Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

prātnieks

15.07.2018. 10:26

Rakstiet kādus komentārus kurš grib, bet neaizmirstiet galveno - ZIEDOT NAUDU.

Atbildēt

Andris Marts

10.07.2018. 10:15

Vai ar atmiņām ir jāatgriežas
Aizliegtajā laikā
Un jāmēģina sameklēt
Tos, kas visu atcerās?
Varbūt pagaidīt vēl mazliet
Un atmiņas pārvērst
Leģendās un pasakās.

Atbildēt

Daļēji var

10.07.2018. 05:16

Citāts"Un arī otrādi (t.i. vismaz manuprāt) - nav izcilas jēgas aktualizēt VDK upuru (patiešām neskaitāmos, diemžēl) "atrauti" no VDK aģentūras subjektu kartotēkas publiskošanas. Jo - ja nebūs iespējams reālu VDK upuru dzīves(moku)stāstus pilnvērtīgi pierādāmi un taml. juridiski / pēc būtības adekvāti pamatot, tostarp arī saistīt ar KONKRĒTIEM šo nelaimīgo cilvēku / viņu tuvinieku vajāšanas iniciatoriem un izpildītājiem - tas VISS nebūs vairāk vērts, kā vien tipisks propagandas žanra daiļliteratūras "burlakgabals". Diemžēl, bet - tā vi'š i', ko šam padarīsi."

Cilvēkiem, kuriem nu jau vairāk nekā 30 gadus bija jāklusē, ir ļoti svarīgi par visu atklāti pastāstīt. Ticamākai, ka pretējā puse pilnīgi visu noliegs un runās tikai par "maigiem aizrādījumiem". Ka, nekādu vajāšanu patiesībā nav bijis, viss ir tikai murgi un fantāzijas. Un tad jautājums - Ko VDK darīja, kad PSRS bruka kopā? Tiešām neko?
Visa lietas esot iznīcinātas vai izvestas uz Krieviju. Tātad dokumentāli pierādīt, ticamākais, ka nevarēs neko. Tiesās otru pusi aizstāvēs labākie un dārgāķie Latvijas advokāti. Un kāpēc vispār būtu jātiesājas? Ko tas dos? Tikai naidu! Savukārt upuru atmiņu publikācijas, pat ja šis tas ir pārspīlēts, ir iespēja šiem cilvēkiem uzlabot savu psihisko veselību. Jo psihologi, vai psihiatri nevar palīdzēt. Viņi joprojām turpina pildīt VDK pavēles un visas vajāšanas uzskata par šizofrēniskiem murgiem. Atliek tikai pašiem publicēt savas atmiņas, kaut vai kā daiļliteratūru.

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 22:36

»

Daļēji var

Kasīties kasīšanās dēļ jau arī nav nekas labs. Mani vienkārši pārsteidz situācijas absurdums attiecībā uz 80.to gadu VDK upuriem. Par tiem pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu. Piedodiet, ka tik tieši. Bet par viņiem vispār nav NEVIENAS publikācijas NEVIENĀ portālā. Atliek tikai...


N.B.!

"Mani vienkārši pārsteidz situācijas absurdums attiecībā uz 80.to gadu VDK upuriem. Par tiem pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu. Piedodiet, ka tik tieši. Bet par viņiem vispār nav NEVIENAS publikācijas NEVIENĀ portālā. Atliek tikai šo tēmu aktualizēt pie citiem rakstiem."
-------
Zināma privātpieredze bezkaislīgi un neapšaubāmi liecina, ka - tieši tas pats notiek (t.i. tiek piekopts reāls juridisks / faktisks terors, politiski / ideoloģiski motivētas represijas un patiešām "universāla" vajāšana pret šai pašreizējai "vērtību un tiesiskuma valstij" netīkamajiem, iedomāti "bīstamajiem" un taml. traucējošajiem "nelojālajiem disidentiem" / viņu tuviniekiem) arī šajā pašreizējā "laikā un vietā".

SISTĒMA it kā cita – (polit)represiju shēma tā pati.
Ir sacīts: "Un NAV nekā jauna šajā Dieva pasaulē..."

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 22:18

»

Daļēji var

Tiek pārmests, ka neviens 80.to gadu upuris jau nepiesakoties. Vispirms jau tāpēc, ka viņi joprojām ļoti baidās. Daudzi atrodas psihiatriskajās slimnīcās, vai arī ik pa brīdim spiesti tajās atkal atgriezties. Labi saprotat kāda ņirgāšanās gaida jebkuru, kurš to atklāti pateiks...


