Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:03


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Kalamburs

12.09.2011. 18:30

Apbrīnoju Vienotības vienotību ieliekot tik atbildīgā ministra postenī tik bezatbildīgu personu!!!

Vienotība nemaz nejūt atbildību par šādu izvēli?

Brīžiem bija kauns klausīties Kampara runāšanu TV.

Vai tiešām partijai nebija neviena nopietnāka kandidatūra ar augstāku intelekta koeficientu?

Un mēs,vēlētāji, vai tiešām atkal balsosim par Vienotību?
Tā arī būtu bezatbildība no mūsu puses atbalstot politiķu bezatbildību

Atbildēt

haralds

[R] 30.08.2011. 02:31

ā, Kampara firma ir Tukuma SIA «Ronis», nevis Brīvvalsts ekonomikas ministrija. iebraucu.

Atbildēt

Vēstures saulgrieži

25.08.2011. 18:14

http://www.youtube.com/watch?v=wz8XpeePEds&eurl=

Atbildēt

To ta nav musu problema

23.08.2011. 19:55

Pagaidisim kadus paris menesus, tad redzesiet, ka politiska korupcija ir visu musu problema. Kad SC izdznas politizeto KNAB, tad bus ari Kamparam jaatbild.

Atbildēt

tā nav mūs problēma

23.08.2011. 14:56

ja bankrotēja, avcīmredzot-nezog, jo iespējas bija.

Atbildēt

potapova

23.08.2011. 08:40

Kur tad Potapova ar savu atmaskošanu?Ai,piedodiet, Kampars taču no Vienotības, tatad pašu cilvēks.Blonda varna vārnai acī neknābs

Atbildēt

Nu

23.08.2011. 08:39

tas nu gan ir labais paraugpapucītis. Četru bērnu tēvs, pie tam pēdējais tikko piedzimis, kad viens bez ģimenes izklaidējas draugu kompānijā, kur iepazīstas ar neatvairāmu daiļavu, kura īstenībā ir ļoti zemiska būtne, jo piekrīt divsievībai, nerēķinoties ar jau esošo ģimeni. Kaut kāds sviests. Deģenerējušos cilvēku izdarības. Un tad vēl tā kāre uz naudu un sava dēliņa bīdīšana pie pilnas siles. Un arī sevis nostādīšana augstāk par visiem citiem partijas biedriem, iedomājoties sevi par visu pārējo regulētāju un virzītāju.
Vai tiešām Latvijas sabiedrība tiecas uz šādu savas attīstības modeli!!!

Atbildēt

smart

22.08.2011. 22:59

Ta tiek izmesta " godība'- kad vairs neesi lietderīgs savai partijai- vienkārši tiec "norakstīts" un aizmirsts. Šis būs Kampara ceļš. bet ne jau tikai Vienotībā tā notiek.....

Atbildēt

puncis

22.08.2011. 21:01

Cik nelaimīgs un nabags tas mūsu ekonomikas ministrs! Droši vien uz Alpiem slēpot un sauļoties dodas kājām. Kā muti atver, tā airBaltic 25 milj. lieli zaudējumi. Pat lācene Made raujas ārā no voljera aiz līdzjūtības, lai dotos uz Rīgu un viņu kārtīgi aprūktu - tad varbūt tās neveiksmes beigtos. Laimes lācis viņam vajadzīgs.

Atbildēt

nu tagad

22.08.2011. 17:02

nāks tas rižais āksts ar iedotu viduskolas diplomu, nu tas skrūdžs

Atbildēt

LATVIETIS

22.08.2011. 16:16

Laikam Latvija ES ir vienīgā valsts ,kur pēc pāris gadu darba ministra ,vai premjera amatē kļust par miljonāru.Mani visvairāk uztrauca Birkava ķirzakas smaits tv ,kurš valsti uzmetis par pāris miljoniem.

Atbildēt

Tukumnieks

22.08.2011. 16:11

Biznesmenis nopirka pašvaldības ēkas ,paremontēja ,ieķīlāja un izīrēja atpakaļ pašvaldībai.Tur atrodas Tukuma biblotēka.Kāpēc pašvaldība pati to nedarīja,tas jāpēta KNABAM???

Atbildēt

Swenam

22.08.2011. 15:55

Kontā diezin vai - drīzāk skaidrā, citādi sanāks kā Kamparam, viņš jau arī tagad klāt mācījuies, un var jau "maksāt" mazliet ilgstošākās invstīcijās kā ES fondos (kas maciņu papildinās ilgākā termiņā) vai kvotās. Atšķirība tikai tā, ka viens neizliekas, bet otrs izliekas par sirdšķīsto. Pašreiz Vienotība no 3 oligarhiem neatpaliek - shēmas, piesavināšanās utt., tikai TP laikā vismaz mēģināja slēpt.

Atbildēt

Ikars

22.08.2011. 15:39

Sakiet Vienotība reiz skaidru atbildi;Kā ministra krēslu drīkst aizņemt cilvēks,kas ir netīrs kā grīdas lupata,vai pilns blusu kā suņa paklājiņš.

