Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

prātnieks

15.07.2018. 09:26

Rakstiet kādus komentārus kurš grib, bet neaizmirstiet galveno - ZIEDOT NAUDU.

Atbildēt

Andris Marts

10.07.2018. 09:15

Vai ar atmiņām ir jāatgriežas
Aizliegtajā laikā
Un jāmēģina sameklēt
Tos, kas visu atcerās?
Varbūt pagaidīt vēl mazliet
Un atmiņas pārvērst
Leģendās un pasakās.

Atbildēt

Daļēji var

10.07.2018. 04:16

Citāts"Un arī otrādi (t.i. vismaz manuprāt) - nav izcilas jēgas aktualizēt VDK upuru (patiešām neskaitāmos, diemžēl) "atrauti" no VDK aģentūras subjektu kartotēkas publiskošanas. Jo - ja nebūs iespējams reālu VDK upuru dzīves(moku)stāstus pilnvērtīgi pierādāmi un taml. juridiski / pēc būtības adekvāti pamatot, tostarp arī saistīt ar KONKRĒTIEM šo nelaimīgo cilvēku / viņu tuvinieku vajāšanas iniciatoriem un izpildītājiem - tas VISS nebūs vairāk vērts, kā vien tipisks propagandas žanra daiļliteratūras "burlakgabals". Diemžēl, bet - tā vi'š i', ko šam padarīsi."

Cilvēkiem, kuriem nu jau vairāk nekā 30 gadus bija jāklusē, ir ļoti svarīgi par visu atklāti pastāstīt. Ticamākai, ka pretējā puse pilnīgi visu noliegs un runās tikai par "maigiem aizrādījumiem". Ka, nekādu vajāšanu patiesībā nav bijis, viss ir tikai murgi un fantāzijas. Un tad jautājums - Ko VDK darīja, kad PSRS bruka kopā? Tiešām neko?
Visa lietas esot iznīcinātas vai izvestas uz Krieviju. Tātad dokumentāli pierādīt, ticamākais, ka nevarēs neko. Tiesās otru pusi aizstāvēs labākie un dārgāķie Latvijas advokāti. Un kāpēc vispār būtu jātiesājas? Ko tas dos? Tikai naidu! Savukārt upuru atmiņu publikācijas, pat ja šis tas ir pārspīlēts, ir iespēja šiem cilvēkiem uzlabot savu psihisko veselību. Jo psihologi, vai psihiatri nevar palīdzēt. Viņi joprojām turpina pildīt VDK pavēles un visas vajāšanas uzskata par šizofrēniskiem murgiem. Atliek tikai pašiem publicēt savas atmiņas, kaut vai kā daiļliteratūru.

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 21:36

»

Daļēji var

Kasīties kasīšanās dēļ jau arī nav nekas labs. Mani vienkārši pārsteidz situācijas absurdums attiecībā uz 80.to gadu VDK upuriem. Par tiem pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu. Piedodiet, ka tik tieši. Bet par viņiem vispār nav NEVIENAS publikācijas NEVIENĀ portālā. Atliek tikai...


N.B.!

"Mani vienkārši pārsteidz situācijas absurdums attiecībā uz 80.to gadu VDK upuriem. Par tiem pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu. Piedodiet, ka tik tieši. Bet par viņiem vispār nav NEVIENAS publikācijas NEVIENĀ portālā. Atliek tikai šo tēmu aktualizēt pie citiem rakstiem."
-------
Zināma privātpieredze bezkaislīgi un neapšaubāmi liecina, ka - tieši tas pats notiek (t.i. tiek piekopts reāls juridisks / faktisks terors, politiski / ideoloģiski motivētas represijas un patiešām "universāla" vajāšana pret šai pašreizējai "vērtību un tiesiskuma valstij" netīkamajiem, iedomāti "bīstamajiem" un taml. traucējošajiem "nelojālajiem disidentiem" / viņu tuviniekiem) arī šajā pašreizējā "laikā un vietā".

SISTĒMA it kā cita – (polit)represiju shēma tā pati.
Ir sacīts: "Un NAV nekā jauna šajā Dieva pasaulē..."

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 21:18

»

Daļēji var

Tiek pārmests, ka neviens 80.to gadu upuris jau nepiesakoties. Vispirms jau tāpēc, ka viņi joprojām ļoti baidās. Daudzi atrodas psihiatriskajās slimnīcās, vai arī ik pa brīdim spiesti tajās atkal atgriezties. Labi saprotat kāda ņirgāšanās gaida jebkuru, kurš to atklāti pateiks...