"...pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu."
-------
Kā ir nepārprotami konstatējams jebkuram normālam cilvēkam (!!!) - tāda ir reālā ikdiena šajā pašreizējā "valstī", t.sk. arī šajā w-lapā pietiek-com, neatkarīgi no tēmas / konteksta u.t.t. Diemžēl. Jo, tak' jau - MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.


"Un jūsuprāt viņiem tagad būtu par to atklāti jāstāsta."
-------
??? Vismaz personīgi es neko tamlīdzīgu neesmu proponējis, līdz ar to - nav absolūti nekāda pamat jebko tamlīdzīgu apgalvot / piedēvēt.


"Manuprāt par VDK vispār nav jēgas runāt noklusējot viņu upurus. Tas taču patiesībā ir pilnīgs absurds."
-------
Un arī otrādi (t.i. vismaz manuprāt) - nav izcilas jēgas aktualizēt VDK upuru (patiešām neskaitāmos, diemžēl) "atrauti" no VDK aģentūras subjektu kartotēkas publiskošanas. Jo - ja nebūs iespējams reālu VDK upuru dzīves(moku)stāstus pilnvērtīgi pierādāmi un taml. juridiski / pēc būtības adekvāti pamatot, tostarp arī saistīt ar KONKRĒTIEM šo nelaimīgo cilvēku / viņu tuvinieku vajāšanas iniciatoriem un izpildītājiem - tas VISS nebūs vairāk vērts, kā vien tipisks propagandas žanra daiļliteratūras "burlakgabals". Diemžēl, bet - tā vi'š i', ko šam padarīsi.

P.S. Neatļaujos sevi uzskatīt par tik pietiekami pilnvērtīgi zinošu (jebkurā izpratnē) šajā visnotaļ emocionāli pārsātinātajā un taml. (delikāti) specifiskajā jomā, lai varētu gana kompetenti formulēt viedokļus par konkrētiem aspektiem, atvainojiet.

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 19:39

Tiek pārmests, ka neviens 80.to gadu upuris jau nepiesakoties. Vispirms jau tāpēc, ka viņi joprojām ļoti baidās. Daudzi atrodas psihiatriskajās slimnīcās, vai arī ik pa brīdim spiesti tajās atkal atgriezties. Labi saprotat kāda ņirgāšanās gaida jebkuru, kurš to atklāti pateiks.
Citi izdarīja pašnāvības, tie protams, jau nepateiks vairs neko. Dažus izglāba. Un jūsuprāt viņiem tagad būtu par to atklāti jāstāsta. Komentāros jau ir izteiktas ņirdzīgas versijas - "tas bija tikai nelaimīgas mīlestības dēļ".
Manuprāt par VDK vispār nav jēgas runāt noklusējot viņu upurus. Tas taču patiesībā ir pilnīgs absurds.

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 19:27

»

patiesībā

Komentāriem nebūt NAV "jābūt" nekādā izpratnē / izpausmē saistītiem ne ar attiecīgās publikācijas tematiku, ne arī ar jebkādām citu personāžu vēlmēm vai iedomām par to, kādiem "komentāriem būtu jābūt". Pretējā gadījumā – tā NAV brīva (!!!) viedokļu apmaiņa, bet gan tipiska vārda brīvības ierobežošana...


Kasīties kasīšanās dēļ jau arī nav nekas labs. Mani vienkārši pārsteidz situācijas absurdums attiecībā uz 80.to gadu VDK upuriem. Par tiem pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu. Piedodiet, ka tik tieši. Bet par viņiem vispār nav NEVIENAS publikācijas NEVIENĀ portālā. Atliek tikai šo tēmu aktualizēt pie citiem rakstiem.

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 19:22

»

Daļēji var

Manuprāt jau raksts ir par VDK. Un arī komentāriem būtu jābūt par to pašu. Tikai šobrīd par VDK upuriem vispār neviens neliekas ne zinis. Patiesībā tas nav pat skumji, tas ir pat traģiski


Komentāriem nebūt NAV "jābūt" nekādā izpratnē / izpausmē saistītiem ne ar attiecīgās publikācijas tematiku, ne arī ar jebkādām citu personāžu vēlmēm vai iedomām par to, kādiem "komentāriem būtu jābūt". Pretējā gadījumā – tā NAV brīva (!!!) viedokļu apmaiņa, bet gan tipiska vārda brīvības ierobežošana jeb voluntāri "reglamentēta" pseido "brīvība", kāda ir raksturīga tā dēvētajai "ķēdes deRmokrātijai".

Neapšaubāmi - nevienam nav liegts komentēt tikai un vienīgi publikācijā aktualizēto tēmu, protams. Vai arī diskutēt tikai un vienīgi par šo tēmu ar tiem, kuri vēlas par to diskutēt "strikti reglamentēti" (t.i. - tādos obligātās tematikas u.c. taml. "cietu" kritēriju "rāmjos", kā tam "būtu jābūt" attiecīgo diskutētāju izpratnē).

