Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ROFLMAO

16.05.2020. 14:07

Mans fantastisko prognožu tops:

5. ASV: Prezidents Baidens nomirs no prieka un vecuma pēc inaugurācijas.

4. Apvienotā karaliste izjuks. Īrija apvienosies, princis Čārlzs kļūs par Velsas karali, bet Skotijas republika okupēs Anglijas ziemeļus.

3. Zviedrija atkal kļūs par lielvalsti, dosies palīgā Ukrainai un atriebsies Krievijai par Poltavas kauju.

2. Ķīna iegādāsies Gibraltāru un Kaļiņingradas apgabalu, un tā kļūs par Eiropas valsti.

1. PATS NETICAMĀKAIS!!!
Latvijas Saeima labos Satversmes kļūdas un ieviesīs mažoritāro vēlēšanu sistēmu un deputātu atbildību...

Atbildēt

dakteris

14.05.2020. 08:28

Take your meds, schizo.

Atbildēt

eeeee

13.05.2020. 12:40

bet citplanētieši! kur palika citplanētieši????!!!!!!!

Atbildēt

Blondīne

13.05.2020. 08:16

Cilvēk, ārstējies.

Atbildēt

Es

12.05.2020. 10:19

Vienas vienīgas spekulācijas un blēņas.

Atbildēt

Tu

11.05.2020. 16:46

»

Дебил

Cyril


Cūka!

Atbildēt

lol

11.05.2020. 16:42

»

lauķis

Man ir pamatotas aizdomas ka šis ir viens no visuzjautrinošākajiem skribelējumiem


Nē, kādreiz bija tāds abovetopsecret.com, kur varēja izlasīt daudz aizraujošākus pastāstus. Visas šīs pravietojumu lapas piedzīvoja krahu līdz ar to, ka ne 2000, ne 2012 nekāda pasaules gala nebija... pietrūka tikai masveida pašnāvības no tiem, kas bija vīlušies, ka dzīve turpinās.

Šis ne tuvu nevelk līdz tam līmenim - traucē tas, ka nevar saprast vai autors uzstājas kā pravietojoša jaunava sengrieķu templī(jaunava viņa visticamāk, ka nebija, jo to katru nakti varoja priesteri) vai arī tas ir kaut kāds dikti haotisks pravietojumu apkopojums.

Izskatās, ka simts komentārus kā reiz šis gabals sasniegs - īpaši pietiek.com

Atbildēt

to hi hi

10.05.2020. 16:28

»

hi hi

zinu zinu,tu no tās 17 gada boļševiku glābēju latvuviešu strēļku ataudzes,nekas tev neatleca pastalniek,pielīdi sorosam un tas tevi vispār par pajolu uztaisīja,smmiiiīnu


Par to, ko krievi pastrādāja Latvijā 1905. gadā, normāli būtu, ja strēlnieki pēdējo krievu būtu noslīcinājuši Japāņu jūrā, bet, atgriežoties mājās pa ceļam aplekuši visas Agafjas, Matrjonnas, Fevroņijas un Jevlampijas.
Интересно сколько забуханых папедобесов выпало вчера из балкона вместе с портретом деда? Или эта информация будет скрываться как важная духовная скрепа? !

Atbildēt

Uldis

10.05.2020. 13:42

»

to Yes

Krievu bidļjaķinai Yellowstone aktivizējas jau 5000 gadu tikai nekā nevar aktivizēties. Piedošanu, krievu bidļjaķinai pašai nav pat 350 gadus vēstures. Bijāt tikai starpetniska pravoslavnutizēta vergu varza, ko visi drāza dirsā


"bidļjaķina" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi koprofili homo pederastus sūdabrāļu vergu varza, ko visi drāza dirsā, kā tu.

Atbildēt

to hi hi

10.05.2020. 13:23

»

hi hi

janki domāšana bērna līmenī,kretīns uz kretīna,tikai mācēja iebrukušie barbari (pasaules mēsli) izšaut neapbruņotu indiāņu nāciju,saveda vergus,skaitās geģemons----reģionāla kontinenta valstiņa


Krievu sadisti un pida-rasi ir iznīcinājuši simtiem tautu, bet mazās tautas atstājuši uz iznīcības sliekšņa. Katrs pakaļā drāzts krievs, staļiniskais izdzimtenis, būtu laimīgs dzīvot indiāņu rezervātā un saņemt no valdības vairāk kā 1000 dolāru mēnesī ne par ko. Tagad bezsmadzeņu dzimtcilvēki bez kapeikas kabatā spiesti sēdēt arestā savos mājoklīšos un ēst tikai to, ko pasniedz no TV ekrāna.
Jūsu stāvoklis šodien ir nesalīdzināmi nožēlojamāks, nekā indiāņu, ‎Buffalo Bill laikos, jo viņi atšķirībā no jums, pilnībā pakļautiem lopiem, vismaz pretojās.

