Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bebrs

03.01.2021. 10:50

nevienam, jo visi minētie caur Meironi tos miljonus saņēma, katrs savu daļu. Punkts. Un vārna vārnai acīs neknābs.

Atbildēt

NIKNAIS

01.01.2021. 13:47

Labs raksts, vien ar piebildi ka nepelnīti maza uzmanība ir pievērsta galvenajam "ekskursijas" vadītājam - MAIZĪTIM, tieši viņa laikā viss sākās, un ar viņa svētību, nevien pārnestā bet arī tiesā nozīmē ko dod SAB pilnvaras viss arī noticis.

Atbildēt

gunars

31.12.2020. 21:49

.......pec 30 gadiem nevar but izdevusies.

Atbildēt

gunars

31.12.2020. 21:42

»

Žulis

Skumjākais jau ka tie, kuri šeit mētājas ar rotaļīgiem komentāriem par “neizdevušos valsti” un cenšas pasmieties par raksta autoru neapjēdz, ka ne jau kaut kāda tur valsts ir apzagta, bet gan tieši jūs personīgi esiet apsagti! Tieši jūs un jūsu bērni būs tie, kas cietīs no šī ārzemju afērista un vietējo...


Tas viss ir pareizi. Visvieglakais ir konstatet faktus, bet luk pateikt, kas konkreti butu darams, un tulit, ir dots ne katram. Gaudot mes visi varam un protam. Kad mes pariesim pie konkretas ricibas, lai glabtu savu valsti. Kas attiecas uz frazi par neizdevusos valsti, Jums nav taisniba, valsts ar tadu atpalicibas limeni visas jomas pec 30 gadiem but izdevusies.

Atbildēt

jaajaa

28.12.2020. 23:33

»

tā viš i...

Gudrākais būs Hūte, ETiesa piespriedīs maxāt kompensāciju


pēc 30 gadiem, varbūt. labi ja sanāks priekš 4 neļķēm uz visu aizmirsta nekopta kapa..

Atbildēt

Sandis

28.12.2020. 17:08

Visi tie valsts nodevēji ar Sparānu, bordānu,jurašu, strīķi, mežsargu priekšgalā ar bandītiskām metodēm un valsts pilnvaru pārsniegšanu, dokumentu viltošanu ir atņēmuši mantu Lembergam, Maligina meitām Olainfarm, Skonto stadionu Indriksonam, mēģināja atņemt viesnīcu Gulami. Šī banda ir jāsauc pie kriminālatbildības un jasasēdina cietumā uz mūžu. Viņi grupā veica nežēlīgus noziegumus, valsts noslēpuma izpaušana, svešā īpašuma piesavināšanās, miljoniem eiro liels kukulis no Norvik bankas, dokumentu viltošana utt. Piešķirtās valsts pilnvaras viņi izmantoja saviem mērķiem un sabojājuši valsts tēlu investoru acīs, kuri baidās no šiem noziedzniekiem, kuri piesedzas ar satversmes aizsardzību,pseido tieslietu ministrs, pseido korupcijas un juridiskās komisijas vadītājs vienā vārdā mežoņi.

Atbildēt

kur mums ir tiesas

28.12.2020. 16:09

???????????????????lai ietu pie tiesas, vajag prokuratūras izmeklēšanu, kurš izmeklēs?

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

28.12.2020. 15:12

Paardeva indulgences?

Atbildēt

Būs "Prokuroru" prāva

28.12.2020. 14:06

Ir beidzot jāarestē gan Maizītis, gan Kalnmeijiers un visi pārējie "prokurori", kuri ir desmitiem gadu garumā nodevu;si valsti, izmantojuši dienesta stāvokli , lai palīdzētu izlaupīt valsti.
Jābūt prokuroru paraugprāvai un jāatceļk nāves soda moratorijs šim gadījumam. Prokuroru mafijai ir jāpretstatī likums un citi prokurori, kuri tiks organizēti tribunālā speciāli šo vilkaču notiesāšanai.

Atbildēt

HA

28.12.2020. 13:08

»


Īpaši, jā tā ir atmazgāta.