Vienlaikus, tomēr - reaģējot uz kādu citu komentāru, kurā formulētais viedoklis nav saistīts tikai un vienīgi ar publikācijas tēmu, būtu vismaz lietderīgi un arī gluži pašsaprotami izpildīties adekvāti (t.i. ispējami atbilstoši šajā komentārā aktualizētajai "sub-tēmai"). Vai arī, ja par minēto "sub-tēmu" nekas sakāms nav ienācies - "izvēlēties lielisjo iespēju paklusēt" un nereaģēt uz šādu komentāru, nevis - censties "malt uz riņķi griežot" vienu un to pašu (skat. iepr. virkni "cieti" tematosko viedokļu).

P.S. "Nekā persōnīga!", dabiski. ;)

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 16:15

Manuprāt jau raksts ir par VDK. Un arī komentāriem būtu jābūt par to pašu. Tikai šobrīd par VDK upuriem vispār neviens neliekas ne zinis. Patiesībā tas nav pat skumji, tas ir pat traģiski!

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 16:10

»

Daļēji var

Kaut viens masu medijs ir sācis publicēt 80.tos gados vajāto cilvēku atmiņas? Tiek publicēti tikai meli, ka 80,tajos cilvēki vairs vajāti netika, bija tikai maigas pārrunas un aizrādījumi. Pašiem kauns nepaliek? PSRS bruka kopā un VDK uz to mierīgi noskatījās? Tas, ka šos vajātos cilvēkus šobrīd uzskata...


???

tev "pašam kauns nepaliek", t.sk. par savu nekonsekvenci?

Kāds šim tavam paudumam (09.07.2018. 15:58) varētu būt sakars ar to, kas aktualizēts iepriekš publiskotajā viedoklī (09.07.2018. 15:48)?!

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 15:58

»

patiesībā

Šis "portāls" pietiek-com ir visparastākā interneta mājaslapa, kas pelna savus nožēlojamos jūdasa ubaggrašus uz netīri dzeltenu noplūdumu, derdzīgu ķengu un tā dēvēto "feikņūzu" rēķina. Šī mājaslapa patiešām ir līdz totālai bezjēgai piegānīta ar vienveidīgiem un riebīgiem komentāriem. Un to patiešām...


Kaut viens masu medijs ir sācis publicēt 80.tos gados vajāto cilvēku atmiņas? Tiek publicēti tikai meli, ka 80,tajos cilvēki vairs vajāti netika, bija tikai maigas pārrunas un aizrādījumi. Pašiem kauns nepaliek? PSRS bruka kopā un VDK uz to mierīgi noskatījās? Tas, ka šos vajātos cilvēkus šobrīd uzskata par nebijušiem, neko nenozīmē. Viņi bija - tie kas palika dzīvi nonāca psihiatriskajās slimnīcās un daži no tiem tiek "ārstēti" arī šobrīd. Atklāšu noslēpumu - viņu liecības jau šobrīd tiek oficiāli dokumentētas.

Atbildēt

Precīzi 3!

09.07.2018. 14:55

»

Precīzi 3!

Pietiek. com slejās A. Prietītis regulāri Žuļa komentārus komentē kā žuļa vēmekļus, izsmejot Žuļa nacionāli patriotiskos uzskatus...


Lato Lapsa regulāri nomelno Latviju, dēvē par muļķu zemi, un latviešus par muļķiem. Patoloģiski ienīst un nomelno I. Duku, kuru identificē ar Dikļiem, lai gan Latvijā personas datus ar LIKUMU aizsargā valsts, par to, ka I. Duka ir viens no ļoti nedaudzajiem cilvēkiem šajā valstī, kuri atklāti runā par notiekošo - pretēji L.Lapsai un viņas debiloīda zombifaniem. Lato Lapsa no feikņūzu mājaslapas pietirs-komas, visiem interesentiem ir zināma precīza viņas adrese, Lapsas pašas publiskotā, ņirgājas par komentētājiem, rakstot ar viņu nikiem un citādi.

Atbildēt

to Ļoti precīzi!

09.07.2018. 11:14

»

Ļoti precīzi!

Sūdzējās šodien gan Maizītis no SAB, gan Kalmeijers no Ģenproķenes. Pirmam pār ietonas dators, ktram suns caur aizslēgtām durvīm, kad saimnieka nav mājās. Domāju, a abi ir uz nervu sabrukuma robežas. Šodienas apstākļos žīdu masonu vadība B' nai B' rith daudzu valstu augstas amatpersonas nomaina ar dubultniekuem...