Atbildēt

Hmm

10.05.2020. 10:37

"Čekistu un komunistu vairs nebūs".Paliks tikai nacionālsociālisti?

Atbildēt

hi hi

10.05.2020. 10:20

»

Tik

tālu "patriotiskajam garam"gara lidojums nesniedzas.Tikai idiotam pilnīgam varētu likties, ka amerikāņu valdība sūtītu 2 algotņus gāzt Manduro. Loģiskā domāšana attīstīta Čapajeva un Petjkas līmenī


janki domāšana bērna līmenī,kretīns uz kretīna,tikai mācēja iebrukušie barbari (pasaules mēsli) izšaut neapbruņotu indiāņu nāciju,saveda vergus,skaitās geģemons----reģionāla kontinenta valstiņa.

Atbildēt

Patriotiskais gars

10.05.2020. 09:57

»

Tik

tālu "patriotiskajam garam"gara lidojums nesniedzas.Tikai idiotam pilnīgam varētu likties, ka amerikāņu valdība sūtītu 2 algotņus gāzt Manduro. Loģiskā domāšana attīstīta Čapajeva un Petjkas līmenī


Sakarā ar janki algotņu bandītisku iebrukumu Bolivāra Republikā VENECUĒLA tika uz viņpasauli aizsūtīti astoņi tēvoča sema algotņi,sagūstīti divi un tie ir janki,kuri tiks TIESĀTI.Kopā aizturēti 34 teroristi un atbalstītāji.janki samozvanecs guaido jau aizbēdzis pie saviem drauģeļiem.NO PASARAN!VENECUĒLA FPREVER!

Atbildēt

Kas vedina domāt, ka ar “C19 pandēmiju” tiek plānota globāla ciparizēta civilizācijas koncentrācijas nometne?

10.05.2020. 00:06

»

Visa patiesība par C19

Zviedrijas likumdošana nepieļauj valdībai izsludināt pandēmiju bez Zviedrijas ekspertu padomes slēdziena. Zviedrijas ekspertu padome neuzskata, ka C19 ir iemesls pilnīgai izolācijai, bet attiecas uz noteiktu kategoriju cilvēkiem - no 65 plus gadu veciem. Tiem, kam ir hroniskas saslimšanas un citi riski...
Kas vedina domāt, ka ar “C19 pandēmiju” tiek plānota globāla ciparizēta civilizācijas koncentrācijas nometne?1. Apple Inc. , kas ir ASV daudznacionāla korporācija, kas izstrādā un pārdod sadzīves elektroniku, datoru programmatūras un personālos datorus un Google Inc., kas ir ASV akciju sabiedrība, kura izstrādāja Interneta meklētājprogrammu Google Search, 2019. gadā uzņēmumā strādāja 114 096 darbinieki un tas bāzējas Sanfrancisko piepilsētā Mauntinvjū noslēdza līgumu sadarbībai, lai izstrādātu programu kopējai personu izsekošanai internetā, identificējot visu personu visus kontaktus, lai it kā noteiktu infekcijas C19 globālos izplatīšanās ceļus. Ķīnā šī sistēma jau ir izstrādāta un ieviesta sociālo reitingu aģentūras vajadzībām, daļēji ar Ķīnas palīdzību arī Maskavā un Kazaņā.

2. Beļģijā jau ir izstrādāti kvantu čipi un šodien aprobēti Āfrikā un ASV, katras personas Identifikators dos iespēju valsts iestādēm īsā laikā noteikt visu par personu un tās konkrētā brīža atrašanās vietu, ko Latvijā pandēmijas laikā realizēja caur 5G tīkliem, uzliekot personai 3000 € sodu par pašizolēšanās neievērošanu.

3. Slepeni notiek pārrunas par globālās likumdošanas izmaiņām, lai ierobežotu tiesības tiem, kas nav vakcinēti pret C19, vakcīnēšanu sasaistot ar nanočipa ievadīšanu.

