Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Z.V.S.

22.12.2017. 00:26

»

fds

Ta nu brīnums. Diemžēl parodija, nevis nopietna partija. Es uz šo skatījos cerīgi, kā uz alternatīvu varas partijām. Par laimi neaizskrēju citiem līdzi un pieteikties. Man te viena paziņa (jauna, aktīva, bet mazliet panaiva meitene) ar aizskrēja uz dibināšanas kongresu...


Viens sakarīgākais komentārs.:) Tikai maza piebilde - L.L. sarakstā būs Nr.3, jo piemirsāt par "ideju tēvu" Zakatistovu.:) Personīgi es par partijas biedru kļuvu apstākļu sakritības pēc - aizgāju kā klausītājs uz dibināšanas dienu, bet izrādījās, ka vienkārši paklausīties nedrīkstēja...ok, iestājos. Tālāk, nedaudz iegāju azartā (apzināti), gribējās tuvāk ieskatīties - kas lācītim vēderā? Kad ieraudzīju - izstājos. Neko nenožēloju, tas bija tā vērts, turklāt sev neradīju liekas ilūzijas un neļāvu sevi maldināt, pareizāk sakot - guvu apstiprinājumu savām pārdomām par šo partiju.:) Latvijā NAV nevienas partijas, par kuru būtu vērts atdot savu balsi.

Atbildēt

fds

20.12.2017. 11:35

Ta nu brīnums. Diemžēl parodija, nevis nopietna partija. Es uz šo skatījos cerīgi, kā uz alternatīvu varas partijām. Par laimi neaizskrēju citiem līdzi un pieteikties. Man te viena paziņa (jauna, aktīva, bet mazliet panaiva meitene) ar aizskrēja uz dibināšanas kongresu.


Kāpēc parodija?
1) Galvenais lozungs - Viss ir slikti! Nu nevar piedāvāt sevi vēlētājiem tikai sakot, ka viss ir slikti un esošā sistēma ir sapuvusi (tik mēs ar ejam iekšā šajā sistēmā).
2) Dīvaina struktūra - šo varētu iespējams norakstīt drusku uz neveiksmīgu PR, pieredzes trūkumu. Pirms partijas dibināšanas tika izveidots portāls, kur visi varēs piedalīties un izteikties. Rezultāts? Tur pēc dažiem mēnešiem visas diskusijas bija nomirušas un viss. Cilvēki gribēja iesaistīties, darboties, bet tad sanākšanas un tādas konceptuālākās lietas, tad parādījās kaut kāda mistiska komanda, kas pat ar sevi īsti neiepazīstināja. Domāju, ka šajā brīdī cilvēkiem tās idejas un diskusijas arī apsīka, jo padomāja, ka viedoklis netiks uzklausīts.
3)Rīgas pašvaldības vēlēšanas bija totāls FAIL. Vienīgais, ko šī partija Rīgā - lielākajā pašvaldībā - piedāvāja bija Ata filozofēšana par "sistēmas mainīšanu". Vienīgais reālais darbs, ko piedāvāja bija veikt RD uzņēmumu auditu. VISS. Partija pulcē daudz cilvēkus, daudz jaunus, gudrus cilvēkus. Nu tad sataisiet stratēģiju, kā uzlabosiet Rīgu, pilsētvidi utt. Nav brīnums, ka bija tikai 1.5% (3.8k balsis) par nezināmiem cilvēkiem, kuri pat nespēj noformulēt, ko viņi taisās darīt pašvaldībā.
4) Poikāna aiziešana, Liepiņas piesaistīšana. Šis noteikti bija liels iemesls. Par Poikānu var runāt visu ko, bet domāju, ka viņam iesaistoties šajā projektā bija labi nodomi. Aizgāja... Gan jau arī pietiekami daudz biedru līdzi aizgāja to pašu iemeslu dēļ. Vietā uzrodas Liepiņa... Ok, es saprotu Liepiņas stāstu - uzņēmējdarbība nav viegla. Bet viņa ir neskaitāmas reizes pierādījusi, ka vienīgais, ko viņa māk ir skaļi bļaut, pārtraukt cilvēkus pusvārdā un teikt, ka viss ir slikti. Nu izstāstiet man kā var būt deputāta kandidāts (100% nākamgad Saeimas vēlēšanās būs 2.numurs aiz Artusa), kas saka, ka neko no likumiem nesaprot? Pēc tam paši brīnāmies par "100 gudrajām galvām". Tur taču vajag izglītotus cilvēkus.
5) Nezināmā sponsorēšana - tracis liels, bet ir dažas nianses. Artuss pa lielam vienīgais, ko teica bija - esam ne tam uz varžacīm uzkāpuši, no mums baidās, mūs sit, turamies. Kaut kā neatceros, ka viņš spētu pamatot, ka viss ir kārtībā. Nu kam Ventbunkeram reklāmas Suņu būdā? Nu kam... Tur taču viss skaidrs, ka apakšā ir shēma. Pēc papīriem varbūt viss ok, bet Artuss - tu taču pats biji pret shēmošanu... Un lai gan Artuss visu laiku ir runājis par oligarhiem - tā pēkšņā koncentrēšanās uz startu vēlēšanās Ventspilī un darbošanās ap Lembergu - nu ļoooti uzkrītoši saliekot kopā ar tiem reklāmas darījumiem.


Artuss paķēra riktīgi uz HYPE un cilvēki skrēji uz dibināšanas kongresu un reģistrēties online forumā, bet turpinājums nesekoja.

P.S. par tiem dažiem ievēlētajiem deputātiem mazākās pašvaldībās neņemos spriest - ļoti iespējams, ka gudri un zinoši un viss ok tur būs!

Atbildēt

Paija - Lindai Liepiņai

18.12.2017. 23:15

Nepazīstu jūs personīgi, bet reiz nejauši redzēju kādu video, jūs teicāt runu , atbildējāt uz Kaimiņa jautājumiem un jāatzīst , ka jūsu vārdu krājums , Linda Liepiņa, ir žargoniem pilns, latviešu valodas necienīgs un līdz politikai vispārības labā jums, Linda Liepiņa, tāls ceļš ejams.

Atbildēt

Dzirnavu ielas dzīvokļa draiskule

18.12.2017. 15:25

Artus! Nāc mājās, aizvakardienas vārītie, šodien atsildītie makaroni pannā dziest. Cik var pārdot sevi un savas bulkas bieziem makiem?

Atbildēt

Pietiek melot!

18.12.2017. 14:50

»

gn

Lato, izskatās ka no KPV kādam ir reālas bailes


Nevajag jaukt bailes ar riebumu. Šitā šaika reāli riebjas.

Atbildēt

Tirliñi tie

18.12.2017. 14:05

»

gn

Lato, izskatās ka no KPV kādam ir reālas bailes


KPV. Dzèsa suñu bûdà komentàrus, liedza pievienot utt. Kaimiñß braukàja pa UK, solîja ćuràt stàvus. Vèlàk atteicàs sadarboties ar bagàtu latvieti no UK, kas gribèja labot LV ćekistu politiku LV. Zakatistovs ari śłurîbu filosofs - viñam pokuj vai latvieśu, vai krievu intereses. Tàds noèdies lohs. Ufo vispàr joks un jokdaris. Ne velti Poikàns tos tirliñus pameta. NEO vismaz skaidrs redzèjums, Kaimiñś gribèja LV legalizèt marihuànu. Lindai pràtu izmežgîjuśi.

Atbildēt

gn

18.12.2017. 12:16

Lato, izskatās ka no KPV kādam ir reālas bailes.
Es neesmu KPV fans, bet izskatās pēc pasūtījuma raksta

Atbildēt

Jabba the Hutt

18.12.2017. 11:56

KPV viss ir kartiba.. KPV viss ir kartiba..KPV viss ir kartiba

Atbildēt

:)))

18.12.2017. 11:37

»

hihi

Lindiņ, ja tev tik slikti ar matemātiku, skaidrs, kāpēc nācās gaudot pa visiem medijiem par tūtē aizgājušo uzņēmējdarbību


par partijām un to organizēšanas neko nesaprotu, bet pēc tā, ko izlasīju likumā, UR iesniedz biedru sarakstu uz iepriekšējā gada 31.decembri, kopā ar gada pārskatu.

Atbildēt

Lindai taisnība

18.12.2017. 09:12

»

hihi

Lindiņ, ja tev tik slikti ar matemātiku, skaidrs, kāpēc nācās gaudot pa visiem medijiem par tūtē aizgājušo uzņēmējdarbību


VID un valsts terors Latvijā ir attieksme pret uzņēmējdarbību. Izdzimteņu komunistu un čekistu un Krievijas FSB diversiju rezultāts. Bet ne jau politkā ejot, to var atrisināt! Tādus pašus pataisa par diversantiem.

