Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dkr

21.07.2017. 16:51

Mūsu "Zaļie" ir zaļi un tālu no apkārtējās vides. Nēst gaļu tas nav domāt zaļi, tas ir debīli.

Atbildēt

ehhhh

21.07.2017. 16:23

Raksts pilnīgs sūds.

Atbildēt

Es

21.07.2017. 12:02

»

Ralfs

Ir laiks atbrīvot Latviju no mednieku lobija


Beidzamais laiks.

Atbildēt

Cilvēks

20.07.2017. 11:47

Raksta saturs autors ir ar dzīvi neapmierināts indivīds, kurš vērpj ideoloģiju, lai Latvijā visi dzīvotu bez pārtikas (lauksaimnieki) būtu analfabēti (izglītība) un tikai jūsmotu par vilkiem (sap). Uz tādiem latviešiem gan amerikāņi par lielu naudu brauks skatīties (tūrisms).

Atbildēt

Kaspars

14.07.2017. 12:55

»

Kasparam

es tev novēlētu - kaut tu melodams aizrītos ar to sviestu, ko tu mums centies iesmērēt acīs...


Limits 250 vilku uz visu Latviju ir maz, tādu limitu vajadzētu piešķirt jau latgales reģionā vien, kā nekā latgale ir pirmā, kas dabū ciest no Krievijas migrantiem, un tad pārējai Latvijas teritorijai mierīgi var piemest 150 vilku limitu tātad kā minimums 400 vilki sezonā nomedījami.

Atbildēt

Kaspars

14.07.2017. 09:55

»

Ahtung! kasparino

tavam patronam dūklavam jau ķeblītis ļogās ne pa jokam! barotavas apkārtnē jau izcēlusies jezga... Jau sadiegts memo - BAROTAVA BRIESMĀS!.. pavēle ķerties pie aizsargmūra celtniecības. Sāk jau skraidīt losp treibergs, piensaimnieku, zivrūpnieku kasieri.. vecais portfelīša aizmirsējs Emsis pat izcelts...


Ja godīgi es pat nezinu kas ir zemkopības ministrs, nav bijusi nepieciešamība uzzināt, medību likums vairāk vai mazāk ir pieņemams, tas ka tie ministri ar savām darbībām apdraud paši savas darba vietas tā ir viņu problēma, tad kad savārīs ziepes medību likumā tad gan vajadzēs izlamāt.

Atbildēt

Ahtung! kasparino

14.07.2017. 06:55

tavam patronam dūklavam jau ķeblītis ļogās ne pa jokam! barotavas apkārtnē jau izcēlusies jezga... Jau sadiegts memo - BAROTAVA BRIESMĀS!.. pavēle ķerties pie aizsargmūra celtniecības. Sāk jau skraidīt losp treibergs, piensaimnieku, zivrūpnieku kasieri.. vecais portfelīša aizmirsējs Emsis pat izcelts no migas un aizdzīts uz tv, kur noliek kārtējo čupu - Latvija bez dūklava būšot nelaimīga ! :)))))

Atbildēt

Kasparam

13.07.2017. 22:02

»

Kaspars

Tad atbildiet uz mūžīgo jautājumu, kapēc kad tika piedāvāts vilkus eiropiešiem ievest, ja jau viņiem to trūkst, viņi "laipni" atteicās? Panākot to ka vilkus nedaudz bet drīkst medīt eiropa mums varēja uzkāpt uz pleciem nejau uz galvas, tas ka šauj lūšu mātes, kurām ir mazuļi tas ir ētikas jautājums...


es tev novēlētu - kaut tu melodams aizrītos ar to sviestu, ko tu mums centies iesmērēt acīs!
Kad tu, un kādām Eiropas valstīm esi piedāvājis Latvijas vilkus? Vai kādās ļimončika vakariņās? Kaut kur Lietuvas pierobežā? Ar Krievijas carēviča padomnieku? Kādā medību tornītī?
Par kādu nelielu skaitu, slakter, tu te vāvuļo?