4. Dānijā jau ar likumu noteikta obligāta vakcinācija pret C19.

5. ES likumdevēji izskata vajadzību pēc izziņas par vakcinācijas esamību pret C19 visiem ieceļotājiem ES zonā.

6. Kopēju nodokļu maksātāju reģistru plāno papildināt ar visu katras valsts personu reģistrāciju.

7. Cilvēktiesībās starptautiskā vakcinācijas organizācija ieviesusi tiesības uz ID ar visu pieejamo informāciju par personu. Šo informāciju tiesīgs personīgi lietot būs tikai pati persona personas datu aizsardzības nolūkos. Tomēr valsts iestādēm kontroles nolūkos būs pieejama visa katras personas ID pilna informācija.

8. Līdz 2025. gadam uzdots visām valstīm ieviest 5G globālo pārklājumu, caur kuru paredzēts kontrolēt visus čipizētos cilvēkus sociālo reitingu uzskaitei.


9. Izraēlā jau saražoti droni, kas, vadoties pēc čipiem caur 5G pārklājumu, var izpildīt policijas uzdevumus personu atrašanā.

Atbildēt

Ooo

09.05.2020. 23:27

Izskatās ka utors smēķē ne tikai zāli bet ar dažādiem pulveriem.
Pārmaiņas protams būs. Partiju visdrīzāk nebūs. Pārsvarā ap 80% no uzrakstīta ir totāls murgs.
Ir zināmie loģiskie fakti, bet pārējais ir autora halucinācijas...

Atbildēt

to Hihi

09.05.2020. 21:03

»

Hihi

Cik tad tavai anerikāņu tautai vēsture


ASV nācijai, kas sastāv no daudzām civilizētām tautām būs kādi 500 gadi, un daudzi amerikāņi ir saglabājuši savas valodas un ierašas, bet jums, smirdīgiem vergiem, viss ir atņemts, gan saknes gan valoda.

Atbildēt

Visa patiesība par C19

09.05.2020. 16:44

Zviedrijas likumdošana nepieļauj valdībai izsludināt pandēmiju bez Zviedrijas ekspertu padomes slēdziena. Zviedrijas ekspertu padome neuzskata, ka C19 ir iemesls pilnīgai izolācijai, bet attiecas uz noteiktu kategoriju cilvēkiem - no 65 plus gadu veciem. Tiem, kam ir hroniskas saslimšanas un citi riski. Valsts uzskata, ka katram pašam jāizvēlas sava uzvedība. Visa informācija pieejama internetā. Zviedrijas epidemiologi atzīst, ka nav iespējams nesaslimt ar C19, tāpēc ieviest represijas, karantīnu, pašizolāciju ir valsts totalitārisma izpausme. Zviedrijas ekspertu padome uzskata, ka valstis, kas ievieš karantīnu, C19 izplatību paildzina laikā, gatavojoties jaunam C19 inficēšanās vilnim rudenī. Apturot plānveida medicīnas palīdzību sakarā ar ieviesto karantīnu un pašizolēšanos ir noziedzīgas darbības pret personām, kurām liegtas plānveida operācijas un tml.

Zviedrijā nav noteikta kopēja testēša uz C19. Ātrai palīdzībai jāzvana, ja vien sajūt visiem zināmos C19 simptomus. Zviedrija atkal saglabājusi neitralitāti kā 2PK laikā. Zviedrija rekomendē personām ar 65 un plus gadiem izvairīties no masu pasākumiem.

Vai var būt tā, ka visi pārslimos, visiem būs antivielas un C19 apstāsies? Kopējas statistikas nav ne par inficētajiem ar C19, ne pārcietušajiem infekciju.

Kādam 48. g. v. vīrietim Zviedrijā atzina, ka nomiris no C19, bet vēlāk atklājās, ka cilvēks nomiris no infarkta, jo ilgstoši bijusi paaugstināta tromboze. Zviedrijas statistika tomēr atzīst, ka slimniekam C19 ir bijis nāves iemesls. Valsts atbalsts pandēmijas laikā ir spekulatīvs, koruptīvs un vairāk noder korporatīvajam valsts modelim - jo slimnīca atzīs vairāk mirušo no C19, jo lielāku atbalstu saņem no valsts.

