Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atbilde

25.08.2018. 08:12

»

K

Nu bet ar ko labāki tie ,,importētie'' - pulksteņu un kapavietu shēmotāeksprezidente, rubesas, kažociņi


Ar ko labāki no Rietumiem iebraukušie čekisti? Labs čekists ir tikai likvidēts čekists, neatkarīgi no izcelsmes.

Atbildēt

zagleeni

23.08.2018. 12:35

Pohodu papasha izskolojis!

Atbildēt

Komunistu palieka

23.08.2018. 11:59

Ja Ģuļans vel strādā tiesā, tad šai valstij nav izredžu un gaišu nākotni.

Atbildēt

Smieklīgi

22.08.2018. 19:49

»

čivļuk

tu uz sevi un savējie par daudz neuzņemies,kretīni atsaldētie sorosam


kā viens Latgales "patriots" satraucies..., laikam labi trāpīts. Nav jau teikts ka tur tādi visi, bet tur tādu bija un ir krietni vairāk kā jebkurā citā Latvijas novadā. To viss padumjo laiks lieliski parādīja, un diemžēl nekas nav mainījies uz labo pusi. Jo tuvāk "varen plašajai" - jo vairāk izdzimteņu un mazāk cilvēku. Tikai statistika un secinājumi, nekā personīga vai ekstremāla.

Atbildēt

Trojka

22.08.2018. 14:07

Vai kāda no partijam kaut ko līdzīgu piedāvā savā priekšvēlēšanu programmā?

Atbildēt

Ivars

22.08.2018. 13:55

»

Raimonds Buls

Ņemot vērā to, ka tiesneša Gūļāna darbība ir izpelnījusies lielu sabiedrības kritiku, Tieslietu ministram, būtu jānāk klajā ar aicinājumu izdveidot neatkarīgu juristu komisija, kura izvertētu Gūļāna pieņemto spriedumu likumību un pamatotību. Savukārt sabiedrība būtu aicināta norādīt komisijai uz tiem...


Šādu komisijas darbību būtu janosaka ar likumu un savu budžetu un komisijas mērķis būtu ne jau tiesnešu spriedumu pārvertēsana vai atcelšana, bet vēršanās pret negodīgajiem tiesnešiesm par kuriem ir pamatotas aizdomas par sistematisku prettiesisku rīcību, jo pašreizējā TM sistēma viņus aizstāv un faktiski atrunājās, kā R.Bula gadījumā izteicās Bičkovičs "tiesnesis nav apzināti pārkapis likumu, bet to ir interpritējis savādāk..... " un tā 100 reizes vienā un tajā paša vietā.

Atbildēt

Raimonds Buls

22.08.2018. 13:40

Ņemot vērā to, ka tiesneša Gūļāna darbība ir izpelnījusies lielu sabiedrības kritiku, Tieslietu ministram, būtu jānāk klajā ar aicinājumu izdveidot neatkarīgu juristu komisija, kura izvertētu Gūļāna pieņemto spriedumu likumību un pamatotību. Savukārt sabiedrība būtu aicināta norādīt komisijai uz tiem Guļāna pieņemtajiem Spriedumiem kurus īpaši būtu jāvertē. Tikai tāda veida publiski izvērtējot katra tiesneša par kuru krīt aizdomu ēna pieņemto spriedumu tiesiskumu varetu panāk tiesnešu attīrīsanos.Tieslieta ministra, kā atbīldīgās amatpersonas par nozari iesaistīšanās šajā procesā ir obligāta.

Atbildēt

Ko var gribēt...

22.08.2018. 13:37

Visa tieslietu un iekšlietu sistēma sastāv no čekistiem, komunistiem, zagļiem, krāpniekiem, afēristiem, kontrabandistiem, korumpantiem, meļiem, laupītājiem, bandītiem un slepkavām. Pēc 27 gadu rūpīgas cilvēku filtrācijas un īpašas neliešu atlases, normālu cilvēku tur vairs neatrast neatrast. Un jo augstāk, jo drausmīgāks ir kontingents. Pārsvarā dominē krievvalodīgi vatņiki, nomaskējušies žīdu jaukteņi un latgaliskas izcelsmes izdzimteņi. Un protams liels procents Krievijas specdienestu aģenti.

Atbildēt

Egīls

22.08.2018. 13:26

Pilnība var piekrists sabiedrības viedoklim, ka Guļāns
ar savu prettiesisko un politiski angažāto darbību grauj Latvijas tiesiskuma pamatus un ir parasts puisis kura izpratne par godīgumu un taisnību ir tāla, jo savs amats un kabata ir tuvāka un mīlētāka pat esot tiesnesim.

Atbildēt

vēlētājs

22.08.2018. 13:15

»

hm

Jaunais Guļāns nav sastāvējis ne KP, ne VDK. Neatkarīgās valsts produkts, kuram pasveša padomju iekārta. Īstens biznesmenis


Zatlers un Dombrovskis arī nebija un lielākā daļu viņu partiju kleptokrāti un nodevēji, arī....

Atbildēt

RIHARDS

22.08.2018. 11:02

Bet Godmani Petersini, ka Guļana labu paziņu vienotības sistēma pašu nepasargaja no izstumšanas no aktīvās politikas. Ilzuka sapnis par premjera krēslu netika piepildits un ar negodu, ka Latvijas tautas nodēvējai bija jāsaka atā politika.

Atbildēt

Tiesiskums Guļana izpratne

22.08.2018. 10:44

Tiesnesis Guļans būdams ietekmējams no Vienotības politiku puses ir pieņēmis prettiesisku Spriedumus administratīvajās lietās. Acīmredzot Gulanam tiesiskuma izpratne nav atbilstoša viņa mantijai un goda zīmej. Bet kas tur slikts ja Guļanam, ka AT tiesnesim palūdz pieņemt šādu vai tādu spriedums, varbūt cilvēkam tika solīts viņa kandidatūru virzīt AT priekšsēdētāja amatam.

