Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Zinu, ka temats, kuru piedāvāju publicēt ir ļoti jūtīgs un lielākā daļa žurnālistu vēl nav gatavi to sākt cilāt, bet var būt, ka ir jau nobrieduši... Runa ir atkal par pandēmiju un vakcinācijām, un par to, cik daudz tajā visā bija melu un puspatiesību. 

Nupat noskatījos diskusiju starp ReBaltica žurnālisti Ingu Spriņģi un Zuargusu. Bija interesanti un informatīvi. Jauki cilvēki. Palika iespaids, ka Inga patiešām no sirds un labakas sirdsapziņas dara to, ko uzskata par pareizu. Tomēr iekrita acīs arī kas cits. Vakseru nometnē neviens nezina, kas notiek un kā domā antivakseri, kāpēc viņi par tādiem kļuvusi. Viss. ko viņi varēja pateikt, ir pieminēt ārkārtīgi mazu daļu no antivakseru grupas, kuri sludina, ka ar vakcīnām mēs visi tiekam sačipoti. Arī tas, kādus argumentus lieto antivakseri, viņi nezināja. 

Nav jau arī brīnums, jo no medijiem masveidīgi tiek dzēsta visa informācija, kas satur faktus, kuri varētu pierādīt to milzīgo absurdumu, kas pavada pandēmiju un vakcinēšanas vājprātu. Ierakstīju komentāru zem tā video, bet tas ļoti ātri pazuda. Tāpēc nolēmu pārbaudīt, vai pietiek.com ir tāds demokrātijas un vārda brīvības rupors, kā portāla autoriem tīk domāt... 

Es neesmu vakcinēties, un arī mani bērni nav vakcinēti. Visu pandēmijas laiku strādāju un atrados sabiedrībā, un mani bērni turpināja iet uz skolu, jo Anglijā to varēja, ja vecāki strādāja sabiedrības pastāvēšanai svarīgos darbos. Ne tikai neviens nenomira, bet pat nebija pilnīgi nekā citādāka nekā citus gadus, ieskaitot plašāku teritoriju ar visiem kaimiņiem. Ja neskatītos TV, pat nenojaustu, ka apkārt plosās pandēmija... Bet ne par to ir stāsts. Stāsts ir par to, ka lielās mediju platformas stingri kontrolē, kas tiek pateikts. Visu "nepareizo" ļoti ātri izdzēš. Un tad vēl viņi kaut ko runā par to, ka Ķīnā esot interneta kontrole... 

Mans izdzēstais komentārs: 

Tātad mana nostāja pret vīrusu un pandēmiju sākās vēl gripas laikos. Un tā bija tikai pret gripas vakcīnām. Bet tam bija labs iemesls. 

Šajā brīdī ir svarīgi pieminēt, ka gripas un koronavīrusi ir gandrīz identiski. Tātad ir tikai loģiski sagaidīt, ka tie uzvedīsies identiski arī vakcīnu gadījumā... Un tas mediķiem ir bijis zināms jau gadu desmitiem... 

Viss sākās tā: kaut kad sen dzirdēju cilvēkus kritizējam vakcinēšanos pret šiem saaukstēšanās vīrusiem un nolēmu visu izpētīt pats. Un neklausījos kaut kādu īpatņu viedokļus, bet meklēju ārstu un zinātnieku pētījumus par vakcinēšanos pret gripu. Kad biju pabeidzis, nekad vairs neesmu piedalījies vakcinēšanās pasākumos. Būs kādi 15 gadi kopš atsakos potēties PRET ŠIEM VĪRUSIEM. 

Pirmkārt, atklāju, ka vakcīnas pret šiem vīrusiem ir bezjēdzīgas un nestrādā. Tas bija tieši no pētījumu rezultātiem. Par to var secināt no tā, ka saslimušo īpatsvars pret gripu potētajiem ir gandrīz tikpat liels kā nepotētajiem. No tā zināju, ka ne tikai vakcīnas nepasargā no saslimšanas ar šiem vīrusiem UN TO TĀLĀKAS IZPLATĪŠANAS, bet neviens nebūs pasargāts arī no nopietnas slimības gaitas un pat nāves. 

