Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dkr

21.07.2017. 16:51

Mūsu "Zaļie" ir zaļi un tālu no apkārtējās vides. Nēst gaļu tas nav domāt zaļi, tas ir debīli.

Atbildēt

ehhhh

21.07.2017. 16:23

Raksts pilnīgs sūds.

Atbildēt

Es

21.07.2017. 12:02

»

Ralfs

Ir laiks atbrīvot Latviju no mednieku lobija


Beidzamais laiks.

Atbildēt

Cilvēks

20.07.2017. 11:47

Raksta saturs autors ir ar dzīvi neapmierināts indivīds, kurš vērpj ideoloģiju, lai Latvijā visi dzīvotu bez pārtikas (lauksaimnieki) būtu analfabēti (izglītība) un tikai jūsmotu par vilkiem (sap). Uz tādiem latviešiem gan amerikāņi par lielu naudu brauks skatīties (tūrisms).

Atbildēt

Kaspars

14.07.2017. 12:55

»

Kasparam

es tev novēlētu - kaut tu melodams aizrītos ar to sviestu, ko tu mums centies iesmērēt acīs...


Limits 250 vilku uz visu Latviju ir maz, tādu limitu vajadzētu piešķirt jau latgales reģionā vien, kā nekā latgale ir pirmā, kas dabū ciest no Krievijas migrantiem, un tad pārējai Latvijas teritorijai mierīgi var piemest 150 vilku limitu tātad kā minimums 400 vilki sezonā nomedījami.

Atbildēt

Kaspars

14.07.2017. 09:55

»

Ahtung! kasparino

tavam patronam dūklavam jau ķeblītis ļogās ne pa jokam! barotavas apkārtnē jau izcēlusies jezga... Jau sadiegts memo - BAROTAVA BRIESMĀS!.. pavēle ķerties pie aizsargmūra celtniecības. Sāk jau skraidīt losp treibergs, piensaimnieku, zivrūpnieku kasieri.. vecais portfelīša aizmirsējs Emsis pat izcelts...


Ja godīgi es pat nezinu kas ir zemkopības ministrs, nav bijusi nepieciešamība uzzināt, medību likums vairāk vai mazāk ir pieņemams, tas ka tie ministri ar savām darbībām apdraud paši savas darba vietas tā ir viņu problēma, tad kad savārīs ziepes medību likumā tad gan vajadzēs izlamāt.

Atbildēt

Ahtung! kasparino

14.07.2017. 06:55

tavam patronam dūklavam jau ķeblītis ļogās ne pa jokam! barotavas apkārtnē jau izcēlusies jezga... Jau sadiegts memo - BAROTAVA BRIESMĀS!.. pavēle ķerties pie aizsargmūra celtniecības. Sāk jau skraidīt losp treibergs, piensaimnieku, zivrūpnieku kasieri.. vecais portfelīša aizmirsējs Emsis pat izcelts no migas un aizdzīts uz tv, kur noliek kārtējo čupu - Latvija bez dūklava būšot nelaimīga ! :)))))

Atbildēt

Kasparam

13.07.2017. 22:02

»

Kaspars

Tad atbildiet uz mūžīgo jautājumu, kapēc kad tika piedāvāts vilkus eiropiešiem ievest, ja jau viņiem to trūkst, viņi "laipni" atteicās? Panākot to ka vilkus nedaudz bet drīkst medīt eiropa mums varēja uzkāpt uz pleciem nejau uz galvas, tas ka šauj lūšu mātes, kurām ir mazuļi tas ir ētikas jautājums...


es tev novēlētu - kaut tu melodams aizrītos ar to sviestu, ko tu mums centies iesmērēt acīs!
Kad tu, un kādām Eiropas valstīm esi piedāvājis Latvijas vilkus? Vai kādās ļimončika vakariņās? Kaut kur Lietuvas pierobežā? Ar Krievijas carēviča padomnieku? Kādā medību tornītī?
Par kādu nelielu skaitu, slakter, tu te vāvuļo?

