Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Kailcirte: vides aspekti

Viesturs Ķerus
18.03.2019.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zāģeris

22.03.2019. 12:04

»

Ornitologs

Kas ir projekta vadītājs


Baķka Solovejs Laupītājs

Atbildēt

Visa peļņa uz čekas maisiem

20.03.2019. 04:46

»

iedzīvotājs

tieši tā, un tas ir steidzīgi jāizbeidz, vajag vākt parakstus par aizliegumu izvest Latvijas mežu bagātības


Neapstrādātu koksni izvest ir noziegums pret visiem valsts iedzīvotājiem un beidzot kādiem būtu jāsaņem sods, par visu kas bijis.
Tāpat noziegums ir mazajā Latvijā darbināt lieljaudas tehniku, kur tā jau trūkst darba vietu. Paskatiet kādu minitehniku izmanto japāņi un visiem ir darbs. Var jau viskaut ko muldēt, bet ja viena ģimene darbojas uz 2000ha tad 100 ģimenes paliek bez iespējas izdzīvot.
Valsts pienākums ir organizēt kooperāciju, lai nozares varētu centralizēti nodot produkciju un tādā veidā nodrošināt eksporta tirgiem nepieciešamo daudzumu.
Vienkārši nav saimnieka un visi tik lien pie varas, lai kaut ko izzagtu.

Atbildēt

Max

19.03.2019. 20:06

Finansējums mežacirtējiem “Atbalsts mežacirtēju dzīvotspējas uzlabošanā, meža zemju apgūšanā” 10 gadu periodā ir 61 439 255 EUR!!!

Atbildēt

re nu

19.03.2019. 19:52

»

Nu re

9 000 000 dbas skaitīšanas naudiņas no Eiropas savienības.Kadtā beigsies, zaļie gribēs saņemt naudiņu par " ekspertēšanu" pirms katras darbības...


ja tu rezultātu neredzi, esi auns!
jebkuras valsts ar tik augstu korupcijas indeksu kā LV atkarība ir dabas resursu izlaupītāju noplens!
ražošanu ar auugstu pievienoto vērtību tu nepazīsti un tā tev nav vajadzīga, ja steni par ciršanu un runā par neatkarību!

Atbildēt

Nu re

19.03.2019. 17:04

»

re nu

tipiska bandītu demagoģija


9 000 000 dbas skaitīšanas naudiņas no Eiropas savienības.Kadtā beigsies, zaļie gribēs saņemt naudiņu par " ekspertēšanu" pirms katras darbības.
Bandīti un zakovici varēs tikai noskatīties kādas naudas tiks apgrozītas.
Jebkuras valsts ekonomiskā neatkarība ir ražošana, nevis fondu naudu apgūšana bez rezultāta.

Atbildēt

ku kū

19.03.2019. 16:30

»

Nu re

Nu jau parādās zaļo otra izpausme- MELI...


Par ko ir Zakovics saņēmis naudiņu? Stāsīsi? Vai izliksies par aunu?

Atbildēt

re nu

19.03.2019. 16:25

»

Nu re

Tipiska zaļo demagoğija. Kaut kādas fantàzijas par šaušanu, uzdzīvi, sievietēm.Laikam pašam to ļoti gribas...


tipiska bandītu demagoģija
ja tu aizstāvi izlaupītājus, tev patīk bandīti!
rādi nu šurp, cik tu esi samāksājis tajos savos nodokļos

Atbildēt

...

19.03.2019. 13:20

»

Nu re

Nu jau parādās zaļo otra izpausme- MELI...


Valsts budžets ir muca bez dibena.

Atbildēt

Nu re

19.03.2019. 13:10

»

artējā demogoģija

Maksājumi valsts budžetā ir tāda pati demagoģija ka Ikaunieces mizošana un dedzināšanas vēlme.Viss izstrādātais par jaunu mežu būs tikai pēc gadiem simts,un eksportētie apaļkoki,dēļi,brusas nav koksnes pārstrāde


Nu jau parādās zaļo otra izpausme- MELI!!!
Valsts budzetā nodokļus maksā gan zāğētavas, gan citi koksnes pārstrādes uzņēmumi, gan LVM, gan RM.
Bet kādi ir rezultāti zaļo "apgūtajiem" 54 000 000 pēdējos gados no Eiropas naudām?
Un Ikauniece ir saņēmusi naudiņu par projektiņu mizas nomaukšanai dzīviem kokiem.

