Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No Māras peļķes

26.02.2021. 06:55

»

No Māras lauka

Ej vakcinējies un neuzbāzies citiem , nopirktais dievturi


Tu laikam esi huntas sulainis, un tavi saimnieki tev jau vakcinēja par viņu zābaku laizīšanu?

Atbildēt

ha ha

25.02.2021. 19:29

»

eksis

Šoreiz piekrītu raksta autoriem, kāpēc par tiem 500 eur pabalstu naudu nesapirka šīs zāles, redzot, ka vakcinēšanu šogad nepabeigs un ministru bezatbildīgā nozaru atvēršana prasīs arvien jaunas dzīvības


Jau iztēlojos Pietiek virsrakstu- "Veselības ministrijas ierēdņi izšķērdē desmitiem miljonu eiro, iepērkot nereģistrētas zāles"

Atbildēt

Labais

25.02.2021. 16:24

Te noderētu Josifs Vissarionovičs.

Atbildēt

nu ja!

25.02.2021. 16:02

»

Redža

Lembis tikai valsti nozadzis


Vai tad Dombrovskim, Rinkēvičam, Kozlovskim, Pabrikam, Pavļutam, Bordānam nekā neatstāja?

Atbildēt

zemnieks

25.02.2021. 14:53

»

KK

Kā Lembergs tevi apdāvināja? Vai esi kāds no viņa juristu bara


Lembis ir apdāvinājis visu Ventspili un VISAS partijas, vismaz līdz 2005.gadam. ZZS turpina apdāvināt arī tagad. Šķēle būtu Ventspilī visu nozadzis sev.

Atbildēt

pilsonis

25.02.2021. 12:02

Kad liks cietumā Bondaru? Viņš apzaga Paulu un tūkstošus noguldītājus. Lembergs citus nav apzadzis, bet apdāvinājis. Un Kokalis ir daudz lielāks zaglis par Lemberu.

Atbildēt

eksis

25.02.2021. 11:26

Šoreiz piekrītu raksta autoriem, kāpēc par tiem 500 eur pabalstu naudu nesapirka šīs zāles, redzot, ka vakcinēšanu šogad nepabeigs un ministru bezatbildīgā nozaru atvēršana prasīs arvien jaunas dzīvības?

Atbildēt

xxx

25.02.2021. 11:10

»

nu ko

Šis epidēmijas laiks ir skaidri atklājis kā strādā ministrijas, ministri un valdība. Viņiem nospļauties par iedzīvotāju veselību un dzīvību, ka tik pašiem labi. Visus šos maitas vajadzētu sodīt pēc kara laika likumiem. Šāda nostāja ir bijusi jau 30 gadus, tikai nebija tik uzskatāmi redzama. Latvija ...


Citkovskis teica, ka valsts pārvaldei jāceļ algas. No vienas puses - jā, jo algas tur mazas (zinu, esmu tur strādājusi). Vēl valsts pārvaldē ir tāda dīvaina lieta, ir cilvēki, kuri dara neko jeb "pieņem lēmumus", un ir mazās bitītes, kuras skrien un skrien, jo visi prasa un tu dari, dari, dari. Papīru rodas arvien vairāk, jo katrs, kurš grib pierādīt savu lietderību, izdomā kādu atskaiti. Galvenais tas, ka no tā milzu apjoma darāmā bitīšu darba, labumu sabiedrībai nes 30%, pārējais ir fake jeb darbība darbības pēc. Vispirms valsts pārvaldi būtu jāsakārto, jāsamazina darā apjoms, darbinieku skaits un tad var celt algas. Ja būtu normāli auditi, bet tie saka, kas jāsaka.
Bet par Trampa kokteili- ja tā ir taisnība- 100 devas, tad valsts pārvaldē nestrādā garīgi slimi, nevainosim tos, ko Dievs apdalījis, tur strādā ar nezēļibu un vienaldzību slimi.

Atbildēt

paga paga

25.02.2021. 10:21

Mediķu apmācībai kā potēt uzreiz tādu naudu novirza, bet zāles covid pacientiem tikai 100 pasūtījumu! It kā slimnīcas jau tukšas. Kretīni! Kad beigses šī naudas izšķiešana un zagšana?!

Atbildēt

Alise

25.02.2021. 09:55

»

ņu, ņu...

