Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Zinu, ka temats, kuru piedāvāju publicēt ir ļoti jūtīgs un lielākā daļa žurnālistu vēl nav gatavi to sākt cilāt, bet var būt, ka ir jau nobrieduši... Runa ir atkal par pandēmiju un vakcinācijām, un par to, cik daudz tajā visā bija melu un puspatiesību. 

Nupat noskatījos diskusiju starp ReBaltica žurnālisti Ingu Spriņģi un Zuargusu. Bija interesanti un informatīvi. Jauki cilvēki. Palika iespaids, ka Inga patiešām no sirds un labakas sirdsapziņas dara to, ko uzskata par pareizu. Tomēr iekrita acīs arī kas cits. Vakseru nometnē neviens nezina, kas notiek un kā domā antivakseri, kāpēc viņi par tādiem kļuvusi. Viss. ko viņi varēja pateikt, ir pieminēt ārkārtīgi mazu daļu no antivakseru grupas, kuri sludina, ka ar vakcīnām mēs visi tiekam sačipoti. Arī tas, kādus argumentus lieto antivakseri, viņi nezināja. 

Nav jau arī brīnums, jo no medijiem masveidīgi tiek dzēsta visa informācija, kas satur faktus, kuri varētu pierādīt to milzīgo absurdumu, kas pavada pandēmiju un vakcinēšanas vājprātu. Ierakstīju komentāru zem tā video, bet tas ļoti ātri pazuda. Tāpēc nolēmu pārbaudīt, vai pietiek.com ir tāds demokrātijas un vārda brīvības rupors, kā portāla autoriem tīk domāt... 

Es neesmu vakcinēties, un arī mani bērni nav vakcinēti. Visu pandēmijas laiku strādāju un atrados sabiedrībā, un mani bērni turpināja iet uz skolu, jo Anglijā to varēja, ja vecāki strādāja sabiedrības pastāvēšanai svarīgos darbos. Ne tikai neviens nenomira, bet pat nebija pilnīgi nekā citādāka nekā citus gadus, ieskaitot plašāku teritoriju ar visiem kaimiņiem. Ja neskatītos TV, pat nenojaustu, ka apkārt plosās pandēmija... Bet ne par to ir stāsts. Stāsts ir par to, ka lielās mediju platformas stingri kontrolē, kas tiek pateikts. Visu "nepareizo" ļoti ātri izdzēš. Un tad vēl viņi kaut ko runā par to, ka Ķīnā esot interneta kontrole... 

Mans izdzēstais komentārs: 

Tātad mana nostāja pret vīrusu un pandēmiju sākās vēl gripas laikos. Un tā bija tikai pret gripas vakcīnām. Bet tam bija labs iemesls. 

Šajā brīdī ir svarīgi pieminēt, ka gripas un koronavīrusi ir gandrīz identiski. Tātad ir tikai loģiski sagaidīt, ka tie uzvedīsies identiski arī vakcīnu gadījumā... Un tas mediķiem ir bijis zināms jau gadu desmitiem... 

Viss sākās tā: kaut kad sen dzirdēju cilvēkus kritizējam vakcinēšanos pret šiem saaukstēšanās vīrusiem un nolēmu visu izpētīt pats. Un neklausījos kaut kādu īpatņu viedokļus, bet meklēju ārstu un zinātnieku pētījumus par vakcinēšanos pret gripu. Kad biju pabeidzis, nekad vairs neesmu piedalījies vakcinēšanās pasākumos. Būs kādi 15 gadi kopš atsakos potēties PRET ŠIEM VĪRUSIEM. 

Pirmkārt, atklāju, ka vakcīnas pret šiem vīrusiem ir bezjēdzīgas un nestrādā. Tas bija tieši no pētījumu rezultātiem. Par to var secināt no tā, ka saslimušo īpatsvars pret gripu potētajiem ir gandrīz tikpat liels kā nepotētajiem. No tā zināju, ka ne tikai vakcīnas nepasargā no saslimšanas ar šiem vīrusiem UN TO TĀLĀKAS IZPLATĪŠANAS, bet neviens nebūs pasargāts arī no nopietnas slimības gaitas un pat nāves. 

