Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dkr

21.07.2017. 16:51

Mūsu "Zaļie" ir zaļi un tālu no apkārtējās vides. Nēst gaļu tas nav domāt zaļi, tas ir debīli.

Atbildēt

ehhhh

21.07.2017. 16:23

Raksts pilnīgs sūds.

Atbildēt

Es

21.07.2017. 12:02

»

Ralfs

Ir laiks atbrīvot Latviju no mednieku lobija


Beidzamais laiks.

Atbildēt

Cilvēks

20.07.2017. 11:47

Raksta saturs autors ir ar dzīvi neapmierināts indivīds, kurš vērpj ideoloģiju, lai Latvijā visi dzīvotu bez pārtikas (lauksaimnieki) būtu analfabēti (izglītība) un tikai jūsmotu par vilkiem (sap). Uz tādiem latviešiem gan amerikāņi par lielu naudu brauks skatīties (tūrisms).

Atbildēt

Kaspars

14.07.2017. 12:55

»

Kasparam

es tev novēlētu - kaut tu melodams aizrītos ar to sviestu, ko tu mums centies iesmērēt acīs...


Limits 250 vilku uz visu Latviju ir maz, tādu limitu vajadzētu piešķirt jau latgales reģionā vien, kā nekā latgale ir pirmā, kas dabū ciest no Krievijas migrantiem, un tad pārējai Latvijas teritorijai mierīgi var piemest 150 vilku limitu tātad kā minimums 400 vilki sezonā nomedījami.

Atbildēt

Kaspars

14.07.2017. 09:55

»

Ahtung! kasparino

tavam patronam dūklavam jau ķeblītis ļogās ne pa jokam! barotavas apkārtnē jau izcēlusies jezga... Jau sadiegts memo - BAROTAVA BRIESMĀS!.. pavēle ķerties pie aizsargmūra celtniecības. Sāk jau skraidīt losp treibergs, piensaimnieku, zivrūpnieku kasieri.. vecais portfelīša aizmirsējs Emsis pat izcelts...


Ja godīgi es pat nezinu kas ir zemkopības ministrs, nav bijusi nepieciešamība uzzināt, medību likums vairāk vai mazāk ir pieņemams, tas ka tie ministri ar savām darbībām apdraud paši savas darba vietas tā ir viņu problēma, tad kad savārīs ziepes medību likumā tad gan vajadzēs izlamāt.

Atbildēt

Ahtung! kasparino

14.07.2017. 06:55

tavam patronam dūklavam jau ķeblītis ļogās ne pa jokam! barotavas apkārtnē jau izcēlusies jezga... Jau sadiegts memo - BAROTAVA BRIESMĀS!.. pavēle ķerties pie aizsargmūra celtniecības. Sāk jau skraidīt losp treibergs, piensaimnieku, zivrūpnieku kasieri.. vecais portfelīša aizmirsējs Emsis pat izcelts no migas un aizdzīts uz tv, kur noliek kārtējo čupu - Latvija bez dūklava būšot nelaimīga ! :)))))

Atbildēt

Kasparam

13.07.2017. 22:02

»

Kaspars

Tad atbildiet uz mūžīgo jautājumu, kapēc kad tika piedāvāts vilkus eiropiešiem ievest, ja jau viņiem to trūkst, viņi "laipni" atteicās? Panākot to ka vilkus nedaudz bet drīkst medīt eiropa mums varēja uzkāpt uz pleciem nejau uz galvas, tas ka šauj lūšu mātes, kurām ir mazuļi tas ir ētikas jautājums...


es tev novēlētu - kaut tu melodams aizrītos ar to sviestu, ko tu mums centies iesmērēt acīs!
Kad tu, un kādām Eiropas valstīm esi piedāvājis Latvijas vilkus? Vai kādās ļimončika vakariņās? Kaut kur Lietuvas pierobežā? Ar Krievijas carēviča padomnieku? Kādā medību tornītī?
Par kādu nelielu skaitu, slakter, tu te vāvuļo?