Atbildēt

Kāds

18.12.2017. 08:22

Ir krējuma izstrādājumi un krējums. Ar partijām ir līdzīgi... :D

Atbildēt

hihi

18.12.2017. 06:24

»

Linda Liepiņa

Partiju ir pametuši vai izslēgti 57 biedri


Lindiņ, ja tev tik slikti ar matemātiku, skaidrs, kāpēc nācās gaudot pa visiem medijiem par tūtē aizgājušo uzņēmējdarbību.
Un vēl - pastāsti, kāpēc tevis nav šā gada maijā valstij iesniegtajā partijas biedru sarakstā?:)))

Atbildēt

MI

17.12.2017. 22:58

Kaut kāda 90tā sakās, lai Lato reģistrējās kā mēdijs, tad saņems atbildes. Bet ko darīt, ja atbildes grib saņemt tikai parasts cilvēks? Kā būs?
Komentētāja Linda Liepiņa tev nav pilns rubulis, jo nejēdz ko runā. Tev jāturas tālu no Valsts lietām. Skolā vajag iet, bet ne par Latviju runāt tiesību izpratnes līmenī. Tev jau nepietiek ar zicprezidentu Vājo, kuram šķiet ka Valsts budžeta izlietošana ir viņu personīgā dzīve.
Paskatieties savus video un tad padomājiet vai Jums ir morālas tiesības būt politikas tuvumā. Bet ja nu domājat, ka jā, tad esi mierīga un zini, ka tā manuprāt ir deformēta izpratne.

Atbildēt

kadišonoks

17.12.2017. 22:52

Aktieri un dziedātāji ir mūsu laikmeta sirdsapziņa. Viņi nepārdodas nekad.

Atbildēt

jibiorio

17.12.2017. 22:23

»

Linda Liepiņa

Partiju ir pametuši vai izslēgti 57 biedri


Kāpēc tevis nav sarakstā?

Atbildēt

F20

17.12.2017. 21:21

»

Ape>Bauska

Dižpartijas Brigmanis sirdij tuvāks


O, jā! Tie ir īstie!

Atbildēt

Ape>Bauska

17.12.2017. 21:19

Dižpartijas Brigmanis sirdij tuvāks?

Atbildēt

Normunds

17.12.2017. 21:16

Partiju pametuši gandrīz 40% biedru? Ir latviešiem tāds sakāmvārds:"Par naudu pat velns danco!"Ne jau politiskās pārliecības dēļ visi šie deputāti,piemēram,ceļo no partijas uz partiju!

Atbildēt

:)

17.12.2017. 21:07

»

Omamma

Tas tu artruss


Klabini, klabini.....

Atbildēt

Lapsam maksā - Lapsa raksta

17.12.2017. 20:52

Izskatās, ka ZZS un citi ir nedaudz sabijušies. Ja nu pēkšņi nāksies ar KPV LV rēķināties.

Atbildēt

Linda!

17.12.2017. 20:27

»

Linda Liepiņa

Partiju ir pametuši vai izslēgti 57 biedri


Jūs esiet uzņēmēja. Kas notiek? Politikā tikai ļaujaties provokācijām. Politika nav jūsu sfēra! Ar vislabākajiem vēlējumiem!

Atbildēt

Malda

17.12.2017. 20:13

Man savukārt ir jautājums: Kāpēc tie 40 % aizgājušo ( izslēgto) vispār stājās šajā partijā, ja neilgi pēc pašvaldību vēlēšanām no tas steidzās "izslēgies"? Izskatās, ka ne jau lai mainītu Latviju, bet gan savu statusu sabiedrībā :) Iedomājies tik: "Es esmu deputāts!! ":)))))))))))))
Man, ja būtu sava partija, arī tādus nevajadzētu :)

Atbildēt

Linda Liepiņa

17.12.2017. 19:37

Partiju ir pametuši vai izslēgti 57 biedri.
Lato! Nomierinies :) Miers.
KPV LV viss kārtībā.
P.S. Reģistrējieties Latvijā kā medijs un saņemsiet atbildes uz jautājumiem.
Ak! Jums taču atbildes ir gatavas pirms jautājat :)
Nožēlojami.