"...pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu."
-------
Kā ir nepārprotami konstatējams jebkuram normālam cilvēkam (!!!) - tāda ir reālā ikdiena šajā pašreizējā "valstī", t.sk. arī šajā w-lapā pietiek-com, neatkarīgi no tēmas / konteksta u.t.t. Diemžēl. Jo, tak' jau - MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.


"Un jūsuprāt viņiem tagad būtu par to atklāti jāstāsta."
-------
??? Vismaz personīgi es neko tamlīdzīgu neesmu proponējis, līdz ar to - nav absolūti nekāda pamat jebko tamlīdzīgu apgalvot / piedēvēt.


"Manuprāt par VDK vispār nav jēgas runāt noklusējot viņu upurus. Tas taču patiesībā ir pilnīgs absurds."
-------
Un arī otrādi (t.i. vismaz manuprāt) - nav izcilas jēgas aktualizēt VDK upuru (patiešām neskaitāmos, diemžēl) "atrauti" no VDK aģentūras subjektu kartotēkas publiskošanas. Jo - ja nebūs iespējams reālu VDK upuru dzīves(moku)stāstus pilnvērtīgi pierādāmi un taml. juridiski / pēc būtības adekvāti pamatot, tostarp arī saistīt ar KONKRĒTIEM šo nelaimīgo cilvēku / viņu tuvinieku vajāšanas iniciatoriem un izpildītājiem - tas VISS nebūs vairāk vērts, kā vien tipisks propagandas žanra daiļliteratūras "burlakgabals". Diemžēl, bet - tā vi'š i', ko šam padarīsi.

P.S. Neatļaujos sevi uzskatīt par tik pietiekami pilnvērtīgi zinošu (jebkurā izpratnē) šajā visnotaļ emocionāli pārsātinātajā un taml. (delikāti) specifiskajā jomā, lai varētu gana kompetenti formulēt viedokļus par konkrētiem aspektiem, atvainojiet.

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 18:39

Tiek pārmests, ka neviens 80.to gadu upuris jau nepiesakoties. Vispirms jau tāpēc, ka viņi joprojām ļoti baidās. Daudzi atrodas psihiatriskajās slimnīcās, vai arī ik pa brīdim spiesti tajās atkal atgriezties. Labi saprotat kāda ņirgāšanās gaida jebkuru, kurš to atklāti pateiks.
Citi izdarīja pašnāvības, tie protams, jau nepateiks vairs neko. Dažus izglāba. Un jūsuprāt viņiem tagad būtu par to atklāti jāstāsta. Komentāros jau ir izteiktas ņirdzīgas versijas - "tas bija tikai nelaimīgas mīlestības dēļ".
Manuprāt par VDK vispār nav jēgas runāt noklusējot viņu upurus. Tas taču patiesībā ir pilnīgs absurds.

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 18:27

»

patiesībā

Komentāriem nebūt NAV "jābūt" nekādā izpratnē / izpausmē saistītiem ne ar attiecīgās publikācijas tematiku, ne arī ar jebkādām citu personāžu vēlmēm vai iedomām par to, kādiem "komentāriem būtu jābūt". Pretējā gadījumā – tā NAV brīva (!!!) viedokļu apmaiņa, bet gan tipiska vārda brīvības ierobežošana...


Kasīties kasīšanās dēļ jau arī nav nekas labs. Mani vienkārši pārsteidz situācijas absurdums attiecībā uz 80.to gadu VDK upuriem. Par tiem pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu. Piedodiet, ka tik tieši. Bet par viņiem vispār nav NEVIENAS publikācijas NEVIENĀ portālā. Atliek tikai šo tēmu aktualizēt pie citiem rakstiem.

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 18:22

»

Daļēji var

Manuprāt jau raksts ir par VDK. Un arī komentāriem būtu jābūt par to pašu. Tikai šobrīd par VDK upuriem vispār neviens neliekas ne zinis. Patiesībā tas nav pat skumji, tas ir pat traģiski


Komentāriem nebūt NAV "jābūt" nekādā izpratnē / izpausmē saistītiem ne ar attiecīgās publikācijas tematiku, ne arī ar jebkādām citu personāžu vēlmēm vai iedomām par to, kādiem "komentāriem būtu jābūt". Pretējā gadījumā – tā NAV brīva (!!!) viedokļu apmaiņa, bet gan tipiska vārda brīvības ierobežošana jeb voluntāri "reglamentēta" pseido "brīvība", kāda ir raksturīga tā dēvētajai "ķēdes deRmokrātijai".