Atbildēt

Kaspars

13.07.2017. 20:40

»

Kasparam

tu, truliķi, Kaspar, gribi teikt - tāpēc, ka Eiropas attieksme pret lauksaimniekiem ir diskreditējoša, kaņepjveidīgie killeri var galināt lūšus mūsu mežos? lūšu mātes kopā ar mazuļiem? tu prātu esi nodzēris vai izkūkojis


Tad atbildiet uz mūžīgo jautājumu, kapēc kad tika piedāvāts vilkus eiropiešiem ievest, ja jau viņiem to trūkst, viņi "laipni" atteicās? Panākot to ka vilkus nedaudz bet drīkst medīt eiropa mums varēja uzkāpt uz pleciem nejau uz galvas, tas ka šauj lūšu mātes, kurām ir mazuļi tas ir ētikas jautājums.

Atbildēt

Kasparam

13.07.2017. 20:23

»

Kaspars

Diskreditējoši Latvijas sabiedrībai ir Eiropas attieksme atbalsta lauksaimniekiem ziņā un tas ka mēs eiropai esam tikai patērētāji viņu produktiem


tu, truliķi, Kaspar, gribi teikt - tāpēc, ka Eiropas attieksme pret lauksaimniekiem ir diskreditējoša, kaņepjveidīgie killeri var galināt lūšus mūsu mežos? lūšu mātes kopā ar mazuļiem? tu prātu esi nodzēris vai izkūkojis?

Atbildēt

!!!

13.07.2017. 20:18

»

Kaspars

Diskreditējoši Latvijas sabiedrībai ir Eiropas attieksme atbalsta lauksaimniekiem ziņā un tas ka mēs eiropai esam tikai patērētāji viņu produktiem


ej un cīnies, lauksaimniek, vai sauc uz tepiķa savu papucīti "ļimončiku", ka viņš nav spējis tev panākt vienādu attieksmi. Par ko, tādi kā tu, vientieši, viņam viņam maksājiet? Lai viņš varētu ostā zem svešām famīlijām pārdot zemes gabalus? Diskreditējoša visai mūsu tautai ir tāda domāšana kā tavējā!

Atbildēt

Ralfs

13.07.2017. 18:15

Ir laiks atbrīvot Latviju no mednieku lobija!

Atbildēt

the way

13.07.2017. 18:12

»

By the way

Igaunijā arī šauj mātes un mazuļus. Nedrīkst šaut, ja mazuļi ir redzami blakus mātei. Bet ja māte nāk viena, mazulis migā, tad to drīkst šaut, pārkāpuma nav. Lai cik skumji vai neētiski, bet tā nu tas uz papīra ir


Alūksnes lūša mātei, ko nošāva Valsts meža dienesta darbiniece Gunita Kaņepe, kura nav no bērnu dārza silītes, bija blakus - netālu redzami mazuļi !!!!!!!!!!!!!!! Nevis skumji, nevis neētiski, bet nelietīgi, nenormāli, nepieļaujami un visu Latvijas sabiedrību diskreditējoši vienā Eiropas Savienības valstī 21.gadsimtā !!!!!!!!

Atbildēt

By the way

13.07.2017. 13:07

»

perversā Latvija

Zināms, ka Igaunijā ir aizliegts šaut lūšu mātes kopā ar mazuļiem, bet Latvijā šauj lūšu mātes, ka lai izput ārā, kopā ar mazuļiem kā Alūksnes gadījumā, bez mazuļiem un mazuļus vienus pašus


Igaunijā arī šauj mātes un mazuļus. Nedrīkst šaut, ja mazuļi ir redzami blakus mātei. Bet ja māte nāk viena, mazulis migā, tad to drīkst šaut, pārkāpuma nav. Lai cik skumji vai neētiski, bet tā nu tas uz papīra ir.

Atbildēt

Aija

13.07.2017. 12:25

Nezinu kā ar pārējo sabiedrību, bet man bērns atstiepa mājās to anketu, lai aizpilda kāds no ģimenes. Visiem klasē tādas bija izdalītas, lai nes uz mājām pieaugušajiem pildīt. Gara un piņķerīga anketa, bet nu izteikties varēja pēc sirds patikas.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 22:50

»

Kasparam

Nerunā visu lauku iedzīvotāju vārdā! Neuzmeties lauku iedzīvotājiem par Pietuka Krustiņu...