Taču, tā kā tas viss ir saistīts ar milzīgu peļņu farmācijas kompānijām, tad nav šaubu, ka viņi nevilcinoties pavilktu rezultātus virzienā sev par labu. Interesanti, ka vairākas vakcīnu ražojošās farmācijas kompānijas ir maksājušas MILJARDOS mērāmus sodus par blakusefektu noklusēšanu kaut kādām zālēm. Izņemot Pfizer, kuri vispār neko līdz šai vakcīnai nekad nebija spējuši radīt... 

Turklāt ntklājās, ka vairākos gados pret gripu vakcinētie cieta vairāk un izteiktāk no gripas nekā nevakcinētie, un zinātnieki līdz pat šai dienai nezina - kāpēc... Pat slavenais melis Fauči to atzina vienā intervijā, kas vēl tagad ir atrodama internetā. Viņš gan runāja tikai par vienu gadu ar tādu iznākumu un bērniem... Bet tādi gadi ir bijuši vairāki, un cieta plašāka sabiedrības daļa. Bet šie tik turpina ražot tos mēslus. 

Secinājums: vakcīnas neko nedod pret šiem vīrusiem un ar lielu iespēju var radīt blakusefektus, jo virknei cilvēku tādi būs neizbēgami... Tātad kāpēc vispār vakcinēties??? Un tajā brīdī, kad visi tā saucamie medicīnas spīdekļi un superorganizācijas visi kā viens apgalvoja (arī Latvijā), ka vakcīnas ne tikai pasargās no smagas slimības gaitas un nāves, bet pat no vīrusa saķeršanās un tālākas izplatīšanas, man momentā bija skaidrs, ka notiek kaut kāda masīva melošana. 

Manos meklējumos es uzdūros arī uz kādas studentes pētījumu par vakcīnu efektivitāti pret šiem vīrusiem cūkām. Pētījums nosedza vakcinēšanas periodu par apmēram 30 gadiem. Zināms, ka cūkas orgāni ir vislīdzīgākie cilvēkam. Un cūku vakcīnām lieto tās pašas tehnoloģijas, ko cilvēkiem, tāpēc var izmantot salīdzinājumos.  Interesanti bija tas, ka cūku gadījumā runa bija par Respiratoro UN Reproduktīvo Vīrusu, lai gan tiek atzīts, ka šis ir tas pats vīruss, kas izraisa gripu, kas ir koronavīruss vai parastais saaukstēšanās vīruss. Tas man lika uzdot jautājumus par to, ka varbūt arī cilvēku gadījumā tas izraisa spontānus abortus un neauglību... Bet tad pārmērīga vakcinācija to visu tikai pasliktinātu. Bet pretēji elpošanas problēmām mēs neizjūtam simptomus. kad mūsu reproduktīvā veselība ir skarta. Interesanti, ka vakcinēšanās pašā karstumā britu premjera Borisa Džonsona sievai bija spontānais aborts. Ziņas par viņas vakcinēšanās statusu tiek slēptas.. 

Lai vai kā, pētījuma autores secinājumi bija jocīgi. Viņa atzina, ka ir redzams, kāpēc vakcinēšanās tiek uzskatīta par neefektīvu, bet arī piebilda, ka īsti to apgalvot gan nevarot... Ak jā, viņa šajā pētījumā minēja, ka dažreiz vakcinētajām cūkām bija spontānie aborti un tieši saistīti ar vakcinēšanu... 

