Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Voldis

04.07.2016. 16:08

»

naivā

1. variants- suns kaut kāda iemesla dēļ pazūd- uguņošana, meklēšanās, pārlec/ izrokas pa apakšu sētai,nav labi aiztaisīti vārtiņi utt. -reģistrētam čipam ir saimnieka tel. nr. un e-pasta adrese, ir iespējams palīdzēt sunim nokļūt atpakaļ mājās...


cien, naivā, tas trešais punkts ir galīgi garām Viss tas pasākums jāsāk no otra gala, proti, vispirms visi atbildīgie dienesti ir jāapgādā ar čipu lasītajiem, citādi sākdies cits bardaks līdzīgs manējam, ka mans suns kaut kā ar visu čipu izmanījĀS caur sētu ārā, policija noķēra un aizveda uz patversmi, jo redz, neesot čipu lasīaju a man bija jāsakraida pa visām patversmēm utt Vai par ti ir padomāts?

Atbildēt

arnis

29.06.2016. 21:32

Sākums bija ap 2002.gadu, jā, čipēsim visus suņus un kaķus, bet par valsts naudu, kaut kā viss noklusa un tagad parādījās bizness

Atbildēt

Borovkovs

29.06.2016. 07:13

Ir pilnīgi skaidrs, ka haoss ir izdevīgs tieši Ulubelei, kura saņem finansējumu klaiņojošo dzīvnieku uzturēšanai no pašvaldību budžeta, jo šobrīd, kad nav obligāta vispārējā suņu apzīmēšana un reģistrācija, var lieliski manipulēt ar skaitļiem par atrastajiem suņiem, bet, nododot apzīmēšanu personām, kuras ar patversmi saista līgums, var turpināt pierakstīt lielāku patversmē nonākušo un uzturēto suņu skaitu, nekā tas ir realitātē. Sistēma ļaus izsekot jebkura suņa ceļu no nonākšanas patversmē līdz atdošanai jaunam īpašniekam.Un to jau nu Ilzītei vajag mazāk par visu.

Atbildēt

brāķis

28.06.2016. 21:10

»

lol

kāds murgains raksts. kādi vēl čomi šajā kontekstā?? protams, te viss balstās uz blatu un čomismu, bet nu ne jau šajā jautājumā


Diemžēl Jums taisnība! Šaubos ka kāds cenšās celās idejas dēļ. Naudas kāre

Atbildēt

brāķis

28.06.2016. 17:06

Nevis noteikumi bet brāķis! Kā rīkoties invalīdiem? Kā rikoties ar veco suni? Raksta autors ļoti labi saprot kā iesmerēts brāķis, bet cenšās citus nokaunināt!

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 15:04

»

mx

Dārgie suņu mīļi, variet te brēkt par Orvelu, Lielo Brāli un totālo kontroli cik tik uziet, bet varu jūs iepriecināt- čipošana būs un visiem! Un tas ir ļoti labi un atbalstāmi...


Man suns aiz žoga nekad nav palicis. Neredzu vajadzību čipēt suni, toties redzu vēlmi kontrolēt manu īpašumu un mani , kā arī pret manu grubu aplikt mani ar slēptiem nodokļiem. Esmu pret suņu čipēšanu.

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 14:57

»

Alter Ego

Tieši tā. Ja nevar atļauties (biežāk gan - negrib) izpildīt minimālās, elementārās suņu labturības prasības, tad lai netur dzīvnieku vispār. Nav spiesta lieta


Kur gan tās minimālās labturības prasības ir uzskaitītas? Es domāju normatīvos aktus, nevis dažādu biedrību mājas lapas.

Atbildēt

analīze

28.06.2016. 10:38

»

octopus

Es ieteiktu vispirms apčipot pašus suņu čipošanas entuziastus. Varbūt tas viņu neprātīgo skrējienu Orvela totālās kontroles virzienā piebremzētu


tieši tā.....un ja reģistrā ir 40 tūkst suņi, tad nekāda aktivitāte nav, prodžekts ir izgāzies, jo Latvijā kā minimums ir 160 tūkst suņu.
Un te viens par vakcīnu biznesu labi pateica, gan jau kad būs reģistrs, tad vēl izdomās kādas 5 obligātās potes un ikgadējo veselības pārbaudi.
Normāla vetārsta jau laukos vairs nav - visi metušies par suņu-kaķu dakteriem.