Nu tad savā zemē arī nosaki kas ko darīs, ja nevēlies neviens jau nespiež uz savas zemes atļaut medīt. Nu labi nerunāšu visu laucinieku vārdā, ir visādi saimnieki, ir tādi kas audzē tikai graudus tas pret vilku neiebildīs, ir tādi kas nodarbojas ar abām lietām, gan audzē graudus gan lopus, tam interesēs gan vilkus gan pārnadžus vienlīdz intensīvi medīt, un ir tādi kas audzē tikai lopus tam interesēs vilkus medīt un rukšus kas izrakņā pļavas, nav viena strikta risinājuma, tāpēc ir atļautas limitētas vilku medības, lai neizmedītu un lai nesavairotos pārāk daudz, limitu var pārskatīt un mainīt nejau medības aizliegt pavisam.

Atbildēt

Puteklis

12.07.2017. 22:48

Var jau lepni d*rst par nabaga bērneļiem, kas matemātiku nejēdz, bet pašam ar tikpat lepni nevajadzētu apd*rsties ar "riņķa līnijas laukumu". Glupiņš arī tu esi matemātikā, cien.autor!

Atbildēt

Kasparam

12.07.2017. 19:50

»

Kaspars

Nav gan, bet lauku iedzīvotāji neaudzēs savos mežos sev nevēlamus pilsētnieku apskates objektus. Un pat ja piespiedīs audzēt tad kā Jūs tur tiksiet viņus apskatīt, Latvijas Valsts Mežos var brīvi visi Latvijas iedzīvotāji ogot, sēņot, un dzīvniekus vērot nejau bradāt pa privātajiem mežiem. Tā ka ja ...


Nerunā visu lauku iedzīvotāju vārdā! Neuzmeties lauku iedzīvotājiem par Pietuka Krustiņu:)
Ir, ir gan valsts meži mūsu visu īpašums ar visu, kas tur iekšā - ogām, sēnēm, lūšiem, vilkiem, stirnām, meža cūkām, briežiem, un ir arī zeme un mežs konkrēti man pašam ārpus pilsētas.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 15:40

»

Ingus

Latvijā nav lopkopju karaļvalsts! Lai arī cik dikti kādam to gribētos


Nav gan, bet lauku iedzīvotāji neaudzēs savos mežos sev nevēlamus pilsētnieku apskates objektus. Un pat ja piespiedīs audzēt tad kā Jūs tur tiksiet viņus apskatīt, Latvijas Valsts Mežos var brīvi visi Latvijas iedzīvotāji ogot, sēņot, un dzīvniekus vērot nejau bradāt pa privātajiem mežiem. Tā ka ja nepieder zeme ārpus pilsētas tad nespriedelē par to ko nesaproti.

Atbildēt

Kasparam

12.07.2017. 14:11

tev tajās "inkubatora" lietās tā kā paskoloties vajadzētu pirms nāc ārā no mucas

Atbildēt

šobrīd Silava izstrādā lūšu un vilku aizsardzības plānu!

12.07.2017. 10:28

Eirāzijas lūsis par visvairāk apdraudētu sugu ir atzīta Eiropas mērogā un iekļauta Bernes Konvencijas III pielikumā – aizsargājamas faunas sugas kā arī Eiropas Padomes Sugu un biotopu direktīvas I un IV pielikumā – jāizdala aizsargājamas teritorijas biotopu saglabāšanai un aizliegta apzināta indivīdu nogalināšana! Latvija, pateicoties Jāņa Ozoliņa iztapībai mednieku lobijam, Latvijas iestāšanās sarunās ES „deklasēta” un ierindota IV pielikumā. Latvijas gadījumā tas nozīmē, ka LŪSI NEDRĪKST BRĪVI MEDĪT, VIENĪGI IZŅĒMUMS SITUĀCIJĀS !!!

