Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ritvars

02.09.2019. 10:10

Šo to jau zinu arī par viņiem.

Atbildēt

Ventspilnieks

01.09.2019. 19:23

Par Voltu vēl daudz ko interesantu varētu uzzināt. Tikai jārok...

Atbildēt

rollis

29.08.2019. 21:21

IUB kalpo sia Arčeram

Atbildēt

Oskars Junkars

29.08.2019. 20:22

»

jojo

Cienījamajam elektriķim būtu jāraksta par to, ko viņš saprot un iepirkumi nav no šīs jomas. Neizlasīju visu marasmu, bet daļu. Šis kungs tik pārgudri apgalvo, ka IUB neko nesaprot no būvniecības speciālistu kvalifikācijas, bet pats pat nemāk saprast, ka iepirkuma nolikumā noteiktās kvalifikācijas prasības...


Jocīgi gan. Arvalstu būvuzņēmējam, pēc pašas IUB mājas lapā publicētā, vispār nav jābūīt ne pašam, un līdz ar to arī nevienam viņa dariniekam, reģistrētam būvkomersantu reģistrā līdz pieteikuma iesniegšanas brīdim konkursam, taču kaut kādā veidā it kā apliecinot savu darbinieku kvalifikāciju, lai iegūtu tiesības slēgt pakalpojumu līgumu. Savukārt pašmāju uzņēmējam šī prasība tiek uzlikta kā obligāta un gandrīz kā vienīgais kvalifikācijas apliecinājums. Atpazīstu šādus komentētājus, un skumji, ja šādi raksta valsts vai pašvaldības amatpersonas. Tām nu gan vajadzētu atturēties no šādām personīgām antipātijām, vēlmes par kaut ko kaut kam ieriebt un tamlīdzīgi.
Konkursa nolikumam nebija nekāda vaina, tikai vajaga ievērot tā garu un loģiku. Vienkārši būt godīgam.

Atbildēt

Oskars

29.08.2019. 15:36

»

Horizonts

Piekrītu viedoklim. Diemžēl iesniedzējam par nolikuma prasībām (to neatbilstību) bija jāvērš uzmanību pasūtītājam vai ar sūdzību IUB līdz piedāvājumu iesniegšanai, līdz ar to pasūtītājam uzvarētāja noteikšana ir jāvērtē peč nolikumā noteiktām prasībām. Tāpat arī IUB izvērtē vai pasūtītājs ir vērtējis...


Man patīk Jūsu čalošana, uzreiz redzams, kādu ļaužu. Tādēļ jau grūst te un tur. Un nav ko raudāt par viesstrādnieku plūdiem valstī un pašu bāliņiem prombraucējiem. Kā no operas "neesmu lasījis vai dzirdējis, bet nepiekrītu". Runa jau nav tikai par vienu tēmu vai kvalifikāciju. Ir jau ir mums problēmas ar kritisko domāšanu. Novēlu pieaugt. Vismaz es neslēpjos zem pseidonīmiem un gaidu, ka arī komentētāji pārvarēs savu gļēvulību.

Atbildēt

Skaisti

29.08.2019. 13:04

AB dzintars

Atbildēt

Horizonts

29.08.2019. 11:48

»

jojo

Cienījamajam elektriķim būtu jāraksta par to, ko viņš saprot un iepirkumi nav no šīs jomas. Neizlasīju visu marasmu, bet daļu. Šis kungs tik pārgudri apgalvo, ka IUB neko nesaprot no būvniecības speciālistu kvalifikācijas, bet pats pat nemāk saprast, ka iepirkuma nolikumā noteiktās kvalifikācijas prasības...


Piekrītu viedoklim. Diemžēl iesniedzējam par nolikuma prasībām (to neatbilstību) bija jāvērš uzmanību pasūtītājam vai ar sūdzību IUB līdz piedāvājumu iesniegšanai, līdz ar to pasūtītājam uzvarētāja noteikšana ir jāvērtē peč nolikumā noteiktām prasībām. Tāpat arī IUB izvērtē vai pasūtītājs ir vērtējis atbilstoši iepirkuma dokumentācijā noteiktajām prasībām.