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 07:57

»

Alter Ego

Tie kucēni būs noslīcināti nr jau čipošanas dēļ. Dēļ tā, ka šo kucēnu mātes "saimnieks" ir īblis un debīls, ja nejēdz kuci ne sterilizēt (ak, tam atkal vajadzīga nauda, vai dieniņ), ne elementāri pieskatīt, kas vispār nemaksā neko, tikai atbildīgu izturēšanos pret kuci 3 nedēļu garumā. Tā kā nevajag...


Atklāšu arī Tev nelielu noslēpumu par to, kā kucēni rodas. Priekš tā ir nepieciešami divi pretējā dzimuma suņi - ar izlaidīgu, saimnieka nepieskatītu kuci vien nepietiek, lai rastos kucēni. Tātad, lai nerastos kucēni nedrīkst satikties suņu vīrs ar suņu sievu. Ja nu gadījumā viņi satiekas, tad, lai nerastos kucēni, kādam no viņiem (vēl labāk abiem) jābūt nespējīgiem radīt bērnus (steriliem). Tas nozīmē, ka jāsterilizē ne tikai kuces, bet arī suņi. Pēc maniem novērojumiem tieši nesterilizētie suņi ir tie, kuri aizmūk no mājām un lec pāri žogiem pie kucēm. Tā ka nebūs vis tik vienkārši- ar vainas novelšanu uz kuču saimniekiem nebūs gana. P.S. Tevis rakstītais liecina, ka nekad neesi bijis kuces saimnieks.

Atbildēt

urciks

28.06.2016. 07:50

»

Alter Ego

Čips paredzēts, lai identificētu konkrēto dzīvnieku un varētu neapšaubāmi pierādīt viņa piederību konkrētam īpašniekam. Tam arī ir domāta LDC datubāze. Kurā ir obligāti jābūt visiem LV suņiem, neatkarīgi no to dzīvesvietas vai saimnieka rocības. Pēc analoğijas ar auto numura zīmju reğistrāciju CSDD - ...


Ja jau piesauci automašīnu numuru zīmes, tad atklāšu Tev noslēpumu - tās ir nolasāmas BEZ īpašu palīgierīču izmantošanas (redzes korekcijas palīglīdzekļi neskaitās), pretstatā suņu zemādas čipiem. Ja gribēji vilkt paralēles ar automašīnām, tad vajadzēja ierosināt sunim uz muguras uzkrāsot numuru - kā kādreiz govīm kolhozos.

Atbildēt

Atbalstu

27.06.2016. 21:21

»

Alter Ego

Tieši tā. Ja nevar atļauties (biežāk gan - negrib) izpildīt minimālās, elementārās suņu labturības prasības, tad lai netur dzīvnieku vispār. Nav spiesta lieta


Invalīdiem un mazturīgajiem par pirmo reģistrēto suni jāatceļ nodeva. Daudzus suņus, lai tur bagātnieki, kas var to atļauties. Tad nevajadzēs "Degpunktā" katru dienu rādīt tos nabaga dzīvniekus.
Bet Zemkopības ministriju ziepēs. Nekādas jēgas no tādiem liekēžiem nav.

Atbildēt

Alter Ego

27.06.2016. 20:39

»

Janka

Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas


Tie kucēni būs noslīcināti nr jau čipošanas dēļ. Dēļ tā, ka šo kucēnu mātes "saimnieks" ir īblis un debīls, ja nejēdz kuci ne sterilizēt (ak, tam atkal vajadzīga nauda, vai dieniņ), ne elementāri pieskatīt, kas vispār nemaksā neko, tikai atbildīgu izturēšanos pret kuci 3 nedēļu garumā. Tā kā nevajag te demagoğiju taisīt, jebkurš bezatbildīgs sliņķis ne tādus vien attaisnojumus sev sameklēs. Nav naudas, nav smadzeņu, nav atbildības sajūtas - neturi dzīvnieku. Tieši tik vienkārši.

Atbildēt

Alter Ego

27.06.2016. 20:31

»

urciks

Tavā gadījumā čips palīdzēs tikai tad, ja Tu būsi nolasījis takša čipu PIRMS tas Tevi sakodīs. Citādi nekādi


Čips paredzēts, lai identificētu konkrēto dzīvnieku un varētu neapšaubāmi pierādīt viņa piederību konkrētam īpašniekam. Tam arī ir domāta LDC datubāze. Kurā ir obligāti jābūt visiem LV suņiem, neatkarīgi no to dzīvesvietas vai saimnieka rocības. Pēc analoğijas ar auto numura zīmju reğistrāciju CSDD - pret to taču ļaudis neiebilst, nez kāpēc?

Atbildēt

Inga Cerbule

27.06.2016. 18:40

»

Janka

Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas


Atbalstu obligātu čipēšanu VISIEM suņiem un vienota reģistra izvedošanu 1.jūlijā, kā tas tika plānots jau 5 gadus. Ja nevari atļauties suni barot, apmācīt, kopt, vet aprūpi un čipēšanu, tad neturi mājas mīluli. Ja nevari atļauties čipēt metienu, tad nepāro kuci. Vai sterilizē kuci. Pareizi, tas arī maksā naudu. Nekontrolēta dzīvnieku vairošanās ir MK Noteikumu 266 pārkāpums. Jebkura dzīvnieka turēšana maksā naudu. Nav naudas - neturi dzīvniekus. Ja suņa īpašnieks 5 gadu laikā nevar sakrāt 12-17 € čipēšanai, tā ir bezatbildība, nevis nabadzība.

Atbildēt

ulubelēns

27.06.2016. 17:42

Ah tad Ulubeles Ilze ir tā, kurai pilnas pažobeles ar veciem mikročipiem? Jātiek, Ilzīt vaļā,iesmērējot PVD? Kauns zemkopības ministram, negods zaļajiem! Nebalsosim par tādiem bezgožiem, kas miesīgu māti naudas dēļ notirgos! Atkal tautai būs jāmaksā par tiem papīru kalniem, kurus tagad mainīs un radīs no jauna? Kad šis ārprāts beigsies?

Atbildēt

haqha

27.06.2016. 16:50

bulshits..situaacija..klainojosh suns sakozh garaamgaajeju..iekozh un protams aizskrien taalaak..neticu,ka cietuisaqis ar sakostu kaaju skries pakal,lai nokerot sakozh veelreiz..liidz ar to taa ciposana naudas kaasana..otrs variants,ja bomzim,vai maznodrosinaatam buus suns,vins nemaksaaas par ciposanu...un ko nu? taa ir kaarteejaa nodeva budzetaaa...kaa riebj sii valsts..driiz buus apaksbiksu nodoklis...ja jau taa..ok..varu pats iecipot savu suni un interneta registreet? bet protams nedriikst!!jo par velti latvijaa nekas nav...

Atbildēt

mx

27.06.2016. 13:47

Dārgie suņu mīļi, variet te brēkt par Orvelu, Lielo Brāli un totālo kontroli cik tik uziet, bet varu jūs iepriecināt- čipošana būs un visiem! Un tas ir ļoti labi un atbalstāmi!
Tad kad jūs iemācīsieties savus mīļuļus neizmest uz ielas vai, labākajā gadījumā, pie patversmes vārtiem. Tad kad jūs iemācīsieties salūta vai negaisa laikā pieskatīt savus mīluļus, lai tie neaizskrien prom un neklaiņo. Lūk tad nu arī varēsiet protestēt pret jauno sistēmu cik tik uziet :) Bet līdz tam sēdiet klusu un nepļerkšķiet.
P.S. Pats esmu čipota suņa īpašnieks.

Atbildēt

urciks

27.06.2016. 11:33

»

kabata

ja kāds suns iekož cilvēkam, tā tūdāl asti iežmiedzis aizskrien, kā tu pēcāk pierādīsi,kurš taksis tas bija


Tavā gadījumā čips palīdzēs tikai tad, ja Tu būsi nolasījis takša čipu PIRMS tas Tevi sakodīs. Citādi nekādi.

Atbildēt

urciks

27.06.2016. 11:29

»

Nabadzīgam kinologam Jancim

Tu vari nosaukt kaut trīs konkrētus, oficiāli reģistrētus gadījumus, kad un kur upē atradi maisu ar noslīcinātiem desmit kucēniem


Viens publiski zināms gadījums bija ar slavenās dziedātājas Lienes māti un trīs kucēniem piemājas dīķī.