Atbildēt

Swens

22.08.2011. 15:38

Protams, ka savstarpēji mainās, jo lai kaut ko nokārtotu, saviem čomiem ir jābūt visur, un čomi par saviem paliek ieraugot savā kontā vai makā labu naudu. Par atkārtoto krīzi runājot, krieviem ir labs teiciens - kamēr resnais novājēs, tievais nosprāgs - tā kā viņš jau nu nebūs lielās krīzes cietējs. Vienīgais, kas viņam tagad čakarē smadzenes ir UK tiesa, bet gan jau nokārtos jautājumus arī tur.

Atbildēt

pendža

22.08.2011. 15:33

Ko teiksiet par Birkava miljoniem lielajiem parādiem,kuri jāatdod valstij piederošai bankai?Un Parex-ā iegrūsto katra nodokļu maksātāja naudu,kuru viņš vēl šodien cenšas izmānīt? Kampars šai kompānijā nav pat pamanāms.

Atbildēt

To ha,ha,ha...

22.08.2011. 15:09

Nevajag tik strauji pār tiltu - pagaidiet pēcvēlēšanu periodu, kad viņš vairs nebūs ministrs, tagad maksimālais raušanas laiks.

Atbildēt

Swenam

22.08.2011. 14:58

Protams, ka sēdēs, drīz visa viņa nauda pazudīs gaisā līdz ar atkārtoto krīzi, tad arī nevienu vairs nevarēs nopirkt.

Kādēļ Jums ir tāda pārliecība, ka viņi tur ar labumiem savstarpēji nemainās? Nevajag būt naivam - pajautājiet labāk informētiem cilvēkiem.

Atbildēt

Swens

22.08.2011. 13:32

Lembergs sēdēs? Mja, ja būtu totalizators uz šo faktu, tad uzliktu kādu summiņu uz to ka ne. Bet varbūt tāds jau ir?

Atbildēt

ha,ha,ha...

22.08.2011. 13:29

Nu vispār jau priekš Latvijas pilnīgi iespējami: Lembergam nav pretenziju pret kārtējo ģēniju, varbūt Ventspils žuļiks izmanto Kampara kuģus? Farsofsčikam ( Šleserim ) ar nav problēmu: varbūt Kampars ir patiesais Air Baltic lidmašīnu īpašnieks? Nu johambi... Tad veči iegrozījuši riktīgu karuseli naga melnuma pleķītī uz globusa! Jādomā par pieminekļa celšanu Latvijas fenomenam komercijā!!!

Atbildēt

ha,ha,ha...

22.08.2011. 13:19

Opā!!! Izrādās Kamparam visticamāk pieder kuģi, lidmašīnas vai varbūt akvatorijs ap Rīgu... 3miljonus baksu diezi vai var dabūt par sagrabējušiem amerikāņu un franču rumakiem. Jeb rumaki nav nemaz tik sagrabējuši, bet apdarē izmantoti dārgmetāli brangā slānī. Man patīk šis cirks Latvijā ( kamēr man par to nav jāmaksā ).

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

22.08.2011. 13:07

>> TĀ LŪK
******************************************
Tā lūk...
22.08.2011. 12:01
Kāds prieks par cita nelaimi, krīzes laikā!Cilvēkam draud bankrots jo nav izmantojis dienesta stāvokli lai izvairītos no tā.
******************************************
...TIEŠI OTRĀDI - NEVAR NEPAMANĪT, KA TIEŠI DIENESTA STĀVOKĻA IZMANTOŠANA ir tas, kas ļauj Kamparam savā, kā saki, nelaimē noturēties virs ūdens ...tajā pašā laikā CITIEM neatkarīgi no tā,vai par viņu nelaimi kāds priecājas vai nē, tas tākā neizdodas ...
Kampars ar savu firmu uzstādījis uzņēmuma izpētes ilguma rekordu.
L. Lapsa
10.07.2011.
...(..)...
Neviens no Pietiek aptaujātajiem nodokļu ekspertiem un auditoriem nevarēja minēt gadījumu, kad šāda „izmēra” uzņēmuma izpēte reāli prasītu tik ilgu laiku. „Firmiņa ir niecīga – 270 tūkstošu gada apgrozījums ir ļoti sīks, arī tās darbības virzieni – ēkas apsaimniekošana Tukumā un darbs sadzīves tehnikas jomā – ir vienkārši. Mēneša, augstākais, divu laikā šādu uzņēmumu var izpētīt no augšas līdz apakšai un otrādi,” Pietiek atzina viens no aptaujātajiem, kurš, ņemot vērā, ka runa ir par ministra uzņēmumu, nevēlējās izteikties publiski.
.
Savukārt cits norādīja uz, viņaprāt, komisku salīdzinājumu: „Ja nemaldos, Kampara kungs nesen paziņoja, ka vēloties, lai divos mēnešos tiek veikts airBaltic audits. Ja salīdzina airBaltic 208 miljonu latu gada apgrozījumu un paša Kampara firmas gandrīz tūkstošreiz mazāko apgrozījumu, tad, ņemot vērā, cik ilgi notiek Kampara firmas „izpēte”, airBaltic auditam vajadzētu tapt 500 gadu laikā vai pat ilgāk... Bet, protams, nav šaubu, ka Kampara firmas „izpētes” ilgumam ir pilnīgi citi iemesli.”
...(..)...
Tomēr ne ekonomikas ministra preses padomniece, ne pats Kampars aizvadītajā nedēļā nevēlējās atbildēt uz vairākkārt uzdotiem jautājumiem – cik ilgi vēl turpināsies due diligence process uzņēmumā Firma Ronis un VAI EKONOMIKAS MINISTRS VARĒTU MINĒT VĒL KĀDU UZŅĒMUMU ar 200 000 latu gada apgrozījumu, kurā due diligence process turpinātos vairāk nekā pusgadu.
...(..)...
Kā jau ziņots, šis nav vienīgais SAIMNIECISKAIS BRĪNUMS, kas izdevies Kampara firmai. Spriežot pēc SIA Ronis 2009. gada pārskata, pašā krīzes pilnbriedā no nezināmiem avotiem līdz 2012. gada novembrim BEZ PROCENTIEM AIZŅEMTIES 22 tūkstošus eiro.

