Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

11.07.2018. 19:15

(car) Latv.Radio 1 -kā TASS... ziņoja, ka biedrs , jeb jūdenes DĒLS-esot tā PĀRPŪLĒJIES Latvijas 100 gades pasākumos, kur notika Nacionālie Svētku Starptautiski svarīgie Notikumi-Rīg Ceļus un Laukumus "Novadīja'" pilnīgā HAOSĀ"-esot PĀRPŪTĪJIES SPĀNIJĀ. Viss precīzi saskaņā...ar ""Cianas gudro""protokoliem. Kā jau tieshā okupanta-virsnieka DĒLS-jebkurā brīdī var aizbraukt prom-individuāli-vai ar pārējiem.SAVĒJIEM-.pie SAVĒJIEM....Vismaz bija TĪRĀKS GAISS...(kiss2)..

Atbildēt

andris a

16.06.2018. 15:08


(grill)(flag:lv)(grill)Šajā laikā, kad latviešiem labi zināmais budistu līderis Dalailama saka Priecājos par Baltijas valstu SPĒJU grūtos laikos saglabāt-realizēt APŅĒMĪBU kļūt BRĪVIEM . Bez BRĪVĪBAS CILVĒKS nevar realizēt savu inteliģenci un radošumu.Bet Viņš jau nu varēja izdalīt katras Baltijas valsts lielo atšķirību.Piemēram, Lietuvas valstī 90% pamattautas ir lietuvieši. Latvijas valstī esam orient. 60 % latvieši kā pamattauta. Tas ir atklāts GENOCĪDS pret mūsu pamattautu. Labi, ka šo stāvokli regulāri izgaismo avīze DDD.Tas, ka regulāri Latviju MSLīdzekļos nosauc par ""NACIONĀLU VALSTI"" ir nožēlojami un melīgi. Lai jebkuru valsti nosauktu par NACIONĀLU-atbilstoši Starptautiskaliem Likumiem-pamattautai / arī latviešiem/ ir jābūt vairāk kā 80% no kopējā Tautas sastāva, nerēķinot ĪSLAICĪGI iebraukušos patvērumu meklētājus un darbaspēka.Ir steidzami, ar pasaules sabiedrības palīdzību jau 2018.g. jāŗealizē Latviešu tautas un valsts DEOKUPĀCIJU UN DEKOLONIZĀCIJU-LIKUMIGI IZRAIDOT no Latvijas -AIZKAVĒJUŠOS -KOLONISTUS- uz savām TĒVZEMĒM vai valstīm, kas viņus pieņems. Šīm darbībām varētu atvēlēt daļu % no 700 000 000 / miljardiem eiro/, ko Krievijas Varas Institūcijas ir parādā Latvijas valstij par Latvijas OKUPĀCIJU--genocīdu pret Latviešiem, valsts izzagšanu, komunistiskās noziedzīgās infrastruktūras ieviešanu, masveida DEPORTĀCIJĀM- 1941/-1945.G. un faktiski no 1939.-1991. /1993.G./ Mūsu situācijā jauni imigranti -bēgļi Latvijā nav pieņemami-, bet ir amorāli un noziedzīgi. Tagadējā Austrijas valsts Valdības rīcība KOPĀ ar PROGRESĪVO ES VALSTU VADĪTĀJIEM veidot ES Likumu, ka Austrumu tautu mākslīgi radīto""bēgļu imigrantu"" plūsmu- novirzīt teritorijās ĀRPUS ES teritorijas,kas ir pilnīgi reāla un izpildāma. Bet ..LTV 24 korespontents A.Bogustov"'s tikko intervijā ar A.Pabriku 14.06.2018.g. 1941. g."" Izsūtījuma Projektu""-tā vietā ,jai pateiktu, ka tas bija judokomunistikristiāniskais GENOCĪDS ! pret Latviešu tautu- noteica kā pret CITĀDĀK ..DOMĀJUŠAJIEM -NOŽĒLOJAMS MURGS !(sun)

Atbildēt

A

12.06.2018. 17:24

Zemessargiem kur...?

Atbildēt

Sūds Psbriks no Kustībai PAR

12.06.2018. 08:24

Skaidrs, ka ir vismaz divas politiskas kustības, ko DP organizē saskaņā ar likumu un valsts budžetu - drošībai izdalīti milzu resursi politisko kustību kampaņai. DP virza divas kustības saskaņā ar valsts noslēpumu - Kustība PAR un Potapovas un Bordāna JKP. Kustību PAR afišē Vienotības vietā, bet JKP puskrievu ākstībai.

