Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

25.02.2020. 20:00

(heart)(car)Sveiciens EIŽENA FINKA gadā !
Tas arī nozīmē E.Finka 2-OTRĀ PAREĢOJUMA GADS-2020-tātad DEOKUPĀCIJAS un DEJUDOKRISTIANIZ'ACIJAS GADS !!-Beidzot ATBRĪVOSIMIES NO MŪSU ""ATBRĪVOTĀJIEM"" ! Un 800 GAD'IGIEM GENOCI'DA ORGANIZATORIEM PRET 'ARIE'SU-LATVIE'SU TAUTU. Pirmais ATCERAMIES E.FINKA REALIZE'TAIS PAREG'OJUMS-kas bija -1991.gada'. -!
Bet tā kā ar 2012.g. mūsu planēta Zeme iegāja /ielidoja/ jaunajā ŪDENSVĪRA ZVAIGZNĀJĀ-tad mums kā civilize'tiem Cilvēkiem /atšķirībā no biorobotiem-tātad BEZDVĒSELES UN BEZSIRDSAPZIŅAS radībām-ĀDAMIEŠIEM-semītiem- ir jāzina tas, ka visa Zemeslode darbojas ar pilnīgi JAUNĀM GAR'IGA'M ENERĢIJĀM.
Un šajā sakari'bā mums ir jāizmanto ta' pati KRIEVU VALODA-,ar kuru interneta tīklā YAUTUBE-pēc vārda Akadēmiķe Valentīna Mironova Jurjevna-skatāmies, klausāmies un pierakstam Viņas visu pasaules progresīvo zinātnieku sakopotos pierādījumus-par JAUNĀM ENERĢIJĀM-,kas apliecina, ka Cilvēki jau dabīgi pāriet uz AUGSTĀKU GARRI'GO ENERĢIJU LI'MENI un ka' Cilve'kiem ari' ENER'G'ETISKI k'l'ustam BRI'VI - BEZ ATKARI'BAS no Biorobotu-'ADAMIE'SU virskundzi'bas,
Un tiek atgādināts, ka šo JAUN'AS 'ERAS INFORMĀCIJU Jūs saņamsiet ar radio MERKURS -1485 khz starpnieci'bu.Raidījumi notiek katru 2-otrdienu no pl. 18.oo-20.oo, atkārto 7-svētdienās no pL. 9.30-11.30-KLAUSAMIES un RĪKOJAMIES ! (bell)

Atbildēt

Ha

12.02.2020. 10:00

prioritārajā kandidātu sarakstā ir advokāts Pāvels Rebenoks, kas konkursā saņēmis vislielāko punktu skaitu
----------
Pērkamais lato lapsa atkal pūš shēmotāju stabulē!

Atbildēt

laimīks pastals

12.02.2020. 05:21

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Juus godam esat pelniijushi stokenbergu un citus.Uzvelkiet pastalas un ejiet dziedaat un dancot


liku bēdu zem akmeņa, pāri gāju bezdēdams.. pidirallā pidirallā

Atbildēt

v5

11.02.2020. 16:38

Šis te ir viens no pretīgakajiem otganismiem

Atbildēt

Edmunds Skrastiņš

11.02.2020. 15:41

šito zagli nedrīkst laist pie Latvenergo un pie jebkuras valsts finašu siles, visu nozags, FAKTS

Atbildēt

mafija

11.02.2020. 13:34

»

štokijam

Mūsu kļūda ir tā, ka mēs domājam, ka ja būs pie teikšanas teicamnieki, tad valdīs godīgums. Viena kursa biedri Aigars Štokenbergs un Ingrīda Labucka ir spilgts piemērs, ka tie bija maldi. Ingrīda Labucka labi zināja par nelikumībām tiesā pie Inetas Malahovskas, Lidijas Pličas, Diānas Mašīnas, bet mīļā...


No Lanngstiņiem nākusī Ineta Malahovska bija Jūlija Krūmiņa juriste. Visa valsts zina, kas ir Jūlijs Krūmiņš. Ingrīda Labucka ir Aloiza Blonska meita, kura draudzējās ar Andri Guļānu. Bet savukārt Andris Guļāns ir Andra Šķēles cilvēks.

Atbildēt

štokijam

11.02.2020. 13:31

Mūsu kļūda ir tā, ka mēs domājam, ka ja būs pie teikšanas teicamnieki, tad valdīs godīgums. Viena kursa biedri Aigars Štokenbergs un Ingrīda Labucka ir spilgts piemērs, ka tie bija maldi. Ingrīda Labucka labi zināja par nelikumībām tiesā pie Inetas Malahovskas, Lidijas Pličas, Diānas Mašīnas, bet mīļā mieriņa labā klusēja. Tādas lupatas nedrīkst laist pie varas pat tuvumā, jo beigās rada cilvēkos vilšanos un vēl lielāku nelaimi. Lai divkosis Aigars Štokenbergs iet par apkopēju uz veikalu Maksima un mazgā grīdas.