Neapšaubāmi - nevienam nav liegts komentēt tikai un vienīgi publikācijā aktualizēto tēmu, protams. Vai arī diskutēt tikai un vienīgi par šo tēmu ar tiem, kuri vēlas par to diskutēt "strikti reglamentēti" (t.i. - tādos obligātās tematikas u.c. taml. "cietu" kritēriju "rāmjos", kā tam "būtu jābūt" attiecīgo diskutētāju izpratnē).

Vienlaikus, tomēr - reaģējot uz kādu citu komentāru, kurā formulētais viedoklis nav saistīts tikai un vienīgi ar publikācijas tēmu, būtu vismaz lietderīgi un arī gluži pašsaprotami izpildīties adekvāti (t.i. ispējami atbilstoši šajā komentārā aktualizētajai "sub-tēmai"). Vai arī, ja par minēto "sub-tēmu" nekas sakāms nav ienācies - "izvēlēties lielisjo iespēju paklusēt" un nereaģēt uz šādu komentāru, nevis - censties "malt uz riņķi griežot" vienu un to pašu (skat. iepr. virkni "cieti" tematosko viedokļu).

P.S. "Nekā persōnīga!", dabiski. ;)

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 15:15

Manuprāt jau raksts ir par VDK. Un arī komentāriem būtu jābūt par to pašu. Tikai šobrīd par VDK upuriem vispār neviens neliekas ne zinis. Patiesībā tas nav pat skumji, tas ir pat traģiski!

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 15:10

»

Daļēji var

Kaut viens masu medijs ir sācis publicēt 80.tos gados vajāto cilvēku atmiņas? Tiek publicēti tikai meli, ka 80,tajos cilvēki vairs vajāti netika, bija tikai maigas pārrunas un aizrādījumi. Pašiem kauns nepaliek? PSRS bruka kopā un VDK uz to mierīgi noskatījās? Tas, ka šos vajātos cilvēkus šobrīd uzskata...


???

tev "pašam kauns nepaliek", t.sk. par savu nekonsekvenci?

Kāds šim tavam paudumam (09.07.2018. 15:58) varētu būt sakars ar to, kas aktualizēts iepriekš publiskotajā viedoklī (09.07.2018. 15:48)?!

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 14:58

»

patiesībā

Šis "portāls" pietiek-com ir visparastākā interneta mājaslapa, kas pelna savus nožēlojamos jūdasa ubaggrašus uz netīri dzeltenu noplūdumu, derdzīgu ķengu un tā dēvēto "feikņūzu" rēķina. Šī mājaslapa patiešām ir līdz totālai bezjēgai piegānīta ar vienveidīgiem un riebīgiem komentāriem. Un to patiešām...


Kaut viens masu medijs ir sācis publicēt 80.tos gados vajāto cilvēku atmiņas? Tiek publicēti tikai meli, ka 80,tajos cilvēki vairs vajāti netika, bija tikai maigas pārrunas un aizrādījumi. Pašiem kauns nepaliek? PSRS bruka kopā un VDK uz to mierīgi noskatījās? Tas, ka šos vajātos cilvēkus šobrīd uzskata par nebijušiem, neko nenozīmē. Viņi bija - tie kas palika dzīvi nonāca psihiatriskajās slimnīcās un daži no tiem tiek "ārstēti" arī šobrīd. Atklāšu noslēpumu - viņu liecības jau šobrīd tiek oficiāli dokumentētas.

Atbildēt

Precīzi 3!

09.07.2018. 13:55

»

Precīzi 3!

Pietiek. com slejās A. Prietītis regulāri Žuļa komentārus komentē kā žuļa vēmekļus, izsmejot Žuļa nacionāli patriotiskos uzskatus...


Lato Lapsa regulāri nomelno Latviju, dēvē par muļķu zemi, un latviešus par muļķiem. Patoloģiski ienīst un nomelno I. Duku, kuru identificē ar Dikļiem, lai gan Latvijā personas datus ar LIKUMU aizsargā valsts, par to, ka I. Duka ir viens no ļoti nedaudzajiem cilvēkiem šajā valstī, kuri atklāti runā par notiekošo - pretēji L.Lapsai un viņas debiloīda zombifaniem. Lato Lapsa no feikņūzu mājaslapas pietirs-komas, visiem interesentiem ir zināma precīza viņas adrese, Lapsas pašas publiskotā, ņirgājas par komentētājiem, rakstot ar viņu nikiem un citādi.

Atbildēt

to Ļoti precīzi!

09.07.2018. 10:14

»

Ļoti precīzi!