Atbildēt

Kaspars

13.07.2017. 20:40

»

Kasparam

tu, truliķi, Kaspar, gribi teikt - tāpēc, ka Eiropas attieksme pret lauksaimniekiem ir diskreditējoša, kaņepjveidīgie killeri var galināt lūšus mūsu mežos? lūšu mātes kopā ar mazuļiem? tu prātu esi nodzēris vai izkūkojis


Tad atbildiet uz mūžīgo jautājumu, kapēc kad tika piedāvāts vilkus eiropiešiem ievest, ja jau viņiem to trūkst, viņi "laipni" atteicās? Panākot to ka vilkus nedaudz bet drīkst medīt eiropa mums varēja uzkāpt uz pleciem nejau uz galvas, tas ka šauj lūšu mātes, kurām ir mazuļi tas ir ētikas jautājums.

Atbildēt

Kasparam

13.07.2017. 20:23

»

Kaspars

Diskreditējoši Latvijas sabiedrībai ir Eiropas attieksme atbalsta lauksaimniekiem ziņā un tas ka mēs eiropai esam tikai patērētāji viņu produktiem


tu, truliķi, Kaspar, gribi teikt - tāpēc, ka Eiropas attieksme pret lauksaimniekiem ir diskreditējoša, kaņepjveidīgie killeri var galināt lūšus mūsu mežos? lūšu mātes kopā ar mazuļiem? tu prātu esi nodzēris vai izkūkojis?

Atbildēt

!!!

13.07.2017. 20:18

»

Kaspars

Diskreditējoši Latvijas sabiedrībai ir Eiropas attieksme atbalsta lauksaimniekiem ziņā un tas ka mēs eiropai esam tikai patērētāji viņu produktiem


ej un cīnies, lauksaimniek, vai sauc uz tepiķa savu papucīti "ļimončiku", ka viņš nav spējis tev panākt vienādu attieksmi. Par ko, tādi kā tu, vientieši, viņam viņam maksājiet? Lai viņš varētu ostā zem svešām famīlijām pārdot zemes gabalus? Diskreditējoša visai mūsu tautai ir tāda domāšana kā tavējā!

Atbildēt

Ralfs

13.07.2017. 18:15

Ir laiks atbrīvot Latviju no mednieku lobija!

Atbildēt

the way

13.07.2017. 18:12

»

By the way

Igaunijā arī šauj mātes un mazuļus. Nedrīkst šaut, ja mazuļi ir redzami blakus mātei. Bet ja māte nāk viena, mazulis migā, tad to drīkst šaut, pārkāpuma nav. Lai cik skumji vai neētiski, bet tā nu tas uz papīra ir


Alūksnes lūša mātei, ko nošāva Valsts meža dienesta darbiniece Gunita Kaņepe, kura nav no bērnu dārza silītes, bija blakus - netālu redzami mazuļi !!!!!!!!!!!!!!! Nevis skumji, nevis neētiski, bet nelietīgi, nenormāli, nepieļaujami un visu Latvijas sabiedrību diskreditējoši vienā Eiropas Savienības valstī 21.gadsimtā !!!!!!!!

Atbildēt

By the way

13.07.2017. 13:07

»

perversā Latvija

Zināms, ka Igaunijā ir aizliegts šaut lūšu mātes kopā ar mazuļiem, bet Latvijā šauj lūšu mātes, ka lai izput ārā, kopā ar mazuļiem kā Alūksnes gadījumā, bez mazuļiem un mazuļus vienus pašus


Igaunijā arī šauj mātes un mazuļus. Nedrīkst šaut, ja mazuļi ir redzami blakus mātei. Bet ja māte nāk viena, mazulis migā, tad to drīkst šaut, pārkāpuma nav. Lai cik skumji vai neētiski, bet tā nu tas uz papīra ir.

Atbildēt

Aija

13.07.2017. 12:25

Nezinu kā ar pārējo sabiedrību, bet man bērns atstiepa mājās to anketu, lai aizpilda kāds no ģimenes. Visiem klasē tādas bija izdalītas, lai nes uz mājām pieaugušajiem pildīt. Gara un piņķerīga anketa, bet nu izteikties varēja pēc sirds patikas.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 22:50

»

Kasparam

Nerunā visu lauku iedzīvotāju vārdā! Neuzmeties lauku iedzīvotājiem par Pietuka Krustiņu...


