Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dkr

21.07.2017. 16:51

Mūsu "Zaļie" ir zaļi un tālu no apkārtējās vides. Nēst gaļu tas nav domāt zaļi, tas ir debīli.

Atbildēt

ehhhh

21.07.2017. 16:23

Raksts pilnīgs sūds.

Atbildēt

Es

21.07.2017. 12:02

»

Ralfs

Ir laiks atbrīvot Latviju no mednieku lobija


Beidzamais laiks.

Atbildēt

Cilvēks

20.07.2017. 11:47

Raksta saturs autors ir ar dzīvi neapmierināts indivīds, kurš vērpj ideoloģiju, lai Latvijā visi dzīvotu bez pārtikas (lauksaimnieki) būtu analfabēti (izglītība) un tikai jūsmotu par vilkiem (sap). Uz tādiem latviešiem gan amerikāņi par lielu naudu brauks skatīties (tūrisms).

Atbildēt

Kaspars

14.07.2017. 12:55

»

Kasparam

es tev novēlētu - kaut tu melodams aizrītos ar to sviestu, ko tu mums centies iesmērēt acīs...


Limits 250 vilku uz visu Latviju ir maz, tādu limitu vajadzētu piešķirt jau latgales reģionā vien, kā nekā latgale ir pirmā, kas dabū ciest no Krievijas migrantiem, un tad pārējai Latvijas teritorijai mierīgi var piemest 150 vilku limitu tātad kā minimums 400 vilki sezonā nomedījami.

Atbildēt

Kaspars

14.07.2017. 09:55

»

Ahtung! kasparino

tavam patronam dūklavam jau ķeblītis ļogās ne pa jokam! barotavas apkārtnē jau izcēlusies jezga... Jau sadiegts memo - BAROTAVA BRIESMĀS!.. pavēle ķerties pie aizsargmūra celtniecības. Sāk jau skraidīt losp treibergs, piensaimnieku, zivrūpnieku kasieri.. vecais portfelīša aizmirsējs Emsis pat izcelts...


Ja godīgi es pat nezinu kas ir zemkopības ministrs, nav bijusi nepieciešamība uzzināt, medību likums vairāk vai mazāk ir pieņemams, tas ka tie ministri ar savām darbībām apdraud paši savas darba vietas tā ir viņu problēma, tad kad savārīs ziepes medību likumā tad gan vajadzēs izlamāt.

Atbildēt

Ahtung! kasparino

14.07.2017. 06:55

tavam patronam dūklavam jau ķeblītis ļogās ne pa jokam! barotavas apkārtnē jau izcēlusies jezga... Jau sadiegts memo - BAROTAVA BRIESMĀS!.. pavēle ķerties pie aizsargmūra celtniecības. Sāk jau skraidīt losp treibergs, piensaimnieku, zivrūpnieku kasieri.. vecais portfelīša aizmirsējs Emsis pat izcelts no migas un aizdzīts uz tv, kur noliek kārtējo čupu - Latvija bez dūklava būšot nelaimīga ! :)))))

Atbildēt

Kasparam

13.07.2017. 22:02

»

Kaspars

Tad atbildiet uz mūžīgo jautājumu, kapēc kad tika piedāvāts vilkus eiropiešiem ievest, ja jau viņiem to trūkst, viņi "laipni" atteicās? Panākot to ka vilkus nedaudz bet drīkst medīt eiropa mums varēja uzkāpt uz pleciem nejau uz galvas, tas ka šauj lūšu mātes, kurām ir mazuļi tas ir ētikas jautājums...


es tev novēlētu - kaut tu melodams aizrītos ar to sviestu, ko tu mums centies iesmērēt acīs!
Kad tu, un kādām Eiropas valstīm esi piedāvājis Latvijas vilkus? Vai kādās ļimončika vakariņās? Kaut kur Lietuvas pierobežā? Ar Krievijas carēviča padomnieku? Kādā medību tornītī?
Par kādu nelielu skaitu, slakter, tu te vāvuļo?