Atbildēt

Kaspars

13.07.2017. 20:40

»

Kasparam

tu, truliķi, Kaspar, gribi teikt - tāpēc, ka Eiropas attieksme pret lauksaimniekiem ir diskreditējoša, kaņepjveidīgie killeri var galināt lūšus mūsu mežos? lūšu mātes kopā ar mazuļiem? tu prātu esi nodzēris vai izkūkojis


Tad atbildiet uz mūžīgo jautājumu, kapēc kad tika piedāvāts vilkus eiropiešiem ievest, ja jau viņiem to trūkst, viņi "laipni" atteicās? Panākot to ka vilkus nedaudz bet drīkst medīt eiropa mums varēja uzkāpt uz pleciem nejau uz galvas, tas ka šauj lūšu mātes, kurām ir mazuļi tas ir ētikas jautājums.

Atbildēt

Kasparam

13.07.2017. 20:23

»

Kaspars

Diskreditējoši Latvijas sabiedrībai ir Eiropas attieksme atbalsta lauksaimniekiem ziņā un tas ka mēs eiropai esam tikai patērētāji viņu produktiem


tu, truliķi, Kaspar, gribi teikt - tāpēc, ka Eiropas attieksme pret lauksaimniekiem ir diskreditējoša, kaņepjveidīgie killeri var galināt lūšus mūsu mežos? lūšu mātes kopā ar mazuļiem? tu prātu esi nodzēris vai izkūkojis?

Atbildēt

!!!

13.07.2017. 20:18

»

Kaspars

Diskreditējoši Latvijas sabiedrībai ir Eiropas attieksme atbalsta lauksaimniekiem ziņā un tas ka mēs eiropai esam tikai patērētāji viņu produktiem


ej un cīnies, lauksaimniek, vai sauc uz tepiķa savu papucīti "ļimončiku", ka viņš nav spējis tev panākt vienādu attieksmi. Par ko, tādi kā tu, vientieši, viņam viņam maksājiet? Lai viņš varētu ostā zem svešām famīlijām pārdot zemes gabalus? Diskreditējoša visai mūsu tautai ir tāda domāšana kā tavējā!

Atbildēt

Ralfs

13.07.2017. 18:15

Ir laiks atbrīvot Latviju no mednieku lobija!

Atbildēt

the way

13.07.2017. 18:12

»

By the way

Igaunijā arī šauj mātes un mazuļus. Nedrīkst šaut, ja mazuļi ir redzami blakus mātei. Bet ja māte nāk viena, mazulis migā, tad to drīkst šaut, pārkāpuma nav. Lai cik skumji vai neētiski, bet tā nu tas uz papīra ir


Alūksnes lūša mātei, ko nošāva Valsts meža dienesta darbiniece Gunita Kaņepe, kura nav no bērnu dārza silītes, bija blakus - netālu redzami mazuļi !!!!!!!!!!!!!!! Nevis skumji, nevis neētiski, bet nelietīgi, nenormāli, nepieļaujami un visu Latvijas sabiedrību diskreditējoši vienā Eiropas Savienības valstī 21.gadsimtā !!!!!!!!

Atbildēt

By the way

13.07.2017. 13:07

»

perversā Latvija

Zināms, ka Igaunijā ir aizliegts šaut lūšu mātes kopā ar mazuļiem, bet Latvijā šauj lūšu mātes, ka lai izput ārā, kopā ar mazuļiem kā Alūksnes gadījumā, bez mazuļiem un mazuļus vienus pašus


Igaunijā arī šauj mātes un mazuļus. Nedrīkst šaut, ja mazuļi ir redzami blakus mātei. Bet ja māte nāk viena, mazulis migā, tad to drīkst šaut, pārkāpuma nav. Lai cik skumji vai neētiski, bet tā nu tas uz papīra ir.

Atbildēt

Aija

13.07.2017. 12:25

Nezinu kā ar pārējo sabiedrību, bet man bērns atstiepa mājās to anketu, lai aizpilda kāds no ģimenes. Visiem klasē tādas bija izdalītas, lai nes uz mājām pieaugušajiem pildīt. Gara un piņķerīga anketa, bet nu izteikties varēja pēc sirds patikas.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 22:50

»

Kasparam

Nerunā visu lauku iedzīvotāju vārdā! Neuzmeties lauku iedzīvotājiem par Pietuka Krustiņu...