Taču, tā kā tas viss ir saistīts ar milzīgu peļņu farmācijas kompānijām, tad nav šaubu, ka viņi nevilcinoties pavilktu rezultātus virzienā sev par labu. Interesanti, ka vairākas vakcīnu ražojošās farmācijas kompānijas ir maksājušas MILJARDOS mērāmus sodus par blakusefektu noklusēšanu kaut kādām zālēm. Izņemot Pfizer, kuri vispār neko līdz šai vakcīnai nekad nebija spējuši radīt... 

Turklāt ntklājās, ka vairākos gados pret gripu vakcinētie cieta vairāk un izteiktāk no gripas nekā nevakcinētie, un zinātnieki līdz pat šai dienai nezina - kāpēc... Pat slavenais melis Fauči to atzina vienā intervijā, kas vēl tagad ir atrodama internetā. Viņš gan runāja tikai par vienu gadu ar tādu iznākumu un bērniem... Bet tādi gadi ir bijuši vairāki, un cieta plašāka sabiedrības daļa. Bet šie tik turpina ražot tos mēslus. 

Secinājums: vakcīnas neko nedod pret šiem vīrusiem un ar lielu iespēju var radīt blakusefektus, jo virknei cilvēku tādi būs neizbēgami... Tātad kāpēc vispār vakcinēties??? Un tajā brīdī, kad visi tā saucamie medicīnas spīdekļi un superorganizācijas visi kā viens apgalvoja (arī Latvijā), ka vakcīnas ne tikai pasargās no smagas slimības gaitas un nāves, bet pat no vīrusa saķeršanās un tālākas izplatīšanas, man momentā bija skaidrs, ka notiek kaut kāda masīva melošana. 

Manos meklējumos es uzdūros arī uz kādas studentes pētījumu par vakcīnu efektivitāti pret šiem vīrusiem cūkām. Pētījums nosedza vakcinēšanas periodu par apmēram 30 gadiem. Zināms, ka cūkas orgāni ir vislīdzīgākie cilvēkam. Un cūku vakcīnām lieto tās pašas tehnoloģijas, ko cilvēkiem, tāpēc var izmantot salīdzinājumos.  Interesanti bija tas, ka cūku gadījumā runa bija par Respiratoro UN Reproduktīvo Vīrusu, lai gan tiek atzīts, ka šis ir tas pats vīruss, kas izraisa gripu, kas ir koronavīruss vai parastais saaukstēšanās vīruss. Tas man lika uzdot jautājumus par to, ka varbūt arī cilvēku gadījumā tas izraisa spontānus abortus un neauglību... Bet tad pārmērīga vakcinācija to visu tikai pasliktinātu. Bet pretēji elpošanas problēmām mēs neizjūtam simptomus. kad mūsu reproduktīvā veselība ir skarta. Interesanti, ka vakcinēšanās pašā karstumā britu premjera Borisa Džonsona sievai bija spontānais aborts. Ziņas par viņas vakcinēšanās statusu tiek slēptas.. 

Lai vai kā, pētījuma autores secinājumi bija jocīgi. Viņa atzina, ka ir redzams, kāpēc vakcinēšanās tiek uzskatīta par neefektīvu, bet arī piebilda, ka īsti to apgalvot gan nevarot... Ak jā, viņa šajā pētījumā minēja, ka dažreiz vakcinētajām cūkām bija spontānie aborti un tieši saistīti ar vakcinēšanu... 

