Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Z.V.S.

22.12.2017. 00:26

»

fds

Ta nu brīnums. Diemžēl parodija, nevis nopietna partija. Es uz šo skatījos cerīgi, kā uz alternatīvu varas partijām. Par laimi neaizskrēju citiem līdzi un pieteikties. Man te viena paziņa (jauna, aktīva, bet mazliet panaiva meitene) ar aizskrēja uz dibināšanas kongresu...


Viens sakarīgākais komentārs.:) Tikai maza piebilde - L.L. sarakstā būs Nr.3, jo piemirsāt par "ideju tēvu" Zakatistovu.:) Personīgi es par partijas biedru kļuvu apstākļu sakritības pēc - aizgāju kā klausītājs uz dibināšanas dienu, bet izrādījās, ka vienkārši paklausīties nedrīkstēja...ok, iestājos. Tālāk, nedaudz iegāju azartā (apzināti), gribējās tuvāk ieskatīties - kas lācītim vēderā? Kad ieraudzīju - izstājos. Neko nenožēloju, tas bija tā vērts, turklāt sev neradīju liekas ilūzijas un neļāvu sevi maldināt, pareizāk sakot - guvu apstiprinājumu savām pārdomām par šo partiju.:) Latvijā NAV nevienas partijas, par kuru būtu vērts atdot savu balsi.

Atbildēt

fds

20.12.2017. 11:35

Ta nu brīnums. Diemžēl parodija, nevis nopietna partija. Es uz šo skatījos cerīgi, kā uz alternatīvu varas partijām. Par laimi neaizskrēju citiem līdzi un pieteikties. Man te viena paziņa (jauna, aktīva, bet mazliet panaiva meitene) ar aizskrēja uz dibināšanas kongresu.


Kāpēc parodija?
1) Galvenais lozungs - Viss ir slikti! Nu nevar piedāvāt sevi vēlētājiem tikai sakot, ka viss ir slikti un esošā sistēma ir sapuvusi (tik mēs ar ejam iekšā šajā sistēmā).
2) Dīvaina struktūra - šo varētu iespējams norakstīt drusku uz neveiksmīgu PR, pieredzes trūkumu. Pirms partijas dibināšanas tika izveidots portāls, kur visi varēs piedalīties un izteikties. Rezultāts? Tur pēc dažiem mēnešiem visas diskusijas bija nomirušas un viss. Cilvēki gribēja iesaistīties, darboties, bet tad sanākšanas un tādas konceptuālākās lietas, tad parādījās kaut kāda mistiska komanda, kas pat ar sevi īsti neiepazīstināja. Domāju, ka šajā brīdī cilvēkiem tās idejas un diskusijas arī apsīka, jo padomāja, ka viedoklis netiks uzklausīts.
3)Rīgas pašvaldības vēlēšanas bija totāls FAIL. Vienīgais, ko šī partija Rīgā - lielākajā pašvaldībā - piedāvāja bija Ata filozofēšana par "sistēmas mainīšanu". Vienīgais reālais darbs, ko piedāvāja bija veikt RD uzņēmumu auditu. VISS. Partija pulcē daudz cilvēkus, daudz jaunus, gudrus cilvēkus. Nu tad sataisiet stratēģiju, kā uzlabosiet Rīgu, pilsētvidi utt. Nav brīnums, ka bija tikai 1.5% (3.8k balsis) par nezināmiem cilvēkiem, kuri pat nespēj noformulēt, ko viņi taisās darīt pašvaldībā.
4) Poikāna aiziešana, Liepiņas piesaistīšana. Šis noteikti bija liels iemesls. Par Poikānu var runāt visu ko, bet domāju, ka viņam iesaistoties šajā projektā bija labi nodomi. Aizgāja... Gan jau arī pietiekami daudz biedru līdzi aizgāja to pašu iemeslu dēļ. Vietā uzrodas Liepiņa... Ok, es saprotu Liepiņas stāstu - uzņēmējdarbība nav viegla. Bet viņa ir neskaitāmas reizes pierādījusi, ka vienīgais, ko viņa māk ir skaļi bļaut, pārtraukt cilvēkus pusvārdā un teikt, ka viss ir slikti. Nu izstāstiet man kā var būt deputāta kandidāts (100% nākamgad Saeimas vēlēšanās būs 2.numurs aiz Artusa), kas saka, ka neko no likumiem nesaprot? Pēc tam paši brīnāmies par "100 gudrajām galvām". Tur taču vajag izglītotus cilvēkus.
5) Nezināmā sponsorēšana - tracis liels, bet ir dažas nianses. Artuss pa lielam vienīgais, ko teica bija - esam ne tam uz varžacīm uzkāpuši, no mums baidās, mūs sit, turamies. Kaut kā neatceros, ka viņš spētu pamatot, ka viss ir kārtībā. Nu kam Ventbunkeram reklāmas Suņu būdā? Nu kam... Tur taču viss skaidrs, ka apakšā ir shēma. Pēc papīriem varbūt viss ok, bet Artuss - tu taču pats biji pret shēmošanu... Un lai gan Artuss visu laiku ir runājis par oligarhiem - tā pēkšņā koncentrēšanās uz startu vēlēšanās Ventspilī un darbošanās ap Lembergu - nu ļoooti uzkrītoši saliekot kopā ar tiem reklāmas darījumiem.