Sūdzējās šodien gan Maizītis no SAB, gan Kalmeijers no Ģenproķenes. Pirmam pār ietonas dators, ktram suns caur aizslēgtām durvīm, kad saimnieka nav mājās. Domāju, a abi ir uz nervu sabrukuma robežas. Šodienas apstākļos žīdu masonu vadība B' nai B' rith daudzu valstu augstas amatpersonas nomaina ar dubultniekuem...


"Šodienas apstākļos žīdu masonu vadība B' nai B' rith daudzu valstu augstas amatpersonas nomaina ar dubultniekuem."
----------------
Vai tiešām uzskati, ka Freiberga, Zatlers, Pabriks un Dombrovskis jaunībā nebija tādi morālie kropļi?

Atbildēt

>10.37

09.07.2018. 10:11

zodz un dod 20%, tev taču pateikts, pat vainīgs, jo esi muļķis

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 09:44

»

aizdomas

Ja padomju laikā bija viena represīvā iestāde, kas tomēr reizēm atklāja sevi un aicināja uz pārrunām (cik zinu no nostāstiem), tad tagad katra bagāta banda var izvērst represijas ar saviem aparātiem, uzpirktiem (vai vienkārši dumjiem cilvēkiem, arī no medijiem, kas var uzrīkot tādu vajāšanas teātri, ...


Tādas vajāšanas kā LPSR laikā šobrīd izvērst ir ļoti grūti. Nav tādu resursu un nav iespējams iebiedēt vai uzpirkt visus kaimiņus un darba biedrus. Šobrīd stingrā kontrolē atrodas visi masu mediji (LTV un Radio), visas lielās izdevniecības. Bet pastāv neatkarīgie izdevēji un arī interneta portāli. Tajos var publicēt arī to, ko oficiozi atsakās publicēt. Un protams, pastāv iespēja uz vismaz minimālu atpazīstamību. Skaidrs, ka ne LTV, ne Radio, ne masu mediji arī šobrīd VDK vajāto liecībās nepublicēs.

Atbildēt

aizdomas

09.07.2018. 09:37

Ja padomju laikā bija viena represīvā iestāde, kas tomēr reizēm atklāja sevi un aicināja uz pārrunām (cik zinu no nostāstiem), tad tagad katra bagāta banda var izvērst represijas ar saviem aparātiem, uzpirktiem (vai vienkārši dumjiem cilvēkiem, arī no medijiem, kas var uzrīkot tādu vajāšanas teātri, ka to psiholoģiski grūti izturēt. Jo tu vnk nesaproti, kas notiek, jo neviens ar tevi nerunā, vienīgi dod mājienus klusēt.
Tā var izskaidrot arī to, ka apstrādā ģen prokuroru, kas taču ir valsts varas pārstāvis.

Atbildēt

Atis Priedītis

09.07.2018. 09:15

»

Precīzi 4!

Es nepeldējos naudā, mani publicēja. Mani atzina par perspektīvu. Biju pat radošās jaunatnes nometnē, kur bija komjaunatnes līderi. Kad pie galda visi cits citu iepazīstināja ar sevi, 70 procentu tekstiem bija klāt komjaunatnes vārds, pārējie 30 procenti kā Pēteris Brūveri, es, parasts cilvēks, Māris...


Domāts Precīzi 4!
Man ir 65 gadi. Savu pirmo dzejoļu krājumu "12 stāsti par mīlestību" izdevu tikai šogad. Protams, par savu naudu 75 eksemplāri. Bet izdevu, jo šobrīd ir arī neatkarīgas izdevniecības. Varbūt pamēģini arī Tu!

Atbildēt

Metodes Nr.5 - visriebīgākās

09.07.2018. 08:56

Vajāto mēģināja nogalināt. Parasti tā, lai notikušo varētu definēt kā nelaimes gadījumu. Paņēmienu bija ļoti daudz. Viens no populārākajiem - pagrūšana zem garāmbraucošas automašīnas. Ja tas nenostrādāja mēģināja atkal, un atkal. Uz vajātajiem tika šauts - protams, tas būtu nejaušs šāviens, negadījums. Mēģināja nogalināt gāzes plītij pieslēdzot elektrisko strāvu u.t.t. Tas tika darīts arī 80.tajos gados. Populāra metode bija dzīvībai bīstamu medikamentu izrakstīšana. "Nepareizas" diagnozes uzstādīšana. Un protams psihiatriskās slimnīcas - tās patiesībā bija VDK filiāles. Visi psihiatri, psihoterapeiti, psihologi un pat ekstrasensi strādāja stingrā VDK uzraudzībā.

