Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gefüllte Frikadelle

04.09.2020. 10:45

Kaut kas man klusiņām saka priekšā, ka jaunajā Rīgas domes sastāva būs ne mazāk nejēgu un peģiku, kā parasti!

Atbildēt

Tālā gaisma

31.08.2020. 21:51

Šajās vēlēšanās īpaši pretīgi izskatās Jaunais Jenotu saraksts. Tas ir prātam neaptverams, kā dižā, apgarotā komponista dzīvesbiedre - režisore, kas taisa filmas par represētajiem latviešiem (papildus faktam, ka ir arī čekas aģente) varēja kandidēt kopā ar tādu izdzimteni - latviešu represētāju kā prokrieviskais Ķuzis. Tas tikai parāda, kāds konformistisks sūds patiesībā ir arī šis dižais komponists.

Atbildēt

Uldis

31.08.2020. 10:33

Priecē, ka tauta sāk mosties. Vēlēšanu dienā nobalsoja tikai 21%. Demokrātija mūsdienās ir padarīta par elku. Ja lasītu vēstures grāmatās par valdnieku, kurš 70% ienākumus savāc nodokļos un ir morāli pagrimis, tad mēs teiktu, ka tas ir tirāns. Bet šeit mēs esam, tirānijā bez tirāna.

Atbildēt

tiešām nav

30.08.2020. 18:57

»

Nav nekāda pamata priekam

Šo vēlēšanu rezultātā krievu čekistu un komunistu vara Rīgā tiks nomainīta ar viltus latviešu čekistu un komunistu varu! Vēlēšanās ir uzvarējusi ZZS (komunistes Staķes dēls


Vēlēšanās neuzvarēja Staķes dēls, bet gan čekas kropļu: Pabrika, Pavļuta un Viņķeles, paģeļņiks. ZZS ar to mūdzi nav ne mazākā sakara. ZZS būtu bijis nesalīdzināmi mazāks ļaunums.

Atbildēt

Nav nekāda pamata priekam

30.08.2020. 18:45

Šo vēlēšanu rezultātā krievu čekistu un komunistu vara Rīgā tiks nomainīta ar viltus latviešu čekistu un komunistu varu! Vēlēšanās ir uzvarējusi ZZS (komunistes Staķes dēls)!

Atbildēt

jēga?

30.08.2020. 16:31

»

Skumjais Bruņinieks

Vēlēšanās uzvarēja Lemberga Sistēmas partijas un pats ļoti smagos noziegumos apsūdzētais Puzes radījums, kuru šīs uzvarējušās, "latviskās" partijas - Att/Par,Pr(Vienotība2), JV(Vienotība1), NA,Reg - visus Neatkarības gadus ir atbalstījušas un palīdzējušas tam nozagt valsti...


Nekādas vēlēšanas neatbrīvos mūsu svēto zemi no Putina "miņetčicas", Zatlera, un viņa, čekas savākto izdzimteņu - saskaņiešu, bandas. Tas pats ar Bordānu, kuram jau tikai par dalību ienaidnieku LC, sen bija jābaro tārpi.

Atbildēt

Žurka

30.08.2020. 13:52

Progresīvos uzmetīs. :)

Atbildēt

Latvietis bez mērķa

30.08.2020. 13:23

Nu nevaru es uz to Staķa seju skatīties, jau zemapziņā riebjas. No vārda Jaunups, Pirktiņa, Bļodniece, Bondars..un citi līdzīgie liekas, ka jākliedz - glābjas, kas var no tādiem narcisiem. Totāla divkosība, kā viņi paši sev neriebjas. 60% nebalso un viņi gavilē, par ko nez..? Uzvara pār ko? Vēlētāji uzķērās uz spīdīga fanķika. Bet nu lai vai kā, tagad prasām, lai strādā, jo paši uzprasījās. Un ieslēdzam turbo sabiedrības līdzdalību, lai smadzeņu vakuums neiestājas. Jo kur vakuums tur Jaunupa un co. shēmas, jo partiju biedri jau neko paši nejēdz, lai ar savu galvu lemtu, stratēģiju uzraksta pelēkie kardināli savās interesēs.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