Atbildēt

Kaspars

13.07.2017. 20:40

»

Kasparam

tu, truliķi, Kaspar, gribi teikt - tāpēc, ka Eiropas attieksme pret lauksaimniekiem ir diskreditējoša, kaņepjveidīgie killeri var galināt lūšus mūsu mežos? lūšu mātes kopā ar mazuļiem? tu prātu esi nodzēris vai izkūkojis


Tad atbildiet uz mūžīgo jautājumu, kapēc kad tika piedāvāts vilkus eiropiešiem ievest, ja jau viņiem to trūkst, viņi "laipni" atteicās? Panākot to ka vilkus nedaudz bet drīkst medīt eiropa mums varēja uzkāpt uz pleciem nejau uz galvas, tas ka šauj lūšu mātes, kurām ir mazuļi tas ir ētikas jautājums.

Atbildēt

Kasparam

13.07.2017. 20:23

»

Kaspars

Diskreditējoši Latvijas sabiedrībai ir Eiropas attieksme atbalsta lauksaimniekiem ziņā un tas ka mēs eiropai esam tikai patērētāji viņu produktiem


tu, truliķi, Kaspar, gribi teikt - tāpēc, ka Eiropas attieksme pret lauksaimniekiem ir diskreditējoša, kaņepjveidīgie killeri var galināt lūšus mūsu mežos? lūšu mātes kopā ar mazuļiem? tu prātu esi nodzēris vai izkūkojis?

Atbildēt

!!!

13.07.2017. 20:18

»

Kaspars

Diskreditējoši Latvijas sabiedrībai ir Eiropas attieksme atbalsta lauksaimniekiem ziņā un tas ka mēs eiropai esam tikai patērētāji viņu produktiem


ej un cīnies, lauksaimniek, vai sauc uz tepiķa savu papucīti "ļimončiku", ka viņš nav spējis tev panākt vienādu attieksmi. Par ko, tādi kā tu, vientieši, viņam viņam maksājiet? Lai viņš varētu ostā zem svešām famīlijām pārdot zemes gabalus? Diskreditējoša visai mūsu tautai ir tāda domāšana kā tavējā!

Atbildēt

Ralfs

13.07.2017. 18:15

Ir laiks atbrīvot Latviju no mednieku lobija!

Atbildēt

the way

13.07.2017. 18:12

»

By the way

Igaunijā arī šauj mātes un mazuļus. Nedrīkst šaut, ja mazuļi ir redzami blakus mātei. Bet ja māte nāk viena, mazulis migā, tad to drīkst šaut, pārkāpuma nav. Lai cik skumji vai neētiski, bet tā nu tas uz papīra ir


Alūksnes lūša mātei, ko nošāva Valsts meža dienesta darbiniece Gunita Kaņepe, kura nav no bērnu dārza silītes, bija blakus - netālu redzami mazuļi !!!!!!!!!!!!!!! Nevis skumji, nevis neētiski, bet nelietīgi, nenormāli, nepieļaujami un visu Latvijas sabiedrību diskreditējoši vienā Eiropas Savienības valstī 21.gadsimtā !!!!!!!!

Atbildēt

By the way

13.07.2017. 13:07

»

perversā Latvija

Zināms, ka Igaunijā ir aizliegts šaut lūšu mātes kopā ar mazuļiem, bet Latvijā šauj lūšu mātes, ka lai izput ārā, kopā ar mazuļiem kā Alūksnes gadījumā, bez mazuļiem un mazuļus vienus pašus


Igaunijā arī šauj mātes un mazuļus. Nedrīkst šaut, ja mazuļi ir redzami blakus mātei. Bet ja māte nāk viena, mazulis migā, tad to drīkst šaut, pārkāpuma nav. Lai cik skumji vai neētiski, bet tā nu tas uz papīra ir.

Atbildēt

Aija

13.07.2017. 12:25

Nezinu kā ar pārējo sabiedrību, bet man bērns atstiepa mājās to anketu, lai aizpilda kāds no ģimenes. Visiem klasē tādas bija izdalītas, lai nes uz mājām pieaugušajiem pildīt. Gara un piņķerīga anketa, bet nu izteikties varēja pēc sirds patikas.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 22:50

»

Kasparam

Nerunā visu lauku iedzīvotāju vārdā! Neuzmeties lauku iedzīvotājiem par Pietuka Krustiņu...


