Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aber

22.06.2023. 10:30

»

labvēlis

Pareizi!Tikai bailes nebija no patiesības(analoģiski Krievijas patiesībai tagad),bet no propagandas,kas varētu ietekmēt padomju cilvēku prātus.Normāli domājošs indivīds izsver starp diviem,trijiem inf. avotiem-kas,kur,kā!Debīliķis(pastalnieks parastais)barojas ar to,ko viņš nabadziņš dabon dzirdēt pašlaiku...


Viss būs labi, nomierinies! Krievijas impērija sabruks un Kremlis - putinisti - vatņiki tiesāti starptautiskā tiesā. Un būs latviska Latvija - okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošās sekas tiks likvidētas.

Atbildēt

paga

22.06.2023. 10:25

»

Patiesais

Tas puscilvleks apaļās brīllītes man atgādina gēbelsiņu. Drīz pakāpeniski tiks slēgti latviešu kanāli. Paliks tikai tie, kas gatavi hitlersvecienam...


Krievu fašisti arī uzbruktu Latvijai un citām bijušajām krievu pasaules kolonijām, ja tikai nebūtu iestrēguši Ukrainā. Par ko te vispār ir runa (bazars)?

Atbildēt

IM

20.06.2023. 18:12

»

Patiesais

Tas puscilvleks apaļās brīllītes man atgādina gēbelsiņu. Drīz pakāpeniski tiks slēgti latviešu kanāli. Paliks tikai tie, kas gatavi hitlersvecienam...


Skaidrs ka vismaz viens kaimiņu kanāls bija jārāda lai vai kāds tas kaimiņš. Tikai nu viens rūgts patiesības piliens var sabojāt visu saldo melu mucu, laikam jau tāpēc nedrīkst. Atklāsies ka "brīvā" Latvija patiesībā ir viena liela saldu melu muca un patiesība vispār ir no tās kaut kur pavisam ārā.

Atbildēt

Patiesais

20.06.2023. 14:17

Tas puscilvleks apaļās brīllītes man atgādina gēbelsiņu. Drīz pakāpeniski tiks slēgti latviešu kanāli. Paliks tikai tie, kas gatavi hitlersvecienam.

Par krievijas kanāliem? Vismaz vienu vajadzēja atstāt. Dzīvojma robežā, tātad ir jāorientējas , ko mūsu ienaidnieki dara. Tagad neko nezina un cilvēki dzīvo bailēs, jo no latvijas propogandas rodas iespaids, ka kuru katru brīdi Krievija uzbruks Latvijai. Sadistiem var būt ka tāda situācija patīk, bet normāliem cilvēkiem nē.

Paskataties par ko ir kļuvuši televīzījas kanālu ziņu lasītāji- par debīlām lellēm.

Atbildēt

autoram

20.06.2023. 14:01

Inteliģences neskarta seja. Kad paver muti, tad redzams, ka tikai NA var šajā Padomē, piedodiet, tādu pajoliņu iebīdīt.

Atbildēt

Maija

20.06.2023. 12:38

Veselību Āboltiņam. Pateiciens, ka atslēdza krievu mēslu kanālus ar viņu debilo propogandu. Tagad pat visa sādža kļuvusi draudzīgāka latviešiem. Nav ko pakļauties Latvijas žīdu uzpirktajiem mēdijiem. Tāpat jau latviešiem nav nevienas īstas avīzes, tikai Tautas tribunāls.

Atbildēt

IM

20.06.2023. 12:11

Jā, nu kas to būtu domājis ka "brīvās" Latvijas cenzori sitīs pušu LPSR kompartijas izslavētos cenzorus. Bet vai tad tā nav?

Atbildēt

va vellos

20.06.2023. 11:16

Paldies par iespēju pasmieties. Top kvalitātes blēņas par 120 kanālu izslēgšanu no kaut kādas informācijas telpas. Kāda tev, joks, telpa, ja pat galvenos fakLatvijas mēdijus aizpilda ar kontentu 2 - 3 cilvēķeļi un 5 ir redakcijas maximums. Visi ''slēgtie'' kanāli ir Jūdentūbā, jo tur rāda tos, kas maksā.

Atbildēt

Savadi

20.06.2023. 11:03

Paldies, NEPLP un personiski Ivaram Abolinam, ka man nav saprotama valoda pieejami desmiti kanālu. Protams, ka paies gads vai pieci, un iemācīšos angļu valodu. Bet ka ar itāļu. spanu, portugāļu un franču?

Atbildēt

Rainis

20.06.2023. 10:53

Pastāvēs, kas pārmainīsies.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

20.06.2023. 10:47

»

vice

Medijšļura visā savā krāšņumā


Kāda tev transekzuālā orentācija? Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi. Passīvaiz esu tagat.