Par Ilzi Viņķeli, kas mācās speciālā masonu skolā ASV, neko nedzird.

DP un SAB saorganizēs partijas it kā valsts drošības interesēs. SKDS, kas nenes nekādu atbildību par saviem meliem, uztaisīs vajadzīgos reitingus, bet CVK ar Cimdaru atbilstoši pēc vajadzības saskaitīs balsis. Divi Cimdara priekšgājēji "nošāvās". Cimdaram "negribas" to darīt.

Komunisms- cionisms citā veidolā turpinās.

Atbildēt

Divi žīdi hūtēs

12.06.2018. 08:15

Lembergs un Pabriks, sūds no Drošības policijas. Noziedznieks, kas kopā ar DP un SAB, Ēlerti un Āboltiņu organizēja 2009. g. 13. janvāra nekārtības, lai tautai Leņina ideoloģijā nolaistu tvaiku. Izdzimtenis no Drodības policijas veidotss kustības PSR, ko Cimdars un SKDS iebīdīs Saeimā, pareizi skaitot balsis.

Atbildēt

Sūdu Uldis

12.06.2018. 08:11

tas tu Ojār Blumberg, vecai žīdu izdzimteni?

Atbildēt

par 100 ls strada mulki !

11.06.2018. 15:59

viens no lielakajiem vienotibas neliesiem !

Atbildēt

Uldis

11.06.2018. 12:39

»

!?

prāta kroplis nekādi nevar nomierināties,pēc aprobežotības līmeņa un nekaunības no spečuku vai "tautas kalpu" rindām


Vēl viens defektīvs bezvārda bezsugas organisms atnāca izkārnīties. Vai tad IR atejas bedre jau pārpildīta?

Atbildēt

Uldis

11.06.2018. 09:39

»

muldim

"dohoģjagas" ir netulkots tiešais patapinājums no kroplas krievu cilmes valodas slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti...


Izskatās, ka apzīmējumus: "dogoģjaga", "bidla" un "zemākais primāts", esi uzlaikojis uz sevis. Redzu, der, kā uzliets. Nēsā vesels, lai 5 gadus nenovalkājas, kaut gan arī pēc 5 gadiem vēl nebūsi kļuvis par cilvēku.
p.s. visai garai tirādei esi aizmirsis pievienot vēl rusofobs un koprofobs.

Atbildēt

Tvaika ielas 6. palātas Uldim,

10.06.2018. 21:42

kas aizstāv pusžīdieti Ināru Mūrnieci no NA. Tā mauka vazājas pa leģionāru piemiņas vietām Lestenē, kolīdz viņu ievēlēja Saeimā. Tā NA cūka ir par šo komunistu un čekistu 4. maija cionistu varu. Pirms tam viņa neapmeklēja Lesteni un neapmeklēs, kad termiņš silē būs beidzies.

Lai kā nemaldinātu latviešus, mēs redzam, ka desmitiem gadu SKDS rezultāti neatšķiras, lai gan Latviju pametuši 400 000 latviešu, kādi 50 000 genocīda apstākļos uz citiem medību laukiem.

Viennozīmīgi Cimdars saskaitīs tā, lai DP organizētas politiskas kustības nonāktu Saeimā un turpinātu žīdmasonu B' nai B' rith izpildvaras politiku - genocīdu pret latviešu tautu. Kremlis, ko pārvalda cionists, pusžīds, Putins maldina visus cionistu mērķos it kā iejaucoties vēlēšanās. Kam tas vajadzīgs? Lai aktivizētu vēlēāju. Kam? Tiem pašiem cionistu mērķiem - genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

Uldis

10.06.2018. 21:32

»

6. palātas sanitārs

Atkal tas latentais rusofobs muldis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem


Homo sapiens nekad nelietos tādu apzīmējumu, kā rusofobs. Neviens no jums, "dohoģjagām" nebaidās, jūs vienkārši nicina un jūs izsauciet tikai dabīgu pretīgumu.

Atbildēt

Kāpēc Latvijā

10.06.2018. 16:13

ir tik korumpēta valdība, ar likumu jāaizliedz deputātiem migrēt no vienas partijas uz otru, jābūt iespējai deputātu atsaukt no Saeimas darba, ja tas ir savārījis jebkādas " ziepes". Atbilstoši satversmei,vēlēšanas pēc partiju sistēmas ir nelikumīgas. Visas šīs aptaujas, par partiju reitingiem, ir viena acu aizmālēšana tautai.

