Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kam tūlīt piederēs partija

Pietiek lasītājs
08.12.2020.
Komentāri (51)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HOPE

12.12.2020. 20:58

Everybody can earn upto $ 15k every month from home by working online. I have received $ 17294 last month by doing this easy and simple job online from home. Its an easy and simple job to do online and even a little child can do this job from home. Everybody can get this job now by just copy this site in browser and then follow the instruction to get starte_d _........ ??? www.earn75.com

Atbildēt

Traktors

10.12.2020. 09:26

Zaļais pūķis un Atis Zakatistovs ir raksta autori. Tipiska rīcība dzīvnieku pasaulei - tikko kāds svešs radījums sāk grābstīties pie tavām, Ati, testikulām (vai uz kā tu tur sēdi), tā apdraudētais lopiņš sāk izdalīt un šļākt visu no sevis ārā - kam ir inde, citam tikai kakas. Atis pieder pie otrajiem, pilnībā, viss ir tikai kakas.

Atbildēt

APRUPETAJS

09.12.2020. 16:37

TAISNIBA TAIZELIM. VSAC ZEMGALE VADITAJS KEISS TIK IZSKERZ NODOKLU MAKSTAJU NAUDU ,UN APKRAPJ DARBINIEKUS,TOTIES ALGA PAR TO 2600 EUR. VAI VSAC ZEMGALE FILIALES VADITAJA S B IR BIJUSI KADREIZ DARBA SKAIDRA PRATA??? KUR SKATAS LM MINISTRE ,PETRAVICA? SKATAS UZ MAJU 200 TUKSTOSI ERU. TADI IEREDNI IR NOZIEDZNIEKI .PRET VALSTI ,UN TAUTU.

Atbildēt

nobēdājies vēlētājs

09.12.2020. 15:48

Kā māca NA Dzintars,vēlētāji paši vainīgi.Būtu mēs divtik nobalsojuši par KPV,tad ne tikai Gobzemam būtu māja par 250 tūkstošiem,bet var būt arī šim komediantam.

Atbildēt

atkārtoju

09.12.2020. 13:49

Vienalga,par ko raksts.Komentāri-galvenais.Vai nepamēģināt otrādi?Tā saucamais "Pietiek lasītājs" sajūt grafomānisku niezi vai saņem pasūtījumu,izsludina materiālu vākšanu,un tad mēs visi atvieglojamies cik nu spējam.Tad sagaidām rakstu,un atkal!

Atbildēt

Taizelis

09.12.2020. 12:53

Grūti spriest par to, kurš būtu VSAC Zemgale labāks vadītājs. Iespējams, ka labāks ir pašreizējais, kurš liek vadošā amatā darbinieku, kuram ir ļoti cieša draudzība ar zaļo pūķi, nespējot vadīt iestādi. Par autoritāro vadības stilu neizteikšos, tas tagad modē!

Atbildēt

farma

09.12.2020. 12:51

ja tie partijas akcionāri paši netiek galā - tad vienmēr ir pieejams melnā busiņa pakalpojumus. Zinātniskais reiderisms un Gundars visu padarīs, ja vien šie brekši ir maksātspējīgi atbilstošai padomei.

Atbildēt

nu un?

09.12.2020. 12:09

»

nelej udeni

Itali Krievija ar Vladimira Putina aktivu lidzdalibu sanem Krievijas pilsonibu un Krievijas pases,jo redz dzives perspektivu tikai Krievija


Krievijas pasi katrs var dabūt, tikai Latvijā ievazātā krievu bidlomasa, nemaz neraujas uz turieni.