Atbildēt

naivie

28.12.2020. 12:08

naudiņa sen sadalīta un pie vietas

Atbildēt

Doniņa

28.12.2020. 10:56

»

tā viš i...

Gudrākais būs Hūte, ETiesa piespriedīs maxāt kompensāciju


Vai kaut viens no rakstā minētajiem taukmūļiem būs par kaut ko atbildīgs? PROTAMS, NĒ! Varbūt kādam pa burzmu bite iedzels, varbūt kādam tiks pasniegta bunkusa tablete ak-47. Tomēr vairums dzīvos lieliski un bezbēdīgi. Žēl, ka mums nav sava baltā bulta.

Atbildēt

tā viš i...

28.12.2020. 10:31

Gudrākais būs Hūte, ETiesa piespriedīs maxāt kompensāciju!

Atbildēt

VB

28.12.2020. 10:23

»

!

Lembergu nevar notiesāt, jo tā uzrakstīta apsūdzība, lai to nevarētu izdarīt


Tiešām, arvienvairāk tā izskatās.
BET, labi vismaz, ka pie mums (it kā!) par sliktu / brāķa apsūdzību nevienu nevar notiesāt. Otrādi būtu DAUDZ sliktāk - daudzi to pieredzējuši jau agrāk...
No šā skata p-ta Lembis ir mūsu brīvības cīnītājs, nu tipa Čegevara...

Atbildēt

Pie Bunkera Ivanuškas ceļā jau ir likums parakstīšanai,

28.12.2020. 10:22

»

ASV protektorāts Latvija

Ja ir kāds pie kaut kā vainīgs, tad pēc redakcijas nostājas pie vainīgajiem vienmēr ir jāiekļauj arī Putins


ar ko liegtas cilvēktiesības uz īpašumu - pagaidām nekustamā īpašuma. Tas viss saskan ar Vatikāna Pasaules valdības koncepciju atbrīvot proletariātu no privātīpašuma Krievijas un Latvijas, globālā elektroniskajā koncentrācijas nometnē, ar vakcīnu nandaļām plānojot dzēst arī iedzīvotāju atmiņu, padarot par biorobotiem, vienlaikus legalizējot marihuānu un narkotikas. NĪ nonāks namu apsaimniekotāju īpašumā, kuri savukārt būs ieķīlāti centrālajā bankā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.12.2020. 10:01

Ja ir kāds pie kaut kā vainīgs, tad pēc redakcijas nostājas pie vainīgajiem vienmēr ir jāiekļauj arī Putins.

Atbildēt

kkk

28.12.2020. 09:28

Protams ka jāpiedzen līdz pēdējam centam visi zaudējumi ko Latvijai radījis Šveices afērists. Un jāsāk ar cūkas purnu kurš redzams raksta sākumā. Pārējās cūkas atbild solidāri - proporcionāli sazagtajam.

Atbildēt

tūtiņdreijers

28.12.2020. 08:01

»

tūtiņdreijs

Bez gariem ievadiem un manierēm...


Situācija kļūst daudzkārtēja-
Maskas, karantīna, kaps.
Kovids klāt un visi blēj,
Zelta vakcīnas drīz taps!

Maksās visi, kur tu liksies-
Nomušīs, tad augšā tiksies.
Tīra Latvijai būs telpa,
Nevēdīs vairs latvju elpa.

Dumpis būs reiz beidzies,
Kariņš vaidēs nenobeidzies-
Viņķeli tad drinks,
Citadeles ēnā skelets slinks.

Izbēdzis nāves,
Eiroparlamentā -
par Latviju tas stāvēs.

Atbildēt

vispār

28.12.2020. 06:05

»

valsts ziņu dienests

... no LSM...2007. gadā prokurors Andis Mežsargs uzlika arestu Ventspils mēra Aivara Lemberga ārvalstu uzņēmumu tīklam. Tās ir 27 pastkastītes firmas Eiropā un eksotiskās beznodokļu zonās. Arestēja arī vekseļus un citus vērtspapīrus. Par politiķa slēptajiem īpašumiem izmeklētājiem pastāstīja advokāts...