Nu tad savā zemē arī nosaki kas ko darīs, ja nevēlies neviens jau nespiež uz savas zemes atļaut medīt. Nu labi nerunāšu visu laucinieku vārdā, ir visādi saimnieki, ir tādi kas audzē tikai graudus tas pret vilku neiebildīs, ir tādi kas nodarbojas ar abām lietām, gan audzē graudus gan lopus, tam interesēs gan vilkus gan pārnadžus vienlīdz intensīvi medīt, un ir tādi kas audzē tikai lopus tam interesēs vilkus medīt un rukšus kas izrakņā pļavas, nav viena strikta risinājuma, tāpēc ir atļautas limitētas vilku medības, lai neizmedītu un lai nesavairotos pārāk daudz, limitu var pārskatīt un mainīt nejau medības aizliegt pavisam.

Atbildēt

Puteklis

12.07.2017. 22:48

Var jau lepni d*rst par nabaga bērneļiem, kas matemātiku nejēdz, bet pašam ar tikpat lepni nevajadzētu apd*rsties ar "riņķa līnijas laukumu". Glupiņš arī tu esi matemātikā, cien.autor!

Atbildēt

Kasparam

12.07.2017. 19:50

»

Kaspars

Nav gan, bet lauku iedzīvotāji neaudzēs savos mežos sev nevēlamus pilsētnieku apskates objektus. Un pat ja piespiedīs audzēt tad kā Jūs tur tiksiet viņus apskatīt, Latvijas Valsts Mežos var brīvi visi Latvijas iedzīvotāji ogot, sēņot, un dzīvniekus vērot nejau bradāt pa privātajiem mežiem. Tā ka ja ...


Nerunā visu lauku iedzīvotāju vārdā! Neuzmeties lauku iedzīvotājiem par Pietuka Krustiņu:)
Ir, ir gan valsts meži mūsu visu īpašums ar visu, kas tur iekšā - ogām, sēnēm, lūšiem, vilkiem, stirnām, meža cūkām, briežiem, un ir arī zeme un mežs konkrēti man pašam ārpus pilsētas.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 15:40

»

Ingus

Latvijā nav lopkopju karaļvalsts! Lai arī cik dikti kādam to gribētos


Nav gan, bet lauku iedzīvotāji neaudzēs savos mežos sev nevēlamus pilsētnieku apskates objektus. Un pat ja piespiedīs audzēt tad kā Jūs tur tiksiet viņus apskatīt, Latvijas Valsts Mežos var brīvi visi Latvijas iedzīvotāji ogot, sēņot, un dzīvniekus vērot nejau bradāt pa privātajiem mežiem. Tā ka ja nepieder zeme ārpus pilsētas tad nespriedelē par to ko nesaproti.

Atbildēt

Kasparam

12.07.2017. 14:11

tev tajās "inkubatora" lietās tā kā paskoloties vajadzētu pirms nāc ārā no mucas

Atbildēt

šobrīd Silava izstrādā lūšu un vilku aizsardzības plānu!

12.07.2017. 10:28

Eirāzijas lūsis par visvairāk apdraudētu sugu ir atzīta Eiropas mērogā un iekļauta Bernes Konvencijas III pielikumā – aizsargājamas faunas sugas kā arī Eiropas Padomes Sugu un biotopu direktīvas I un IV pielikumā – jāizdala aizsargājamas teritorijas biotopu saglabāšanai un aizliegta apzināta indivīdu nogalināšana! Latvija, pateicoties Jāņa Ozoliņa iztapībai mednieku lobijam, Latvijas iestāšanās sarunās ES „deklasēta” un ierindota IV pielikumā. Latvijas gadījumā tas nozīmē, ka LŪSI NEDRĪKST BRĪVI MEDĪT, VIENĪGI IZŅĒMUMS SITUĀCIJĀS !!!