"Šodienas apstākļos žīdu masonu vadība B' nai B' rith daudzu valstu augstas amatpersonas nomaina ar dubultniekuem."
----------------
Vai tiešām uzskati, ka Freiberga, Zatlers, Pabriks un Dombrovskis jaunībā nebija tādi morālie kropļi?

Atbildēt

>10.37

09.07.2018. 11:11

zodz un dod 20%, tev taču pateikts, pat vainīgs, jo esi muļķis

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 10:44

»

aizdomas

Ja padomju laikā bija viena represīvā iestāde, kas tomēr reizēm atklāja sevi un aicināja uz pārrunām (cik zinu no nostāstiem), tad tagad katra bagāta banda var izvērst represijas ar saviem aparātiem, uzpirktiem (vai vienkārši dumjiem cilvēkiem, arī no medijiem, kas var uzrīkot tādu vajāšanas teātri, ...


Tādas vajāšanas kā LPSR laikā šobrīd izvērst ir ļoti grūti. Nav tādu resursu un nav iespējams iebiedēt vai uzpirkt visus kaimiņus un darba biedrus. Šobrīd stingrā kontrolē atrodas visi masu mediji (LTV un Radio), visas lielās izdevniecības. Bet pastāv neatkarīgie izdevēji un arī interneta portāli. Tajos var publicēt arī to, ko oficiozi atsakās publicēt. Un protams, pastāv iespēja uz vismaz minimālu atpazīstamību. Skaidrs, ka ne LTV, ne Radio, ne masu mediji arī šobrīd VDK vajāto liecībās nepublicēs.

Atbildēt

aizdomas

09.07.2018. 10:37

Ja padomju laikā bija viena represīvā iestāde, kas tomēr reizēm atklāja sevi un aicināja uz pārrunām (cik zinu no nostāstiem), tad tagad katra bagāta banda var izvērst represijas ar saviem aparātiem, uzpirktiem (vai vienkārši dumjiem cilvēkiem, arī no medijiem, kas var uzrīkot tādu vajāšanas teātri, ka to psiholoģiski grūti izturēt. Jo tu vnk nesaproti, kas notiek, jo neviens ar tevi nerunā, vienīgi dod mājienus klusēt.
Tā var izskaidrot arī to, ka apstrādā ģen prokuroru, kas taču ir valsts varas pārstāvis.

Atbildēt

Atis Priedītis

09.07.2018. 10:15

»

Precīzi 4!

Es nepeldējos naudā, mani publicēja. Mani atzina par perspektīvu. Biju pat radošās jaunatnes nometnē, kur bija komjaunatnes līderi. Kad pie galda visi cits citu iepazīstināja ar sevi, 70 procentu tekstiem bija klāt komjaunatnes vārds, pārējie 30 procenti kā Pēteris Brūveri, es, parasts cilvēks, Māris...


Domāts Precīzi 4!
Man ir 65 gadi. Savu pirmo dzejoļu krājumu "12 stāsti par mīlestību" izdevu tikai šogad. Protams, par savu naudu 75 eksemplāri. Bet izdevu, jo šobrīd ir arī neatkarīgas izdevniecības. Varbūt pamēģini arī Tu!

Atbildēt

Metodes Nr.5 - visriebīgākās

09.07.2018. 09:56

Vajāto mēģināja nogalināt. Parasti tā, lai notikušo varētu definēt kā nelaimes gadījumu. Paņēmienu bija ļoti daudz. Viens no populārākajiem - pagrūšana zem garāmbraucošas automašīnas. Ja tas nenostrādāja mēģināja atkal, un atkal. Uz vajātajiem tika šauts - protams, tas būtu nejaušs šāviens, negadījums. Mēģināja nogalināt gāzes plītij pieslēdzot elektrisko strāvu u.t.t. Tas tika darīts arī 80.tajos gados. Populāra metode bija dzīvībai bīstamu medikamentu izrakstīšana. "Nepareizas" diagnozes uzstādīšana. Un protams psihiatriskās slimnīcas - tās patiesībā bija VDK filiāles. Visi psihiatri, psihoterapeiti, psihologi un pat ekstrasensi strādāja stingrā VDK uzraudzībā.

Atbildēt

Piekrītu,

09.07.2018. 09:49

»

Metode Nr.4

Radošie cilvēki tika vajāti gan izmantojot iepriekš pieminētās metodes gan arī citas. Visiedarbīgākā bija aizliegums publicēties. Parasti tas netika dokumentēts. Vienkārši upurim tika liegta iespēja kaut ko izdot, kaut ko ierakstīt, sarīkot izstādes u.t.t. Papildus tam tika ģenerēti viltus cīnītāji ...


ka viss turpinās, tikai citādā formā. Cionisti- žīdmasoni- brīvmūrnieki komunistisko iekārtu ir nomainījuši it kā uz demokrātiju, maldinot sabiedrību iluminātu stilā.

