Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

11.07.2018. 18:15

(car) Latv.Radio 1 -kā TASS... ziņoja, ka biedrs , jeb jūdenes DĒLS-esot tā PĀRPŪLĒJIES Latvijas 100 gades pasākumos, kur notika Nacionālie Svētku Starptautiski svarīgie Notikumi-Rīg Ceļus un Laukumus "Novadīja'" pilnīgā HAOSĀ"-esot PĀRPŪTĪJIES SPĀNIJĀ. Viss precīzi saskaņā...ar ""Cianas gudro""protokoliem. Kā jau tieshā okupanta-virsnieka DĒLS-jebkurā brīdī var aizbraukt prom-individuāli-vai ar pārējiem.SAVĒJIEM-.pie SAVĒJIEM....Vismaz bija TĪRĀKS GAISS...(kiss2)..

Atbildēt

andris a

16.06.2018. 14:08


(grill)(flag:lv)(grill)Šajā laikā, kad latviešiem labi zināmais budistu līderis Dalailama saka Priecājos par Baltijas valstu SPĒJU grūtos laikos saglabāt-realizēt APŅĒMĪBU kļūt BRĪVIEM . Bez BRĪVĪBAS CILVĒKS nevar realizēt savu inteliģenci un radošumu.Bet Viņš jau nu varēja izdalīt katras Baltijas valsts lielo atšķirību.Piemēram, Lietuvas valstī 90% pamattautas ir lietuvieši. Latvijas valstī esam orient. 60 % latvieši kā pamattauta. Tas ir atklāts GENOCĪDS pret mūsu pamattautu. Labi, ka šo stāvokli regulāri izgaismo avīze DDD.Tas, ka regulāri Latviju MSLīdzekļos nosauc par ""NACIONĀLU VALSTI"" ir nožēlojami un melīgi. Lai jebkuru valsti nosauktu par NACIONĀLU-atbilstoši Starptautiskaliem Likumiem-pamattautai / arī latviešiem/ ir jābūt vairāk kā 80% no kopējā Tautas sastāva, nerēķinot ĪSLAICĪGI iebraukušos patvērumu meklētājus un darbaspēka.Ir steidzami, ar pasaules sabiedrības palīdzību jau 2018.g. jāŗealizē Latviešu tautas un valsts DEOKUPĀCIJU UN DEKOLONIZĀCIJU-LIKUMIGI IZRAIDOT no Latvijas -AIZKAVĒJUŠOS -KOLONISTUS- uz savām TĒVZEMĒM vai valstīm, kas viņus pieņems. Šīm darbībām varētu atvēlēt daļu % no 700 000 000 / miljardiem eiro/, ko Krievijas Varas Institūcijas ir parādā Latvijas valstij par Latvijas OKUPĀCIJU--genocīdu pret Latviešiem, valsts izzagšanu, komunistiskās noziedzīgās infrastruktūras ieviešanu, masveida DEPORTĀCIJĀM- 1941/-1945.G. un faktiski no 1939.-1991. /1993.G./ Mūsu situācijā jauni imigranti -bēgļi Latvijā nav pieņemami-, bet ir amorāli un noziedzīgi. Tagadējā Austrijas valsts Valdības rīcība KOPĀ ar PROGRESĪVO ES VALSTU VADĪTĀJIEM veidot ES Likumu, ka Austrumu tautu mākslīgi radīto""bēgļu imigrantu"" plūsmu- novirzīt teritorijās ĀRPUS ES teritorijas,kas ir pilnīgi reāla un izpildāma. Bet ..LTV 24 korespontents A.Bogustov"'s tikko intervijā ar A.Pabriku 14.06.2018.g. 1941. g."" Izsūtījuma Projektu""-tā vietā ,jai pateiktu, ka tas bija judokomunistikristiāniskais GENOCĪDS ! pret Latviešu tautu- noteica kā pret CITĀDĀK ..DOMĀJUŠAJIEM -NOŽĒLOJAMS MURGS !(sun)

Atbildēt

A

12.06.2018. 16:24

Zemessargiem kur...?

Atbildēt

Sūds Psbriks no Kustībai PAR

12.06.2018. 07:24

Skaidrs, ka ir vismaz divas politiskas kustības, ko DP organizē saskaņā ar likumu un valsts budžetu - drošībai izdalīti milzu resursi politisko kustību kampaņai. DP virza divas kustības saskaņā ar valsts noslēpumu - Kustība PAR un Potapovas un Bordāna JKP. Kustību PAR afišē Vienotības vietā, bet JKP puskrievu ākstībai.

Par Ilzi Viņķeli, kas mācās speciālā masonu skolā ASV, neko nedzird.

DP un SAB saorganizēs partijas it kā valsts drošības interesēs. SKDS, kas nenes nekādu atbildību par saviem meliem, uztaisīs vajadzīgos reitingus, bet CVK ar Cimdaru atbilstoši pēc vajadzības saskaitīs balsis. Divi Cimdara priekšgājēji "nošāvās". Cimdaram "negribas" to darīt.

Komunisms- cionisms citā veidolā turpinās.

Atbildēt

Divi žīdi hūtēs

12.06.2018. 07:15

Lembergs un Pabriks, sūds no Drošības policijas. Noziedznieks, kas kopā ar DP un SAB, Ēlerti un Āboltiņu organizēja 2009. g. 13. janvāra nekārtības, lai tautai Leņina ideoloģijā nolaistu tvaiku. Izdzimtenis no Drodības policijas veidotss kustības PSR, ko Cimdars un SKDS iebīdīs Saeimā, pareizi skaitot balsis.

Atbildēt

Sūdu Uldis

12.06.2018. 07:11

tas tu Ojār Blumberg, vecai žīdu izdzimteni?

Atbildēt

par 100 ls strada mulki !

11.06.2018. 14:59

viens no lielakajiem vienotibas neliesiem !

Atbildēt

Uldis

11.06.2018. 11:39

»

!?

prāta kroplis nekādi nevar nomierināties,pēc aprobežotības līmeņa un nekaunības no spečuku vai "tautas kalpu" rindām


Vēl viens defektīvs bezvārda bezsugas organisms atnāca izkārnīties. Vai tad IR atejas bedre jau pārpildīta?

Atbildēt

Uldis

11.06.2018. 08:39

»

muldim

"dohoģjagas" ir netulkots tiešais patapinājums no kroplas krievu cilmes valodas slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti...


Izskatās, ka apzīmējumus: "dogoģjaga", "bidla" un "zemākais primāts", esi uzlaikojis uz sevis. Redzu, der, kā uzliets. Nēsā vesels, lai 5 gadus nenovalkājas, kaut gan arī pēc 5 gadiem vēl nebūsi kļuvis par cilvēku.
p.s. visai garai tirādei esi aizmirsis pievienot vēl rusofobs un koprofobs.

Atbildēt

Tvaika ielas 6. palātas Uldim,

10.06.2018. 20:42

kas aizstāv pusžīdieti Ināru Mūrnieci no NA. Tā mauka vazājas pa leģionāru piemiņas vietām Lestenē, kolīdz viņu ievēlēja Saeimā. Tā NA cūka ir par šo komunistu un čekistu 4. maija cionistu varu. Pirms tam viņa neapmeklēja Lesteni un neapmeklēs, kad termiņš silē būs beidzies.

Lai kā nemaldinātu latviešus, mēs redzam, ka desmitiem gadu SKDS rezultāti neatšķiras, lai gan Latviju pametuši 400 000 latviešu, kādi 50 000 genocīda apstākļos uz citiem medību laukiem.

Viennozīmīgi Cimdars saskaitīs tā, lai DP organizētas politiskas kustības nonāktu Saeimā un turpinātu žīdmasonu B' nai B' rith izpildvaras politiku - genocīdu pret latviešu tautu. Kremlis, ko pārvalda cionists, pusžīds, Putins maldina visus cionistu mērķos it kā iejaucoties vēlēšanās. Kam tas vajadzīgs? Lai aktivizētu vēlēāju. Kam? Tiem pašiem cionistu mērķiem - genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

Uldis

10.06.2018. 20:32

»

6. palātas sanitārs

Atkal tas latentais rusofobs muldis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem


Homo sapiens nekad nelietos tādu apzīmējumu, kā rusofobs. Neviens no jums, "dohoģjagām" nebaidās, jūs vienkārši nicina un jūs izsauciet tikai dabīgu pretīgumu.

Atbildēt

Kāpēc Latvijā

10.06.2018. 15:13

ir tik korumpēta valdība, ar likumu jāaizliedz deputātiem migrēt no vienas partijas uz otru, jābūt iespējai deputātu atsaukt no Saeimas darba, ja tas ir savārījis jebkādas " ziepes". Atbilstoši satversmei,vēlēšanas pēc partiju sistēmas ir nelikumīgas. Visas šīs aptaujas, par partiju reitingiem, ir viena acu aizmālēšana tautai.

Atbildēt

Pa riks ir īsts noziedznieks,

10.06.2018. 14:07

ļoti līdzīgs V. Zatleram un Vj. Dombrovskim. Mēsli. Žīdu cionistu mēsli.

Atbildēt

Pabriks ir noziedznieks,

10.06.2018. 14:06

kaut kā dīvaini un "maģiski" žīds? pabriks uzliks galvā žīdu DP hūti un cels jaunu DP partiju Saeimā. Visas pazīmes reāli rāda, ka Kustībai Par žīdu masonu cionistiem "pilsoņi nobalsos" pārliecinoši. Cimdars būs atkal sev izglābis dzīvību.

Atbildēt

Kas nēsā hūtes?

10.06.2018. 13:58

Žīdu atribūtu. Zīmi. Lembergs un Pa riks..

Atbildēt

Joske

10.06.2018. 13:42

šinīs vēlēsanas uzvarēs KPVLV UN JKP, tauta zin par ko balsot,Mārci tu pats teici,ka pārejās partijas izpilda kremļa pavēles.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

10.06.2018. 13:22

»

Uldis

"Galvenā sātana uzvara mūsdienās ir tas, ka viņam izdevies pārliecināt cilvēkus, ka viņš neeksistē...


Atkal tas latentais rusofobs muldis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Uldis

10.06.2018. 12:23

»

Uldim

Vai nu pats esi plànpràtiņš, vai par tādu izliecies, vau nu pats esi pretīgs žīds. Sabiedriskā doma attīstās pati un bez komunistu inteliģences vadības. Kas vēl vakar bija mīti un sazvērtestību runas ķēķa gaisotnē, šodien katrs var izlasīt un pārliecināties, lasot domumentālus zinātniskus pētījumus. ...


Čakša, Šadurskis, Kučinskis.... kā tad!!!
--------------
Tas, ko latviešu valstij un tautai ir nodarījuši čekas pakalpiņi: Rumpītis, Freiberga, Zatlers, Vējonis, Dombrovskis, Pabriks, Rinkēvičs un Kozlovskis, nekādi neapstiprina "žīdu teoriju".
Lai gan starp Krievijas organizētās noziedzības barvežiem ievērojama daļa ir žīdi, kas ir viena no intelektuāli attīstītākām tās pamattautām, tomēr 99,9% to, kuri ar cirvi pārcirtuši pensionāres galvu, dēļ tās niecīgās pensijas, ir krievi.

Atbildēt

Uldim

10.06.2018. 10:40

Vai nu pats esi plànpràtiņš, vai par tādu izliecies, vau nu pats esi pretīgs žīds. Sabiedriskā doma attīstās pati un bez komunistu inteliģences vadības. Kas vēl vakar bija mīti un sazvērtestību runas ķēķa gaisotnē, šodien katrs var izlasīt un pārliecināties, lasot domumentālus zinātniskus pētījumus. Pētījumus, kas balstās uz pierādījumiem.

Lai nekavētos tava attīstība, kas iestrēgusi "čekas pagrabos" vien, tev jāizlasa 2006. g. latviski iznākusī Juri Lina, profesora, Zem Skorpiona zīmes, G. Valdmaņ Starp dzirnakmeņiem, A. Grūtupa Observators, kuras dokumentāli apstiprina to vienu un to pašu - marksism, sociālisms, sociāldemokrātija, komunisms ir žīdu cionistu auglis ar ko paverdzināt un iznīcināt nācijas Vecās Derības garā.

Krievijas FSB, čekas maisu čekisti, Latvijas SAB , DP ir vienas mātes žīdietes bērni - cionisti - žīdu masoni kopš 1842. gada un brīvmūrnieki, kas nav žīdi, bet ir citu nacionalitāšu(iznīdējamo) piederīgi, kurus uzpērk žīdi, ai tie karo pret savu nāciju - spilgti piemēri ir visi 4. maija kliķes VP un MP, šodien redzami to dara Čakša, Šadurskis, Kučinskis, Ašeradens .. Dīvaini uzvārdi...

Atbildēt

Uldis

10.06.2018. 10:13

»

Bendikss neķer starteri

Absolūti aplami spriedumi...


"Galvenā sātana uzvara mūsdienās ir tas, ka viņam izdevies pārliecināt cilvēkus, ka viņš neeksistē"
-------------
Krievijas FSB tas ir izdevies. Plānprātiņi un provokatori maļ vienā laidā pat žīdu masoniem un brīvmūrniekiem, lai čekisti netraucēti varētu veikt savus melnos darbus. "Par", tāpat, kā JKP, "progresīvie", ZRP un Vienotība, kur jau no pirmās dienas Pabriks un Štokenbergs, kā pieredzējuši čekisti, noteica toni un pirms tam LC, DPsaimnieks un LPP ir čekas projekti, lai latviešu valsts nevarētu attīstīties un peldētu kremļa ķīļūdenī.

Atbildēt

Bendikss neķer starteri

10.06.2018. 05:31

Absolūti aplami spriedumi.

Kas ir A. Pabriks? Tāds kā DP aģents vazājas no vienas kustības uz citu. Virs viņa galvas karājas noziegums. Viņš ir viens no komunistu maitu kliķes kopā ar DP 2009. g. 13. janvāra masu nekārtību organizētājiem, kad tautai (latviešu) pēc Ļeņina principien nolaida tvaiku, sadzenot Doma laukumā, sakūdot ar musinošām runām, policija noslēdz visas izejas un virzīja pa Jēkaba ielu garām Saeimas ēkai. Nešaubos, ka pirmo akmeni pacēla DP personas privātās drēbēs.

Kā tad ir ar SKDS aptaujām? Kaktiņš bieži redzēts pusžīda masona Lemberga Šlomo dēla sapulcēs. Aptaujas izrāda stabilu nemainīgumu jau desmitiem gadu, kaut tūkstoši protestējot pamet valsti.

Vēlēšanu procesu ASV un LV nevar salīdzināt. Divi Cimdara priekšgājēji "nošāvās". Viens pat ar diviem šāvieniem. Neticu, ka balsis neskaita cionistu brīvmūrnieki saskaņā ar valsts noslēpumu.

Kustība par. Kustība. Drošības policijai sabiedrības drošības ( brīvmūrnieku un žīdu masonu politikas drošības) interesēs ir tiesības par budžeta naudu veidot politiskas kustības. Pabriks droši iestājas kustībā Par. Kas ar Viņķeli Ilzi? Joprojām mācās speciālā masonu skolā ASV? Ilzei Viņķelei, redzams, žīdu masoni kā A. Pabrikas uzticēs sabiedrības noslēpumus. Redzams, ka Kustību par gatavo speciāli iznīcinātās, ko izdarīja Āboltiņa, vietā. Āboltiņa ar Pabriku un Ēlerti DP vadībā organizēja 2009. g. 13. janvāra masu nekārtības.....

Atbildēt

lauķis

10.06.2018. 05:13

Nepiedalies noziegumā , neatbalsti ļaunumu.

Atbildēt

!

10.06.2018. 04:40

Tekuļi un pakaļā līdēji ir Latvijas politikas nelaime un posts!

Atbildēt

vecais spekulants

09.06.2018. 22:18

Marci ,veco zen ! Sac rakstinu ar to,kas pasutija . A, pasutija ZZS. Sit cauri vilka pelekums . Tas ir - uzgazt kartejo dublu spaini JKP . Cik MARCI piedavaja procentus RD velesanas cinitajiem pret korupciju ? vai nebija 00,2% ? Un NA vienmer tiek ,Kaktina kantori piedavati 3 reizes mazaki procenti neka sanem velesanas . Un tad nevajag aizmirst ari Cimdara kantori ,kura velesanu nakti parasti notiek "parsteigumi" . Un vel

Atbildēt

A

09.06.2018. 21:01

Tas nu ir viens riktigs staigulis.

Atbildēt

Uldis

09.06.2018. 19:17

Kaimiņa partijai nav noziedzīgās pagātnes, kā Bordānam ar LC un slikti raduraksti, kā Potapovai ar tēvu, krievu militāristu, GRUšņiku. Ja Vienotība iekļūs Saeimā, Pabrikam noteikti būtu izredzes, jo viņš stabili ierindojas vienotībnieku neliešu Top 5.

Atbildēt

b.pavilks

09.06.2018. 18:06

Mārci Bendik, vai reizēm, klusos vakaros, Jums negribas parunāties ar savu sirdsapziņu? Īpaši pirms ķeršanās pie rakstišanas par citiem?
Kāds Bendiks joprojām riņķo pa atmiņu takām... TP, TP, TP....

Atbildēt

b. Nevilks

09.06.2018. 17:32

"Kāpēc krīt JKP skaitļi, tik tiešām grūti pateikt."

Atklāts kāds jauns gejbārs, un aptaujājamie vakaros nav mājās?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...