Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

404

01.11.2020. 09:41

»

Peksis

1.20 - nodevas ieksēšanas komisija. Ja esi losis un maksā 365*10 3650 + 365*1.20 438 kopā 4088 , tad neviens neliedz TEv tādam lošainam izpausties, citi, kas draudzējās ar galvu , samaksā par gadu 1000+1.20 vienā reizē


Peksim - redzams ka tu esi īsts peksis. No kurienes tu, īdiņ ņēmi ka man tā braukšana ar ārvalsts auto pa Latviju ir vajadzīga uz visu gadu??!! Nu nevajag man uz visu gadu, bet tikai uz pāris nedēļām. Paturi savas gudrības pie sevis.

Atbildēt

404

01.11.2020. 09:36

»

Likums

Atļauja nebūs vajadzīga gadījumos, kad autovadītājs nomā spēkratu no ārvalstī reģistrēta komersanta, kas nodarbojas ar auto iznomāšanu. Tāpat CSDD atļauja nebūs nepieciešama, ja persona vada vieglo automobili klātesot transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentā norādītajam īpašniekam (turētājam) vai viņa...


¿CSDD piešķir kaut kādu atļauju Latvijā vadīt ārvalstīs reģistrētu vieglo automašīnu?? Aizmirstiet par to. Tas bija kādreiz, bet tagad šādu atļauju vietā ir nodoklis 10€, kam jāpieskaita arī 2€ csdd komisijas komisijas maksa par katru maksāto dienu, jeb Kampējkantoris 20%.

Atbildēt

Likums

31.10.2020. 15:41

Atļauja nebūs vajadzīga gadījumos, kad autovadītājs nomā spēkratu no ārvalstī reģistrēta komersanta, kas nodarbojas ar auto iznomāšanu. Tāpat CSDD atļauja nebūs nepieciešama, ja persona vada vieglo automobili klātesot transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentā norādītajam īpašniekam (turētājam) vai viņa pilnvarotai personai.

CSDD uz trīs gadiem atļauju Latvijā vadīt ārvalstīs reģistrētu vieglo automašīnu piešķirs - personai, kura ārvalstīs strādā algotu darbu, mācās vai veic uzņēmējdarbību, personai, kurai izsniegta uzturēšanās atļauja ārvalstīs. Tiesības vadīt ārvalstīs reģistrētu vieglo automobili būs arī tādām personām, kura ir laulātais, pirmās vai otrās grupas radinieks tādam transportlīdzekļa īpašniekam, kurš atbilstoši noteiktajam regulējumam minēto transportlīdzekli Latvijā varētu vadīt pats.

Personām, kas ieņem vēlētu amatu kādā Eiropas Savienības dalībvalsts pašvaldībā, CSDD piešķirs atļauju uz pilnvaru termiņa laiku.

Atbildēt

...)))

30.10.2020. 09:40

juraš ar savu bandu kuras sastāvā ietilpst alla, berezins, bordāns, sozīnovs visu savu karjeru maskimāli izmanto, lai nelikumīgi gūtu personīgo labumu no saviem amatiem. Kad juraš strādāja KNAB viņš izmantoja savas pilnvaras un pielaidi valsts noslēpumam, alkatīgos nolūkos. Piemērs ir iekļūšana bijuša LDZ Magoņa sievas dzīvesvietā un noklausīšanās ierīces uzstādīšana. Vēlāk viņš mēģināja izspiest naudu no igauņu biznesmeņa Osinska un Magoņa. Darījums nesanāca un viņš visai latvijai atklāja valsts noslēpumu. juraš jau tik bezkaunīgs kļuvis, ka organizējis grupējumu ar sozīnovu, kur viss RRKP tai skaitā OMEGA strādā kā privāts kantoris, lai realizētu savus noziedzīgos mērķus un shēmas. Organizē cigarešu, naftas produktu kontrabandu, atmazgā nelegāli iegūtus finansu līdzekļus. Tiek izmantota ietekme un valsts pilnvaras Olainfarm lietā tur partijas biedrs bordāns nelikumīgi pārreģistrēja kapitāldaļas uz citiem cilvēkiem. Juraša apetīte un ātrums uz noziegumiem uzņem apgriezienus un no Guseļnikova saņēma 500tk eur kā juridisko palīdzību no PNB bankas, bet patiesībā izmantoja savu pielaidi valsts noslēpumam un kpoā ar allu un berezinu uzrakstīja iesniegumu no Guseļnikova pret Latvijas valsti par 200 milj. eur. Tā pat šie reideri kopā ar sozīnovu pilnīgi nesodīti un patvaļīgi safabricē krimināllietas,dokumentus,lai atņemtu viesnīcu vecrīgā kura piedr Gulami,lūk tā ir tiki daļa no juraša un viņa bandas pastrādātajiem noziegumiem.
Viņš jūtās pilnīgi nesodāms un neaizskarams kā valsts valstī.

