Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No Māras peļķes

26.02.2021. 06:55

»

No Māras lauka

Ej vakcinējies un neuzbāzies citiem , nopirktais dievturi


Tu laikam esi huntas sulainis, un tavi saimnieki tev jau vakcinēja par viņu zābaku laizīšanu?

Atbildēt

ha ha

25.02.2021. 19:29

»

eksis

Šoreiz piekrītu raksta autoriem, kāpēc par tiem 500 eur pabalstu naudu nesapirka šīs zāles, redzot, ka vakcinēšanu šogad nepabeigs un ministru bezatbildīgā nozaru atvēršana prasīs arvien jaunas dzīvības


Jau iztēlojos Pietiek virsrakstu- "Veselības ministrijas ierēdņi izšķērdē desmitiem miljonu eiro, iepērkot nereģistrētas zāles"

Atbildēt

Labais

25.02.2021. 16:24

Te noderētu Josifs Vissarionovičs.

Atbildēt

nu ja!

25.02.2021. 16:02

»

Redža

Lembis tikai valsti nozadzis


Vai tad Dombrovskim, Rinkēvičam, Kozlovskim, Pabrikam, Pavļutam, Bordānam nekā neatstāja?

Atbildēt

zemnieks

25.02.2021. 14:53

»

KK

Kā Lembergs tevi apdāvināja? Vai esi kāds no viņa juristu bara


Lembis ir apdāvinājis visu Ventspili un VISAS partijas, vismaz līdz 2005.gadam. ZZS turpina apdāvināt arī tagad. Šķēle būtu Ventspilī visu nozadzis sev.

Atbildēt

pilsonis

25.02.2021. 12:02

Kad liks cietumā Bondaru? Viņš apzaga Paulu un tūkstošus noguldītājus. Lembergs citus nav apzadzis, bet apdāvinājis. Un Kokalis ir daudz lielāks zaglis par Lemberu.

Atbildēt

eksis

25.02.2021. 11:26

Šoreiz piekrītu raksta autoriem, kāpēc par tiem 500 eur pabalstu naudu nesapirka šīs zāles, redzot, ka vakcinēšanu šogad nepabeigs un ministru bezatbildīgā nozaru atvēršana prasīs arvien jaunas dzīvības?

Atbildēt

xxx

25.02.2021. 11:10

»

nu ko

Šis epidēmijas laiks ir skaidri atklājis kā strādā ministrijas, ministri un valdība. Viņiem nospļauties par iedzīvotāju veselību un dzīvību, ka tik pašiem labi. Visus šos maitas vajadzētu sodīt pēc kara laika likumiem. Šāda nostāja ir bijusi jau 30 gadus, tikai nebija tik uzskatāmi redzama. Latvija ...


Citkovskis teica, ka valsts pārvaldei jāceļ algas. No vienas puses - jā, jo algas tur mazas (zinu, esmu tur strādājusi). Vēl valsts pārvaldē ir tāda dīvaina lieta, ir cilvēki, kuri dara neko jeb "pieņem lēmumus", un ir mazās bitītes, kuras skrien un skrien, jo visi prasa un tu dari, dari, dari. Papīru rodas arvien vairāk, jo katrs, kurš grib pierādīt savu lietderību, izdomā kādu atskaiti. Galvenais tas, ka no tā milzu apjoma darāmā bitīšu darba, labumu sabiedrībai nes 30%, pārējais ir fake jeb darbība darbības pēc. Vispirms valsts pārvaldi būtu jāsakārto, jāsamazina darā apjoms, darbinieku skaits un tad var celt algas. Ja būtu normāli auditi, bet tie saka, kas jāsaka.
Bet par Trampa kokteili- ja tā ir taisnība- 100 devas, tad valsts pārvaldē nestrādā garīgi slimi, nevainosim tos, ko Dievs apdalījis, tur strādā ar nezēļibu un vienaldzību slimi.

Atbildēt

paga paga

25.02.2021. 10:21

Mediķu apmācībai kā potēt uzreiz tādu naudu novirza, bet zāles covid pacientiem tikai 100 pasūtījumu! It kā slimnīcas jau tukšas. Kretīni! Kad beigses šī naudas izšķiešana un zagšana?!

Atbildēt

Alise

25.02.2021. 09:55

»

ņu, ņu...

