Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kaķīša dzirnavas

Edgars Pauls
20.12.2015.
Komentāri (45)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

16.01.2016. 20:45

Viena no populārākajām Kārļa Skalbes pasakām, sarakstīta 1913. gadā. Rakstnieks tajā uzsver garīgā spēka lomu pasaules pārveidošanā, noliedz naidu un vardarbību. Plaši pazīstama un daudzreiz citēta ir pasakas galvenā varoņa kaķīša atbilde ķēniņam: “Kāpēc vairot sāpes? Lai vairojas labāk prieks.”

Atbildēt

...

24.12.2015. 06:27

1 draiski jābeidz bankām maksāt kredītus un tās bankrotēs jau pirmjā janvārī dāvanā redzams ...


mטaטdטgטrטiטs

Atbildēt

...

24.12.2015. 06:27

»

pilsonis

Bankām dots uzdevums pārņemt pēc iespējas vairāk īpašumu, un bankas ir kļuvušas par lielākajiem nekustamo īpašumu tirgotājiem un pārvaldītājiem


draiski jābeidz bankām maksāt kredītus un tās bankrotēs jau pirmjā janvārī dāvanā redzams ...


mטaטdטgטrטiטs

Atbildēt

>CENZĒTS

23.12.2015. 20:08

Es nesaku, ka es AR.
Bet, kā Rainis teica - teic vecais jaunajam - jūs, jaunie ļauni - bet jaunais vecajam - jūs veci auni!
Man nepatīk manipulēšana ar cilvēkiem.
Ar mums gan visiem grib manipulēt...

Atbildēt

>CENZĒTS

23.12.2015. 18:26

Es tikai par dzeju. Var bliezt tiešā tēmējumā kā Ontūns, bet var viltīgi glaimot absolūti profānā stilā. Paskaties pats LRTT.

Atbildēt

>CENZĒTS

23.12.2015. 16:06

Par ko? Es nopietni, pa labam parunāt gribēju. Visi tik aizdomīgi...

Atbildēt

>CENZĒTS

23.12.2015. 14:18

Tas tā kulturāli sanāk - EKTD :-) Vai vispār ir kāds jēdzīgs portāls? LRTT parādījies dzejnieks, kam vajadzētu ņemt pie Tevis privātstundas.

Atbildēt

Andris

22.12.2015. 19:47

»


Labprāt lasu portālu ,bet varbūt portāla administrācija var pasargāt mani kā lasītāju no žļampainas ganīšanās.....kuru te tikko piekopa..viens subjekts!!!Ja šī subjekta alkatīgās velmes ir gānīties....tak...tam ir radīti citi...noteiktas ievirzes portāli....Es tiešām portālu augstu vērtēju....lai tas varētu nofiltrēt...šādu subjektu gānīšanos!!!

Atbildēt

pilsonis

22.12.2015. 09:34

Bankām dots uzdevums pārņemt pēc iespējas vairāk īpašumu, un bankas ir kļuvušas par lielākajiem nekustamo īpašumu tirgotājiem un pārvaldītājiem.

Atbildēt

pašam smiekli nenāk?

22.12.2015. 00:38

»


Cālīt, to tu izstāsti rajona tiesnesei, apgabaltiesnesēm (3 gb) un augstākās tiesas senāta civillietu departamentam pilnā sastāvā.
Vēl vari mēģināt to pastāstīt prokuroriem (3 gb), tiesībsargam un 7 gb satversmes tiesas tiesnešiem.

Nevajag mētāt gudru komentāros. Mēs te bariņā likumus lasīt protam. Savas tiesības zinām. Bet papūst pret vēju tomēr nespējam.

Tiesa gan lato lapsam palīdzību lūguši vēl neesam. Pirms gadiem 15 analogā situācijā vienu afēru nojaucām. Tagad maksājam dubultā. Scukas no tautpartijas un lc izrādījās reti atriebīgas.

Un vienreiz ieskaties acīs realitātei.
Un nekaitini, lūdzu, mūs. Citādi palūgsim lapsai, lai tevi nobano uz 1000 gadiem.

Uz šo neatbildi. Matu skaldīšanai nav jēgas.

Atbildēt

pilsonis

21.12.2015. 20:45

https://www.youtube.com/watch?v=nhbbkcUj9no

Atbildēt

Haris.

