Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lelle

04.03.2019. 00:26

A ko tas Lemberga idiots tur vēl sēž un algu saņem?!
Bordān, kusties!!!

Atbildēt

Leopards

02.03.2019. 11:56

pātījumi apliecina, ka apmēram 1% Latvijā vientuļo un nesaprasto cilvēku ar garīga rakstura problēmām savu nelāgo diagnozi kompensē specifiskā dzīvnieku nogalināšanas procesā medībās. Rezultātā rodas smaga atkarība no nogalināšanas, cilvēks pārstāj socializēties, viņa dzīves veids mainās, notiek koncentrēšanās tikai uz galvenās vajadzības apmieirināšanu nogalināšanu.

Atbildēt

Gnīda

02.03.2019. 11:20

Mums ir jau 30 neatkarības gadu, izaugusi jaunā , izskolotā, izglītotā un mūsdienīgi domājošā paaudze, bet amatos joprojām vecie padomju laika čekas darboņi..Tāpēc arī stagnējam.

Atbildēt

Kādas ziepes?

02.03.2019. 07:33

»

Aksels

Zināšanai : apsūdzības virzītāji ir prokuratūra (nevis TM), pie viņiem atrodas krimināllieta, viņi sniedz vai nesniedz informāciju vai pasniedz kā paši uzskata par pareizu... Ar to pareizību jau šobrīt tās ziepes ir sanākušas


Mērķtiecīga un pilnībā apzināta atteikšanās (nodevība) latvietes interesēs par viņu lemt dzimtenē. Prokurors, virsprokurors, ģenprokurors ir noziedznieki - nodevēji. Kam mums tādi nodevēji tur jāalgo?

Atbildēt

Aksels

01.03.2019. 21:45

»

.

zināšnai: EST pārstāvēja tieslietu ministrija nevis prokuratūra


Zināšanai : apsūdzības virzītāji ir prokuratūra (nevis TM), pie viņiem atrodas krimināllieta, viņi sniedz vai nesniedz informāciju vai pasniedz kā paši uzskata par pareizu... Ar to pareizību jau šobrīt tās ziepes ir sanākušas...

Atbildēt

Kmeijera loģika

01.03.2019. 16:54

Latvijā par sava bērna paņemšanu nav nekāda soda, tāpēc nevar savu pilsoni ņemt uz Latviju. tāpēc jāizdod Dienvidāfrikai, kur būs pamatīgs sods. Šito mēslu foto jau sen vajadzēja patriekt par visu.

Atbildēt

Un to mērgļu darbības un bezdarbība

01.03.2019. 14:51

»

kāda starpība

kāda starpība, kur un ar ko viņa pastaigājas un zem kā gadijās, jo Jums nav ne mazākās nojausmas vai sajēgas kas un kā viņai gadijās un pie noteiktu apstākļu sakritības viskautkas var notikt ar jebkuru no mums. SVARĪGI ir cits jautājums.... Viņa ir LATVIETE šīs VALSTS pilsone un normālas (ne banānijas...


vērsta uz zagšanu - valsts darba laika nozagšanu, par ko saņem algas. Tas ir visās uestādēs. Izņemot VID, kuru presē Pasaules bankas prasības, jo valsts, uzturot to mērgļu baru, iestigusi parādos un parādi palielinās.

Atbildēt

kāda starpība

01.03.2019. 14:21

»

O jā

Tā vienkārši pastaigājās un gadījās viesnīca svešā valstī, pastaigājās tālāk un gadījās zem sveša tēviņa


kāda starpība, kur un ar ko viņa pastaigājas un zem kā gadijās, jo Jums nav ne mazākās nojausmas vai sajēgas kas un kā viņai gadijās un pie noteiktu apstākļu sakritības viskautkas var notikt ar jebkuru no mums. SVARĪGI ir cits jautājums.... Viņa ir LATVIETE šīs VALSTS pilsone un normālas (ne banānijas) pienākums ir rūpēties par savas valsts pilsoņiem, palīdzēt tiem un aizstāvēt tos. Diemžēl dažādos amatos esoši mērgļi, kuri apsēduši šo valsti sen ir AIZMIRSUŠI kas ir tauta, jo viņu eksistēšana ir vērsta tikai vienigi uz zagšanu, shēmošanu un korupciju. DIEMŽĒL te nu esam.

Atbildēt

O jā

01.03.2019. 12:52

»

M

Minesu piemeru: iet cilveks pa ledu ieluzt un sak slikt.Tad ko mes stavesim mala un nepalidzesim,jo cilveks pats jau bus "radijis tadu situaciju


Tā vienkārši pastaigājās un gadījās viesnīca svešā valstī, pastaigājās tālāk un gadījās zem sveša tēviņa.

Atbildēt

Kazanova

01.03.2019. 12:29

»

tādi esam

Mūsu sievietes ir bezgala vieglprātīgas- sapinas ar agresīviem tipiem. Prok.taču skaidri ir paskaidrojusi, ka saskaņā ar mūsu likumiem viņiem rokas par īsām


Nevajag muldēt, mūsu sievietes svešinieks var iegūt tikai izvarojot un nekā citādi. Tā kā tās nav mūsu sievietes kuras skrien pie svešiem krāniem. Padauzas daba ir iedzimta īpatnība klaidoņiem un svešu zemju apguvējnācijām, tādiem tautība nespēlē nekādu lomu un ir palikusi tikai dzīvnieciskā iekāre nodrāzties, vienalga kur un ar ko.

Atbildēt

Hm

01.03.2019. 12:03

Kā kalnfakers neko nedarīja, tā ari nedarīs, vai kādu tas pārsteidz?

Atbildēt

gan arī ne par tām 'izmainītajām

01.03.2019. 10:31

kuras klīst pa pasauli vīriešu ķerdamas

Atbildēt

Sievietēm patīk agresīvie

01.03.2019. 10:30

»

tādi esam

Mūsu sievietes ir bezgala vieglprātīgas- sapinas ar agresīviem tipiem. Prok.taču skaidri ir paskaidrojusi, ka saskaņā ar mūsu likumiem viņiem rokas par īsām


Agrsiju demonstrē testasterons. Cerības uz stipru un veselu augli- bērnu- cilvēku.. Cerības uz drošumu. Gadās pretēji. Sieviete ir vairāk dabas daļa. Aparteīds... var gadīties, simptomi rāda... sveša zeme. Iedot to prokuroru mežoņiem džungļos. dienvidāfrikā. Apēšanai... Kopā ar Kalnmeijeru. Kalnmeijeru varētu izīrēt tur amerikāņu medniekiem. Kopā ar melnajiem dzinējiem un suņiem. Viņam patīk medīt? Patīkot taču!

Atbildēt

Dānija izrādīja cieņu Latvijai

01.03.2019. 10:25

Piedāvāja pārņemt procesu pret latvieti, novērtējot apstākļu kopumu pēc savuem ieskatiem. Sekoja dziļa nodevība. Atteikšanās.

Atbildēt

tādi esam

01.03.2019. 10:18

Mūsu sievietes ir bezgala vieglprātīgas- sapinas ar agresīviem tipiem. Prok.taču skaidri ir paskaidrojusi, ka saskaņā ar mūsu likumiem viņiem rokas par īsām.

Atbildēt

Zuze

01.03.2019. 10:02

Man jau likās, ka mani šajā korupcijas perēklī un izshēmotajā banānijā vairs nekas neizbrīnīs, bet nē - tomēr vēl var izbrīnīt kārtējie mērgļi un deģenerāti kuri atsēž savas plakanās smirdīgās pēcpuses ādas krēslos un kuriem ir totāli nospļauties par tautu.

Atbildēt

PROTAMS KA NEKO NEDARĪS

01.03.2019. 09:56

Protams, ka atbildīgās iestādes neko nedarīs, jo viņu redz nav jau jēgas aizstāvēt. Viņa tak nav ne Ušakovs, ne Lembergs, ne Rimševič vai kādi citi, kas var atnest kādu otkatu vai ieziepēt kabatu kādai svarīgai amatpersonai sevis aizstāvībai...... Ģenerālprokuratūras izpratnē viņa ir tikai parasta Latviete bez naudas :((((((.......

Atbildēt

CACA

01.03.2019. 08:07

Tas ir p....c.