Atbildēt

Atis Priedītis

20.06.2023. 10:25

Neskatoties uz gandrīz pilnīgu lielo masu mediju ignoranci, manas grāmatas cilvēki lasa. Pašu jaunāko grāmatu, kura acīmredzot, oficiāli izdota netiks nekad, šobrīd pāris nedēļu laikā ir izlasījuši vairāk nekā 300 cilvēku. Fantastikas žanra grāmata "Piecas minūtes pirms Apokalipses" ir pavisam cits redzējums uz pasaulē notiekošo un iespējams, ka daudz pareizāks, nekā pašlaik visu apraksta masu mediji. Grāmatas failu var lejupielādēt šeit:'
https://failiem.lv/u/6jksvy3n3

Atbildēt

jautājums

20.06.2023. 09:19

»

kaktuss

Tiešs NA pakalpiņš ar apšaubāmām spējām pildīt amatu kur iestumts!!!ļoti netīkams tips.Runā tiaki to ko grib dzirdēt


Vai Tev ir zināma kāda cita partija, labāka par nac.apvienību, kura nebūtu internacionāla?

Atbildēt

kaktuss

20.06.2023. 08:11

Tiešs NA pakalpiņš ar apšaubāmām spējām pildīt amatu kur iestumts!!!ļoti netīkams tips.Runā tiaki to ko grib dzirdēt!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

20.06.2023. 05:18

Patiesi feins Āboliņa attaisnošanās ķēzījums. Visa rašas propagandas mašīna ar "vareno raķešu degvielu" nevelk līdzi paštaisnajai, amatā palikt gribošai niecībai! Ja nu labāk būtu bijis, līdz šim, publiski skaidrot (komentēt) katru savu soli!?? Bet nu jau par vēlu - arrā mauka, šī ir mana māja!

Atbildēt

maz vēršas pret naša.lv

19.06.2023. 21:54

nekaunībai robežu nav

Atbildēt

4.maija cilvēkkapitāla pārskats

19.06.2023. 21:40

»

vecais niknais

Atdod mums televīziju, draņķi


Tas ir labi, ja ir kāda šmucīte, kompromātiņš, čekas maisa kartiņa vai vienalga kas, kā priekšrocība izvirzīšanai tādā svarīgā amatā (faktiski patiesības ministrs) un ir par ko vienmēr var atgādināt ("nu ko draudziņ, cerams nav pašam aizmirsies kas mums par tevi ir") bet kaut kāds kristāltīrais uz kuru nekā nav, šajā ziņā var nebūt ne interesants, ne perspektīvs.

Atbildēt

Kas arī bija jāpierāda:

19.06.2023. 20:57

VDD ir darbs atradies pat pensionāram plānprātiņam ŽH - "septiņdesmitajos un astoņdesmitajos VDK savervētajam stukačam un provokatoram, virzītam un tālu tikušam" tukšdirsējam un noderīgajam idiotam.

Galvenais demences invalīda plānprātiņa ŽH uzdevums - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar savām nebeidzamajām troļļa klimaksa pļutkām un taml. bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas.

Cita starpā – tādiem "ilgtspējīgajiem" čekas stukačiem, provokatoriem un noderīgajiem idiotiem kā demences invalīds plānprātiņš ŽH, kurus "virzīja septiņdesmitajos", pašreiz varētu būt vismaz 70+ gadiņi. Cienījams vecums, bez šaubām, kas diemžēl "nenāk viens", kā zināms. :/

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds klimaksa pļutka ŽH

19.06.2023. 20:56

Mani aizliedza, kad pieteicos sadarboties ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju ticis.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī. Tikai es jau sen vairs nekad neko neatceros, nevienu vairs nepazīstu un galīgi neko nejēdzu – tā ir mana neizbēgamā karma, demences bloķētā invalīda plānprātiņa ŽH liktenis sliktenis.

Vienīgais uz ko vēl esu spējīks, kā huntas varas kolabrants un drošuma dienestu savervēts ietekmes agents ar segvardu "plānprātiņš ŽH", noderīgais idiotc, stukačš un provakātors – ar savām demences invalīda klimaksa pļutkām piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīgā lūzēra problēmas un tamlīdzīgās bezvērtīgās drazas.

Bet, kas zin! Un bez skapja partneru atļaujas, var gadīties, ja būšu tam gatavs. Pašlaik esmu gatavs vienam orālajam par 1 eiru, bet ne tam, kas man ir rāpus paša pasīvajā pozā, bet vienam lielākam grupņikam, jautrākai dzīvei. Manai demences bloķētā invalīda plānprātiņa ŽH zoofīla fantāzijai.

Nav kas pievērš man uzmanību? Izpildos vakarā tumsā pie publiskās atejas kā debīlais idiots, kamēr man pauri kāds ielauž! Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Klimaksa pļūtīzers demences invalīds plānprātiņš ŽH izgāžas, kā prot!

Atbildēt

IM

19.06.2023. 20:07

Jautājums ir kāpēc Latvijā nerāda Krievijas televīzijas 1. kanālu? Propaganda? Latvijas televīzija vismaz vienu propagandas kanālu varētu regulāri atmaskot? Būtu vismaz ko redzēt. Nu bet, ja Latvijas televīzija pat vienu ienaidnieka propagandas kanālu atmaskot nevar tad ko tā vispār var? Skaisti muldēt? Muldēšana jau ir bet skaistuma nav. Kam vajadzīga televīzija kas māk tikai nesmuki muldēt?