Nu tad savā zemē arī nosaki kas ko darīs, ja nevēlies neviens jau nespiež uz savas zemes atļaut medīt. Nu labi nerunāšu visu laucinieku vārdā, ir visādi saimnieki, ir tādi kas audzē tikai graudus tas pret vilku neiebildīs, ir tādi kas nodarbojas ar abām lietām, gan audzē graudus gan lopus, tam interesēs gan vilkus gan pārnadžus vienlīdz intensīvi medīt, un ir tādi kas audzē tikai lopus tam interesēs vilkus medīt un rukšus kas izrakņā pļavas, nav viena strikta risinājuma, tāpēc ir atļautas limitētas vilku medības, lai neizmedītu un lai nesavairotos pārāk daudz, limitu var pārskatīt un mainīt nejau medības aizliegt pavisam.

Atbildēt

Puteklis

12.07.2017. 22:48

Var jau lepni d*rst par nabaga bērneļiem, kas matemātiku nejēdz, bet pašam ar tikpat lepni nevajadzētu apd*rsties ar "riņķa līnijas laukumu". Glupiņš arī tu esi matemātikā, cien.autor!

Atbildēt

Kasparam

12.07.2017. 19:50

»

Kaspars

Nav gan, bet lauku iedzīvotāji neaudzēs savos mežos sev nevēlamus pilsētnieku apskates objektus. Un pat ja piespiedīs audzēt tad kā Jūs tur tiksiet viņus apskatīt, Latvijas Valsts Mežos var brīvi visi Latvijas iedzīvotāji ogot, sēņot, un dzīvniekus vērot nejau bradāt pa privātajiem mežiem. Tā ka ja ...


Nerunā visu lauku iedzīvotāju vārdā! Neuzmeties lauku iedzīvotājiem par Pietuka Krustiņu:)
Ir, ir gan valsts meži mūsu visu īpašums ar visu, kas tur iekšā - ogām, sēnēm, lūšiem, vilkiem, stirnām, meža cūkām, briežiem, un ir arī zeme un mežs konkrēti man pašam ārpus pilsētas.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 15:40

»

Ingus

Latvijā nav lopkopju karaļvalsts! Lai arī cik dikti kādam to gribētos


Nav gan, bet lauku iedzīvotāji neaudzēs savos mežos sev nevēlamus pilsētnieku apskates objektus. Un pat ja piespiedīs audzēt tad kā Jūs tur tiksiet viņus apskatīt, Latvijas Valsts Mežos var brīvi visi Latvijas iedzīvotāji ogot, sēņot, un dzīvniekus vērot nejau bradāt pa privātajiem mežiem. Tā ka ja nepieder zeme ārpus pilsētas tad nespriedelē par to ko nesaproti.

Atbildēt

Kasparam

12.07.2017. 14:11

tev tajās "inkubatora" lietās tā kā paskoloties vajadzētu pirms nāc ārā no mucas

Atbildēt

šobrīd Silava izstrādā lūšu un vilku aizsardzības plānu!

12.07.2017. 10:28

Eirāzijas lūsis par visvairāk apdraudētu sugu ir atzīta Eiropas mērogā un iekļauta Bernes Konvencijas III pielikumā – aizsargājamas faunas sugas kā arī Eiropas Padomes Sugu un biotopu direktīvas I un IV pielikumā – jāizdala aizsargājamas teritorijas biotopu saglabāšanai un aizliegta apzināta indivīdu nogalināšana! Latvija, pateicoties Jāņa Ozoliņa iztapībai mednieku lobijam, Latvijas iestāšanās sarunās ES „deklasēta” un ierindota IV pielikumā. Latvijas gadījumā tas nozīmē, ka LŪSI NEDRĪKST BRĪVI MEDĪT, VIENĪGI IZŅĒMUMS SITUĀCIJĀS !!!

