Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

@lihenologs

07.09.2015. 20:05

»

Dv in

Apbrīnojamāka būt nevar. Piemēram, cilvēks uzraksta iesniegumu Ģenerālprokuratūrā, uz ko atrakstās kāds vienkāršāks virsprokuroriņš, ja pārsūdzi tiek iedarbināti Opincāne vai Kalniņš, bet kad pārsūdzi viņu atrakstīšanos augstākstāvošam prokuroram jums atrakstīs nevis Kalnmeiers, bet gan atkal kāds mazāk...


Tieši tā!
Opincānes vietā uz pārsūdzību saņēmu p.i. A. Cēsnieces atbildi, kas bija juridiski tik aplama, ka nolēmu uzrakstīt sūdzību Kanmeieram. Kā domājat, no kā atnāca atbilde? No tās pašas A. Cēsnieces. Tā ir Ģenerālprokuratūras ikdienas prakse! Šajā iestādē pēc tiesiskuma pat neož!

Atbildēt

06.09.2015. 12:56

„Apsūdziet, lai taisnojas!” – no “Padomju Žīdu Katķisma”.

“Padomju Žīdu Katķisms” JOPROJĀM dzīvs visās Latvijas iestādēs.

Visa Latvijas likumdošana, tostarp tās nepārtrauktais mainīgums, ir tendēts uz “Padomju Žīdu Katķisma” dzīvības saglabāšanu Latvijas tieslietu sistēmā.

Atbildēt

Dv in

04.09.2015. 14:34

»

virsprokurore atkal melo

(3) Prokurora rīcība vai lēmums pārsūdzams šajā likumā un procesuālajos likumos noteiktajos gadījumos un kārtībā. Sūdzības jautājumos, kas ir tikai prokuratūras kompetencē, iesniedzamas vienu līmeni augstākas prokuratūras struktūrvienības virsprokuroram, bet par Ģenerālprokuratūras prokurora rīcību ...


Apbrīnojamāka būt nevar. Piemēram, cilvēks uzraksta iesniegumu Ģenerālprokuratūrā, uz ko atrakstās kāds vienkāršāks virsprokuroriņš, ja pārsūdzi tiek iedarbināti Opincāne vai Kalniņš, bet kad pārsūdzi viņu atrakstīšanos augstākstāvošam prokuroram jums atrakstīs nevis Kalnmeiers, bet gan atkal kāds mazāk svarīgs virsprokuroriņš. Tāda ir Ģenerālprokuratūrs standarta rīcība, par kaut kāda tiesiskuma panākšanu varat pat necerēt.

Atbildēt

03.09.2015. 17:20

»

virsprokurore atkal melo

(3) Prokurora rīcība vai lēmums pārsūdzams šajā likumā un procesuālajos likumos noteiktajos gadījumos un kārtībā. Sūdzības jautājumos, kas ir tikai prokuratūras kompetencē, iesniedzamas vienu līmeni augstākas prokuratūras struktūrvienības virsprokuroram, bet par Ģenerālprokuratūras prokurora rīcību ...


Nekas īpašs. Nekad tā arī neuzzināsim, kas deva mutvārdu rīkojumu pārmācīt L.Lapsu, aizturot vairakas reizes.

Kā zināms, šādas ar cilvēktiesību pārkāpumiem saistītas prokuratūras un policijas darbības nav atklājamas saskaņā ar Operatīvās darbības likumu, kura ietvaros augsta drošības struktūras amatpersona kā, piem., pats Miets, Kalndreijers, Rupjmaizkukulis vai Āboltiņa - Ūjinātāja (L.L. pārmācības nolūkos, labi zinot, ka lietu tiesa izbeigs LAPK sastāva trūkuma dēļ) var dod mutvārdu rīkojumu operatīvi aizturēt L.Lapsu, kad vien vēlas.

Atbildēt

virsprokurore atkal melo

03.09.2015. 13:09

(3) Prokurora rīcība vai lēmums pārsūdzams šajā likumā un procesuālajos likumos noteiktajos gadījumos un kārtībā. Sūdzības jautājumos, kas ir tikai prokuratūras kompetencē, iesniedzamas vienu līmeni augstākas prokuratūras struktūrvienības virsprokuroram, bet par Ģenerālprokuratūras prokurora rīcību vai lēmumu — ģenerālprokuroram...
...Tātad pēc Prokuratūras likuma 6. panta 3. daļas - Mināta lēmumī un rīcība ir pārsūdzami tieši ģenerālprokurortam, un nevienam citam. Apbrīnojama ciniska likuma ingorēšana no prokuroratūras vadības puses.

Atbildēt

Valdis Freimantāls

03.09.2015. 12:40

Likumus komunisti Latvijā pieloca SAVĀM PERSONISKAJĀM vajadzībām.