Artuss paķēra riktīgi uz HYPE un cilvēki skrēji uz dibināšanas kongresu un reģistrēties online forumā, bet turpinājums nesekoja.

P.S. par tiem dažiem ievēlētajiem deputātiem mazākās pašvaldībās neņemos spriest - ļoti iespējams, ka gudri un zinoši un viss ok tur būs!

Atbildēt

Paija - Lindai Liepiņai

18.12.2017. 23:15

Nepazīstu jūs personīgi, bet reiz nejauši redzēju kādu video, jūs teicāt runu , atbildējāt uz Kaimiņa jautājumiem un jāatzīst , ka jūsu vārdu krājums , Linda Liepiņa, ir žargoniem pilns, latviešu valodas necienīgs un līdz politikai vispārības labā jums, Linda Liepiņa, tāls ceļš ejams.

Atbildēt

Dzirnavu ielas dzīvokļa draiskule

18.12.2017. 15:25

Artus! Nāc mājās, aizvakardienas vārītie, šodien atsildītie makaroni pannā dziest. Cik var pārdot sevi un savas bulkas bieziem makiem?

Atbildēt

Pietiek melot!

18.12.2017. 14:50

»

gn

Lato, izskatās ka no KPV kādam ir reālas bailes


Nevajag jaukt bailes ar riebumu. Šitā šaika reāli riebjas.

Atbildēt

Tirliñi tie

18.12.2017. 14:05

»

gn

Lato, izskatās ka no KPV kādam ir reālas bailes


KPV. Dzèsa suñu bûdà komentàrus, liedza pievienot utt. Kaimiñß braukàja pa UK, solîja ćuràt stàvus. Vèlàk atteicàs sadarboties ar bagàtu latvieti no UK, kas gribèja labot LV ćekistu politiku LV. Zakatistovs ari śłurîbu filosofs - viñam pokuj vai latvieśu, vai krievu intereses. Tàds noèdies lohs. Ufo vispàr joks un jokdaris. Ne velti Poikàns tos tirliñus pameta. NEO vismaz skaidrs redzèjums, Kaimiñś gribèja LV legalizèt marihuànu. Lindai pràtu izmežgîjuśi.

Atbildēt

gn

18.12.2017. 12:16

Lato, izskatās ka no KPV kādam ir reālas bailes.
Es neesmu KPV fans, bet izskatās pēc pasūtījuma raksta

Atbildēt

Jabba the Hutt

18.12.2017. 11:56

KPV viss ir kartiba.. KPV viss ir kartiba..KPV viss ir kartiba

Atbildēt

:)))

18.12.2017. 11:37

»

hihi

Lindiņ, ja tev tik slikti ar matemātiku, skaidrs, kāpēc nācās gaudot pa visiem medijiem par tūtē aizgājušo uzņēmējdarbību


par partijām un to organizēšanas neko nesaprotu, bet pēc tā, ko izlasīju likumā, UR iesniedz biedru sarakstu uz iepriekšējā gada 31.decembri, kopā ar gada pārskatu.

Atbildēt

Lindai taisnība

18.12.2017. 09:12

»

hihi

Lindiņ, ja tev tik slikti ar matemātiku, skaidrs, kāpēc nācās gaudot pa visiem medijiem par tūtē aizgājušo uzņēmējdarbību


VID un valsts terors Latvijā ir attieksme pret uzņēmējdarbību. Izdzimteņu komunistu un čekistu un Krievijas FSB diversiju rezultāts. Bet ne jau politkā ejot, to var atrisināt! Tādus pašus pataisa par diversantiem.

Atbildēt

Kāds

18.12.2017. 08:22

Ir krējuma izstrādājumi un krējums. Ar partijām ir līdzīgi... :D

Atbildēt

hihi

18.12.2017. 06:24

»

Linda Liepiņa

Partiju ir pametuši vai izslēgti 57 biedri


Lindiņ, ja tev tik slikti ar matemātiku, skaidrs, kāpēc nācās gaudot pa visiem medijiem par tūtē aizgājušo uzņēmējdarbību.
Un vēl - pastāsti, kāpēc tevis nav šā gada maijā valstij iesniegtajā partijas biedru sarakstā?:)))

Atbildēt

MI

17.12.2017. 22:58

Kaut kāda 90tā sakās, lai Lato reģistrējās kā mēdijs, tad saņems atbildes. Bet ko darīt, ja atbildes grib saņemt tikai parasts cilvēks? Kā būs?
Komentētāja Linda Liepiņa tev nav pilns rubulis, jo nejēdz ko runā. Tev jāturas tālu no Valsts lietām. Skolā vajag iet, bet ne par Latviju runāt tiesību izpratnes līmenī. Tev jau nepietiek ar zicprezidentu Vājo, kuram šķiet ka Valsts budžeta izlietošana ir viņu personīgā dzīve.
Paskatieties savus video un tad padomājiet vai Jums ir morālas tiesības būt politikas tuvumā. Bet ja nu domājat, ka jā, tad esi mierīga un zini, ka tā manuprāt ir deformēta izpratne.

Atbildēt

kadišonoks

17.12.2017. 22:52

Aktieri un dziedātāji ir mūsu laikmeta sirdsapziņa. Viņi nepārdodas nekad.

Atbildēt

jibiorio

17.12.2017. 22:23

»

Linda Liepiņa

Partiju ir pametuši vai izslēgti 57 biedri


Kāpēc tevis nav sarakstā?

Atbildēt

F20

17.12.2017. 21:21

»

Ape>Bauska

Dižpartijas Brigmanis sirdij tuvāks


O, jā! Tie ir īstie!

Atbildēt

Ape>Bauska

17.12.2017. 21:19

Dižpartijas Brigmanis sirdij tuvāks?

Atbildēt

Normunds

17.12.2017. 21:16

Partiju pametuši gandrīz 40% biedru? Ir latviešiem tāds sakāmvārds:"Par naudu pat velns danco!"Ne jau politiskās pārliecības dēļ visi šie deputāti,piemēram,ceļo no partijas uz partiju!

Atbildēt

:)

17.12.2017. 21:07

»

Omamma

Tas tu artruss


Klabini, klabini.....

Atbildēt

Lapsam maksā - Lapsa raksta

17.12.2017. 20:52

Izskatās, ka ZZS un citi ir nedaudz sabijušies. Ja nu pēkšņi nāksies ar KPV LV rēķināties.

Atbildēt

Linda!

17.12.2017. 20:27

»

Linda Liepiņa

Partiju ir pametuši vai izslēgti 57 biedri


Jūs esiet uzņēmēja. Kas notiek? Politikā tikai ļaujaties provokācijām. Politika nav jūsu sfēra! Ar vislabākajiem vēlējumiem!

Atbildēt

Malda

17.12.2017. 20:13

Man savukārt ir jautājums: Kāpēc tie 40 % aizgājušo ( izslēgto) vispār stājās šajā partijā, ja neilgi pēc pašvaldību vēlēšanām no tas steidzās "izslēgies"? Izskatās, ka ne jau lai mainītu Latviju, bet gan savu statusu sabiedrībā :) Iedomājies tik: "Es esmu deputāts!! ":)))))))))))))
Man, ja būtu sava partija, arī tādus nevajadzētu :)

Atbildēt

Linda Liepiņa

17.12.2017. 19:37

Partiju ir pametuši vai izslēgti 57 biedri.
Lato! Nomierinies :) Miers.
KPV LV viss kārtībā.
P.S. Reģistrējieties Latvijā kā medijs un saņemsiet atbildes uz jautājumiem.
Ak! Jums taču atbildes ir gatavas pirms jautājat :)
Nožēlojami.

