Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ritvars

02.09.2019. 10:10

Šo to jau zinu arī par viņiem.

Atbildēt

Ventspilnieks

01.09.2019. 19:23

Par Voltu vēl daudz ko interesantu varētu uzzināt. Tikai jārok...

Atbildēt

rollis

29.08.2019. 21:21

IUB kalpo sia Arčeram

Atbildēt

Oskars Junkars

29.08.2019. 20:22

»

jojo

Cienījamajam elektriķim būtu jāraksta par to, ko viņš saprot un iepirkumi nav no šīs jomas. Neizlasīju visu marasmu, bet daļu. Šis kungs tik pārgudri apgalvo, ka IUB neko nesaprot no būvniecības speciālistu kvalifikācijas, bet pats pat nemāk saprast, ka iepirkuma nolikumā noteiktās kvalifikācijas prasības...


Jocīgi gan. Arvalstu būvuzņēmējam, pēc pašas IUB mājas lapā publicētā, vispār nav jābūīt ne pašam, un līdz ar to arī nevienam viņa dariniekam, reģistrētam būvkomersantu reģistrā līdz pieteikuma iesniegšanas brīdim konkursam, taču kaut kādā veidā it kā apliecinot savu darbinieku kvalifikāciju, lai iegūtu tiesības slēgt pakalpojumu līgumu. Savukārt pašmāju uzņēmējam šī prasība tiek uzlikta kā obligāta un gandrīz kā vienīgais kvalifikācijas apliecinājums. Atpazīstu šādus komentētājus, un skumji, ja šādi raksta valsts vai pašvaldības amatpersonas. Tām nu gan vajadzētu atturēties no šādām personīgām antipātijām, vēlmes par kaut ko kaut kam ieriebt un tamlīdzīgi.
Konkursa nolikumam nebija nekāda vaina, tikai vajaga ievērot tā garu un loģiku. Vienkārši būt godīgam.

Atbildēt

Oskars

29.08.2019. 15:36

»

Horizonts

Piekrītu viedoklim. Diemžēl iesniedzējam par nolikuma prasībām (to neatbilstību) bija jāvērš uzmanību pasūtītājam vai ar sūdzību IUB līdz piedāvājumu iesniegšanai, līdz ar to pasūtītājam uzvarētāja noteikšana ir jāvērtē peč nolikumā noteiktām prasībām. Tāpat arī IUB izvērtē vai pasūtītājs ir vērtējis...


Man patīk Jūsu čalošana, uzreiz redzams, kādu ļaužu. Tādēļ jau grūst te un tur. Un nav ko raudāt par viesstrādnieku plūdiem valstī un pašu bāliņiem prombraucējiem. Kā no operas "neesmu lasījis vai dzirdējis, bet nepiekrītu". Runa jau nav tikai par vienu tēmu vai kvalifikāciju. Ir jau ir mums problēmas ar kritisko domāšanu. Novēlu pieaugt. Vismaz es neslēpjos zem pseidonīmiem un gaidu, ka arī komentētāji pārvarēs savu gļēvulību.

Atbildēt

Skaisti

29.08.2019. 13:04

AB dzintars

Atbildēt

Horizonts

29.08.2019. 11:48

»

jojo

Cienījamajam elektriķim būtu jāraksta par to, ko viņš saprot un iepirkumi nav no šīs jomas. Neizlasīju visu marasmu, bet daļu. Šis kungs tik pārgudri apgalvo, ka IUB neko nesaprot no būvniecības speciālistu kvalifikācijas, bet pats pat nemāk saprast, ka iepirkuma nolikumā noteiktās kvalifikācijas prasības...


Piekrītu viedoklim. Diemžēl iesniedzējam par nolikuma prasībām (to neatbilstību) bija jāvērš uzmanību pasūtītājam vai ar sūdzību IUB līdz piedāvājumu iesniegšanai, līdz ar to pasūtītājam uzvarētāja noteikšana ir jāvērtē peč nolikumā noteiktām prasībām. Tāpat arī IUB izvērtē vai pasūtītājs ir vērtējis atbilstoši iepirkuma dokumentācijā noteiktajām prasībām.

Atbildēt

Pilsonis

29.08.2019. 11:13

Starpnieku valsts. Vēl jau viss okupācijas gados izveidotais nav izzagts un izpārdots, bet esam jau ļoti ļoti tuvu.
Piemēram, RERE vinnē konkursu, atdod darbus apakšniekam, šis atdod citam apakšniekam, tas savukārt uztaisa vēl mikrouzņēmumu, kurā darbinieki bez nodokļiem pa minimāliem grašiem rukā + savam uzņēmumam nemaksā nodokļus kamēr vids ļauj, tad bankrotē un taisa jaunu uzņēmumu. To kangaru režīms sauc par attīstību, izaugsmi.
Tā var dzīvot kamēr ir ko izpārdot, zemi, mežus, uzņēmumus, un kamēr ir vēl palikuši vērtīgie uzņēmumi, kurus dot ķīlā pret valsts parādiem. Reti kur infrastruktūra ir no jauna uzbūvēta, drīzāk tiek nolietots okupācijas gados izveidotais.
Kā māca vēsture, bauri tiek labi pārmācīti, vienmēr, ko sēsi to pļausi

Atbildēt

nezinītis muļķu zemē

29.08.2019. 08:48

Autors izskatās apmaldījies "trijās priedēs" !
Vispirms apgalvo ka ir ūberkrutais uznēmums ar milzonīgu apgrozījumu un speciālistiem, bet darbu veiksanai plāno nolīgt apkšuzņemēju un pašam nemaz to speciālistu nav !
Nav jau jābrīnās ka tiesvedība pie mums tik lēna un ilgstoša, ja katrs pie pasūtījuma netikušais izvēlas nodarboties ar reālu darbu, bet gan sūdzību rakstīšanu !

Atbildēt

zem naga

28.08.2019. 23:26

Vai V-pils IUB?

Atbildēt

lasītājs

28.08.2019. 23:11

»

jojo

Cienījamajam elektriķim būtu jāraksta par to, ko viņš saprot un iepirkumi nav no šīs jomas. Neizlasīju visu marasmu, bet daļu. Šis kungs tik pārgudri apgalvo, ka IUB neko nesaprot no būvniecības speciālistu kvalifikācijas, bet pats pat nemāk saprast, ka iepirkuma nolikumā noteiktās kvalifikācijas prasības...


Pilnīgi piekrītu. Ja nolikumā rakstīts, ka speciālistam jābūt reģistrētam (kā autors raksta: "Konkursa Nolikums noteica, ka galvenajam būvdarbu vadītājam jābūt reģistrētam Būvkomersantu reģistrā kā SIA „Volts-1” līgumdarbiniekam"), tad nevienam nevajadzētu rasties jautājumam, kurā brīdī prasībai jābūt izpildītai. Ja nolikumā nav atsevišķas atrunas - skaidrs, ka uz piedāvājuma iesniegšanas brīdi.

Atbildēt

Veca info

28.08.2019. 21:24

IUB kalpo Mārim M !!!!!

Atbildēt

jojo

28.08.2019. 20:22

Cienījamajam elektriķim būtu jāraksta par to, ko viņš saprot un iepirkumi nav no šīs jomas. Neizlasīju visu marasmu, bet daļu. Šis kungs tik pārgudri apgalvo, ka IUB neko nesaprot no būvniecības speciālistu kvalifikācijas, bet pats pat nemāk saprast, ka iepirkuma nolikumā noteiktās kvalifikācijas prasības ir pilnīgi kas cits kā speciālista kvalifikācija. Kvalifikācijas prasības ir nosacījumi, pēc kuriem pasūtītājs atlasa, kādi izpildītāji viņam der- lieli, mazi, zili vai zaļi. Bet speciālista kvalifikācija ir viņa izglītība, pieredze utml. Tā ka, ja kungs nesaprot šo lietu, tad visu pārējo pat nav vērts lasīt.

Atbildēt

Wats

28.08.2019. 19:52

Afēra neizdevās, tagad jāparaud mēdijos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...