Atbildēt

artējā demogoģija

19.03.2019. 12:42

»

Nu re

Atkal zaļā demagoğija.No pārstrādātās koksnes ir darbavietas,nodokļi, maksājumi valsts budžetā +viss izstrādātais atjaunots ar jaunu mežu...


Maksājumi valsts budžetā ir tāda pati demagoģija ka Ikaunieces mizošana un dedzināšanas vēlme.Viss izstrādātais par jaunu mežu būs tikai pēc gadiem simts,un eksportētie apaļkoki,dēļi,brusas nav koksnes pārstrāde.

Atbildēt

Nu re

19.03.2019. 12:35

»

iedzīvotājs

jau legalizējuši dabas bagātību izlaupīšanas un lielās, ka no nozagtām un izkropļotām dabas bagātībām maksā nodokļus, cik tālu var nonākt savā marasmā, kas valsts meži kāds privātīpašums, ka ar to var rīkoties kā ienāk prātā. Taisa Latvijā kara lauku un pēc tam tuksnesi, tos valsts mežu izcirtējus uz...


Atkal zaļā demagoğija.No pārstrādātās koksnes ir darbavietas,nodokļi, maksājumi valsts budžetā +viss izstrādātais atjaunots ar jaunu mežu.
Zaļie demagogi kautrīgi noklusē, kā superzaļā Ikauniece vadīja mizas nomaukšanu dzīviem kokiem Gaujas nacionālajā parkā, atstājot tos sapūšanai.
Tas " joks" izmaksāja tikai 800 000.
Protams ne vārda par to, ka pirms mizošanad šo vietu zaļie gribēja nodedzināt par 2 000 000.
Tikai vietējās sabiedrības kājas spēriens pa zaļajām pakaļām šo vājprātu pārtrauca.

Atbildēt

iedzīvotājs

19.03.2019. 12:06

»

Teds

Sāksim jau ar to, ka valsts nodokļu politika ir vērsta uz to, lai tiktu nocirsts pa tīro. Pēc kā jāsecina, ka valsts stratēģija nav saimniekot ilgtermiņā, bet naski izlaupīt, kamēr vēl ļauts


tieši tā, un tas ir steidzīgi jāizbeidz, vajag vākt parakstus par aizliegumu izvest Latvijas mežu bagātības!!!

Atbildēt

iedzīvotājs

19.03.2019. 12:03

»

Nu re

Tipiska zaļo demagoğija. Kaut kādas fantàzijas par šaušanu, uzdzīvi, sievietēm.Laikam pašam to ļoti gribas...


jau legalizējuši dabas bagātību izlaupīšanas un lielās, ka no nozagtām un izkropļotām dabas bagātībām maksā nodokļus, cik tālu var nonākt savā marasmā, kas valsts meži kāds privātīpašums, ka ar to var rīkoties kā ienāk prātā. Taisa Latvijā kara lauku un pēc tam tuksnesi, tos valsts mežu izcirtējus uz Marsu vajag aizsūtīt!!!

Atbildēt

iedzīvotājs

19.03.2019. 11:58

»

aber kur precīzi!!

Zaļais 16.03.2019. 19:26...


Man kā iedzīvotājam, aizejot uz valsts mežiem, kur bijusi koku izciršana, birst asaras, pirmkārt, kā izlaupa mūsu dabas bagātības un visu sūta prom, kad citas valstis saudzē savus kokus, sagrābj to, kas audzis gadu simtiem kā vandaļi un vēl ar to lepojas. Jāizbeidz šo valsts mežu izciršana, lai tīra krūmus un veic tikai sanitārās cirsmas, lai saglabātu mūsu dabas skaistumu un ekoloģiju. Otrkārt, zari un krūmi paliek kā kara laukā, arī pat malka, -tāda izšķērdība, sāk jau cirst tievos kokus un nobraukā koku saknes, pret ko cīnījās pat padomju laiku mežsargi. Pastaigāt pa mežu, sēņot un ogot tikpat kā vairs nav iespējams, kaklu var nolauzt, gan pa krūmiem, zariem un iedzītām traktoru vagām. Cērt un izved arī slapjā laikā, ka tik vairāk saraustu, likvidēt šīs AS ''Latvijas valsts meži'', kas iznīcina mūsu bagātības kā savu personīgo īpašumu, bet mežsargiem uzlikt stingru kontroli, kā viņi veic savu darbu, īpaši valsts mežos, jo privātie pa lielam cenšas savu mežu sakopt. Un aizliegt eksportēt apaļkokus, lai taisa mēbeles, skalda un saiņo malku, taisa briketes utt. No Latvijas ne tikai cilvēki ir izdzīti, bet tā tiek izlaupīta visdažādākos veidos, pat padomju laikā to nav atļāvušies. Vienkārši mežoņiem iedota vara pār mūsu dabas bagātībām!!!

