Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lelle

04.03.2019. 00:26

A ko tas Lemberga idiots tur vēl sēž un algu saņem?!
Bordān, kusties!!!

Atbildēt

Leopards

02.03.2019. 11:56

pātījumi apliecina, ka apmēram 1% Latvijā vientuļo un nesaprasto cilvēku ar garīga rakstura problēmām savu nelāgo diagnozi kompensē specifiskā dzīvnieku nogalināšanas procesā medībās. Rezultātā rodas smaga atkarība no nogalināšanas, cilvēks pārstāj socializēties, viņa dzīves veids mainās, notiek koncentrēšanās tikai uz galvenās vajadzības apmieirināšanu nogalināšanu.

Atbildēt

Gnīda

02.03.2019. 11:20

Mums ir jau 30 neatkarības gadu, izaugusi jaunā , izskolotā, izglītotā un mūsdienīgi domājošā paaudze, bet amatos joprojām vecie padomju laika čekas darboņi..Tāpēc arī stagnējam.

Atbildēt

Kādas ziepes?

02.03.2019. 07:33

»

Aksels

Zināšanai : apsūdzības virzītāji ir prokuratūra (nevis TM), pie viņiem atrodas krimināllieta, viņi sniedz vai nesniedz informāciju vai pasniedz kā paši uzskata par pareizu... Ar to pareizību jau šobrīt tās ziepes ir sanākušas


Mērķtiecīga un pilnībā apzināta atteikšanās (nodevība) latvietes interesēs par viņu lemt dzimtenē. Prokurors, virsprokurors, ģenprokurors ir noziedznieki - nodevēji. Kam mums tādi nodevēji tur jāalgo?

Atbildēt

Aksels

01.03.2019. 21:45

»

.

zināšnai: EST pārstāvēja tieslietu ministrija nevis prokuratūra


Zināšanai : apsūdzības virzītāji ir prokuratūra (nevis TM), pie viņiem atrodas krimināllieta, viņi sniedz vai nesniedz informāciju vai pasniedz kā paši uzskata par pareizu... Ar to pareizību jau šobrīt tās ziepes ir sanākušas...

Atbildēt

Kmeijera loģika

01.03.2019. 16:54

Latvijā par sava bērna paņemšanu nav nekāda soda, tāpēc nevar savu pilsoni ņemt uz Latviju. tāpēc jāizdod Dienvidāfrikai, kur būs pamatīgs sods. Šito mēslu foto jau sen vajadzēja patriekt par visu.

Atbildēt

Un to mērgļu darbības un bezdarbība

01.03.2019. 14:51

»

kāda starpība

kāda starpība, kur un ar ko viņa pastaigājas un zem kā gadijās, jo Jums nav ne mazākās nojausmas vai sajēgas kas un kā viņai gadijās un pie noteiktu apstākļu sakritības viskautkas var notikt ar jebkuru no mums. SVARĪGI ir cits jautājums.... Viņa ir LATVIETE šīs VALSTS pilsone un normālas (ne banānijas...


vērsta uz zagšanu - valsts darba laika nozagšanu, par ko saņem algas. Tas ir visās uestādēs. Izņemot VID, kuru presē Pasaules bankas prasības, jo valsts, uzturot to mērgļu baru, iestigusi parādos un parādi palielinās.

Atbildēt

kāda starpība

01.03.2019. 14:21

»

O jā

Tā vienkārši pastaigājās un gadījās viesnīca svešā valstī, pastaigājās tālāk un gadījās zem sveša tēviņa


kāda starpība, kur un ar ko viņa pastaigājas un zem kā gadijās, jo Jums nav ne mazākās nojausmas vai sajēgas kas un kā viņai gadijās un pie noteiktu apstākļu sakritības viskautkas var notikt ar jebkuru no mums. SVARĪGI ir cits jautājums.... Viņa ir LATVIETE šīs VALSTS pilsone un normālas (ne banānijas) pienākums ir rūpēties par savas valsts pilsoņiem, palīdzēt tiem un aizstāvēt tos. Diemžēl dažādos amatos esoši mērgļi, kuri apsēduši šo valsti sen ir AIZMIRSUŠI kas ir tauta, jo viņu eksistēšana ir vērsta tikai vienigi uz zagšanu, shēmošanu un korupciju. DIEMŽĒL te nu esam.