21.12.2015. 19:46

Latviju ir grūti nosaukt par valsti,kuras pārvaldes aparāts strādātu tās tautas labā.Piemēri-vai katru gadu tiek celta minimālā alga-daži desmiti eiro-,lai "likumīgi" katru gadu sev celtu algas un nākošās pensijas par daudziem simtiem eiro.
Zemi-zem daudzdzīvokļu namiem-par sviestmaizi "mantoja" pietuvinātie,un tagad steigšus pacēla kadastrālo vērtību,lai par tūkstošiem eiro to "atdotu" tās īstajiem īpašniekiem.Negribas bojāt nervus,analizējot visas nebūšanas...Stress izraisa,arī,smagas slimības un nav jābrīnas,kāpēc "vēzis uzbrūk Latvijai".Tā,lūk!

Atbildēt

āns

21.12.2015. 17:55

»

Jurss

+1


Laikam gan jau ķīlas un aizņēmuma vērtības nebija samērojamas un pasakā paustā morāle paliek pozitīva.

Atbildēt

proķene

21.12.2015. 17:47

»

biedrs

To pierādīt, pirmkārt, ir grūti. Un nav tā, ka šeit iznīcina tieši vienu etnisko grupu - iznīcina gan baltus, gan slāvus un lai cik paradoksāli arī pa kādam ebrejam...


ir jau 2014.g. saņēmusi pirmos iesniegumus ierosināt lietu pret valsts amatpersonām par genocīdu, bet protams atbildējusi, ka pierādījumus ir jāmeklē vien iesniedzējam

Atbildēt

vispār interesanti

21.12.2015. 17:18

»

..

Šodien par parādnieku var kļūt arī neaizņemoties no bankas vai augļotāja...


Jums kopsapulce ar 51% balsu vairākumu izlemj ņemt kredītu bankā, bet Rīgā Ušakovs stāsta, ka māja kurā pašvaldībai pieder vairāk par pusi dzīvokļu, sabrukusi, jo īpašnieki nav piekrituši veidot uzkrājumus remontiem.

Atbildēt

latgaliski no yutube.com

21.12.2015. 16:59

zakisu pirtina no youtube.com LATGALISKI uzlabo garastavokli labak neka cuilu raksti par vienotibas sorositiem un vl planpratiniem !

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

21.12.2015. 16:14

"Ko darīt mūsdienu Kaķīšiem, kur vērsties pēc palīdzības,..." Ja nekur nevar atrast taisnību, tad palīgā, kad mērs būs pilns(un tā tas ir bijis vienmēr)runās stobri. Pareizi jau L.L. kāda vēstījuma begās sacīja: "Eļojiet, ja ir vēl kas palicis no senajiem laikiem noslēpts, jo valsts pastāvēšana būs atkarīga no mums pašiem!" Viss pareizi, jo pie varas esošie tarakāni Tiesiskumu ir iznīcinājuši, līdz ar to arī radījuši šo tiesiskuma vakumu, kuram paši kritīs par upuri.Steigsimies eļļot.... .

Atbildēt

..

21.12.2015. 15:13

»

Fēlis

Muļķis arī dievu lūdzot pieri sasitīs. Neko nedomājot grib visu un tūlīt, lai varētu vismaz kādu brīdi uz citiem raudzīties no augšas, bet tad skraida apsvilušu pakaļu un nu tiem, uz kuriem viņi raudzījās no augšas, lūdz sevi glābt. Esu pieskatījies daudz tādu pajoliņu un varu teikt vienu- slānīt viņus...


Šodien par parādnieku var kļūt arī neaizņemoties no bankas vai augļotāja.
Izstāstīšu piemēru iz dzīves. Ceru, ka pielēks, ja nē, tad neko.