Kā visa Latvijas sabiedrība zin, šī norma mūsu valstī netiek ievērota, vēl jo vairāk - sistemātiski brutāli pārkāpta. Pēdējais kliedzošais ir Valsts meža dienesta darbinieces paveiktais Alūksnes lūša mātes nošaušanas gadījums, lūša mātei esot kopā ar bērniem. Tas ir tikai viens no neskaitāmiem tādiem gadījumiem, ko veic mednieki Latvijā, un kas kļuva zināms sabiedrībai.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 07:54

»

Kaspars ir

gaļas maiss. Ne ko citu nejēdz, nesaprot un neredz. Nu, īsts Latvijā izaudzis cūķis


Lai jau būtu cūķis, bet tad vilki kļūst vēl nevēlamāki:D

Atbildēt

Kaspars ir

11.07.2017. 22:11

»

Kaspars

Nav gan, man garšo gaļa, un man patīk pašam gaļu sagādāt mežā vai kūtī izaudzēt, nevis veikalā nopirkt gaļu kuru audzējis un nokāvis cits


gaļas maiss. Ne ko citu nejēdz, nesaprot un neredz. Nu, īsts Latvijā izaudzis cūķis:)

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 22:00

»

Inga

Laikam neviens dzīvnieks nav primitīvāks pa tevi, Kaspar


Nav gan, man garšo gaļa, un man patīk pašam gaļu sagādāt mežā vai kūtī izaudzēt, nevis veikalā nopirkt gaļu kuru audzējis un nokāvis cits.

Atbildēt

perversā Latvija

11.07.2017. 21:43

Zināms, ka Igaunijā ir aizliegts šaut lūšu mātes kopā ar mazuļiem, bet Latvijā šauj lūšu mātes, ka lai izput ārā, kopā ar mazuļiem kā Alūksnes gadījumā, bez mazuļiem un mazuļus vienus pašus !!!

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 21:37

»

Kasparam

neuztraucies - tev to ieborēs Brisele.. un piemini manus vārdus - tas nebūs ilgi jāgaida


Neko mn tā brisele neieborēs, medību aizliegšana ar likumu nenozīmē to ka mana domāšana tiks mainīta, tā tiks brutāli apspiesta, ja to Tu gribēji man pateikt.

Atbildēt

Monta

11.07.2017. 19:54

Nav šaubu, ka baidoties no visas Latvijas sabiedrības gribas vilku un lūšu aizsardzības jautājumā, Silava apzināti neveic plašu sabiedrisko aptauju, bet izplata anketas skolēnu vidū.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 19:27

»

Kasparam

tu runā kā tād īstens "ļimončika" gvardes kaprālis:) Painteresējies par direktīvu un 2.pielikumu, kas attiecas uz visām Eiropas valstīm! Cik ilgi tev būs jāborēt smadzenēs, ka tikai Baltijas valstu pseido zinātnieku safabricēto datu rezultātā un "kopīgajai cīņai par medīšanas tiesībām", tika izcīnīts...


Ne vienmēr vairākuma viedokli var ņemt vērā 100%, pilnīga medību aizliegšana pārkāpj lopkopja tiesības uz aizsardzību pret postījumiem, žogs vien nav risinājums. Varēsi man borēt savu "taisnību" kamēr sapratīsi ka Tev nav taisnība.

Atbildēt

Ija

11.07.2017. 19:07

Uz medībām latvieši ir pilnīgi nojūgušies. Nu jau pat sievietes un pusaugu skuķi piedalās lūšu medībās un tad lielās ar nošauto lūšu mammu. Man riebjas mednieki kā tādi. Es varētu saprast, ka cilvēki ir nojūgušies uz ieročiem, bet kad veic aptauju, vai aizstāvētu Latviju ar ieročiem rokās, tad lielākā puse no Latvijas iedzīvotājiem saka, ka laidīsies lapās. Cik nožēlojama sabiedrības morāle! Neaizsargātus dzīvniekus var šaut lielīdamies, bet stāties pretī ar ieročiem apbruņotiem Latvijas ienaidniekiem, tad ... atļaušos neizteikties īsti latviski.