Kas izlasījis Juri Lina Zem Skorpiona zīmes, dokumentālu darbu, tie šodien zin un saprot, ka žīdmasonu ložas ES ir 40, ka viena ir Austrijā un Austrija tiek plānota kā pasaules vadības centrs, ka žīdmasonu B' nai B' rith vadības centrs ir ASV Čikāgā, ka žīdmasoni- cionisti- komunisti- brīvmūrnieki- ilumināti ir viena organizācija. Ka Eiropas Savienotās Valstika tika jau ieplānotas pēc ASV parauga jau 1842. gada, kad izveidojās B' nai B' rith, apvienojoties 12 žīdu dzimtām.

Atbildēt

Precīzi 4!

09.07.2018. 09:40

»

Metode Nr.4

Radošie cilvēki tika vajāti gan izmantojot iepriekš pieminētās metodes gan arī citas. Visiedarbīgākā bija aizliegums publicēties. Parasti tas netika dokumentēts. Vienkārši upurim tika liegta iespēja kaut ko izdot, kaut ko ierakstīt, sarīkot izstādes u.t.t. Papildus tam tika ģenerēti viltus cīnītāji ...


Es nepeldējos naudā, mani publicēja. Mani atzina par perspektīvu. Biju pat radošās jaunatnes nometnē, kur bija komjaunatnes līderi. Kad pie galda visi cits citu iepazīstināja ar sevi, 70 procentu tekstiem bija klāt komjaunatnes vārds, pārējie 30 procenti kā Pēteris Brūveri, es, parasts cilvēks, Māris Melngalvs, kuru nodzirdīj vara līdz pašnāvībai un citi - TV, balets utt.

Kad biju sagatavojis savu pirmo dzejas darbu krājumu, par mani interesējās VDK, kur tiku izsaukts, kompromitējot ar apstākli, ka tajā laikā nestrādāju valsts darbu. Atteicos sadarboties un ziņot par H86 R. Bitenieku, iestājos valsts darbā.

Protams, manu grāmatu neizdeva. Pats pārstāju iesniegt publicēšanai savus darbus. Jo sapratu, ka nebūs vairs perspektīves.

Atbildēt

Metode Nr.4

09.07.2018. 08:40

Radošie cilvēki tika vajāti gan izmantojot iepriekš pieminētās metodes gan arī citas. Visiedarbīgākā bija aizliegums publicēties. Parasti tas netika dokumentēts. Vienkārši upurim tika liegta iespēja kaut ko izdot, kaut ko ierakstīt, sarīkot izstādes u.t.t. Papildus tam tika ģenerēti viltus cīnītāji pret režīmu. Viņi it kā bija aizliegti un viņiem šo to neļāva. Bet tai pašā laikā viņi bija slaveni, peldēja naudā, saņēma ordeņus un goda nosaukumus. Patiesi vajātie bija tie par kuriem arī šobrīd Latvijā gandrīz neviens neko nezina. Jo radošās savienības turpina vadīt "bijušie", arī visus masu medijus un izdevniecības kontrolē tie paši kas okupācijas laikā.

Atbildēt

Precīzi 3!

09.07.2018. 07:54

»

Metode Nr.3

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri...


Pietiek. com slejās A. Prietītis regulāri Žuļa komentārus komentē kā žuļa vēmekļus, izsmejot Žuļa nacionāli patriotiskos uzskatus.

Indulis Duka regulāri nomelno Latviju, dēvē par muļķu zemi, un latviešus par muļķiem. Patoloģiski ienīst un nomelno L. Lapsu, kuru identificē ar Pietiek, lai gan portāls pieder 3 personām, par to, ka Pietiek ir vienīgais, kas atklāti runā par notiekošo. Indulis Duka no Dikļiem, ir zināma precīza viņa adrese, ņirgājas par komentētājiem, rakstot ar viņu nikiem un citādi.

Atbildēt

Šī metode aprakstīta

09.07.2018. 07:49

»

Metode Nr.3

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri...


arī G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmejiem. VDK virsnieks Ojārs Blumbergs un Latviešu pasaules organīcinas vad. Meirovics konkrēti aicināja Valdmani pievienoties viņiem Latvijas tautsaimniecības sagraušanā, pašam kļūstot par miljonāru. To veicot Blumberga vadībā 35 personas organizēti un metodiski. Lai apliecinātu savu lojalitāti, Valdmanim bija publiski jānomelno kāds Meirovica vadītās krganizācijas krietns latvietis. Valdmanis atteicās to darīt. Blumbergs ar Meirovicu atrada citu cilvēku, kas izplatīja baumas un sagrāva šī krietnā un godīgā cilvēka publisko tēlu. Tāpat esot rīkojusies VVF Kanādā. Krietnais cilvēks savu dzīvi beidz pilnīgi sagrauts un izolācijā. Pirms tam bija aktīvs un godīgs latviešu un Latvijas patriots.Atbildēt

Precīzi 3!

