pret Krievijas banku sektoru. Ko jūs, dohoģjagas, iedomājieties, kādu karu ar Krieviju un Ķīnu? Visa Ķīnas labklājība ir saistīta ar ASV, Krievijas ir tikai tās nožēlojamā "benzokolonka", kuras nozīme strauji zūd...


1. Tikai tagad noteikumus diktē nevis ASV, bet Ķīna. Jaunākā ziņa, ko pie mums neraksta- Ķīna ievieš pret ASV sankcijas par ASV iejaukšanos Honkongas iekšējās lietās. ASV ir mirstoša impērija. Laiks to atzīt.
2. Vjetnama tāpat kā Ķīna pārdod savas preces ASV, bet par iegūto naudu pērk Krievijā ieročus, lai vajadzības gadījumā karotu pret ASV.
3. Rietumi jau gadsimtus gaida, kad sāks buntoties apspiestā Krievijas tauta un iegulda šajā pasākumā miljardus, tikai kā nebuntojas, tā nebuntojas. Par buntošanos nevar uzskatīt tādus ASV apmaksātus margināļus kā Navaļņijs, kuram Maskavas tiesa lika maksāt par nesankcionētā mītiņā demonstrantu nolauztiem kokiem un nomīdīto zālāju :))

Atbildēt

Ķīna

15.07.2020. 11:19

»

ASV protektorāts Latvija

Ķīna uz ASV nepārorientējas, bet pie katras iespējas dod amerikosiem pa zobiem. Tirdzniecības karu ar Ķīnu Tramps zaudēja (neuzvarēja, Ķīna noturējās). ASV kara kuģis, kad to Dienvidķīnas jūrā aplenca Ķīnas kara kuģi, aizbēga ar nolaistu karogu. ASV vispār ir norietoša impērija, kuras ietekme strauji...


Apzinīgi ievēro visas ASV sankcijas pret Krievijas banku sektoru. Ko jūs, dohoģjagas, iedomājieties, kādu karu ar Krieviju un Ķīnu? Visa Ķīnas labklājība ir saistīta ar ASV, Krievijas ir tikai tās nožēlojamā "benzokolonka", kuras nozīme strauji zūd.
Ir teiciens "labāk ar gudro kopā pazaudēt, nekā ar muļķi atrast". ASV ir lielākais Ķīnas preču tirgus un tehnoloģiju avots, Krievijā ķīnieši tikai varēs nogrūzt second hand un pārtiku, kurai beidzies derīguma termiņš, piedevām, vienmēr der atcerēties, ka Ķīnai ir teritoriālas pretenzijas uz Dienvidsibīriju un tur mītošām krievenēm.
Nēģeri vienmēr ir dumpojušies, nekas jauns, bet tagad beidzot ir sadumpojušies vergi Krievijā un strauji krītoties ekonomiskai situācijai, bada dumpji būs masveida un ne tikai dumpji, bidlas atgriezīsies pie gadsimtos ierastā kanibālisma.
Būs interesanti, galvenais, lai nepietrūkst patronu un napalma, kad miljons bez barības un medicīnas palīdzības palikušo Ordas orku pāri Latvijas robežai lauzīsies uz ES.
"У бюджета заглох нефтегазовый мотор: Сырьевые доходы рухнули втрое" /агония ру/
P.S. Ķīna sāka pārorientāciju uz ASV kopš 1984. gadā ieradās Losandželosas olimpiskās spēlēs un ir orientēta uz ASV, arī līdz šim. Runa par Vjetnamu, kas atbrīvojusies no draudzības ar krieviem un tagad strauji attīstās. Saigonu drīz nevarēs atšķirt no Hong Kongas.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.07.2020. 10:18

»

Austrumi ir super

Japāna, Taivana, Koreja, Singapūra, strauji augošā Ķīna un Vjetnama, kas sekojot "Āzijas tīģeru" piemēram, pārorientējusies uz ASV, kas drīz arī būs viens no tīģeriem


Ķīna uz ASV nepārorientējas, bet pie katras iespējas dod amerikosiem pa zobiem. Tirdzniecības karu ar Ķīnu Tramps zaudēja (neuzvarēja, Ķīna noturējās). ASV kara kuģis, kad to Dienvidķīnas jūrā aplenca Ķīnas kara kuģi, aizbēga ar nolaistu karogu. ASV vispār ir norietoša impērija, kuras ietekme strauji zūd. ASV vairs nav pasaules ekonomika Nr1 un armija arī viņiem nav no gumijas. ASV ģenerāļi neslēpj, ka karu ar Krieviju un Ķīnu viņi uzvarēt nevar. Turklāt ASV nēģeri katru dienu dumpojas.

Atbildēt

Austrumi ir super

15.07.2020. 09:57

»

to pietiek

Kur viedokļu daudzveidība, kā tas kārtīgam mēdijam pieklājas? Vai rietumos tiešām viss ir vislabākajā kārtībā? Vai austrumos nav nekā pozitīva...


Japāna, Taivana, Koreja, Singapūra, strauji augošā Ķīna un Vjetnama, kas sekojot "Āzijas tīģeru" piemēram, pārorientējusies uz ASV, kas drīz arī būs viens no tīģeriem.
Ceru, ka ar austrumiem tu nedomāji krieviju un Irānu, kas mērķtiecīgi atgriežas viduslaikos?

Atbildēt

autoram

15.07.2020. 09:43

Kremlis pats ir Čečenijas miesnieka ķīlnieks un maksā nodevas, kā kādreiz Čingizhanam.