Atbildēt

Thanks kpvl vienotibas zaglju bandai

09.12.2020. 10:46

»

Dings

Arprac cik laba fona bilde! Hroniskais alkoholokjis Kartupelis: "Saeimas eedniicaa ir paaraak mazas porcijas"! Kaa es paarsmeejos! Paldies Pietiek.com


Juras tagad kure cigaresu razotnes
Ari vienigo Ikskile Cartel filiali Uldis Lindermans stute zirgu biznesu ar Igaunju Nr zimem

Atbildēt

slikti

09.12.2020. 10:27

»

ha

Noresnojis,kaušanai gatavs,kas arī notiks


tik jauns un testosteroni nedarbojas ....nestav

Atbildēt

tādu pilna pasaule

09.12.2020. 10:26

labi ilustrējošs raksts teicienam, ka latvietim nav gardāka ēdiena par otru latvieti. Bet tā notiek, kad visi saprot, ka nu ir di..sā, bet nav nekādu iespēju tam kaut ko likt pretī. Ne intelektuāli ne finansiāli. Tad nu katrs pa savam. nav brīnums, ka rodas konflikti, jo ne jau līdzsvaroti un visam piekrītoši masku nēsātāji ir tie kas mēģina kaut kur izsisties! Tomēr paskatīsimies, kuriem pozīcija veidojas no izmisuma un patiesas ļaunuma izpratnes, bet kuram par to ir samaksāts. Šķiet, ka autors šīs lietas jauc un pati nostāja ar šādudenunciācijas garu nav ētiska un principā ir destruktīva.

Atbildēt

Viesis

09.12.2020. 10:03

Ko Tur njemās-pēc vēlēšanām KPV vairs nebūs🤣🤣🤣

Atbildēt

Tdxhtads

09.12.2020. 09:48

Tāds virspusējs izklāsts to pašu var uzrakstīt par pretejo pusi

Atbildēt

nelej udeni

09.12.2020. 08:20

»

to Q

Baurs, atšķirībā no krievu batraka, kurš vazājas apkārt, meklējot, kur ko nozagt, bet kad neizdodas iet prasīties pastrādāt par vēdera tiesu, ir lauksaimnieks, jeb lauku uzņēmējs...


Itali Krievija ar Vladimira Putina aktivu lidzdalibu sanem Krievijas pilsonibu un Krievijas pases,jo redz dzives perspektivu tikai Krievija !

Atbildēt

Fake!!!

09.12.2020. 06:22

Meli te viss ir!!!UR vai policijia izlems!!!

Atbildēt

Kā vienmēr - precīzi

09.12.2020. 00:43

»

Žulis

Domāju, ka līdzīgu stāstu var uzrakstīt par visām Saeimā pārstāvētājām "partijām". Un ir tikai loģiski, ka - kādas mums šeit ir tās "partijas", tāds arī ir to sastāvs. Pajautājiet, kāds ir vienas vaI otras šādas "partijas" dibināšanas mērķis! Un dabūsiet dzirdēt veselu lēveni skaistu, cēlu frāžu kur...


"Vai esiet dzirdējuši ka partijas savā starpā ķīvētos par to, kā valstī vislabāk stimulēt uzņēmējdarbību, kā efektīvāku padarīt veselības aprūpi, kā uzlabot izglītības kvalitāti, kādas pozitīvas izmaiņas ieviest sociālajā sfērā?"- kas tādu greznību var pieļaut.

Tā gan nav taisnība, ka "par tautu nedomā" pēc iekļūšanas Saeimā. Ir citādi: solīt sola, bet nedeva ..., "par tautu" nekad nav domājuši, jo domāt par svešiem nav cilvēka dabā.

Atbildēt

Nē, nē, patiess

09.12.2020. 00:34

»

Pasutijums!

Shis raksts nav patiess


Patiess raksts, jo tas ir stukača raksts, kurš sniedz dezinformāciju. Vairākums stukaču, kad nav ko teikt, sniedz dezinformāciju. Kā man patīk stukači partijās - viņi nes gaismā to, ko viņiem uzticējušies, bet kad šo stukaču nav atzinuši partijā par personību - viņš gāz dubļus uz visiem.

Atbildēt

pietieklapsītājam

08.12.2020. 23:49

»

Pasutijums!

Shis raksts nav patiess


nestāv senjau!

Atbildēt

Pasutijums!

08.12.2020. 22:54

Shis raksts nav patiess!