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 18:41

»

Kaspars

Es nezinu to pielikumu iedalījumu, bet zinu to ka 2. pielikumā iekļautās sugas ir ierobežoti izmantojamas un viņām ir aizsardzības plāns. Tad kad visā Eiropā vilku un lūsi ieliks pielikumā, kas pilnībā aizliedz medīt šīs sugas tad arī Ozoliņš un visa Eiropa tam pakļausies bet kamēr medīt ļauj tikmēr...


tu runā kā tād īstens "ļimončika" gvardes kaprālis:) Painteresējies par direktīvu un 2.pielikumu, kas attiecas uz visām Eiropas valstīm! Cik ilgi tev būs jāborēt smadzenēs, ka tikai Baltijas valstu pseido zinātnieku safabricēto datu rezultātā un "kopīgajai cīņai par medīšanas tiesībām", tika izcīnīts šis izņēmums turpināt šaut mūsu vilkus un lūšus tāpat kā PSRS laikos. Ielikt lūsi un vilku šīm sugām atbilstošā statusā var Brisele, saskaņā ar visas Latvijas sabiedrības prasību un gribu.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 17:44

»

nepūt, Kaspar, miglu acīs

- ekotūrisms nenozīmē, ka vieni brauc skatīties un citi šaut. Tas ir profānisms, kuru tu te izplati


Tak sauc Tu viņu kā gribi, valsts kasē naudu var dabūt gan par vilku medīšanu gan par vērošanu.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 17:42

»

Kasparam

kas tev ir teicis, ka civilizētās valstīs nav likuma, kas aizsargā lielos plēsējus no mednieku patvaļas, un ka tur kāds šaušanas kārotājs brīvprātīgi atsakās no vilku šaušanas? Tā ir ES Dzīvotņu direktīva (EU Habitat Directive 92/43/EEC), pateicoties kurai, CIVILIZĒTĀS EIROPAS VALSTĪS lūši un vilki ...


Es nezinu to pielikumu iedalījumu, bet zinu to ka 2. pielikumā iekļautās sugas ir ierobežoti izmantojamas un viņām ir aizsardzības plāns. Tad kad visā Eiropā vilku un lūsi ieliks pielikumā, kas pilnībā aizliedz medīt šīs sugas tad arī Ozoliņš un visa Eiropa tam pakļausies bet kamēr medīt ļauj tikmēr savācot pierādījumus par populācijas pietiekamu apmēru medības konkrētajā valstī drīkst notikt, tad kad Latvijā populācija samazināsies līdz līmenim pie kura medības jāpārtrauc tad to arī darīs, pat ja vilks joprojām būs tajā 2. pielikumā.

Atbildēt

nepūt, Kaspar, miglu acīs

11.07.2017. 17:17

- ekotūrisms nenozīmē, ka vieni brauc skatīties un citi šaut. Tas ir profānisms, kuru tu te izplati.

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 17:12

»

Kaspars

Eko tūrisms ir abi varianti, vieni brauc medīt, to kas atļauts bet savukārt citi brauc skatīties to kas palicis pēc medībām. Žogs man ir uzbūvēts bet tas nenozīmē ka vilkus tāpēc saudzēšu. Žogu būvē ne tikai lai nepieļautu vilku uzbrukumus bet arī lai aitas neiet sējumus postīt gan pašam gan kaimiņam...


kas tev ir teicis, ka civilizētās valstīs nav likuma, kas aizsargā lielos plēsējus no mednieku patvaļas, un ka tur kāds šaušanas kārotājs brīvprātīgi atsakās no vilku šaušanas? Tā ir ES Dzīvotņu direktīva (EU Habitat Directive 92/43/EEC), pateicoties kurai, CIVILIZĒTĀS EIROPAS VALSTĪS lūši un vilki ir iekļauti dokumenta II un IV pielikumā. Pie mums Silavas Ozoliņš, ir izkārtojis šīm sugām "izšaušanas dāvanu".

