Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

CENZĒTS (un politiski represēts)

12.02.2020. 12:51

...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais "pretinieks"), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais "draugs", kurš vēlas tās noslēpt."

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat necilvēcīgi trula iznīdēšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk", graujošāk un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"MUĻĶU Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos pašCENZŪRA izkastrē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai MUĻĶU Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “melns ir balts”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" laukā smirdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne trekni rijošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad - MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “CENZĒTI” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

MUĻĶU, radikāli nozombētu LUM.PEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojālpatr.EJotu", izdzimti defektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski trulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nožēlojami gļēvu "kluso mīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ha

12.02.2020. 10:00

prioritārajā kandidātu sarakstā ir advokāts Pāvels Rebenoks, kas konkursā saņēmis vislielāko punktu skaitu
----------
Pērkamais lato lapsa atkal pūš shēmotāju stabulē!

Atbildēt

laimīks pastals

12.02.2020. 05:21

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Juus godam esat pelniijushi stokenbergu un citus.Uzvelkiet pastalas un ejiet dziedaat un dancot


liku bēdu zem akmeņa, pāri gāju bezdēdams.. pidirallā pidirallā

Atbildēt

v5

11.02.2020. 16:38

Šis te ir viens no pretīgakajiem otganismiem

Atbildēt

Edmunds Skrastiņš

11.02.2020. 15:41

šito zagli nedrīkst laist pie Latvenergo un pie jebkuras valsts finašu siles, visu nozags, FAKTS

Atbildēt

mafija

11.02.2020. 13:34

»

štokijam

Mūsu kļūda ir tā, ka mēs domājam, ka ja būs pie teikšanas teicamnieki, tad valdīs godīgums. Viena kursa biedri Aigars Štokenbergs un Ingrīda Labucka ir spilgts piemērs, ka tie bija maldi. Ingrīda Labucka labi zināja par nelikumībām tiesā pie Inetas Malahovskas, Lidijas Pličas, Diānas Mašīnas, bet mīļā...


No Lanngstiņiem nākusī Ineta Malahovska bija Jūlija Krūmiņa juriste. Visa valsts zina, kas ir Jūlijs Krūmiņš. Ingrīda Labucka ir Aloiza Blonska meita, kura draudzējās ar Andri Guļānu. Bet savukārt Andris Guļāns ir Andra Šķēles cilvēks.

Atbildēt

štokijam

11.02.2020. 13:31

Mūsu kļūda ir tā, ka mēs domājam, ka ja būs pie teikšanas teicamnieki, tad valdīs godīgums. Viena kursa biedri Aigars Štokenbergs un Ingrīda Labucka ir spilgts piemērs, ka tie bija maldi. Ingrīda Labucka labi zināja par nelikumībām tiesā pie Inetas Malahovskas, Lidijas Pličas, Diānas Mašīnas, bet mīļā mieriņa labā klusēja. Tādas lupatas nedrīkst laist pie varas pat tuvumā, jo beigās rada cilvēkos vilšanos un vēl lielāku nelaimi. Lai divkosis Aigars Štokenbergs iet par apkopēju uz veikalu Maksima un mazgā grīdas.

Atbildēt

freds

11.02.2020. 12:32

»

Grāvējs

Man gan patīk, ka pie latviešu personībā , visām, piesūkušās "dēles", kas sūc tautas asinis un neļauj normālām personībām strādāt Latvijas labā...


Kaut kur tev varētu piekrist,bet diemžēl jau no paša neatkarības atgūšanas brīža tā ir izveidots kad šīs valdes un padomes ir siltas vietiņas kur savējos iekārtot.Varbūt štokijs ir viens no simta un ir izņēmums,bet kaut kā neticas.jo tā ir bijis tā ir un tā būs kad šādas barotavas gan pašvaldības gan valsts līmenī tiek izkārtotas un piešķirtas saviem vajadzīgajiem cilvēkiem.Par to arī ir galvenā cīņa vēlēšanās jo uzvarētājiem tiek viss amati,otkati no iepirkumiem ,kukuļi nu viss pārējais kas ar naudu saistīts.Skumjākais ir tas kad nekas šeit arī nemainīsies.

Atbildēt

to diagnoze

11.02.2020. 12:27

»

diagnoze

Ja visur rēgojas siles, padomā vai pats neesi cūka


Ja aizstāvi cūku, tad, droši vien, arī pats tāds esi.