Kā visa Latvijas sabiedrība zin, šī norma mūsu valstī netiek ievērota, vēl jo vairāk - sistemātiski brutāli pārkāpta. Pēdējais kliedzošais ir Valsts meža dienesta darbinieces paveiktais Alūksnes lūša mātes nošaušanas gadījums, lūša mātei esot kopā ar bērniem. Tas ir tikai viens no neskaitāmiem tādiem gadījumiem, ko veic mednieki Latvijā, un kas kļuva zināms sabiedrībai.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 07:54

»

Kaspars ir

gaļas maiss. Ne ko citu nejēdz, nesaprot un neredz. Nu, īsts Latvijā izaudzis cūķis


Lai jau būtu cūķis, bet tad vilki kļūst vēl nevēlamāki:D

Atbildēt

Kaspars ir

11.07.2017. 22:11

»

Kaspars

Nav gan, man garšo gaļa, un man patīk pašam gaļu sagādāt mežā vai kūtī izaudzēt, nevis veikalā nopirkt gaļu kuru audzējis un nokāvis cits


gaļas maiss. Ne ko citu nejēdz, nesaprot un neredz. Nu, īsts Latvijā izaudzis cūķis:)

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 22:00

»

Inga

Laikam neviens dzīvnieks nav primitīvāks pa tevi, Kaspar


Nav gan, man garšo gaļa, un man patīk pašam gaļu sagādāt mežā vai kūtī izaudzēt, nevis veikalā nopirkt gaļu kuru audzējis un nokāvis cits.

Atbildēt

perversā Latvija

11.07.2017. 21:43

Zināms, ka Igaunijā ir aizliegts šaut lūšu mātes kopā ar mazuļiem, bet Latvijā šauj lūšu mātes, ka lai izput ārā, kopā ar mazuļiem kā Alūksnes gadījumā, bez mazuļiem un mazuļus vienus pašus !!!

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 21:37

»

Kasparam

neuztraucies - tev to ieborēs Brisele.. un piemini manus vārdus - tas nebūs ilgi jāgaida


Neko mn tā brisele neieborēs, medību aizliegšana ar likumu nenozīmē to ka mana domāšana tiks mainīta, tā tiks brutāli apspiesta, ja to Tu gribēji man pateikt.

Atbildēt

Monta

11.07.2017. 19:54

Nav šaubu, ka baidoties no visas Latvijas sabiedrības gribas vilku un lūšu aizsardzības jautājumā, Silava apzināti neveic plašu sabiedrisko aptauju, bet izplata anketas skolēnu vidū.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 19:27

»

Kasparam

tu runā kā tād īstens "ļimončika" gvardes kaprālis:) Painteresējies par direktīvu un 2.pielikumu, kas attiecas uz visām Eiropas valstīm! Cik ilgi tev būs jāborēt smadzenēs, ka tikai Baltijas valstu pseido zinātnieku safabricēto datu rezultātā un "kopīgajai cīņai par medīšanas tiesībām", tika izcīnīts...


Ne vienmēr vairākuma viedokli var ņemt vērā 100%, pilnīga medību aizliegšana pārkāpj lopkopja tiesības uz aizsardzību pret postījumiem, žogs vien nav risinājums. Varēsi man borēt savu "taisnību" kamēr sapratīsi ka Tev nav taisnība.

Atbildēt

Ija

11.07.2017. 19:07

Uz medībām latvieši ir pilnīgi nojūgušies. Nu jau pat sievietes un pusaugu skuķi piedalās lūšu medībās un tad lielās ar nošauto lūšu mammu. Man riebjas mednieki kā tādi. Es varētu saprast, ka cilvēki ir nojūgušies uz ieročiem, bet kad veic aptauju, vai aizstāvētu Latviju ar ieročiem rokās, tad lielākā puse no Latvijas iedzīvotājiem saka, ka laidīsies lapās. Cik nožēlojama sabiedrības morāle! Neaizsargātus dzīvniekus var šaut lielīdamies, bet stāties pretī ar ieročiem apbruņotiem Latvijas ienaidniekiem, tad ... atļaušos neizteikties īsti latviski.

