Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Grūms

23.01.2011. 19:03

Sandruci!Cerams ka apspriedīsiet arī šādus savas valdīšanas vērtības kā bezdarbs,emigrācija,nabadzība,parādi un korupcija

Atbildēt

Agriiis

23.01.2011. 17:25

Ai,ai Sandriņ.. Jau kuro reizi palaizam garam iespeju pakluset..šaja valdiba,jau tadas lietas,ka sev pietuvinatu cilveku liksana amatos un lidzeklu tiesaka vai pastarpinataka pieskirsana savam papsvaldibam nenotiek vai ne? Tracina si divkosiba un neaizstajamības telosana ..atgadinat pirmsvelesanu solijumus par nodokliem..un pecvelesanu realitati varbut tad parunasim par godigumu .. Ps.atvainojiet,bet manas acis joprojam vienotibas moto ir naivi patiesa fraze .." NU, KA VAR NESOLIT.. "

Atbildēt

Ilja

23.01.2011. 12:25

Apversumu vismaz gatavoja droshibas komiteja,vismaz 3.g. pirms ta puca,jo no 1987-1991.g.gaja intensiva valsts mantas izzagshana lielos izmeros.Kad Andropovs stajas amata,vinsh sedinaja ieksha buri ar lieliem srokiem,tupeja galvenais izzadzejis Lucanskis, Lavents,Kuzminns,Reigarockis,kara arsti,direktori un to vietnieki,generali,un daudzi citi talaika augstas amatpersonas.Viniem informaciju piespeleja Cermomidins no Maskavas Lucanskim pa telef. cietuma priekshnieka kabineta,pec puca cietuma prieksnieks gaja boja tragiski.Shiem kungiem pilnigi pietika pietika laika,lai izplanotu puca norises planu,pie planoshas ari atradas dr.komit.darbinieks kursh ari sedeja kopa ar shiem kungiem.Lielaka komunistiska elita tika iesistijusies shini operacija,Un shie viri ari iesaistija tos cilvekus,kuribijushi aizvesti uz Sibiriju,vai tos bernus,kuriem bija bijushi vecakie aizvesti uz Sibiriju.Tadu bija pietikoshi daudz,lai isaistitu puca laika,un tauta ari ticeja,ka piemeram Ulmanim ,Kalnitei un daudzam citam personam.Tad kad iznaca amnestija,notika latvijas izzagshana lielos izmeros,jo likums par valsts mantas no kriminalkodeksa bija iznemts,mafija vareja brivi veikt prihvatizaciju.Prokurori ari bija sho grupejuma dalibniki,ari Cevers mala nestaveja,vinsh reketam atvera pilnigi brivu celu darboshanos,kad Jaunkalsnavas plicijas iecirkna prieksniekam,paradiju ka sho veikalu apciemo,un ievac daudinu,vina adbilde sekoja,ja jau Cevers un valdiba lau shiem izdzimteniem darboties,ko Tu gribi lai manu maju nodedzina kopa ar manu gimeni.Noilguma par shadiem nodarijumiem nevar but ,jasak tikai pratinat to laiku esosha visa valdosha elita,tolaiku prokuraturas darbiniekus,sakot ar Skrastinu,jo vinam par latvijas valsts mantas izzagsanu,bia Aizkraukles un Jekabpis zemessardzes darbinieki uzrakstijushi latvijas laikraksta.Pec rakst vinsh bija gatavs,visus sasedinat kameras,lai neredzetu nevi ens gaismu.Ta Latvijas tauta nonaca tur kur esam,ari neredzu tagad ,noshis valdibas,jaizveido prezidentala valdiba,visi blezi ir jaiztira no prokurturas,sevishki padomju laik virsotni.

Atbildēt

tribuns

23.01.2011. 12:19

Loti interesanti butu uzzinat,ka cilveks padomju laikos var klut par Makslinieku savienibas valdes atbildigo sekretareni bez "nekadam saistibam" ar partiju,čeku,komunustiem?

Kalnietes k-dze,varbut kada no savam n-tajam brošūriņām atbildēsiet atklāti uz šo jautajumu???!!!

Atbildēt

Alehandro

23.01.2011. 12:14

vislielaka tautas apmulkosanas akcija 21 gs Latvija:
Kalniete iestajas JL-Kalniete saskel JL-Kalniete izveido PS-Kalniete iestajas par JL un PS apvienosanos Vienotibā!

Kur logika,morale???
Tautas cakaresana visausgtakaja mera!!!!

Atbildēt

PS ex biedre

23.01.2011. 12:12

Sandra,Sandra...kapec tu neruna par tiem vairakiem desmitiem PS biedru,kuri jau partiju ir pametusi pedeja gada laika delj absoluti nedemokratiskiem procesiem taja?!Saura klike,kas ierindas biedriem pat nelauj izteikt savu viedokli,jo pec tam seko zemiskas represijas,viedoklu cenzura,utt...Tas viss raksturo so "demokratisko,caurspidigo un norali tik augsto" partiju...