Atbildēt

Peksis

29.10.2020. 22:22

»

turpinājums

Pašai nodevai, kas ir 10 € par dienu, jāpieskaita arī csdd komisijas maksa 2 € ar astīti e-pakalpojumos, kura automātiski piereizinās par katru maksāto dienu. Par katru!!! Tātad vismaz 20% no pamatsummas jebkurā variantā. Kampējkantoris 20%. Cilvēki, esiet modri


1.20 - nodevas ieksēšanas komisija. Ja esi losis un maksā 365*10 3650 + 365*1.20 438 kopā 4088 , tad neviens neliedz TEv tādam lošainam izpausties, citi, kas draudzējās ar galvu , samaksā par gadu 1000+1.20 vienā reizē...

Atbildēt

Peksis

29.10.2020. 22:16

»

Meli

Labāk žurnālisti būtu pastudējuši likumus. Dzīvesvietas deklarēšana nav svarīga, ja auto pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam, kuru vada šajā uzņēmumā legāli pieņemts darbā šoferis, nav svarīgi, latvietis vai eskimoss.Tā vietā, lai stulbā valdība sabalansētu auto nodokļu likmes ar kaimiņvalstīm, atgriežot...


Meli MELO. JA esi apgrābstījis 3 gadus vecu likuma redakciju , tad nenozimē, ka tā ir spēkā arī šodien. Agrāk bija jānes uz CSDD darba līgumi un tad attiecīgai personai tika piesaistīts konkrēts transportlīdzeklis. JAu labi sen, ja esi LR rezidents ar deklarēto dzīvesvuetu LR un vadi M1 vai N1 kategorijas auto LR teritorijā - maksā nu ragā, vau reģistrē auto uz laiku/tikai ārvalsts juridiskām pesonām , vai - past''avīgi LR, obligēti norādot kā turētāju LR fizisko vai juridisko peronu ( abos gadījumos)

Atbildēt

turpinājums

29.10.2020. 09:31

Pašai nodevai, kas ir 10 € par dienu, jāpieskaita arī csdd komisijas maksa 2 € ar astīti e-pakalpojumos, kura automātiski piereizinās par katru maksāto dienu. Par katru!!! Tātad vismaz 20% no pamatsummas jebkurā variantā. Kampējkantoris 20%. Cilvēki, esiet modri.

Atbildēt

turpinājums

29.10.2020. 09:19

Daudz nopietnāks pārkāpums nekā bīstama braukšana izrādās ārvalstī reģistrēta auto, vadīšana nesamaksājot īpašu Latvijas nodokli, par ko sodi sākas no 200 € - tātad starpība ir nevis reizēs bet kārtās. Arī cp-ists kā pirmo metīsies ķert to "klientu" kurš velk uz lielāku summu, jā, ārvalsts nodokli nesamaksājušo, nevis kādu no īsteni bīstamajiem, jo galvenais protams ir nauda. Tad ko brīnamies ka daudz cietušo? Gaidiet atkal nākamos.

Atbildēt

404

29.10.2020. 09:16

Te ir vēl lielāka tizlošanās nekā pirmajā brīdī izskatās. Eiropā dod subsīdijas e-auto iegādei bet LV nedod, toties nekaunas prasīt 12 € par dienu (tā saucamais Latvāňu papildnodoklis par ārvalstī reģistrēta auto vadīšanu.