Atbildēt

Pilsonis

29.08.2019. 11:13

Starpnieku valsts. Vēl jau viss okupācijas gados izveidotais nav izzagts un izpārdots, bet esam jau ļoti ļoti tuvu.
Piemēram, RERE vinnē konkursu, atdod darbus apakšniekam, šis atdod citam apakšniekam, tas savukārt uztaisa vēl mikrouzņēmumu, kurā darbinieki bez nodokļiem pa minimāliem grašiem rukā + savam uzņēmumam nemaksā nodokļus kamēr vids ļauj, tad bankrotē un taisa jaunu uzņēmumu. To kangaru režīms sauc par attīstību, izaugsmi.
Tā var dzīvot kamēr ir ko izpārdot, zemi, mežus, uzņēmumus, un kamēr ir vēl palikuši vērtīgie uzņēmumi, kurus dot ķīlā pret valsts parādiem. Reti kur infrastruktūra ir no jauna uzbūvēta, drīzāk tiek nolietots okupācijas gados izveidotais.
Kā māca vēsture, bauri tiek labi pārmācīti, vienmēr, ko sēsi to pļausi

Atbildēt

nezinītis muļķu zemē

29.08.2019. 08:48

Autors izskatās apmaldījies "trijās priedēs" !
Vispirms apgalvo ka ir ūberkrutais uznēmums ar milzonīgu apgrozījumu un speciālistiem, bet darbu veiksanai plāno nolīgt apkšuzņemēju un pašam nemaz to speciālistu nav !
Nav jau jābrīnās ka tiesvedība pie mums tik lēna un ilgstoša, ja katrs pie pasūtījuma netikušais izvēlas nodarboties ar reālu darbu, bet gan sūdzību rakstīšanu !

Atbildēt

zem naga

28.08.2019. 23:26

Vai V-pils IUB?

Atbildēt

lasītājs

28.08.2019. 23:11

»

jojo

Cienījamajam elektriķim būtu jāraksta par to, ko viņš saprot un iepirkumi nav no šīs jomas. Neizlasīju visu marasmu, bet daļu. Šis kungs tik pārgudri apgalvo, ka IUB neko nesaprot no būvniecības speciālistu kvalifikācijas, bet pats pat nemāk saprast, ka iepirkuma nolikumā noteiktās kvalifikācijas prasības...


Pilnīgi piekrītu. Ja nolikumā rakstīts, ka speciālistam jābūt reģistrētam (kā autors raksta: "Konkursa Nolikums noteica, ka galvenajam būvdarbu vadītājam jābūt reģistrētam Būvkomersantu reģistrā kā SIA „Volts-1” līgumdarbiniekam"), tad nevienam nevajadzētu rasties jautājumam, kurā brīdī prasībai jābūt izpildītai. Ja nolikumā nav atsevišķas atrunas - skaidrs, ka uz piedāvājuma iesniegšanas brīdi.

Atbildēt

Veca info

28.08.2019. 21:24

IUB kalpo Mārim M !!!!!

Atbildēt

jojo

28.08.2019. 20:22

Cienījamajam elektriķim būtu jāraksta par to, ko viņš saprot un iepirkumi nav no šīs jomas. Neizlasīju visu marasmu, bet daļu. Šis kungs tik pārgudri apgalvo, ka IUB neko nesaprot no būvniecības speciālistu kvalifikācijas, bet pats pat nemāk saprast, ka iepirkuma nolikumā noteiktās kvalifikācijas prasības ir pilnīgi kas cits kā speciālista kvalifikācija. Kvalifikācijas prasības ir nosacījumi, pēc kuriem pasūtītājs atlasa, kādi izpildītāji viņam der- lieli, mazi, zili vai zaļi. Bet speciālista kvalifikācija ir viņa izglītība, pieredze utml. Tā ka, ja kungs nesaprot šo lietu, tad visu pārējo pat nav vērts lasīt.

Atbildēt

Wats

28.08.2019. 19:52

Afēra neizdevās, tagad jāparaud mēdijos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...