Man tuvu cilvēku lokā ir vairāki gadījumi, kad cilvēki piekrita ģimenes ārsta aicinājumam un savakcinējās pret gripu, lai nebūtu jāizlaiž darbs gripas dēļ. Un uzmini nu, kas tajā gadā saķēra briesmīgāko gripu savā mūžā. Pēc tam nozvērējās nekad vairs nevakcinēties. Bet tagad ar kovidu atkal tika piespiesti.

Bet ko darīt, vai ne? Mums taču cita nekā nav, un cilvēku tūkstoši katru dienu mira nosmokot vienā pašā Anglijā, nerunājot par pārējo pasauli. Bet vai tā patiešām bija? 

Izrādās, ka ne tikai stāsti par mirstību no vīrusa ir desmitkāršoti, bet arī pastāv labi pārbaudītas metodes, kā pret šo vīrusu cīnīties, un zināšanas par to, ko nekādā gadījumā nedarīt, lai nesarežģītu savu stāvokli, bet visi darīja. 

Īsumā, pirtis un karstu tvaiku elpošanas procedūras ir visefektīvākais (iespējams, ka vienīgais) veids, kas palīdz pret šiem vīrusiem, ieskaitot gripu un kovidu. Tas, ko nekādi nedrīkst darīt, ir - nedrīkst dzert temperatūru samazinošas zāles. Visu paskaidrošu vēlāk detalizētāk. 

Manā tiešajā lokā ir cilvēki, kuri strādāja slimnīcā Anglijā no pirmajām pandēmijas dienām. Tas, ko viņi teica, mani pārsteidza. Viņi teica, ka slimnīcas ir pilnas ar veciem cilvēkiem, kuri mira no citām savām slimībām, un viņiem nebija vispār nekādu kovida simptomu. Man teica, ka visa tā panika ir ārkārtīgi jocīga. 

Lieta tāda, ka medicīniski mēs neesam slimi, ja mums nav simptomu, jo mūsos visu laiku atrodas pat vairāki simti vīrusu, kas potenciāli var būt bīstami. Ja nav simptomu, organisms lieliski tiek ar vīrusu galā, un cilvēks nav atzīstams par slimu. Bet tas viss tika ignorēts tikai šī vīrusa gadījumā. 

Interesanti, ka gan Anglijā, gan Latvijā vairākus gadus pirms kovida notika dažāda līmeņa veselības sistēmu reformas, kurās viena no prioritātēm bija gultasvietu samazināšana... Nav brīnums, ka pēc tam diezgan parastas gripas gadā visas slimnīcas pēkšņi kļuva pārpildītas. Bet bieži par to pārpildītību vienkārši tika melots. 

Slimnīcas turpināja uzņemt no citām slimībām mirstošus cilvēkus, bet samazināja viņu ārstēšanu, aizbildinoties ar pandēmiju. Un šos večukus katru dienu testēja uz vīrusu. Slimnīca ir vīrusu izplatības epicentrs, tāpēc viņi visi agrāk vai vēlāk uzrādīja pozitīvu testu. Uzreiz tika nosūtīti uz kovida nodaļu, lai gan kādiem 70% (!!!)nebija vispār nekādu simptomu... Un to vienā intervijā acīmredzami netīšām atzina arī viens ārsts. Tas bija publicēts apollo.lv. Ārsts teica apmēram tā - "Šobrīd ir tā, ka kādiem 70% kovid pacientu nav simptomu."... Bet ļoti ātri šo rakstu noslēpa tik dziļi, ka, tikai precīzi zinot, ko meklē, to varēs atrast. 

Principā viss bija viena milzīga izlikšanās, jo gripas gados, ja būtu taisījuši testus, arī būtu tikpat daudz saslimušo. Bet pa TV mums rādīja, ka cilvēki smok, radot iespaidu, ka visi ar pozitīvu testu mirst briesmīgā nāvē nosmokot. Realitātē varbūt bija augstāks procents smagi slimo, bet tas bija nebūtiski mazs. Un fakti to pierāda. 