Atbildēt

to K

28.02.2019. 23:51

»

K

Nepin, tirliņ, te iekšā Krieviju! Tava nīstā Krievija savējos glābj, sūtot speciālas lidmašīnas pakal pat vienam vienīgam cilvēkam. Tu vari tik sapņot par tādu valsts atbalstu un nekad tavi sapņi tā arī nepiepildīsies, tas jau ir skaidrs


Izskatas,ka krievu valodu pieprotat.Tad pameklejat zinas par to ka divi KF armijas apakspulkvezi dabuja smiekligu sodu.Vini macibu laika bija izklaidejusies.Likusi 4 karaviriem sedet ierakumos,kamer pasi sava pa viniem no tanka.Sanaca ka pie Jums pienemts teikt : viens "200" un tris "300".Tad jau Latvijas atbalsts ir Mazak bistams:)

Atbildēt

jaajaa

28.02.2019. 23:04

»

TT

Latvija ir kolonija, nopublicēts raksts, kurā Satversmes tiesas tiesnese apliecina, ka Rimševiča lietā Eiropas Centrālās bankas statūtiem ir augstāks spēks par Latvijas likumiem, par Satversmmi. Jā, jā nepārrakstījos -Eiropas Centrālās bankas STATŪTIEM


...:D...un kas Jums tur nav saprotams ?..."naudas drukātāji" demokrātiskās valstīs ir neatkarīgi no politiskās varas...ECB nepakļaujas ne Latvijas, ne Igaunijas, ne Vācijas vai kādas citas no eirozonas valstu valdībām tieši (un arī atsevišķu valstu tiesām) tieši...:)

Atbildēt

K

28.02.2019. 22:27

»

I

Tas atgadina Krievija izplatitu teicienu: pomnji sinok rodina vsegda tjibe brosit


Nepin, tirliņ, te iekšā Krieviju! Tava nīstā Krievija savējos glābj, sūtot speciālas lidmašīnas pakal pat vienam vienīgam cilvēkam. Tu vari tik sapņot par tādu valsts atbalstu un nekad tavi sapņi tā arī nepiepildīsies, tas jau ir skaidrs!

Atbildēt

TT

28.02.2019. 22:23

Latvija ir kolonija, nopublicēts raksts, kurā Satversmes tiesas tiesnese apliecina, ka Rimševiča lietā Eiropas Centrālās bankas statūtiem ir augstāks spēks par Latvijas likumiem, par Satversmmi. Jā, jā nepārrakstījos -Eiropas Centrālās bankas STATŪTIEM.

Atbildēt

M

28.02.2019. 21:14

»

akasman

...ļoti bēdīgi, bet šī Lv pilsone (?) ar savām "izvēlēm" pati savu šābrīža zituāciju ir radījusi un veicinājusi... dari, ko darīams, - apdomā galu (tatviešu sakāmvārds


Minesu piemeru: iet cilveks pa ledu ieluzt un sak slikt.Tad ko mes stavesim mala un nepalidzesim,jo cilveks pats jau bus "radijis tadu situaciju"?

Atbildēt

akasman

28.02.2019. 20:52

...ļoti bēdīgi, bet šī Lv pilsone (?) ar savām "izvēlēm" pati savu šābrīža zituāciju ir radījusi un veicinājusi... dari, ko darīams, - apdomā galu (tatviešu sakāmvārds).

Atbildēt

to

28.02.2019. 20:28

tiesvedibas prakse DA:
https://www.youtube.com/watch?v QjNm7_5lEf0&bpctr 1551380220

Atbildēt

Lauķis

28.02.2019. 20:21

Arvien redzamāks paliek fakts cik gan liels s...brālis tas Kalnmeijers ir! Tās ir vienkārši šausmas...

Atbildēt

J

28.02.2019. 20:12

»

tak

LV pilsone,un LR pilsone ir viens un tas pats. Bet LV valstspiederīgais jau ir kas cits


Jums komunistiem un okupantiem tas esot viens un tas pats, bet mums 800 000 pilsoņu komitejas reģistrēto latviešu, tas nav viens un tas pats.

Atbildēt

jaajaa

28.02.2019. 20:05

»

Nirnberga2

Tiesāt pēc Latvijas likumiem


...nez cik šai par sava sīča nolaupīšanu D-āfrikā iedos ?...dzīvu jau, cerams, atstās...:D..