Pilnīgi pareizi! Un Vācijai nav tādas AirBaltic, kur jāgāž iekšā simtiem miljonu un tur nav arī vakcinēšanas biroja, kura finansēšanai aiziet gandrīz 2 miljoni un Viņiem arī OIK nav jāmaksā un partijas par nodokļu maksātāju naudu jāfinansē un vēl un vēl... Mums ir tik daudz visa kā svarīgāka, kas jāfinansē...


Nākas secināt, ka tauta kļuvusi par bio-materiālu. Gribam -ārstējam, gribam- nē! Izskatās, ka valdošo mērķis ir tikt vaļā no visiem vecīšiem, kuri apēd sociālo budžetu... Ja parēķina ciparus, iznāk lielas summas. Valdošie ieekonomēs un varēs laimē uzelpot! Paliks gan pašiem, gan liekēžiem, gan viņu bērniem.
P.S. Bet pārāk sīksta un spītīga tā latvju tauta! Vēl jau daudz pārsteigumu priekšā!

Atbildēt

Secinājums

25.02.2021. 07:23

»

nu ko

Šis epidēmijas laiks ir skaidri atklājis kā strādā ministrijas, ministri un valdība. Viņiem nospļauties par iedzīvotāju veselību un dzīvību, ka tik pašiem labi. Visus šos maitas vajadzētu sodīt pēc kara laika likumiem. Šāda nostāja ir bijusi jau 30 gadus, tikai nebija tik uzskatāmi redzama. Latvija ...


Pašas epidēmijas ta nav,cilvēku veselība un materiālais stāvoklis gan pastiprinās.
Aitas,kāmji,gliemji,uz priekšu,uz iznīcības ceļu.Aitas savu liemeni tur augstākā godā kā dvēseli,jo,aitas un kāmji nesaprot kas ir dvēsele.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētavota

25.02.2021. 07:15

Kovid-19 (covid-19) pandēmija mūsu mīļajā Latvijā sākās 2020. gada 13. martā. Līdz šim brīdim SARS-CoV-2 vīruss nav uzvarēts. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Neskatoties uz to, ka pavisam drīz sāksies vakcinācija pret kovid-19 vīrusu, turpināsim ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ievērosim 2 metru distanci cits no cita. Vakcīna mūs pasargās no simptomātiskas saslimšanas ar kovid-19 vīrusu. Tā ir mūsu kopīga iespēja uzveikt pandēmiju un atgriezties pie ierastā dzīves ritma. Nezaudēsim cerību savās sirdīs. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Jau kopš senatnes Latvju Dievi ir rūpējušies par mūsu tautas pašcieņu un labklājību. Latvju Dievi vienmēr ir atbalstījuši mūsu tautu grūtos laikos. Arī šoreiz Latvju Dievi nepametīs mūs vienus nelaimē. Stiprināsim latvietību caur ticību Latvju Dieviem. Ielaidīsim savās dzīvēs Latvju Dievu dievišķo enerģiju! Būsim brīvi savā ticībā! Būsim vienoti kā tauta! Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt šajā grūtajā laikā!
Saticību mums visiem no sirds vēlot, Skolnieciņš no svētavota
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #rituāli #buršanās #pagāni #ticība #veselība #spēks #drosme #svētavots

Atbildēt

nu ko

24.02.2021. 23:53

Šis epidēmijas laiks ir skaidri atklājis kā strādā ministrijas, ministri un valdība. Viņiem nospļauties par iedzīvotāju veselību un dzīvību, ka tik pašiem labi. Visus šos maitas vajadzētu sodīt pēc kara laika likumiem. Šāda nostāja ir bijusi jau 30 gadus, tikai nebija tik uzskatāmi redzama. Latvija uz ES iepirkumu plāna fona izskatās katastrofāli un noteikti Briselē domā, ka Latvijā vispār nav iedzīvotāju vai arī pasūtītāji ir garīgi slimi. Tas ir briesmīgi.

Atbildēt

heisā-hopš

24.02.2021. 23:48

3 devas trim briļļainajiem,divas autoriem,pārējās vairāksolīšanai.Mums ir ķiplokmaize un un letiņu cietpaurainā imunitāte.Ak,jā Aivarz iespundējies,lai dabūtu par velti.

Atbildēt

jurisx

24.02.2021. 23:34

Kas tie par zābakiem foto???

Atbildēt

R

24.02.2021. 23:32

Šos preparātus pašlaik efektīvi lieto Londonā slimniekiem virs 65. Izsniedz arī lapu ar atšifrētu sastāvu no kā tas ,,kokteilis'' sastāv. Lai slimnieks zinātu un neaizmirstu kādas zāles viņam dotas.