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 18:41

»

Kaspars

Es nezinu to pielikumu iedalījumu, bet zinu to ka 2. pielikumā iekļautās sugas ir ierobežoti izmantojamas un viņām ir aizsardzības plāns. Tad kad visā Eiropā vilku un lūsi ieliks pielikumā, kas pilnībā aizliedz medīt šīs sugas tad arī Ozoliņš un visa Eiropa tam pakļausies bet kamēr medīt ļauj tikmēr...


tu runā kā tād īstens "ļimončika" gvardes kaprālis:) Painteresējies par direktīvu un 2.pielikumu, kas attiecas uz visām Eiropas valstīm! Cik ilgi tev būs jāborēt smadzenēs, ka tikai Baltijas valstu pseido zinātnieku safabricēto datu rezultātā un "kopīgajai cīņai par medīšanas tiesībām", tika izcīnīts šis izņēmums turpināt šaut mūsu vilkus un lūšus tāpat kā PSRS laikos. Ielikt lūsi un vilku šīm sugām atbilstošā statusā var Brisele, saskaņā ar visas Latvijas sabiedrības prasību un gribu.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 17:44

»

nepūt, Kaspar, miglu acīs

- ekotūrisms nenozīmē, ka vieni brauc skatīties un citi šaut. Tas ir profānisms, kuru tu te izplati


Tak sauc Tu viņu kā gribi, valsts kasē naudu var dabūt gan par vilku medīšanu gan par vērošanu.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 17:42

»

Kasparam

kas tev ir teicis, ka civilizētās valstīs nav likuma, kas aizsargā lielos plēsējus no mednieku patvaļas, un ka tur kāds šaušanas kārotājs brīvprātīgi atsakās no vilku šaušanas? Tā ir ES Dzīvotņu direktīva (EU Habitat Directive 92/43/EEC), pateicoties kurai, CIVILIZĒTĀS EIROPAS VALSTĪS lūši un vilki ...


Es nezinu to pielikumu iedalījumu, bet zinu to ka 2. pielikumā iekļautās sugas ir ierobežoti izmantojamas un viņām ir aizsardzības plāns. Tad kad visā Eiropā vilku un lūsi ieliks pielikumā, kas pilnībā aizliedz medīt šīs sugas tad arī Ozoliņš un visa Eiropa tam pakļausies bet kamēr medīt ļauj tikmēr savācot pierādījumus par populācijas pietiekamu apmēru medības konkrētajā valstī drīkst notikt, tad kad Latvijā populācija samazināsies līdz līmenim pie kura medības jāpārtrauc tad to arī darīs, pat ja vilks joprojām būs tajā 2. pielikumā.

Atbildēt

nepūt, Kaspar, miglu acīs

11.07.2017. 17:17

- ekotūrisms nenozīmē, ka vieni brauc skatīties un citi šaut. Tas ir profānisms, kuru tu te izplati.

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 17:12

»

Kaspars

Eko tūrisms ir abi varianti, vieni brauc medīt, to kas atļauts bet savukārt citi brauc skatīties to kas palicis pēc medībām. Žogs man ir uzbūvēts bet tas nenozīmē ka vilkus tāpēc saudzēšu. Žogu būvē ne tikai lai nepieļautu vilku uzbrukumus bet arī lai aitas neiet sējumus postīt gan pašam gan kaimiņam...


kas tev ir teicis, ka civilizētās valstīs nav likuma, kas aizsargā lielos plēsējus no mednieku patvaļas, un ka tur kāds šaušanas kārotājs brīvprātīgi atsakās no vilku šaušanas? Tā ir ES Dzīvotņu direktīva (EU Habitat Directive 92/43/EEC), pateicoties kurai, CIVILIZĒTĀS EIROPAS VALSTĪS lūši un vilki ir iekļauti dokumenta II un IV pielikumā. Pie mums Silavas Ozoliņš, ir izkārtojis šīm sugām "izšaušanas dāvanu".