Ir daudzdzīvokļu dzīvojamā māja. Daļa dzīvokļu ir indivīdu privātīpašums, daļa pašvaldības īpašums. Pašvaldības deputāts, celtniecības firmas īpašnieks izštuko, ka ēku renovācija un ielu bruģēšana ir super truper ienesīgs bizness. Ir jau arī. ES nauda + lohu maksājumi/uzkrājumi - garantēta peļņa.
Tiek sasaukta kopsapulce, kura ar 51% balsu vairākumu izlemj - ņemt kredītu bankā, maksāt pašvaldības deputāta firmai par renovāciju un dzīvot "happily ever after". Kā tiek dabūtas balsis gari nestāstīsim - tāpat kā politikā 3 veidos - apmuļķošana, uzpirkšana un šantāža.
Un tā, arī tad, ja īpašnieks kredītu bankā negribēja ņemt vai viņam nebija liekas naudas pašvaldības deputāta firmas uzturēšanai - viņš ar CIETU! balsu vairākumu spiests maksāt par fiktīvo renovāciju - putuplasta siltinājums + plastmasas logi u.c. "ekstras". Pēc brīža balsotāju vairākums saprot, ka ir smagi iegrābušies, māja pel, siltuma nav, maksājumi kosmiski.. bet.. vilciens aizgājis, deputāta firmele kontus iztīrījusi un aizgājusi uz maksātnespēju, brāķi jānovērš par balsotāju un arī nebalsotāju līdzekļiem. Gribat sūdzēties? Laipni lūdzam rajona tiesā, kur tiesneses vīrs ir pašvaldības jurists un labs maksātnespējīgās firmas īpašnieka-deputāta draugs! Ir apelācija, kasācija, ST un ECT? Uz priekšu! Par to, kā apsviedīgais deputāts un tikpat apsviedīgā pašvaldība saistīta ar šiem tiesiskuma garantiem, pastāstīsim citreiz. Laipni lūdzam realitātē!

Atbildēt

biedrs

21.12.2015. 14:50

»

pilsonis

Genocīds ir darbība, kas vērsta, lai pilnībā vai daļēji iznīcinātu kādu nacionālu, etnisku... garīgi traumējot tos, apzināti radot šādai grupai tādus dzīves apstākļus, kur paredzēta tās pilnīga vai daļēja iznīcība, apzināti ierobežojot dzimstību šajā grupā, ar varu pārvietojot vienas grupas bērnus dzīvošanai...


To pierādīt, pirmkārt, ir grūti. Un nav tā, ka šeit iznīcina tieši vienu etnisko grupu - iznīcina gan baltus, gan slāvus un lai cik paradoksāli arī pa kādam ebrejam.
Iespējams, iznīcināšana notiek pēc ģenētiska principa, bet tas nu gan nav pierādāms tik vienkārši.

Un neviens neko mūsu vietā nedarīs. Pašiem vien būs viss jāizdara.

Atbildēt

pilsonis

21.12.2015. 13:31

Ir zemiski ņirgāties par citu nelaimi, bet vēl zemiskāk ir izmantot šo nelaimi iedzīvošanās nolūkā.

Atbildēt

banka

21.12.2015. 13:25

»

pilsonis

Patiesībā, jau vairumu kredītņēmēju par maksātnespējīgiem padarīja Latvijas valdība, kas izlēma glābt bankas. Tagad bankas pelna miljonus, bet iedzīvotāji grimst nabadzībā


Kas lika tautas vēlētai saeimai glābt bankas nevis iedzīvotājus ? Vēlētāji taču labi zināja ko ievēle jau 25 gadus

Atbildēt

ja

21.12.2015. 11:49

»

Čiekurs Egles dēls

Jā, latvietim ir mīļas "kaķīša dzirnaviņas". Kad kaķītis gribēja ar zīmēšanos izdot meitas pie vīra, bet naudas nebija, aizņēmās no runča, ieķīlājot dzirnavas. Pēc tusiņa naudas, ko atdot, nebija, ĻAUNAIS RUNCIS atbilstoši norunai paņēma ķīlu, bet kaķītis devās pie karaļa MEKLĒT TAISNĪBU. Karalis atņēma...


kaķītim miltus maļot nesanāk tik, lai izdotu meitas pie vīra....jā, arī tas ir augļotāju sistēmas sekas. Jā, var jau teikt, ka meitas bez pūra varēja palaist tautās...bet cik tautudēli tādas "plikas" būtu ņēmuši?
Jā, šajā pasakā nav runa tikai par kaķīti un augļotājiem, arī par meitām, znotiem un to, ka "kaķītim palīdzīgu roku un atbalstu sniedza tikai viens - karalis, kurš varēja atļauties tādu greznību kā līdzcietība" .
Un tagad paskatieties katrs SEVĪ un savā radu lokā - cik daudz labestības ir Jūsu lokā - ja nu gadījumā kāds kaķītis pieklauvē pie durvīm?

