Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

apriori

27.12.2020. 18:00

»

Tas bildē redzamais

pārbarotais purns izsaka visu


tas tak arzemju agents.

Atbildēt

!

27.12.2020. 17:57

»

Tas bildē redzamais

pārbarotais purns izsaka visu


vins papildus makdonaldiem stope iesa asv nagetus un asv paveida bekonu !

Atbildēt

!

27.12.2020. 17:51

»

Vilks

Var jau to ļaundaru sarakstu rakstīt vēl garāku. Kur tad tiesneši, nodrošinājumu aģentūra, DP jeb tagad VDD , KNAB , VID, PVD u.t.t...


Lembergu nevar notiesāt, jo tā uzrakstīta apsūdzība, lai to nevarētu izdarīt!

Atbildēt

fakts

27.12.2020. 17:46

Lembergoīdu murgologi ar savu stulbo apgalvojumu, ka attaisnošanas gadījumā Lembergs varēšot kaut ko prasīt no valsts var iet pakārties atejā!
Pirmkārt, lai varētu ko prasīt ir jāpierāda īpašumtiesības, kas automātiski nozīmētu atzīšanos noziegumu izdarīšanā.
Otrkārt, jāpierāda, ka Latvijas valsts no viņa ir kaut ko paņēmusi.

Atbildēt

Žulis

27.12.2020. 17:06

Skumjākais jau ka tie, kuri šeit mētājas ar rotaļīgiem komentāriem par “neizdevušos valsti” un cenšas pasmieties par raksta autoru neapjēdz, ka ne jau kaut kāda tur valsts ir apzagta, bet gan tieši jūs personīgi esiet apsagti! Tieši jūs un jūsu bērni būs tie, kas cietīs no šī ārzemju afērista un vietējo valsts amatpersonu pastrādātā nozieguma. Ne Maizītis, ne Mežsargs, ne Kalnmeijers, ne Jurašs, ne Ķuzis, ne Sparāns, bet tieši jūs! Ja Lembergu notiesās (kas ir maz ticami) tad tie simts miljoni būs tie, kas būtu tikuši, bet netiks Latvijas ekonomikai, bet ja tiesā uzvarēs Lembergs, tad tos miljonus priekš viņa sametīsiet jūs no savas nabadzības. Turpiniet tik trallināt un bezbēdīgi barot šādu liekēžu kantorus. Vēl ne tā dabūsiet maksāt.

Atbildēt

viedoklis

27.12.2020. 16:55

Nu redziet, aicinājums godīgi maksāt šai valstī nodokļus, uz šī bezatbildības fona, skan kā izsmiekls vai vienkārši ņirgāšanās.

Atbildēt

kāzināms

27.12.2020. 16:29

»

Betsakiet

Bet no kurienes tik nenormali liela manta ... Latvijas provinces GODIGAM pasvaldibas eksmeeram


šajā ķēķa tiesiskuma valstī nesoda par zagšanu, bet par muļķību ļaut sevi pieķert kā zagli.

Atbildēt

WWW

27.12.2020. 16:15

»

m!

Slima valsts


Precīzāk nepateiksi.

Atbildēt

lauķis

27.12.2020. 16:08

»

RP

Viduslaikos par zagshanu nocirta roku. Vajadzeetu atgriezties pie shiem likumiem. Mosh, jaadibina kaut kaads tautas tribunaals? Pashreizeejie likumi(NE) "straadaa


Ierēdņiem un partijniekiem par melošanu-publiska pēršana,par atkārtotu melošanu-baisa nāve,uzsēdināt uz mieta.Lūk arī viss kriminālkodekss.

Atbildēt

Labais

27.12.2020. 15:41

Paskat kāds kukulītim mūlis!
Laikam no bada?!

Atbildēt

Tas bildē redzamais

27.12.2020. 15:09

pārbarotais purns izsaka visu!

Atbildēt

Teorētiski rakstā nosaukto personu vaina ir pierādāma

27.12.2020. 14:51

Prakse ir cita. Pag gs 70. gados izveidojās ofšori - noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizācijai. Pirms tam valstis un to specdienesti apvienoja pūles pret organizēto noziedzību, kurai pieder A. Lembergs, pašvaldības amatu un Ventspils ostu izmantojot sava ofšora kantora konta papildināšanai, advokāts - ofšora konta pārraugs no pirmās dienas ir Meroni.

Vēlāk valstu specdienesti apvienojās ar CIP un Mossad un kļuva paši par lielāko organizētās noziedzības tīklu pasaulē. Tam pieder arī Meroni, jo ofšori pastāv kā globālās finanšu kororokrātijas sastāvdaļa. Arī Latvijas 4. maija valsts finanšu korporācijas specdienesti - SAB, VDD ir globālās organizētās noziedzības sastāvdaļa tautai “nozagtajā valstī”.

Globālā elektroniskā koncentrācijas nometne tautām tiek veidota ar Vatikāna un finanšu globālās organizētās noziedzības līdzdalību, jo Jaunā pasaules valdība neparedz ofšoru slēgšanu, bet paredz nabagajiem konfiscēt visus īpašumus un izsniegt “nabadzības pabalstu reizē ar marihuānas devu”.

Kur jūs te redzat Latvijas policijas, prokuratūras, tiesas lomu tautas interesēs? Attopieties! Nesapņojiet vaļējām acīm! Krāsainais papagailis un Meroni ar vietējo prokuratūru un tiesnešiem un globālo organizēto finanšu noziedzību ir uz vienu roku pret tautu un “valsti”, kura vairs ir formāla administratīva čaumala- kontrolei un sodīšanai ar sociālā reitinga ieviešanu globālā elektroniskā koncentrācijas nometnē.