Atbildēt

O jā

01.03.2019. 12:52

»

M

Minesu piemeru: iet cilveks pa ledu ieluzt un sak slikt.Tad ko mes stavesim mala un nepalidzesim,jo cilveks pats jau bus "radijis tadu situaciju


Tā vienkārši pastaigājās un gadījās viesnīca svešā valstī, pastaigājās tālāk un gadījās zem sveša tēviņa.

Atbildēt

Kazanova

01.03.2019. 12:29

»

tādi esam

Mūsu sievietes ir bezgala vieglprātīgas- sapinas ar agresīviem tipiem. Prok.taču skaidri ir paskaidrojusi, ka saskaņā ar mūsu likumiem viņiem rokas par īsām


Nevajag muldēt, mūsu sievietes svešinieks var iegūt tikai izvarojot un nekā citādi. Tā kā tās nav mūsu sievietes kuras skrien pie svešiem krāniem. Padauzas daba ir iedzimta īpatnība klaidoņiem un svešu zemju apguvējnācijām, tādiem tautība nespēlē nekādu lomu un ir palikusi tikai dzīvnieciskā iekāre nodrāzties, vienalga kur un ar ko.

Atbildēt

Hm

01.03.2019. 12:03

Kā kalnfakers neko nedarīja, tā ari nedarīs, vai kādu tas pārsteidz?

Atbildēt

gan arī ne par tām 'izmainītajām

01.03.2019. 10:31

kuras klīst pa pasauli vīriešu ķerdamas

Atbildēt

Sievietēm patīk agresīvie

01.03.2019. 10:30

»

tādi esam

Mūsu sievietes ir bezgala vieglprātīgas- sapinas ar agresīviem tipiem. Prok.taču skaidri ir paskaidrojusi, ka saskaņā ar mūsu likumiem viņiem rokas par īsām


Agrsiju demonstrē testasterons. Cerības uz stipru un veselu augli- bērnu- cilvēku.. Cerības uz drošumu. Gadās pretēji. Sieviete ir vairāk dabas daļa. Aparteīds... var gadīties, simptomi rāda... sveša zeme. Iedot to prokuroru mežoņiem džungļos. dienvidāfrikā. Apēšanai... Kopā ar Kalnmeijeru. Kalnmeijeru varētu izīrēt tur amerikāņu medniekiem. Kopā ar melnajiem dzinējiem un suņiem. Viņam patīk medīt? Patīkot taču!

Atbildēt

Dānija izrādīja cieņu Latvijai

01.03.2019. 10:25

Piedāvāja pārņemt procesu pret latvieti, novērtējot apstākļu kopumu pēc savuem ieskatiem. Sekoja dziļa nodevība. Atteikšanās.

Atbildēt

tādi esam

01.03.2019. 10:18

Mūsu sievietes ir bezgala vieglprātīgas- sapinas ar agresīviem tipiem. Prok.taču skaidri ir paskaidrojusi, ka saskaņā ar mūsu likumiem viņiem rokas par īsām.

Atbildēt

Zuze

01.03.2019. 10:02

Man jau likās, ka mani šajā korupcijas perēklī un izshēmotajā banānijā vairs nekas neizbrīnīs, bet nē - tomēr vēl var izbrīnīt kārtējie mērgļi un deģenerāti kuri atsēž savas plakanās smirdīgās pēcpuses ādas krēslos un kuriem ir totāli nospļauties par tautu.

Atbildēt

PROTAMS KA NEKO NEDARĪS

01.03.2019. 09:56

Protams, ka atbildīgās iestādes neko nedarīs, jo viņu redz nav jau jēgas aizstāvēt. Viņa tak nav ne Ušakovs, ne Lembergs, ne Rimševič vai kādi citi, kas var atnest kādu otkatu vai ieziepēt kabatu kādai svarīgai amatpersonai sevis aizstāvībai...... Ģenerālprokuratūras izpratnē viņa ir tikai parasta Latviete bez naudas :((((((.......

Atbildēt

CACA

01.03.2019. 08:07

Tas ir p....c.