Ar testiem noteikt C19 praktiski nevar, ko atzīst Zviedrijas ekspertu padome, vienīgi laboratorijas analīžu ceļā.

Tomēr labāk pusotra metra citam no cita, nevis pusotra metra zem zemes.

Pats galvenais, ka Zviedrijas valsts lēmumi ir saprātīgi un nav vērsti uz ekonomikas sagraušanu, jo jebkurā gadījumā noteicošā ir inficēto cilvēku imunitāte.

Kam izdevīga pandēmija?

Mans uzskats, ka nejauši C19 pandēmija nav notikusi. Ne visas valstis un ne visi uzskata, ka C19 pandēmijai jākļūst par diversijas ieroci ekonomiku sagraušanai. Vai ciparu koncentrācijas nometne, cilvēku čipizācija būs pandēmijas mērķis, mēs nezinām.

Cenu, ko maksā Latvijas 4. maija korporācija ar karantīnas ieviešanu ir nesamērīgi augsta pret valsts ārējo parādu, to palielinot par 4. miljardiem euro.

Atbildēt

Tik

09.05.2020. 13:23

»

plāprātiņam

Tikai pavisam debilam krievu deģenerātam, ko vecāki bērnībā seksuāli izmantojuši un dauzījuši ar galvu pret radiatoriem, varētu ienākt prātā, ka ASV izsēdinātu Venecuēlā desantu ar 8 kaujiniekiem, ja viņu rīcībā ir tūkstošiem dronu, kas Putina draudziņa, autobusa šofera Maduro, armiju stundas laikā ...


tālu "patriotiskajam garam"gara lidojums nesniedzas.Tikai idiotam pilnīgam varētu likties, ka amerikāņu valdība sūtītu 2 algotņus gāzt Manduro. Loģiskā domāšana attīstīta Čapajeva un Petjkas līmenī.

Atbildēt

Z

09.05.2020. 10:36

Ko šis debiloīds sapīpējies? Un ko sapīpējies Pietiek, kurš publicē šī debiloīda murgojumu?

Atbildēt

to Yes

08.05.2020. 19:12

»

Yes

Jā, ar šiem tuvākā laikā būs cauri. Izskatās, ka Yellowstone aktivizējas pēdējo 5 gadu laikā, pasralas pazaudēs savu lielo brāli


Krievu bidļjaķinai Yellowstone aktivizējas jau 5000 gadu tikai nekā nevar aktivizēties. Piedošanu, krievu bidļjaķinai pašai nav pat 350 gadus vēstures. Bijāt tikai starpetniska pravoslavnutizēta vergu varza, ko visi drāza dirsā.

Atbildēt

plāprātiņam

08.05.2020. 19:07

»

Patriotiskais gars

Baigais cepiens krita tēvoča sema bandītiem-algotņiem,kuri mēģināja iebrukt VENECUĒLĀ š.g. 3 maijā.Astoņi bandīti nošauti,divi tikuši sagūstīti,pie tam īsteņi janki.MALACIS MADURO


Tikai pavisam debilam krievu deģenerātam, ko vecāki bērnībā seksuāli izmantojuši un dauzījuši ar galvu pret radiatoriem, varētu ienākt prātā, ka ASV izsēdinātu Venecuēlā desantu ar 8 kaujiniekiem, ja viņu rīcībā ir tūkstošiem dronu, kas Putina draudziņa, autobusa šofera Maduro, armiju stundas laikā padarītu par nebijušu un to izdarīs, kad pienāks laiks. Vai "Сливной Бачок Скoбеева" tā var izdrāzt smadzenes, ka neienāk prātā, ka tās bija Maduro narkobandas dalībnieku razborkas?Atbildēt

Putns, kurš parakstījis līgumu ar Izraēlu

08.05.2020. 17:07

»

Fakti, ko noklusē

9. maija parādi Maskavā atcēla, jo bija plānots valsts apvērsums, atjaunojot PSRS laiku Krieviju. Laikus sazvērestība tika atklāta


pēc tam, kad atklāja savērestību, bet represijas neuzsāka, lai neaktivizētu sazvērestību uz darbību, tup savā bunkurā pielaidis bikses.

Atbildēt

Fakti, ko noklusē

08.05.2020. 17:04

»

to tovaričķ 3,07 rub.