Lielais resets (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


😎Makroekonomikas atiestatīšana. Lēmums ierobežot ekonomikas attīstību

Izprotot šo globālo izaugsmes dinamiku un eksponenciālo spēku, tiek noskaidrots, kāpēc ātrums ir šāda problēma un kāpēc iejaukšanās ātrums izaugsmes ātruma ierobežošanai ir tik izšķirošs. Ernests Hemingvejs to saprata. Savā romānā Saule lec, diviem varoņiem ir šāda saruna: “Kā jūs bankrotējāt?” Bils jautāja. “Divos veidos,” teica Maiks. “Pamazām, tad pēkšņi.” Tas pats mēdz notikt arī lielās sistēmiskās maiņās un traucējumos kopumā: vispirms mēdz mainīties pamazām un pēc tam uzreiz. Sagaidiet to pašu arī ekonomikas makro atiestatīšanai.

😎”Nepareizie” eksperti

Daudzi speciālisti ir nepareizi raksturojuši COVID-19 pandēmiju kā “melnā gulbja” notikumu tikai tāpēc, ka tam piemīt visas sarežģītās adaptīvās sistēmas īpašības. Bet patiesībā tas ir “balto gulbju” notikums, ko tieši tādu pasniedza Nasims Talebs 2007. gadā publicētajā The Black Swan: kaut kas, kas galu galā notiks ar lielu pārliecību. Patiešām! Gadiem ilgi tādas starptautiskas organizācijas kā Pasaules Veselības organizācija (PVO), tādas iestādes kā Pasaules Ekonomikas forums un Koalīcija par gatavību epidēmijai (CEPI - uzsāka 2017. gada ikgadējā sanāksmē Davosā), un tādas personas kā 😂😂😂😂 Bils Geitss mūs brīdināja par nākamais pandēmijas risks, pat norādot, ka: 1) parādīsies ļoti apdzīvotā vietā, kur ekonomiskā attīstība piespiež cilvēkus un savvaļas dzīvniekus kopā; 2) izplatītos ātri un klusi, izmantojot cilvēku ceļošanas un tirdzniecības tīklus; un 3) nonāktu vairākās valstīs, traucējot ierobežošanu. Kā redzēsim nākamajās nodaļās, ir ļoti svarīgi pareizi raksturot pandēmiju un izprast tās pazīmes, jo tieši tās bija pamatā sagatavotības atšķirībām.


😎Lēmumu pieņemšana

Kāpēc tik daudzi ekonomisti nespēja paredzēt kredītu krīzi (2008. gadā) un kāpēc tik maz politologu redzēja arābu pavasara atnākšanu (2011. gadā). Mūsdienās problēma ir tāda pati kā pandēmijā. Epidemiologiem, sabiedrības veselības speciālistiem, ekonomistiem, sociālajiem zinātniekiem un visiem citiem zinātniekiem un speciālistiem, kas palīdz lēmumu pieņēmējiem saprast, kas mūs gaida, ir grūti (un dažreiz neiespējami) pārkāpt savas disciplīnas robežas. Tāpēc sarežģītu kompromisu risināšana, piemēram, pandēmijas progresēšanas ierobežošana pret ekonomikas atjaunošanu, ir tik ārkārtīgi grūta.

Atbildēt

hai džassā

27.12.2020. 13:51

Pie "klitoriem" ir jemams viss čaklo roku pulcišš , ar puzes mērkaķi galvgalī.

Atbildēt

zaķis

27.12.2020. 13:45

»

Vilks

Var jau to ļaundaru sarakstu rakstīt vēl garāku. Kur tad tiesneši, nodrošinājumu aģentūra, DP jeb tagad VDD , KNAB , VID, PVD u.t.t...


Sorosīt piever muti, visa sorosītu žurku banda ir līdzvainīga šajā afērā!

Atbildēt

Vilks

27.12.2020. 13:37

Var jau to ļaundaru sarakstu rakstīt vēl garāku. Kur tad tiesneši, nodrošinājumu aģentūra, DP jeb tagad VDD , KNAB , VID, PVD u.t.t.
Taču tie visi ir otršķirīgi jautājumi un problēmasa. Pirmais un galvenais ir beidzot notiesāt Lembergu un kas tur ar viņu vēl tajā lietā tiek tiesāti. Cerams ka 2021 to iedosies paveikt.
Šādu publikāciju uzdevums ir novērst uzmanību no galvenā - Lembergs&Co.

Atbildēt

m!

27.12.2020. 13:30

Slima valsts

Atbildēt

Padibenes

27.12.2020. 13:28

tiklīdz tika pie varas, pats pirmais ko izdarīja - atcēla LPSR kriminālkodeksa 85. pantu, kura 3. daļā bija paredzēts pat nāvessods par valsts mamtas izlaupīšanu lielā apmērā. Kā gan tagad būtu noderējis šis pants, pat ja nāvessoda vietā būtu mūža ieslodzījums!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.12.2020. 13:25

Aizmirsāt iekļaut sarakstā Putinu un ANO ģenerālsekretāru.

Atbildēt

Latoljapsinj

27.12.2020. 13:21

Intersno kto eto za takoj praviljno politicheski podkovannij ,, pietiek lasitajs,,???

Atbildēt

Betsakiet

27.12.2020. 13:19

Bet no kurienes tik nenormali liela manta ... Latvijas provinces GODIGAM pasvaldibas eksmeeram ?

Atbildēt

Oto

27.12.2020. 13:19

»

tiesa

Maizīti-aiz restēm


Un sviestiņu arī !!!

Atbildēt

TT

27.12.2020. 13:17

Latvānija - nenormāli izdevusies valstele, protams, tikai dažiem!

Atbildēt

tiesa

27.12.2020. 13:17

Maizīti-aiz restēm!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi