Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

paldies

22.11.2019. 14:21

Liels paldies par saturīgo runu!
katru gadu gaidu uzrunu svētkos, kas liek domāt, analizēt un vlereiz atgādina valsts vīriem un sievām, par godu, saprātu, līdztiesību un ilgtspēju kādā jāvada valsts!

Atbildēt

Saprāts

19.11.2019. 07:40

Runa! Nē! Izvairīga, miglainās līdzībās tīta izvairīšanās no tieša vārda. Līkumošana un lavierēšana. Baznīca un valsts ir šķirti, tāpēc ārkārtīgi nepiestāvoša dvēseļu gana pieglaimmība varai, Levita komiskajai "valstsgribai", piemirstot jaunāko salikteņa darinājumu, ka katrs no mums ir VIENVĒRTĪGSun katra vieta VIENVĒRTĪGA, kā absolūts iebrauciens auzās un uzbrauciens veselajam saprātam. No ko? Kā tur ir ar to podu un vāku?

Atbildēt

LR vergs

19.11.2019. 07:07

»

Karma vergot

Vergturis savam vergam gādāja pajumti,apģērbu un ēdienu.Vergs bija no nodokļiem brīvs.Feodālās klaušas bija desmitā tiesa,10%.Saki,cik lieli ir Tevis maksātie ,,brīvā tirgus,,nodokļi;ienākumu,pievienotās vērtības,akcīzespreču,transporta,zemes,mājokļa,elektrības,ūdens,uzņēmuma,banku?Nodokļiem ir tendence...


"Valstsgribas likteņkopībai" prezidenta pilī neviens nepārbauda, kā žīda kakājiens ticis pie īpašumiem, miljona naudas, vai tā nav atmazgāta. Neviens to neparbauda! Bet, ja Saeimas deputāts, aizmirsis sīku formalitāti pret savu SIA, KNAB vicina zobenu visis medijos. Nemaz nerunājot par mums - parastiem vergiem.

Atbildēt

Demokrātija ir aizsegs, lai radītu iespaidu, ka tauta LEMJ

19.11.2019. 06:59

»

aaa

Jauna demokrātija aug, attīstās un pilnveidojās. Un tad tā kļūst pieaugusi. Un tad tā sāk rafinēties. Un tās piekopēji sāk rafinēties un piesedzoties aiz brīvībām sāk izlaisties, zaudēt tikumus. Demokrātijām ir raksturīgi zaudēt tikumus. Un tad? Kādas tad ir iespējas nomest liekos un kaitīgos rafinējumus...


Kad tauta nobalso, tā LEMŠANU uztic deputātiem, bet deputāti, nonākuši Saeimā, kur nekad nav bijuši, neko NELEMJ. Viņus vada uz no alsošanu un viņi balso nedomājot. Bet domā, kā no iljt četrus gadus, lai tiktu pie 75 procentiem pensijas no deputātu algas, ko paši paaugstina regulāri.

Atbildēt

No Bordāna vairās visi-

19.11.2019. 06:54

»

Santa no 101 km

Pilnīga taisnība, kož un stipri kož Jānis Bordāns visiem, kam devās rokā jūdasa graši: TV, visu līmeņu žurnālisti Latvijas Radio, kož nesamērojami stipri komuniustiskajam grupējumam, kurš nu jau sēž opozīcijā un valsti 29 gados noveda katastrofā, izlaupīja...


jo neviens nezin, kas viņš ir! Tāpat nav zināms, kas ir provokators L. Grantiņš. Abi pišās ap politiku un taisa sūdus. Grantiņš, ja būtu normāls, nedraudētu, bet rīkotos ar savu partiju, politisko kustību utt. Bordāns kā "masons" no Kluba 21 laikiem, bet redzam, ka atbalsta žīda Levita "ebreju komerctiesas" utt. Arī provokators. Nekad nav saprotams, ko Bordāns domā - vienmēr sKa vienu, domā citu. Tas jau redzams. Kā uzdevumus viņš pilda, nav zināms. Normāls cilvēks tā nerīkotos un tad vēl tie Jurašs un Potapova - drošibnieki bijušie operativņiki ar viņu kā paromju laikos politikā no VDK sūtīja. Gan tas Grantiņš, gan Bordāns - kas viņi ir patiesībā?

Atbildēt

Karma vergot

19.11.2019. 05:31

Vergturis savam vergam gādāja pajumti,apģērbu un ēdienu.Vergs bija no nodokļiem brīvs.Feodālās klaušas bija desmitā tiesa,10%.Saki,cik lieli ir Tevis maksātie ,,brīvā tirgus,,nodokļi;ienākumu,pievienotās vērtības,akcīzespreču,transporta,zemes,mājokļa,elektrības,ūdens,uzņēmuma,banku?Nodokļiem ir tendence augt.
 Pirmie divi paņem pusi no Tavas algas.Nez ka un pa kuru laiku Tev iegalvoja,ka nodokļu verdzība ir brīvība.Nez kapēc to sauc par,,brīvību,,,,,progresu,, un augstāku dzīves līmeni?Ja vēlies verga dzīvi,domā vergu domas un skaties TV,tur ik vakaru rāda briesmas,kas apdraud vergu dvēseles.Bailes ir bizness.Tu esi vergs ,sava izskalotā prāta vergs.

Atbildēt

Zaceņgriba

19.11.2019. 02:51

»

Šņabjgriba

Kam ir, tam tiks dots. Man vēl vienu polšu, lūdzu


...un vel vien maz cuciņ, bikicer!

Atbildēt

Šņabjgriba

19.11.2019. 01:56

Kam ir, tam tiks dots. Man vēl vienu polšu, lūdzu !

Atbildēt

Tieši tā

18.11.2019. 23:57

»

Kas ir valstsgriba?

E. Levita, žīda, izgudrojums sevis polularizēšanai un tautas maldināšanai, ar vienu aci mēģinot no "valstsgribas" kādu rebi iztaisīt...


Tas kretīns šodien jau izteica jaunu sūdu - likteņkopība. Ierosinu šīs viņa tukšās frāzes saukt par žīdpurkšķinājumiem vai žīdkakājumiem. Un pie viena Nacionālās žīdu apvienības, šī kretīna - Ulmaņa nomelnotāja - izvirzītājas, veikto Ulmaņa pieminekļa apgānīšanu pārdēvēt nevis par lāpu gājienu, bet par lāpu žīdkakājienu.

Atbildēt

aaa

18.11.2019. 23:57

»

Grēcinieki, tikumi

utt. Vergi tikai lieto šos vārdus. Parastais cilvēks domā par savu brīvību. Nozīme ir tikai tam, kam tu pats to piešķir. Katra diena ir cīņa, bet virsuzdevums nākošai cīņai noskaidrojas tikai pēc pabeigta raunda. Nekas nav paredzams. Biznesa plāni vajadzīgi tikai bankai. No biznesa plāniem labākajā ...


Jauna demokrātija aug, attīstās un pilnveidojās. Un tad tā kļūst pieaugusi. Un tad tā sāk rafinēties. Un tās piekopēji sāk rafinēties un piesedzoties aiz brīvībām sāk izlaisties, zaudēt tikumus. Demokrātijām ir raksturīgi zaudēt tikumus. Un tad? Kādas tad ir iespējas nomest liekos un kaitīgos rafinējumus. Piepūloties jau varbūt ka var, bet tikai uz laiku kamēr piepūlas. Demokrātijas atjaunotne var būt, bet ne pilnīga un pastāvīga. Vienalga manuprāt pienāk laiks kad tā norafinējās tiktāl ka tā vairs nefunkcionē kā demokrātija un kaut kādas iespējas atjaunotnei ir minimālas jo sabiedrība saucot saukļus brīvībai faktiski ir tikumiski izlaidusies. Nav vairs tikumu. Godīgums, taisnīgums, apzinīgums, atbildīgums no cilvēka vairs nenāk ārā pašsaprotami, automātiski kā attiecīga tikuma izpausme bet tikai aiz aprēķina. Bet ja godīgumu, taisnīgumu u.t.t. sāk rēķināt tad kurš gan ies pats sevi apkrāpt? Bet ja sevi nē tad kuru vai ko, kaut mazdrusciņ vien, iesākumā?
Diktatūra cita lieta. Diktators ir brīvību parādīs ir tikumību smadzeņu kaulos atpakaļ iedzīs. Tā teikt, diktatūra kā atjaunotne.

Atbildēt

janis

18.11.2019. 23:41

Višš grib būt prostituta,bet sanāk tikai bagātiem zagļiem.

Atbildēt

Santa no 101 km

18.11.2019. 22:40

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Eduard, Saeimas atlaišana ir valdošās bandas roku darbs.-------------Nepārprotami, ka šis Saeimas sasaukums ne ar ko nav labāks par iepriekšējiem un nebūs arī sliktāks par nākošo, ja tiks atsaukta šī Saeima un ievēlēta nākošā. Tad kāpēc tik intensīvi dažādi spēki uzstājas par patreizējās Saeimas atlaišanu...


Pilnīga taisnība, kož un stipri kož Jānis Bordāns visiem, kam devās rokā jūdasa graši: TV, visu līmeņu žurnālisti Latvijas Radio, kož nesamērojami stipri komuniustiskajam grupējumam, kurš nu jau sēž opozīcijā un valsti 29 gados noveda katastrofā, izlaupīja.

Kas un kādu iemeslu dēl slavina Lembergu. kura naudas pietiktu nosegt laikam pus valsts budžeta, bet kopumā visas Ventspilī izlaupītās naudas pietiktu ik gadu dubultot valsts budžetu. Un ja pieliktu Liepājas ienākumus, Rīgas? Mūsu valsts 10 gados plauktu un zeltu un varētu teikt, ka Latvija ir plaukstošākā valsts Eiropā. Tautai uzlika šķersļus tautas nobalsošanai - 155 000 parakstu savākšanai, tautai uzlikti šķērsļi vērsties tiesā, jo jāmaksā milzīgi tiesas izdevumi, tautai atņemta aizstāvība prtokuratūra - nulle, tauas sūdzības, kad apkrāpj iestādes un uzņēmumi, māju apsaimniekotāji, tevi valsts neaizstāv, pasūta uz tiesu, zinot, ka tev nav naudas. Valsts likumdošanā ir sagrauta, tiesas stāv tikai šlitku sardzē, izdomā tādus likumu tulkojumus, par ko brīnās pat skolnieki - kā tā var, citā likumā taču teikts arī savādāk. Un ko darajaunā valdība? Tā ir sašķelta. No Jāna Bordāna baidās pat koalīcijas ministri, neatbalsta. Krahs uz vietas: meklē Googlē: Latvija.lv/pv, spied uz saiti un 40 sekundēs taps tavs paraksts, droši, paraksties, tālāk par 101 kilometru nav kur iet! Ja netīorīsim Saeimu no "kaimiņu, gobzemu" ākstiem, tālāk par 101 km netisksim.

Atbildēt

Grēcinieki, tikumi

18.11.2019. 22:30

»

aaa

Es jau saprotu tā ka viss nav tik vienkārši. Cilvēks būdams grēcīgs visu laiku uz leju vien krīt, līdz ar to visa sabiedrība iet uz leju vien. Bet Dievs katru bagātīgi apdāvina ar tikumiem. Tikumi bojājas, tikumus vajag kopt. Netikumi savukārt paši uzrodas un aug kā nezāles. Manprāt tikai tikumības ...


utt. Vergi tikai lieto šos vārdus. Parastais cilvēks domā par savu brīvību. Nozīme ir tikai tam, kam tu pats to piešķir. Katra diena ir cīņa, bet virsuzdevums nākošai cīņai noskaidrojas tikai pēc pabeigta raunda. Nekas nav paredzams. Biznesa plāni vajadzīgi tikai bankai. No biznesa plāniem labākajā gad. izdodas 1 procents. Bizness latviskā nozīmē ir darbs.

Atbildēt

aaa

18.11.2019. 22:02

»

Saproti,

cilvēki ir apjukuši šajā haosā. Nav nekā stabila un ilgam laikam. Lielākā daļa pati nezin, ko grib darīt. Dara, ko dod, no tā, ko dod, dzīvo.Likumus visu laiku maina utt. Haoss


Es jau saprotu tā ka viss nav tik vienkārši. Cilvēks būdams grēcīgs visu laiku uz leju vien krīt, līdz ar to visa sabiedrība iet uz leju vien. Bet Dievs katru bagātīgi apdāvina ar tikumiem. Tikumi bojājas, tikumus vajag kopt. Netikumi savukārt paši uzrodas un aug kā nezāles. Manprāt tikai tikumības uzturēšana un kultivēšana var grēcinieku sabiedrības grimšanai pretim stāties. Kaut gan liekas ka sabiedrības dzimst un mirst tāpat ka cilvēki tikai citos mērogos, un tikumības uzturēšana tikai tāds veselīgs sabiedrības dzīvesveids vien ir. Demokrātijas tāpat pēc laika pārvēršas diktatūrās, bet diktatūras tāpat kā līdz šim ik pa laikam mirst.
Kamēr valdošie mums demokrātiju nu jau vairs tikai spēlē tikmēr diskutējam un kritizējām, kad priekšā liks diktatūru tad klusējot atjaunosim tikumību. Kāds laiks, tādi likumi un tikumi.