Atbildēt

un

21.12.2015. 11:41

»

pilsonis

Pazīstams Soms reiz man teica


ar abām kājām. Diemžēllll

Atbildēt

pilsonis

21.12.2015. 10:56

Patiesībā, jau vairumu kredītņēmēju par maksātnespējīgiem padarīja Latvijas valdība, kas izlēma glābt bankas. Tagad bankas pelna miljonus, bet iedzīvotāji grimst nabadzībā.

Atbildēt

pilsonis

21.12.2015. 10:29

Pazīstams Soms reiz man teica:
uzticēties nekad nedrīkst Zviedriem un baņķieriem.
Bet mēs šķiet iekāpām kakā abas reizes.

Atbildēt

pilsonis

21.12.2015. 09:59

Genocīds ir darbība, kas vērsta, lai pilnībā vai daļēji iznīcinātu kādu nacionālu, etnisku... garīgi traumējot tos, apzināti radot šādai grupai tādus dzīves apstākļus, kur paredzēta tās pilnīga vai daļēja iznīcība, apzināti ierobežojot dzimstību šajā grupā, ar varu pārvietojot vienas grupas bērnus dzīvošanai citā grupā. Genocīds ietver sevī.... psiholoģisko aspektu: šīs darbības tiek veiktas ar konkrētu nodomu daļēji vai pilnīgi iznīcināt nacionālu, etnisku... grupu “kā tādu” - definējums, ko viegli pierādīt....Kas to darīs?

Atbildēt

Fēlis

21.12.2015. 08:52

»

pilsonis

Augļotāji un muitnieki ir minēti jau bībelē,protams kā nejaukas un nīstamas nodarbes.Arī jebkura banka tāds augļotājs vien ir, kurus vajadzētu krietni izvētīt un aizliegt-kā šķiru,jo viņu peļņa ir citu nabadzība,bēdas un asaras.Viņi ceļ savu labklājību uz sasistām jauniešu un mazturīgo dzīvēm:( Būtu...


Muļķis arī dievu lūdzot pieri sasitīs. Neko nedomājot grib visu un tūlīt, lai varētu vismaz kādu brīdi uz citiem raudzīties no augšas, bet tad skraida apsvilušu pakaļu un nu tiem, uz kuriem viņi raudzījās no augšas, lūdz sevi glābt. Esu pieskatījies daudz tādu pajoliņu un varu teikt vienu- slānīt viņus vajag. Publiski, lai citi, kuri grib iet to pašu ceļu, divreiz padomātu. Nesaku, ka augļotāji nav ļaunums, bet muļķi...

Atbildēt

Kanlkalniņš

20.12.2015. 23:35

"... Ko darīt mūsdienu Kaķīšiem, kur vērsties pēc palīdzības, kurš būs tas ķēniņš, kas padzīs augļotāju melno runci ar visu viņa bandu?..."- mūsVISU TAUTU VARA SŪTA -EJ TIES":AJIES AR MUMS VAI BOSIEM< NAUDASMAISIEM, ej un tiesājies, mums ir demokrātija, bet priekšā Datu aizsardzības likums, kas neļauj tikt pie informācijas tiesai, tiesa izprasa tikai tad, kad to pieprasa ķēniņš, bet ja tauta, pasūta tālāk, ej pie advokāta, lai pieprasa, bet advokāts bijušais tiesnesis vai prokurors vai ... un prasa milzu naudu, tautai tā ir atņemta, mantas arī nav, informācija liegta, priekša vēl KOMERCNOSLĒPUMS, ierobežotas pieejas dati, konfidencialitāte uz tu esi aplaupīts. Pat Stalins tā nerīkojās tā - izmet uz ielas ar visām mantām un ej kur gribi un varas, policija - ej tiesātie - no miskastes pozīcijām, no izmisuma, pat pārtikas devu izmeta laukā, kas bija ledusskapī. paliek bez ēdiena un apģērba - ej tiesāties. Tā nav valst, bet masu traģēdija, Latvijas Sīrija.

Atbildēt

1941-44.g. slepkavu mazbērni

20.12.2015. 23:21

»

pilsonis

Augļotāji un muitnieki ir minēti jau bībelē,protams kā nejaukas un nīstamas nodarbes.Arī jebkura banka tāds augļotājs vien ir, kurus vajadzētu krietni izvētīt un aizliegt-kā šķiru,jo viņu peļņa ir citu nabadzība,bēdas un asaras.Viņi ceļ savu labklājību uz sasistām jauniešu un mazturīgo dzīvēm:( Būtu...