09.07.2018. 07:40

»

Metode Nr.3

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri...


Šādas baumas izplata LRTT L. Grantiņš H86, daudziem liedzot šodien, latviešu tautas genocīda apstākļos kļūt neanonīmiem. Izsakot savus uzskatus komentāros. Man ir konkrēti pierādījumi. Ar Hāgas mandātu ka atā es viņu aizvilkšu uz karātavām.

Atbildēt

Metode Nr.3

09.07.2018. 04:45

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri pamazām noveda pie psiholoģiskās izolācijas. Viņš būtībā palika vientuļš - jo taču bija gan traks, gan netikumisks, gan nelietis, gan zaglis u.t.t. Veiksmīgi kombinētas ar citām metodēm tās ļāva panākt vēlamo rezultātu - pašnāvība vai nervu sabrukums.

Atbildēt

Par to ģenerālprokuroru.

09.07.2018. 03:36

»

Otra VDK metode

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas ...


Tādā veidā žīdmasonu B' nai B' rith slepenie dienesti iespaido un kontrolē arī Latvijas visas vadošās personas. Citas vnk līdzīgus gadījumus citādā veidā neatklāj publiski. Bet tiek ietekmētas slepeni un šādi slepeni vadītas. Kad pusžīdam Lembergam Liepājā bija paredzama tiesas sēde, Tiesu nanā uzradās dūmi, sēdi atcēla. Ne pirms, ne pēc nekad, nekur nevienā tiesu namā, kas nav nekādas ražotnes, nekad nav bijuši dūmošanas gadījumi. Utt.

Atbildēt

Jā , precīzi!

09.07.2018. 03:27

»

Otra VDK metode

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas ...


Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man ir paranoja un to dara vēl šodien.

Pag. gadu precīzi mani mēneša garumā mani kontrolēja nezināma operatīvā valsts iestādes grupa. Sajutos kā operatīvajā izstrādē. Kad braucu pa pilsētu, bieži gadījās ceļā gan valsts, gan pašvaldības pokic. mašīnas. Citās vietās mani filmēja un fotografēja ar mobilem telefoniem. Tas vilkās mēnesi. Precīzi mēnesi, ko pieļauj likums. Sajutos kā valsts operatīvas iestādes mācībās, bet upuris biju es. Vēl šodien nožēloju, ka to izstāstīju ģimenei, jo nepirms, ne pēc nekas tāds ar mani nebija noticis.

Atbildēt

Ļoti precīzi!

09.07.2018. 03:19

»

Otra VDK metode

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas ...


Sūdzējās šodien gan Maizītis no SAB, gan Kalmeijers no Ģenproķenes. Pirmam pār ietonas dators, ktram suns caur aizslēgtām durvīm, kad saimnieka nav mājās. Domāju, a abi ir uz nervu sabrukuma robežas. Šodienas apstākļos žīdu masonu vadība B' nai B' rith daudzu valstu augstas amatpersonas nomaina ar dubultniekuem. J. Maizītis un I. Mūrniece nav īsties . Tās ir pavisam citas personas. J. Maizītis un I. Mūrniece, abi sadevušies rokās, redzēti pastaigājoties žīdmasoniem piederošā hotelī Čikāgā. Visa pasaule zin, to pat rādīja Vācijas vadošā TV kanālā, ka Putinam ir divi līdzinieki, bet neviens nezin, kur ir īztais Putins. Daudzi domā, ka nomiris 2010. gadā. Vai nogalināts. Kad R. Vējonim veica sirds operāciju, nomainīja arī viņu ar līdzinieku no Sibīrijas mežiem.

Atbildēt

nu tad

08.07.2018. 23:41

»

čemical brother

Vai nav iespējams liegt komentēt plānprātiņiem


Vienkārši nekomentē. tev neviens to neliek darīt.

Atbildēt

nu kā tā var, nu kā tā var?!

08.07.2018. 23:37

»

piedirsuši

visu ēteri


tevi ieskaitot!

Atbildēt

Gangstalking_organized covert stalking_targeted individuals - just google it

08.07.2018. 23:31

»

Otra VDK metode

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas ...