Pilnīgi pareizi! Un Vācijai nav tādas AirBaltic, kur jāgāž iekšā simtiem miljonu un tur nav arī vakcinēšanas biroja, kura finansēšanai aiziet gandrīz 2 miljoni un Viņiem arī OIK nav jāmaksā un partijas par nodokļu maksātāju naudu jāfinansē un vēl un vēl... Mums ir tik daudz visa kā svarīgāka, kas jāfinansē...


Nākas secināt, ka tauta kļuvusi par bio-materiālu. Gribam -ārstējam, gribam- nē! Izskatās, ka valdošo mērķis ir tikt vaļā no visiem vecīšiem, kuri apēd sociālo budžetu... Ja parēķina ciparus, iznāk lielas summas. Valdošie ieekonomēs un varēs laimē uzelpot! Paliks gan pašiem, gan liekēžiem, gan viņu bērniem.
P.S. Bet pārāk sīksta un spītīga tā latvju tauta! Vēl jau daudz pārsteigumu priekšā!

Atbildēt

Secinājums

25.02.2021. 07:23

»

nu ko

Šis epidēmijas laiks ir skaidri atklājis kā strādā ministrijas, ministri un valdība. Viņiem nospļauties par iedzīvotāju veselību un dzīvību, ka tik pašiem labi. Visus šos maitas vajadzētu sodīt pēc kara laika likumiem. Šāda nostāja ir bijusi jau 30 gadus, tikai nebija tik uzskatāmi redzama. Latvija ...


Pašas epidēmijas ta nav,cilvēku veselība un materiālais stāvoklis gan pastiprinās.
Aitas,kāmji,gliemji,uz priekšu,uz iznīcības ceļu.Aitas savu liemeni tur augstākā godā kā dvēseli,jo,aitas un kāmji nesaprot kas ir dvēsele.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētavota

25.02.2021. 07:15

Kovid-19 (covid-19) pandēmija mūsu mīļajā Latvijā sākās 2020. gada 13. martā. Līdz šim brīdim SARS-CoV-2 vīruss nav uzvarēts. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Neskatoties uz to, ka pavisam drīz sāksies vakcinācija pret kovid-19 vīrusu, turpināsim ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ievērosim 2 metru distanci cits no cita. Vakcīna mūs pasargās no simptomātiskas saslimšanas ar kovid-19 vīrusu. Tā ir mūsu kopīga iespēja uzveikt pandēmiju un atgriezties pie ierastā dzīves ritma. Nezaudēsim cerību savās sirdīs. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Jau kopš senatnes Latvju Dievi ir rūpējušies par mūsu tautas pašcieņu un labklājību. Latvju Dievi vienmēr ir atbalstījuši mūsu tautu grūtos laikos. Arī šoreiz Latvju Dievi nepametīs mūs vienus nelaimē. Stiprināsim latvietību caur ticību Latvju Dieviem. Ielaidīsim savās dzīvēs Latvju Dievu dievišķo enerģiju! Būsim brīvi savā ticībā! Būsim vienoti kā tauta! Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt šajā grūtajā laikā!
Saticību mums visiem no sirds vēlot, Skolnieciņš no svētavota
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #rituāli #buršanās #pagāni #ticība #veselība #spēks #drosme #svētavots

Atbildēt

nu ko

24.02.2021. 23:53

Šis epidēmijas laiks ir skaidri atklājis kā strādā ministrijas, ministri un valdība. Viņiem nospļauties par iedzīvotāju veselību un dzīvību, ka tik pašiem labi. Visus šos maitas vajadzētu sodīt pēc kara laika likumiem. Šāda nostāja ir bijusi jau 30 gadus, tikai nebija tik uzskatāmi redzama. Latvija uz ES iepirkumu plāna fona izskatās katastrofāli un noteikti Briselē domā, ka Latvijā vispār nav iedzīvotāju vai arī pasūtītāji ir garīgi slimi. Tas ir briesmīgi.

Atbildēt

heisā-hopš

24.02.2021. 23:48

3 devas trim briļļainajiem,divas autoriem,pārējās vairāksolīšanai.Mums ir ķiplokmaize un un letiņu cietpaurainā imunitāte.Ak,jā Aivarz iespundējies,lai dabūtu par velti.

Atbildēt

jurisx

24.02.2021. 23:34

Kas tie par zābakiem foto???

Atbildēt

R

24.02.2021. 23:32

Šos preparātus pašlaik efektīvi lieto Londonā slimniekiem virs 65. Izsniedz arī lapu ar atšifrētu sastāvu no kā tas ,,kokteilis'' sastāv. Lai slimnieks zinātu un neaizmirstu kādas zāles viņam dotas.