Atbildēt

vice

19.06.2023. 19:39

Medijšļura visā savā krāšņumā!!!

Tieši šis personāžs legalizējis kremļa dzeguzes Latvijā!!!

Tas, ka vieniem anulēta licence, nemaina kopējo "aģentūras" apjomu un darbības!!!

Atbildēt

Хм

19.06.2023. 19:18

понятное дело..Автор помнит, что и другие помнят его предыдущие твиты. Поэтому теперь будет рвать и метать, доказывая свою лояльность. А при необходимости и снова мнение поменяет.
Классика

Atbildēt

Indullis Dirka

19.06.2023. 18:09

Esmu no Latgales, daudzi mani lamā par čangalu no muļķo zemes. Es nezinu, kam ticēt, man ir ļoti, ļoti nepieciešama patiesa informācija. Tikai patiesa par to, kas notiekās Latgalē, kur izpildos.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

19.06.2023. 17:40

..fano par ko vēlīes...tikai nemaitā gaisu...tā viss apkārt smird...

Atbildēt

19.06.2023. 17:39

Vai man vienam te jāierēc?:)))

Atbildēt

labvēlis

19.06.2023. 17:29

»

Q

Boļševiku laikā ārzemju informācijas avotiem radio lika virsū zāģi,lai cilvēki nevarētu saņemt informāciju no ārzemēm ,tam visam pamatā bija valdošo bailes no patiesības un tagad atkal esam atgriezušies totalitārisma laikos!Tik melīgus raidījumus veido LTV, ka no kauna stāvus jālien zemē un to melīgo...


Pareizi!Tikai bailes nebija no patiesības(analoģiski Krievijas patiesībai tagad),bet no propagandas,kas varētu ietekmēt padomju cilvēku prātus.Normāli domājošs indivīds izsver starp diviem,trijiem inf. avotiem-kas,kur,kā!Debīliķis(pastalnieks parastais)barojas ar to,ko viņš nabadziņš dabon dzirdēt pašlaiku pieejamajā inf. telpā!Cita ir nogriezta-DEMOKRĀTIJA!!!!VĀRDA brīvība!!!Kur tā ir??!!Uzsūtīt nākamo prezi,lai ieliek fiziski,bez lubrikanta,tak tas pirmais nav neko labāks-tāds pats pidrila...:(((

Atbildēt

tā tas varētu būt

19.06.2023. 16:48

»

vice

Kažociņa virinātājs


vecais perversais mudaks vice kažociņa virinātājs........

Atbildēt

vecais niknais

19.06.2023. 16:46

Atdod mums televīziju, draņķi!

Atbildēt

Četras Kremļa kuces

19.06.2023. 16:37

Visas rakstā minētās ir Kremļa kuces, turklāt īpaši stulbas kuces. Gan Sloga, gan Liepiņa - smadzeņu viņām ir kā vistai. Vajadzētu paņemt vienreiz priekšā to "reklāmas asociāciju" un pārējās asociācijas. Žunālistu līderu lomas piesavinājušies pretvalstiski, Kremļa intereses pārstāvoši krimināli veidojumi. Bet kas attiecas uz televīzijas dāmu - viņa ir vēl arī oligarhu kuce, kuru Latvijas televīzijā ar šādu neprofesionalitāti, kāda ir viņai , tur tikai oligarhu un citu mazāku kukuļdevēju un ņēmēju sapiķotais televīzijas vadībai. Bode ar nosaukumu LTV ir jālikvidē un jādibina pilnīgi jauna televīzija , ar jauniem cilvēkiem.

Atbildēt

vice

19.06.2023. 15:36

Kažociņa virinātājs!!!

Atbildēt

vpn

19.06.2023. 15:31

pie kajas kaut kads aboltins un visa sorositu neplv banda.

Atbildēt

IM

19.06.2023. 15:04

Kā tas NEPLP mūs sargā, 120 Kremļa kanālus mums nozūmējuši un vēl neesot pārpūlējušies. Nevar būt nepārpūlējušies tur kur ir skaidri jūtams ka ir pārpūlējušies. Latvijā televīzija praktiski vairs nav, tā pārpalikumi no lielās zūmēšanas. Ne par velti lielais vairums vispār vairs nesaprot kas apkārt pasaulē notiek.

Atbildēt

Q

19.06.2023. 14:43

Boļševiku laikā ārzemju informācijas avotiem radio lika virsū zāģi,lai cilvēki nevarētu saņemt informāciju no ārzemēm ,tam visam pamatā bija valdošo bailes no patiesības un tagad atkal esam atgriezušies totalitārisma laikos!Tik melīgus raidījumus veido LTV, ka no kauna stāvus jālien zemē un to melīgo propagandu katru dienu no rīta līdz vakaram mums dzen galvā gluži kā Ziemeļkorejā vai fašistu Vācijā!

Atbildēt

jibiorio

19.06.2023. 14:37

Ivar, vardarbīgs ne vienmēr ir prettiesisks. Pat te tu pamanījies izgāzties...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi