Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

prātnieks

15.07.2018. 10:26

Rakstiet kādus komentārus kurš grib, bet neaizmirstiet galveno - ZIEDOT NAUDU.

Atbildēt

Andris Marts

10.07.2018. 10:15

Vai ar atmiņām ir jāatgriežas
Aizliegtajā laikā
Un jāmēģina sameklēt
Tos, kas visu atcerās?
Varbūt pagaidīt vēl mazliet
Un atmiņas pārvērst
Leģendās un pasakās.

Atbildēt

Daļēji var

10.07.2018. 05:16

Citāts"Un arī otrādi (t.i. vismaz manuprāt) - nav izcilas jēgas aktualizēt VDK upuru (patiešām neskaitāmos, diemžēl) "atrauti" no VDK aģentūras subjektu kartotēkas publiskošanas. Jo - ja nebūs iespējams reālu VDK upuru dzīves(moku)stāstus pilnvērtīgi pierādāmi un taml. juridiski / pēc būtības adekvāti pamatot, tostarp arī saistīt ar KONKRĒTIEM šo nelaimīgo cilvēku / viņu tuvinieku vajāšanas iniciatoriem un izpildītājiem - tas VISS nebūs vairāk vērts, kā vien tipisks propagandas žanra daiļliteratūras "burlakgabals". Diemžēl, bet - tā vi'š i', ko šam padarīsi."

Cilvēkiem, kuriem nu jau vairāk nekā 30 gadus bija jāklusē, ir ļoti svarīgi par visu atklāti pastāstīt. Ticamākai, ka pretējā puse pilnīgi visu noliegs un runās tikai par "maigiem aizrādījumiem". Ka, nekādu vajāšanu patiesībā nav bijis, viss ir tikai murgi un fantāzijas. Un tad jautājums - Ko VDK darīja, kad PSRS bruka kopā? Tiešām neko?
Visa lietas esot iznīcinātas vai izvestas uz Krieviju. Tātad dokumentāli pierādīt, ticamākais, ka nevarēs neko. Tiesās otru pusi aizstāvēs labākie un dārgāķie Latvijas advokāti. Un kāpēc vispār būtu jātiesājas? Ko tas dos? Tikai naidu! Savukārt upuru atmiņu publikācijas, pat ja šis tas ir pārspīlēts, ir iespēja šiem cilvēkiem uzlabot savu psihisko veselību. Jo psihologi, vai psihiatri nevar palīdzēt. Viņi joprojām turpina pildīt VDK pavēles un visas vajāšanas uzskata par šizofrēniskiem murgiem. Atliek tikai pašiem publicēt savas atmiņas, kaut vai kā daiļliteratūru.

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 22:36

»

Daļēji var

Kasīties kasīšanās dēļ jau arī nav nekas labs. Mani vienkārši pārsteidz situācijas absurdums attiecībā uz 80.to gadu VDK upuriem. Par tiem pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu. Piedodiet, ka tik tieši. Bet par viņiem vispār nav NEVIENAS publikācijas NEVIENĀ portālā. Atliek tikai...


N.B.!

"Mani vienkārši pārsteidz situācijas absurdums attiecībā uz 80.to gadu VDK upuriem. Par tiem pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu. Piedodiet, ka tik tieši. Bet par viņiem vispār nav NEVIENAS publikācijas NEVIENĀ portālā. Atliek tikai šo tēmu aktualizēt pie citiem rakstiem."
-------
Zināma privātpieredze bezkaislīgi un neapšaubāmi liecina, ka - tieši tas pats notiek (t.i. tiek piekopts reāls juridisks / faktisks terors, politiski / ideoloģiski motivētas represijas un patiešām "universāla" vajāšana pret šai pašreizējai "vērtību un tiesiskuma valstij" netīkamajiem, iedomāti "bīstamajiem" un taml. traucējošajiem "nelojālajiem disidentiem" / viņu tuviniekiem) arī šajā pašreizējā "laikā un vietā".

SISTĒMA it kā cita – (polit)represiju shēma tā pati.
Ir sacīts: "Un NAV nekā jauna šajā Dieva pasaulē..."

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 22:18

»

Daļēji var

Tiek pārmests, ka neviens 80.to gadu upuris jau nepiesakoties. Vispirms jau tāpēc, ka viņi joprojām ļoti baidās. Daudzi atrodas psihiatriskajās slimnīcās, vai arī ik pa brīdim spiesti tajās atkal atgriezties. Labi saprotat kāda ņirgāšanās gaida jebkuru, kurš to atklāti pateiks...


"...pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu."
-------
Kā ir nepārprotami konstatējams jebkuram normālam cilvēkam (!!!) - tāda ir reālā ikdiena šajā pašreizējā "valstī", t.sk. arī šajā w-lapā pietiek-com, neatkarīgi no tēmas / konteksta u.t.t. Diemžēl. Jo, tak' jau - MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.


"Un jūsuprāt viņiem tagad būtu par to atklāti jāstāsta."
-------
??? Vismaz personīgi es neko tamlīdzīgu neesmu proponējis, līdz ar to - nav absolūti nekāda pamat jebko tamlīdzīgu apgalvot / piedēvēt.


"Manuprāt par VDK vispār nav jēgas runāt noklusējot viņu upurus. Tas taču patiesībā ir pilnīgs absurds."
-------
Un arī otrādi (t.i. vismaz manuprāt) - nav izcilas jēgas aktualizēt VDK upuru (patiešām neskaitāmos, diemžēl) "atrauti" no VDK aģentūras subjektu kartotēkas publiskošanas. Jo - ja nebūs iespējams reālu VDK upuru dzīves(moku)stāstus pilnvērtīgi pierādāmi un taml. juridiski / pēc būtības adekvāti pamatot, tostarp arī saistīt ar KONKRĒTIEM šo nelaimīgo cilvēku / viņu tuvinieku vajāšanas iniciatoriem un izpildītājiem - tas VISS nebūs vairāk vērts, kā vien tipisks propagandas žanra daiļliteratūras "burlakgabals". Diemžēl, bet - tā vi'š i', ko šam padarīsi.

P.S. Neatļaujos sevi uzskatīt par tik pietiekami pilnvērtīgi zinošu (jebkurā izpratnē) šajā visnotaļ emocionāli pārsātinātajā un taml. (delikāti) specifiskajā jomā, lai varētu gana kompetenti formulēt viedokļus par konkrētiem aspektiem, atvainojiet.

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 19:39

Tiek pārmests, ka neviens 80.to gadu upuris jau nepiesakoties. Vispirms jau tāpēc, ka viņi joprojām ļoti baidās. Daudzi atrodas psihiatriskajās slimnīcās, vai arī ik pa brīdim spiesti tajās atkal atgriezties. Labi saprotat kāda ņirgāšanās gaida jebkuru, kurš to atklāti pateiks.
Citi izdarīja pašnāvības, tie protams, jau nepateiks vairs neko. Dažus izglāba. Un jūsuprāt viņiem tagad būtu par to atklāti jāstāsta. Komentāros jau ir izteiktas ņirdzīgas versijas - "tas bija tikai nelaimīgas mīlestības dēļ".
Manuprāt par VDK vispār nav jēgas runāt noklusējot viņu upurus. Tas taču patiesībā ir pilnīgs absurds.

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 19:27

»

patiesībā

Komentāriem nebūt NAV "jābūt" nekādā izpratnē / izpausmē saistītiem ne ar attiecīgās publikācijas tematiku, ne arī ar jebkādām citu personāžu vēlmēm vai iedomām par to, kādiem "komentāriem būtu jābūt". Pretējā gadījumā – tā NAV brīva (!!!) viedokļu apmaiņa, bet gan tipiska vārda brīvības ierobežošana...


Kasīties kasīšanās dēļ jau arī nav nekas labs. Mani vienkārši pārsteidz situācijas absurdums attiecībā uz 80.to gadu VDK upuriem. Par tiem pat iepīkstēties nedrīkst, uzreiz dabūsi samazgas pār galvu. Piedodiet, ka tik tieši. Bet par viņiem vispār nav NEVIENAS publikācijas NEVIENĀ portālā. Atliek tikai šo tēmu aktualizēt pie citiem rakstiem.

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 19:22

»

Daļēji var

Manuprāt jau raksts ir par VDK. Un arī komentāriem būtu jābūt par to pašu. Tikai šobrīd par VDK upuriem vispār neviens neliekas ne zinis. Patiesībā tas nav pat skumji, tas ir pat traģiski


Komentāriem nebūt NAV "jābūt" nekādā izpratnē / izpausmē saistītiem ne ar attiecīgās publikācijas tematiku, ne arī ar jebkādām citu personāžu vēlmēm vai iedomām par to, kādiem "komentāriem būtu jābūt". Pretējā gadījumā – tā NAV brīva (!!!) viedokļu apmaiņa, bet gan tipiska vārda brīvības ierobežošana jeb voluntāri "reglamentēta" pseido "brīvība", kāda ir raksturīga tā dēvētajai "ķēdes deRmokrātijai".

Neapšaubāmi - nevienam nav liegts komentēt tikai un vienīgi publikācijā aktualizēto tēmu, protams. Vai arī diskutēt tikai un vienīgi par šo tēmu ar tiem, kuri vēlas par to diskutēt "strikti reglamentēti" (t.i. - tādos obligātās tematikas u.c. taml. "cietu" kritēriju "rāmjos", kā tam "būtu jābūt" attiecīgo diskutētāju izpratnē).

Vienlaikus, tomēr - reaģējot uz kādu citu komentāru, kurā formulētais viedoklis nav saistīts tikai un vienīgi ar publikācijas tēmu, būtu vismaz lietderīgi un arī gluži pašsaprotami izpildīties adekvāti (t.i. ispējami atbilstoši šajā komentārā aktualizētajai "sub-tēmai"). Vai arī, ja par minēto "sub-tēmu" nekas sakāms nav ienācies - "izvēlēties lielisjo iespēju paklusēt" un nereaģēt uz šādu komentāru, nevis - censties "malt uz riņķi griežot" vienu un to pašu (skat. iepr. virkni "cieti" tematosko viedokļu).

P.S. "Nekā persōnīga!", dabiski. ;)

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 16:15

Manuprāt jau raksts ir par VDK. Un arī komentāriem būtu jābūt par to pašu. Tikai šobrīd par VDK upuriem vispār neviens neliekas ne zinis. Patiesībā tas nav pat skumji, tas ir pat traģiski!

Atbildēt

patiesībā

09.07.2018. 16:10

»

Daļēji var

Kaut viens masu medijs ir sācis publicēt 80.tos gados vajāto cilvēku atmiņas? Tiek publicēti tikai meli, ka 80,tajos cilvēki vairs vajāti netika, bija tikai maigas pārrunas un aizrādījumi. Pašiem kauns nepaliek? PSRS bruka kopā un VDK uz to mierīgi noskatījās? Tas, ka šos vajātos cilvēkus šobrīd uzskata...


???

tev "pašam kauns nepaliek", t.sk. par savu nekonsekvenci?

Kāds šim tavam paudumam (09.07.2018. 15:58) varētu būt sakars ar to, kas aktualizēts iepriekš publiskotajā viedoklī (09.07.2018. 15:48)?!

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 15:58

»

patiesībā

Šis "portāls" pietiek-com ir visparastākā interneta mājaslapa, kas pelna savus nožēlojamos jūdasa ubaggrašus uz netīri dzeltenu noplūdumu, derdzīgu ķengu un tā dēvēto "feikņūzu" rēķina. Šī mājaslapa patiešām ir līdz totālai bezjēgai piegānīta ar vienveidīgiem un riebīgiem komentāriem. Un to patiešām...


Kaut viens masu medijs ir sācis publicēt 80.tos gados vajāto cilvēku atmiņas? Tiek publicēti tikai meli, ka 80,tajos cilvēki vairs vajāti netika, bija tikai maigas pārrunas un aizrādījumi. Pašiem kauns nepaliek? PSRS bruka kopā un VDK uz to mierīgi noskatījās? Tas, ka šos vajātos cilvēkus šobrīd uzskata par nebijušiem, neko nenozīmē. Viņi bija - tie kas palika dzīvi nonāca psihiatriskajās slimnīcās un daži no tiem tiek "ārstēti" arī šobrīd. Atklāšu noslēpumu - viņu liecības jau šobrīd tiek oficiāli dokumentētas.

Atbildēt

Precīzi 3!

09.07.2018. 14:55

»

Precīzi 3!

Pietiek. com slejās A. Prietītis regulāri Žuļa komentārus komentē kā žuļa vēmekļus, izsmejot Žuļa nacionāli patriotiskos uzskatus...


Lato Lapsa regulāri nomelno Latviju, dēvē par muļķu zemi, un latviešus par muļķiem. Patoloģiski ienīst un nomelno I. Duku, kuru identificē ar Dikļiem, lai gan Latvijā personas datus ar LIKUMU aizsargā valsts, par to, ka I. Duka ir viens no ļoti nedaudzajiem cilvēkiem šajā valstī, kuri atklāti runā par notiekošo - pretēji L.Lapsai un viņas debiloīda zombifaniem. Lato Lapsa no feikņūzu mājaslapas pietirs-komas, visiem interesentiem ir zināma precīza viņas adrese, Lapsas pašas publiskotā, ņirgājas par komentētājiem, rakstot ar viņu nikiem un citādi.

Atbildēt

to Ļoti precīzi!

09.07.2018. 11:14

»

Ļoti precīzi!

Sūdzējās šodien gan Maizītis no SAB, gan Kalmeijers no Ģenproķenes. Pirmam pār ietonas dators, ktram suns caur aizslēgtām durvīm, kad saimnieka nav mājās. Domāju, a abi ir uz nervu sabrukuma robežas. Šodienas apstākļos žīdu masonu vadība B' nai B' rith daudzu valstu augstas amatpersonas nomaina ar dubultniekuem...


"Šodienas apstākļos žīdu masonu vadība B' nai B' rith daudzu valstu augstas amatpersonas nomaina ar dubultniekuem."
----------------
Vai tiešām uzskati, ka Freiberga, Zatlers, Pabriks un Dombrovskis jaunībā nebija tādi morālie kropļi?

Atbildēt

>10.37

09.07.2018. 11:11

zodz un dod 20%, tev taču pateikts, pat vainīgs, jo esi muļķis

Atbildēt

Daļēji var

09.07.2018. 10:44

»

aizdomas

Ja padomju laikā bija viena represīvā iestāde, kas tomēr reizēm atklāja sevi un aicināja uz pārrunām (cik zinu no nostāstiem), tad tagad katra bagāta banda var izvērst represijas ar saviem aparātiem, uzpirktiem (vai vienkārši dumjiem cilvēkiem, arī no medijiem, kas var uzrīkot tādu vajāšanas teātri, ...


Tādas vajāšanas kā LPSR laikā šobrīd izvērst ir ļoti grūti. Nav tādu resursu un nav iespējams iebiedēt vai uzpirkt visus kaimiņus un darba biedrus. Šobrīd stingrā kontrolē atrodas visi masu mediji (LTV un Radio), visas lielās izdevniecības. Bet pastāv neatkarīgie izdevēji un arī interneta portāli. Tajos var publicēt arī to, ko oficiozi atsakās publicēt. Un protams, pastāv iespēja uz vismaz minimālu atpazīstamību. Skaidrs, ka ne LTV, ne Radio, ne masu mediji arī šobrīd VDK vajāto liecībās nepublicēs.

Atbildēt

aizdomas

09.07.2018. 10:37

Ja padomju laikā bija viena represīvā iestāde, kas tomēr reizēm atklāja sevi un aicināja uz pārrunām (cik zinu no nostāstiem), tad tagad katra bagāta banda var izvērst represijas ar saviem aparātiem, uzpirktiem (vai vienkārši dumjiem cilvēkiem, arī no medijiem, kas var uzrīkot tādu vajāšanas teātri, ka to psiholoģiski grūti izturēt. Jo tu vnk nesaproti, kas notiek, jo neviens ar tevi nerunā, vienīgi dod mājienus klusēt.
Tā var izskaidrot arī to, ka apstrādā ģen prokuroru, kas taču ir valsts varas pārstāvis.

Atbildēt

Atis Priedītis

09.07.2018. 10:15

»

Precīzi 4!

Es nepeldējos naudā, mani publicēja. Mani atzina par perspektīvu. Biju pat radošās jaunatnes nometnē, kur bija komjaunatnes līderi. Kad pie galda visi cits citu iepazīstināja ar sevi, 70 procentu tekstiem bija klāt komjaunatnes vārds, pārējie 30 procenti kā Pēteris Brūveri, es, parasts cilvēks, Māris...


Domāts Precīzi 4!
Man ir 65 gadi. Savu pirmo dzejoļu krājumu "12 stāsti par mīlestību" izdevu tikai šogad. Protams, par savu naudu 75 eksemplāri. Bet izdevu, jo šobrīd ir arī neatkarīgas izdevniecības. Varbūt pamēģini arī Tu!

Atbildēt

Metodes Nr.5 - visriebīgākās

09.07.2018. 09:56

Vajāto mēģināja nogalināt. Parasti tā, lai notikušo varētu definēt kā nelaimes gadījumu. Paņēmienu bija ļoti daudz. Viens no populārākajiem - pagrūšana zem garāmbraucošas automašīnas. Ja tas nenostrādāja mēģināja atkal, un atkal. Uz vajātajiem tika šauts - protams, tas būtu nejaušs šāviens, negadījums. Mēģināja nogalināt gāzes plītij pieslēdzot elektrisko strāvu u.t.t. Tas tika darīts arī 80.tajos gados. Populāra metode bija dzīvībai bīstamu medikamentu izrakstīšana. "Nepareizas" diagnozes uzstādīšana. Un protams psihiatriskās slimnīcas - tās patiesībā bija VDK filiāles. Visi psihiatri, psihoterapeiti, psihologi un pat ekstrasensi strādāja stingrā VDK uzraudzībā.

Atbildēt

Piekrītu,

09.07.2018. 09:49

»

Metode Nr.4

Radošie cilvēki tika vajāti gan izmantojot iepriekš pieminētās metodes gan arī citas. Visiedarbīgākā bija aizliegums publicēties. Parasti tas netika dokumentēts. Vienkārši upurim tika liegta iespēja kaut ko izdot, kaut ko ierakstīt, sarīkot izstādes u.t.t. Papildus tam tika ģenerēti viltus cīnītāji ...


ka viss turpinās, tikai citādā formā. Cionisti- žīdmasoni- brīvmūrnieki komunistisko iekārtu ir nomainījuši it kā uz demokrātiju, maldinot sabiedrību iluminātu stilā.

Kas izlasījis Juri Lina Zem Skorpiona zīmes, dokumentālu darbu, tie šodien zin un saprot, ka žīdmasonu ložas ES ir 40, ka viena ir Austrijā un Austrija tiek plānota kā pasaules vadības centrs, ka žīdmasonu B' nai B' rith vadības centrs ir ASV Čikāgā, ka žīdmasoni- cionisti- komunisti- brīvmūrnieki- ilumināti ir viena organizācija. Ka Eiropas Savienotās Valstika tika jau ieplānotas pēc ASV parauga jau 1842. gada, kad izveidojās B' nai B' rith, apvienojoties 12 žīdu dzimtām.

Atbildēt

Precīzi 4!

09.07.2018. 09:40

»

Metode Nr.4

Radošie cilvēki tika vajāti gan izmantojot iepriekš pieminētās metodes gan arī citas. Visiedarbīgākā bija aizliegums publicēties. Parasti tas netika dokumentēts. Vienkārši upurim tika liegta iespēja kaut ko izdot, kaut ko ierakstīt, sarīkot izstādes u.t.t. Papildus tam tika ģenerēti viltus cīnītāji ...


Es nepeldējos naudā, mani publicēja. Mani atzina par perspektīvu. Biju pat radošās jaunatnes nometnē, kur bija komjaunatnes līderi. Kad pie galda visi cits citu iepazīstināja ar sevi, 70 procentu tekstiem bija klāt komjaunatnes vārds, pārējie 30 procenti kā Pēteris Brūveri, es, parasts cilvēks, Māris Melngalvs, kuru nodzirdīj vara līdz pašnāvībai un citi - TV, balets utt.

Kad biju sagatavojis savu pirmo dzejas darbu krājumu, par mani interesējās VDK, kur tiku izsaukts, kompromitējot ar apstākli, ka tajā laikā nestrādāju valsts darbu. Atteicos sadarboties un ziņot par H86 R. Bitenieku, iestājos valsts darbā.

Protams, manu grāmatu neizdeva. Pats pārstāju iesniegt publicēšanai savus darbus. Jo sapratu, ka nebūs vairs perspektīves.

Atbildēt

Metode Nr.4

09.07.2018. 08:40

Radošie cilvēki tika vajāti gan izmantojot iepriekš pieminētās metodes gan arī citas. Visiedarbīgākā bija aizliegums publicēties. Parasti tas netika dokumentēts. Vienkārši upurim tika liegta iespēja kaut ko izdot, kaut ko ierakstīt, sarīkot izstādes u.t.t. Papildus tam tika ģenerēti viltus cīnītāji pret režīmu. Viņi it kā bija aizliegti un viņiem šo to neļāva. Bet tai pašā laikā viņi bija slaveni, peldēja naudā, saņēma ordeņus un goda nosaukumus. Patiesi vajātie bija tie par kuriem arī šobrīd Latvijā gandrīz neviens neko nezina. Jo radošās savienības turpina vadīt "bijušie", arī visus masu medijus un izdevniecības kontrolē tie paši kas okupācijas laikā.

Atbildēt

Precīzi 3!

09.07.2018. 07:54

»

Metode Nr.3

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri...


Pietiek. com slejās A. Prietītis regulāri Žuļa komentārus komentē kā žuļa vēmekļus, izsmejot Žuļa nacionāli patriotiskos uzskatus.

Indulis Duka regulāri nomelno Latviju, dēvē par muļķu zemi, un latviešus par muļķiem. Patoloģiski ienīst un nomelno L. Lapsu, kuru identificē ar Pietiek, lai gan portāls pieder 3 personām, par to, ka Pietiek ir vienīgais, kas atklāti runā par notiekošo. Indulis Duka no Dikļiem, ir zināma precīza viņa adrese, ņirgājas par komentētājiem, rakstot ar viņu nikiem un citādi.

Atbildēt

Šī metode aprakstīta

09.07.2018. 07:49

»

Metode Nr.3

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri...


arī G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmejiem. VDK virsnieks Ojārs Blumbergs un Latviešu pasaules organīcinas vad. Meirovics konkrēti aicināja Valdmani pievienoties viņiem Latvijas tautsaimniecības sagraušanā, pašam kļūstot par miljonāru. To veicot Blumberga vadībā 35 personas organizēti un metodiski. Lai apliecinātu savu lojalitāti, Valdmanim bija publiski jānomelno kāds Meirovica vadītās krganizācijas krietns latvietis. Valdmanis atteicās to darīt. Blumbergs ar Meirovicu atrada citu cilvēku, kas izplatīja baumas un sagrāva šī krietnā un godīgā cilvēka publisko tēlu. Tāpat esot rīkojusies VVF Kanādā. Krietnais cilvēks savu dzīvi beidz pilnīgi sagrauts un izolācijā. Pirms tam bija aktīvs un godīgs latviešu un Latvijas patriots.Atbildēt

Precīzi 3!

09.07.2018. 07:40

»

Metode Nr.3

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri...


Šādas baumas izplata LRTT L. Grantiņš H86, daudziem liedzot šodien, latviešu tautas genocīda apstākļos kļūt neanonīmiem. Izsakot savus uzskatus komentāros. Man ir konkrēti pierādījumi. Ar Hāgas mandātu ka atā es viņu aizvilkšu uz karātavām.

Atbildēt

Metode Nr.3

09.07.2018. 04:45

Apzināta baumu un melu izplatīšana. Visiedarbīgākās bija baumas par upura psihiskās veselības stāvokli. Tās šķita ļoti interesantas un to izplatīšanā iesaistījās pat ar VDK nesaistīti cilvēki. Baumas par "sānsoļiem" lai sagrautu upura ģimeni. Baumu bija ļoti daudz un gadiem ilgi izplatītas tās upuri pamazām noveda pie psiholoģiskās izolācijas. Viņš būtībā palika vientuļš - jo taču bija gan traks, gan netikumisks, gan nelietis, gan zaglis u.t.t. Veiksmīgi kombinētas ar citām metodēm tās ļāva panākt vēlamo rezultātu - pašnāvība vai nervu sabrukums.

Atbildēt

Par to ģenerālprokuroru.

09.07.2018. 03:36

»

Otra VDK metode

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas ...


Tādā veidā žīdmasonu B' nai B' rith slepenie dienesti iespaido un kontrolē arī Latvijas visas vadošās personas. Citas vnk līdzīgus gadījumus citādā veidā neatklāj publiski. Bet tiek ietekmētas slepeni un šādi slepeni vadītas. Kad pusžīdam Lembergam Liepājā bija paredzama tiesas sēde, Tiesu nanā uzradās dūmi, sēdi atcēla. Ne pirms, ne pēc nekad, nekur nevienā tiesu namā, kas nav nekādas ražotnes, nekad nav bijuši dūmošanas gadījumi. Utt.

Atbildēt

Jā , precīzi!

09.07.2018. 03:27

»

Otra VDK metode

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas ...


Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man ir paranoja un to dara vēl šodien.

Pag. gadu precīzi mani mēneša garumā mani kontrolēja nezināma operatīvā valsts iestādes grupa. Sajutos kā operatīvajā izstrādē. Kad braucu pa pilsētu, bieži gadījās ceļā gan valsts, gan pašvaldības pokic. mašīnas. Citās vietās mani filmēja un fotografēja ar mobilem telefoniem. Tas vilkās mēnesi. Precīzi mēnesi, ko pieļauj likums. Sajutos kā valsts operatīvas iestādes mācībās, bet upuris biju es. Vēl šodien nožēloju, ka to izstāstīju ģimenei, jo nepirms, ne pēc nekas tāds ar mani nebija noticis.

Atbildēt

Ļoti precīzi!

09.07.2018. 03:19

»

Otra VDK metode

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas ...


Sūdzējās šodien gan Maizītis no SAB, gan Kalmeijers no Ģenproķenes. Pirmam pār ietonas dators, ktram suns caur aizslēgtām durvīm, kad saimnieka nav mājās. Domāju, a abi ir uz nervu sabrukuma robežas. Šodienas apstākļos žīdu masonu vadība B' nai B' rith daudzu valstu augstas amatpersonas nomaina ar dubultniekuem. J. Maizītis un I. Mūrniece nav īsties . Tās ir pavisam citas personas. J. Maizītis un I. Mūrniece, abi sadevušies rokās, redzēti pastaigājoties žīdmasoniem piederošā hotelī Čikāgā. Visa pasaule zin, to pat rādīja Vācijas vadošā TV kanālā, ka Putinam ir divi līdzinieki, bet neviens nezin, kur ir īztais Putins. Daudzi domā, ka nomiris 2010. gadā. Vai nogalināts. Kad R. Vējonim veica sirds operāciju, nomainīja arī viņu ar līdzinieku no Sibīrijas mežiem.

Atbildēt

nu tad

08.07.2018. 23:41

»

čemical brother

Vai nav iespējams liegt komentēt plānprātiņiem


Vienkārši nekomentē. tev neviens to neliek darīt.

Atbildēt

nu kā tā var, nu kā tā var?!

08.07.2018. 23:37

»

piedirsuši

visu ēteri


tevi ieskaitot!

Atbildēt

Gangstalking_organized covert stalking_targeted individuals - just google it

08.07.2018. 23:31

»

Otra VDK metode

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas ...


Metodes tiek izmantotas tās pašas, papildus rietumu partneru ieteiktās. To, ka ņirgājas par ģenprok., tas nebūtu ļaunākais, jo kādreiz dakterim jāpamēģina citiem izrakstītās tabletes.
Mūsdienās kgb oligohrēnu apvienotā mafija ar savām pa visām malām sagramstītajām metodēm sit pušu vecos kgbešņikus, kuriem nebija ne tādu tehnoloģiju, ne tādu resursu, jo šodien novervēt stukaču ir daudz vienkāršāk kā pirms 30 gadiem.

Atbildēt

čemical brother

08.07.2018. 23:23

Vai nav iespējams liegt komentēt plānprātiņiem?

Atbildēt

piedirsuši

08.07.2018. 23:22

visu ēteri!

Atbildēt

Otra VDK metode

08.07.2018. 21:23

Nr.2. Dzīvokļa pārmeklēšana atstājot "pēdas". Upuris atnācis mājās redzēja, ka dzīvoklī kāds bijis. Tika atstāta vismaz viena uzskatāma liecība, piemēram, kāds priekšmets pārvietots uz citu vietu. Protams, viss tika kategoriski noliegts. Tam, kurš par to sāka sūdzēties, piemēroja diagnozi vajāšanas mānija. Sekas - nervu sabrukums ar attiecīgu ārstēšanos psihiatriskajā slimnīcā. Dzīvoklis reizēm tika šādi "uzlabots" pat vairākus mēnešus, vai pat gadus. Kamēr tika panākts vēlamais rezultāts.
Neticami, bet šī metode nesen tika pielietota pat pret ģenerālprokuroru. Un protams, ar ņirgāšanos internetā, ka ģenerālprokurors sāk "nojūgties".

Atbildēt

Precīzi!

08.07.2018. 21:08

»

Par VDK metodēm

Yotubē jau krievu valodā ir pietiekoši daudz informācijas. Atliek tikai meklēt. Latvijā pilnīgs klusums, jo bailes sākt par to rakstīt ir lielas. Kāds stukačs vēl apvainosies...


Es daudzus gadījumus, ko atceros no LPSR laikiem. Daudz cilvēku sūdzējās par gāzes noplūdi. Šos gadījumus mēgināja izskatīt darba kolektīvos, publiski nosodot sūdzmani. Daži darba kolektīvos ķiķi āja par gāzes noplūdi. Tā kā gāze noplūda regulāri. Sūdzmaņuskaits strauji vairojās. Žurnālistus, kuri mēģināja par to rakstīt, atlaida no darba izdevniecibā vai tipogrāfijā, jo tika uzskatīti par psihiatrijas mērķiem. Lai šos mērķus neatklātu sabiedrībai par psihiatrisko klīniku vadītājiem iecēla tadžikus, jo viņi saprata tikai tadžikikiski, bet vietējie laikraksti iznāca krievu valodā. Šīs valodu šķēres bija izcils instruments VDK rokās. Jo avīzes sāka runāt par tadžiku valodas nozīmību. Sūdzmaņus par gāzes noplūdi līdz ar to nosūtīja uz Tadžikijas PSR un ievietoja psihiatrijas labošanas iestādēs bez gāzes.

Atbildēt

Par VDK metodēm

08.07.2018. 19:10

Yotubē jau krievu valodā ir pietiekoši daudz informācijas. Atliek tikai meklēt. Latvijā pilnīgs klusums, jo bailes sākt par to rakstīt ir lielas. Kāds stukačs vēl apvainosies.
Metode Nr.1 - Regulāra gāzes iepludināšana upura dzīvoklī. Kombinēta ar pilnīgu noliegumu, ka tas tiek darīts.
Sekas - pamazām cilvēks tika novests līdz kontaktiem vispirms jau ar psihoterapeitu, pēc tam ar psihiatru. Savukārt tie strādāja stingrā VDK uzraudzībā. Un gāzes smarža dzīvoklī jau bija pamats diagnozei - šizofrēniski murgi. Kaut patiesībā tie nebija murgi. Arī šobrīd šo metodi var lietot, lai izrēķinātos ar nevēlamiem kaimiņiem.
Sliktākais - daudzas VDK metodes tiek lietotas arī šobrīd, jo cilvēki par tām neko nezina un diemžēl, arī neko negrib zināt.

Atbildēt

derdz

08.07.2018. 18:50

Cirks, kam Jums tie vārdi un uzvārdi ... man tas nav vajadzīgs un neinteresē, tas ir valsts uzdevums un atbildība skatīt ko tie cilvēki dara Latvijā un vai viņu rīcība nav pret tautu un valsti, utml. ! Man vairāk interesē, kā viņi darbojās, kā vervēja, shēmas, viltības, un daudz kas cits, utml.!!! Lai gan Krievijā visas šīs lietas, kā lasāmviela ir pieejamas internetā, tikai meklējiet un lasiet. Jo viss kas ir bijis tas ir un būs, pat visi visu zina kā darbojās utt, jautājums zināt kurš un ko rok un pieķert un ja nepieciešams noķert vai citādi!!! Tas ir galvenais noķert!