Atbildēt

lauķis

24.02.2021. 21:52

»

principi un aprēķini

Cilvēka dzīvībai ir vērtība arī tad, ja viņš nedzīvo pašās bagātākajās valstīs...


Cilvēka dzīvībai šajā verdzības iekārtā vispār nav,plebeji un patrīcieši.Ja precīzāk,izredzētie un goji.

Atbildēt

jaajaa

24.02.2021. 21:39

»

principi un aprēķini

Cilvēka dzīvībai ir vērtība arī tad, ja viņš nedzīvo pašās bagātākajās valstīs...


...cipariem pretī neparunāsi...sūda 2 k deva ?...cik mums ir stacionēto slimnieku ?...ja ECB ir sadrukājusi naudu, par ko glābt ES pilsoņus, tad šāda rīcība jau robežojas ar noziegumu...kādos apjomos, un no kura datuma šīs zāles bija iespēja saņemt Latvijā ?...katrs, kuram kāds tuvinieks pēc šī datuma mirs ar vīrusu, ir tiesīgs prasīt no valdības atbildību...tas nav nekāds "patīk/ nepatīk ierobežojumi", no bada pagaidām neviens nav nomiris, zāles it tieša iespēja glābt kādam dzīvību...

Atbildēt

principi un aprēķini

24.02.2021. 21:14

»

kode

kādam te slikti ar rēķināšanu- kāda ir proporcija starp iedzīvotāju skaitu, ... un tad maksātspēja... ja pie mums industiju ir noslaktējis OIK, bet produktivitāte knapi sasniedz 40% no Vācijas... Vienkārši ir daudz vairāk jāstrādā... te valsts un pašvaldību sektors jau ir tikai patērējošie Ne jau viņi...


Cilvēka dzīvībai ir vērtība arī tad, ja viņš nedzīvo pašās bagātākajās valstīs.
Vācijā ir arī visādas nejēdzības, par kurām pat nevar iedomāties, neesot šeit, bet ne par to ir tēma. Vācija noder kā piemērs, konkrēts "atskaites punkts" - redzam skaitļus, protam rēķināt, skaitīt līdz pieci vai desmit, nu tad saskaitām. Un tad diskutējam pēc faktiem.
Tātad: Vācijas iedzīvotāju skaits nepilni 84 miljoni. Trampazāles pasūtījums 200 tūktoši. Latvijas iedzīvotāji apmēram 1,85 miljoni. T.zāles 100 gab. Izdalām 84 milj. ar 200 t, rezultāts - 420 cilvēki "uz vienu zāļu pudelīti" (ceru un novēlu, ka nevienam nevajadzēs.). Izdalām 1,85 milj. ar skaitli 100 uz to vienu "zāļu pudelīti" šeit , ar "augsto vadoņu laipnu vēlējumu" vajadzības gadījumā cerēs 18 tūkstoši 900 letiņu. Ir tomēr starpība : vai pieejamība ir "tikt pie zālēm" cilvēku masā kā "vienam no 420 valsts iedzīvotājiem , vai kā vienam no 18900 valsts iedzīvotākjiem (šeit, LV.). (Ceru un novēlu, ka nevajadzēs un visi būs veseli).
Tas, lūk, par tām proporcijām.

Atbildēt

kaķa smiekli

24.02.2021. 21:02

»

Oskars Šneiders

saņems kārtējo Veselības ministrijas Oskaru par latviešu plānveidīgu likvidāciju


Ikreiz, kad redzu tv to reti nepatīkamo tipu ar tarakāna ūsām, man liekas, ka viņam ir ne tikai netradicionāls prāts, bet arī orientācija. Kā tāds vispār kļūst par preses sekretāru.

Atbildēt

ha-ha

24.02.2021. 20:50

»

ņu, ņu...

Pilnīgi pareizi! Un Vācijai nav tādas AirBaltic, kur jāgāž iekšā simtiem miljonu un tur nav arī vakcinēšanas biroja, kura finansēšanai aiziet gandrīz 2 miljoni un Viņiem arī OIK nav jāmaksā un partijas par nodokļu maksātāju naudu jāfinansē un vēl un vēl... Mums ir tik daudz visa kā svarīgāka, kas jāfinansē...