Atbildēt

to K

28.02.2019. 23:51

»

K

Nepin, tirliņ, te iekšā Krieviju! Tava nīstā Krievija savējos glābj, sūtot speciālas lidmašīnas pakal pat vienam vienīgam cilvēkam. Tu vari tik sapņot par tādu valsts atbalstu un nekad tavi sapņi tā arī nepiepildīsies, tas jau ir skaidrs


Izskatas,ka krievu valodu pieprotat.Tad pameklejat zinas par to ka divi KF armijas apakspulkvezi dabuja smiekligu sodu.Vini macibu laika bija izklaidejusies.Likusi 4 karaviriem sedet ierakumos,kamer pasi sava pa viniem no tanka.Sanaca ka pie Jums pienemts teikt : viens "200" un tris "300".Tad jau Latvijas atbalsts ir Mazak bistams:)

Atbildēt

jaajaa

28.02.2019. 23:04

»

TT

Latvija ir kolonija, nopublicēts raksts, kurā Satversmes tiesas tiesnese apliecina, ka Rimševiča lietā Eiropas Centrālās bankas statūtiem ir augstāks spēks par Latvijas likumiem, par Satversmmi. Jā, jā nepārrakstījos -Eiropas Centrālās bankas STATŪTIEM


...:D...un kas Jums tur nav saprotams ?..."naudas drukātāji" demokrātiskās valstīs ir neatkarīgi no politiskās varas...ECB nepakļaujas ne Latvijas, ne Igaunijas, ne Vācijas vai kādas citas no eirozonas valstu valdībām tieši (un arī atsevišķu valstu tiesām) tieši...:)

Atbildēt

K

28.02.2019. 22:27

»

I

Tas atgadina Krievija izplatitu teicienu: pomnji sinok rodina vsegda tjibe brosit


Nepin, tirliņ, te iekšā Krieviju! Tava nīstā Krievija savējos glābj, sūtot speciālas lidmašīnas pakal pat vienam vienīgam cilvēkam. Tu vari tik sapņot par tādu valsts atbalstu un nekad tavi sapņi tā arī nepiepildīsies, tas jau ir skaidrs!

Atbildēt

TT

28.02.2019. 22:23

Latvija ir kolonija, nopublicēts raksts, kurā Satversmes tiesas tiesnese apliecina, ka Rimševiča lietā Eiropas Centrālās bankas statūtiem ir augstāks spēks par Latvijas likumiem, par Satversmmi. Jā, jā nepārrakstījos -Eiropas Centrālās bankas STATŪTIEM.

Atbildēt

M

28.02.2019. 21:14

»

akasman

...ļoti bēdīgi, bet šī Lv pilsone (?) ar savām "izvēlēm" pati savu šābrīža zituāciju ir radījusi un veicinājusi... dari, ko darīams, - apdomā galu (tatviešu sakāmvārds


Minesu piemeru: iet cilveks pa ledu ieluzt un sak slikt.Tad ko mes stavesim mala un nepalidzesim,jo cilveks pats jau bus "radijis tadu situaciju"?

Atbildēt

akasman

28.02.2019. 20:52

...ļoti bēdīgi, bet šī Lv pilsone (?) ar savām "izvēlēm" pati savu šābrīža zituāciju ir radījusi un veicinājusi... dari, ko darīams, - apdomā galu (tatviešu sakāmvārds).

Atbildēt

to

28.02.2019. 20:28

tiesvedibas prakse DA:
https://www.youtube.com/watch?v QjNm7_5lEf0&bpctr 1551380220

Atbildēt

Lauķis

28.02.2019. 20:21

Arvien redzamāks paliek fakts cik gan liels s...brālis tas Kalnmeijers ir! Tās ir vienkārši šausmas...

Atbildēt

J

28.02.2019. 20:12

»

tak

LV pilsone,un LR pilsone ir viens un tas pats. Bet LV valstspiederīgais jau ir kas cits


Jums komunistiem un okupantiem tas esot viens un tas pats, bet mums 800 000 pilsoņu komitejas reģistrēto latviešu, tas nav viens un tas pats.

Atbildēt

jaajaa

28.02.2019. 20:05

»

Nirnberga2

Tiesāt pēc Latvijas likumiem


...nez cik šai par sava sīča nolaupīšanu D-āfrikā iedos ?...dzīvu jau, cerams, atstās...:D..

Atbildēt

ta nu tas ir

28.02.2019. 19:16

Lielvalsts Anglija cīnās par katru savu pilsoni, Amerika tāpat.... bet mums tak daudz to iedzīvotāju "par daudz to iedzīvotāju" viens vairāk, viens mazāk......prokuroru algu tas neietekmē...un kapēc kautko darīt, ja var nedarīt

Atbildēt

Aksels

28.02.2019. 18:52

Apbrīnojami! Cik labi pie mums ir iekārtojušies prokuratūras darbinieki! Ne par ko nav jāatbild, alga pieklājīga un ne maza, un savu nekompetenci starptautiskajās tiesvedībās vienmēr māk piesegt ar apšaubāmiem argumentiem...Ne jau par velti šos argumentus kā nepieņemamus atzina EST Rimševiča lietā,,, Kādam prokuratūras darbiniekam par to bija kauns un tika uzrakstīta pavēle par atlaišanu? Saubos! Kauns bija mumsm, parastajiem mirstīgajiem...

Atbildēt

jaajaa

28.02.2019. 18:39

...nu man nesaprast...Kalnmeieram vairs nav nekas jālemj...spriedums jau ir !!!..."izpildot Eiropas Savienības Tiesas spriedumā lietā C-182/15 Petruhhin noteikto"...ja viņš grib šo spriedumu apstrīdēt, tad tāpat pašreiz tas ir spēkā !!!...tā dāma ir vienkārši jāatved uz Latviju, jātiesā Latvijā pēc Latvijas likumiem, saņems "īslaicīgu brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim mēnešiem" un viss...tad aresta orderis būs izpildīts, tiesa bijusi, sods saņemts...pašlaik Kalnmeiers vienkārši atsakās pildīt EST spriedumu...lai tad Brexitu ar pie viena ierosina...:)

Atbildēt

OH OH

28.02.2019. 18:28

Interesanti, kā būtu, ja mūsu bāleliņš uztaisītu bērnu kādai Latvijā ieceļojušai aizokeāna daiļavai. Bērns šeit piedzimtu un būtu LR pilsonis. Taču kādā brīdī aizokeāna daiļava aizbēgtu uz savu mītnes zemi un bez saskaņošanas ar bērna tēvu un varas instancēm, aizvestu līdz arī LR pilsoni. Kāda tad būtu reakcija? Vai vajadzētu LR pilsoni atgriezt Latvijā? Vai vajadzētu sodīt aizeokeāna daiļavu par viņas rīcību?

Atbildēt

tak

28.02.2019. 18:21

»

J

Varbūt viņa pašlaik skaitās LV pilsone, bet ne jau Latvijas republikas pilsone


LV pilsone,un LR pilsone ir viens un tas pats. Bet LV valstspiederīgais jau ir kas cits...

Atbildēt

Viena tante teica ka..

28.02.2019. 18:18

Impotentā ģenerālprokuratūra ar šķidrūsaino priekšgalā nevis negatavojas neko nedarīt,bet nemāk neko darīt ! Tas redzams kā Rimšēvičs šiem "uzlika kluci"...

Atbildēt

Ņemot vērā,

28.02.2019. 18:18

ka izvērtējot lietas visu apstākļu kopumu, tikai var noskaidrot noziedzīga nodarījuma vainu pastiprinošos un mīkstinošos apstākļus, nosakot sodu. Tā ir ģenerālprok. kompetence.

Ja nevēlas to darīt, atrod atrunas. Gļēvas, bezatbildīgas, noziedzīgas - nodevīgas.

Atbildēt

Durdom2

28.02.2019. 17:56

Pēc ģenproka murgojuma par rimševiča lietu un atzīšanos savā un savu darbinieku nekompetencē un tupumā, šodien būtu jåbūt jaunam ģenprokam, bet nav..
Ja rimševiču nenotiesā, attiecīgie knābisti, prokurori un meijeri paši jātiesā par noziegumiem pret jurisdikciju

Atbildēt

I

28.02.2019. 17:52

Tas atgadina Krievija izplatitu teicienu: pomnji sinok rodina vsegda tjibe brosit.

Atbildēt

I

28.02.2019. 17:50

Nušito es nesaprotu: Vaškeviču : uz Lv dabut nevar, bet Lv pollsonei kurai draud realas dzivibas briesmas palidzet negrib.Ta ir Latvijas amatpersonu attieksme pret LV pilsońiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...