Man tuvu cilvēku lokā ir vairāki gadījumi, kad cilvēki piekrita ģimenes ārsta aicinājumam un savakcinējās pret gripu, lai nebūtu jāizlaiž darbs gripas dēļ. Un uzmini nu, kas tajā gadā saķēra briesmīgāko gripu savā mūžā. Pēc tam nozvērējās nekad vairs nevakcinēties. Bet tagad ar kovidu atkal tika piespiesti.

Bet ko darīt, vai ne? Mums taču cita nekā nav, un cilvēku tūkstoši katru dienu mira nosmokot vienā pašā Anglijā, nerunājot par pārējo pasauli. Bet vai tā patiešām bija? 

Izrādās, ka ne tikai stāsti par mirstību no vīrusa ir desmitkāršoti, bet arī pastāv labi pārbaudītas metodes, kā pret šo vīrusu cīnīties, un zināšanas par to, ko nekādā gadījumā nedarīt, lai nesarežģītu savu stāvokli, bet visi darīja. 

Īsumā, pirtis un karstu tvaiku elpošanas procedūras ir visefektīvākais (iespējams, ka vienīgais) veids, kas palīdz pret šiem vīrusiem, ieskaitot gripu un kovidu. Tas, ko nekādi nedrīkst darīt, ir - nedrīkst dzert temperatūru samazinošas zāles. Visu paskaidrošu vēlāk detalizētāk. 

Manā tiešajā lokā ir cilvēki, kuri strādāja slimnīcā Anglijā no pirmajām pandēmijas dienām. Tas, ko viņi teica, mani pārsteidza. Viņi teica, ka slimnīcas ir pilnas ar veciem cilvēkiem, kuri mira no citām savām slimībām, un viņiem nebija vispār nekādu kovida simptomu. Man teica, ka visa tā panika ir ārkārtīgi jocīga. 

Lieta tāda, ka medicīniski mēs neesam slimi, ja mums nav simptomu, jo mūsos visu laiku atrodas pat vairāki simti vīrusu, kas potenciāli var būt bīstami. Ja nav simptomu, organisms lieliski tiek ar vīrusu galā, un cilvēks nav atzīstams par slimu. Bet tas viss tika ignorēts tikai šī vīrusa gadījumā. 

Interesanti, ka gan Anglijā, gan Latvijā vairākus gadus pirms kovida notika dažāda līmeņa veselības sistēmu reformas, kurās viena no prioritātēm bija gultasvietu samazināšana... Nav brīnums, ka pēc tam diezgan parastas gripas gadā visas slimnīcas pēkšņi kļuva pārpildītas. Bet bieži par to pārpildītību vienkārši tika melots. 

Slimnīcas turpināja uzņemt no citām slimībām mirstošus cilvēkus, bet samazināja viņu ārstēšanu, aizbildinoties ar pandēmiju. Un šos večukus katru dienu testēja uz vīrusu. Slimnīca ir vīrusu izplatības epicentrs, tāpēc viņi visi agrāk vai vēlāk uzrādīja pozitīvu testu. Uzreiz tika nosūtīti uz kovida nodaļu, lai gan kādiem 70% (!!!)nebija vispār nekādu simptomu... Un to vienā intervijā acīmredzami netīšām atzina arī viens ārsts. Tas bija publicēts apollo.lv. Ārsts teica apmēram tā - "Šobrīd ir tā, ka kādiem 70% kovid pacientu nav simptomu."... Bet ļoti ātri šo rakstu noslēpa tik dziļi, ka, tikai precīzi zinot, ko meklē, to varēs atrast. 

Principā viss bija viena milzīga izlikšanās, jo gripas gados, ja būtu taisījuši testus, arī būtu tikpat daudz saslimušo. Bet pa TV mums rādīja, ka cilvēki smok, radot iespaidu, ka visi ar pozitīvu testu mirst briesmīgā nāvē nosmokot. Realitātē varbūt bija augstāks procents smagi slimo, bet tas bija nebūtiski mazs. Un fakti to pierāda. 