Atbildēt

lauķis

24.02.2021. 21:52

»

principi un aprēķini

Cilvēka dzīvībai ir vērtība arī tad, ja viņš nedzīvo pašās bagātākajās valstīs...


Cilvēka dzīvībai šajā verdzības iekārtā vispār nav,plebeji un patrīcieši.Ja precīzāk,izredzētie un goji.

Atbildēt

jaajaa

24.02.2021. 21:39

»

principi un aprēķini

Cilvēka dzīvībai ir vērtība arī tad, ja viņš nedzīvo pašās bagātākajās valstīs...


...cipariem pretī neparunāsi...sūda 2 k deva ?...cik mums ir stacionēto slimnieku ?...ja ECB ir sadrukājusi naudu, par ko glābt ES pilsoņus, tad šāda rīcība jau robežojas ar noziegumu...kādos apjomos, un no kura datuma šīs zāles bija iespēja saņemt Latvijā ?...katrs, kuram kāds tuvinieks pēc šī datuma mirs ar vīrusu, ir tiesīgs prasīt no valdības atbildību...tas nav nekāds "patīk/ nepatīk ierobežojumi", no bada pagaidām neviens nav nomiris, zāles it tieša iespēja glābt kādam dzīvību...

Atbildēt

principi un aprēķini

24.02.2021. 21:14

»

kode

kādam te slikti ar rēķināšanu- kāda ir proporcija starp iedzīvotāju skaitu, ... un tad maksātspēja... ja pie mums industiju ir noslaktējis OIK, bet produktivitāte knapi sasniedz 40% no Vācijas... Vienkārši ir daudz vairāk jāstrādā... te valsts un pašvaldību sektors jau ir tikai patērējošie Ne jau viņi...


Cilvēka dzīvībai ir vērtība arī tad, ja viņš nedzīvo pašās bagātākajās valstīs.
Vācijā ir arī visādas nejēdzības, par kurām pat nevar iedomāties, neesot šeit, bet ne par to ir tēma. Vācija noder kā piemērs, konkrēts "atskaites punkts" - redzam skaitļus, protam rēķināt, skaitīt līdz pieci vai desmit, nu tad saskaitām. Un tad diskutējam pēc faktiem.
Tātad: Vācijas iedzīvotāju skaits nepilni 84 miljoni. Trampazāles pasūtījums 200 tūktoši. Latvijas iedzīvotāji apmēram 1,85 miljoni. T.zāles 100 gab. Izdalām 84 milj. ar 200 t, rezultāts - 420 cilvēki "uz vienu zāļu pudelīti" (ceru un novēlu, ka nevienam nevajadzēs.). Izdalām 1,85 milj. ar skaitli 100 uz to vienu "zāļu pudelīti" šeit , ar "augsto vadoņu laipnu vēlējumu" vajadzības gadījumā cerēs 18 tūkstoši 900 letiņu. Ir tomēr starpība : vai pieejamība ir "tikt pie zālēm" cilvēku masā kā "vienam no 420 valsts iedzīvotājiem , vai kā vienam no 18900 valsts iedzīvotākjiem (šeit, LV.). (Ceru un novēlu, ka nevajadzēs un visi būs veseli).
Tas, lūk, par tām proporcijām.

Atbildēt

kaķa smiekli

24.02.2021. 21:02

»

Oskars Šneiders

saņems kārtējo Veselības ministrijas Oskaru par latviešu plānveidīgu likvidāciju


Ikreiz, kad redzu tv to reti nepatīkamo tipu ar tarakāna ūsām, man liekas, ka viņam ir ne tikai netradicionāls prāts, bet arī orientācija. Kā tāds vispār kļūst par preses sekretāru.

Atbildēt

ha-ha

24.02.2021. 20:50

»

ņu, ņu...

Pilnīgi pareizi! Un Vācijai nav tādas AirBaltic, kur jāgāž iekšā simtiem miljonu un tur nav arī vakcinēšanas biroja, kura finansēšanai aiziet gandrīz 2 miljoni un Viņiem arī OIK nav jāmaksā un partijas par nodokļu maksātāju naudu jāfinansē un vēl un vēl... Mums ir tik daudz visa kā svarīgāka, kas jāfinansē...


Tiešs un atklāts labējās politikas viedoklis.Patiesībā šādus cilvēknīdējus būtu jāizolē,jo šādu cilvēku darbību rezultātā Latvijā jau ir pusmirusi.Pat fīrers it kā cīnījās par savu tautu,bet šeit publiski atļauj sludināt tās iznīcināšanu.

Atbildēt

ha-ha

24.02.2021. 20:41

»

klau

Gribi teikt, ka Latvijas skolotājas, policista vai ugunsdzēsēja produktivitāte ir tikai 40% no Vācijas darbinieka


Tas vairāk par mūsu darba organizātoriem jeb tupiem,bet alkatigiem kapitālistiem.

Atbildēt

Oskars Šneiders

24.02.2021. 20:37

saņems kārtējo Veselības ministrijas Oskaru par latviešu plānveidīgu likvidāciju.

Atbildēt

reptilis

24.02.2021. 19:34

Nu,domājiet par kuriem balsot pašvaldību vēlēšanās - par PAR,Vienotību,Progresīvajiem,Attīstībai...nu,vārdu sakot kašerveidīgajiem...streipvedīgajiem...un ,viņi jums izveidos Nakotnes Latviju:)))))

Atbildēt

voila

24.02.2021. 19:14

nu ko, atliek tikai uzteikt vāciešus! Malači, patiess prieks par viņiem un viņu attieksmi, lai viņiem veicas....

Atbildēt

nepaliec mājās

24.02.2021. 19:07

Lato, cik vari kasīties par to kovidu. Tad tev par maz vakcīnu ,tagad par maz nākošā nezināmā, eksperimentālā ķīmija. Tu stāvēji klāt kad trampam to potēja? Kur kur ir oficiālie dati par to visu. Lai tak tie izredzētie potējas ar tiem surogātiem kaut desmitreiz dienā katru dienu.
Tāda aizdoma , ka kāds tev labi maksā par kovidšova reklamēšanu.

Atbildēt

ES

24.02.2021. 18:55

Lai iepērk privātās aptiekas un liela daļa cilvēku varēs sevi un savus tuviniekus gl`bt. Brt, cik zināms šīs zālēs ir ne tikai Vācija sagādājusi ir vēl citas valstis arī. Un ne jau tikai Eiropā.

Atbildēt

Viss pareizi

24.02.2021. 18:48

Visu pa virsu peldošo masu vajag sapotēt , lai paliek par vadāmiem moduļiem , jeb cēli pamet šo veiksmes stāstu! :D

Atbildēt

karātavas

24.02.2021. 18:26

ilgojas pēc Levita Kariņa kliķes zagļu un kaitnieku galvām!

Atbildēt

ņu, ņu...

24.02.2021. 18:23

Pilnīgi pareizi! Un Vācijai nav tādas AirBaltic, kur jāgāž iekšā simtiem miljonu un tur nav arī vakcinēšanas biroja, kura finansēšanai aiziet gandrīz 2 miljoni un Viņiem arī OIK nav jāmaksā un partijas par nodokļu maksātāju naudu jāfinansē un vēl un vēl... Mums ir tik daudz visa kā svarīgāka, kas jāfinansē, nevis tās efektīgās zāles pret kovidu jāiepērk. Simts devas ir pilnīgi pietiekami priekš pašiem svarīgākajiem cilvēkiem. Un 2000 eiro jau arī priekš normāliem cilvēkiem nav liela nauda. Ja vajadzēs - paši nopirks. Bet tie, kas nespēj nopirkt, arī valstij nekādu labumu nespēj dot
.

Atbildēt

Pēteris

24.02.2021. 18:14

Bļoda ar ūdeni!!! Var vienreiz šos trīs briļļainos Latvijas iznīcinātājus nelikt te!!!!! APRIEBUŠIES LĪDZ BESAM!!!!

Atbildēt

viss pareizi

24.02.2021. 18:12

labas zales tikai asv kolonijas uzraugiem.

Atbildēt

kode

24.02.2021. 17:43

kādam te slikti ar rēķināšanu- kāda ir proporcija starp iedzīvotāju skaitu, ... un tad maksātspēja... ja pie mums industiju ir noslaktējis OIK, bet produktivitāte knapi sasniedz 40% no Vācijas... Vienkārši ir daudz vairāk jāstrādā... te valsts un pašvaldību sektors jau ir tikai patērējošie Ne jau viņi atdos aizņemto naudu nākotn;e

Atbildēt

Manuprāt

24.02.2021. 17:13

Vēl viens solis deisijas viezienā !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....