Vekseļi, vērtspapīri un seifos atrastie naudas maisi netika nodoti Meroni, bet par paskastītēm ... gan jau tās turpat vēl stāv. Un manta netika nodota nevienam citam, bet tam kurš to jau līdz tam glabāja kā slēpto īpašnieku pārstāvis. Tāpēc arī lembergoīdi tā psiho, jo nekādā variantā neko atpakaļ nedabūs.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

28.12.2020. 05:18

Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi un nezina augstāku laimi kā ar veselu muguru paēsties pelavu maizes, nezina citu drosmi kā pacelt acis uz lielskungu, nezina citu gudrība kā neatļaut sevi pieķert zādzībā. Lopiski piedzerties tikai svētdienās vien viņam ir tikums, netikt pērtam viņam ir gods. Vārdu sakot: viņš ir tāds, kāda var būt tauta, kuras cilvēcību jau sešus gadsimteņus kremt verdzības pūķa zobs.

Atbildēt

Bet laiki mainīsies

28.12.2020. 02:24

Kukulītis pakārās. Šis labi sarakstijis likuma pantus pie teikšanas kad bija. Lielus Zagļus nevar notiesāt tiesas maizīša nopelns.

Atbildēt

tūtiņdreijs

28.12.2020. 00:38

»


Bez gariem ievadiem un manierēm:

Bez tautas frontes varoņiem,
Reiz nesācies šis stāsts.
Ar čekas rokām veiklām,
tiek būvēts jaunais latvju veiksmes stāsts.

Kā indiāņi mazi, tie atdot visu valsti,
un klausās melos saldos, kā nākotnē tie dies.
Bet paiet trešais gadu desmits,
Un purvā dziļāk brien latvju stāsts.

Un tad nāk glābējs ar viedu vaigu,
Kurš sola nākotni itin raibu.
Ar masku uz vaiga un ķešā,
Būs glābts no visa bešā.

Tik dziesma drīz būs galā,
jo gaismas blāvums lēnām dziest.
Ar indiāņu spogulīšiem lētiem,
vairs nevart spozmi rast!

Atbildēt

vai tiešām

27.12.2020. 23:50

Vai Meroni advokāts tajā laikā nebija Strupišs, kas tagad ir Augstākās tiesas priekšsēdētājs? Vai ar viņa palīdzību Meroni kļuva par Lemberga mantas glabātāju?

Atbildēt

valsts ziņu dienests

27.12.2020. 23:44

»

vispār

Meroni netika nodoti nekādi aktīvi


... no LSM...2007. gadā prokurors Andis Mežsargs uzlika arestu Ventspils mēra Aivara Lemberga ārvalstu uzņēmumu tīklam. Tās ir 27 pastkastītes firmas Eiropā un eksotiskās beznodokļu zonās. Arestēja arī vekseļus un citus vērtspapīrus. Par politiķa slēptajiem īpašumiem izmeklētājiem pastāstīja advokāts no Šveices Rūdolfs Meroni. Mežsargs šveicietim uzticēja arestēto mantu glabāt. Ārvalstu firmu patieso vērtību veidoja tām piederošās daļas Latvijas uzņēmumos. Tās ir vairāk nekā 20 tranzītbiznesa kompānijas.

Kas tie ir ja ne aktīvi? Vērtspapīri nav aktīvi? Kas tas ir par prokuroru Mežsargu? Kādā sakarā viņs viena mantu nodod glabāt citam? Vai tas kāds jauns Latvijas ģenerālprokuratūras biznesa paveids? Eu, vai šājā valstī visi ir kukū?

Atbildēt

!

27.12.2020. 23:15

»

ESMAIJA

Apsūdzības nav! Ir tikai (ES ATKĀRTOJU PROKURORA VĀRDUS) Tā ir civiltiesiska lieta, kuru ierosinājuši 3 miljonāri. Viens no viņiem ir savu apsūdzību atsaucis, bet tie divi tiesā gadiem nav rādījušies. Ja ir sekots līdzi visam, kas tur notiek, arī par tiem mirušajiem lieciniekiem un par pēdējo liecinieku...