Kā visa Latvijas sabiedrība zin, šī norma mūsu valstī netiek ievērota, vēl jo vairāk - sistemātiski brutāli pārkāpta. Pēdējais kliedzošais ir Valsts meža dienesta darbinieces paveiktais Alūksnes lūša mātes nošaušanas gadījums, lūša mātei esot kopā ar bērniem. Tas ir tikai viens no neskaitāmiem tādiem gadījumiem, ko veic mednieki Latvijā, un kas kļuva zināms sabiedrībai.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 07:54

»

Kaspars ir

gaļas maiss. Ne ko citu nejēdz, nesaprot un neredz. Nu, īsts Latvijā izaudzis cūķis


Lai jau būtu cūķis, bet tad vilki kļūst vēl nevēlamāki:D

Atbildēt

Kaspars ir

11.07.2017. 22:11

»

Kaspars

Nav gan, man garšo gaļa, un man patīk pašam gaļu sagādāt mežā vai kūtī izaudzēt, nevis veikalā nopirkt gaļu kuru audzējis un nokāvis cits


gaļas maiss. Ne ko citu nejēdz, nesaprot un neredz. Nu, īsts Latvijā izaudzis cūķis:)

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 22:00

»

Inga

Laikam neviens dzīvnieks nav primitīvāks pa tevi, Kaspar


Nav gan, man garšo gaļa, un man patīk pašam gaļu sagādāt mežā vai kūtī izaudzēt, nevis veikalā nopirkt gaļu kuru audzējis un nokāvis cits.

Atbildēt

perversā Latvija

11.07.2017. 21:43

Zināms, ka Igaunijā ir aizliegts šaut lūšu mātes kopā ar mazuļiem, bet Latvijā šauj lūšu mātes, ka lai izput ārā, kopā ar mazuļiem kā Alūksnes gadījumā, bez mazuļiem un mazuļus vienus pašus !!!

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 21:37

»

Kasparam

neuztraucies - tev to ieborēs Brisele.. un piemini manus vārdus - tas nebūs ilgi jāgaida


Neko mn tā brisele neieborēs, medību aizliegšana ar likumu nenozīmē to ka mana domāšana tiks mainīta, tā tiks brutāli apspiesta, ja to Tu gribēji man pateikt.

Atbildēt

Monta

11.07.2017. 19:54

Nav šaubu, ka baidoties no visas Latvijas sabiedrības gribas vilku un lūšu aizsardzības jautājumā, Silava apzināti neveic plašu sabiedrisko aptauju, bet izplata anketas skolēnu vidū.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 19:27

»

Kasparam

tu runā kā tād īstens "ļimončika" gvardes kaprālis:) Painteresējies par direktīvu un 2.pielikumu, kas attiecas uz visām Eiropas valstīm! Cik ilgi tev būs jāborēt smadzenēs, ka tikai Baltijas valstu pseido zinātnieku safabricēto datu rezultātā un "kopīgajai cīņai par medīšanas tiesībām", tika izcīnīts...


Ne vienmēr vairākuma viedokli var ņemt vērā 100%, pilnīga medību aizliegšana pārkāpj lopkopja tiesības uz aizsardzību pret postījumiem, žogs vien nav risinājums. Varēsi man borēt savu "taisnību" kamēr sapratīsi ka Tev nav taisnība.

Atbildēt

Ija

11.07.2017. 19:07

Uz medībām latvieši ir pilnīgi nojūgušies. Nu jau pat sievietes un pusaugu skuķi piedalās lūšu medībās un tad lielās ar nošauto lūšu mammu. Man riebjas mednieki kā tādi. Es varētu saprast, ka cilvēki ir nojūgušies uz ieročiem, bet kad veic aptauju, vai aizstāvētu Latviju ar ieročiem rokās, tad lielākā puse no Latvijas iedzīvotājiem saka, ka laidīsies lapās. Cik nožēlojama sabiedrības morāle! Neaizsargātus dzīvniekus var šaut lielīdamies, bet stāties pretī ar ieročiem apbruņotiem Latvijas ienaidniekiem, tad ... atļaušos neizteikties īsti latviski.

