Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Robeža

23.11.2020. 09:50

Ministra palīdze ar vistkopes izglītību!

Atbildēt

Gaileņmednieks

08.09.2020. 12:36

O.
Skaiča rotē pa posteņiem, bet tēju un kafiju joprojām gatavo tāpat kā Segliņa laikā

Atbildēt

Eidis

08.09.2020. 07:32

»

dmb

Garbars absolvējis tehnisko skolu Omskā... Tālāk mistika ar tām augstskolām


Tās piepirka klāt tāpat ka pakāpes!brīnums kâ nav generalīsimusi viņi viesi šie izbijušie kolhoza traktoristi kuri tikuši amatos!

Atbildēt

Traktors

07.09.2020. 22:28

»

Jēzups

Skaidrīte tur strādā jau simts gadus, lai kā nesauktos tas amats. Jaukāku cilvēku grūti iedomāties un viņai nebūtu jācieš no tā, ka Mūrnieks ir cirvis. Jebkuram domājošam cilvēkam ir skaidrs, ka šī lieta izčākstēs kā vecs pūpēdis. Būtu Kozlovskis ministrs, lai gan viņš pats personīgi Mūrnieku ielika...


Un kas ka publisks iepirkums? Vai tas nozīmē ka viss noticis godīgi un likumīgi?

IeM struktūrās neviens iepirkums nenotiek godīgi un jauno formastērpu konkurss (ar karteļa vienošanos starp abiem pretendentiem) un 3x sadārdzinājumu salīdzinājumā ar Igauņu formām tikai apliecina to.

Toties tikai ar Garbara ziņu un atļauju varēja sagatavot konkursa nolikuma prasības, kas bija īpaši pielāgotas Igatei, runa ir par pretendenta pieredzi un agrāk veiktajiem darbiem. Tāpat, tikai ar viņa un vietnieku ziņu varēja "kontrolēt" līguma izpildi, kad koki tika izcirsti daudzkārt vairāk ka bija nepieciešams un kaut kur pa kluso realizēti.

Vienkārši uzņēmēji baidās apstrīdēt tos nolikumus vai rezultātus IUB, ja arī panāksi kaut ko, piemēram uzdos IUB veikt izmaiņas nolikumā, tad citreiz vairs nekad nevarēsi piedalīties, atradīs par ko formāli izčakarēt.

Ja saceri dezinformāciju, tad vismaz dari to gudrāk un ticamāk. Lai gan kam es to saku..

Atbildēt

Jēzups

07.09.2020. 21:43

Skaidrīte tur strādā jau simts gadus, lai kā nesauktos tas amats. Jaukāku cilvēku grūti iedomāties un viņai nebūtu jācieš no tā, ka Mūrnieks ir cirvis. Jebkuram domājošam cilvēkam ir skaidrs, ka šī lieta izčākstēs kā vecs pūpēdis. Būtu Kozlovskis ministrs, lai gan viņš pats personīgi Mūrnieku ielika, nekas tāds nenotiktu- sākotnēji Garbaram uzrādīja vainu par koku nelikumīgu ciršanu!! Bļin, cik tupam ir jābūt procesa virzītājam, lai iepirkuma rezultātā noslēgtā līguma izpildes problēmas tā nodefinētu?? Garbaru ar cirvi rokās noķēra?? Tiesai nācās Garbaru izlaist no apcietinājuma un pie reizes pārkvalificēt lietu. Iepirkuma līgums iet- labas vai slikts, bet tas ir publiskais iepirkums, kurā nepiedalījās ne Garbars, ne Pujāts un tagad IDB turpina raustīt visu robežsardzes galvu- Ta Martukāns bija vienu aktu par ikmēneša izpildi parakstījis, ta tagad Pūjāts kaut ko 2019.gadā nav izdarījis tā kā IDB prasīja. Tagad, redz, Garbara sieva traucē. Mūrniekam vajadzētu zināt, kas traucē sliktam dejotājam- un tā nav partnera sieva, bet gan paša olas.

Atbildēt

Heh

07.09.2020. 20:01

»

Kreisais

IDB derētu painteresēties par vienu epizodi, kad Ģirģens personīgi ieradās pakaļ savam čomam uz Alīses ielas iecirkni, kuru pie aizturēšanas bija pamatīgi iekaustījuši, pamatoti


Alīses ielas iecirknis ir zināms pritons. Domāju Ģirģens iecirkņa kārtības policijas nodaļas priekšnieku var kūtsmēslos noslicināt, ja gribēs.
Varbūt ieradās personīgi, lai to personīgi pateikt tiem

Atbildēt

čoperīc

07.09.2020. 19:48

Lai gan sievai nebūtu jācieš par vīra grēkiem, šajā gadījumā Garbara sieva būtu pārceļama citā amatā IeM, kura specifika nav saistīta ar sensitīvu info par robežsardzi.

