Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

@lihenologs

07.09.2015. 21:05

»

Dv in

Apbrīnojamāka būt nevar. Piemēram, cilvēks uzraksta iesniegumu Ģenerālprokuratūrā, uz ko atrakstās kāds vienkāršāks virsprokuroriņš, ja pārsūdzi tiek iedarbināti Opincāne vai Kalniņš, bet kad pārsūdzi viņu atrakstīšanos augstākstāvošam prokuroram jums atrakstīs nevis Kalnmeiers, bet gan atkal kāds mazāk...


Tieši tā!
Opincānes vietā uz pārsūdzību saņēmu p.i. A. Cēsnieces atbildi, kas bija juridiski tik aplama, ka nolēmu uzrakstīt sūdzību Kanmeieram. Kā domājat, no kā atnāca atbilde? No tās pašas A. Cēsnieces. Tā ir Ģenerālprokuratūras ikdienas prakse! Šajā iestādē pēc tiesiskuma pat neož!

Atbildēt

06.09.2015. 13:56

„Apsūdziet, lai taisnojas!” – no “Padomju Žīdu Katķisma”.

“Padomju Žīdu Katķisms” JOPROJĀM dzīvs visās Latvijas iestādēs.

Visa Latvijas likumdošana, tostarp tās nepārtrauktais mainīgums, ir tendēts uz “Padomju Žīdu Katķisma” dzīvības saglabāšanu Latvijas tieslietu sistēmā.

Atbildēt

Dv in

04.09.2015. 15:34

»

virsprokurore atkal melo

(3) Prokurora rīcība vai lēmums pārsūdzams šajā likumā un procesuālajos likumos noteiktajos gadījumos un kārtībā. Sūdzības jautājumos, kas ir tikai prokuratūras kompetencē, iesniedzamas vienu līmeni augstākas prokuratūras struktūrvienības virsprokuroram, bet par Ģenerālprokuratūras prokurora rīcību ...


Apbrīnojamāka būt nevar. Piemēram, cilvēks uzraksta iesniegumu Ģenerālprokuratūrā, uz ko atrakstās kāds vienkāršāks virsprokuroriņš, ja pārsūdzi tiek iedarbināti Opincāne vai Kalniņš, bet kad pārsūdzi viņu atrakstīšanos augstākstāvošam prokuroram jums atrakstīs nevis Kalnmeiers, bet gan atkal kāds mazāk svarīgs virsprokuroriņš. Tāda ir Ģenerālprokuratūrs standarta rīcība, par kaut kāda tiesiskuma panākšanu varat pat necerēt.

Atbildēt

03.09.2015. 18:20

»

virsprokurore atkal melo

(3) Prokurora rīcība vai lēmums pārsūdzams šajā likumā un procesuālajos likumos noteiktajos gadījumos un kārtībā. Sūdzības jautājumos, kas ir tikai prokuratūras kompetencē, iesniedzamas vienu līmeni augstākas prokuratūras struktūrvienības virsprokuroram, bet par Ģenerālprokuratūras prokurora rīcību ...


Nekas īpašs. Nekad tā arī neuzzināsim, kas deva mutvārdu rīkojumu pārmācīt L.Lapsu, aizturot vairakas reizes.

Kā zināms, šādas ar cilvēktiesību pārkāpumiem saistītas prokuratūras un policijas darbības nav atklājamas saskaņā ar Operatīvās darbības likumu, kura ietvaros augsta drošības struktūras amatpersona kā, piem., pats Miets, Kalndreijers, Rupjmaizkukulis vai Āboltiņa - Ūjinātāja (L.L. pārmācības nolūkos, labi zinot, ka lietu tiesa izbeigs LAPK sastāva trūkuma dēļ) var dod mutvārdu rīkojumu operatīvi aizturēt L.Lapsu, kad vien vēlas.

Atbildēt

virsprokurore atkal melo

03.09.2015. 14:09

(3) Prokurora rīcība vai lēmums pārsūdzams šajā likumā un procesuālajos likumos noteiktajos gadījumos un kārtībā. Sūdzības jautājumos, kas ir tikai prokuratūras kompetencē, iesniedzamas vienu līmeni augstākas prokuratūras struktūrvienības virsprokuroram, bet par Ģenerālprokuratūras prokurora rīcību vai lēmumu — ģenerālprokuroram...
...Tātad pēc Prokuratūras likuma 6. panta 3. daļas - Mināta lēmumī un rīcība ir pārsūdzami tieši ģenerālprokurortam, un nevienam citam. Apbrīnojama ciniska likuma ingorēšana no prokuroratūras vadības puses.

Atbildēt

Valdis Freimantāls

03.09.2015. 13:40

Likumus komunisti Latvijā pieloca SAVĀM PERSONISKAJĀM vajadzībām.