Atbildēt

freds

11.02.2020. 12:32

»

Grāvējs

Man gan patīk, ka pie latviešu personībā , visām, piesūkušās "dēles", kas sūc tautas asinis un neļauj normālām personībām strādāt Latvijas labā...


Kaut kur tev varētu piekrist,bet diemžēl jau no paša neatkarības atgūšanas brīža tā ir izveidots kad šīs valdes un padomes ir siltas vietiņas kur savējos iekārtot.Varbūt štokijs ir viens no simta un ir izņēmums,bet kaut kā neticas.jo tā ir bijis tā ir un tā būs kad šādas barotavas gan pašvaldības gan valsts līmenī tiek izkārtotas un piešķirtas saviem vajadzīgajiem cilvēkiem.Par to arī ir galvenā cīņa vēlēšanās jo uzvarētājiem tiek viss amati,otkati no iepirkumiem ,kukuļi nu viss pārējais kas ar naudu saistīts.Skumjākais ir tas kad nekas šeit arī nemainīsies.

Atbildēt

to diagnoze

11.02.2020. 12:27

»

diagnoze

Ja visur rēgojas siles, padomā vai pats neesi cūka


Ja aizstāvi cūku, tad, droši vien, arī pats tāds esi.

Atbildēt

Uldis

11.02.2020. 12:22

Dažas substances negrimst

Atbildēt

Diemžēl viņi organizēja masu nekārtības Rīgā, Doma laukumā 2009. g. 13..janvārī, lai izbeigtu tautas ieilgušos protestus ar “lietussargu revolūciju”

11.02.2020. 12:11

»

Tu duraks, gribi restes

Kur tu redzi, ka viņi organizēja masu nekārtības? Tev ir pierādījumi. Otrādi, pēc sapulces lūdza ko citu


Kad tautu satracināja ar savām runām kā pūli, policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma, pūli vadīja pa šauro ielu gar Saeimas namu. Policisti privātdrēbēs izsita dzērienu veikalam loga stiklu un meta akmeņus Saeimas ēkas logā. Vēl vairāk satracinot pūli! No rīta logi bija nomainīti, nekas neliecināja par nekārtībām. Jo logi nomainīšanai bija pirms tam sagatavoti. VP Zatlers, zinot par plānotām nekārtībām 2009. g. 12. janvārī izlidoja uz Īriju, lai tauta vairs neauro: Zatler, atlaid Saeimu! Pēc nekārtībām mainīja likumdošanu, kas noteic, ka par nekārtībām jāatbild to organizētājiem. Likums nestrādā ar atpakaļejošu datumu. Un Štokenbergu, žurkulēnu, Āboltiņu, rižo, Ēlerti , “politoloģi”, Pabriku, glumekli, Zatleru, cionistu, neviens pie atbildības nav saucis.

Atbildēt

Tu duraks, gribi restes

11.02.2020. 11:40

»

Žurkulēns A. Štokenbergs

Kopā ar V. Zatleru, S. Ēlerti, S. Āboltiņu, A. Pabriku realizēja 2009. gada masu nekārtības Rīgā, Doma laukumā, lai 4. maija varas kliķe identificētu un sodītu stihiskos tautas revolucionārus “1905. gada 13. janvāra noskaņās”. Vēlāk A.A. Bèrziņu sita un spīdzināja Čehijas un Latvijas cietumos, notiesāja...


Kur tu redzi, ka viņi organizēja masu nekārtības? Tev ir pierādījumi. Otrādi, pēc sapulces lūdza ko citu.

Par tādu apmelojumu, ka "organizēja masu nekārtības"- publisku autoru var saukt pie kriminālatbildības, jo tā ir apsūdzība smaga nozieguma izdarīšanā.

Atbildēt

Grāvējs

11.02.2020. 11:36

»

freds

Klau štokij ko tu piesūcies pie valsts siles kā dēle,laid tak beidzot uz privāto sektoru, kur tāda kalibra profesionālim kā stāsta valdošie, alga būtu 2 līdz 3 reizes lielāka nekā nabaga vatsts sektors spēj samaksāt.Noteikti pārvilināšanas mēģinājumi jau ir bijuši,nu neturies pretī,ej tauta sapratīs...


Man gan patīk, ka pie latviešu personībā , visām, piesūkušās "dēles", kas sūc tautas asinis un neļauj normālām personībām strādāt Latvijas labā.

Aigars Štokenbergs - iespējams, nav bez vainas, kā jau visi cilvēki, kur katram ir savs krekls tuvāks, bet nu nav viņam tādu grēku, kas krimināli sodāmi. Vaina ir tur, ka viņš ir ar ekonomista un jurista izglītību, gudrs, zinošs un varošs - ir jāsagrauj, lai pat galvu nepaceltu, lai būtu: jo sliktāk Latvijai, jo labāk. Neļausim, kliegsim - atkal pie siles, grib pagrābt kumosu. Lai nāk "pie siles" nejēgas, nili, saskaņieši un grābj tā, ka pēc viņiem paliek pelni un melna zeme, viss izzagts. Zaga un zags visi, bet mums vajag lielus apjomus, miljonus dalīt savām sabiedriskām organizācijā, no kurām misters 20 var paņemt vismaz tik daudz.