Ka tik nav pēc abpusējas vienošanās,A.Lembergs ziedots?
Naudiņa, protams aizgājusi un caur Lembergu jaunāko, ienākusi "Top" veikaliņos. Kuru attīstības veicināšanā, Ozola, pat pamainīja LV nodokļu sistēmu.

Atbildēt

nevajag muldēt

27.12.2020. 23:10

»

ESMAIJA

Apsūdzības nav! Ir tikai (ES ATKĀRTOJU PROKURORA VĀRDUS) Tā ir civiltiesiska lieta, kuru ierosinājuši 3 miljonāri. Viens no viņiem ir savu apsūdzību atsaucis, bet tie divi tiesā gadiem nav rādījušies. Ja ir sekots līdzi visam, kas tur notiek, arī par tiem mirušajiem lieciniekiem un par pēdējo liecinieku...


Lembergam tur ir vesels vagons ar apsūdzībām, tai skaitā par amatpersonām noteikto ierobežojumu masveida pārkāpšanu. Turklāt, ja Lembergs neko nav zadzis, tad par ko lembergoīdi visu laiku brēc? Viņam taču nav nekāda sakara ar arestēto mantu, tātad tā pieder pavisam citiem cilvēkiem, kurus pilnībā apmierina Meroni darbības, jo citādi taču viņi pierādītu savas īpašumtiesības un celtu pretenzijas.

Atbildēt

Aivara shēma

27.12.2020. 22:03

Man šitas arvien vairāk sāk izskat[ities pēc Aivariņa paša shēmas.
Meronis arī sāk pie***ies pie staba, tāpat kā Grinberga lieta

Atbildēt

ESMAIJA

27.12.2020. 22:02

»

Dadzis

Tautas mantas apzagšanas saknes ir jāmeklē, vēl kad šī manta nonāca, tā rokās, no kura, tā tika izzagta


Par kādu tautas mantas izzagšanu iet runa? Jā, kriminālprocesu uzsāka, bet, ja nemaldos, tad 2016. gadā to izbeidza, jo nebija nekāda pierādījuma, ka Lembergs būtu valstij kaut 1 centu nozadzis. ŠIS IR CIVILPROCES, KURU IEROSINĀJA 3 MILJONĀRI. UN PROKURORS uzsver, ka Lembergs valstij nav nodarījis nekādus zaudējumus. Tāpēc man nav saprotams, kādēļ šajā procesā iejaucas valsts un cik miljonus tā valsts iesaistoties tik garā tiesāšanā.

Atbildēt

ESMAIJA

27.12.2020. 21:53

»

!

Lembergu nevar notiesāt, jo tā uzrakstīta apsūdzība, lai to nevarētu izdarīt


Apsūdzības nav! Ir tikai (ES ATKĀRTOJU PROKURORA VĀRDUS) Tā ir civiltiesiska lieta, kuru ierosinājuši 3 miljonāri. Viens no viņiem ir savu apsūdzību atsaucis, bet tie divi tiesā gadiem nav rādījušies. Ja ir sekots līdzi visam, kas tur notiek, arī par tiem mirušajiem lieciniekiem un par pēdējo liecinieku, kuram piespieda parakstōt viltus liecību... tad es varu teikt - nezinu nevienu cilvēku, kuram būtu spēks to izturēt. Tie ir izdzimteņi ne cilvēki un tas var notikt ar jebkuru no mums, ja mēs runāsim to, ko domāsim bez bailēm un izlikšanās. Sistēma izrēķināsies ar katru nepakļāvīgo. Bet es ceru sagaidīt to dienu, ka uz Rīgu pa visiem ceļiem plūdīs mašīnu kolonas , lai pieprasītu šīs kliķes atkāpšanos.

Atbildēt

jaajaa

27.12.2020. 21:49

»

vispār

Meroni netika nodoti nekādi aktīvi


...bet tieši tas jau arī rakstā ir pieminēts...ja nav kaut kāda "nodotās mantas apraksta", tad Rūdis, rakstā minētajiem personāžiem piepalīdzot, ir piesavinājies Aivara aktīvus...visprastākais kriminālprocess par krāpšanu un piesavināšanos, un Aivaru kā cietušo...kāds tam sakars ar valsti ?...atsevišķu konkrētu amatpersonu noziedzīga darbība vai bezdarbība...:)

Atbildēt

Fakts

27.12.2020. 21:47

https://www.youtube.com/watch?v OpLpA3CSclg

Atbildēt

stulbenei

27.12.2020. 21:00

»

Temīda

stulbenīt, prasīs Anrijs Lembergs un Ansis Sormulis, un Sormulim, piemèram, pieràdīt, ka biznesà darbojoties bija iespèja nopelnīt mantu tàdà vèrtībà ( vai dałèjà ), nebūs problèma... nevajag tikai par hūti runàt, tur ir vèl divi


Ko ta šie prasīs? Tās pašas patiesā labuma guvēja tiesības, par kurām visu laiku tie paši lrmbergoīdi stāstījuši, ka tās vispār nepastāvot? Nu tad tiesa šiem iedos papīru, ka var tās savākt tāpat kā nodeva valstij. Visas pārējās pretenzijas tikai un vienīgi pret Meroni, kuru paši iecēla par īpašumu apsaimniekotāju.

Atbildēt

Smird mikropisans

27.12.2020. 20:24

»


indulis duka.

Atbildēt

janis

27.12.2020. 20:19

Pret visām uzrādītām amatpersonām ierosināt krimināllietas,par bezdarbību,kura rezultātā ir valstīj radušies zaudējumi lielos apmēros,ko radīja šīs grupējums,un pietam visu laiku saņēma lielas algas.Šie visi ir jānotiesā,un prokuuratūrā,un IM ir jāveic tīrīšanu no šāda veida mahinatoriem,30.g.zog,un neviens nesēd,Stukān kungam ir ko padomāt?

Atbildēt

piesegšana

27.12.2020. 20:07

Maizīti piesedz visa Levitc/Kariņa korumpantu banda

Atbildēt

Dronam

27.12.2020. 19:49

»

Drons

Pilnīgs murgs tajā rakstā. Neviena fakta, nevienas cēloņu-seku analīzes, tikai revolucionāri saukļi


Meroni netika nodoti ievērojami aktīvi? Vai tie nav pazuduši? Kapēc lietas arestētie aktīvi tiek nodoti kaut kādam šveices advokātam? Kādā sakarā? Vai Latvijai ir kāds līgums ar Šveices valsti? Vai nebija iesniegumi un pieprasījumi VP vai ģenerālprokuratūrā? Vai visas minētās personas nebija sasitītas ar šo lietu būdamas atbildīgas valsts amatpersonas, kuru tiešais uzdevums bija pārstāvēt valsts intereses? Kurš no minētā nav fakts?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

27.12.2020. 19:27

Ko tad šajā sakarā saka vēsturnieks Indulis Ronis: Izvilkumi no vēsturnieka I. Roņa sacītā:

Ierakstiet www.tautastribunals.eu meklētājā Indulis Ronis un jūs uzzināsiet daudz vairāk par noziedznieku- slepkavu Jāni Maizīti. Jā, jūs pareizi izlasījāt un es “nepārrakstījos“, J. Maizītis ir slepkava.

Indulis Ronis„Ja Krimināltiesisko zinātņu katedras vieslektors Jānis Maizītis un bijušais ģenerālprokurors, pašlaik Valsts prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos un Nacionālās Drošības padomes sekretārs Jānis Maizītis ir identiskas personas, tad tā ir pilnīga visas Latvijas Universitātes katastrofa. Proti, Nacionālās Drošības padomes sekretārs Jānis Maizītis ir veicis sistemātisku darbību, lai grozītu valsts iekārtu, šajā nolūkā noziedzīgi noslēpjot no Valsts prezidenta un Nacionālās Drošības padomes vairākus būtiskus iesniegumus nacionālās drošības jautājumos, kā tas redzams arī no pielikuma 4.dokumenta. Sīkāk par šīm lietām runāju savā š.g. 15.februāra iesniegumā izglītības un zinātnes ministram Robertam Ķīlim (pielikuma 3.dokuments), kura saņemšanu , gods godam, ministrija apstiprināja tajā pašā dienā, bet no J.Maizīša un citiem Valsts prezidenta kancelejas adresātiem ne čiku, ne grabu. Pievienotajos iesniegumos Izglītības un zinātnes ministram nedaudz pakavējos arī pie Latvijas un Austrumeiropas vēstures falsificēšanu sarkanā un brūnā totalitārisma mītu garā.“