Atbildēt

Piekrītu,

09.07.2018. 08:49

»

Metode Nr.4

Radošie cilvēki tika vajāti gan izmantojot iepriekš pieminētās metodes gan arī citas. Visiedarbīgākā bija aizliegums publicēties. Parasti tas netika dokumentēts. Vienkārši upurim tika liegta iespēja kaut ko izdot, kaut ko ierakstīt, sarīkot izstādes u.t.t. Papildus tam tika ģenerēti viltus cīnītāji ...


ka viss turpinās, tikai citādā formā. Cionisti- žīdmasoni- brīvmūrnieki komunistisko iekārtu ir nomainījuši it kā uz demokrātiju, maldinot sabiedrību iluminātu stilā.

Kas izlasījis Juri Lina Zem Skorpiona zīmes, dokumentālu darbu, tie šodien zin un saprot, ka žīdmasonu ložas ES ir 40, ka viena ir Austrijā un Austrija tiek plānota kā pasaules vadības centrs, ka žīdmasonu B' nai B' rith vadības centrs ir ASV Čikāgā, ka žīdmasoni- cionisti- komunisti- brīvmūrnieki- ilumināti ir viena organizācija. Ka Eiropas Savienotās Valstika tika jau ieplānotas pēc ASV parauga jau 1842. gada, kad izveidojās B' nai B' rith, apvienojoties 12 žīdu dzimtām.

Atbildēt

Precīzi 4!

09.07.2018. 08:40

»

Metode Nr.4

Radošie cilvēki tika vajāti gan izmantojot iepriekš pieminētās metodes gan arī citas. Visiedarbīgākā bija aizliegums publicēties. Parasti tas netika dokumentēts. Vienkārši upurim tika liegta iespēja kaut ko izdot, kaut ko ierakstīt, sarīkot izstādes u.t.t. Papildus tam tika ģenerēti viltus cīnītāji ...


Es nepeldējos naudā, mani publicēja. Mani atzina par perspektīvu. Biju pat radošās jaunatnes nometnē, kur bija komjaunatnes līderi. Kad pie galda visi cits citu iepazīstināja ar sevi, 70 procentu tekstiem bija klāt komjaunatnes vārds, pārējie 30 procenti kā Pēteris Brūveri, es, parasts cilvēks, Māris Melngalvs, kuru nodzirdīj vara līdz pašnāvībai un citi - TV, balets utt.

Kad biju sagatavojis savu pirmo dzejas darbu krājumu, par mani interesējās VDK, kur tiku izsaukts, kompromitējot ar apstākli, ka tajā laikā nestrādāju valsts darbu. Atteicos sadarboties un ziņot par H86 R. Bitenieku, iestājos valsts darbā.

Protams, manu grāmatu neizdeva. Pats pārstāju iesniegt publicēšanai savus darbus. Jo sapratu, ka nebūs vairs perspektīves.

Atbildēt

Metode Nr.4

09.07.2018. 07:40

Radošie cilvēki tika vajāti gan izmantojot iepriekš pieminētās metodes gan arī citas. Visiedarbīgākā bija aizliegums publicēties. Parasti tas netika dokumentēts. Vienkārši upurim tika liegta iespēja kaut ko izdot, kaut ko ierakstīt, sarīkot izstādes u.t.t. Papildus tam tika ģenerēti viltus cīnītāji pret režīmu. Viņi it kā bija aizliegti un viņiem šo to neļāva. Bet tai pašā laikā viņi bija slaveni, peldēja naudā, saņēma ordeņus un goda nosaukumus. Patiesi vajātie bija tie par kuriem arī šobrīd Latvijā gandrīz neviens neko nezina. Jo radošās savienības turpina vadīt "bijušie", arī visus masu medijus un izdevniecības kontrolē tie paši kas okupācijas laikā.

Atbildēt

Precīzi 3!

09.07.2018. 06:54

»

Metode Nr.3

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri...


Pietiek. com slejās A. Prietītis regulāri Žuļa komentārus komentē kā žuļa vēmekļus, izsmejot Žuļa nacionāli patriotiskos uzskatus.

Indulis Duka regulāri nomelno Latviju, dēvē par muļķu zemi, un latviešus par muļķiem. Patoloģiski ienīst un nomelno L. Lapsu, kuru identificē ar Pietiek, lai gan portāls pieder 3 personām, par to, ka Pietiek ir vienīgais, kas atklāti runā par notiekošo. Indulis Duka no Dikļiem, ir zināma precīza viņa adrese, ņirgājas par komentētājiem, rakstot ar viņu nikiem un citādi.

Atbildēt

Šī metode aprakstīta

09.07.2018. 06:49

»

Metode Nr.3

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri...


arī G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmejiem. VDK virsnieks Ojārs Blumbergs un Latviešu pasaules organīcinas vad. Meirovics konkrēti aicināja Valdmani pievienoties viņiem Latvijas tautsaimniecības sagraušanā, pašam kļūstot par miljonāru. To veicot Blumberga vadībā 35 personas organizēti un metodiski. Lai apliecinātu savu lojalitāti, Valdmanim bija publiski jānomelno kāds Meirovica vadītās krganizācijas krietns latvietis. Valdmanis atteicās to darīt. Blumbergs ar Meirovicu atrada citu cilvēku, kas izplatīja baumas un sagrāva šī krietnā un godīgā cilvēka publisko tēlu. Tāpat esot rīkojusies VVF Kanādā. Krietnais cilvēks savu dzīvi beidz pilnīgi sagrauts un izolācijā. Pirms tam bija aktīvs un godīgs latviešu un Latvijas patriots.Atbildēt

Precīzi 3!

09.07.2018. 06:40

»

Metode Nr.3

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri...


Šādas baumas izplata LRTT L. Grantiņš H86, daudziem liedzot šodien, latviešu tautas genocīda apstākļos kļūt neanonīmiem. Izsakot savus uzskatus komentāros. Man ir konkrēti pierādījumi. Ar Hāgas mandātu ka atā es viņu aizvilkšu uz karātavām.

Atbildēt

Metode Nr.3

09.07.2018. 03:45

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri pamazām noveda pie psiholoģiskās izolācijas. Viņš būtībā palika vientuļš - jo taču bija gan traks, gan netikumisks, gan nelietis, gan zaglis u.t.t. Veiksmīgi kombinētas ar citām metodēm tās ļāva panākt vēlamo rezultātu - pašnāvība vai nervu sabrukums.

Atbildēt

Par to ģenerālprokuroru.

09.07.2018. 02:36

»

Otra VDK metode

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas ...


Tādā veidā žīdmasonu B' nai B' rith slepenie dienesti iespaido un kontrolē arī Latvijas visas vadošās personas. Citas vnk līdzīgus gadījumus citādā veidā neatklāj publiski. Bet tiek ietekmētas slepeni un šādi slepeni vadītas. Kad pusžīdam Lembergam Liepājā bija paredzama tiesas sēde, Tiesu nanā uzradās dūmi, sēdi atcēla. Ne pirms, ne pēc nekad, nekur nevienā tiesu namā, kas nav nekādas ražotnes, nekad nav bijuši dūmošanas gadījumi. Utt.

Atbildēt

Jā , precīzi!

09.07.2018. 02:27

»

Otra VDK metode

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas ...


Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man ir paranoja un to dara vēl šodien.

Pag. gadu precīzi mani mēneša garumā mani kontrolēja nezināma operatīvā valsts iestādes grupa. Sajutos kā operatīvajā izstrādē. Kad braucu pa pilsētu, bieži gadījās ceļā gan valsts, gan pašvaldības pokic. mašīnas. Citās vietās mani filmēja un fotografēja ar mobilem telefoniem. Tas vilkās mēnesi. Precīzi mēnesi, ko pieļauj likums. Sajutos kā valsts operatīvas iestādes mācībās, bet upuris biju es. Vēl šodien nožēloju, ka to izstāstīju ģimenei, jo nepirms, ne pēc nekas tāds ar mani nebija noticis.

Atbildēt

nu tad

08.07.2018. 22:41

»

čemical brother

Vai nav iespējams liegt komentēt plānprātiņiem


Vienkārši nekomentē. tev neviens to neliek darīt.

Atbildēt

nu kā tā var, nu kā tā var?!

08.07.2018. 22:37

»

piedirsuši

visu ēteri


tevi ieskaitot!

Atbildēt

Gangstalking_organized covert stalking_targeted individuals - just google it

08.07.2018. 22:31

»

Otra VDK metode

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas ...


Metodes tiek izmantotas tās pašas, papildus rietumu partneru ieteiktās. To, ka ņirgājas par ģenprok., tas nebūtu ļaunākais, jo kādreiz dakterim jāpamēģina citiem izrakstītās tabletes.
Mūsdienās kgb oligohrēnu apvienotā mafija ar savām pa visām malām sagramstītajām metodēm sit pušu vecos kgbešņikus, kuriem nebija ne tādu tehnoloģiju, ne tādu resursu, jo šodien novervēt stukaču ir daudz vienkāršāk kā pirms 30 gadiem.

Atbildēt

čemical brother

08.07.2018. 22:23

Vai nav iespējams liegt komentēt plānprātiņiem?

Atbildēt

piedirsuši

08.07.2018. 22:22

visu ēteri!

Atbildēt

Otra VDK metode

08.07.2018. 20:23

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas mānija. Sekas - nervu sabrukums ar attiecīgu ārstēšanos psihiatriskajā slimnīcā. Dzīvoklis reizēm tika šādi "uzlabots" pat vairākus mēnešus, vai pat gadus. Kamēr tika panākts vēlamais rezultāts.
Neticami, bet šī metode nesen tika pielietota pat pret ģenerālprokuroru. Un protams, ar ņirgāšanos internetā, ka ģenerālprokurors sāk "nojūgties".

Atbildēt

Precīzi!

08.07.2018. 20:08

»

Par VDK metodēm

Yotubē jau krievu valodā ir pietiekoši daudz informācijas. Atliek tikai meklēt. Latvijā pilnīgs klusums, jo bailes sākt par to rakstīt ir lielas. Kāds stukačs vēl apvainosies...


Es daudzus gadījumus, ko atceros no LPSR laikiem. Daudz cilvēku sūdzējās par gāzes noplūdi. Šos gadījumus mēgināja izskatīt darba kolektīvos, publiski nosodot sūdzmani. Daži darba kolektīvos ķiķi āja par gāzes noplūdi. Tā kā gāze noplūda regulāri. Sūdzmaņuskaits strauji vairojās. Žurnālistus, kuri mēģināja par to rakstīt, atlaida no darba izdevniecibā vai tipogrāfijā, jo tika uzskatīti par psihiatrijas mērķiem. Lai šos mērķus neatklātu sabiedrībai par psihiatrisko klīniku vadītājiem iecēla tadžikus, jo viņi saprata tikai tadžikikiski, bet vietējie laikraksti iznāca krievu valodā. Šīs valodu šķēres bija izcils instruments VDK rokās. Jo avīzes sāka runāt par tadžiku valodas nozīmību. Sūdzmaņus par gāzes noplūdi līdz ar to nosūtīja uz Tadžikijas PSR un ievietoja psihiatrijas labošanas iestādēs bez gāzes.

Atbildēt

Par VDK metodēm

08.07.2018. 18:10

Yotubē jau krievu valodā ir pietiekoši daudz informācijas. Atliek tikai meklēt. Latvijā pilnīgs klusums, jo bailes sākt par to rakstīt ir lielas. Kāds stukačs vēl apvainosies.
Metode Nr.1 - Regulāra gāzes iepludināšana upura dzīvoklī. Kombinēta ar pilnīgu noliegumu, ka tas tiek darīts.
Sekas - pamazām cilvēks tika novests līdz kontaktiem vispirms jau ar psihoterapeitu, pēc tam ar psihiatru. Savukārt tie strādāja stingrā VDK uzraudzībā. Un gāzes smarža dzīvoklī jau bija pamats diagnozei - šizofrēniski murgi. Kaut patiesībā tie nebija murgi. Arī šobrīd šo metodi var lietot, lai izrēķinātos ar nevēlamiem kaimiņiem.
Sliktākais - daudzas VDK metodes tiek lietotas arī šobrīd, jo cilvēki par tām neko nezina un diemžēl, arī neko negrib zināt.

Atbildēt

derdz

08.07.2018. 17:50

Cirks, kam Jums tie vārdi un uzvārdi ... man tas nav vajadzīgs un neinteresē, tas ir valsts uzdevums un atbildība skatīt ko tie cilvēki dara Latvijā un vai viņu rīcība nav pret tautu un valsti, utml. ! Man vairāk interesē, kā viņi darbojās, kā vervēja, shēmas, viltības, un daudz kas cits, utml.!!! Lai gan Krievijā visas šīs lietas, kā lasāmviela ir pieejamas internetā, tikai meklējiet un lasiet. Jo viss kas ir bijis tas ir un būs, pat visi visu zina kā darbojās utt, jautājums zināt kurš un ko rok un pieķert un ja nepieciešams noķert vai citādi!!! Tas ir galvenais noķert!

Atbildēt

nu ja

08.07.2018. 12:11

»

nu ja

Tev jau tās vīzes :))) Bez vīzām nekur


tu bez savām muļķu zemes lum.peņa vīzēm nekur, kā parasti :)
Kaut vai kārtējo reizi tevis pašas apvemtām :)))

Atbildēt

nu ja

08.07.2018. 12:07

»

ina

laikam viens čekists sāk uztraukties


vēl viena čekistu stukaču samazga ina sāk publiski izgāzties kā veca sēta.