Atbildēt

Uk

08.12.2020. 22:52

Par Miku te JUs konkretus melus rakstiet!!!

Atbildēt

Smaidiņš

08.12.2020. 22:44

»

Muļķim milleram

1-2-3-4 ir no raksta komentāriem


Viena tante izdomāja, piepušķoja un tu, duraciņ, stāsti tālāk. Pierādījumus galdā par komentāriem 1,4,5!
Fake news!

Atbildēt

Sirpis

08.12.2020. 22:04

Latvijas vērtīgais cilvēku materiāls beidzies. Liela daļa emigrējusi, nedaudzie, kas vēl spēj godīgi saražot pievienoto vērtību, raujas katrs savā lauciņā. Pāri paliek sliņķi, muldētāji, puskoka lecēji un Aptiekas ielas klienti. jaunie ir modernās izglītības unvērtību sistēmas produkts.

Atbildēt

Uldis

08.12.2020. 21:17

»

to Q

Baurs, atšķirībā no krievu batraka, kurš vazājas apkārt, meklējot, kur ko nozagt, bet kad neizdodas iet prasīties pastrādāt par vēdera tiesu, ir lauksaimnieks, jeb lauku uzņēmējs...


"batraks" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

hjhjhjhj

08.12.2020. 20:19

cūķis no laukiem

Atbildēt

asis

08.12.2020. 20:02

Vai KPV varoņi ir pelnījuši parādīto uzmanību?

Atbildēt

vins kljuvis lidzigs

08.12.2020. 19:55

urbanovicam un kalvitim

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

08.12.2020. 19:44

Tad atnāca Kindzulis,patrieca visas partijas un miers mājās!

Atbildēt

jibiorio

08.12.2020. 19:15

Vēl viens kaimiņa kurpju laizītājs ir gvido krupis. Viņu neiebalsoja?

Atbildēt

Muļķim milleram

08.12.2020. 18:57

https://www.zz.lv/asa-hronika/bijusajai-jelgavas-poliklinikas-vaditajai-par-dienesta-stavokla-izmantosanu-piespriez-tris-gadu-ciet-247413?cp 1

1) Andris Zīverts - esot tirgojis invaliditāti, bija spiests aiziet no valsts darbspēju komisijas vadītāja amata
3) Anna Zīverte - par apakšbikšu, pannas un naudas zādzību - 3 gadi Iļģuciema mājās
4) Lauris Zīverts - par līdzekļu izkrāpšanu no poliklīnikas - kriminālprocess, kur pats apsūdzētais, iet mammas pēdās
5) Sintija Zīverte - ar ko turpināsim?

Atbildēt

Naivais

08.12.2020. 18:57

gadījuma rakstura cilvēku bars, kurš ticis pie lielas nodokļu maksātāju naudas, BET neskatoties uz to pa skuju taku jau soļo vēstures mēslaines virzienā

Atbildēt

lili

08.12.2020. 18:54

Paldies Pietiek.com...parsmejos no sirds par Saeimas ednicu....Kapi.lv agone ...dazs vel cer tikt pie partijas finansejuma....bet ta nauda tak ir nodoklu maksataju....sitos rijigos idiotus vajag atrak dzit prom kamer vel galigi valsts nepaliek pa 00000000.......

Atbildēt

jautājums

08.12.2020. 18:29

Vai partijas kasē ir nauda?No valsts,no ziedotājiem?Vai Gobzema māja ir sasniegtais ieguvums?

Atbildēt

ha

08.12.2020. 18:23

Noresnojis,kaušanai gatavs,kas arī notiks.

Atbildēt

Ilona

08.12.2020. 18:05

Informatīvs raksts par jaunajiem KPV LV valdes locekļiem - žēl ka tik zemā līmenī, laikam liela steiga.......