Vidējais mirušā vecums no kovida Anglijā bija 82 gadi... Tāds pats kā citus gadus no gripas... Kopējā mirstība kādus pēdējos piecus gadus Anglijā bija 10 cilvēki uz 1000. Tas ir ārkārtīgi mazs skaitlis, ko panāca ar lielu imigrantu skaitu darbspējīgā vecumā, kuri turpināja iebraukt kādus 15 gadus bez apstājas. Nevienā normālā valstī tik zema mirstība nav iespējama normālos apstākļos. Latvijā vidēji mirst 14 cilvēki uz 1000, kas arī ir tas normālais vidējais rādītājs. 

Tagad, 2020. gadā Anglijā mirstība pieauga līdz 11 cilvēkiem uz 1000... Tātad, par vienu vairāk nekā pēdējos 10 gadus, un tas papildus mirušais bija 82 gadus vecs... Vai šie rādītāji liecina par kaut ko ārkārtēju un to, ka jāsāk celt panika par pandēmiju? Man noteikti tā nešķiet. 

Latvijā mirstība 2020. gadā pieauga no 14 līdz 15 uz 1000. Bet tāda tā bija arī vairākus 90. gados pēc kārtas, kad bija ekonomiskā depresija. Un 1993. vai 1994. tā bija 16 uz katru 1000. Un neviens nekādu pandēmiju nepasludināja. Jāatzīst, ka 2021. gadā mirstība Latvijā bija ap 17 uz 1000. Bet atcerēsimies, ka depresijai sabiedrībā vienmēr seko augstākā mirstība. Un visi tie ierobežojumi bija kā ieslodzījums tieši veciem cilvēkiem. Turklāt visur Eiropā pamatīgi ierobežoja ārstēšanu pret citām slimībām. Sekas ir pamatīgi augstāka mirstība visā Eiropā vēl šobrīd... Principā ar šiem lokdauniem cilvēkus nogalināja. 

Tālāk! Bils Geitss jau gadiem ilgi stāstīja, ka cilvēku pasaulē ir par daudz un to skaitu vajag samazināt. Turklāt viņš teica, ka to var darīt ar vakcīnu palīdzību. Viņš gan to skaidroja citā kontekstā, bet doma jau ir tā pati, un viņa argumenti bija vienkārši melīgi, jo bija stulbi. Uz šī fona interesanta liekas sakritība, ka no vīrusa apraksta ir izņemta norāde uz reproduktīvo veselību. Turklāt, zinot, ka šīs vakcīnas nepalīdz, ar pandēmijas palīdzību varēja piespiest potēt visus un vairākas reizes gadā. BILAM PANDĒMIJA BIJA TĀDA VISTIŅA, KAS DĒJ ZELTA OLIŅAS...  Vienkārši izcils un drošs milzīgas naudas pelnīšanas veids. Vienā intervijā jau pandēmijas beigas Bils bija atklāts kā nekad. Viņš teica ar patiesu nožēlu šo: "Diemžēl izslimošana dod labāku imunitāti nekā vakcīnas."

Ja tam visam pa virsu pieminam, ka Bils Geits samaksāja Pasaules Veselības organizācijai 370 miljonus, pirms tā izsludināja pandēmiju pret vīrusu, ar kuru Bils bija strādājis gadiem, tad tas viss vispār izskatās kā lielākais korupcijas gadījums pasaulē... 

Tālāk par ārstēšanu. Kad vēl vakcīnas nebija gatava, es uzdūros viena angļu zinātnieka pētījumam. Man ir kaut kur saglabāts links uz to rakstu. Tur bija teikts, ka šis vīruss mirst 5 minūšu laikā plus 65 grādun temperatūrā. Un ka tas mirst 15 minūšu laikā plus 55 grādos. Principā parasta pirts temperatūra. Nav brīnums, ka Baltkrievijas Lukašenko visus aicināja uz pirti, maskas un vakcīnas tur bija pilnīgi brīva katra paša izvēle, pilnīgi nekas ne uz brīdi nebija slēgts. Un nekas, mirstība mazāka nekā Latvijā... Tā notiek, kad valsti vada zinošs un atbildīgs cilvēks, kurš nepārdos savu tautu par sudraba grašiem. 