Atbildēt

Ina

28.10.2020. 19:49

»

nepatik gan

nepatik ,ka jaunajai kroplu partijai sadod pa skaustu.lec Daugava ,vai pazelojies asv


Piedodiet,bet mans intelekta līmenis ir tomēr krietni augstākā lai es iespringtu uz stulbiem komentāriem bez reāla pamatojuma Ja kāds grib vienkārši izvēdināt plaušās, ok. Man mazliet žēl šo cilvēku. Jo ar naidu un nepamatotiem uzbrukumiem nodarbojas vai nu kompleksu nomākti cilvēku vai nu cilvēki ar aprobežotām prāta spējām. Man patīk diskutēt ar cilvēkiem kuriem ir pamatoti, argumentēti spriedumi.

Atbildēt

Ina

28.10.2020. 15:21

Traki... Tas nozīmē ka man pa telefonu var pazvanīt jebkurš jefiņš, nosaukt neeksistējošu iestādi un amatu un man jāstāsta ar ko es braucu, ar ko guļu un ko ēdu? Citādi mani var izķengāt pa avīzēm un internetu.Kas tas par sviestu... Un likt avīzē nepārbaudītu informāciju, tas gadījumā nav ar likumu sodāms pasākums.Es zirgaudzētavas,, Burtnieki, '' vietā grieztos tiesā.

Atbildēt

Meli

28.10.2020. 12:53

Labāk žurnālisti būtu pastudējuši likumus. Dzīvesvietas deklarēšana nav svarīga, ja auto pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam, kuru vada šajā uzņēmumā legāli pieņemts darbā šoferis, nav svarīgi, latvietis vai eskimoss.Tā vietā, lai stulbā valdība sabalansētu auto nodokļu likmes ar kaimiņvalstīm, atgriežot atpakaļ tūkstošiem tur reģistrētu auto, cenšas darboties ar GESTAPO metodēm, piespriežot mistiskus sodus par ko tagad atkal maksās no kopējās nodokļu maksātāju naudas par ierosināto pārkāpuma lietu ES. Ja būtu jāmaksā ministram un CSDD bosam personīgi, nekad tādas muļķības neparakstīt.

Atbildēt

no laukiem

28.10.2020. 10:56

Šupinska ar ir sterva.

Atbildēt

zed

28.10.2020. 10:43

Idiņi-raksta autori ,nezin ka ECT tiesa sen ir atcēlusi liegumu lietot LV teritorija Igauņu auto un atcēlusi tupo tūdaļu noteiktās maksas!

Atbildēt

baidena dels

28.10.2020. 10:05

vai asv ieklaus jani jurasu magnitska saraksta un noteiks sankcijas ,,Burtnieku zirgaudzetavai,, ?

Atbildēt

Janis

28.10.2020. 09:31

»

pilnigi

piekriitu,...tas nu ir fakts


Piekritu.
Latvju varas parstavji
Kuzis Riza kuce

Atbildēt

Pēteris

28.10.2020. 09:17

»

Zane

varens pētījums, divatā turklāt vēl centušies no sūda sīrupu izspiest. Tā telefonsaruna vispār bērnudārza līmenis


Protams, tev tuvākas slavenās "pētnieces" no Re Baltica. Attiecībā uz sū-u. Zane, neēd daudz vārītas olas, nebūs jāspiež... Turi viņas rokā!

Atbildēt

ko jīs tur ņematies

28.10.2020. 08:28

uzsūtat autiņam braukšanas laikā virsū policiju, vairākas (3) reizes un viss - vai nu pēc tam tiks maksāti sodi vai šmorēta policija par neko nedarīšanu.

Rakstus jau daudzi māk cept, bet ko reālu izdarīt?

Atbildēt

Zane

28.10.2020. 07:19

varens pētījums, divatā turklāt vēl centušies no sūda sīrupu izspiest. Tā telefonsaruna vispār bērnudārza līmenis.