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 16:16

»

atbilde Kasparam

nesaprotu, vai tu tēlo "truliķi", ja pirmīt spriedelēji par šaušanu kā eko-tūrisma pakalpojumu, un tagad runā pavisam ko citu, vai patiešām tāds esi...


Eko tūrisms ir abi varianti, vieni brauc medīt, to kas atļauts bet savukārt citi brauc skatīties to kas palicis pēc medībām. Žogs man ir uzbūvēts bet tas nenozīmē ka vilkus tāpēc saudzēšu. Žogu būvē ne tikai lai nepieļautu vilku uzbrukumus bet arī lai aitas neiet sējumus postīt gan pašam gan kaimiņam. Kura tad ir tā civilizētā valsts, kur vilkus nemedī aiz brīvas gribas nevis dēļ tā ka likums to neatļauj?

Atbildēt

atbilde Kasparam

11.07.2017. 15:46

»

Kaspars

Bet kas traucē Latvijā veidot vilku eko tūrismu, 3 dienas sēdēt slēpnī un gaidīt kad vilks parādīsies, laikam tiem eko-tūrisma piekritējiem gribas braucot cauri Latvijai ar mašīnu pa logu vērot kā katrā laukā vilks plosa aitas vai ķer stirnas


nesaprotu, vai tu tēlo "truliķi", ja pirmīt spriedelēji par šaušanu kā eko-tūrisma pakalpojumu, un tagad runā pavisam ko citu, vai patiešām tāds esi?
Kas traucē Latvijā attīstīt ekotūrisma pakalpojumus? Nu, tas tev jāprasa ekonomikas ministram un tūrisma nozares pārvaldītājiem. Ja tev, kā lopkopim, interesē aitu aizsardzība, tad jāvēršas ar jautājumiem un ierosinājumiem par normālu prevencijas sistēmas izveidi (kā tas ir civilizētās valstīs) pie Dūklava kunga vai tā sauktā "ļimončika".

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 14:29

»

Kasparam

Negribas tevi saukt tik rupjā vārdā, kā "pajoliņš", bet tev absolūti nav sajēga, kas ir eko tūrisms!!! Un tu vēl skaities mednieks!!! ASV Vaiomingas štatā par reālu vilku eko tūrismu, kas ir šīs sugas vērošana un dabas izzināšana, valsts kasē ieplūst n-tie tūkstoši? Vispirms noskaidro, kas ir eko-tūrisms...


Bet kas traucē Latvijā veidot vilku eko tūrismu, 3 dienas sēdēt slēpnī un gaidīt kad vilks parādīsies, laikam tiem eko-tūrisma piekritējiem gribas braucot cauri Latvijai ar mašīnu pa logu vērot kā katrā laukā vilks plosa aitas vai ķer stirnas.

Atbildēt

Alex

11.07.2017. 14:14

Pareizi jau cilvēki diskusijās izteicās, ka mūsu mednieki ir "vienšūnenieki". Pilnīgi trula, neizglītota sabiedrības daļa. Tas ir vienkārši vājprāts! Jānis Bārs jau kādreiz teica - mednieku mehāniskai līmenis!

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 14:08

»

Kaspars

Un kāpēc tad tie saudzētāji ārzemnieki tik ļoti atsaucas mūsu piedāvājumam medīt vilkus, tas arī ir tas vilku eko tūrisms, valsts kasē par vilku medībām ienāk nauda


Negribas tevi saukt tik rupjā vārdā, kā "pajoliņš", bet tev absolūti nav sajēga, kas ir eko tūrisms!!! Un tu vēl skaities mednieks!!! ASV Vaiomingas štatā par reālu vilku eko tūrismu, kas ir šīs sugas vērošana un dabas izzināšana, valsts kasē ieplūst n-tie tūkstoši? Vispirms noskaidro, kas ir eko-tūrisms, un tad kāp tribīnē vai ķeries pie plintes.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 13:56

»

sajēgu, Kaspar, ka es tev saku!