Atbildēt

Malēnietis

18.11.2019. 21:44

»


Pašreiz "lumpeņus" uz saeimas atlaišanu kūda tie, kas tika saeimā, bet netika pie varas, un izskatās, ka sakūdīs arī, un nākamajā saeimā šos kūdītājus lumpeņi uz rokām ienesīs un siles tiem gādīgi nodrošinās, bet "lumpeņi" līdz tam jau nespēj aizdomāties, viņi jau ka tikai kādam sliktu izdarīt, kaut arī pašiem no tā nekas netiek.

Atbildēt

aaa

18.11.2019. 21:34

»

Malēnietis

Arī Tevī tāds ir, patīk Tev tas vai nē, tikai nelaime ir viena, Tu neesi spējīgs tikt tur, kur to var realizēt un Tevī ir pamodies skaudības un nenovīdības velniņš, ko Tu nevari apvaldīt. Ļoti gribas tikt pie siles, bet spēciņa un prātiņa pamaz


Nu un ko nu?
Tie kas tur (pie siles) neko nevar tie tur tiek, bet tie kas varbūt ka tur ko varētu tur netiek, jo visu laiku tur uzturas tie kas tur neko nevar bet tur tiek. Dilemma vai, tā ir, nevis skaudība un nenovīdība.
Kam spēciņš un prātiņš pie siles tikšanā aiziet tam protams kalpošanai tautai ne vairs spēciņa, ne vairs prātiņa.

Atbildēt

Ar žēlumu lasās L. Grantiņa komentāri

18.11.2019. 21:29

Cilvēks reāli iet sviestā.

Atbildēt

Saproti,

18.11.2019. 21:27

»

aaa

Jā, nu analizē un secini...


cilvēki ir apjukuši šajā haosā. Nav nekā stabila un ilgam laikam. Lielākā daļa pati nezin, ko grib darīt. Dara, ko dod, no tā, ko dod, dzīvo.Likumus visu laiku maina utt. Haoss.

Atbildēt

Un tad atkal tos cūkas padirsināt gadu

18.11.2019. 21:23

»


sadirst viņiem visu un Saeimu atsaukt!

Atbildēt

tas ir labais

18.11.2019. 21:07

»

kardinālis Pajāts

Klusi sēžu pavēnī


;)))

Atbildēt

Malēnietis

18.11.2019. 21:06

»

Ko?

Malēnietis paliek malēnietis un muļķis arī. Runa par valstisko jūdaismu! Valsts svētkos! Tas, ka tu neslauki dibenu, neattaisno valstsgribīgos jūdas


Arī Tevī tāds ir, patīk Tev tas vai nē, tikai nelaime ir viena, Tu neesi spējīgs tikt tur, kur to var realizēt un Tevī ir pamodies skaudības un nenovīdības velniņš, ko Tu nevari apvaldīt. Ļoti gribas tikt pie siles, bet spēciņa un prātiņa pamaz.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

18.11.2019. 20:56

»

Eduards Lunis

---Te nu ir pilnīgi skaidrs no Stankevica raksta -baznīca ir saaugusi ar noziedzīgo varu...


Eduard, Saeimas atlaišana ir valdošās bandas roku darbs.-------------Nepārprotami, ka šis Saeimas sasaukums ne ar ko nav labāks par iepriekšējiem un nebūs arī sliktāks par nākošo, ja tiks atsaukta šī Saeima un ievēlēta nākošā. Tad kāpēc tik intensīvi dažādi spēki uzstājas par patreizējās Saeimas atlaišanu ? Ir tikai viena atbilde- ir jātiek vaļā no Jāņa Bordāna, kurš grib “novākt no skatuves” tos, kuri ir Latviju noveduši katastrofas priekšā. Tā ir Kalnmeiera piesegtā banda: mežvieti, kozlovski, godmaņi, borovkovi, bunkas…, visi Tautas Frontes izperētie Latvijas valsts izlaupītāji– komunist/cionisti.