Paklausies Leon Weinstein - YouTube un redzēsi citu ASV. 9. maija svinēšana nebūs neaktuāla, bet tiks bargi sodīta par staļinisma un krievu un ASV cionistu sarīkotā imperiālistiskā WWII slavināšanu


9. maija parādi Maskavā atcēla, jo bija plānots valsts apvērsums, atjaunojot PSRS laiku Krieviju. Laikus sazvērestība tika atklāta.

Atbildēt

Cyril

08.05.2020. 15:56

Дебил

Atbildēt

jebaģajs

08.05.2020. 15:28

Sliktas kvalitātes alkohols un matrača vates pīpēšana var nodarīt lielu postu.

Par bankām visumā piekrītu-absolūti nevajadzīga chuiņa.

Atbildēt

Andris

08.05.2020. 15:27

»

Ne viss ir tā, kā izskatās

ASVir deģenerējusies, sākot ar 1950. gadu, amerikāņu civilizācija bija augšā. Kopš tā laika un 1972. gada, kad USD noņēma zelta bremzes, ASV ir defoltā, bet amefikāņi rij depresantus tonnām. Viss beidzies, nekādu vesternu. Kad izsludināja pandēmiju, pie ieroču veikaliem ASV bija rindas. Kolīdz to kostatēja...


biju cerējis uz vesternu.. Sen apakaļ liku uz sociāldemokrātiem, pieslējos, atbalstīju, neko nepanācām, uz 13. uzlikām citu shēmu, pats mārupē likos pie progresīvajiem, Arni aizsūtījām pie Kaimiņa.. tur ar nodevības, uzmešanas .. tagad uz Rīgas vēlēšanām liekam, progrsīvos paņēma doļā pie Pūces-Jaunupa..kumosi Rīgas brīvosta, Rīgas meži

Atbildēt

Patriotiskais gars

08.05.2020. 14:58

»

to kaķa draudi

Kā turku droni izrēķinājās ar krievu sadistiem un pederastiem Sīrijā un Lībijā, negaidīja neviens. Katrs līdz šim uzskatīja, ka labākie droni ir ASV un Izraēlai, kuriem tagad nāksies rūpīgi piestrādāt pie tehnoloģijām, lai nepaliktu kaunā. Galvenais, ka ir izveidojusies koalīcija: ASV, Izraēla, arābi...


Baigais cepiens krita tēvoča sema bandītiem-algotņiem,kuri mēģināja iebrukt VENECUĒLĀ š.g. 3 maijā.Astoņi bandīti nošauti,divi tikuši sagūstīti,pie tam īsteņi janki.MALACIS MADURO!

Atbildēt

to kaķa draudi

08.05.2020. 14:35

»

kaķa smiekli

Tak neņemiet par pilnu šitos pilnmēness murgus. Savulaik viņš portālā delfi tāpat murgoja, jau uzrakstīju piemēru


Kā turku droni izrēķinājās ar krievu sadistiem un pederastiem Sīrijā un Lībijā, negaidīja neviens. Katrs līdz šim uzskatīja, ka labākie droni ir ASV un Izraēlai, kuriem tagad nāksies rūpīgi piestrādāt pie tehnoloģijām, lai nepaliktu kaunā. Galvenais, ka ir izveidojusies koalīcija: ASV, Izraēla, arābi - sunnīti un Turcija pret dohoģjagām: bankrotējušiem un morāli nomāktiem krieviem un Irānas lupatgalvām un jau faktiski beigtām Asada un Kaftara bandu paliekām.

Atbildēt

to tovaričķ 3,07 rub.

08.05.2020. 14:26

»

Biedri!

Tuvojas 9. maijs. Esmu dzimis 1960. gadā. Mani svētki ir par trīs nulle septiņi rubļi. Tā bija laba vodka. Kamēr filma pušu. Nav salīdzināma ar Holivudas produkciju. Svētki bija no Vladivastokas līdz Ļeņingradai...


Paklausies Leon Weinstein - YouTube un redzēsi citu ASV. 9. maija svinēšana nebūs neaktuāla, bet tiks bargi sodīta par staļinisma un krievu un ASV cionistu sarīkotā imperiālistiskā WWII slavināšanu

Atbildēt

autoram

08.05.2020. 14:13

Krievijas imperasķijas, vai Huilostānas vietā nebūs agrāra valsts, teritorija tiks taisnīgi sadalīta etniskās robežās. Maskava būs vieta, kur krustosies civilizētu tjurku, slāvu, som-ugru un baltu tautu robežas, kā bija pirms Ivana Bargā, bet pašu pederastijas un sadisma citadeli nojauks, vai tur tiks izveidots Freistadt pēc Rietumberlīnes parauga un NATO pārvaldē, bez kādiem tur demokrātijas simptomiem, jo tā ir vieta, no kurienes nācis 95% pasaules ļaunuma. Vēl ir variants, ka tur apkārt uzceļ augstu žogu un tur nometina visas pasaules lielākos noziedzniekus, kā filmā "Escape from New York"

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā izskatās

08.05.2020. 14:09

»

aga

Andris Zariņš...


ASVir deģenerējusies, sākot ar 1950. gadu, amerikāņu civilizācija bija augšā. Kopš tā laika un 1972. gada, kad USD noņēma zelta bremzes, ASV ir defoltā, bet amefikāņi rij depresantus tonnām. Viss beidzies, nekādu vesternu. Kad izsludināja pandēmiju, pie ieroču veikaliem ASV bija rindas. Kolīdz to kostatēja, ieročus un municiju aizliedza tirgot.

Tu būsi bruņojies lūdz zobiem, gaidot ienaidnieku, no trauksmes zaudēsi saprašanu. Nevar dzīvot sabiedrībā un būt nošķirtam no tās. Ja gribēsi iekļauties - braukt ar auto, ieroču turēšanas atļauja utt. tev būs jāvalcinējas un tevi čipos labprātigi. Vai ļausies? Neviens tev negarantē, vai ar vakcīnu tevi nenoindēs. Neviens! Valsts vispār ne par ko neatbid. Nule iepirka testus uz covid par aizņemtu naudu ar valdības lēmumu no ASV, kas ražoti Ķīnā bez ES sertifikāta un reģistra. UK The Daily Telgrafh rakstīja, ka atklāts, ka testi satur covid infekciju, bet UK valdība nereaģēja. Arī Latvijā ar šiem testiem, kuri var saturēt velns zina ko, mūs var saindēt un nogalināt. Es neticu šai valstij, jo tā dzīvo uz parāda un darīs visu, ko teiks naudas aizdevēji.

Atbildēt

Fenikss

08.05.2020. 13:54

»

aga

Andris Zariņš...


25metri??? Atradis, ko plātīties. Klauns, ne šāvējs, laikam kārtējais Rinkija favorīts, kopš tas par valsts sekretāru AM strādāja. Aizmirsi pateikt, ka segas noteikti uz tausti vari iekš očko arī trāpīt

Atbildēt

aga

08.05.2020. 13:36

Andris Zariņš
03.02.2015. 23:44
Par īsstobru... Es protams divās armijās esmu atšāvies tā ka maz neliekas..Pēdējie treniņi ar īsstobru man ir bijuši pirms padsmit gadiem. Decembrī Taizemē aizvilkos uz šautuvi. Tur sešus galvas izmēra metā "pļentakus" sašāvu vienā ritmā no 25 metru distances un septīto iesūtīju standarta figūrai kaklā! Šautuves instruktors klusējot pacēla īkšķi.... (kas nezin, kakls ir vienīgā neaizsargātā vieta tiem kas bruņuvestēs un nopietnajās kaskās...)
Tāpēc mana pārliecība ir ---- max liberāla īsstobru iegūšanas procedūra! Kā teica klasiķi- Tikai misters Kolts padarīja cilvēkus īsteni vienlīdzīgus!!!! :D

Atbildēt

Jānis

08.05.2020. 13:14

Tā saucamam raksta autoram galvā sakāpis urīns.Viņam derētu parādities psihiatram.Viedoklis naida iespaidā pret Krieviju automātiski top par propogandas rakstu.Atspēkot to ar cilvēciskiem faktiem ,argumentiem,vēsturi un citiem pieradījumie,uzskatu par nevajadzīgu.

Atbildēt

?

08.05.2020. 12:30

Nez kur pilnmēness laikā vilku mareks pazudis, ka nav neko samurgojis?

Atbildēt

Cyril

08.05.2020. 12:16

Урод

Atbildēt

jaajaa

08.05.2020. 11:24

»

zustimmen

Arnis Puksts: Biedriba Medniekiem.lv...