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 16:16

»

atbilde Kasparam

nesaprotu, vai tu tēlo "truliķi", ja pirmīt spriedelēji par šaušanu kā eko-tūrisma pakalpojumu, un tagad runā pavisam ko citu, vai patiešām tāds esi...


Eko tūrisms ir abi varianti, vieni brauc medīt, to kas atļauts bet savukārt citi brauc skatīties to kas palicis pēc medībām. Žogs man ir uzbūvēts bet tas nenozīmē ka vilkus tāpēc saudzēšu. Žogu būvē ne tikai lai nepieļautu vilku uzbrukumus bet arī lai aitas neiet sējumus postīt gan pašam gan kaimiņam. Kura tad ir tā civilizētā valsts, kur vilkus nemedī aiz brīvas gribas nevis dēļ tā ka likums to neatļauj?

Atbildēt

atbilde Kasparam

11.07.2017. 15:46

»

Kaspars

Bet kas traucē Latvijā veidot vilku eko tūrismu, 3 dienas sēdēt slēpnī un gaidīt kad vilks parādīsies, laikam tiem eko-tūrisma piekritējiem gribas braucot cauri Latvijai ar mašīnu pa logu vērot kā katrā laukā vilks plosa aitas vai ķer stirnas


nesaprotu, vai tu tēlo "truliķi", ja pirmīt spriedelēji par šaušanu kā eko-tūrisma pakalpojumu, un tagad runā pavisam ko citu, vai patiešām tāds esi?
Kas traucē Latvijā attīstīt ekotūrisma pakalpojumus? Nu, tas tev jāprasa ekonomikas ministram un tūrisma nozares pārvaldītājiem. Ja tev, kā lopkopim, interesē aitu aizsardzība, tad jāvēršas ar jautājumiem un ierosinājumiem par normālu prevencijas sistēmas izveidi (kā tas ir civilizētās valstīs) pie Dūklava kunga vai tā sauktā "ļimončika".

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 14:29

»

Kasparam

Negribas tevi saukt tik rupjā vārdā, kā "pajoliņš", bet tev absolūti nav sajēga, kas ir eko tūrisms!!! Un tu vēl skaities mednieks!!! ASV Vaiomingas štatā par reālu vilku eko tūrismu, kas ir šīs sugas vērošana un dabas izzināšana, valsts kasē ieplūst n-tie tūkstoši? Vispirms noskaidro, kas ir eko-tūrisms...


Bet kas traucē Latvijā veidot vilku eko tūrismu, 3 dienas sēdēt slēpnī un gaidīt kad vilks parādīsies, laikam tiem eko-tūrisma piekritējiem gribas braucot cauri Latvijai ar mašīnu pa logu vērot kā katrā laukā vilks plosa aitas vai ķer stirnas.

Atbildēt

Alex

11.07.2017. 14:14

Pareizi jau cilvēki diskusijās izteicās, ka mūsu mednieki ir "vienšūnenieki". Pilnīgi trula, neizglītota sabiedrības daļa. Tas ir vienkārši vājprāts! Jānis Bārs jau kādreiz teica - mednieku mehāniskai līmenis!

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 14:08

»

Kaspars

Un kāpēc tad tie saudzētāji ārzemnieki tik ļoti atsaucas mūsu piedāvājumam medīt vilkus, tas arī ir tas vilku eko tūrisms, valsts kasē par vilku medībām ienāk nauda


Negribas tevi saukt tik rupjā vārdā, kā "pajoliņš", bet tev absolūti nav sajēga, kas ir eko tūrisms!!! Un tu vēl skaities mednieks!!! ASV Vaiomingas štatā par reālu vilku eko tūrismu, kas ir šīs sugas vērošana un dabas izzināšana, valsts kasē ieplūst n-tie tūkstoši? Vispirms noskaidro, kas ir eko-tūrisms, un tad kāp tribīnē vai ķeries pie plintes.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 13:56

»

sajēgu, Kaspar, ka es tev saku!