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 18:41

»

Kaspars

Es nezinu to pielikumu iedalījumu, bet zinu to ka 2. pielikumā iekļautās sugas ir ierobežoti izmantojamas un viņām ir aizsardzības plāns. Tad kad visā Eiropā vilku un lūsi ieliks pielikumā, kas pilnībā aizliedz medīt šīs sugas tad arī Ozoliņš un visa Eiropa tam pakļausies bet kamēr medīt ļauj tikmēr...


tu runā kā tād īstens "ļimončika" gvardes kaprālis:) Painteresējies par direktīvu un 2.pielikumu, kas attiecas uz visām Eiropas valstīm! Cik ilgi tev būs jāborēt smadzenēs, ka tikai Baltijas valstu pseido zinātnieku safabricēto datu rezultātā un "kopīgajai cīņai par medīšanas tiesībām", tika izcīnīts šis izņēmums turpināt šaut mūsu vilkus un lūšus tāpat kā PSRS laikos. Ielikt lūsi un vilku šīm sugām atbilstošā statusā var Brisele, saskaņā ar visas Latvijas sabiedrības prasību un gribu.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 17:44

»

nepūt, Kaspar, miglu acīs

- ekotūrisms nenozīmē, ka vieni brauc skatīties un citi šaut. Tas ir profānisms, kuru tu te izplati


Tak sauc Tu viņu kā gribi, valsts kasē naudu var dabūt gan par vilku medīšanu gan par vērošanu.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 17:42

»

Kasparam

kas tev ir teicis, ka civilizētās valstīs nav likuma, kas aizsargā lielos plēsējus no mednieku patvaļas, un ka tur kāds šaušanas kārotājs brīvprātīgi atsakās no vilku šaušanas? Tā ir ES Dzīvotņu direktīva (EU Habitat Directive 92/43/EEC), pateicoties kurai, CIVILIZĒTĀS EIROPAS VALSTĪS lūši un vilki ...


Es nezinu to pielikumu iedalījumu, bet zinu to ka 2. pielikumā iekļautās sugas ir ierobežoti izmantojamas un viņām ir aizsardzības plāns. Tad kad visā Eiropā vilku un lūsi ieliks pielikumā, kas pilnībā aizliedz medīt šīs sugas tad arī Ozoliņš un visa Eiropa tam pakļausies bet kamēr medīt ļauj tikmēr savācot pierādījumus par populācijas pietiekamu apmēru medības konkrētajā valstī drīkst notikt, tad kad Latvijā populācija samazināsies līdz līmenim pie kura medības jāpārtrauc tad to arī darīs, pat ja vilks joprojām būs tajā 2. pielikumā.

Atbildēt

nepūt, Kaspar, miglu acīs

11.07.2017. 17:17

- ekotūrisms nenozīmē, ka vieni brauc skatīties un citi šaut. Tas ir profānisms, kuru tu te izplati.

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 17:12

»

Kaspars

Eko tūrisms ir abi varianti, vieni brauc medīt, to kas atļauts bet savukārt citi brauc skatīties to kas palicis pēc medībām. Žogs man ir uzbūvēts bet tas nenozīmē ka vilkus tāpēc saudzēšu. Žogu būvē ne tikai lai nepieļautu vilku uzbrukumus bet arī lai aitas neiet sējumus postīt gan pašam gan kaimiņam...


kas tev ir teicis, ka civilizētās valstīs nav likuma, kas aizsargā lielos plēsējus no mednieku patvaļas, un ka tur kāds šaušanas kārotājs brīvprātīgi atsakās no vilku šaušanas? Tā ir ES Dzīvotņu direktīva (EU Habitat Directive 92/43/EEC), pateicoties kurai, CIVILIZĒTĀS EIROPAS VALSTĪS lūši un vilki ir iekļauti dokumenta II un IV pielikumā. Pie mums Silavas Ozoliņš, ir izkārtojis šīm sugām "izšaušanas dāvanu".