Tikai ar jaunām vēlēšanām, kuras būs „VISDEMOKRĀTISKĀKĀS“, var tikt realizēts mērķis- atbrīvoties no Bordāna.

Atbildēt

Ko?

18.11.2019. 20:55

»

Malēnietis

Un, kā Tu domā nesēž, tad kāpēc tā baidies un satraucies, labāk pārmeklē savu sirdsapziņu, kaut maziņu, bet tomēr sātaniņu, tici vai netici, atradīsi


Malēnietis paliek malēnietis un muļķis arī. Runa par valstisko jūdaismu! Valsts svētkos! Tas, ka tu neslauki dibenu, neattaisno valstsgribīgos jūdas!

Atbildēt

aaa

18.11.2019. 20:55

»

Malēnietis

Pēc komentāriem var redzēt, ka daudzi ne tuvu vēl nav gatavi domāt, saprast, analizēt situāciju ne arī izdarīt secinājumus, lai pieņemtu pareizo lēmumu, bet joprojām visus, kas ir pie varas zākā(pašu vēl nesen ievēlētus) un gaida "laimes lāci", kurš visus ienesīs pārpilnības valstībā. Bet ticiet vai...


Jā, nu analizē un secini.
Latvijā cik saprotu ir kapitālisms un tirgus ekonomika. Naudu nodokļiem valsts pārvaldes uzturēšanai pelna cilvēki kas strādā tirgus konkurences apstākļos. Es saprotu ka pelna maz un līdz ar to nodokļus valsts pārvaldes uzturēšanai maksā maz. Bet es tad nesaprotu kāpēc tad tāda masveida raušanās uz to valsts pārvaldi (kā saka uz sili) ja tur nav pietiekami naudas lai to valsts pārvaldi normāli veiktu? Kāpēc izraujas pie siles, secina ka tur nav tik cik vajag, neko prātīgu nedara, bet projām neiet, citus, varbūt mazāk rijīgus un vairāk spējīgus klāt nelaiž.
Es teiktu, ja reiz ej tad izdari, sakārto valsti, vai arī nemaz neej ja kaut kādu apstākļu dēļ to nevari. Ļauj citiem, varbūt nāks kāds kas varēs un izdarīs. Un kā varēs būt slikti tad ja izdarīs, ja sakārtos valsti? Slikti ir tad ja nav izdarīts un nedara, un nav tam nekāda sakara ar katra paša sākto vai nesākto.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

18.11.2019. 20:52

»

aaa

"Valstsgriba" protams absolūti ir tukšs numurs...


Tikumība arī vairs nelīdzēs- vienīgi Kalašņikovs ! Un viņi, šie "valstsgriboņas" to arī saprot, saprot, kas viņus sagaida... .

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

18.11.2019. 20:47

Vanags pilnībā parāda savu Jūdasa dvēseli: pieminot rābīna un MŪSU žīdiskā prezidenta sacīto ! Tā vien gribas šim cermenim pajautāt: Kāpēc tu savas Baznīcas dibinātāju M. Luteru necitē, ko viņš sacīja par rabīniem ? Lai tevi, bandīt Vanag, velns parauj, jo tu esi viņa kalps !

Atbildēt

Malēnietis

18.11.2019. 20:46

»

Ko?

Ko muldi! Tieši mūs viņš vaino, ne deputātus, ka MUMS iekšā sēž jūdasiņš! Izlasi un tad aizstāvi


Un, kā Tu domā nesēž, tad kāpēc tā baidies un satraucies, labāk pārmeklē savu sirdsapziņu, kaut maziņu, bet tomēr sātaniņu, tici vai netici, atradīsi.

Atbildēt

jk

18.11.2019. 20:05

Katoļu baznīca Romā nosūtīja krustnešus - laupitājus uz Latviju oficiālā karagājienā. iesim, palūgsimies ...

Atbildēt

Tā nav! Protams, katrs pats sev ir Laimes lācis

18.11.2019. 19:59

»

Malēnietis

Pēc komentāriem var redzēt, ka daudzi ne tuvu vēl nav gatavi domāt, saprast, analizēt situāciju ne arī izdarīt secinājumus, lai pieņemtu pareizo lēmumu, bet joprojām visus, kas ir pie varas zākā(pašu vēl nesen ievēlētus) un gaida "laimes lāci", kurš visus ienesīs pārpilnības valstībā. Bet ticiet vai...