Atbildēt

Nu re

19.03.2019. 10:22

»

reālists

a tu tās mežirbēs šautu nost ar prieku pif-paf un liktu uz pannas, vai ne? Un pamanītos vēl pārdot to prieciņu kādam ārzemniekam par pieklājīgu naudiņu kopā ar pirtiņu un vakariņām komplektā ar latvju lauku zelteni, vai ne...


Tipiska zaļo demagoğija. Kaut kādas fantàzijas par šaušanu, uzdzīvi, sievietēm.Laikam pašam to ļoti gribas.
Protams, ka ne vārda par Ķerusa alkatību ,notriecot 1 500 000 , lai saskaitītu 15 pupuķus un sieva par to uztaisītu dažus rakstiņus.
Bet naudiņu nodokļos samaksājuši tie, kurus apsaukā par bandītiem.

Atbildēt

aber kur precīzi!!

19.03.2019. 09:04

Zaļais 16.03.2019. 19:26
Nostrādājis mežu sistēmā 20 gadus tai skaitā par mežsargu varu teikt, ka šobrīd korupcija VMD ir kļuvusi gudrāka. Neizslēdzot iespēju, ka konkrētais mežzinis un visa viņa pārstāvētā mežniecība ir tīra kā bāreņu asaras, vismaz par visiem savā apkārtnē strādājošajiem mezziņiem ir zināms kurš kantoris katram maksā. Ir arī alkatīgie kas strādā uz vairākiem. Paši cērt maz, bet atliek izņemt apliecinājumu, vai tikai painteresēties par ciršanas iespējām, un telefons pārvēršas par izziņu dienestu- nemitīgi zvani ar piedāvājumiem. Nav jau viegli ja par 700è algu ir jāpabaro ģimene divreiz gadā jābrauc uz āfriku medīt un karabīne par 5000é.

Atbildēt

Stratēģis

19.03.2019. 07:51

»

Patriots

Kailcirte ir pozitīva, jo neļauj, iebrukuma gadījumā, ienaidniekam paslēpties


Nekur nav jāiebrūk, pietiek ieperināt savas bankas un lielveikalus, lai valsti iztīrītu sausu un vēl iedzītu 10miljardu parādos.
Misionāres un lobisti nostrādāja uz teicami, kam spāņu inkvizīcijas zvērības pat tuvumā nestāv.

Atbildēt

pabrīnies gan

19.03.2019. 07:36

»

nebrīnos

par to, ka mežacirtēji ir bandīti, par to jau daudz dzirdēts un lasīts


Ne jau mežacirtēji ir bandīti, bet tie kas to visu organizē un gūst labumu kurš tiem nepieder. Valsts kasē nonāk tikai neliela daļa no patiesās meža vērtības un tas jau sastāda miljonus, tad stādies priekšā kādas vērtības nonāk organizētāju kabatās.

Atbildēt

Teds

19.03.2019. 07:23

»

taxoited

Man ir cirtmetu sasniedzis mežs. Pērkot nost un NEcērtat. Ja nevarat-sēžat biksēs un klusējat. Tik diemžēl nodokļi no tā neiekasēsies


Sāksim jau ar to, ka valsts nodokļu politika ir vērsta uz to, lai tiktu nocirsts pa tīro. Pēc kā jāsecina, ka valsts stratēģija nav saimniekot ilgtermiņā, bet naski izlaupīt, kamēr vēl ļauts.

Atbildēt

taxoited

18.03.2019. 22:32

Man ir cirtmetu sasniedzis mežs. Pērkot nost un NEcērtat. Ja nevarat-sēžat biksēs un klusējat. Tik diemžēl nodokļi no tā neiekasēsies...

Atbildēt

reālists

18.03.2019. 22:21

»

Apbrīnotājs

Cilvēku kas strādā mežā sauc par bandītu,bet Ķerusu,kurš


a tu tās mežirbēs šautu nost ar prieku pif-paf un liktu uz pannas, vai ne? Un pamanītos vēl pārdot to prieciņu kādam ārzemniekam par pieklājīgu naudiņu kopā ar pirtiņu un vakariņām komplektā ar latvju lauku zelteni, vai ne?:)
Tāpēc arī dzīvojam ar tādiem kā tu vienā d...sā un ārā no tās d...sas netiekam. Tik lienam dziļāk un dziļāk tajā d...sā.