Atbildēt

Uldis

11.02.2020. 12:22

Dažas substances negrimst

Atbildēt

Diemžēl viņi organizēja masu nekārtības Rīgā, Doma laukumā 2009. g. 13..janvārī, lai izbeigtu tautas ieilgušos protestus ar “lietussargu revolūciju”

11.02.2020. 12:11

»

Tu duraks, gribi restes

Kur tu redzi, ka viņi organizēja masu nekārtības? Tev ir pierādījumi. Otrādi, pēc sapulces lūdza ko citu


Kad tautu satracināja ar savām runām kā pūli, policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma, pūli vadīja pa šauro ielu gar Saeimas namu. Policisti privātdrēbēs izsita dzērienu veikalam loga stiklu un meta akmeņus Saeimas ēkas logā. Vēl vairāk satracinot pūli! No rīta logi bija nomainīti, nekas neliecināja par nekārtībām. Jo logi nomainīšanai bija pirms tam sagatavoti. VP Zatlers, zinot par plānotām nekārtībām 2009. g. 12. janvārī izlidoja uz Īriju, lai tauta vairs neauro: Zatler, atlaid Saeimu! Pēc nekārtībām mainīja likumdošanu, kas noteic, ka par nekārtībām jāatbild to organizētājiem. Likums nestrādā ar atpakaļejošu datumu. Un Štokenbergu, žurkulēnu, Āboltiņu, rižo, Ēlerti , “politoloģi”, Pabriku, glumekli, Zatleru, cionistu, neviens pie atbildības nav saucis.

Atbildēt

Tu duraks, gribi restes

11.02.2020. 11:40

»

Žurkulēns A. Štokenbergs

Kopā ar V. Zatleru, S. Ēlerti, S. Āboltiņu, A. Pabriku realizēja 2009. gada masu nekārtības Rīgā, Doma laukumā, lai 4. maija varas kliķe identificētu un sodītu stihiskos tautas revolucionārus “1905. gada 13. janvāra noskaņās”. Vēlāk A.A. Bèrziņu sita un spīdzināja Čehijas un Latvijas cietumos, notiesāja...


Kur tu redzi, ka viņi organizēja masu nekārtības? Tev ir pierādījumi. Otrādi, pēc sapulces lūdza ko citu.

Par tādu apmelojumu, ka "organizēja masu nekārtības"- publisku autoru var saukt pie kriminālatbildības, jo tā ir apsūdzība smaga nozieguma izdarīšanā.

Atbildēt

Grāvējs

11.02.2020. 11:36

»

freds

Klau štokij ko tu piesūcies pie valsts siles kā dēle,laid tak beidzot uz privāto sektoru, kur tāda kalibra profesionālim kā stāsta valdošie, alga būtu 2 līdz 3 reizes lielāka nekā nabaga vatsts sektors spēj samaksāt.Noteikti pārvilināšanas mēģinājumi jau ir bijuši,nu neturies pretī,ej tauta sapratīs...


Man gan patīk, ka pie latviešu personībā , visām, piesūkušās "dēles", kas sūc tautas asinis un neļauj normālām personībām strādāt Latvijas labā.

Aigars Štokenbergs - iespējams, nav bez vainas, kā jau visi cilvēki, kur katram ir savs krekls tuvāks, bet nu nav viņam tādu grēku, kas krimināli sodāmi. Vaina ir tur, ka viņš ir ar ekonomista un jurista izglītību, gudrs, zinošs un varošs - ir jāsagrauj, lai pat galvu nepaceltu, lai būtu: jo sliktāk Latvijai, jo labāk. Neļausim, kliegsim - atkal pie siles, grib pagrābt kumosu. Lai nāk "pie siles" nejēgas, nili, saskaņieši un grābj tā, ka pēc viņiem paliek pelni un melna zeme, viss izzagts. Zaga un zags visi, bet mums vajag lielus apjomus, miljonus dalīt savām sabiedriskām organizācijā, no kurām misters 20 var paņemt vismaz tik daudz.

Nomelnosim, apliesim ar dubļiem mūsu gudrākos un labākos kadrus, saku es, grāvējs un bestija

Atbildēt

freds

11.02.2020. 10:31

Klau štokij ko tu piesūcies pie valsts siles kā dēle,laid tak beidzot uz privāto sektoru, kur tāda kalibra profesionālim kā stāsta valdošie, alga būtu 2 līdz 3 reizes lielāka nekā nabaga vatsts sektors spēj samaksāt.Noteikti pārvilināšanas mēģinājumi jau ir bijuši,nu neturies pretī,ej tauta sapratīs un piedos.