Atbildēt

Kristovskis

22.01.2011. 21:37

no manis sanāktu labs prezidents un VIENOTIBA mani virzīs, bet man ir sastāstījuši ka jāsilda traģiski īsi iesildītā vieta, bet nepateica cik ilgi man ir jāsilda šī vieta, tā ka uz ārlietu ministra un prezidenta krēsliem vienlaicīgi vēl pasaules vēsture neviens nav sēdējis, nu ko laikam būšu ģēnijs

Atbildēt

mjā,

22.01.2011. 17:28

toties Vienotībai var pārmest apkaunojošo čupošanos ar Lembergu un viņa satelītiem! Var pārmest Auguļa astoņkāji u.t.t. Esmu vīlies par visiem 100% Vienotībā un manu balsi viņiem vairāk neredzēt nekad!

Atbildēt

Mantrausis

22.01.2011. 17:24

Pirmkārt, Sandra nav paskaidrojusi JL šķelsanos un atkalsavienošanos, līdz ar to es viņu uztveru kā cilvēku, kas izmanto Atmodas simbola elpu - ne vīna ir politiķe, ne politiskās vides mainītāja. Otrkārt, ne jau sadarbība ar ZZS nodeva Vienotības vēlētāju, bet "iemītās pēdiņas". Treškārt, daudzi redzami "Vienotības" biedri ir izteikuši konkrētas iebildes, priekšlikumus un komentējuši valsts likumdošanu un darbību - nekādu kaut minimālu pārmaiņu, tikai stingra kontrole un viss... Piemēram, kur ir Solvitas vai Sandras komentārs: Šodien mēs=Vienotība Saeimā mainījām to un to likumu un "valsts nozagšanai ir atņemti 15%"?????

Atbildēt

riebīgi

22.01.2011. 14:30

kamēr nesauks lietas īstajos vārdos un nepateiks, ka viens izmanīgs, pusčigānisks piejūras iznirelis tur saujā visu varas eliti, tikmēr nekas nemainīsies un pat vislielākie patrioti pamazām ieslīgs pilnīgā nihilismā.
Vakar iesāku lasīt grāmatu A. Lembergs. Kā nozagt valsti - mati ceļas stāvus un gribas nosist visus tos 20 % stulbo kalpa dvēseļu vēlētāju, kas balsoja par čigāneļa kabatas partiju zzs.

Atbildēt

Jānis Raimonds Mednis

[R] 22.01.2011. 14:10

Kalnietes kundze izsakās pārāk optimistiski. Dombrovskis gan ir labs premjers, bet vēlētāju cerību nodevība (beznosacījuma sadarbība ar Lembergu, Nacionālās Apvienības atstumšana) nav attaisnojama.

Atbildēt

mitjka

22.01.2011. 12:06

lai ko ari izziletu kafijas biezumos kalnietes kundze briseles gaitenos
bet nu sis kantoris kas saucas vienotiba butu jalikvide ka suga latvijas politika sie infantilie un amatu karie cilveki pat nesaprot ko vini ar saviem personigajiem lemumiem izdara valsts atistibas laba lai nu kas bet ne vienotiba
no zaliem aboliem ir caureja un ne tika dveseles:)

Atbildēt

Par

22.01.2011. 09:57

prezidentu runājot...šim postenim mūsu valstī ir tik maza nozīme,ka Kalniete varētu uzņemties atbildību un pateikt...ka mūsu mazajā valstiņā katrs santīms ir svarīgs un šāds prezidents mums nemaz nav nepieciešams! Mums vajag tikai nelielu valsts pārvaldes aparātu un mazskaitlisku,bet darboties spējīgu armiju. Bet to jau viņi nekad neteiks,tad labāk sev mēli nokodīs, jo tā būtu atzīšanās,ka viss par šiem gadiem ir aizgājis šķībi!

Atbildēt

stulbi

22.01.2011. 01:53

Apnikusi tā zoodārza zelēšana,stulbi vienkārši. Paši nejūtat,cik smieklīgi? Kalniete tēlo augsta ranga politiķi, bet izliekas,ka nesaprot, ka ir mazsvarīgi, kurā vietā ko norunā. Svarīgi ir,ko norunā! Varētu padomāt, ka paši visu norunā tikai Baltajā zālē- smieklīgi un vēlreiz smieklīgi!

Atbildēt

andreiko

22.01.2011. 01:36

Agnesīt, Sandriņa tevi apčakerēja, mācies spēlēt šahu!

Atbildēt

Karo

22.01.2011. 01:24

Tā jau ir.Pasakot istenību- esam vienā laivā,atkarīgi no prasta piejūras blēža, var sanākt šķirties no amatiem, ietekmes, ārkārtas vēlēšanas, un vēl visādas šausmas..Tāpēc ideālu ( ja tādi vispār bijuši) nodevību nosauksim par " kopdarbu LV nākotnes labā,politisko kompromisu,vai kko tādā garā..LV varas prieki izrādās saldāki par jebko.

Atbildēt

Ha

22.01.2011. 00:39

Taisnība,biedrene Kalniete.Vienotība nesēz kaktā ar uzmestu lūpu, ta kampj ko tik vien var pakampt.Un tas nekas, ka Lembergs jau pilnīgi atklāti (malacis) kaka tas kabatā. Ka tik pie varas, kaut ari drusku smirdēdami.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

FotoRažotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana un jāpadara neizdevīga atkritumu apglabāšana. Šķiet pašsaprotami, vai ne? Diemžēl pašlaik valdība nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē jau ar visām iesaistītajām pusēm apspriestu likumprojektu un dod priekšroku no iedzīvotāju kabatām katru gadu maksāt ES 15 miljonus par nepārstrādātu plastmasas iepakojumu.
Lasīt visu...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....