Turklāt man pašam ir personiska pieredze ar to, kā karstums izārstē no šiem vīrusiem. Kad man bija kādi 13 vai 14 gadi, es saķēru gripu. Esmu diezgan drošs, ka lietoju temperatūru pazeminošas zāles. Sāka palikt sliktāk un sliktāk. Sākās elpošanas grūtības, smakšana, panika. Dzīvojām dziļos laukos, un ceļi bija aizputināti. Domāju, ka nomiršu. Bet vecmamma uzvārīja katliņā ūdeni, pielika kumelīšu tēju, lika pārliekties pāri katliņam, pārklāja dvieli pāri galvai, lai tvaiki neiet zudumā, un lika elpot karstos tvaikus. Jau pavisam drīz situācija sāka normalizēties. Nekādu skābekļa masku nevajadzēja. 

Gribu pievērst uzmanību tam, ka temperatūra šim vīrusam nepatīk. Un ķermeņa reakcija, palielinot temperatūru vīrusa klātbūtnē, ir daļa no imūnsistēmas reakcijas, kas palīdz tikt galā ar vīrusu. Karstums, pat ja nav tik liels, lai nogalinātu vīrusu, to novājina. Tāpēc nekādā gadījumā nedrīkst dzert paracetamolus, ibuprofēnus utt... Tas ir noziegums pret sabiedrību, ka uz šīm zālēm  DAŽREIZ tiek viltīgi rakstīts, ka tās efektīvi palīdz pret gripu... Patiesībā tās nomāc simptomus. Bet tas rada vīrusam labvēlīgāku vidi, ļaujot tam savairoties... 

Bet pilnīgi visos gadījumos, kad cilvēkiem bija smagas sekas, sevišķi, ja šie cilvēki bija nosacīti jauni, viņi visi kā viens bija lietojuši šāda veida zāles no pirmās dienas un bez pārtraukuma. Bet jūs neko par šo nekad nedzirdēsiet medijos, jo pilnīgi viss ar šo saistītais tiek momentā izmests bez paziņojumiem. Ielieciet šo manu rakstu YouTube un paskatieties, vai tas tur vēl būs pēc pusstundas. Nebūs. 

Tātad pirtis ir labas, zāles sliktas. Var iztikt ar karsta tvaika elpošanas procedūrām. Mūsu senči šo metodi lietoja gadu simtiem ilgi, lai izārstētos no šiem vīrusiem. Kāpēc tas nekur netika pieminēts visas pandēmijas laikā, tāpat kā paracetamolu sliktā ietekme, kad runa ir par šo vīrusu? Pat, ja bija stipras galvassāpes un bija tās jāiedzer (vienu reizi...), tad nodzīto temperatūru vajadzēja kompensēt ar karstu tēju dzeršanu un satīšanos tā, lai visu laiku ir karsti. 

Turklāt imunitāte pret šiem vīrusiem izstrādājas, ja atrodamies to ietekmes zonā visu laiku. Regulāra vīrusu deva imunitātei ir kā muskuļiem iešana uz sporta zāli... Bet pretējais tika darīts pilnīgi visā, it kā kāds gribēja palielināt mirušo skaitu... Cilvēku socializēšanos ierobežoja. Tas kopā ar vientulības izraisīto depresiju novājināja cilvēku imunitāti. 

Īsumā jūs tagad zināt, kāpēc es uzskatu visu šo pandēmiju par lielāko krāpšanu cilvēces vēsturē... Noteikti kaut ko svarīgu aizmirsu pieminēt... Bet iemeslus manai nostājai nevakcinēties būsiet sapratuši... 

Novērtē šo rakstu:

202
15

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...