Atbildēt

ES

07.09.2020. 18:13

»

rads rada galā

ģimenes tiem lielas................ neko ražot neprot


unvisi grib rīt, bet ar dažu tūkstošu eiro liel`m algām kārtīgs rijiens neiznāk, vēlpa gabalam jāatkož no valstij piederošā un pāri palikušā. Šorīt lasīju Giģena ,,pavēlējumu"prokuroriem... Bet tas, ka aizturētā sieva strādā augstā amatā nav brīnums. Tagad pilna Saeimas ēka ar tādiem - tie biežāk redzamie - Bondars, Jurašs, Kaimiņš, Zakatistovs, Reirs, Pūce, Pats Kariņš, Viltvārdis, Elerte ar pa priekšu bīdīto dēliņu, Parādnieks un Dzintars, Viņķele, Un kur vēl Kariņš Bordāns, kas skraida pa citu valstu vēstniecībām apsūdzēdams un kaitēdams savai valstij... Tas viss prasa pēc Baltkrievijas varianta - ar ietiem iet un pateikt - PIETIEK! vĀCATIES UZ ELLI ATPAKAĻ, NO KURIENES ESAT NĀKUŠI

Atbildēt

ha-ha

07.09.2020. 18:11

»

Jāni Reir, Tu neesi Latvijai vajadzīgs

Kas gan varētu būt šobrīd labāks par simtiem tūkstošu latviešu, kuri, izgājuši ielās miermīlīgā un demokrātiskā protesta gājienā, pieprasa Jāņa Reira demisiju? Jānis Reirs, kurš atmodas avangarda laikā gozējās asiņainās Komunistiskās partijas kongresos, nedrīkst būt viens no Latvijas valsts vadītājiem...


Skaties,ka tik Reirs, Bondars un citi komsorgi nav potenciālo Latvijas prezidentu sarakstos tāpat kā šajä amatā pabijušie augstä ranga komunisti Bērziņš, kurš ar paguva pa ķert komunista apliecîbu pēdējā brîdī un zvërinātais komunists Rumpîtis.Šajā valstī bez apzīmogotiem Kangariem vēl nekas nenotiek.

Atbildēt

tu neapsaukā lapsu,

07.09.2020. 17:51

»

nekāds brīnums

Nav nekāds brīnums, ka Pietiek rakstus sacer pilnīgi nejēgas, kam šķiet, ka krimināllietas izmeklē iekšlietu ministrs


kas sacer visus Pietiek rakstus kā pilnīga nejēga, tikai ar dažādām kļičkām.

Atbildēt

Jāni Reir, Tu neesi Latvijai vajadzīgs

07.09.2020. 17:28

Kas gan varētu būt šobrīd labāks par simtiem tūkstošu latviešu, kuri, izgājuši ielās miermīlīgā un demokrātiskā protesta gājienā, pieprasa Jāņa Reira demisiju? Jānis Reirs, kurš atmodas avangarda laikā gozējās asiņainās Komunistiskās partijas kongresos, nedrīkst būt viens no Latvijas valsts vadītājiem.

Aicinu uz miermīlīgām un demokrātiskām demonstrācijām, pieprasot Jāņa Reira demisiju nekavējoties!

Sadosimies, tautieši, atkal rokās, šoreiz pret komunistiskā režīma bijušajiem līdzskrējējiem!

Atbildēt

Dollārs

07.09.2020. 16:57

Galvas pūšana sākas no galvas.

Atbildēt

Kreisais

07.09.2020. 16:57

IDB derētu painteresēties par vienu epizodi, kad Ģirģens personīgi ieradās pakaļ savam čomam uz Alīses ielas iecirkni, kuru pie aizturēšanas bija pamatīgi iekaustījuši, pamatoti.

Atbildēt

sfsf

07.09.2020. 16:24

bANDĪTI VALSTISKIE PLOSĀS savējos jāglābj.

Atbildēt

bravo

07.09.2020. 16:18

latvija lielo iespeju zeme,...bulgarijas limenis

Atbildēt

dmb

07.09.2020. 16:01

Garbars absolvējis tehnisko skolu Omskā... Tālāk mistika ar tām augstskolām

Atbildēt

nekāds brīnums

07.09.2020. 15:41

Nav nekāds brīnums, ka Pietiek rakstus sacer pilnīgi nejēgas, kam šķiet, ka krimināllietas izmeklē iekšlietu ministrs.

Atbildēt

!!

07.09.2020. 15:38

Nekā diža jau nav. Iesaku ''lasītājam'' turpināt šo tēmu. Kas par konfliktu starp robežsargiem un Mūrnieku, par ko ne vienu reizi vien sludināja mediji? Kāpēc Ģirģens līdz galam neuzticas Mūrniekam un lūdz prokuratūras vērtēt Pujata atstādināšanu? Kura amatpersona tieši pieņēma lēmumu atstādināt Pujatu un vai tas bija saskaņots ar prokuratūru un Ģirģenu? Darāmā daudz, tāpēc lai veicās!

Atbildēt

rads rada galā

07.09.2020. 15:36

ģimenes tiem lielas................ neko ražot neprot

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....