Atbildēt

Pilsonis

22.08.2018. 10:19

Tur jābūt loterejas džekpota vinnēšanas līdzīgai veiksmei, lai izdzimtenim izaugtu krietni bērni

Atbildēt

jautājums

22.08.2018. 08:06

Nū...Iespaidīgi. Bet ar kaimiņvalsts specdienestiem un citiem kaimiņu organizētajiem "dienestiem" joki mazi...kā pierādīja Aizsaules iela...
p.s. par Aizsaules ielu, starp citu, pilnīgs klusums. Tur tak prezidents un ministrs spēra zemes gaisā un solīja, ka nepieļaus un atradīs, un iespundēs..

Atbildēt

valdis i

22.08.2018. 07:35

»

millers

tas viss var notikt tikai tādā valstelē,kā šī,jo jebkurā citā,-bosiki sēž


Muļķības! Itālijā pilns ar tādiem. BTW. shēma bija unikāla un efektīva.

Atbildēt

22.08.2018. 07:30

»

pārvaldnieks

ne džeks ,ne džons ,bet mūsu pašu blēdīgais bāleliņš


ne džons, bet džonsons :))). kas zin anglenes lamuvārdus, sapratīs :).

Atbildēt

Hehe

22.08.2018. 03:53

Aizsaules iela gaida

Atbildēt

Ir ir

22.08.2018. 02:13

»

hm

Jaunais Guļāns nav sastāvējis ne KP, ne VDK. Neatkarīgās valsts produkts, kuram pasveša padomju iekārta. Īstens biznesmenis


kompartijas kaulainā roka, sūda tiesneša dēlēns taču draudēja ar saviem sakariem drošības un citos "orgānos" tem, kas sāka atprasīt naudu. Jaunā paaudze, mācoties no komunistiem- čekistiem, turpina savu nesodīto noziedznieku "biznesa ētiku'". Pilna Latvija ar šādiem guļāndēlliņiem . Noziedznieks - padomju tiesnesis Guļāns, kuram piemērojams kopā ar J. Maizīti nāvessods par padtrādātiem noziegumiem LPSR laikā, nemaz nevar un nespēj izaudzināt godīgu uzņēmēju,

Atbildēt

hm

21.08.2018. 20:58

Jaunais Guļāns nav sastāvējis ne KP, ne VDK. Neatkarīgās valsts produkts, kuram pasveša padomju iekārta. Īstens biznesmenis!
Raksturojums domāts tiem, kuri savā prāta aptumsumā jebkurā problēmā redz tikai un vienīgi kompartijas vai drošības komitejas kaulaino roku.

Atbildēt

-āns

21.08.2018. 20:44

Čangaļa Aizsaules ielas drošības spilvens:

Pašlaik Armands Andrisovičs Guļāns ir parādā kreditoriem 3,5 miljonus eiro un 3,2 miljonus ASV dolāru.

Atbildēt

Cirks

21.08.2018. 20:42

Beidzot kaut kas interesants, citādi likās ka pietiek jau pietiek!

Atbildēt

Tt

21.08.2018. 20:24

Domāju, ka atrausies abi, vecais un jaunais par bridinajumu citiem, jo tur necieš uzmetejus.

Atbildēt

millers

21.08.2018. 19:46

tas viss var notikt tikai tādā valstelē,kā šī,jo jebkurā citā,-bosiki sēž

Atbildēt

Juris Baismīgais

21.08.2018. 19:37

Vai Aizsaules iela II? Metināta krāģa vietā no koka sanaglots, sadegs švirkstēdams.

Atbildēt

Jurka

21.08.2018. 19:14

Klasisks uzmetējs. Parasts Latvijas bizmesmenis, jo te mudž no uzmetējiem, jo viņiem nekas nedraud, tik dibini nākamo firmeli, pārpērc esošo vai investē lai iegūtu kontrolpaketi, noformē uz parastu džeku, kuram noskaiti mēnesī kādus 50 utt.

Atbildēt

joo

21.08.2018. 19:08

Tāda ir LV tiesu (mauku mājas) realitāte. Tiesneši ir noziedznieki un viņu atvases arī.

Atbildēt

Ābols no ābeles tālu nekrīt

21.08.2018. 19:03

Ar šausmām redzami Andra Guļāna , čekista un komunista, darba augļi- ja varēja saņemt noziedzīgi iegūtu algu valsts postenī, ar to uzturot sakarus un ģimeni, tad dēls, kopējot tēvu praktiskajā ES ekonomikā, nonāk turpat, kur tēvs. Noziedzīgā mēslainē. Ar prieku tiesnesim ielaistu paurīlodi caur muti, inscinējot pašnāvību!

Atbildēt

arājs

21.08.2018. 19:00

»

pārvaldnieks

ne džeks ,ne džons ,bet mūsu pašu blēdīgais bāleliņš


Ar Āfrkas mēri slimai cūkai šis ir bāleliņš!

Atbildēt

KKK

21.08.2018. 18:58

Un mūsu nepilno rubļu valdība murgo kaut ko par emigrantu atgriešanu LV paradīzē.Tur jau jābūt neglābjami debīlam, lai atgrieztos šajā Dieva pamestajā Korumplandē.

Atbildēt

pārvaldnieks

21.08.2018. 18:54

»

W

Ko var teikt-darbīgs džeks.Kāds laikmets,tāda darbība


ne džeks ,ne džons ,bet mūsu pašu blēdīgais bāleliņš

Atbildēt

W

21.08.2018. 17:24

Ko var teikt-darbīgs džeks.Kāds laikmets,tāda darbība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...