Atbildēt

lauķis

28.10.2020. 06:26

»

Ivo

ES visām baltijas valstīm iedeva naudu jauniem vilcieniem..gan lietuvieši, gan igauņi tos nopirka..dažādas firmas..un brauc jau daudzus gadus latvijas dzelzceļa boss ar cūku ģimi naudu iztērēja citām vajadzībām..varbūt to naudu vajag no viņa un viņa ģimenes locekļiem ieturēt


Tu duls vai no Rogovkas?Biedrus partijniekus nedrīkst tiesāt,kur nu vēl atņemt sazagto,tā visa tā partijnieku sistēma paputēs.ES visām kolonijām iedeva naudu,bet daudz vairāk naudas atņēma.

Atbildēt

debilai lapsai atkal zvērīgi skauž

28.10.2020. 03:35

lapsai atkal PMS?

Atbildēt

MI

28.10.2020. 01:09

Ha, ha, ha.
Bordāns, jkp klauni.
Neņemiet pie sirds, jūs esat ne tie klauni par kuriem padomājiet, bet jūs esat klauni kuri liek justies labi, lasi, sabiedrības dakteri klauni.

Atvainojiet klauni, bet jums to nesaprast.

Atbildēt

I

27.10.2020. 22:36

»

pipuks

Latvieši pēc savas mentalitātes nav nekādi Eiropieši . Tie paši krievi vien ir - ka tik kur ko nozagt , ka tik kādu apčakarēt , kur ko samelot un t.t


Krievu cūka..latvietim ar krievu nekad nekas nav bijis kopējs. Bet mūsdienu sprukstiņi daudz ko no cūkām pārņēmuši..

Atbildēt

Ivo

27.10.2020. 22:29

»

Skaudra patiesība

Vai Linkaitis nav gatavs investēt miljardu AirBaltic, lai gan piloti pieņemti darbā no kādas ārzonas, lai optimizētu nodokļus valstij? Tavs teiktais ir maigi teikts. Tur patiesībā būs pilnīgs kirdik


ES visām baltijas valstīm iedeva naudu jauniem vilcieniem..gan lietuvieši, gan igauņi tos nopirka..dažādas firmas..un brauc jau daudzus gadus latvijas dzelzceļa boss ar cūku ģimi naudu iztērēja citām vajadzībām..varbūt to naudu vajag no viņa un viņa ģimenes locekļiem ieturēt,?

Atbildēt

Skaudra patiesība

27.10.2020. 21:59

»

Tas i fakts

Kur Linkaits tur sūdi


Vai Linkaitis nav gatavs investēt miljardu AirBaltic, lai gan piloti pieņemti darbā no kādas ārzonas, lai optimizētu nodokļus valstij? Tavs teiktais ir maigi teikts. Tur patiesībā būs pilnīgs kirdik!

Atbildēt

Ig Auns

27.10.2020. 20:57

a kas jums par daklju - Ig Auns atbrauca , izdzeera teeju un uzlika par to daavanu - reklaamu uz businja.

Atbildēt

Tas i fakts

27.10.2020. 18:37

Kur Linkaits tur sūdi.

Atbildēt

Oki

27.10.2020. 18:30

Zurnaalisti irsaa liideeji , nevis pret augsto un stulbo nodokli ciinaas, bet peec principa - buutu cilveeks, pantu atradiisim mulkojas. Piezvaniet Linkaitam. , Karinam , utubungas , un uzprasiet kaapeec augstaakie nodoklji . Griidliistes liimenis.

Atbildēt

Burdāns

27.10.2020. 18:05

Juri, Juri, šitā mani iegāzi! Es tak tev un visai mūsu pogaino draugu partijai ar Prezidenta rokām un muti algas četrkāršoju atraujot dakteriem tos miljonus no budžeta, bet tu te man šitādu nesmukumu un šmuci taisi, krāpjoties par santīmiem. Šmuces ar to tavu radu igauņu auto vairāk nekā piektā gadā, tauta var nodomāt, ka tik ietekmīgā partijā kā mūsējā patiesībā deputāti ir naudas trūkuma mocīti sīkmanīgi zaglēni.

Atbildēt

tas , lūk, par lietu

27.10.2020. 18:01

vajag konkrētus apvainojumus, neapgāžamus

Atbildēt

Vārdnīca

27.10.2020. 17:53

Kā tur bija? Drosmīgi,gudri, godīgi? Visiem Burtnieku zirgiem jāsmejas!