Bet lielis vilcienos tas ļaunums, kas jau 25 gadus konsekventi tiek vērsts pret latviešu tautu, ir pārāk nenormāls, lai vainotu tikai Saeimas deputātus, kuri daudzi patiesi un nosirds dara to labāko, ko var. Bet mēs jau redzam, ka ar labiem nodomiem ceļš bruģējas uz elli. Kuri tad ir tie, kas raksta notis Saeimas deputātu dziesmām? Tie ir kaut kur aizkulisēs.

Atbildēt

Malēnietis

18.11.2019. 19:53

Pēc komentāriem var redzēt, ka daudzi ne tuvu vēl nav gatavi domāt, saprast, analizēt situāciju ne arī izdarīt secinājumus, lai pieņemtu pareizo lēmumu, bet joprojām visus, kas ir pie varas zākā(pašu vēl nesen ievēlētus) un gaida "laimes lāci", kurš visus ienesīs pārpilnības valstībā. Bet ticiet vai nē, arī tad būs slikti un visa par maz. Vai nav jautri, ja nebūtu skumji, vai pirmais tomēr nebūtu jāsāk ar sevi pašu, vai Es savus pienākumus pildu labi un tikai tad ķeros pie citu kritizēšanas?

Atbildēt

Tā ir! Patiesi vārdi.

18.11.2019. 19:53

»

manupraat

18. novembris ir piemi'nas diena tam, ka kaadreiz latvie'siem bija sava nacionaala valsts, kuru 1940 gadaa okupeeja PSRS un kura veel liidz 'sim briidim nav atjaunota. Izskataas, ka tas arii nekad netiks izdariits, jo pati latvie'su tauta valdo'saa re'ziima veiktaa genociida apstaak'los tiek straujos...


Kad cilvēks pats aug un pats atbrīvojas no kārībām un kalpības, tikai tad cilvēks pēc iekšējām smagām cīņām var ieraudzīt to, ko viņam atklāj Dievs. Vanagu Dievs ar tādiem tekstiem soda, liek kaunā. Kāpēc tā, mēs nevaram zināt.

Atbildēt

Edgars A

18.11.2019. 19:52

Valstsgriba- krievu mafijai vajadzeeja sheit neitraalu teritoriju, Levits laikam runaa par to?

Atbildēt

manupraat

18.11.2019. 19:27

18. novembris ir piemi'nas diena tam, ka kaadreiz latvie'siem bija sava nacionaala valsts, kuru 1940 gadaa okupeeja PSRS un kura veel liidz 'sim briidim nav atjaunota. Izskataas, ka tas arii nekad netiks izdariits, jo pati latvie'su tauta valdo'saa re'ziima veiktaa genociida apstaak'los tiek straujos tempos izniicinaata. Kas attiecas uz arhibiiskapa runu, tad Dievs latvie'su tautai nav nekaa paraadaa. Un arii par kalpu latvie'su tautaii V'n's sevi nav ieceelis, lai pa'su latvie'su vietaa 'seit veidotu labklaajiibas un taisniiguma valsti. Dievs paliidz tiem, kuri to ir pelniiju'si. Nu nenaaks tas Dievs lai padziitu no muusu Saeimas tos blee'zus, me'lus, nelie'sus un noderiigos idiotus, ja pa'si latvie'si ik peec 'cetriem gadiem teci'niem vien skrien, lai par vi'niem nodotu savas balsis.

Atbildēt

Vīruss

18.11.2019. 19:15

Reiz Lāčplēsis grūdīs Melno vienu pašu dzelmē! Valsts gribulis melnsvārcim piemeties...

Atbildēt

Čekas putna lidojuma galapunkts

18.11.2019. 18:59

Luterāņu Baznīcas Misūri sinodes Konkordijas teoloģijas semināra Fortveinā (ASV) goda doktors teoloģijā (1997).

Atbildēt

Negriba

18.11.2019. 18:03

Daudzi aizbrauca no valsts izmisuma dzīti, kuriem ne Levits, ne viņa "valstsgriba" ne sapņos nerādījās, bet Vanags viņus apsūdz ar to, kas tiem pazudusi valstsgriba... Nē, Vanag, viņus un viņu bērnus nebija pametusi DZĪVOTGRIBA! Bet izrāvums no Bībeles konteksta tieši liecina par to, kā ir tagad, ka tie, kam ir, apveļas vēl vairāk, bet tiem, kuriem nav, atņem pēdējo...