Atbildēt

nu ja

08.07.2018. 13:11

»

nu ja

Tev jau tās vīzes :))) Bez vīzām nekur


tu bez savām muļķu zemes lum.peņa vīzēm nekur, kā parasti :)
Kaut vai kārtējo reizi tevis pašas apvemtām :)))

Atbildēt

nu ja

08.07.2018. 13:07

»

ina

laikam viens čekists sāk uztraukties


vēl viena čekistu stukaču samazga ina sāk publiski izgāzties kā veca sēta.

Atbildēt

Atis Priedītis

08.07.2018. 12:05

»

ins

kādas metodes tad pielietoja čekisti lai cilvēku novestu līdz nervu sabrukumam? Man kaimiņos dzīvo vecs čekists. Regulāri izplata apmelojumus par mums ļaunākā nozīmē. Regulāri ar savu viksel auto apbrauka visu ciemu pētot citu cilvēku privātos īpašumus(brīžiem sajūta ka ziņotājs kriminālajam aprindam...


Par daļu no tām var izlasīt manā atmiņu grāmatā "Gan jau rīts mūs atradīs". Grāmata ir izdota jau marta sākumā, pārdošanā tās nav. Bet to var brīvi lejupielādēt internetā. Faila adrese:https://files.inbox.lv/ticket/35ac5d902237cafc898841ae12bb67c5aa4407af/Makets_Prieditis_GanJauRitsMusAtradis_TIPOGR-02.pdf

Atbildēt

ins

08.07.2018. 11:25

»

Par vajātajiem

Vajātie nepiesakās tādēļ, ka daļa no viņiem izdarīja pašnāvības. Tie kas tomēr palika dzīvi, saprotamu iemeslu dēļ, par to runāt nevēlas. Ņemot vērā arī to, ka 80.to gadu vajāšanas vismaz šobrīd tiek noliegtas. Daudzi nokļuva psihiatriskajās slimnīcās pēc nervu sabrukuma. Un arī tie nevēlas par to atklāti...


kādas metodes tad pielietoja čekisti lai cilvēku novestu līdz nervu sabrukumam? Man kaimiņos dzīvo vecs čekists. Regulāri izplata apmelojumus par mums ļaunākā nozīmē. Regulāri ar savu viksel auto apbrauka visu ciemu pētot citu cilvēku privātos īpašumus(brīžiem sajūta ka ziņotājs kriminālajam aprindam kas regulāri apzog privātīpašumus)

Atbildēt

Par vajātajiem

08.07.2018. 10:38

Vajātie nepiesakās tādēļ, ka daļa no viņiem izdarīja pašnāvības. Tie kas tomēr palika dzīvi, saprotamu iemeslu dēļ, par to runāt nevēlas. Ņemot vērā arī to, ka 80.to gadu vajāšanas vismaz šobrīd tiek noliegtas. Daudzi nokļuva psihiatriskajās slimnīcās pēc nervu sabrukuma. Un arī tie nevēlas par to atklāti runāt. Jo tiek izplatīts viedoklis, ka viņi tur nokļuva simboliski runājot "nelaimīgas mīlestības" dēļ. Tādā skaistā melu pasaulē mēs šobrīd arī turpinām dzīvot.

Atbildēt

Ieteikums

08.07.2018. 10:29

Manuprāt daudz svarīgāk ir sākt publicēt VDK vajāto cilvēku liecības. Sanāk taču dīvaini - upuru un vajāto un pnavēkšņi tiek meklēti vainīgie! Tas par 80.tajiem gadiem.

Atbildēt

nu ja

08.07.2018. 09:29

»

piedzēries atkal?

Ej pavemt sev uz pastalām


Tev jau tās vīzes :))) Bez vīzām nekur :)

Atbildēt

Čekists Indulis Duka no Dikļiem

08.07.2018. 09:13

»

ina

laikam viens čekists sāk uztraukties


tiks nošauts ar visu viņa sūda identitāti. To izdarīs Grantinš, vai ar Hāgas mandātu kabatā aivilks viņu uz karātavām. Kur dzīvo čekists Indulis Duka jau ir zināms precīzi. Koordinātes tiks nodotas Grantiņam H86.

Atbildēt

Neinteresē

08.07.2018. 02:03

»

Neinteresē

pilnīgi. Šis ari ir viņa teksts. Tāds māsks uzražots. Tāds mēsls - Indulis Duka


pilnīgi. Tāds seska sūc uzražots. Šis ari ir viņa teksts. Tāds smirdīgs mēsls - Lato Lapsa.

Atbildēt

Neinteresē

08.07.2018. 00:20

»

Tas, kas zog nikus un atkàrto tekstu

ir tas idiots Indulis Duka - Dikłu mulkis. Debilais Untuns Mazpusens


pilnīgi. Šis ari ir viņa teksts. Tāds māsks uzražots. Tāds mēsls - Indulis Duka.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...