Atbildēt

To Swens

22.08.2011. 12:42

Bilance nesakrīt, žurnālisti jau rēķināja, ka ar ministra algu nepietiek.

Diezin vai Lembergs drīz tik labi dzīvos - cietums nav tā ērtākā vieta.

Viskaitinošākais ir šī iedzīvotāju izsmiešana - sak, kad ņemam mēs, tad viss ir kārtībā, kad ņem tie tur - tad slikti, bet īstenībā jau apdāvinās abpusēji.

Atbildēt

Swens

22.08.2011. 12:08

Nedomāju gan, ka viņš izmanto valsts naudu. Ja tas tā būtu, tad viņš arī dzīvotu tik pat labi kā Lembergs.

Atbildēt

To Tā lūk...

22.08.2011. 12:04

Laikam jau izmantojis gan un uz pilnu klapi, tikai tagad nezina kā paslēpt. Ne kauna, ne goda. Paveicies, ka Vienotībā, tādēļ KNAB neaiztiek.

Atbildēt

to Swens

22.08.2011. 12:02

Valsts naudas lietošana sava biznesa vajadzībām nav nekāda uzņēmējdarbība, tas ir precīzi tas pats, ko dara Lembergs.

Atbildēt

Tā lūk...

22.08.2011. 12:01

Kāds prieks par cita nelaimi, krīzes laikā!Cilvēkam draud bankrots jo nav izmantojis dienesta stāvokli lai izvairītos no tā.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

22.08.2011. 11:53

>> ...
*************************************
...
22.08.2011. 01:01
Garlaicīgs raksts, apnicis lasīt, cik kuram lieli parādi un kādas ķīlas.
*************************************
...vispār jau cilvēkam, kas ienāk šajā portāļā būtu jārēķinās ar to, ka šite nekādas dižās izklaides nav paredzētas ... izklaides indusrijas produkti būtu jāpameklē citur ...

Atbildēt

Swens

22.08.2011. 11:11

Labi, ka arī kāds ministrs nodarbojas ar uzņēmējdarbību, nevis tikai valsts naudu rij. Līdz ar to arī sapratne, kā ir nodarboties ar uzņēmējdarbību Latvijā.

Atbildēt

rembo

22.08.2011. 06:56

Nu tādi mums ir tie ministri,iet politikā , lai atrisinātu savas ekonomiskās problēmas un dabūtu kaut ko uz ķepas, un šitam vēl tāds atbalsts no "Patiesības ministrijas" organizācijas Delna ,jeb Ķepa!

Atbildēt

...

22.08.2011. 01:01

Garlaicīgs raksts, apnicis lasīt, cik kuram lieli parādi un kādas ķīlas.

Atbildēt

nu nu

21.08.2011. 23:42

par otra nelaimi priecāties ir zemiski ;)

Atbildēt

Tas pats

21.08.2011. 22:47

Pirms komentāra ierakstīšanas domāju apskatīties lursoftā, lai būtu 100% drošs par aizrādījumu, taču pie sevis nodomāju, ka kurš gan var uztaisīt tādu nosaukumu :)

Atbildēt

Par nosaukumu

21.08.2011. 22:34

Piedodiet, bet tā Kampara kungam labpaticis nosaukt uzņēmumu - SIA Firma Ronis.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Lapsas kungam

21.08.2011. 22:27

Par SIA Firma Ronis
SIA Ronis = firma = nosaukums komersantam.

Atbildēt

...

21.08.2011. 21:25

Dievišķā Vienotība, ko tagad? Atkal kāds negod igs provokācijas mēģinājums?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...