Atbildēt

Līdz zināmam laikam, līdz 1974. gadam precīzāk

18.11.2019. 17:54

»

kam nav kauna ubagot, nebūs nekad

DARBS- ir šīs valsts ekonomiskais balsts


darbs bija kapitālisma pamats. Kad FRS noņēma zelta segumu USD, naudas apkalpošana un spekulācijas ir kapitālisma vērtība un pamats.

Atbildēt

Precīzi!

18.11.2019. 17:51

»

kardinālis Pajāts

Klusi sēžu pavēnī


Lēni slīgstu gavēnī..

Sorry!, nevis slīkstu. Tad var noslīkt. Citādi foršs dzejolis.

Atbildēt

kam nav kauna ubagot, nebūs nekad

18.11.2019. 17:48

DARBS- ir šīs valsts ekonomiskais balsts

Atbildēt

J. Vanags ar to sola,

18.11.2019. 17:45

»

ja citēt, tad

"Jo ikvienam, kam ir, tiks dots, un tam būs pārpilnība, bet no tā, kam nav, atņems to, kas tam ir


ka 4. maija varas korporācijas valsts bagāto šķira taps vēl bagātāka, bet tauta, kura tiek padzīta no Latvijas, kļūs nabadzīgāka. Tas ir vecs triks pieglaimoties bagātajai varas šķirai.

Šodien ekonomikas diversiju un tautas genocīda apstākļos ir tikai viena bagāto šķira - tā, kura ir 4. maija varas koporācijas patiesais kodols, politisko partiju kodols, ierēdņu armija, kas šo bandu apkalpo, politologi un vēsturnieki, garīdznieki, kas šo šķiru apkalpo un, jā, eirodeputāti, to algas un amati ir vislielākais atalgojums par 4. varas koporācijas apkalpošanu un lojalitāti tai.

Atbildēt

ja citēt, tad

18.11.2019. 17:37

"Jo ikvienam, kam ir, tiks dots, un tam būs pārpilnība, bet no tā, kam nav, atņems to, kas tam ir."

Atbildēt

Kas ir valstsgriba?

18.11.2019. 17:35

»

derdz

Pa lielam labs raksts, bet šaubos vai kāds nievā valsti, drīzāk cilvēkus, kas pie varas siles, nevis kā rakstā "Kristus teica: “Lūdziet, un jums taps dots!” Tiešām, vairāk lūgsim par savu valsti, mazāk to nievāsim


E. Levita, žīda, izgudrojums sevis polularizēšanai un tautas maldināšanai, ar vienu aci mēģinot no "valstsgribas" kādu rebi iztaisīt.

4. maija varas korporācijas valsts ir svešs un ļauns varas veidojums latviešu tautai. Ļaundabīgs audzējs no čekistiem, komunistiem un cionistiem. Par to nav jālūdz. Tas ir ar steigu jāizoperē, jo tā metastāzes jau ir visās, pilnīgi visās valsts pārvaldes jomās.

Atbildēt

To, ko rakstāt,

18.11.2019. 17:29

»

Pilsonis

Nedomāju, ka arhibīstaps atbalsta patreizējo Saeimu ar tās 57 jūdasa deputātiem, kas valsts svētku priekšvakarā sadalīja sev tautai nozagtos 4.5 miljonus eiro, 85 000 eiro uz katru balsojušo deputātu. Vanaga sprediķis jālasa bez aizvainojuma un nav jāmeklē tajā dziļāki zemteksti. Tas ir ļoti politisks...


nezinàmu apstākļu dēļ Jums gribas tam ticēt, ko esat uzrakstījis. Tomēr Jūsu šaubas ir pamanāmas.Noteikti esat kristietis, kas gatavs domāt, ka caur Vanagu runā Dievs .. un labie ebreji.. Un Jūdasa graši...

Atbildēt

derdz

18.11.2019. 17:27

Pa lielam labs raksts, bet šaubos vai kāds nievā valsti, drīzāk cilvēkus, kas pie varas siles, nevis kā rakstā "Kristus teica: “Lūdziet, un jums taps dots!” Tiešām, vairāk lūgsim par savu valsti, mazāk to nievāsim!"

Kas ir valstgriba?! Varbūt labāk tautas...

Atbildēt

kardinālis Pajāts

18.11.2019. 17:17

Klusi sēžu pavēnī,
Lēni slīkstu gavēnī,
Turpmāk 40 dienas
Nebūs kotletes nevienas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft