Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lelle

04.03.2019. 00:26

A ko tas Lemberga idiots tur vēl sēž un algu saņem?!
Bordān, kusties!!!

Atbildēt

Leopards

02.03.2019. 11:56

pātījumi apliecina, ka apmēram 1% Latvijā vientuļo un nesaprasto cilvēku ar garīga rakstura problēmām savu nelāgo diagnozi kompensē specifiskā dzīvnieku nogalināšanas procesā medībās. Rezultātā rodas smaga atkarība no nogalināšanas, cilvēks pārstāj socializēties, viņa dzīves veids mainās, notiek koncentrēšanās tikai uz galvenās vajadzības apmieirināšanu nogalināšanu.

Atbildēt

Gnīda

02.03.2019. 11:20

Mums ir jau 30 neatkarības gadu, izaugusi jaunā , izskolotā, izglītotā un mūsdienīgi domājošā paaudze, bet amatos joprojām vecie padomju laika čekas darboņi..Tāpēc arī stagnējam.

Atbildēt

Kādas ziepes?

02.03.2019. 07:33

»

Aksels

Zināšanai : apsūdzības virzītāji ir prokuratūra (nevis TM), pie viņiem atrodas krimināllieta, viņi sniedz vai nesniedz informāciju vai pasniedz kā paši uzskata par pareizu... Ar to pareizību jau šobrīt tās ziepes ir sanākušas


Mērķtiecīga un pilnībā apzināta atteikšanās (nodevība) latvietes interesēs par viņu lemt dzimtenē. Prokurors, virsprokurors, ģenprokurors ir noziedznieki - nodevēji. Kam mums tādi nodevēji tur jāalgo?

Atbildēt

Aksels

01.03.2019. 21:45

»

.

zināšnai: EST pārstāvēja tieslietu ministrija nevis prokuratūra


Zināšanai : apsūdzības virzītāji ir prokuratūra (nevis TM), pie viņiem atrodas krimināllieta, viņi sniedz vai nesniedz informāciju vai pasniedz kā paši uzskata par pareizu... Ar to pareizību jau šobrīt tās ziepes ir sanākušas...

Atbildēt

Kmeijera loģika

01.03.2019. 16:54

Latvijā par sava bērna paņemšanu nav nekāda soda, tāpēc nevar savu pilsoni ņemt uz Latviju. tāpēc jāizdod Dienvidāfrikai, kur būs pamatīgs sods. Šito mēslu foto jau sen vajadzēja patriekt par visu.

Atbildēt

Un to mērgļu darbības un bezdarbība

01.03.2019. 14:51

»

kāda starpība

kāda starpība, kur un ar ko viņa pastaigājas un zem kā gadijās, jo Jums nav ne mazākās nojausmas vai sajēgas kas un kā viņai gadijās un pie noteiktu apstākļu sakritības viskautkas var notikt ar jebkuru no mums. SVARĪGI ir cits jautājums.... Viņa ir LATVIETE šīs VALSTS pilsone un normālas (ne banānijas...


vērsta uz zagšanu - valsts darba laika nozagšanu, par ko saņem algas. Tas ir visās uestādēs. Izņemot VID, kuru presē Pasaules bankas prasības, jo valsts, uzturot to mērgļu baru, iestigusi parādos un parādi palielinās.

Atbildēt

kāda starpība

01.03.2019. 14:21

»

O jā

Tā vienkārši pastaigājās un gadījās viesnīca svešā valstī, pastaigājās tālāk un gadījās zem sveša tēviņa


kāda starpība, kur un ar ko viņa pastaigājas un zem kā gadijās, jo Jums nav ne mazākās nojausmas vai sajēgas kas un kā viņai gadijās un pie noteiktu apstākļu sakritības viskautkas var notikt ar jebkuru no mums. SVARĪGI ir cits jautājums.... Viņa ir LATVIETE šīs VALSTS pilsone un normālas (ne banānijas) pienākums ir rūpēties par savas valsts pilsoņiem, palīdzēt tiem un aizstāvēt tos. Diemžēl dažādos amatos esoši mērgļi, kuri apsēduši šo valsti sen ir AIZMIRSUŠI kas ir tauta, jo viņu eksistēšana ir vērsta tikai vienigi uz zagšanu, shēmošanu un korupciju. DIEMŽĒL te nu esam.

Atbildēt

O jā

01.03.2019. 12:52

»

M

Minesu piemeru: iet cilveks pa ledu ieluzt un sak slikt.Tad ko mes stavesim mala un nepalidzesim,jo cilveks pats jau bus "radijis tadu situaciju


Tā vienkārši pastaigājās un gadījās viesnīca svešā valstī, pastaigājās tālāk un gadījās zem sveša tēviņa.

Atbildēt

Kazanova

01.03.2019. 12:29

»

tādi esam

Mūsu sievietes ir bezgala vieglprātīgas- sapinas ar agresīviem tipiem. Prok.taču skaidri ir paskaidrojusi, ka saskaņā ar mūsu likumiem viņiem rokas par īsām


Nevajag muldēt, mūsu sievietes svešinieks var iegūt tikai izvarojot un nekā citādi. Tā kā tās nav mūsu sievietes kuras skrien pie svešiem krāniem. Padauzas daba ir iedzimta īpatnība klaidoņiem un svešu zemju apguvējnācijām, tādiem tautība nespēlē nekādu lomu un ir palikusi tikai dzīvnieciskā iekāre nodrāzties, vienalga kur un ar ko.

Atbildēt

Hm

01.03.2019. 12:03

Kā kalnfakers neko nedarīja, tā ari nedarīs, vai kādu tas pārsteidz?

Atbildēt

gan arī ne par tām 'izmainītajām

01.03.2019. 10:31

kuras klīst pa pasauli vīriešu ķerdamas

Atbildēt

Sievietēm patīk agresīvie

01.03.2019. 10:30

»

tādi esam

Mūsu sievietes ir bezgala vieglprātīgas- sapinas ar agresīviem tipiem. Prok.taču skaidri ir paskaidrojusi, ka saskaņā ar mūsu likumiem viņiem rokas par īsām


Agrsiju demonstrē testasterons. Cerības uz stipru un veselu augli- bērnu- cilvēku.. Cerības uz drošumu. Gadās pretēji. Sieviete ir vairāk dabas daļa. Aparteīds... var gadīties, simptomi rāda... sveša zeme. Iedot to prokuroru mežoņiem džungļos. dienvidāfrikā. Apēšanai... Kopā ar Kalnmeijeru. Kalnmeijeru varētu izīrēt tur amerikāņu medniekiem. Kopā ar melnajiem dzinējiem un suņiem. Viņam patīk medīt? Patīkot taču!

Atbildēt

Dānija izrādīja cieņu Latvijai

01.03.2019. 10:25

Piedāvāja pārņemt procesu pret latvieti, novērtējot apstākļu kopumu pēc savuem ieskatiem. Sekoja dziļa nodevība. Atteikšanās.

Atbildēt

tādi esam

01.03.2019. 10:18

Mūsu sievietes ir bezgala vieglprātīgas- sapinas ar agresīviem tipiem. Prok.taču skaidri ir paskaidrojusi, ka saskaņā ar mūsu likumiem viņiem rokas par īsām.

Atbildēt

Zuze

01.03.2019. 10:02

Man jau likās, ka mani šajā korupcijas perēklī un izshēmotajā banānijā vairs nekas neizbrīnīs, bet nē - tomēr vēl var izbrīnīt kārtējie mērgļi un deģenerāti kuri atsēž savas plakanās smirdīgās pēcpuses ādas krēslos un kuriem ir totāli nospļauties par tautu.

Atbildēt

PROTAMS KA NEKO NEDARĪS

01.03.2019. 09:56

Protams, ka atbildīgās iestādes neko nedarīs, jo viņu redz nav jau jēgas aizstāvēt. Viņa tak nav ne Ušakovs, ne Lembergs, ne Rimševič vai kādi citi, kas var atnest kādu otkatu vai ieziepēt kabatu kādai svarīgai amatpersonai sevis aizstāvībai...... Ģenerālprokuratūras izpratnē viņa ir tikai parasta Latviete bez naudas :((((((.......

Atbildēt

CACA

01.03.2019. 08:07

Tas ir p....c.

Atbildēt

to K

28.02.2019. 23:51

»

K

Nepin, tirliņ, te iekšā Krieviju! Tava nīstā Krievija savējos glābj, sūtot speciālas lidmašīnas pakal pat vienam vienīgam cilvēkam. Tu vari tik sapņot par tādu valsts atbalstu un nekad tavi sapņi tā arī nepiepildīsies, tas jau ir skaidrs


Izskatas,ka krievu valodu pieprotat.Tad pameklejat zinas par to ka divi KF armijas apakspulkvezi dabuja smiekligu sodu.Vini macibu laika bija izklaidejusies.Likusi 4 karaviriem sedet ierakumos,kamer pasi sava pa viniem no tanka.Sanaca ka pie Jums pienemts teikt : viens "200" un tris "300".Tad jau Latvijas atbalsts ir Mazak bistams:)

Atbildēt

jaajaa

28.02.2019. 23:04

»

TT

Latvija ir kolonija, nopublicēts raksts, kurā Satversmes tiesas tiesnese apliecina, ka Rimševiča lietā Eiropas Centrālās bankas statūtiem ir augstāks spēks par Latvijas likumiem, par Satversmmi. Jā, jā nepārrakstījos -Eiropas Centrālās bankas STATŪTIEM


...:D...un kas Jums tur nav saprotams ?..."naudas drukātāji" demokrātiskās valstīs ir neatkarīgi no politiskās varas...ECB nepakļaujas ne Latvijas, ne Igaunijas, ne Vācijas vai kādas citas no eirozonas valstu valdībām tieši (un arī atsevišķu valstu tiesām) tieši...:)

Atbildēt

K

28.02.2019. 22:27

»

I

Tas atgadina Krievija izplatitu teicienu: pomnji sinok rodina vsegda tjibe brosit


Nepin, tirliņ, te iekšā Krieviju! Tava nīstā Krievija savējos glābj, sūtot speciālas lidmašīnas pakal pat vienam vienīgam cilvēkam. Tu vari tik sapņot par tādu valsts atbalstu un nekad tavi sapņi tā arī nepiepildīsies, tas jau ir skaidrs!

Atbildēt

TT

28.02.2019. 22:23

Latvija ir kolonija, nopublicēts raksts, kurā Satversmes tiesas tiesnese apliecina, ka Rimševiča lietā Eiropas Centrālās bankas statūtiem ir augstāks spēks par Latvijas likumiem, par Satversmmi. Jā, jā nepārrakstījos -Eiropas Centrālās bankas STATŪTIEM.

Atbildēt

M

28.02.2019. 21:14

»

akasman

...ļoti bēdīgi, bet šī Lv pilsone (?) ar savām "izvēlēm" pati savu šābrīža zituāciju ir radījusi un veicinājusi... dari, ko darīams, - apdomā galu (tatviešu sakāmvārds


Minesu piemeru: iet cilveks pa ledu ieluzt un sak slikt.Tad ko mes stavesim mala un nepalidzesim,jo cilveks pats jau bus "radijis tadu situaciju"?

Atbildēt

akasman

28.02.2019. 20:52

...ļoti bēdīgi, bet šī Lv pilsone (?) ar savām "izvēlēm" pati savu šābrīža zituāciju ir radījusi un veicinājusi... dari, ko darīams, - apdomā galu (tatviešu sakāmvārds).

Atbildēt

to

28.02.2019. 20:28

tiesvedibas prakse DA:
https://www.youtube.com/watch?v QjNm7_5lEf0&bpctr 1551380220

Atbildēt

Lauķis

28.02.2019. 20:21

Arvien redzamāks paliek fakts cik gan liels s...brālis tas Kalnmeijers ir! Tās ir vienkārši šausmas...

Atbildēt

J

28.02.2019. 20:12

»

tak

LV pilsone,un LR pilsone ir viens un tas pats. Bet LV valstspiederīgais jau ir kas cits


Jums komunistiem un okupantiem tas esot viens un tas pats, bet mums 800 000 pilsoņu komitejas reģistrēto latviešu, tas nav viens un tas pats.

Atbildēt

jaajaa

28.02.2019. 20:05

»

Nirnberga2

Tiesāt pēc Latvijas likumiem


...nez cik šai par sava sīča nolaupīšanu D-āfrikā iedos ?...dzīvu jau, cerams, atstās...:D..