Atbildēt

Pa riks ir īsts noziedznieks,

10.06.2018. 15:07

ļoti līdzīgs V. Zatleram un Vj. Dombrovskim. Mēsli. Žīdu cionistu mēsli.

Atbildēt

Pabriks ir noziedznieks,

10.06.2018. 15:06

kaut kā dīvaini un "maģiski" žīds? pabriks uzliks galvā žīdu DP hūti un cels jaunu DP partiju Saeimā. Visas pazīmes reāli rāda, ka Kustībai Par žīdu masonu cionistiem "pilsoņi nobalsos" pārliecinoši. Cimdars būs atkal sev izglābis dzīvību.

Atbildēt

Kas nēsā hūtes?

10.06.2018. 14:58

Žīdu atribūtu. Zīmi. Lembergs un Pa riks..

Atbildēt

Joske

10.06.2018. 14:42

šinīs vēlēsanas uzvarēs KPVLV UN JKP, tauta zin par ko balsot,Mārci tu pats teici,ka pārejās partijas izpilda kremļa pavēles.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

10.06.2018. 14:22

»

Uldis

"Galvenā sātana uzvara mūsdienās ir tas, ka viņam izdevies pārliecināt cilvēkus, ka viņš neeksistē...


Atkal tas latentais rusofobs muldis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Uldis

10.06.2018. 13:23

»

Uldim

Vai nu pats esi plànpràtiņš, vai par tādu izliecies, vau nu pats esi pretīgs žīds. Sabiedriskā doma attīstās pati un bez komunistu inteliģences vadības. Kas vēl vakar bija mīti un sazvērtestību runas ķēķa gaisotnē, šodien katrs var izlasīt un pārliecināties, lasot domumentālus zinātniskus pētījumus. ...


Čakša, Šadurskis, Kučinskis.... kā tad!!!
--------------
Tas, ko latviešu valstij un tautai ir nodarījuši čekas pakalpiņi: Rumpītis, Freiberga, Zatlers, Vējonis, Dombrovskis, Pabriks, Rinkēvičs un Kozlovskis, nekādi neapstiprina "žīdu teoriju".
Lai gan starp Krievijas organizētās noziedzības barvežiem ievērojama daļa ir žīdi, kas ir viena no intelektuāli attīstītākām tās pamattautām, tomēr 99,9% to, kuri ar cirvi pārcirtuši pensionāres galvu, dēļ tās niecīgās pensijas, ir krievi.

Atbildēt

Uldim

10.06.2018. 11:40

Vai nu pats esi plànpràtiņš, vai par tādu izliecies, vau nu pats esi pretīgs žīds. Sabiedriskā doma attīstās pati un bez komunistu inteliģences vadības. Kas vēl vakar bija mīti un sazvērtestību runas ķēķa gaisotnē, šodien katrs var izlasīt un pārliecināties, lasot domumentālus zinātniskus pētījumus. Pētījumus, kas balstās uz pierādījumiem.

Lai nekavētos tava attīstība, kas iestrēgusi "čekas pagrabos" vien, tev jāizlasa 2006. g. latviski iznākusī Juri Lina, profesora, Zem Skorpiona zīmes, G. Valdmaņ Starp dzirnakmeņiem, A. Grūtupa Observators, kuras dokumentāli apstiprina to vienu un to pašu - marksism, sociālisms, sociāldemokrātija, komunisms ir žīdu cionistu auglis ar ko paverdzināt un iznīcināt nācijas Vecās Derības garā.

Krievijas FSB, čekas maisu čekisti, Latvijas SAB , DP ir vienas mātes žīdietes bērni - cionisti - žīdu masoni kopš 1842. gada un brīvmūrnieki, kas nav žīdi, bet ir citu nacionalitāšu(iznīdējamo) piederīgi, kurus uzpērk žīdi, ai tie karo pret savu nāciju - spilgti piemēri ir visi 4. maija kliķes VP un MP, šodien redzami to dara Čakša, Šadurskis, Kučinskis, Ašeradens .. Dīvaini uzvārdi...

Atbildēt

Uldis

10.06.2018. 11:13

»

Bendikss neķer starteri

Absolūti aplami spriedumi...