Savā platībā tu nevarēsi vilkus un lūšus medīt nekad pēc savas patikas. Ja esi mednieks, tad tev tā kā vajadzēja zināt, ka vilki un lūši Eiropā ir aizsardzības statusā. Latvija, starp citu, ja nezini, ir Eiropas Savienības valsts, kura ir uzņēmusies saistības saudzēt savus lielos plēsējus! Un pats lielākais...


Latvija ir uzņēmusies saudzēt nevis audzēt. Monitorings tiek veikts katrā Eiropas savienības valstī, tikai atšķirībā no Latvijas pārējām Eiropas savienības valstīm nav ko medīt, jo tur vilkus un lūšus nokopa līdz minimumam pirms kautkādu tur direktīvu parakstīja, Latvijai nepaveicās, jo ar lielu vilku skaitu iestājās Eiropas savienībā, vajadzēja arī mums vilkus un lūšus samazināt pirmst stājāmies Eiropā, diemžēl pateicoties robežai ar plašo Krieviju par vilku trūkumu mums nebija jāsūdzas.

Atbildēt

turklāt

11.07.2017. 13:56

Latvijā tā slaktēšanas perversija ir sasniegusi tādus apmērus, ka vilkus slaktē 9 mēnešus pēc kārtas (sākot no 15.jūlija), nesaudzējot ne grūsnas vilcenes ne mazuļus!!!! Turklāt piešķir, kā jau te rakstā sacīts, ārzemniekiem kā bonusu galināt mūsu vilkus. Citur Eiropas valstīs šādi "prieki" medniekiem liegti, bet Latvijā, laipni lūgti!

Atbildēt

atbilde Kasparam

11.07.2017. 13:47

»

Kaspars

Nu ļoti atvainojos, ka Tev tā ir pirmā dzirdēšana, bet nu vismaz esi dzirdējis jeb pareizāk sakot lasījis, nākamreiz nevarēsi teikt ka pirmoreiz kautko tādu dzirdi(lasi). Jā protams no tribīnes to neesmu teicis, bet pietiekoši daudz esmu rakstījis. Bet gribu dzirdēt kaut vienu papatotu iemeslu kāpēc...


Tu jautā kāpēc iestājas tieši par vilkiem un lūšiem? Varu tev, medniek un lauksaimniek, atbildēt - tāpēc, ka šie lielie plēsēji ir visā Eiropā aizsargājamas sugas, kuras citas - saprātīgas un civilizētas valstis saudzē, un ne par velti. Mūsu barbaru valstī mednieku lobijs 2002.gadā, pateicoties zinātniekam Ozoliņam (kas taisa šos pētījumus), ir "izcīnijis" mūsu lūšiem un vilkiem tiesības būt izslaktētiem Latvijā. Tāpēc, Kaspar, laiks mainīt šos barbaru tikumus un likumus!

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 13:35

»

Kasparam

kur Jūs ko esat vairākas reizes teicis? No kādām tribīnēm? Vai Jūsu pieminētajos delfu izzīdumos" esat ko runājis, kas tautai bijis jādzird? Man nav gadījies dzirdēt


Nu ļoti atvainojos, ka Tev tā ir pirmā dzirdēšana, bet nu vismaz esi dzirdējis jeb pareizāk sakot lasījis, nākamreiz nevarēsi teikt ka pirmoreiz kautko tādu dzirdi(lasi). Jā protams no tribīnes to neesmu teicis, bet pietiekoši daudz esmu rakstījis. Bet gribu dzirdēt kaut vienu papatotu iemeslu kāpēc iestājas tieši par vilkiem un lūšiem, tā nav dzīvnieku aizstāvēšana, jo tad medības tiktu pavisam noliegtas, savukārt te tiek malts viss kopā, medības jāaizliedz un mednieku slinkuma dēļ lauksaimniekiem postījumi veidojas, nepostīs laukus cūkas vilki plēsīs lopus, tad sāks bļaut lopkopji un atkal medniekus vainos. Cik labi ka esmu gan lopkopis gan zemnieks gan mednieks, nav jābļauj, pats varu savus sējumus un lopus pasargāt galvenais lai licenzes piešķir.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...