Atbildēt

ta nu tas ir

28.02.2019. 19:16

Lielvalsts Anglija cīnās par katru savu pilsoni, Amerika tāpat.... bet mums tak daudz to iedzīvotāju "par daudz to iedzīvotāju" viens vairāk, viens mazāk......prokuroru algu tas neietekmē...un kapēc kautko darīt, ja var nedarīt

Atbildēt

Aksels

28.02.2019. 18:52

Apbrīnojami! Cik labi pie mums ir iekārtojušies prokuratūras darbinieki! Ne par ko nav jāatbild, alga pieklājīga un ne maza, un savu nekompetenci starptautiskajās tiesvedībās vienmēr māk piesegt ar apšaubāmiem argumentiem...Ne jau par velti šos argumentus kā nepieņemamus atzina EST Rimševiča lietā,,, Kādam prokuratūras darbiniekam par to bija kauns un tika uzrakstīta pavēle par atlaišanu? Saubos! Kauns bija mumsm, parastajiem mirstīgajiem...

Atbildēt

jaajaa

28.02.2019. 18:39

...nu man nesaprast...Kalnmeieram vairs nav nekas jālemj...spriedums jau ir !!!..."izpildot Eiropas Savienības Tiesas spriedumā lietā C-182/15 Petruhhin noteikto"...ja viņš grib šo spriedumu apstrīdēt, tad tāpat pašreiz tas ir spēkā !!!...tā dāma ir vienkārši jāatved uz Latviju, jātiesā Latvijā pēc Latvijas likumiem, saņems "īslaicīgu brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim mēnešiem" un viss...tad aresta orderis būs izpildīts, tiesa bijusi, sods saņemts...pašlaik Kalnmeiers vienkārši atsakās pildīt EST spriedumu...lai tad Brexitu ar pie viena ierosina...:)

Atbildēt

OH OH

28.02.2019. 18:28

Interesanti, kā būtu, ja mūsu bāleliņš uztaisītu bērnu kādai Latvijā ieceļojušai aizokeāna daiļavai. Bērns šeit piedzimtu un būtu LR pilsonis. Taču kādā brīdī aizokeāna daiļava aizbēgtu uz savu mītnes zemi un bez saskaņošanas ar bērna tēvu un varas instancēm, aizvestu līdz arī LR pilsoni. Kāda tad būtu reakcija? Vai vajadzētu LR pilsoni atgriezt Latvijā? Vai vajadzētu sodīt aizeokeāna daiļavu par viņas rīcību?

Atbildēt

tak

28.02.2019. 18:21

»

J

Varbūt viņa pašlaik skaitās LV pilsone, bet ne jau Latvijas republikas pilsone


LV pilsone,un LR pilsone ir viens un tas pats. Bet LV valstspiederīgais jau ir kas cits...

Atbildēt

Viena tante teica ka..

28.02.2019. 18:18

Impotentā ģenerālprokuratūra ar šķidrūsaino priekšgalā nevis negatavojas neko nedarīt,bet nemāk neko darīt ! Tas redzams kā Rimšēvičs šiem "uzlika kluci"...

Atbildēt

Ņemot vērā,

28.02.2019. 18:18

ka izvērtējot lietas visu apstākļu kopumu, tikai var noskaidrot noziedzīga nodarījuma vainu pastiprinošos un mīkstinošos apstākļus, nosakot sodu. Tā ir ģenerālprok. kompetence.

Ja nevēlas to darīt, atrod atrunas. Gļēvas, bezatbildīgas, noziedzīgas - nodevīgas.

Atbildēt

Durdom2

28.02.2019. 17:56

Pēc ģenproka murgojuma par rimševiča lietu un atzīšanos savā un savu darbinieku nekompetencē un tupumā, šodien būtu jåbūt jaunam ģenprokam, bet nav..
Ja rimševiču nenotiesā, attiecīgie knābisti, prokurori un meijeri paši jātiesā par noziegumiem pret jurisdikciju

Atbildēt

I

28.02.2019. 17:52

Tas atgadina Krievija izplatitu teicienu: pomnji sinok rodina vsegda tjibe brosit.

Atbildēt

I

28.02.2019. 17:50

Nušito es nesaprotu: Vaškeviču : uz Lv dabut nevar, bet Lv pollsonei kurai draud realas dzivibas briesmas palidzet negrib.Ta ir Latvijas amatpersonu attieksme pret LV pilsońiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...