Bet viņu vajadzības ir zīst tautas asinis!!! Pie varas viņi palika, jo 1993.gada 18.februāra naktī izšāva, izsita un izzaga likumīgi atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību un izdzina no māmuļas Latvijas patriotus - antikomunistus.Pie varas viņi turas ar savas VILTUS BIEDRĪBAS bandītu tēlojumu - viss kārtībā valstī!

Komunisti visur un vienmēr tēlo!!!

Sabradājot Māmuļas svētos 1938.gada statūtus viņi lēkā KAZAČOKU Merķeļa ielā 13 jau 22 gadus.

Cerams, ka LINARDS GRANTIŅŠ drīz apturēs komunistu un čekistu svētkus Latvijā.

Visu latviešu uzdevums ir lasīt patie4sību Linarda Grabtiņa Tautas Tribunālā.

Atbildēt

03.09.2015. 11:24

»

pamela

Brīnos par L.L. naivumu u kaut ko cerot no šīm iestādēm,ja papēta osipovu,linderu,gapaņenku utt.lietas un IZNĀKUMU,ka tie ir TIKAI viņu viedokļi,tad nu taču jāsaprot ar ko mums ir darīšana tajā DP


L.L. diezgan pietēlo naivumu - beletristika lasītājam - kāds cietējs L.Lapsa!!!! Pats provocē, izspēlē kā tāds šarlatāns. Spekulācijas Pietiek populismam..

Atbildēt

P.S.

02.09.2015. 22:52

Par Kalnmeieru balsoja SC ,arī par Bičkoviču un Strelčenoku !!

Atbildēt

pamela

02.09.2015. 22:50

Brīnos par L.L. naivumu u kaut ko cerot no šīm iestādēm,ja papēta osipovu,linderu,gapaņenku utt.lietas un IZNĀKUMU,ka tie ir TIKAI viņu viedokļi,tad nu taču jāsaprot ar ko mums ir darīšana tajā DP.

Atbildēt

to Nožēlojami!

02.09.2015. 22:33

»

Nožēlojami !

Šī valstele ir nolemta


Idiots tu esi vai? Valstij nav ne vainas! Visa vaina ir arī tevī un tev līdzigiem ,kuri balso par bijušajiem VDKašņikiem,pirmiem sekretāriem PSKP ,komsomoļciem u.c. politkretīniem un pērkamām dvēselēm.Vaino tautu,ne valsti !

Atbildēt

Paija - tiesiskums bez

02.09.2015. 15:53

Jā, ECT tikai viens tiesnesis priekšā silei "savējais" un viņa palīgs. Pārējie tiesneši no citām valstīm.
Arī kristīne līce (pirmslaulību kristīne- maļinovska; sagrieztā zviedru kuģu lietas novilcinātāja, šī lieta Latvijai prasīja miljons izdevumu, bet neskatoties uz to kristīne līce ir augstā amatā: valdības pārstāve ECT) ir no Latvijas Ministru Kabineta un ir Silei labvēlīga. kristīnes līces māte gunta maļinovska vai tik arī kādreiz nav bijusi žurnāliste, ? (varbūt kļūdos)

Atbildēt

yyy

02.09.2015. 15:35

Te tak prognozēja, ka drīz iesaistīsies Ģenerālprokuratūras beletristikas specialiste Opincāne :D

Atbildēt

02.09.2015. 15:03

»

vesais

izbeizot lietu ir konstatetajsm ka L.l riciba nav APK pazimes. Tadejadi jau izpauzas policijas prettiesiskums. un tagad ta pati iestade vertes pati sevi


Ja runa ir par LAPK sastāva trūkumu, aizturot L.L., vēlāk tiesai konstatējot LAPK sastāva trūkumu, kādēļ lietu tiesa izbeidza, tad tas nenozīmē, ka nav iespējams izvirzīt, vai bijušas izvirzītas aizdomas pret L.L. par iespējamo kriminālpārkāpumu, kādēļ tika aizturēts L.Lapsa.

Patvaļīga aizturēšana var būt pat plānots spiediens uz personu, lai tā policijā paraksta liecības pret sevi savā apjukuma brīdī.. vai to padara nozīmīgu savās acīs, savervējot par ziņu pienesēju..

Daudzreiz kriminālprocesu ietvaros prokuratūra un policija veic šādas it kā patvaļīgas vai patvarīgas darbības (pat ierosinot/neierosinot kriminālprocesus, par kuriem persona pat nekad vēlāk neuzzin), apzināti un mērķtiecīgi prokuratūrai un policijai pārkāpjot privātpersonas cilvēktiesības, labi zinot, ka vēlāk tiesa lietas izbeidz, tiesai neatzīstot, ka aizturēšana vai citas darbības bijušas nelikumīgas vai prettiesiskas.