Bet viņu vajadzības ir zīst tautas asinis!!! Pie varas viņi palika, jo 1993.gada 18.februāra naktī izšāva, izsita un izzaga likumīgi atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību un izdzina no māmuļas Latvijas patriotus - antikomunistus.Pie varas viņi turas ar savas VILTUS BIEDRĪBAS bandītu tēlojumu - viss kārtībā valstī!

Komunisti visur un vienmēr tēlo!!!

Sabradājot Māmuļas svētos 1938.gada statūtus viņi lēkā KAZAČOKU Merķeļa ielā 13 jau 22 gadus.

Cerams, ka LINARDS GRANTIŅŠ drīz apturēs komunistu un čekistu svētkus Latvijā.

Visu latviešu uzdevums ir lasīt patie4sību Linarda Grabtiņa Tautas Tribunālā.

Atbildēt

03.09.2015. 10:24

»

pamela

Brīnos par L.L. naivumu u kaut ko cerot no šīm iestādēm,ja papēta osipovu,linderu,gapaņenku utt.lietas un IZNĀKUMU,ka tie ir TIKAI viņu viedokļi,tad nu taču jāsaprot ar ko mums ir darīšana tajā DP


L.L. diezgan pietēlo naivumu - beletristika lasītājam - kāds cietējs L.Lapsa!!!! Pats provocē, izspēlē kā tāds šarlatāns. Spekulācijas Pietiek populismam..

Atbildēt

P.S.

02.09.2015. 21:52

Par Kalnmeieru balsoja SC ,arī par Bičkoviču un Strelčenoku !!

Atbildēt

pamela

02.09.2015. 21:50

Brīnos par L.L. naivumu u kaut ko cerot no šīm iestādēm,ja papēta osipovu,linderu,gapaņenku utt.lietas un IZNĀKUMU,ka tie ir TIKAI viņu viedokļi,tad nu taču jāsaprot ar ko mums ir darīšana tajā DP.

Atbildēt

to Nožēlojami!

02.09.2015. 21:33

»

Nožēlojami !

Šī valstele ir nolemta


Idiots tu esi vai? Valstij nav ne vainas! Visa vaina ir arī tevī un tev līdzigiem ,kuri balso par bijušajiem VDKašņikiem,pirmiem sekretāriem PSKP ,komsomoļciem u.c. politkretīniem un pērkamām dvēselēm.Vaino tautu,ne valsti !

Atbildēt

Paija - tiesiskums bez

02.09.2015. 14:53

Jā, ECT tikai viens tiesnesis priekšā silei "savējais" un viņa palīgs. Pārējie tiesneši no citām valstīm.
Arī kristīne līce (pirmslaulību kristīne- maļinovska; sagrieztā zviedru kuģu lietas novilcinātāja, šī lieta Latvijai prasīja miljons izdevumu, bet neskatoties uz to kristīne līce ir augstā amatā: valdības pārstāve ECT) ir no Latvijas Ministru Kabineta un ir Silei labvēlīga. kristīnes līces māte gunta maļinovska vai tik arī kādreiz nav bijusi žurnāliste, ? (varbūt kļūdos)

Atbildēt

yyy

02.09.2015. 14:35

Te tak prognozēja, ka drīz iesaistīsies Ģenerālprokuratūras beletristikas specialiste Opincāne :D

Atbildēt

02.09.2015. 14:03

»

vesais

izbeizot lietu ir konstatetajsm ka L.l riciba nav APK pazimes. Tadejadi jau izpauzas policijas prettiesiskums. un tagad ta pati iestade vertes pati sevi


Ja runa ir par LAPK sastāva trūkumu, aizturot L.L., vēlāk tiesai konstatējot LAPK sastāva trūkumu, kādēļ lietu tiesa izbeidza, tad tas nenozīmē, ka nav iespējams izvirzīt, vai bijušas izvirzītas aizdomas pret L.L. par iespējamo kriminālpārkāpumu, kādēļ tika aizturēts L.Lapsa.

Patvaļīga aizturēšana var būt pat plānots spiediens uz personu, lai tā policijā paraksta liecības pret sevi savā apjukuma brīdī.. vai to padara nozīmīgu savās acīs, savervējot par ziņu pienesēju..

Daudzreiz kriminālprocesu ietvaros prokuratūra un policija veic šādas it kā patvaļīgas vai patvarīgas darbības (pat ierosinot/neierosinot kriminālprocesus, par kuriem persona pat nekad vēlāk neuzzin), apzināti un mērķtiecīgi prokuratūrai un policijai pārkāpjot privātpersonas cilvēktiesības, labi zinot, ka vēlāk tiesa lietas izbeidz, tiesai neatzīstot, ka aizturēšana vai citas darbības bijušas nelikumīgas vai prettiesiskas.

Tiesa, prokuratūra un polic ija vienmēr ir vienā ierakumu pusē, otrajā privātpersona.

Kā zināms, šādas ar cilvēktiesību pārkāpumiem saistītas prokuratūras un policijas darbības nav atklājamas saskaņā ar Operatīvās darbības likumu, kura ietvaros augsta drošības struktūras amatpersona kā, piem., pats Miets, Kalndreijers, Rupjmaizkukulis vai Āboltiņa - Ūjinātāja (L.L. pārmācības nolūkos, labi zinot, ka lietu tiesa izbeigs LAPK sastāva trūkuma dēļ) var dod mutvārdu rīkojumu operatīvi aizturēt L.Lapsu, kad vien vēlas.

Atbildēt

vesais

02.09.2015. 12:01

»

L.Lapsa vienkārši negrib saprast lietas būtību un kuļas pa sviestu, kas vairs nav krējums...


izbeizot lietu ir konstatetajsm ka L.l riciba nav APK pazimes. Tadejadi jau izpauzas policijas prettiesiskums. un tagad ta pati iestade vertes pati sevi.
Vai tiesham kads var pat pienemt domu, ka tiesnesis, tiesajot sevi, pienems lemumu sevi pakart?

Atbildēt

treble

02.09.2015. 11:57

uz eiropu

Atbildēt

abc

02.09.2015. 10:57

Ja Vācijas pilsonim ir tādas materiālas grūtības savu tiesību aizstāvībai,tad mūsu valstī vairakumam tāda iespēja pastāv tikai tikai teoretiski,praktiski neiespējami.Toties tā tautas pārvaldība ir ļoti vienkārša un valdoņiem fiziskā drošība nodrošināta,jo no nīkuļiem nav ko baidīties.

Atbildēt

@

02.09.2015. 10:36

Tā kā prokuratūra šajā gadījumā darbojas kā valsts iestāde, sniedzama sūdzība/pieteikums par prokuratūras faktisko rīcību.

Atbildēt

@

02.09.2015. 10:34

Ir AT senāta spriedums, ka darbības kuras nav KP ietvaros ir pārsūdzamas administratīvajā tiesā. Tā kā porokurori var stāvēt pie ratiem!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

02.09.2015. 09:23

KGB slepkavas šodien ir visaugstākos amatos. Prokurore Opincāne puča laikā aizmuka Liepājas Karostā pie militāristiem. Luk sīkāk:----------http://tautastribunals.eu/?p=125 ------------Aivars Prūsis ir bijušais Liepājas pašvaldības policijas priekšnieks, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris un knapi izbēdzis no noslepkavošanas.Šīs slepkavības iniciatori ir Liepājas mafijas darboņi, kuri šodien atrodas augstos posteņos - Sesks, Briķis, Opincāne, Dīķis, Mikuļskis, Vaiteiks u.c ! Atļauju noslepkavot Prūsi deva augsti stāvošas “personas” Rīgā. Tas viss ir pierādāms un arī tiks pierādīts. Tiesiskuma atjaunošana Latvijā vairs nav aiz kalniem. Komunistu zagļu un slepkavu banda, kura ir postījusi Latviju un slepkavojusi latviešu tautas patriotus, tiks tiesāta ar starptautisko ekspertu palīdzību. Viens ir skaidrs, ja Aivars Prūsis būtu tāds pats nelietis kā augstāk minētie, tad šodien būtu bagātākais cilvēks Liepājā. Aivars Prūsis neizvēlējas noziedzības ceļu, bet aktīvi cīnījās pret kontrabandistiem un bērnu izmantotāju perversām darbībām. Par to viņš gandrīz samaksāja ar savu dzīvību. Interesanti, ka šodienas IeM Linda Mūrniece par to ir tikusi informēta, bet nekas nav mainījies. Secinājums var būt tikai viens, ka L.Mūrniece pieder pie tās pašas sabiedrības, kurā šiverē visi šie seski, vaiteiki, segliņi, godmaņi…. .

Turpinājumā A. Prūša sniegtā intervija DDD laikrakstam.

Atbildēt

02.09.2015. 09:20

L.Lapsa vienkārši negrib saprast lietas būtību un kuļas pa sviestu, kas vairs nav krējums.

DP darbinieki nepamatoti aizturēja L.L. Vismaz tā šķiet tiesai, kas to skaidri nav secinājusi, bet lietu tikai izbeigusi. Nu jau L.L. turpina paust viedokli, ka aizturēts nelikumīgi un prettiesiski, lai gan neviena iestade vai tiesa to nav atzinusi.. tikai lietu izbeigusi. Absurda gramatika.