Nomelnosim, apliesim ar dubļiem mūsu gudrākos un labākos kadrus, saku es, grāvējs un bestija

Atbildēt

freds

11.02.2020. 10:31

Klau štokij ko tu piesūcies pie valsts siles kā dēle,laid tak beidzot uz privāto sektoru, kur tāda kalibra profesionālim kā stāsta valdošie, alga būtu 2 līdz 3 reizes lielāka nekā nabaga vatsts sektors spēj samaksāt.Noteikti pārvilināšanas mēģinājumi jau ir bijuši,nu neturies pretī,ej tauta sapratīs un piedos.

Atbildēt

Q

11.02.2020. 08:22

Sorosītu žurka, ko jūs citu gribiet, sorosīti atkal pie varas, gaidiet veiksmes stātu Nr.2, ,ostas, tranzīts, bankas , dzelzceļš jau nogremdēti, vēl ir jāpārdod Latvenergo un valsts būs pilnībā izzagta!

Atbildēt

Žurkulēns A. Štokenbergs

11.02.2020. 07:32

Kopā ar V. Zatleru, S. Ēlerti, S. Āboltiņu, A. Pabriku realizēja 2009. gada masu nekārtības Rīgā, Doma laukumā, lai 4. maija varas kliķe identificētu un sodītu stihiskos tautas revolucionārus “1905. gada 13. janvāra noskaņās”. Vēlāk A.A. Bèrziņu sita un spīdzināja Čehijas un Latvijas cietumos, notiesāja pretēji AT spriedumam ar citu spriedumu. Satversmes tiesa par šo pārkāpumu nereaģēja.

Atbildēt

Ja sin partizana

11.02.2020. 03:39

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Juus godam esat pelniijushi stokenbergu un citus.Uzvelkiet pastalas un ejiet dziedaat un dancot


Pastalas ir apavi no àdas ,bet tu cauri gadsimtiem
staigàji lupatu vïzés . Slàvi danco muziks ar muziku ,tà ka pievaldi savu déjamo !

Atbildēt

kalašnikovs

11.02.2020. 02:17

Gnīdai gnīdas nāvi!

Atbildēt

kopne

10.02.2020. 22:15

Štokijs, kā vienmēr ar kalkulatoru- nu pašsaprotami. Kā uzraudzības pārstāvis no pensionāru savienības? Vai tomēr no miljonāru kopas?

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

10.02.2020. 22:07

Juus godam esat pelniijushi stokenbergu un citus.Uzvelkiet pastalas un ejiet dziedaat un dancot.

Atbildēt

HA

10.02.2020. 21:37

Shēma identiska Dombrovska ģimenes nekustamajiem īpašumiem, tikai par to ne čiku, ne grabu? Kāpēc likumpārkāpējus Latvijā soda ar siltu amatu piešķiršanu?

Atbildēt

tante

10.02.2020. 21:18

Aigars AŠtokenbergs, Ingrīda Labucka un Andris Guļāns ir latviešu tautas nelaime. Lai velns viņus parauj ellē.

Atbildēt

OIK afēras turpinājumam

10.02.2020. 21:07

katrs nelietis būs noderīgs.

Atbildēt

noilgums

10.02.2020. 20:58

var sākt no jauna

Atbildēt

Megawat

10.02.2020. 20:39

Rebjonoks un augstākais punktu skaits??? 😂😂😂 kas vērtēja? Mr Lapsis?

Atbildēt

Aigars

10.02.2020. 20:14

Toms Siliņš savulaik vadījis Krievijas Sberbank filiāli Šveicē. Bēdu nezināja un naudā peldējās līdz Krievijas iebrukumam Ukrainā, kad visas naudas mazgāšanas iespējas nogrieza. Nu ir gatavs vergot tepat par grašiem.....

Atbildēt

Pēteris

10.02.2020. 19:47

Ja nemaldos, tieši šis frukts ar Pusfabrikātu organizēja Vecrīgas demolēšanu un tad, kā šakāļi, nozuda no horizonta!

Atbildēt

diagnoze

10.02.2020. 18:55

Ja visur rēgojas siles, padomā vai pats neesi cūka!

Atbildēt

Anna

10.02.2020. 18:48

Golsts taču Jaunā laika līdzdomātājs, jau tolaik bija salikts valdēs vai padomēs.

Atbildēt

to PIETIEK

10.02.2020. 18:29

Viņš ar Āboltiņas un Vienotības svētību pa kluso tupēja kaut kādā pārstāvniecībā Dohā vai Dubajā. Šamējie spečuki var "strādāt" tikai pie valsts siles. Budžeta izzagšana turpinās, bet medmāsām algām nav. Stradiņu padomē liekēžiem maksās pa 3000 mēn. 70gadīgā Rubesa visiem priekšā.

Atbildēt

lauķis

10.02.2020. 18:20

Mēsli negrimst.

Atbildēt

cik smuks

10.02.2020. 18:11

Cik smuks smaids,dzeltens......

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...