Atbildēt

Bauska

17.12.2017. 19:00

Šis aktieris bija Bauskā ar savu izrādi. Atnāca astoņi skatītāji

Atbildēt

Hazāru

17.12.2017. 15:53

»

Pozīcijas

Draugi, lai saprastu kā intereses aizstāv portāls pietiek, izlasiet rakstu: "Lato Lapsas un Artura Priedīša “brālība”" portālā tautas tribunals eu


cionistu balādes reklāma. Nedaru pilnīgi neko. Sēžu mājās, dzeru tabletītes. Laicīgi. Gaidu, kad Hāgā iznīcinās cionistus. Nevaru sagaidīt, kad miljonārs Grantiņš man piešķirs 5-7 ha Latvijas zemes. Ģimenes vajadzībām. Saprotu, ka man jāpeklē sava otra pusīte, lai būtu ģimene startam. Starta kapitālu bankā neņemšu. Ceru, ka LRRT par to piedāvājumu pagādās. Ceru, ka mani atzīs par latvieti. Citādi tas būtu prātam neiespējami.

Atbildēt

jibiorio

17.12.2017. 14:12

Kaimiņu pametuši 40 % partijas biedru un 100 % līgavu.

Atbildēt

Tautastribunals

17.12.2017. 13:02

ja tur komentēsit, jūs tiesās bez vainas, apmelos, ja vajadzēs, un solīs pakārt vai lodinietriekt smadzenēs. Un neglābs zvēresti, ka mīlat veco Latviešu biedrības māmuļu, kuru izzaga čekisti un vnk bandīti policijas aizsardzībā.

Atbildēt

Tautastribunals

17.12.2017. 12:59

»

Pozīcijas

Draugi, lai saprastu kā intereses aizstāv portāls pietiek, izlasiet rakstu: "Lato Lapsas un Artura Priedīša “brālība”" portālā tautas tribunals eu


ir sātanistu virtuālās kāršanas klubs, līdumnieku māmuļas bāreņu trests, miljonāra Grantiņa izklaide. Tauta ar nepacietību gaida, kad Grantiņš katrai latviešu ģimenei dalīs 5-7 ha Latvijas zemes. Hādas tribunāls raud pēc komunistiem un čekistiem, viņu tiesāšana un minētā kāršana aizņemtu 50 gadus. Jo visa Austrumeiropa ir pilna komunistiem un čekistiem.

Atbildēt

Pozīcijas

17.12.2017. 12:05

Draugi, lai saprastu kā intereses aizstāv portāls pietiek, izlasiet rakstu: "Lato Lapsas un Artura Priedīša “brālība”" portālā tautas tribunals eu

Atbildēt

Lauķis

17.12.2017. 12:03

Fakts, ka Kaimiņš pilda savus solījumus izrādās ka nepatīk arī daļai no partijas biedriem. Slikti ir tas ka nepatīk, labi, ka ir vismaz tik godīgi, ka stājas no partijas laukā.
To,ka ar patiesu rīcību, vispārējā melu atmosfērā, ir grūti gūt milzīgu atzinību - tas arī ir fakts.
Un no šejienes arī viss tas, kas notiek partijā.
Turies Kaimiņ - ziema nāk!

Atbildēt

lol

17.12.2017. 10:59

»

zane

Nu, un ko gribējāt ar šo pateikt?!Kas tur ir svarīgs?! Tāds pirmklasnieka raksts, jeb tirgus babiņu raksts


''Nu, un ko gribējāt ar šo pateikt?!Kas tur ir svarīgs?!'' - ka partiju pameta 2/5 biedru, attiecīgi palikušas tikai 3/5 no 700.

Atbildēt

zane

17.12.2017. 10:57

Nu, un ko gribējāt ar šo pateikt?!Kas tur ir svarīgs?! Tāds pirmklasnieka raksts, jeb tirgus babiņu raksts..
Var just,ka vēlēšanas tuvojas....

Atbildēt

ciniķis

17.12.2017. 10:05

Tas ir normāli. Cilvēki ar lieluma māniju dalās divās kategorijās - tādos, kam ir lielums un mānija un tādos, kam ir mānija, bet nav lieluma. Kaimiņš ir spilgts otrās kategorijas pārstāvis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...