Tiesa, prokuratūra un polic ija vienmēr ir vienā ierakumu pusē, otrajā privātpersona.

Kā zināms, šādas ar cilvēktiesību pārkāpumiem saistītas prokuratūras un policijas darbības nav atklājamas saskaņā ar Operatīvās darbības likumu, kura ietvaros augsta drošības struktūras amatpersona kā, piem., pats Miets, Kalndreijers, Rupjmaizkukulis vai Āboltiņa - Ūjinātāja (L.L. pārmācības nolūkos, labi zinot, ka lietu tiesa izbeigs LAPK sastāva trūkuma dēļ) var dod mutvārdu rīkojumu operatīvi aizturēt L.Lapsu, kad vien vēlas.

Atbildēt

vesais

02.09.2015. 13:01

»

L.Lapsa vienkārši negrib saprast lietas būtību un kuļas pa sviestu, kas vairs nav krējums...


izbeizot lietu ir konstatetajsm ka L.l riciba nav APK pazimes. Tadejadi jau izpauzas policijas prettiesiskums. un tagad ta pati iestade vertes pati sevi.
Vai tiesham kads var pat pienemt domu, ka tiesnesis, tiesajot sevi, pienems lemumu sevi pakart?

Atbildēt

treble

02.09.2015. 12:57

uz eiropu

Atbildēt

abc

02.09.2015. 11:57

Ja Vācijas pilsonim ir tādas materiālas grūtības savu tiesību aizstāvībai,tad mūsu valstī vairakumam tāda iespēja pastāv tikai tikai teoretiski,praktiski neiespējami.Toties tā tautas pārvaldība ir ļoti vienkārša un valdoņiem fiziskā drošība nodrošināta,jo no nīkuļiem nav ko baidīties.

Atbildēt

@

02.09.2015. 11:36

Tā kā prokuratūra šajā gadījumā darbojas kā valsts iestāde, sniedzama sūdzība/pieteikums par prokuratūras faktisko rīcību.

Atbildēt

@

02.09.2015. 11:34

Ir AT senāta spriedums, ka darbības kuras nav KP ietvaros ir pārsūdzamas administratīvajā tiesā. Tā kā porokurori var stāvēt pie ratiem!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

02.09.2015. 10:23

KGB slepkavas šodien ir visaugstākos amatos. Prokurore Opincāne puča laikā aizmuka Liepājas Karostā pie militāristiem. Luk sīkāk:----------http://tautastribunals.eu/?p=125 ------------Aivars Prūsis ir bijušais Liepājas pašvaldības policijas priekšnieks, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris un knapi izbēdzis no noslepkavošanas.Šīs slepkavības iniciatori ir Liepājas mafijas darboņi, kuri šodien atrodas augstos posteņos - Sesks, Briķis, Opincāne, Dīķis, Mikuļskis, Vaiteiks u.c ! Atļauju noslepkavot Prūsi deva augsti stāvošas “personas” Rīgā. Tas viss ir pierādāms un arī tiks pierādīts. Tiesiskuma atjaunošana Latvijā vairs nav aiz kalniem. Komunistu zagļu un slepkavu banda, kura ir postījusi Latviju un slepkavojusi latviešu tautas patriotus, tiks tiesāta ar starptautisko ekspertu palīdzību. Viens ir skaidrs, ja Aivars Prūsis būtu tāds pats nelietis kā augstāk minētie, tad šodien būtu bagātākais cilvēks Liepājā. Aivars Prūsis neizvēlējas noziedzības ceļu, bet aktīvi cīnījās pret kontrabandistiem un bērnu izmantotāju perversām darbībām. Par to viņš gandrīz samaksāja ar savu dzīvību. Interesanti, ka šodienas IeM Linda Mūrniece par to ir tikusi informēta, bet nekas nav mainījies. Secinājums var būt tikai viens, ka L.Mūrniece pieder pie tās pašas sabiedrības, kurā šiverē visi šie seski, vaiteiki, segliņi, godmaņi…. .

Turpinājumā A. Prūša sniegtā intervija DDD laikrakstam.

Atbildēt

02.09.2015. 10:20

L.Lapsa vienkārši negrib saprast lietas būtību un kuļas pa sviestu, kas vairs nav krējums.

DP darbinieki nepamatoti aizturēja L.L. Vismaz tā šķiet tiesai, kas to skaidri nav secinājusi, bet lietu tikai izbeigusi. Nu jau L.L. turpina paust viedokli, ka aizturēts nelikumīgi un prettiesiski, lai gan neviena iestade vai tiesa to nav atzinusi.. tikai lietu izbeigusi. Absurda gramatika.