Atbildēt

izskatas

27.10.2020. 17:31

ka sii valsts radita zagsanai...nu apdzinusi Rumanija,jagaida kad apdziis Bulgarija,...

Atbildēt

ES

27.10.2020. 17:13

Nu tagad tā kā būtu pirmais vārds sakāms Saeimas ētikas komisija. Klausamies biedrene Kursīte. Tikko godmani tirdījāt par sava viedokļa aizstāvēšanu, tad tagad uz priekšu - runa iet par vshēmu apkrāpt valsti. Tas viens - ja papurinātu to maisu iz pagātnes, tad atrastos arī stāsts, kā Jurašam - tam pašam, kas tobrīd atradās KNAB iespaidīgu ,, aizdevumu "uz tēva kontu aizskaitīja, KNAB izmeklēšanā esoša kompānija u tēva zirgi ka pegazi pārlidoja pār robežu uz BATKRIEVIJU, JO NEVIENA ROBEŽSARDZE TĀDUS PA ZEMES CEĻU NEBIJA REDZĒJUSI... kur tik kāda šmuce, tur Juraši priekšā.. Baigi žiperīgs tas kartona deputāts...baigi

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

27.10.2020. 17:01

Vai tik kada siena Kuti nav Tiesiskuma partijai
Jurasa un Vienotibas mafijai kada Cigaresu rupnica ar Igaunju businju ari izvada

Atbildēt

Var jau būt

27.10.2020. 16:50

»

Ojārs

Tā jau tas visu laiku izskatās, ka satiksmes ministrs, Jaunās konservatīvās partijas pārstāvis Tālis Linkaits ir tāds godīgs, taču lēnīgs, kam diezgan lēni kaut kas pielec. Muļķis viņš nav, taču "glumiķiem" un šiverīgajiem tipiņiem no viņa partijas nav nekādu problēmu viņam aiz muguras darīt visu, ko...


Var jau būt, ka Linkaits nav muļķis, bet tad sanāk ka Linkaits ir kaitnieks. Vismaz pēc tā, kas ir sastrādāts ar dzelzceļu un satiksmes autobusu masrutu izsolēm. Arī ar taksometru darba organizāciju Rīgas lidostā.
Var jau būt, ka nav muļķis, bet pilda kāda uzdevumus. Un kāpēc ne partijas pelēkā kardināla Juraša?

Atbildēt

pipuks

27.10.2020. 16:49

Latvieši pēc savas mentalitātes nav nekādi Eiropieši . Tie paši krievi vien ir - ka tik kur ko nozagt , ka tik kādu apčakarēt , kur ko samelot un t.t.

Atbildēt

Ojārs

27.10.2020. 16:28

»

lasītājs

Portālā Diena par šī raksta izlasīšanu līdz beigām bija jāmaksā. Labi ka to neizdarīju, jo nekā jau tāda te nav. Ierasta prakse Vidzemes pusē, īpaši jau tuvāk robežai. Pataigājiet pa Valmieru, Alūksni, Smilteni u.c. Pilns ar "igauņiem


Lai arī tā būtu ierasta prakse ierindas "praktiskajam latvietim", taču tā nekādi nepiedien bezkompromisa tiesiskuma partijas valdes locekļa, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja ģimenes uzņēmumam!

Atbildēt

lasītājs

27.10.2020. 16:19

Portālā Diena par šī raksta izlasīšanu līdz beigām bija jāmaksā. Labi ka to neizdarīju, jo nekā jau tāda te nav. Ierasta prakse Vidzemes pusē, īpaši jau tuvāk robežai. Pataigājiet pa Valmieru, Alūksni, Smilteni u.c. Pilns ar "igauņiem".

Atbildēt

Ojārs

27.10.2020. 15:59

Tā jau tas visu laiku izskatās, ka satiksmes ministrs, Jaunās konservatīvās partijas pārstāvis Tālis Linkaits ir tāds godīgs, taču lēnīgs, kam diezgan lēni kaut kas pielec. Muļķis viņš nav, taču "glumiķiem" un šiverīgajiem tipiņiem no viņa partijas nav nekādu problēmu viņam aiz muguras darīt visu, ko tik tie vēlas. Tālis tik vien, kā noplāta rokas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....