Nu tad savā zemē arī nosaki kas ko darīs, ja nevēlies neviens jau nespiež uz savas zemes atļaut medīt. Nu labi nerunāšu visu laucinieku vārdā, ir visādi saimnieki, ir tādi kas audzē tikai graudus tas pret vilku neiebildīs, ir tādi kas nodarbojas ar abām lietām, gan audzē graudus gan lopus, tam interesēs gan vilkus gan pārnadžus vienlīdz intensīvi medīt, un ir tādi kas audzē tikai lopus tam interesēs vilkus medīt un rukšus kas izrakņā pļavas, nav viena strikta risinājuma, tāpēc ir atļautas limitētas vilku medības, lai neizmedītu un lai nesavairotos pārāk daudz, limitu var pārskatīt un mainīt nejau medības aizliegt pavisam.

Atbildēt

Puteklis

12.07.2017. 22:48

Var jau lepni d*rst par nabaga bērneļiem, kas matemātiku nejēdz, bet pašam ar tikpat lepni nevajadzētu apd*rsties ar "riņķa līnijas laukumu". Glupiņš arī tu esi matemātikā, cien.autor!

Atbildēt

Kasparam

12.07.2017. 19:50

»

Kaspars

Nav gan, bet lauku iedzīvotāji neaudzēs savos mežos sev nevēlamus pilsētnieku apskates objektus. Un pat ja piespiedīs audzēt tad kā Jūs tur tiksiet viņus apskatīt, Latvijas Valsts Mežos var brīvi visi Latvijas iedzīvotāji ogot, sēņot, un dzīvniekus vērot nejau bradāt pa privātajiem mežiem. Tā ka ja ...


Nerunā visu lauku iedzīvotāju vārdā! Neuzmeties lauku iedzīvotājiem par Pietuka Krustiņu:)
Ir, ir gan valsts meži mūsu visu īpašums ar visu, kas tur iekšā - ogām, sēnēm, lūšiem, vilkiem, stirnām, meža cūkām, briežiem, un ir arī zeme un mežs konkrēti man pašam ārpus pilsētas.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 15:40

»

Ingus

Latvijā nav lopkopju karaļvalsts! Lai arī cik dikti kādam to gribētos


Nav gan, bet lauku iedzīvotāji neaudzēs savos mežos sev nevēlamus pilsētnieku apskates objektus. Un pat ja piespiedīs audzēt tad kā Jūs tur tiksiet viņus apskatīt, Latvijas Valsts Mežos var brīvi visi Latvijas iedzīvotāji ogot, sēņot, un dzīvniekus vērot nejau bradāt pa privātajiem mežiem. Tā ka ja nepieder zeme ārpus pilsētas tad nespriedelē par to ko nesaproti.

Atbildēt

Kasparam

12.07.2017. 14:11

tev tajās "inkubatora" lietās tā kā paskoloties vajadzētu pirms nāc ārā no mucas

Atbildēt

šobrīd Silava izstrādā lūšu un vilku aizsardzības plānu!

12.07.2017. 10:28

Eirāzijas lūsis par visvairāk apdraudētu sugu ir atzīta Eiropas mērogā un iekļauta Bernes Konvencijas III pielikumā – aizsargājamas faunas sugas kā arī Eiropas Padomes Sugu un biotopu direktīvas I un IV pielikumā – jāizdala aizsargājamas teritorijas biotopu saglabāšanai un aizliegta apzināta indivīdu nogalināšana! Latvija, pateicoties Jāņa Ozoliņa iztapībai mednieku lobijam, Latvijas iestāšanās sarunās ES „deklasēta” un ierindota IV pielikumā. Latvijas gadījumā tas nozīmē, ka LŪSI NEDRĪKST BRĪVI MEDĪT, VIENĪGI IZŅĒMUMS SITUĀCIJĀS !!!