Vidējais mirušā vecums no kovida Anglijā bija 82 gadi... Tāds pats kā citus gadus no gripas... Kopējā mirstība kādus pēdējos piecus gadus Anglijā bija 10 cilvēki uz 1000. Tas ir ārkārtīgi mazs skaitlis, ko panāca ar lielu imigrantu skaitu darbspējīgā vecumā, kuri turpināja iebraukt kādus 15 gadus bez apstājas. Nevienā normālā valstī tik zema mirstība nav iespējama normālos apstākļos. Latvijā vidēji mirst 14 cilvēki uz 1000, kas arī ir tas normālais vidējais rādītājs. 

Tagad, 2020. gadā Anglijā mirstība pieauga līdz 11 cilvēkiem uz 1000... Tātad, par vienu vairāk nekā pēdējos 10 gadus, un tas papildus mirušais bija 82 gadus vecs... Vai šie rādītāji liecina par kaut ko ārkārtēju un to, ka jāsāk celt panika par pandēmiju? Man noteikti tā nešķiet. 

Latvijā mirstība 2020. gadā pieauga no 14 līdz 15 uz 1000. Bet tāda tā bija arī vairākus 90. gados pēc kārtas, kad bija ekonomiskā depresija. Un 1993. vai 1994. tā bija 16 uz katru 1000. Un neviens nekādu pandēmiju nepasludināja. Jāatzīst, ka 2021. gadā mirstība Latvijā bija ap 17 uz 1000. Bet atcerēsimies, ka depresijai sabiedrībā vienmēr seko augstākā mirstība. Un visi tie ierobežojumi bija kā ieslodzījums tieši veciem cilvēkiem. Turklāt visur Eiropā pamatīgi ierobežoja ārstēšanu pret citām slimībām. Sekas ir pamatīgi augstāka mirstība visā Eiropā vēl šobrīd... Principā ar šiem lokdauniem cilvēkus nogalināja. 

Tālāk! Bils Geitss jau gadiem ilgi stāstīja, ka cilvēku pasaulē ir par daudz un to skaitu vajag samazināt. Turklāt viņš teica, ka to var darīt ar vakcīnu palīdzību. Viņš gan to skaidroja citā kontekstā, bet doma jau ir tā pati, un viņa argumenti bija vienkārši melīgi, jo bija stulbi. Uz šī fona interesanta liekas sakritība, ka no vīrusa apraksta ir izņemta norāde uz reproduktīvo veselību. Turklāt, zinot, ka šīs vakcīnas nepalīdz, ar pandēmijas palīdzību varēja piespiest potēt visus un vairākas reizes gadā. BILAM PANDĒMIJA BIJA TĀDA VISTIŅA, KAS DĒJ ZELTA OLIŅAS...  Vienkārši izcils un drošs milzīgas naudas pelnīšanas veids. Vienā intervijā jau pandēmijas beigas Bils bija atklāts kā nekad. Viņš teica ar patiesu nožēlu šo: "Diemžēl izslimošana dod labāku imunitāti nekā vakcīnas."

Ja tam visam pa virsu pieminam, ka Bils Geits samaksāja Pasaules Veselības organizācijai 370 miljonus, pirms tā izsludināja pandēmiju pret vīrusu, ar kuru Bils bija strādājis gadiem, tad tas viss vispār izskatās kā lielākais korupcijas gadījums pasaulē... 

Tālāk par ārstēšanu. Kad vēl vakcīnas nebija gatava, es uzdūros viena angļu zinātnieka pētījumam. Man ir kaut kur saglabāts links uz to rakstu. Tur bija teikts, ka šis vīruss mirst 5 minūšu laikā plus 65 grādun temperatūrā. Un ka tas mirst 15 minūšu laikā plus 55 grādos. Principā parasta pirts temperatūra. Nav brīnums, ka Baltkrievijas Lukašenko visus aicināja uz pirti, maskas un vakcīnas tur bija pilnīgi brīva katra paša izvēle, pilnīgi nekas ne uz brīdi nebija slēgts. Un nekas, mirstība mazāka nekā Latvijā... Tā notiek, kad valsti vada zinošs un atbildīgs cilvēks, kurš nepārdos savu tautu par sudraba grašiem. 