Metodes tiek izmantotas tās pašas, papildus rietumu partneru ieteiktās. To, ka ņirgājas par ģenprok., tas nebūtu ļaunākais, jo kādreiz dakterim jāpamēģina citiem izrakstītās tabletes.
Mūsdienās kgb oligohrēnu apvienotā mafija ar savām pa visām malām sagramstītajām metodēm sit pušu vecos kgbešņikus, kuriem nebija ne tādu tehnoloģiju, ne tādu resursu, jo šodien novervēt stukaču ir daudz vienkāršāk kā pirms 30 gadiem.

Atbildēt

čemical brother

08.07.2018. 23:23

Vai nav iespējams liegt komentēt plānprātiņiem?

Atbildēt

piedirsuši

08.07.2018. 23:22

visu ēteri!

Atbildēt

Otra VDK metode

08.07.2018. 21:23

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas mānija. Sekas - nervu sabrukums ar attiecīgu ārstēšanos psihiatriskajā slimnīcā. Dzīvoklis reizēm tika šādi "uzlabots" pat vairākus mēnešus, vai pat gadus. Kamēr tika panākts vēlamais rezultāts.
Neticami, bet šī metode nesen tika pielietota pat pret ģenerālprokuroru. Un protams, ar ņirgāšanos internetā, ka ģenerālprokurors sāk "nojūgties".

Atbildēt

Precīzi!

08.07.2018. 21:08

»

Par VDK metodēm

Yotubē jau krievu valodā ir pietiekoši daudz informācijas. Atliek tikai meklēt. Latvijā pilnīgs klusums, jo bailes sākt par to rakstīt ir lielas. Kāds stukačs vēl apvainosies...


Es daudzus gadījumus, ko atceros no LPSR laikiem. Daudz cilvēku sūdzējās par gāzes noplūdi. Šos gadījumus mēgināja izskatīt darba kolektīvos, publiski nosodot sūdzmani. Daži darba kolektīvos ķiķi āja par gāzes noplūdi. Tā kā gāze noplūda regulāri. Sūdzmaņuskaits strauji vairojās. Žurnālistus, kuri mēģināja par to rakstīt, atlaida no darba izdevniecibā vai tipogrāfijā, jo tika uzskatīti par psihiatrijas mērķiem. Lai šos mērķus neatklātu sabiedrībai par psihiatrisko klīniku vadītājiem iecēla tadžikus, jo viņi saprata tikai tadžikikiski, bet vietējie laikraksti iznāca krievu valodā. Šīs valodu šķēres bija izcils instruments VDK rokās. Jo avīzes sāka runāt par tadžiku valodas nozīmību. Sūdzmaņus par gāzes noplūdi līdz ar to nosūtīja uz Tadžikijas PSR un ievietoja psihiatrijas labošanas iestādēs bez gāzes.

Atbildēt

Par VDK metodēm

08.07.2018. 19:10

Yotubē jau krievu valodā ir pietiekoši daudz informācijas. Atliek tikai meklēt. Latvijā pilnīgs klusums, jo bailes sākt par to rakstīt ir lielas. Kāds stukačs vēl apvainosies.
Metode Nr.1 - Regulāra gāzes iepludināšana upura dzīvoklī. Kombinēta ar pilnīgu noliegumu, ka tas tiek darīts.
Sekas - pamazām cilvēks tika novests līdz kontaktiem vispirms jau ar psihoterapeitu, pēc tam ar psihiatru. Savukārt tie strādāja stingrā VDK uzraudzībā. Un gāzes smarža dzīvoklī jau bija pamats diagnozei - šizofrēniski murgi. Kaut patiesībā tie nebija murgi. Arī šobrīd šo metodi var lietot, lai izrēķinātos ar nevēlamiem kaimiņiem.
Sliktākais - daudzas VDK metodes tiek lietotas arī šobrīd, jo cilvēki par tām neko nezina un diemžēl, arī neko negrib zināt.

Atbildēt

derdz

08.07.2018. 18:50

Cirks, kam Jums tie vārdi un uzvārdi ... man tas nav vajadzīgs un neinteresē, tas ir valsts uzdevums un atbildība skatīt ko tie cilvēki dara Latvijā un vai viņu rīcība nav pret tautu un valsti, utml. ! Man vairāk interesē, kā viņi darbojās, kā vervēja, shēmas, viltības, un daudz kas cits, utml.!!! Lai gan Krievijā visas šīs lietas, kā lasāmviela ir pieejamas internetā, tikai meklējiet un lasiet. Jo viss kas ir bijis tas ir un būs, pat visi visu zina kā darbojās utt, jautājums zināt kurš un ko rok un pieķert un ja nepieciešams noķert vai citādi!!! Tas ir galvenais noķert!