Atbildēt

Q

11.02.2020. 08:22

Sorosītu žurka, ko jūs citu gribiet, sorosīti atkal pie varas, gaidiet veiksmes stātu Nr.2, ,ostas, tranzīts, bankas , dzelzceļš jau nogremdēti, vēl ir jāpārdod Latvenergo un valsts būs pilnībā izzagta!

Atbildēt

Žurkulēns A. Štokenbergs

11.02.2020. 07:32

Kopā ar V. Zatleru, S. Ēlerti, S. Āboltiņu, A. Pabriku realizēja 2009. gada masu nekārtības Rīgā, Doma laukumā, lai 4. maija varas kliķe identificētu un sodītu stihiskos tautas revolucionārus “1905. gada 13. janvāra noskaņās”. Vēlāk A.A. Bèrziņu sita un spīdzināja Čehijas un Latvijas cietumos, notiesāja pretēji AT spriedumam ar citu spriedumu. Satversmes tiesa par šo pārkāpumu nereaģēja.

Atbildēt

Ja sin partizana

11.02.2020. 03:39

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Juus godam esat pelniijushi stokenbergu un citus.Uzvelkiet pastalas un ejiet dziedaat un dancot


Pastalas ir apavi no àdas ,bet tu cauri gadsimtiem
staigàji lupatu vïzés . Slàvi danco muziks ar muziku ,tà ka pievaldi savu déjamo !

Atbildēt

kalašnikovs

11.02.2020. 02:17

Gnīdai gnīdas nāvi!

Atbildēt

kopne

10.02.2020. 22:15

Štokijs, kā vienmēr ar kalkulatoru- nu pašsaprotami. Kā uzraudzības pārstāvis no pensionāru savienības? Vai tomēr no miljonāru kopas?

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

10.02.2020. 22:07

Juus godam esat pelniijushi stokenbergu un citus.Uzvelkiet pastalas un ejiet dziedaat un dancot.

Atbildēt

HA

10.02.2020. 21:37

Shēma identiska Dombrovska ģimenes nekustamajiem īpašumiem, tikai par to ne čiku, ne grabu? Kāpēc likumpārkāpējus Latvijā soda ar siltu amatu piešķiršanu?

Atbildēt

tante

10.02.2020. 21:18

Aigars AŠtokenbergs, Ingrīda Labucka un Andris Guļāns ir latviešu tautas nelaime. Lai velns viņus parauj ellē.

Atbildēt

OIK afēras turpinājumam

10.02.2020. 21:07

katrs nelietis būs noderīgs.

Atbildēt

noilgums

10.02.2020. 20:58

var sākt no jauna

Atbildēt

Megawat

10.02.2020. 20:39

Rebjonoks un augstākais punktu skaits??? 😂😂😂 kas vērtēja? Mr Lapsis?

Atbildēt

Aigars

10.02.2020. 20:14

Toms Siliņš savulaik vadījis Krievijas Sberbank filiāli Šveicē. Bēdu nezināja un naudā peldējās līdz Krievijas iebrukumam Ukrainā, kad visas naudas mazgāšanas iespējas nogrieza. Nu ir gatavs vergot tepat par grašiem.....

Atbildēt

Pēteris

10.02.2020. 19:47

Ja nemaldos, tieši šis frukts ar Pusfabrikātu organizēja Vecrīgas demolēšanu un tad, kā šakāļi, nozuda no horizonta!

Atbildēt

diagnoze

10.02.2020. 18:55

Ja visur rēgojas siles, padomā vai pats neesi cūka!

Atbildēt

Anna

10.02.2020. 18:48

Golsts taču Jaunā laika līdzdomātājs, jau tolaik bija salikts valdēs vai padomēs.

Atbildēt

to PIETIEK

10.02.2020. 18:29

Viņš ar Āboltiņas un Vienotības svētību pa kluso tupēja kaut kādā pārstāvniecībā Dohā vai Dubajā. Šamējie spečuki var "strādāt" tikai pie valsts siles. Budžeta izzagšana turpinās, bet medmāsām algām nav. Stradiņu padomē liekēžiem maksās pa 3000 mēn. 70gadīgā Rubesa visiem priekšā.

Atbildēt

lauķis

10.02.2020. 18:20

Mēsli negrimst.

Atbildēt

cik smuks

10.02.2020. 18:11

Cik smuks smaids,dzeltens......

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...