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 16:16

»

atbilde Kasparam

nesaprotu, vai tu tēlo "truliķi", ja pirmīt spriedelēji par šaušanu kā eko-tūrisma pakalpojumu, un tagad runā pavisam ko citu, vai patiešām tāds esi...


Eko tūrisms ir abi varianti, vieni brauc medīt, to kas atļauts bet savukārt citi brauc skatīties to kas palicis pēc medībām. Žogs man ir uzbūvēts bet tas nenozīmē ka vilkus tāpēc saudzēšu. Žogu būvē ne tikai lai nepieļautu vilku uzbrukumus bet arī lai aitas neiet sējumus postīt gan pašam gan kaimiņam. Kura tad ir tā civilizētā valsts, kur vilkus nemedī aiz brīvas gribas nevis dēļ tā ka likums to neatļauj?

Atbildēt

atbilde Kasparam

11.07.2017. 15:46

»

Kaspars

Bet kas traucē Latvijā veidot vilku eko tūrismu, 3 dienas sēdēt slēpnī un gaidīt kad vilks parādīsies, laikam tiem eko-tūrisma piekritējiem gribas braucot cauri Latvijai ar mašīnu pa logu vērot kā katrā laukā vilks plosa aitas vai ķer stirnas


nesaprotu, vai tu tēlo "truliķi", ja pirmīt spriedelēji par šaušanu kā eko-tūrisma pakalpojumu, un tagad runā pavisam ko citu, vai patiešām tāds esi?
Kas traucē Latvijā attīstīt ekotūrisma pakalpojumus? Nu, tas tev jāprasa ekonomikas ministram un tūrisma nozares pārvaldītājiem. Ja tev, kā lopkopim, interesē aitu aizsardzība, tad jāvēršas ar jautājumiem un ierosinājumiem par normālu prevencijas sistēmas izveidi (kā tas ir civilizētās valstīs) pie Dūklava kunga vai tā sauktā "ļimončika".

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 14:29

»

Kasparam

Negribas tevi saukt tik rupjā vārdā, kā "pajoliņš", bet tev absolūti nav sajēga, kas ir eko tūrisms!!! Un tu vēl skaities mednieks!!! ASV Vaiomingas štatā par reālu vilku eko tūrismu, kas ir šīs sugas vērošana un dabas izzināšana, valsts kasē ieplūst n-tie tūkstoši? Vispirms noskaidro, kas ir eko-tūrisms...


Bet kas traucē Latvijā veidot vilku eko tūrismu, 3 dienas sēdēt slēpnī un gaidīt kad vilks parādīsies, laikam tiem eko-tūrisma piekritējiem gribas braucot cauri Latvijai ar mašīnu pa logu vērot kā katrā laukā vilks plosa aitas vai ķer stirnas.

Atbildēt

Alex

11.07.2017. 14:14

Pareizi jau cilvēki diskusijās izteicās, ka mūsu mednieki ir "vienšūnenieki". Pilnīgi trula, neizglītota sabiedrības daļa. Tas ir vienkārši vājprāts! Jānis Bārs jau kādreiz teica - mednieku mehāniskai līmenis!

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 14:08

»

Kaspars

Un kāpēc tad tie saudzētāji ārzemnieki tik ļoti atsaucas mūsu piedāvājumam medīt vilkus, tas arī ir tas vilku eko tūrisms, valsts kasē par vilku medībām ienāk nauda


Negribas tevi saukt tik rupjā vārdā, kā "pajoliņš", bet tev absolūti nav sajēga, kas ir eko tūrisms!!! Un tu vēl skaities mednieks!!! ASV Vaiomingas štatā par reālu vilku eko tūrismu, kas ir šīs sugas vērošana un dabas izzināšana, valsts kasē ieplūst n-tie tūkstoši? Vispirms noskaidro, kas ir eko-tūrisms, un tad kāp tribīnē vai ķeries pie plintes.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 13:56

»

sajēgu, Kaspar, ka es tev saku!