Savā platībā tu nevarēsi vilkus un lūšus medīt nekad pēc savas patikas. Ja esi mednieks, tad tev tā kā vajadzēja zināt, ka vilki un lūši Eiropā ir aizsardzības statusā. Latvija, starp citu, ja nezini, ir Eiropas Savienības valsts, kura ir uzņēmusies saistības saudzēt savus lielos plēsējus! Un pats lielākais...


Latvija ir uzņēmusies saudzēt nevis audzēt. Monitorings tiek veikts katrā Eiropas savienības valstī, tikai atšķirībā no Latvijas pārējām Eiropas savienības valstīm nav ko medīt, jo tur vilkus un lūšus nokopa līdz minimumam pirms kautkādu tur direktīvu parakstīja, Latvijai nepaveicās, jo ar lielu vilku skaitu iestājās Eiropas savienībā, vajadzēja arī mums vilkus un lūšus samazināt pirmst stājāmies Eiropā, diemžēl pateicoties robežai ar plašo Krieviju par vilku trūkumu mums nebija jāsūdzas.

Atbildēt

turklāt

11.07.2017. 13:56

Latvijā tā slaktēšanas perversija ir sasniegusi tādus apmērus, ka vilkus slaktē 9 mēnešus pēc kārtas (sākot no 15.jūlija), nesaudzējot ne grūsnas vilcenes ne mazuļus!!!! Turklāt piešķir, kā jau te rakstā sacīts, ārzemniekiem kā bonusu galināt mūsu vilkus. Citur Eiropas valstīs šādi "prieki" medniekiem liegti, bet Latvijā, laipni lūgti!

Atbildēt

atbilde Kasparam

11.07.2017. 13:47

»

Kaspars

Nu ļoti atvainojos, ka Tev tā ir pirmā dzirdēšana, bet nu vismaz esi dzirdējis jeb pareizāk sakot lasījis, nākamreiz nevarēsi teikt ka pirmoreiz kautko tādu dzirdi(lasi). Jā protams no tribīnes to neesmu teicis, bet pietiekoši daudz esmu rakstījis. Bet gribu dzirdēt kaut vienu papatotu iemeslu kāpēc...


Tu jautā kāpēc iestājas tieši par vilkiem un lūšiem? Varu tev, medniek un lauksaimniek, atbildēt - tāpēc, ka šie lielie plēsēji ir visā Eiropā aizsargājamas sugas, kuras citas - saprātīgas un civilizētas valstis saudzē, un ne par velti. Mūsu barbaru valstī mednieku lobijs 2002.gadā, pateicoties zinātniekam Ozoliņam (kas taisa šos pētījumus), ir "izcīnijis" mūsu lūšiem un vilkiem tiesības būt izslaktētiem Latvijā. Tāpēc, Kaspar, laiks mainīt šos barbaru tikumus un likumus!

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 13:35

»

Kasparam

kur Jūs ko esat vairākas reizes teicis? No kādām tribīnēm? Vai Jūsu pieminētajos delfu izzīdumos" esat ko runājis, kas tautai bijis jādzird? Man nav gadījies dzirdēt


Nu ļoti atvainojos, ka Tev tā ir pirmā dzirdēšana, bet nu vismaz esi dzirdējis jeb pareizāk sakot lasījis, nākamreiz nevarēsi teikt ka pirmoreiz kautko tādu dzirdi(lasi). Jā protams no tribīnes to neesmu teicis, bet pietiekoši daudz esmu rakstījis. Bet gribu dzirdēt kaut vienu papatotu iemeslu kāpēc iestājas tieši par vilkiem un lūšiem, tā nav dzīvnieku aizstāvēšana, jo tad medības tiktu pavisam noliegtas, savukārt te tiek malts viss kopā, medības jāaizliedz un mednieku slinkuma dēļ lauksaimniekiem postījumi veidojas, nepostīs laukus cūkas vilki plēsīs lopus, tad sāks bļaut lopkopji un atkal medniekus vainos. Cik labi ka esmu gan lopkopis gan zemnieks gan mednieks, nav jābļauj, pats varu savus sējumus un lopus pasargāt galvenais lai licenzes piešķir.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...