Atbildēt

Apbrīnotājs

18.03.2019. 22:02

»

nebrīnos

par to, ka mežacirtēji ir bandīti, par to jau daudz dzirdēts un lasīts


Cilvēku kas strādā mežā sauc par bandītu,bet Ķerusu,kurš
kopā ar sievu par 1 500 000 budžeta naudas saskaita 15 pupuķus -par zinātnieku?
Tāpēc arī dzīvojam kă d..sā, jo nu Ķerusam vajag 1 600 000 lai pētītu mežirbes.

Atbildēt

nebrīnos

18.03.2019. 21:51

»

brīnos

Kāds sakars debesskrāpim ar Ķerūsu


par to, ka mežacirtēji ir bandīti, par to jau daudz dzirdēts un lasīts.

Atbildēt

h20

18.03.2019. 19:58

»

lauķis

Kailcirte ir noziegums pret dabu un cilvēci.Citas diskusijas par kailcirti ir pilnīgi liekas


Tad arī priede, kas neaug izlases cirtēs, bet spītīgi tikai pietiekami klajās vietās, ir noziegums pret dabu. Aizstāsim ar alksni?

Atbildēt

sacūkota vide atsauksies arī uz pašiem izlaupītājiem un viņu bērniem

18.03.2019. 19:54

Ja tiek sacūkota vide – ar to saprotot sabiedrības emocionālo vidi, ekoloģisko vidi, galu galā iekšējo drošību, ja šī vide tiek sacūkota, no šīs sacūkošanas sekām nevar atgaiņāties, pat, ja tu apgrozies, tavuprāt, noslēgtā vidē, pat, ja tu, tavuprāt, esi sapelnījis sev visam atlikušajam mūžam, agri vai vēlu šī sacūkotā vide atsauksies uz tavu dzīvi, tavu bērnu dzīvi, tev svarīgu cilvēku dzīvi... ja mazliet pareflektētu par tēmu, ka visiem šeit jādzīvo.. tad viņu darbības trūkumi būtu krietni vien mazāki.
Māris Zanders

Atbildēt

Radības kronis

18.03.2019. 19:18

Nožēlojami, ka tā "radības kroņa" lielākā daļa ir nepiedodami stulba un tuvredzīga. Attieksmē pret Dabu...

Atbildēt

Mežainis

18.03.2019. 18:14

Milzīgās peļņas dēļ šādi alkatas varētu noskūt pa pliko visu Latviju. Nejēgas bioloģijā ,ekoloģijā un ar tām saistītām nozarēm - tie cērt zaru ,uz kura sēž arī paši un viņu bērni. Viņiem ir bijuši slikti skolotāji,vai arī paši ir bijuši truli.Varbūt atjēgsies ,kad būs jau par vēlu.Arī Rīgu grib noskūt -te krītošās lapas ,te lūstošie zari traucē. Lielisks risinājums - jāceļ debesskrāpis. Piemēri tālu nav jāmeklē - koki Slokas-Kuldīgas ielu stūrī. Tā turpināsim???

Atbildēt

Ginters

18.03.2019. 16:31

Šeku reku tajā pašā LVM fiansētajā LA tas pats Ozols ļurina “Tas, ka kāds taisa kādus pūliņus, tas vēl nav arguments.” Kad pūliņus taisa šāda miljonāru lielražotāju grupa, tas ir pavisam kas cits.

Atbildēt

lauķis

18.03.2019. 16:01

Kailcirte ir noziegums pret dabu un cilvēci.Citas diskusijas par kailcirti ir pilnīgi liekas.

Atbildēt

Zaļais

18.03.2019. 15:37

Patiesībā Keruša kungam ir ļoti laba doma - turpmāk LVM visus kokus, ko nocērt, varētu sagāzt turpat kailcirēs, lai tarakāniem un tārpiem ir kur patverties. Bet zaudējumus kompensēt varētu no Eiropas fondu naudas.

Atbildēt

Ķerusa kungs

18.03.2019. 15:35

ko mocies ,tev tak vajadzētu iet strādāt ministērijā,Ozola vietā,.Tad tev nebūtu želabaini jāraud par kailcirtēm.Vairs neviens neko necirstu.Ap tavu fazendu būtu džungļi,pupuķim un zilam zvirbulim būtu kur uzsēsties.Nauda tev nāktu kā pa reni.Nebūtu jālūdzās no armijniekiem,vasistiem.

Atbildēt

Patriots

18.03.2019. 15:17

Kailcirte ir pozitīva, jo neļauj, iebrukuma gadījumā, ienaidniekam paslēpties.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...