Atbildēt

Bauska

17.12.2017. 19:00

Šis aktieris bija Bauskā ar savu izrādi. Atnāca astoņi skatītāji

Atbildēt

Hazāru

17.12.2017. 15:53

»

Pozīcijas

Draugi, lai saprastu kā intereses aizstāv portāls pietiek, izlasiet rakstu: "Lato Lapsas un Artura Priedīša “brālība”" portālā tautas tribunals eu


cionistu balādes reklāma. Nedaru pilnīgi neko. Sēžu mājās, dzeru tabletītes. Laicīgi. Gaidu, kad Hāgā iznīcinās cionistus. Nevaru sagaidīt, kad miljonārs Grantiņš man piešķirs 5-7 ha Latvijas zemes. Ģimenes vajadzībām. Saprotu, ka man jāpeklē sava otra pusīte, lai būtu ģimene startam. Starta kapitālu bankā neņemšu. Ceru, ka LRRT par to piedāvājumu pagādās. Ceru, ka mani atzīs par latvieti. Citādi tas būtu prātam neiespējami.

Atbildēt

jibiorio

17.12.2017. 14:12

Kaimiņu pametuši 40 % partijas biedru un 100 % līgavu.

Atbildēt

Tautastribunals

17.12.2017. 13:02

ja tur komentēsit, jūs tiesās bez vainas, apmelos, ja vajadzēs, un solīs pakārt vai lodinietriekt smadzenēs. Un neglābs zvēresti, ka mīlat veco Latviešu biedrības māmuļu, kuru izzaga čekisti un vnk bandīti policijas aizsardzībā.

Atbildēt

Tautastribunals

17.12.2017. 12:59

»

Pozīcijas

Draugi, lai saprastu kā intereses aizstāv portāls pietiek, izlasiet rakstu: "Lato Lapsas un Artura Priedīša “brālība”" portālā tautas tribunals eu


ir sātanistu virtuālās kāršanas klubs, līdumnieku māmuļas bāreņu trests, miljonāra Grantiņa izklaide. Tauta ar nepacietību gaida, kad Grantiņš katrai latviešu ģimenei dalīs 5-7 ha Latvijas zemes. Hādas tribunāls raud pēc komunistiem un čekistiem, viņu tiesāšana un minētā kāršana aizņemtu 50 gadus. Jo visa Austrumeiropa ir pilna komunistiem un čekistiem.

Atbildēt

Pozīcijas

17.12.2017. 12:05

Draugi, lai saprastu kā intereses aizstāv portāls pietiek, izlasiet rakstu: "Lato Lapsas un Artura Priedīša “brālība”" portālā tautas tribunals eu

Atbildēt

Lauķis

17.12.2017. 12:03

Fakts, ka Kaimiņš pilda savus solījumus izrādās ka nepatīk arī daļai no partijas biedriem. Slikti ir tas ka nepatīk, labi, ka ir vismaz tik godīgi, ka stājas no partijas laukā.
To,ka ar patiesu rīcību, vispārējā melu atmosfērā, ir grūti gūt milzīgu atzinību - tas arī ir fakts.
Un no šejienes arī viss tas, kas notiek partijā.
Turies Kaimiņ - ziema nāk!

Atbildēt

lol

17.12.2017. 10:59

»

zane

Nu, un ko gribējāt ar šo pateikt?!Kas tur ir svarīgs?! Tāds pirmklasnieka raksts, jeb tirgus babiņu raksts


''Nu, un ko gribējāt ar šo pateikt?!Kas tur ir svarīgs?!'' - ka partiju pameta 2/5 biedru, attiecīgi palikušas tikai 3/5 no 700.

Atbildēt

zane

17.12.2017. 10:57

Nu, un ko gribējāt ar šo pateikt?!Kas tur ir svarīgs?! Tāds pirmklasnieka raksts, jeb tirgus babiņu raksts..
Var just,ka vēlēšanas tuvojas....

Atbildēt

ciniķis

17.12.2017. 10:05

Tas ir normāli. Cilvēki ar lieluma māniju dalās divās kategorijās - tādos, kam ir lielums un mānija un tādos, kam ir mānija, bet nav lieluma. Kaimiņš ir spilgts otrās kategorijas pārstāvis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...