"Galvenā sātana uzvara mūsdienās ir tas, ka viņam izdevies pārliecināt cilvēkus, ka viņš neeksistē"
-------------
Krievijas FSB tas ir izdevies. Plānprātiņi un provokatori maļ vienā laidā pat žīdu masoniem un brīvmūrniekiem, lai čekisti netraucēti varētu veikt savus melnos darbus. "Par", tāpat, kā JKP, "progresīvie", ZRP un Vienotība, kur jau no pirmās dienas Pabriks un Štokenbergs, kā pieredzējuši čekisti, noteica toni un pirms tam LC, DPsaimnieks un LPP ir čekas projekti, lai latviešu valsts nevarētu attīstīties un peldētu kremļa ķīļūdenī.

Atbildēt

Bendikss neķer starteri

10.06.2018. 06:31

Absolūti aplami spriedumi.

Kas ir A. Pabriks? Tāds kā DP aģents vazājas no vienas kustības uz citu. Virs viņa galvas karājas noziegums. Viņš ir viens no komunistu maitu kliķes kopā ar DP 2009. g. 13. janvāra masu nekārtību organizētājiem, kad tautai (latviešu) pēc Ļeņina principien nolaida tvaiku, sadzenot Doma laukumā, sakūdot ar musinošām runām, policija noslēdz visas izejas un virzīja pa Jēkaba ielu garām Saeimas ēkai. Nešaubos, ka pirmo akmeni pacēla DP personas privātās drēbēs.

Kā tad ir ar SKDS aptaujām? Kaktiņš bieži redzēts pusžīda masona Lemberga Šlomo dēla sapulcēs. Aptaujas izrāda stabilu nemainīgumu jau desmitiem gadu, kaut tūkstoši protestējot pamet valsti.

Vēlēšanu procesu ASV un LV nevar salīdzināt. Divi Cimdara priekšgājēji "nošāvās". Viens pat ar diviem šāvieniem. Neticu, ka balsis neskaita cionistu brīvmūrnieki saskaņā ar valsts noslēpumu.

Kustība par. Kustība. Drošības policijai sabiedrības drošības ( brīvmūrnieku un žīdu masonu politikas drošības) interesēs ir tiesības par budžeta naudu veidot politiskas kustības. Pabriks droši iestājas kustībā Par. Kas ar Viņķeli Ilzi? Joprojām mācās speciālā masonu skolā ASV? Ilzei Viņķelei, redzams, žīdu masoni kā A. Pabrikas uzticēs sabiedrības noslēpumus. Redzams, ka Kustību par gatavo speciāli iznīcinātās, ko izdarīja Āboltiņa, vietā. Āboltiņa ar Pabriku un Ēlerti DP vadībā organizēja 2009. g. 13. janvāra masu nekārtības.....

Atbildēt

lauķis

10.06.2018. 06:13

Nepiedalies noziegumā , neatbalsti ļaunumu.

Atbildēt

!

10.06.2018. 05:40

Tekuļi un pakaļā līdēji ir Latvijas politikas nelaime un posts!

Atbildēt

vecais spekulants

09.06.2018. 23:18

Marci ,veco zen ! Sac rakstinu ar to,kas pasutija . A, pasutija ZZS. Sit cauri vilka pelekums . Tas ir - uzgazt kartejo dublu spaini JKP . Cik MARCI piedavaja procentus RD velesanas cinitajiem pret korupciju ? vai nebija 00,2% ? Un NA vienmer tiek ,Kaktina kantori piedavati 3 reizes mazaki procenti neka sanem velesanas . Un tad nevajag aizmirst ari Cimdara kantori ,kura velesanu nakti parasti notiek "parsteigumi" . Un vel

Atbildēt

A

09.06.2018. 22:01

Tas nu ir viens riktigs staigulis.

Atbildēt

Uldis

09.06.2018. 20:17

Kaimiņa partijai nav noziedzīgās pagātnes, kā Bordānam ar LC un slikti raduraksti, kā Potapovai ar tēvu, krievu militāristu, GRUšņiku. Ja Vienotība iekļūs Saeimā, Pabrikam noteikti būtu izredzes, jo viņš stabili ierindojas vienotībnieku neliešu Top 5.

Atbildēt

b.pavilks

09.06.2018. 19:06

Mārci Bendik, vai reizēm, klusos vakaros, Jums negribas parunāties ar savu sirdsapziņu? Īpaši pirms ķeršanās pie rakstišanas par citiem?
Kāds Bendiks joprojām riņķo pa atmiņu takām... TP, TP, TP....

Atbildēt

b. Nevilks

09.06.2018. 18:32

"Kāpēc krīt JKP skaitļi, tik tiešām grūti pateikt."

Atklāts kāds jauns gejbārs, un aptaujājamie vakaros nav mājās?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...