Atbildēt

nu ja

08.07.2018. 13:11

»

nu ja

Tev jau tās vīzes :))) Bez vīzām nekur


tu bez savām muļķu zemes lum.peņa vīzēm nekur, kā parasti :)
Kaut vai kārtējo reizi tevis pašas apvemtām :)))

Atbildēt

nu ja

08.07.2018. 13:07

»

ina

laikam viens čekists sāk uztraukties


vēl viena čekistu stukaču samazga ina sāk publiski izgāzties kā veca sēta.

Atbildēt

Atis Priedītis

08.07.2018. 12:05

»

ins

kādas metodes tad pielietoja čekisti lai cilvēku novestu līdz nervu sabrukumam? Man kaimiņos dzīvo vecs čekists. Regulāri izplata apmelojumus par mums ļaunākā nozīmē. Regulāri ar savu viksel auto apbrauka visu ciemu pētot citu cilvēku privātos īpašumus(brīžiem sajūta ka ziņotājs kriminālajam aprindam...


Par daļu no tām var izlasīt manā atmiņu grāmatā "Gan jau rīts mūs atradīs". Grāmata ir izdota jau marta sākumā, pārdošanā tās nav. Bet to var brīvi lejupielādēt internetā. Faila adrese:https://files.inbox.lv/ticket/35ac5d902237cafc898841ae12bb67c5aa4407af/Makets_Prieditis_GanJauRitsMusAtradis_TIPOGR-02.pdf

Atbildēt

ins

08.07.2018. 11:25

»

Par vajātajiem

Vajātie nepiesakās tādēļ, ka daļa no viņiem izdarīja pašnāvības. Tie kas tomēr palika dzīvi, saprotamu iemeslu dēļ, par to runāt nevēlas. Ņemot vērā arī to, ka 80.to gadu vajāšanas vismaz šobrīd tiek noliegtas. Daudzi nokļuva psihiatriskajās slimnīcās pēc nervu sabrukuma. Un arī tie nevēlas par to atklāti...


kādas metodes tad pielietoja čekisti lai cilvēku novestu līdz nervu sabrukumam? Man kaimiņos dzīvo vecs čekists. Regulāri izplata apmelojumus par mums ļaunākā nozīmē. Regulāri ar savu viksel auto apbrauka visu ciemu pētot citu cilvēku privātos īpašumus(brīžiem sajūta ka ziņotājs kriminālajam aprindam kas regulāri apzog privātīpašumus)

Atbildēt

Par vajātajiem

08.07.2018. 10:38

Vajātie nepiesakās tādēļ, ka daļa no viņiem izdarīja pašnāvības. Tie kas tomēr palika dzīvi, saprotamu iemeslu dēļ, par to runāt nevēlas. Ņemot vērā arī to, ka 80.to gadu vajāšanas vismaz šobrīd tiek noliegtas. Daudzi nokļuva psihiatriskajās slimnīcās pēc nervu sabrukuma. Un arī tie nevēlas par to atklāti runāt. Jo tiek izplatīts viedoklis, ka viņi tur nokļuva simboliski runājot "nelaimīgas mīlestības" dēļ. Tādā skaistā melu pasaulē mēs šobrīd arī turpinām dzīvot.

Atbildēt

Ieteikums

08.07.2018. 10:29

Manuprāt daudz svarīgāk ir sākt publicēt VDK vajāto cilvēku liecības. Sanāk taču dīvaini - upuru un vajāto un pnavēkšņi tiek meklēti vainīgie! Tas par 80.tajiem gadiem.

Atbildēt

nu ja

08.07.2018. 09:29

»

piedzēries atkal?

Ej pavemt sev uz pastalām


Tev jau tās vīzes :))) Bez vīzām nekur :)

Atbildēt

Čekists Indulis Duka no Dikļiem

08.07.2018. 09:13

»

ina

laikam viens čekists sāk uztraukties


tiks nošauts ar visu viņa sūda identitāti. To izdarīs Grantinš, vai ar Hāgas mandātu kabatā aivilks viņu uz karātavām. Kur dzīvo čekists Indulis Duka jau ir zināms precīzi. Koordinātes tiks nodotas Grantiņam H86.

Atbildēt

Neinteresē

08.07.2018. 02:03

»

Neinteresē

pilnīgi. Šis ari ir viņa teksts. Tāds māsks uzražots. Tāds mēsls - Indulis Duka


pilnīgi. Tāds seska sūc uzražots. Šis ari ir viņa teksts. Tāds smirdīgs mēsls - Lato Lapsa.

Atbildēt

Neinteresē

08.07.2018. 00:20

»

Tas, kas zog nikus un atkàrto tekstu

ir tas idiots Indulis Duka - Dikłu mulkis. Debilais Untuns Mazpusens


pilnīgi. Šis ari ir viņa teksts. Tāds māsks uzražots. Tāds mēsls - Indulis Duka.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...