Turklāt man pašam ir personiska pieredze ar to, kā karstums izārstē no šiem vīrusiem. Kad man bija kādi 13 vai 14 gadi, es saķēru gripu. Esmu diezgan drošs, ka lietoju temperatūru pazeminošas zāles. Sāka palikt sliktāk un sliktāk. Sākās elpošanas grūtības, smakšana, panika. Dzīvojām dziļos laukos, un ceļi bija aizputināti. Domāju, ka nomiršu. Bet vecmamma uzvārīja katliņā ūdeni, pielika kumelīšu tēju, lika pārliekties pāri katliņam, pārklāja dvieli pāri galvai, lai tvaiki neiet zudumā, un lika elpot karstos tvaikus. Jau pavisam drīz situācija sāka normalizēties. Nekādu skābekļa masku nevajadzēja. 

Gribu pievērst uzmanību tam, ka temperatūra šim vīrusam nepatīk. Un ķermeņa reakcija, palielinot temperatūru vīrusa klātbūtnē, ir daļa no imūnsistēmas reakcijas, kas palīdz tikt galā ar vīrusu. Karstums, pat ja nav tik liels, lai nogalinātu vīrusu, to novājina. Tāpēc nekādā gadījumā nedrīkst dzert paracetamolus, ibuprofēnus utt... Tas ir noziegums pret sabiedrību, ka uz šīm zālēm  DAŽREIZ tiek viltīgi rakstīts, ka tās efektīvi palīdz pret gripu... Patiesībā tās nomāc simptomus. Bet tas rada vīrusam labvēlīgāku vidi, ļaujot tam savairoties... 

Bet pilnīgi visos gadījumos, kad cilvēkiem bija smagas sekas, sevišķi, ja šie cilvēki bija nosacīti jauni, viņi visi kā viens bija lietojuši šāda veida zāles no pirmās dienas un bez pārtraukuma. Bet jūs neko par šo nekad nedzirdēsiet medijos, jo pilnīgi viss ar šo saistītais tiek momentā izmests bez paziņojumiem. Ielieciet šo manu rakstu YouTube un paskatieties, vai tas tur vēl būs pēc pusstundas. Nebūs. 

Tātad pirtis ir labas, zāles sliktas. Var iztikt ar karsta tvaika elpošanas procedūrām. Mūsu senči šo metodi lietoja gadu simtiem ilgi, lai izārstētos no šiem vīrusiem. Kāpēc tas nekur netika pieminēts visas pandēmijas laikā, tāpat kā paracetamolu sliktā ietekme, kad runa ir par šo vīrusu? Pat, ja bija stipras galvassāpes un bija tās jāiedzer (vienu reizi...), tad nodzīto temperatūru vajadzēja kompensēt ar karstu tēju dzeršanu un satīšanos tā, lai visu laiku ir karsti. 

Turklāt imunitāte pret šiem vīrusiem izstrādājas, ja atrodamies to ietekmes zonā visu laiku. Regulāra vīrusu deva imunitātei ir kā muskuļiem iešana uz sporta zāli... Bet pretējais tika darīts pilnīgi visā, it kā kāds gribēja palielināt mirušo skaitu... Cilvēku socializēšanos ierobežoja. Tas kopā ar vientulības izraisīto depresiju novājināja cilvēku imunitāti. 

Īsumā jūs tagad zināt, kāpēc es uzskatu visu šo pandēmiju par lielāko krāpšanu cilvēces vēsturē... Noteikti kaut ko svarīgu aizmirsu pieminēt... Bet iemeslus manai nostājai nevakcinēties būsiet sapratuši... 

Novērtē šo rakstu:

202
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...