Kā visa Latvijas sabiedrība zin, šī norma mūsu valstī netiek ievērota, vēl jo vairāk - sistemātiski brutāli pārkāpta. Pēdējais kliedzošais ir Valsts meža dienesta darbinieces paveiktais Alūksnes lūša mātes nošaušanas gadījums, lūša mātei esot kopā ar bērniem. Tas ir tikai viens no neskaitāmiem tādiem gadījumiem, ko veic mednieki Latvijā, un kas kļuva zināms sabiedrībai.

Atbildēt

Kaspars

12.07.2017. 07:54

»

Kaspars ir

gaļas maiss. Ne ko citu nejēdz, nesaprot un neredz. Nu, īsts Latvijā izaudzis cūķis


Lai jau būtu cūķis, bet tad vilki kļūst vēl nevēlamāki:D

Atbildēt

Kaspars ir

11.07.2017. 22:11

»

Kaspars

Nav gan, man garšo gaļa, un man patīk pašam gaļu sagādāt mežā vai kūtī izaudzēt, nevis veikalā nopirkt gaļu kuru audzējis un nokāvis cits


gaļas maiss. Ne ko citu nejēdz, nesaprot un neredz. Nu, īsts Latvijā izaudzis cūķis:)

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 22:00

»

Inga

Laikam neviens dzīvnieks nav primitīvāks pa tevi, Kaspar


Nav gan, man garšo gaļa, un man patīk pašam gaļu sagādāt mežā vai kūtī izaudzēt, nevis veikalā nopirkt gaļu kuru audzējis un nokāvis cits.

Atbildēt

perversā Latvija

11.07.2017. 21:43

Zināms, ka Igaunijā ir aizliegts šaut lūšu mātes kopā ar mazuļiem, bet Latvijā šauj lūšu mātes, ka lai izput ārā, kopā ar mazuļiem kā Alūksnes gadījumā, bez mazuļiem un mazuļus vienus pašus !!!

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 21:37

»

Kasparam

neuztraucies - tev to ieborēs Brisele.. un piemini manus vārdus - tas nebūs ilgi jāgaida


Neko mn tā brisele neieborēs, medību aizliegšana ar likumu nenozīmē to ka mana domāšana tiks mainīta, tā tiks brutāli apspiesta, ja to Tu gribēji man pateikt.

Atbildēt

Monta

11.07.2017. 19:54

Nav šaubu, ka baidoties no visas Latvijas sabiedrības gribas vilku un lūšu aizsardzības jautājumā, Silava apzināti neveic plašu sabiedrisko aptauju, bet izplata anketas skolēnu vidū.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 19:27

»

Kasparam

tu runā kā tād īstens "ļimončika" gvardes kaprālis:) Painteresējies par direktīvu un 2.pielikumu, kas attiecas uz visām Eiropas valstīm! Cik ilgi tev būs jāborēt smadzenēs, ka tikai Baltijas valstu pseido zinātnieku safabricēto datu rezultātā un "kopīgajai cīņai par medīšanas tiesībām", tika izcīnīts...


Ne vienmēr vairākuma viedokli var ņemt vērā 100%, pilnīga medību aizliegšana pārkāpj lopkopja tiesības uz aizsardzību pret postījumiem, žogs vien nav risinājums. Varēsi man borēt savu "taisnību" kamēr sapratīsi ka Tev nav taisnība.

Atbildēt

Ija

11.07.2017. 19:07

Uz medībām latvieši ir pilnīgi nojūgušies. Nu jau pat sievietes un pusaugu skuķi piedalās lūšu medībās un tad lielās ar nošauto lūšu mammu. Man riebjas mednieki kā tādi. Es varētu saprast, ka cilvēki ir nojūgušies uz ieročiem, bet kad veic aptauju, vai aizstāvētu Latviju ar ieročiem rokās, tad lielākā puse no Latvijas iedzīvotājiem saka, ka laidīsies lapās. Cik nožēlojama sabiedrības morāle! Neaizsargātus dzīvniekus var šaut lielīdamies, bet stāties pretī ar ieročiem apbruņotiem Latvijas ienaidniekiem, tad ... atļaušos neizteikties īsti latviski.

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 18:41

»

Kaspars

Es nezinu to pielikumu iedalījumu, bet zinu to ka 2. pielikumā iekļautās sugas ir ierobežoti izmantojamas un viņām ir aizsardzības plāns. Tad kad visā Eiropā vilku un lūsi ieliks pielikumā, kas pilnībā aizliedz medīt šīs sugas tad arī Ozoliņš un visa Eiropa tam pakļausies bet kamēr medīt ļauj tikmēr...


tu runā kā tād īstens "ļimončika" gvardes kaprālis:) Painteresējies par direktīvu un 2.pielikumu, kas attiecas uz visām Eiropas valstīm! Cik ilgi tev būs jāborēt smadzenēs, ka tikai Baltijas valstu pseido zinātnieku safabricēto datu rezultātā un "kopīgajai cīņai par medīšanas tiesībām", tika izcīnīts šis izņēmums turpināt šaut mūsu vilkus un lūšus tāpat kā PSRS laikos. Ielikt lūsi un vilku šīm sugām atbilstošā statusā var Brisele, saskaņā ar visas Latvijas sabiedrības prasību un gribu.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 17:44

»

nepūt, Kaspar, miglu acīs

- ekotūrisms nenozīmē, ka vieni brauc skatīties un citi šaut. Tas ir profānisms, kuru tu te izplati


Tak sauc Tu viņu kā gribi, valsts kasē naudu var dabūt gan par vilku medīšanu gan par vērošanu.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 17:42

»

Kasparam

kas tev ir teicis, ka civilizētās valstīs nav likuma, kas aizsargā lielos plēsējus no mednieku patvaļas, un ka tur kāds šaušanas kārotājs brīvprātīgi atsakās no vilku šaušanas? Tā ir ES Dzīvotņu direktīva (EU Habitat Directive 92/43/EEC), pateicoties kurai, CIVILIZĒTĀS EIROPAS VALSTĪS lūši un vilki ...


Es nezinu to pielikumu iedalījumu, bet zinu to ka 2. pielikumā iekļautās sugas ir ierobežoti izmantojamas un viņām ir aizsardzības plāns. Tad kad visā Eiropā vilku un lūsi ieliks pielikumā, kas pilnībā aizliedz medīt šīs sugas tad arī Ozoliņš un visa Eiropa tam pakļausies bet kamēr medīt ļauj tikmēr savācot pierādījumus par populācijas pietiekamu apmēru medības konkrētajā valstī drīkst notikt, tad kad Latvijā populācija samazināsies līdz līmenim pie kura medības jāpārtrauc tad to arī darīs, pat ja vilks joprojām būs tajā 2. pielikumā.

Atbildēt

nepūt, Kaspar, miglu acīs

11.07.2017. 17:17

- ekotūrisms nenozīmē, ka vieni brauc skatīties un citi šaut. Tas ir profānisms, kuru tu te izplati.

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 17:12

»

Kaspars

Eko tūrisms ir abi varianti, vieni brauc medīt, to kas atļauts bet savukārt citi brauc skatīties to kas palicis pēc medībām. Žogs man ir uzbūvēts bet tas nenozīmē ka vilkus tāpēc saudzēšu. Žogu būvē ne tikai lai nepieļautu vilku uzbrukumus bet arī lai aitas neiet sējumus postīt gan pašam gan kaimiņam...


kas tev ir teicis, ka civilizētās valstīs nav likuma, kas aizsargā lielos plēsējus no mednieku patvaļas, un ka tur kāds šaušanas kārotājs brīvprātīgi atsakās no vilku šaušanas? Tā ir ES Dzīvotņu direktīva (EU Habitat Directive 92/43/EEC), pateicoties kurai, CIVILIZĒTĀS EIROPAS VALSTĪS lūši un vilki ir iekļauti dokumenta II un IV pielikumā. Pie mums Silavas Ozoliņš, ir izkārtojis šīm sugām "izšaušanas dāvanu".

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 16:16

»

atbilde Kasparam

nesaprotu, vai tu tēlo "truliķi", ja pirmīt spriedelēji par šaušanu kā eko-tūrisma pakalpojumu, un tagad runā pavisam ko citu, vai patiešām tāds esi...


Eko tūrisms ir abi varianti, vieni brauc medīt, to kas atļauts bet savukārt citi brauc skatīties to kas palicis pēc medībām. Žogs man ir uzbūvēts bet tas nenozīmē ka vilkus tāpēc saudzēšu. Žogu būvē ne tikai lai nepieļautu vilku uzbrukumus bet arī lai aitas neiet sējumus postīt gan pašam gan kaimiņam. Kura tad ir tā civilizētā valsts, kur vilkus nemedī aiz brīvas gribas nevis dēļ tā ka likums to neatļauj?

Atbildēt

atbilde Kasparam

11.07.2017. 15:46

»

Kaspars

Bet kas traucē Latvijā veidot vilku eko tūrismu, 3 dienas sēdēt slēpnī un gaidīt kad vilks parādīsies, laikam tiem eko-tūrisma piekritējiem gribas braucot cauri Latvijai ar mašīnu pa logu vērot kā katrā laukā vilks plosa aitas vai ķer stirnas


nesaprotu, vai tu tēlo "truliķi", ja pirmīt spriedelēji par šaušanu kā eko-tūrisma pakalpojumu, un tagad runā pavisam ko citu, vai patiešām tāds esi?
Kas traucē Latvijā attīstīt ekotūrisma pakalpojumus? Nu, tas tev jāprasa ekonomikas ministram un tūrisma nozares pārvaldītājiem. Ja tev, kā lopkopim, interesē aitu aizsardzība, tad jāvēršas ar jautājumiem un ierosinājumiem par normālu prevencijas sistēmas izveidi (kā tas ir civilizētās valstīs) pie Dūklava kunga vai tā sauktā "ļimončika".

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 14:29

»

Kasparam

Negribas tevi saukt tik rupjā vārdā, kā "pajoliņš", bet tev absolūti nav sajēga, kas ir eko tūrisms!!! Un tu vēl skaities mednieks!!! ASV Vaiomingas štatā par reālu vilku eko tūrismu, kas ir šīs sugas vērošana un dabas izzināšana, valsts kasē ieplūst n-tie tūkstoši? Vispirms noskaidro, kas ir eko-tūrisms...


Bet kas traucē Latvijā veidot vilku eko tūrismu, 3 dienas sēdēt slēpnī un gaidīt kad vilks parādīsies, laikam tiem eko-tūrisma piekritējiem gribas braucot cauri Latvijai ar mašīnu pa logu vērot kā katrā laukā vilks plosa aitas vai ķer stirnas.

Atbildēt

Alex

11.07.2017. 14:14

Pareizi jau cilvēki diskusijās izteicās, ka mūsu mednieki ir "vienšūnenieki". Pilnīgi trula, neizglītota sabiedrības daļa. Tas ir vienkārši vājprāts! Jānis Bārs jau kādreiz teica - mednieku mehāniskai līmenis!

Atbildēt

Kasparam

11.07.2017. 14:08

»

Kaspars

Un kāpēc tad tie saudzētāji ārzemnieki tik ļoti atsaucas mūsu piedāvājumam medīt vilkus, tas arī ir tas vilku eko tūrisms, valsts kasē par vilku medībām ienāk nauda


Negribas tevi saukt tik rupjā vārdā, kā "pajoliņš", bet tev absolūti nav sajēga, kas ir eko tūrisms!!! Un tu vēl skaities mednieks!!! ASV Vaiomingas štatā par reālu vilku eko tūrismu, kas ir šīs sugas vērošana un dabas izzināšana, valsts kasē ieplūst n-tie tūkstoši? Vispirms noskaidro, kas ir eko-tūrisms, un tad kāp tribīnē vai ķeries pie plintes.

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 13:56

»

sajēgu, Kaspar, ka es tev saku!