Atbildēt

Žulis

08.12.2020. 18:04

Domāju, ka līdzīgu stāstu var uzrakstīt par visām Saeimā pārstāvētājām "partijām". Un ir tikai loģiski, ka - kādas mums šeit ir tās "partijas", tāds arī ir to sastāvs. Pajautājiet, kāds ir vienas vaI otras šādas "partijas" dibināšanas mērķis! Un dabūsiet dzirdēt veselu lēveni skaistu, cēlu frāžu kur galvanās, protams, būs rūpes par tautu visos iespējamos locījumos. Tikai pēc iekļūšanas Saeimā neviens no viņiem par tautu vairs nedomā. Vai esiet dzirdējuši ka partijas savā starpā ķīvētos par to, kā valstī vislabāk stimulēt uzņēmējdarbību, kā efektīvāku padarīt veselības aprūpi, kā uzlabot izglītības kvalitāti, kādas pozitīvas izmaiņas ieviest sociālajā sfērā? Nekā tamlīdzīga! Patrijas savā starpā plēšas par amatiem, ietekmes sfērām un naudas āderēm, jo tas ir tas īstais partiju mērķis. Un atbilstoši šim mērķim tad arī uz partijām migrē attiecīgo personāžu kontingents no visas Latvijas. Tā mums ir izveidojusies tāda jauka negatīvā izlase, kuras sastāvu tautā sauc par blēžiem, zagļiem, klauniem un noderīgajiem kretīniem.

Atbildēt

Rezumējus

08.12.2020. 17:55

Tāds nu tas tautas potenciāls ir. Ar to arī jādzīvo.

Atbildēt

to Q

08.12.2020. 17:43

»

Q

Īsti latviešu bauru garā, zirnekļu cīņa burkā, katrs grib tikt tuvāk naudas kulei! Ārprāts ar šādiem darboņiem mēs esam un būsim nabagi


Baurs, atšķirībā no krievu batraka, kurš vazājas apkārt, meklējot, kur ko nozagt, bet kad neizdodas iet prasīties pastrādāt par vēdera tiesu, ir lauksaimnieks, jeb lauku uzņēmējs.
Pēc WWII un daudzu lokālo karu tribunāla tu nebūsi ne bagāts ne nabags, jo par pastrādātiem masu noziegumiem pret cilvēci, tevis vispār vairs nebūs.

Atbildēt

biete

08.12.2020. 17:20

Nebūtu aitu, nebūtu arī cirpēju.
Starp citu, uz nākamajām vēlēšanām populistu niša gandrīz atbrīvojusies. KPV kaput, JKP agonē (3x500 tiks pieminēts, tiks). Tad nu nākamajiem cirpējiem jāsasparojas. Jo aitas jau paliek...

Atbildēt

!

08.12.2020. 17:17

kaimins par meroni naudu var grauzt kaulus sava sunu buda !

Atbildēt

Susļiks

08.12.2020. 17:16

Patiesība šajā rakstā ir tikai fakts, ka šie cilvēki ir ievēlēti jaunajā valdē. Pēc runas stila šķiet, ka rakstījis ir kāds cilvēks ar mežziņa diplomu, kurš šobrīd kompetenti aizpilda tukšumu vairākās ostu valdēs :)

Atbildēt

Smadzenes

08.12.2020. 17:04

Cik šāds reklāmreksts izmaksāju KPV dupšlaižiem? Tāpat redzams, ka rakstiņu sagatavojis kāds, kurš šobrīd jūtas stipri apdraudēts.

Atbildēt

ķīnieši paši vadīs

08.12.2020. 16:36

......Latvijā pietrūcis kretīnu

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

08.12.2020. 16:31

JKP ir līdzīgi. ... un arī Vienotība - ne jaunā, ne vecā nav bijusi daudz labāka.

Atbildēt

Q

08.12.2020. 16:25

Īsti latviešu bauru garā, zirnekļu cīņa burkā, katrs grib tikt tuvāk naudas kulei! Ārprāts ar šādiem darboņiem mēs esam un būsim nabagi!

Atbildēt

KPVL o sākta gala pieder

08.12.2020. 16:19

Drošuma policijai. Citu vājo partiju nopelns ir VDD darbības rezultāts - novājinot politisko vidi, vairojot neticību un skepsi. Naidu pret valsti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....