...nu nezinu...es domāju, ka tieši apziņa par to, ka arī otrs šaus, tāda tipa valstīs kā ASV ir miera garants...saskaita stobrus abās pusēs un vājākais "iet mierīgi mājās"...tieši tā jau arī ir "vairākuma demokrātija"...bet par to, ka pie mums tas tiek aizmirsts, un tāpēc arī valda visatļautība - piekrītu...un nevērtē Eiropu par zemu...vienā vārdā "nē" bēgļiem pateica...visiem - Donaldam, Erdoganam, Volodjam, Sji utt. žoklis atkārās...bet tagad būs tā...:)

Atbildēt

zustimmen

08.05.2020. 10:44

»

jaajaa

…:D...tieši tā...autoram vajag scenārijus fantastikas filmām rakstīt sākt..."Jau vasarā redzēsim nemierus Vācijā, Spānijā."...gaidām...varbūt jauns "Nostradams" mums


Arnis Puksts: Biedriba Medniekiem.lv
04.02.2015. 11:18
Tas, ka te dažiem ir viedoklis, ka stobru ikdienā nevajag...pagaidiet mazliet cienītie, un tad jau paši sapratīsiet.. Civilizāciju karš Eiropā drīz ies vaļā uz pilnu klapi. Karš bez frontes līnijas. Latvijā svešo vēl ir maz. Bet diez vai pavisam izvairīsimies no auglīšiem - pagaidām tie vēl ir tikai ziediņi.
Diemžēl rakstīt padziļinātās detaļās nav politkorekti, bet to, ka būs klope - tas ir kā aksioma.

Atbildēt

Garāmatkal!

08.05.2020. 10:37

»

Blondīne

Es gan teiktu, ka neatkarīgi no Fursova, Katasonova u.c teiktā, objektivitāte ir tāda, ka pasaule mainās un mainīsies...


Kremļa trollene baltās zeķbiksēs, plintniece?

Katasonovs iet savu neatkarīgu ceļu, maļ savu maļamo, vadoties no ekonomikas likumsakarībām, kas paredz ASV defoltu un ka Tramps ievests par prezidentu, lai to realizētu. Kā tas beigsies, Katasonovam daudz versiju.

Fursova tēvs bija čekists un Fursovs ādas jupķī proponē, ka strādā cara vajadzībām, ja tāds uzradtos.

Solovejs laipo starp Kremli un biznesmeņiem. Neparedzams.

Patērējošā jaunatne radusies pati Rietumu “Romas impērijas beigu posmā - pilnīgā deģenerācijā un sabrukumā. Bet nekas nav tik stabils, kā pagaidām. Cilvēku un preču, naudas pārprodukcija rada problēmas visai pasaulei. Kopš 1950. g. Romas klubs realizē iedzīvotāju skaita samazināšanu. Ar covid-19 cilvēktiesību ierobežošanu tas var izdoties. Iebaidot sabiedrību ar administratīviem sodiem, izsniedzot pabalstus, kuri jānotērē, palīdzot liekajiem deģenerēties ātrāk.

Daudz ir lieko. Tas ir normāli. Atlanti iztaisno plecus.

Atbildēt

Blondīne

08.05.2020. 10:13

»

Dollārs Franklins

Mh, kaut kur dzirdēts teksts no Krievijas. Youtube kaut ko līdzīgu vismaz raksta sākums ir gandrīz copy paste no Fursova un Katasonova un vēl daži no deņ tv (день тв) regulārajiem viesiem un viņu lekcijām un uztāšanās. Davids Aiks kaut ko līdzīgu runā, Pāris ģenerāļi par krieviju runā kaut ko līdzīgu...


Es gan teiktu, ka neatkarīgi no Fursova, Katasonova u.c teiktā, objektivitāte ir tāda, ka pasaule mainās un mainīsies.
Taču piekrītot Jūsu pēdējam teikuman , ka "Ir tikai viens liels negatīvs process!! Šo pēdējo 30 gadu laikā irnotikusi vispasaules jaunās paaudzes noformatēšana par patērētājiem nevis ražotājiem un radītājuem. Patērētāju kultūra neprot domāt kritiski." un tieši tas rada bažas, ka rezultāts varētu būt bēdīgs , nevis kā rakstiņa autoram naivumā šķiet, ka uzvarēs labais Nezinītis Saules pilsētā.

Atbildēt

tā ir, troļļus mīl

08.05.2020. 08:51

arī arhub. ru sekss sludinājumus, kāpēc man būtu jāzin par ru porolona dupšiem......................

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...