Savā platībā tu nevarēsi vilkus un lūšus medīt nekad pēc savas patikas. Ja esi mednieks, tad tev tā kā vajadzēja zināt, ka vilki un lūši Eiropā ir aizsardzības statusā. Latvija, starp citu, ja nezini, ir Eiropas Savienības valsts, kura ir uzņēmusies saistības saudzēt savus lielos plēsējus! Un pats lielākais...


Latvija ir uzņēmusies saudzēt nevis audzēt. Monitorings tiek veikts katrā Eiropas savienības valstī, tikai atšķirībā no Latvijas pārējām Eiropas savienības valstīm nav ko medīt, jo tur vilkus un lūšus nokopa līdz minimumam pirms kautkādu tur direktīvu parakstīja, Latvijai nepaveicās, jo ar lielu vilku skaitu iestājās Eiropas savienībā, vajadzēja arī mums vilkus un lūšus samazināt pirmst stājāmies Eiropā, diemžēl pateicoties robežai ar plašo Krieviju par vilku trūkumu mums nebija jāsūdzas.

Atbildēt

turklāt

11.07.2017. 13:56

Latvijā tā slaktēšanas perversija ir sasniegusi tādus apmērus, ka vilkus slaktē 9 mēnešus pēc kārtas (sākot no 15.jūlija), nesaudzējot ne grūsnas vilcenes ne mazuļus!!!! Turklāt piešķir, kā jau te rakstā sacīts, ārzemniekiem kā bonusu galināt mūsu vilkus. Citur Eiropas valstīs šādi "prieki" medniekiem liegti, bet Latvijā, laipni lūgti!

Atbildēt

atbilde Kasparam

11.07.2017. 13:47

»

Kaspars

Nu ļoti atvainojos, ka Tev tā ir pirmā dzirdēšana, bet nu vismaz esi dzirdējis jeb pareizāk sakot lasījis, nākamreiz nevarēsi teikt ka pirmoreiz kautko tādu dzirdi(lasi). Jā protams no tribīnes to neesmu teicis, bet pietiekoši daudz esmu rakstījis. Bet gribu dzirdēt kaut vienu papatotu iemeslu kāpēc...


Tu jautā kāpēc iestājas tieši par vilkiem un lūšiem? Varu tev, medniek un lauksaimniek, atbildēt - tāpēc, ka šie lielie plēsēji ir visā Eiropā aizsargājamas sugas, kuras citas - saprātīgas un civilizētas valstis saudzē, un ne par velti. Mūsu barbaru valstī mednieku lobijs 2002.gadā, pateicoties zinātniekam Ozoliņam (kas taisa šos pētījumus), ir "izcīnijis" mūsu lūšiem un vilkiem tiesības būt izslaktētiem Latvijā. Tāpēc, Kaspar, laiks mainīt šos barbaru tikumus un likumus!

Atbildēt

Kaspars

11.07.2017. 13:35

»

Kasparam

kur Jūs ko esat vairākas reizes teicis? No kādām tribīnēm? Vai Jūsu pieminētajos delfu izzīdumos" esat ko runājis, kas tautai bijis jādzird? Man nav gadījies dzirdēt


Nu ļoti atvainojos, ka Tev tā ir pirmā dzirdēšana, bet nu vismaz esi dzirdējis jeb pareizāk sakot lasījis, nākamreiz nevarēsi teikt ka pirmoreiz kautko tādu dzirdi(lasi). Jā protams no tribīnes to neesmu teicis, bet pietiekoši daudz esmu rakstījis. Bet gribu dzirdēt kaut vienu papatotu iemeslu kāpēc iestājas tieši par vilkiem un lūšiem, tā nav dzīvnieku aizstāvēšana, jo tad medības tiktu pavisam noliegtas, savukārt te tiek malts viss kopā, medības jāaizliedz un mednieku slinkuma dēļ lauksaimniekiem postījumi veidojas, nepostīs laukus cūkas vilki plēsīs lopus, tad sāks bļaut lopkopji un atkal medniekus vainos. Cik labi ka esmu gan lopkopis gan zemnieks gan mednieks, nav jābļauj, pats varu savus sējumus un lopus pasargāt galvenais lai licenzes piešķir.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...