Tiešs un atklāts labējās politikas viedoklis.Patiesībā šādus cilvēknīdējus būtu jāizolē,jo šādu cilvēku darbību rezultātā Latvijā jau ir pusmirusi.Pat fīrers it kā cīnījās par savu tautu,bet šeit publiski atļauj sludināt tās iznīcināšanu.

Atbildēt

ha-ha

24.02.2021. 20:41

»

klau

Gribi teikt, ka Latvijas skolotājas, policista vai ugunsdzēsēja produktivitāte ir tikai 40% no Vācijas darbinieka


Tas vairāk par mūsu darba organizātoriem jeb tupiem,bet alkatigiem kapitālistiem.

Atbildēt

Oskars Šneiders

24.02.2021. 20:37

saņems kārtējo Veselības ministrijas Oskaru par latviešu plānveidīgu likvidāciju.

Atbildēt

reptilis

24.02.2021. 19:34

Nu,domājiet par kuriem balsot pašvaldību vēlēšanās - par PAR,Vienotību,Progresīvajiem,Attīstībai...nu,vārdu sakot kašerveidīgajiem...streipvedīgajiem...un ,viņi jums izveidos Nakotnes Latviju:)))))

Atbildēt

voila

24.02.2021. 19:14

nu ko, atliek tikai uzteikt vāciešus! Malači, patiess prieks par viņiem un viņu attieksmi, lai viņiem veicas....

Atbildēt

nepaliec mājās

24.02.2021. 19:07

Lato, cik vari kasīties par to kovidu. Tad tev par maz vakcīnu ,tagad par maz nākošā nezināmā, eksperimentālā ķīmija. Tu stāvēji klāt kad trampam to potēja? Kur kur ir oficiālie dati par to visu. Lai tak tie izredzētie potējas ar tiem surogātiem kaut desmitreiz dienā katru dienu.
Tāda aizdoma , ka kāds tev labi maksā par kovidšova reklamēšanu.

Atbildēt

ES

24.02.2021. 18:55

Lai iepērk privātās aptiekas un liela daļa cilvēku varēs sevi un savus tuviniekus gl`bt. Brt, cik zināms šīs zālēs ir ne tikai Vācija sagādājusi ir vēl citas valstis arī. Un ne jau tikai Eiropā.

Atbildēt

Viss pareizi

24.02.2021. 18:48

Visu pa virsu peldošo masu vajag sapotēt , lai paliek par vadāmiem moduļiem , jeb cēli pamet šo veiksmes stāstu! :D

Atbildēt

karātavas

24.02.2021. 18:26

ilgojas pēc Levita Kariņa kliķes zagļu un kaitnieku galvām!

Atbildēt

ņu, ņu...

24.02.2021. 18:23

Pilnīgi pareizi! Un Vācijai nav tādas AirBaltic, kur jāgāž iekšā simtiem miljonu un tur nav arī vakcinēšanas biroja, kura finansēšanai aiziet gandrīz 2 miljoni un Viņiem arī OIK nav jāmaksā un partijas par nodokļu maksātāju naudu jāfinansē un vēl un vēl... Mums ir tik daudz visa kā svarīgāka, kas jāfinansē, nevis tās efektīgās zāles pret kovidu jāiepērk. Simts devas ir pilnīgi pietiekami priekš pašiem svarīgākajiem cilvēkiem. Un 2000 eiro jau arī priekš normāliem cilvēkiem nav liela nauda. Ja vajadzēs - paši nopirks. Bet tie, kas nespēj nopirkt, arī valstij nekādu labumu nespēj dot
.

Atbildēt

Pēteris

24.02.2021. 18:14

Bļoda ar ūdeni!!! Var vienreiz šos trīs briļļainos Latvijas iznīcinātājus nelikt te!!!!! APRIEBUŠIES LĪDZ BESAM!!!!

Atbildēt

viss pareizi

24.02.2021. 18:12

labas zales tikai asv kolonijas uzraugiem.

Atbildēt

kode

24.02.2021. 17:43

kādam te slikti ar rēķināšanu- kāda ir proporcija starp iedzīvotāju skaitu, ... un tad maksātspēja... ja pie mums industiju ir noslaktējis OIK, bet produktivitāte knapi sasniedz 40% no Vācijas... Vienkārši ir daudz vairāk jāstrādā... te valsts un pašvaldību sektors jau ir tikai patērējošie Ne jau viņi atdos aizņemto naudu nākotn;e

Atbildēt

Manuprāt

24.02.2021. 17:13

Vēl viens solis deisijas viezienā !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...