Atbildēt

Atis Priedītis

08.07.2018. 11:05

»

ins

kādas metodes tad pielietoja čekisti lai cilvēku novestu līdz nervu sabrukumam? Man kaimiņos dzīvo vecs čekists. Regulāri izplata apmelojumus par mums ļaunākā nozīmē. Regulāri ar savu viksel auto apbrauka visu ciemu pētot citu cilvēku privātos īpašumus(brīžiem sajūta ka ziņotājs kriminālajam aprindam...


Par daļu no tām var izlasīt manā atmiņu grāmatā "Gan jau rīts mūs atradīs". Grāmata ir izdota jau marta sākumā, pārdošanā tās nav. Bet to var brīvi lejupielādēt internetā. Faila adrese:https://files.inbox.lv/ticket/35ac5d902237cafc898841ae12bb67c5aa4407af/Makets_Prieditis_GanJauRitsMusAtradis_TIPOGR-02.pdf

Atbildēt

ins

08.07.2018. 10:25

»

Par vajātajiem

Vajātie nepiesakās tādēļ, ka daļa no viņiem izdarīja pašnāvības. Tie kas tomēr palika dzīvi, saprotamu iemeslu dēļ, par to runāt nevēlas. Ņemot vērā arī to, ka 80.to gadu vajāšanas vismaz šobrīd tiek noliegtas. Daudzi nokļuva psihiatriskajās slimnīcās pēc nervu sabrukuma. Un arī tie nevēlas par to atklāti...


kādas metodes tad pielietoja čekisti lai cilvēku novestu līdz nervu sabrukumam? Man kaimiņos dzīvo vecs čekists. Regulāri izplata apmelojumus par mums ļaunākā nozīmē. Regulāri ar savu viksel auto apbrauka visu ciemu pētot citu cilvēku privātos īpašumus(brīžiem sajūta ka ziņotājs kriminālajam aprindam kas regulāri apzog privātīpašumus)

Atbildēt

Par vajātajiem

08.07.2018. 09:38

Vajātie nepiesakās tādēļ, ka daļa no viņiem izdarīja pašnāvības. Tie kas tomēr palika dzīvi, saprotamu iemeslu dēļ, par to runāt nevēlas. Ņemot vērā arī to, ka 80.to gadu vajāšanas vismaz šobrīd tiek noliegtas. Daudzi nokļuva psihiatriskajās slimnīcās pēc nervu sabrukuma. Un arī tie nevēlas par to atklāti runāt. Jo tiek izplatīts viedoklis, ka viņi tur nokļuva simboliski runājot "nelaimīgas mīlestības" dēļ. Tādā skaistā melu pasaulē mēs šobrīd arī turpinām dzīvot.

Atbildēt

Ieteikums

08.07.2018. 09:29

Manuprāt daudz svarīgāk ir sākt publicēt VDK vajāto cilvēku liecības. Sanāk taču dīvaini - upuru un vajāto un pnavēkšņi tiek meklēti vainīgie! Tas par 80.tajiem gadiem.

Atbildēt

nu ja

08.07.2018. 08:29

»

piedzēries atkal?

Ej pavemt sev uz pastalām


Tev jau tās vīzes :))) Bez vīzām nekur :)

Atbildēt

Čekists Indulis Duka no Dikļiem

08.07.2018. 08:13

»

ina

laikam viens čekists sāk uztraukties


tiks nošauts ar visu viņa sūda identitāti. To izdarīs Grantinš, vai ar Hāgas mandātu kabatā aivilks viņu uz karātavām. Kur dzīvo čekists Indulis Duka jau ir zināms precīzi. Koordinātes tiks nodotas Grantiņam H86.

Atbildēt

Neinteresē

08.07.2018. 01:03

»

Neinteresē

pilnīgi. Šis ari ir viņa teksts. Tāds māsks uzražots. Tāds mēsls - Indulis Duka


pilnīgi. Tāds seska sūc uzražots. Šis ari ir viņa teksts. Tāds smirdīgs mēsls - Lato Lapsa.

Atbildēt

Neinteresē

07.07.2018. 23:20

»

Tas, kas zog nikus un atkàrto tekstu

ir tas idiots Indulis Duka - Dikłu mulkis. Debilais Untuns Mazpusens


pilnīgi. Šis ari ir viņa teksts. Tāds māsks uzražots. Tāds mēsls - Indulis Duka.

Atbildēt

Tas, kas zog nikus un atkàrto tekstu

07.07.2018. 23:19

»

pupu mizas

top pupu mizas 07.07.2018. 19:24


ir tas idiots Indulis Duka - Dikłu mulkis. Debilais Untuns Mazpusens

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...