Atbildēt

Drons

27.12.2020. 19:14

Pilnīgs murgs tajā rakstā. Neviena fakta, nevienas cēloņu-seku analīzes, tikai revolucionāri saukļi.

Muļķis tas raksta autors. Viņam būtu jāsēž cietumā. Ak nē, psihenē. Cietumā garīgi slimos neliek. Nu tādā veidā arī viss tas raksts

Atbildēt

OHO!

27.12.2020. 18:42

Kā tas Cēsu milicis piebriedis! Laikam slimo ar bada coronu.

Atbildēt

ROFLMAO

27.12.2020. 18:36

Kur tad Beztiesības ministrija un tās ministri, beidzot ar Bordeli? Un Korupcijas Netraucētas Attīstības Birojs ar izkaptīm, strīķiem un durašiem?

Latvijā nav vairs kam arestēt un tiesāt vainīgos, jo astoņkājis ir pārņēmis visu, no partiju saeimas, valdības un augstākās tiesas līdz policijai, kas viena indieša sūdzību padara par bankrota spriedumu vietējam uzņēmumam, bet ignorē reālo noziedzību.

No tādas valsts gribas tikai emigrēt.

Atbildēt

Likumi ir pasaku grāmatas, “pareiziem procesiem” un būtībai

27.12.2020. 18:36

»

vilkam

Vai problēma nav likumu neesamība Latvijā, kā arī korupcija tiesās? Vai nav tā ka advokāti ar tiesnešiem sarunā kā izspriest lietu vai kā to novilcināt? Nu kā savādāk izskaidrot 20 gadu gumijas stiepšanu? Vai puzes bandinieks, tāpat kā bārdainais miskastnieku andžš un citi, kas akurāti piesavinājās ...


Bez visa tā ir iestādes, amatpersonas likumu un procesu interpretācija - to sauc par faktisko rīcību. Gudri juristi izprot, kā apstrīdēt FR, bet tiesas faktiskā rīcība ir neapstrīdama.

Gudro jurustu spējas apstrīdēt FR beidzas pie izmeklēšanas un valsts noslēpuma. Vai neizskatās, ka ir visi priekšnoteikumi mafijas darbībai?

Atbildēt

Temīda

27.12.2020. 18:35

»

fakts

Lembergoīdu murgologi ar savu stulbo apgalvojumu, ka attaisnošanas gadījumā Lembergs varēšot kaut ko prasīt no valsts var iet pakārties atejā...


stulbenīt, prasīs Anrijs Lembergs un Ansis Sormulis, un Sormulim, piemèram, pieràdīt, ka biznesà darbojoties bija iespèja nopelnīt mantu tàdà vèrtībà ( vai dałèjà ), nebūs problèma... nevajag tikai par hūti runàt, tur ir vèl divi

Atbildēt

vilkam

27.12.2020. 18:30

»

Vilks

Var jau to ļaundaru sarakstu rakstīt vēl garāku. Kur tad tiesneši, nodrošinājumu aģentūra, DP jeb tagad VDD , KNAB , VID, PVD u.t.t...


Vai problēma nav likumu neesamība Latvijā, kā arī korupcija tiesās? Vai nav tā ka advokāti ar tiesnešiem sarunā kā izspriest lietu vai kā to novilcināt? Nu kā savādāk izskaidrot 20 gadu gumijas stiepšanu? Vai puzes bandinieks, tāpat kā bārdainais miskastnieku andžš un citi, kas akurāti piesavinājās valsts mantu to prihvatiozējot par konfekšu papīrīšiem.... Jo likums to ļāva un paredzēja! Vai tiešām nebūs tā, ka puzes bandinieks visu darīja likumīgi, jo likums to ļāva? Ko dot tavs "respektablo" kantoru uzskaitījums, kuru reālā darbība ir vien čiks visās lietās un gadījumos? Un kā ir ar saprātigu termiņu? 10 gadi starp citu ir noilgums, kas ierakstīts likumā!

Atbildēt

kindzulis

27.12.2020. 18:23

Raksta autoram - vai šā brīža AT priekšsēdētājs tad nebija advokāts Meroni, kad plānoja un realizēja šo grandiozo shēmu? Vai tāpēc pie atbildības saucamie vīri ir sev sarūpējuši nesodāmo personu statusu? Kas izskustinās noziedzigo karteli tiesībsargjošā jomā Latvijā? Vai tas ir vispār iespējams?

Atbildēt

Izdevusies 4. maija valsts finanšu korporācija

27.12.2020. 18:22

»

Piekrītu Žulim

Valsts ir izdevusies kā finanšu korporācija savās interesēs, apzogot tautu. Tādēļ muļķīgi ir teikt “neizdevusies valst


Lielais resets (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

50.- 53. lpp.

😎Nauda no helikopteriem

Eiropas Centrālā banka solīja nopirkt jebkuru instrumentu, ko ES valdības izdos (solis, ar kuru izdevās samazināt aizņēmumu izmaksu starpību starp vājākām un spēcīgākām eirozonas dalībvalstīm).
Krīzes laikā ļoti agri tika veikti steidzami un plaši pasākumi ar trim īpašiem mērķiem:
1) apkarot pandēmiju ar tik lieliem izdevumiem, cik nepieciešams, lai to pēc iespējas ātrāk kontrolētu (izmantojot testus, slimnīcu iespējas, pētījumus - narkotikas un vakcīnas utt.);
2) nodrošināt ārkārtas līdzekļus mājsaimniecībām un uzņēmumiem, kas atrodas uz bankrota un katastrofas sliekšņa; un
3) atbalstīt kopējo pieprasījumu, lai ekonomika varētu darboties pēc iespējas tuvu potenciālam.

Šie pasākumi novedīs pie ļoti liela fiskālā deficīta, ar bagātīgu ekonomiku iespējamu parāda un IKP attiecības pieaugumu par 30% no IKP.

Pasākumi, kas pirms pandēmijas būtu šķituši neiedomājami, var kļūt par standartiem visā pasaulē, jo valdības cenšas novērst ekonomikas lejupslīdes pāraugšanu katastrofālā depresijā. Arvien biežāk valdībai būs aicinājums rīkoties kā “pēdējās iespējas maksātājam.

Runājot pēc iespējas vienkāršāk (un šajā gadījumā vienkāršoti), MMT( mūsdienu monetārā teorija) darbojas šādi: valdības emitēs parādus, kurus centrālā banka nopirks. Ja tā to nekad nepārdod, tas pielīdzinās monetārajām finansēm: deficītu monetizē (centrālajai bankai iegādājoties valdības emitētās obligācijas), un valdība var izmantot naudu pēc saviem ieskatiem, valstīm nonākot beztermiņa parādos un aizņēmumu saistībās. Tā, piemēram, metaforiski var naudu nomest no helikopteriem cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama. Ideja ir pievilcīga un realizējama, taču tajā ir iekļauts būtisks jautājums par sociālajām cerībām un politisko kontroli: tiklīdz pilsoņi sapratīs, ka naudu var atrast uz “burvju naudas koka”, ievēlētie politiķi būs pakļauti sīvam un nerimstošam sabiedrības spiedienam radīt vairāk un vairāk. vairāk, kas ir tad, kad sākas inflācijas jautājums.

Atbildēt

HA

27.12.2020. 18:15

Es apakšā parakstījies neparko neatbilst.
Tas ir precedents jebkuram dokumentam ar juridisku spēku.
Tai skaitā hipotekāro kredītu ņēmējiem.
Nemaz jau nerunāsim par cesijām, uz kurām nemaz personu paraksta nav.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...