Atbildēt

Pupa

26.06.2016. 17:45

Izskatās, ka publicēts kādas tēmu aptuveni zinošas, bet ārpus kaut kā atstātas dāmītes viedoklis. Kas trūkst autorei - uzmanība vai vēl kaut kas?
Lai nu kā, vienīgie, kurus gribētu dzirdēt (iespējams, viedoklis jau kaut kur ir) par šo tēmu ir Ulubele, kura ir mājdzīvnieku saskaitīšanas un čipēšanas idejas autori.
Pārējais - pāraktīvu "kaķu veceņu" ņemšanās, nekas vairāk.

Atbildēt

aija

26.06.2016. 11:30

Jāsāk tiešam būtu cilvēkiem, ar bezpajumtniekiem, ilgstošiem bezdarbniekiem un atkārtotiiem noziedzniekiem, tie sabiedrībai nodara daudz vairāk ļaunuma, sakropļo cilvēkus , zog un laupa, dedzina un par to nenes nekādu atbildību. Jo Jelgavas tiesa pasaka, ko tad jūs no viņa gribat. viņam nekas nepieder. Tāda lūk tā filozofija. Bet par sunīšiem tas ir labi izplānots bizness ar labu peļņu, jo suņa mūžs ir vidēji 10-14 gadi.

Atbildēt

naivā

26.06.2016. 09:37

1. variants- suns kaut kāda iemesla dēļ pazūd- uguņošana, meklēšanās, pārlec/ izrokas pa apakšu sētai,nav labi aiztaisīti vārtiņi utt. -reģistrētam čipam ir saimnieka tel. nr. un e-pasta adrese, ir iespējams palīdzēt sunim nokļūt atpakaļ mājās;
2. variants- mēdiju ziņa -kaut kur klaiņojošs suns agresīvi uzbrūk garāmgājējiem- viņu saķer vai nošauj, un ir skaidrs, no kura saimnieka cietušajiem prasīt atbildību,
3.variants- mēdiju ziņa-"nabadzīgo viensētu" suņi apvienojas baros un medījot savā vaļā plosa stirnas mežos, sevišķi ziemā un pavasaros, mednieki sašutuši un šauj šos suņus, kuri it kā nevienam nepieder- pēc čipa uzreiz būtu zināms, no kuras mājas un kam pieder šis suns utt. vēl neskaitāmi varianti.

Atbildēt

Nabadzīgam kinologam Jancim

26.06.2016. 08:22

»

Janka

Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas


Tu vari nosaukt kaut trīs konkrētus, oficiāli reģistrētus gadījumus, kad un kur upē atradi maisu ar noslīcinātiem desmit kucēniem?

Atbildēt

ShiZoo

26.06.2016. 07:43

Šajā valstī pirmām kārtām būtu jāčipo politiķi. Un jēdziena "politiskā atbildība" pirmais vārds jāaizstāj ar vārdiem "materiāla un krimināla".

Atbildēt

Janka

26.06.2016. 07:29

»

policists

Ja būs čips - būs mazāk klaiņojošo un pamesto (un krūmos nosisto vai upēs noslīcināto) suņu, jo pēc čipa varēs atrast suņa saimnieku (parasti gan suņus pamet mazgadīgās un slinkās meitenes, kurām apnīk spēļu mantiņa, kuru dienā 3 reizes jāved kakināt un pastaigā


Laikam policistiem patiešām smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati no "furažkas".
Tu atradisī upē maisu ar desmit noslīcinātiem kucēniem - vai tie būs čipoti - noteikti nē, bet ļoti iespējams, ka tie būs noslīcināti tāpēc, ka kādam nebūs bijis naudas to čipiošanai...

Atbildēt

policists

26.06.2016. 00:22

Ja būs čips - būs mazāk klaiņojošo un pamesto (un krūmos nosisto vai upēs noslīcināto) suņu, jo pēc čipa varēs atrast suņa saimnieku (parasti gan suņus pamet mazgadīgās un slinkās meitenes, kurām apnīk spēļu mantiņa, kuru dienā 3 reizes jāved kakināt un pastaigā).