Tā paša tipa cilvēki 1941.gada otrajā pusē nogalināja ap 120 000 Latvijas pilsoņu, jo tā brīža likums neaizstāvēja viņus. Vēl tagad slepkavu ģimenes lieto upuru traukus, dzīvo viņu mājās, nēsā rotas lietas un skatās uz viņu gleznu kolekcijām. Ne jau Arājs ar saviem 30 vīriem vienlaicīgi visos Latvijas rajonos slepkavoja un laupīja un uzlasīja rotas lietas no līķu bedrēm . Šobrīd vienotā dziesmā vienojušies ZTI, MNP administratori un likumdevējs. Nu zinām, kas notika Nīrnbergā, kad daļa cilvēces saprata kas un kādus likumus pieņēmis

Atbildēt

pilsonis

20.12.2015. 21:08

Augļošana ir sistēma,kur var pelnīt arī uz dzīves pabērnu rēķina. Un šo sistēmu var aizstāvēt tikai tāds, kam no tā var tikt treknais kumoss. Godīgu prātu un taisnu sirdi esošs,tādu sistēmu neatzīs.

Atbildēt

pilsonis

20.12.2015. 21:05

Augļotāji un muitnieki ir minēti jau bībelē,protams kā nejaukas un nīstamas nodarbes.Arī jebkura banka tāds augļotājs vien ir, kurus vajadzētu krietni izvētīt un aizliegt-kā šķiru,jo viņu peļņa ir citu nabadzība,bēdas un asaras.Viņi ceļ savu labklājību uz sasistām jauniešu un mazturīgo dzīvēm:( Būtu interesanti palasīt kredītiestāžu īsto īpašnieceļu pazīstamos!!! uzvārdus!

Atbildēt

arī ēbrejs

20.12.2015. 19:36

Rebes paliek rebes , nekā personīga, gojiem jāvergo.

Atbildēt

Melnais kaķītis

20.12.2015. 19:32

Ļaunais Baltais runcis man atņēma godīgi nopelnītās dzirnaviņas!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

20.12.2015. 17:59

Jā, latvietim ir mīļas "kaķīša dzirnaviņas". Kad kaķītis gribēja ar zīmēšanos izdot meitas pie vīra, bet naudas nebija, aizņēmās no runča, ieķīlājot dzirnavas. Pēc tusiņa naudas, ko atdot, nebija, ĻAUNAIS RUNCIS atbilstoši norunai paņēma ķīlu, bet kaķītis devās pie karaļa MEKLĒT TAISNĪBU. Karalis atņēma ĻAUNAJAM RUNCIM dzirnaviņas un atdeva LABAJAM KAĶĪTIM. Ģeniāli :D

Atbildēt

solī

20.12.2015. 17:54

Rīgas domē pilns ar kaķiem. laikam no pasakas pēc palīdzības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aicinām Aivaru Lembergu kļūt par saraksta līderi Rīgas Domes vēlēšanās

FotoPolitisko partiju apvienība Jaunā Saskaņa aicina Aivaru Lembergu kļūt par saraksta līderi ārkārtas Rīgas Domes vēlēšanās un aicina partiju Latvijai un Ventspilij iestāties politisko partiju apvienībā Jaunā Saskaņa, deleģējot savus cilvēkus gan Rīgas domes vēlēšanu sarakstā, gan apvienības valdē.
Lasīt visu...

21

Diskursīvā levitācija

FotoZinātniski orientētiem cilvēkiem šodienas Latvijā klājas ļoti labi. Burtiski katru dienu Rīgas mediji sagādā svaigu materiālu zinātniskām studijām. Svaigais materiāls parasti ir ļoti piemērots teoretizēšanai, terminoloģisko novitāšu izdomāšanai, dzīves izpratnes kompetentāka līmeņa sasniegšanai, vispārinātu un idealizētu modeļu veidošanai. Nereti mediju publikācijas praktiski apstiprina intelektuālās intuīcijas nojausmas un abstrahētās hipotēzes.
Lasīt visu...

21

Liekuļi

FotoIr gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni.
Lasīt visu...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un...

Foto

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD)...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par...

Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....