Atbildēt

ta nu tas ir

28.02.2019. 19:16

Lielvalsts Anglija cīnās par katru savu pilsoni, Amerika tāpat.... bet mums tak daudz to iedzīvotāju "par daudz to iedzīvotāju" viens vairāk, viens mazāk......prokuroru algu tas neietekmē...un kapēc kautko darīt, ja var nedarīt

Atbildēt

Aksels

28.02.2019. 18:52

Apbrīnojami! Cik labi pie mums ir iekārtojušies prokuratūras darbinieki! Ne par ko nav jāatbild, alga pieklājīga un ne maza, un savu nekompetenci starptautiskajās tiesvedībās vienmēr māk piesegt ar apšaubāmiem argumentiem...Ne jau par velti šos argumentus kā nepieņemamus atzina EST Rimševiča lietā,,, Kādam prokuratūras darbiniekam par to bija kauns un tika uzrakstīta pavēle par atlaišanu? Saubos! Kauns bija mumsm, parastajiem mirstīgajiem...

Atbildēt

jaajaa

28.02.2019. 18:39

...nu man nesaprast...Kalnmeieram vairs nav nekas jālemj...spriedums jau ir !!!..."izpildot Eiropas Savienības Tiesas spriedumā lietā C-182/15 Petruhhin noteikto"...ja viņš grib šo spriedumu apstrīdēt, tad tāpat pašreiz tas ir spēkā !!!...tā dāma ir vienkārši jāatved uz Latviju, jātiesā Latvijā pēc Latvijas likumiem, saņems "īslaicīgu brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim mēnešiem" un viss...tad aresta orderis būs izpildīts, tiesa bijusi, sods saņemts...pašlaik Kalnmeiers vienkārši atsakās pildīt EST spriedumu...lai tad Brexitu ar pie viena ierosina...:)

Atbildēt

OH OH

28.02.2019. 18:28

Interesanti, kā būtu, ja mūsu bāleliņš uztaisītu bērnu kādai Latvijā ieceļojušai aizokeāna daiļavai. Bērns šeit piedzimtu un būtu LR pilsonis. Taču kādā brīdī aizokeāna daiļava aizbēgtu uz savu mītnes zemi un bez saskaņošanas ar bērna tēvu un varas instancēm, aizvestu līdz arī LR pilsoni. Kāda tad būtu reakcija? Vai vajadzētu LR pilsoni atgriezt Latvijā? Vai vajadzētu sodīt aizeokeāna daiļavu par viņas rīcību?

Atbildēt

tak

28.02.2019. 18:21

»

J

Varbūt viņa pašlaik skaitās LV pilsone, bet ne jau Latvijas republikas pilsone


LV pilsone,un LR pilsone ir viens un tas pats. Bet LV valstspiederīgais jau ir kas cits...

Atbildēt

Viena tante teica ka..

28.02.2019. 18:18

Impotentā ģenerālprokuratūra ar šķidrūsaino priekšgalā nevis negatavojas neko nedarīt,bet nemāk neko darīt ! Tas redzams kā Rimšēvičs šiem "uzlika kluci"...

Atbildēt

Ņemot vērā,

28.02.2019. 18:18

ka izvērtējot lietas visu apstākļu kopumu, tikai var noskaidrot noziedzīga nodarījuma vainu pastiprinošos un mīkstinošos apstākļus, nosakot sodu. Tā ir ģenerālprok. kompetence.

Ja nevēlas to darīt, atrod atrunas. Gļēvas, bezatbildīgas, noziedzīgas - nodevīgas.

Atbildēt

Durdom2

28.02.2019. 17:56

Pēc ģenproka murgojuma par rimševiča lietu un atzīšanos savā un savu darbinieku nekompetencē un tupumā, šodien būtu jåbūt jaunam ģenprokam, bet nav..
Ja rimševiču nenotiesā, attiecīgie knābisti, prokurori un meijeri paši jātiesā par noziegumiem pret jurisdikciju

Atbildēt

I

28.02.2019. 17:52

Tas atgadina Krievija izplatitu teicienu: pomnji sinok rodina vsegda tjibe brosit.

Atbildēt

I

28.02.2019. 17:50

Nušito es nesaprotu: Vaškeviču : uz Lv dabut nevar, bet Lv pollsonei kurai draud realas dzivibas briesmas palidzet negrib.Ta ir Latvijas amatpersonu attieksme pret LV pilsońiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...