Atbildēt

jupis

25.06.2016. 22:34

Par reģistrētajiem hroniskajiem slimniekiem valsts nospļaujas un aizmirst,bet par suņiem,cūkam,govim gan rūpejas un pat sodis,ja kas ne tā.Greizspogulija rulle!

Atbildēt

bravenewworld

25.06.2016. 21:45

Vispirms ir jāsačipo tie, kuri izdomāja, ka suņi jāčipo. Vienreiz mūžā anonīmais "pietiek lasītājs" taču var atļauties iešaut sev čipu dirsā par 12 euro un valsts nodevu, cik tur? 7 euro ar centiem? Vispirms sačipojies un savakcinējies pats/pati, tad parunāsim par suņu čipiem.
Sāk pieriebties šie liberālie ibijoti, kuri ar putām uz lūpām brēc par čipošanu, ES regulām un citām stulbībām. Nu nav visam uz pasaules jābūt uzskaitītam un saskaitītam kā cūkām kūtī. Ja tu esi cūka, čipojies, čipo savus bērnus, rij no siles, bet liec mierā citus.

Atbildēt

Robis

25.06.2016. 21:05

ES paredzētais zirgu (DNS) reģistrs (pēc t.s.Zirgu gaļas skandāla) Latvijā joprojām nav ieviests un tieši dēļ lobisma. Bet uz suņu reģistrēšanas noteikšanu ar likumu gan visi aktīvi metušies.

Atbildēt

AB

25.06.2016. 20:55

Čipu autoram!

Atbildēt

25.06.2016. 20:45

motocikletu redz registre, a Suns ta nav nekass, Jā?

Atbildēt

lol

25.06.2016. 20:39

kāds murgains raksts. kādi vēl čomi šajā kontekstā?? protams, te viss balstās uz blatu un čomismu, bet nu ne jau šajā jautājumā.

p.s.
a suņu reģistrācija tika ieviesta lai tupi nokāstu naudu no suņkaķu īpašniekiem.

Atbildēt

Moaytr

25.06.2016. 20:20

Apzīmēšana jeb čipēšana izmaksā 12 – 15 euro, valsts nodeva par reģistrāciju ir 7,11 euro. Minētā procedūra jāveic reizi suņa mūžā, tāpēc nav pieņemami nekādi argumenti no valsts ierēdņu puses par milzīgajām izmaksām, klaiņojošo suņu skaita pieaugumu utt. Persona, kura nevar reizi suņa mūžā atļauties šādas izmaksas, nevar sunim nodrošināt labturības prasības, kā to prasa citi MK noteikumi, proti, veterināro aprūpi, jo tās izmaksas nereti ir daudz augstākas.
===========================================
Ej dēt, autor! Vēl viena "biznesmeņa" gaudas par to, ka 3 EUR vietā no pilsoņiem nevarēs 15 EUR obligātā kārtā izplēst.

Atbildēt

nu nu

25.06.2016. 20:11

tā taču treiberga atriebība parDogo barības kritizēšanu

Atbildēt

octopus

25.06.2016. 20:03

Es ieteiktu vispirms apčipot pašus suņu čipošanas entuziastus. Varbūt tas viņu neprātīgo skrējienu Orvela totālās kontroles virzienā piebremzētu.
Vai tad nav skaidrs, ka suņu čipošana ir liels solis cilvēku čipošanas virzienā?

Atbildēt

Grads

25.06.2016. 19:53

»

Hm

Un ko ar tiem datiem var iesākt


Ja tev ir suns, reģistrēts, bet nav vakcinēts sods būs, ka maz neliekas. Un tev piezvana no firmas - zināt, jūsu sunītim beidzās vakcīnas darbības termiņš, varam atbraukt par xx,xx eur, nu un varam piezvanīt uz pašvaldību arī...

Atbildēt

Grads

25.06.2016. 19:48

»

kabata

ja kāds suns iekož cilvēkam, tā tūdāl asti iežmiedzis aizskrien, kā tu pēcāk pierādīsi,kurš taksis tas bija


Kā ?? Bez čipu nolasītāja izgāji no mājas, tātad pats vainīgs, tāpat, ka, ja brauc ar auto bez videoreģistratora. Toties būs jauni konkursi par šo ierīču piegādi pašvaldību amatpersonām u.t.t. Suņi rej, bet karavāna....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...