30.08.2020. 13:07

Vēlēšanās uzvarēja Lemberga Sistēmas partijas un pats ļoti smagos noziegumos apsūdzētais Puzes radījums, kuru šīs uzvarējušās, "latviskās" partijas - Att/Par,Pr(Vienotība2), JV(Vienotība1), NA,Reg - visus Neatkarības gadus ir atbalstījušas un palīdzējušas tam nozagt valsti.
Neskatoties uz to, ka Lemberga kabatas partija ZZS nepārvareja 5% barjeru, Puzē šodien uzvilks mastā karogu.
Jā, maksimālais rezultāts - ZZS Rīgas Domē un JKP zem 5% netika izpildīts, bet arī šis rezultāts ir ļoti pieņemams ļoti smagos noziegumos apsūdzētajam. Gribējās jau, ka Lemberga lielāko ienaidnieku JKP piemeklētu ZRP liktenis, kad pašvaldības vēlēšanās Antāne un Lemberga nīstā Zatlera partija tika aizslaucīta no politiskās skatuves..bet arī šis rezultāts nav slikts Lembergam.
Kamdēļ?
Nu sāksim ar to, ka tagad Saeimā un valdībā par jebkādām reformām tieslietās un tiesiskumā varam aizmirst. Ja līdz šim vēl bija cerība , ka Bordāna kungs un JKP var kaut ko izcīnīt, tad tagad ir skaidrs, ka cerības mirušas.
Ir skaidrs, ka JKP(ja vien viņu paņems koalīcijā) Rīgas domē būs, kā "jaunākais brālis" un viņas atrašanās koalīcijā turēsies uz puņķiem. Jau tā Lembergam un viņa sistēmas partijām Vienotībai1, Vienotībai2 un NA bija apnikušas JKP "izdarības" Saeimā un viss balansēja uz valdības krišanas robežas, tad tagad Sistēmas arsenālā ir vēl viens ierocis pret Bordāna kungu - JKP nestabilais stāvoklis Rīgas domē.
JKP ir divi ceļi -
Palikt uzticīgiem saviem ideāliem, principiem un tad ir droša valdības krišana un aiziešana opozīcijā(lasi nebūtībā)
Nodot visus savus ideālus(kā to izdarīja Vienotība), mainīt nosaukumu uz Jaunā JKP un kļūt par paklausīgu lemberga sistēmas partiju.
Jancīgi un paradoksāli ir tas, ka vienas no vislielākām vaininiecēm vēlētāju zemajā aktivitātē ir vēlēšanās uzvarējušās "latviskās" partijas Vienotība1, Vienotība2 un NA. Tieši pateicoties šīm partijām, valstī ir izveidojies milzīgais nihilisms un "pohujisms".
Tieši šo partiju (un vēl ZZS) valdīšanas laikā no valsts ir bijuši spiesti bēgt trešdaļa valsts iedzīvotāju.
Tieši šo, vēlēšanās uzvarējušo, partiju vainas dēļ ir notikusi valsts nozagšana.
Tieši uzvarējušās partijas ir vainīgas pie tā, ka smagos noziegumos apsūdzētais var 30! jāt mūsu valsti un palikt nesodīts.
Tieši Vienotība bija tā, kas gāza savu bezleberga valdību un nometa varu Puzei pie kajām.
Uz visām trim uzvarējušām partijām Att/Par (Vienotība2), JV(Vienotība1) un NA gulstās atbildība par to, ka
Valstī ir viens no lielākajiem korupcijas līmeņiem ES,
Valsts bija ierauta starpatautiskā banku skandālā, kas draudēja ar iekļūšanu melnajā sarakstā,
Valsts ir izzagta un turpinās izsagšana,
Valstī ir ļoti liela nevienlīdzība
Valstī ļoti liela pensionāru daļa ir spiesta iztikt ar pensiju zem 100 eiro mēnesī.
Tieši šīs uzvarējušās partijas ir atbildīgas par visām lielākajām afērām(Citadeles pārdošana, LM utt), kur tika izzagta, izsaimniekota valsts nauda.
Lai kā arī maskētos šīs uzvarējušās partijas zem jauniem nosaukumiem un apvienībām...tieši viņas ir līdzvainīgas, ka visa medicīniskās aprūpes sitēma, visa izglītības sistēma, visa sociālās aprupēs sistēma, nodokļu politika utt pēc 30 valdīšanas gadiem ir KATASTROFĀLĀ LĪMENĪ!!!
Lūk tāds ir uzvarējušo partiju un viņu maizes tēva Lemberga sausais atlikums uz šo brīdi!
Pāri 10 !!! miljardiem ir mūsu valsts parāds pašreiz un to sarūpējušas ir galvenokārt vēlēšanās uzvarējušās partijas.
Mūsu parāds ik sekundi pieaug par 16 eiro..tas nozīmē, ka kamēr mūsu "nācijas tēvs", kas skandina, ka "nakad latvieši nav tik labi dzīvojuši, kā tagad..", liek "kluci"(nu ja vien nav aizcietējumi), mūsu valsts parāds pieaug par 2000 eiro!
Katrā nelaimē ir arī savs labums..visas neizdarības, visus parādus un naudas iztrūkumus varēs paslaucīt zem Covid 19 krīzes tepiķīša, jo, kā zināms, ES no sava bezizmēra maciņa taisās iešķipelēt mūsu valstij krietnu žūksni.
Variet nešaubīties, ka vēlēšanās uzvarējušās partijas un ZZS, kam uz koalīcijas partnera lomu Saeimā nebūs ilgi jāgaida, spēs "izlietot" šo naudiņu pēc vajadzības. Šai jomā tām ir bagātīga pieredze.
Uz naudas apgūšanu uzvarējušās partijas ir vienmēr bijušas naskas.

Atbildēt

fakts

30.08.2020. 13:06

»

Uldis

Krievu un rusofīlo pederastu pārliecinoša uzvara


Uldi,SC pie varas netiks,šoreiz rullēs pederasti,lai gan arī saskaņā šī slaka ir.Būtībā nav svarīgi kurš politmafijas klans būs pie varas,rezultāts no tā nemainīsies.Ja netici,uzprasi Levitam,viņš to publiski paziņoja.

Atbildēt

Uldis

30.08.2020. 11:38

Krievu un rusofīlo pederastu pārliecinoša uzvara

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...