Tagad L.L. „ daiļrunīgi” , „ mētājot pantus”, grib panākt kriminālapsūdzību Iļjam Muromietim un diviem viņa rokaspuišiem, kas ir tukša beletristika Pietiek populisma audzēšanai. Prokuratūra, dod atzinumu, ka DP Mietam pašam jaizmeklē, vai L.L.aizturēšana bijusi pamatota, un nosūta Mietam rīkojumu to darīt. Mietam viss jādara pareizi un viņš arī to dara. Un nekā nelikumīga, ka pašam Mietam jāvērtē viņa padotie – nedarīs taču to Āboltiņa-Ūjinātāja vai Vājonis, Kalnadreijers vai Rupjmaizkukulis.

L.L. nesaprot, ka tieši Miets un viņa rokaspuiši „to nedarīja” , bet gan amatpersonas un iestādes DP struktūra, kur cita citai pakļautas. Vienas – zemākās struktūras patvaļu vai citādas prettiesiskas darbības var pārsūdzēt augstākai iestādei tanī pat DP struktūrā. Tas nozīme, ka muromiešu darbu uzreiz var nevērtēt pats Miets, bet citi, kuriem muromieši tiešāk pakļauti. Ja L.L. neapmierina muromiešu darbību pirmais vērtējums, viņš to var parsūdzēt tik ilgi, kamēr atbildi dod pats Miets. Ja arī šī atbilde neapmierina, tad var apstrīdēt/pārsūdzēt augstākā, kam pakļauta DP, iestādē. Prokuratūra tikai savas kompetences robežās uzrauga lietas gaitu.

Atbildēt

hohma

02.09.2015. 09:48

»

blah

Tā nav iestādes faktiskā rīcība, kuru var pārsūdzēt tiesā


nē. Tas pēc sava satura ir starplēmums.

Atbildēt

miera mika

02.09.2015. 07:20

Nabaga Lapsu atkal sūta dir... mācīties.
Jau kuro reizi.

Atbildēt

pamuļķis Lapsa

02.09.2015. 06:40

Ak šausmas, DP darbinieku darbību vērtēs DP priekšnieks. Steidzami pieprasīšu, lai prokurora darbību vērtē ģenerālprokurors.

Atbildēt

Paija

01.09.2015. 23:30

Atliek pacietības pārbaudes ceļš : visas tiesu instances Latvijā - tad ECT + noteikti jāprasa morālā kompensācija no valsts.

Atbildēt

Prokuratūra-likumīgie statistiķi

01.09.2015. 23:04

Kā noprotams, turpmāk mūsu diženās valsts prokuratūra nevis uzturēs apsūdzību par noziedzīgiem nodarījumiem, bet vienkāarši dažreiz painformēs sabiedrību ka tāds nodarījums vispār ir bijis.

Atbildēt

Nožēlojami !

01.09.2015. 22:06

Šī valstele ir nolemta ...

Atbildēt

blah

01.09.2015. 20:25

Tā nav iestādes faktiskā rīcība, kuru var pārsūdzēt tiesā?

Atbildēt

IELIET!

01.09.2015. 20:18

»

Mumins

Noklausījos nejauši divu vīriešu sarunu pie trolejbusa pieturas. Viens otram teica, ka šajā valstī viss esot jānolīdzina līdz ar zemi un jāsāk viss no sākuma. Otrais viņam piekrita, Kāpēc, interesanti, tā


Tāpēc, ka kažoku nomainījušie komunisti sadarbībā ar eirosavienības pederastiem Latviju ir tā izpostījuši, ka tik tiešām vienkāršāk būtu patreiz pie varas esošajiem visiem izpildīt nāvessodu un sakt visu no jauna!

Trešā Latvija - skanētu gandrīz tikpat lepni kā Trešais Reihs! 14/88!

Atbildēt

Mumins

01.09.2015. 19:54

Noklausījos nejauši divu vīriešu sarunu pie trolejbusa pieturas. Viens otram teica, ka šajā valstī viss esot jānolīdzina līdz ar zemi un jāsāk viss no sākuma. Otrais viņam piekrita, Kāpēc, interesanti, tā?

Atbildēt

:::

01.09.2015. 19:53

Traģiski. Es arī saņēmu V.Opincānes lēmumu, kam ir "informatīvs raksturs". Tas, laikam, notiek tad, kad trūkst izdomas vai laika "savējo" pārkāpumu un noziegumu attaisnošanai. Bet ziņas par policistu un prokuroru paveiktiem noziegumiem viņa apsauc par deklarācijām un punkts. Lūk jums arī viss tiesiskums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...