Atbildēt

katrs pakaļā drāzts deģenerāts

15.07.2020. 09:19

»

Nacionālo Atkritumu

melnās kases burtnīciņas, no Rēzeknes gaļas kombināta čečena, Kasīklis nav lasījis


Visu zina par "izcilības centriem" un lasījis visas melnās kases burtnīciņas.

Atbildēt

nedirs nu lapķja!

15.07.2020. 09:07

»

Pastalnaacistu murgi

Kasiklis jau gribeetu lai Shamils Basajevs buutu Chechenijas prezidents. Bet Syrijaa tie vahabiitiskie checheni kuri beeg no Kadirova Syrijas iedziivotaajiem griezj galvas


Sīrijas civiliedzīvotājus slepkavo Kadirova aizsūtītie kaujinieki, no viņa aizmukušie musulmaņi karo Asada opozīcijas pusē.

Atbildēt

lasi starp rindam !

14.07.2020. 23:31

»

Q

Kasmīslis atkal izlaists no būdas pariet, kāc jau ķēdes krancim pienākas pirms tam no saimniekiem dabūjis izlaizīt pusdienu šķīvjus un apgrauztu kaulu! Vau! vau! vau! , kasmīsli ,labi skan


Tas nozime tikai to ,ka kravu apgrozijums latvijas ostas ir krities daudz vairak neka linkaisa sludinatie 30% un latvijas dzelzcels atlaidis vairak neka 1500 darbinieku.Nu un protams nemainigais skaitlis 42,par kadu saimnieki pasi sava zeme samazinas skolu skaitu ,sagaidot 30 gadadienu ,kops seperatistu apversuma mulku zeme.

Atbildēt

Simbolika,jev kasikla seru diena.

14.07.2020. 23:14

Krievijas prezidents Vladimirs Putins 4 julija asv svetku diena izsludinaja jaunas suverenas Krievijas konstitucijas stasanos speka !

Atbildēt

RandomLohs

14.07.2020. 23:12

Lai Austrijas varasiestādes veic savu darbu šo lietu izmeklējot un pēc tam izdara attiecīgus secinājumus, skaidrs ir tas, ka, lielākoties, čečeni ir noziedzīga tauta un savā vidū, līdzīgi kā citur, veic pat lielākas riebeklības ar “vājākiem” motīviem.

Tāpēc, manuprāt, šis raksts ir nekas vairāk par tādu grābstīšanos pa miglu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

14.07.2020. 23:05

»

to pietiek

Kur viedokļu daudzveidība, kā tas kārtīgam mēdijam pieklājas? Vai rietumos tiešām viss ir vislabākajā kārtībā? Vai austrumos nav nekā pozitīva...


Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", pietieklapsītāji kasmīsļi un tamlīdzīgi zombiji.

Atbildēt

Pastalnaacistu murgi

14.07.2020. 20:50

Kasiklis jau gribeetu lai Shamils Basajevs buutu Chechenijas prezidents. Bet Syrijaa tie vahabiitiskie checheni kuri beeg no Kadirova Syrijas iedziivotaajiem griezj galvas.

Atbildēt

Nacionālo Atkritumu

14.07.2020. 19:13

melnās kases burtnīciņas, no Rēzeknes gaļas kombināta čečena, Kasīklis nav lasījis?

Atbildēt

mellene

14.07.2020. 19:07

Šis sīklis iedomājies par vienīgo krieviski lasošo un tagad propagandē.R.K. un Ičkērija-superveiksmīgs biznesprojekts.

Atbildēt

oe24

14.07.2020. 19:06

nedaudz statistikas
https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/30-000-tschetschenen-in-oesterreich/436624367

Atbildēt

to pietiek

14.07.2020. 18:02

Kur viedokļu daudzveidība, kā tas kārtīgam mēdijam pieklājas? Vai rietumos tiešām viss ir vislabākajā kārtībā? Vai austrumos nav nekā pozitīva?
Vai tiešām šis Kasīkļa primītīvisms ir nodeva par kaut ko?
Nevajag ta pazemot lasītājus. Vairums zin divas valodas, ja ne visas trīs un paši māk izdarīt secinājumus.

Atbildēt

?

14.07.2020. 15:40

Interesanti, kāds būtu Lapsas liktenis, ja viņš dzīvotu Čečenijā un uzrakstītu ''grāmaTu'' par prezidentu? Vai vismaz kādā internetvietnē rakstu par prezidentu? Saprotams, ar attiecīgu saturu.

Atbildēt

motorhead 1916

14.07.2020. 15:18

Un no kaa tad tas nelaikjis Austrijaa paartika? No blogereeshanas, vai? Ja taa, tad KURSH maksaaja? Tas pats jau laikam arii, taa saciit, paartrauca darba attieciibas.

Atbildēt

Tironis

14.07.2020. 14:55

Kasīkļa kantoris tik pat demagoģiski varētu mēģināt pārliecināt visus par to, ka 1939.gada 31.augustā vācieši neuzbruka paši savai radiostacijai Gleivicā. Jo kāpēc gan viņiem tas bija vajadzīgs.
Provokācijas ir kretīnu medusmaize, gan pozīcijai, gan opozīcijai.

Atbildēt

gāze

14.07.2020. 14:33

Nu STRATCOM meičas var gatavot čožas, kadirčika veči drīz brauks ciemā, ja kasmīlis tā turpinās kakāt virsū kadirčikam, putina svētajai aitai!

Atbildēt

Q

14.07.2020. 13:36

Kasmīslis atkal izlaists no būdas pariet, kāc jau ķēdes krancim pienākas pirms tam no saimniekiem dabūjis izlaizīt pusdienu šķīvjus un apgrauztu kaulu! Vau! vau! vau! , kasmīsli ,labi skan!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...