Savā platībā tu nevarēsi vilkus un lūšus medīt nekad pēc savas patikas. Ja esi mednieks, tad tev tā kā vajadzēja zināt, ka vilki un lūši Eiropā ir aizsardzības statusā. Latvija, starp citu, ja nezini, ir Eiropas Savienības valsts, kura ir uzņēmusies saistības saudzēt savus lielos plēsējus! Un pats lielākais...


Latvija ir uzņēmusies saudzēt nevis audzēt. Monitorings tiek veikts katrā Eiropas savienības valstī, tikai atšķirībā no Latvijas pārējām Eiropas savienības valstīm nav ko medīt, jo tur vilkus un lūšus nokopa līdz minimumam pirms kautkādu tur direktīvu parakstīja, Latvijai nepaveicās, jo ar lielu vilku skaitu iestājās Eiropas savienībā, vajadzēja arī mums vilkus un lūšus samazināt pirmst stājāmies Eiropā, diemžēl pateicoties robežai ar plašo Krieviju par vilku trūkumu mums nebija jāsūdzas.

Atbildēt

turklāt

11.07.2017. 13:56

Latvijā tā slaktēšanas perversija ir sasniegusi tādus apmērus, ka vilkus slaktē 9 mēnešus pēc kārtas (sākot no 15.jūlija), nesaudzējot ne grūsnas vilcenes ne mazuļus!!!! Turklāt piešķir, kā jau te rakstā sacīts, ārzemniekiem kā bonusu galināt mūsu vilkus. Citur Eiropas valstīs šādi "prieki" medniekiem liegti, bet Latvijā, laipni lūgti!

Atbildēt

atbilde Kasparam

11.07.2017. 13:47

»

Kaspars

Nu ļoti atvainojos, ka Tev tā ir pirmā dzirdēšana, bet nu vismaz esi dzirdējis jeb pareizāk sakot lasījis, nākamreiz nevarēsi teikt ka pirmoreiz kautko tādu dzirdi(lasi). Jā protams no tribīnes to neesmu teicis, bet pietiekoši daudz esmu rakstījis. Bet gribu dzirdēt kaut vienu papatotu iemeslu kāpēc...


Tu jautā kāpēc iestājas tieši par vilkiem un lūšiem? Varu tev, medniek un lauksaimniek, atbildēt - tāpēc, ka šie lielie plēsēji ir visā Eiropā aizsargājamas sugas, kuras citas - saprātīgas un civilizētas valstis saudzē, un ne par velti. Mūsu barbaru valstī mednieku lobijs 2002.gadā, pateicoties zinātniekam Ozoliņam (kas taisa šos pētījumus), ir "izcīnijis" mūsu lūšiem un vilkiem tiesības būt izslaktētiem Latvijā. Tāpēc, Kaspar, laiks mainīt šos barbaru tikumus un likumus!

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 13:35

»

Kasparam

kur Jūs ko esat vairākas reizes teicis? No kādām tribīnēm? Vai Jūsu pieminētajos delfu izzīdumos" esat ko runājis, kas tautai bijis jādzird? Man nav gadījies dzirdēt


Nu ļoti atvainojos, ka Tev tā ir pirmā dzirdēšana, bet nu vismaz esi dzirdējis jeb pareizāk sakot lasījis, nākamreiz nevarēsi teikt ka pirmoreiz kautko tādu dzirdi(lasi). Jā protams no tribīnes to neesmu teicis, bet pietiekoši daudz esmu rakstījis. Bet gribu dzirdēt kaut vienu papatotu iemeslu kāpēc iestājas tieši par vilkiem un lūšiem, tā nav dzīvnieku aizstāvēšana, jo tad medības tiktu pavisam noliegtas, savukārt te tiek malts viss kopā, medības jāaizliedz un mednieku slinkuma dēļ lauksaimniekiem postījumi veidojas, nepostīs laukus cūkas vilki plēsīs lopus, tad sāks bļaut lopkopji un atkal medniekus vainos. Cik labi ka esmu gan lopkopis gan zemnieks gan mednieks, nav jābļauj, pats varu savus sējumus un lopus pasargāt galvenais lai licenzes piešķir.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...