Tagad L.L. „ daiļrunīgi” , „ mētājot pantus”, grib panākt kriminālapsūdzību Iļjam Muromietim un diviem viņa rokaspuišiem, kas ir tukša beletristika Pietiek populisma audzēšanai. Prokuratūra, dod atzinumu, ka DP Mietam pašam jaizmeklē, vai L.L.aizturēšana bijusi pamatota, un nosūta Mietam rīkojumu to darīt. Mietam viss jādara pareizi un viņš arī to dara. Un nekā nelikumīga, ka pašam Mietam jāvērtē viņa padotie – nedarīs taču to Āboltiņa-Ūjinātāja vai Vājonis, Kalnadreijers vai Rupjmaizkukulis.

L.L. nesaprot, ka tieši Miets un viņa rokaspuiši „to nedarīja” , bet gan amatpersonas un iestādes DP struktūra, kur cita citai pakļautas. Vienas – zemākās struktūras patvaļu vai citādas prettiesiskas darbības var pārsūdzēt augstākai iestādei tanī pat DP struktūrā. Tas nozīme, ka muromiešu darbu uzreiz var nevērtēt pats Miets, bet citi, kuriem muromieši tiešāk pakļauti. Ja L.L. neapmierina muromiešu darbību pirmais vērtējums, viņš to var parsūdzēt tik ilgi, kamēr atbildi dod pats Miets. Ja arī šī atbilde neapmierina, tad var apstrīdēt/pārsūdzēt augstākā, kam pakļauta DP, iestādē. Prokuratūra tikai savas kompetences robežās uzrauga lietas gaitu.

Atbildēt

hohma

02.09.2015. 08:48

»

blah

Tā nav iestādes faktiskā rīcība, kuru var pārsūdzēt tiesā


nē. Tas pēc sava satura ir starplēmums.

Atbildēt

miera mika

02.09.2015. 06:20

Nabaga Lapsu atkal sūta dir... mācīties.
Jau kuro reizi.

Atbildēt

pamuļķis Lapsa

02.09.2015. 05:40

Ak šausmas, DP darbinieku darbību vērtēs DP priekšnieks. Steidzami pieprasīšu, lai prokurora darbību vērtē ģenerālprokurors.

Atbildēt

Paija

01.09.2015. 22:30

Atliek pacietības pārbaudes ceļš : visas tiesu instances Latvijā - tad ECT + noteikti jāprasa morālā kompensācija no valsts.

Atbildēt

Prokuratūra-likumīgie statistiķi

01.09.2015. 22:04

Kā noprotams, turpmāk mūsu diženās valsts prokuratūra nevis uzturēs apsūdzību par noziedzīgiem nodarījumiem, bet vienkāarši dažreiz painformēs sabiedrību ka tāds nodarījums vispār ir bijis.

Atbildēt

Nožēlojami !

01.09.2015. 21:06

Šī valstele ir nolemta ...

Atbildēt

blah

01.09.2015. 19:25

Tā nav iestādes faktiskā rīcība, kuru var pārsūdzēt tiesā?

Atbildēt

IELIET!

01.09.2015. 19:18

»

Mumins

Noklausījos nejauši divu vīriešu sarunu pie trolejbusa pieturas. Viens otram teica, ka šajā valstī viss esot jānolīdzina līdz ar zemi un jāsāk viss no sākuma. Otrais viņam piekrita, Kāpēc, interesanti, tā


Tāpēc, ka kažoku nomainījušie komunisti sadarbībā ar eirosavienības pederastiem Latviju ir tā izpostījuši, ka tik tiešām vienkāršāk būtu patreiz pie varas esošajiem visiem izpildīt nāvessodu un sakt visu no jauna!

Trešā Latvija - skanētu gandrīz tikpat lepni kā Trešais Reihs! 14/88!

Atbildēt

Mumins

01.09.2015. 18:54

Noklausījos nejauši divu vīriešu sarunu pie trolejbusa pieturas. Viens otram teica, ka šajā valstī viss esot jānolīdzina līdz ar zemi un jāsāk viss no sākuma. Otrais viņam piekrita, Kāpēc, interesanti, tā?

Atbildēt

:::

01.09.2015. 18:53

Traģiski. Es arī saņēmu V.Opincānes lēmumu, kam ir "informatīvs raksturs". Tas, laikam, notiek tad, kad trūkst izdomas vai laika "savējo" pārkāpumu un noziegumu attaisnošanai. Bet ziņas par policistu un prokuroru paveiktiem noziegumiem viņa apsauc par deklarācijām un punkts. Lūk jums arī viss tiesiskums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...