Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Guntis Ābols

10.06.2020. 14:57

Pirmais izmeklēšanas uzmetums.
Kas vieno visus šos cilvēkus un organizācijas?
Kā tukumnieku priekšā varēja izveidoties tik plašs un tukumnieku interesēm pretējs astoņkājis?

Sāksim ar acīmredzamām saistībām. Vēlāk ķersimies arī pie slēptām, kuras mūs aizvedīs līdz valdības durvīm.

1. Tukuma novada Domes izpildvaru visus iepriekšējos aptuveni 15 gadus vadīja Vienotība. Viņu valdīšanas ēra beidzās ar Daces Lebedas atbrīvošanu 2020.gada 29.maijā.

2. Tukuma pilsētai un novadam partija, kura vadīja līdz 2020.gada janvāra vidum lēmējvaru tagad ietilpst Jaunā Vienotībā un Juris Šulcs ir Jaunā Vienotība valdes loceklis.

3. Laikrakstā "Neatkarīgās Tukuma Ziņas", turpmāk NTZ, valdē iepriekš bija Vienotības (tagad Jaunā Vienotība) valdes loceklis un Arta Kampara sabiedrotais Arvils Ašeradens, kopā ar avīzes redaktori Ivonnu Plaudi vadīja NTZ. Ir pievienota bilde no Uzņēmuma Reģistra.

4. Iepriekš NTZ valdē bija Māris Trēde, Tukuma Kārtības policijas priekšnieks, redaktores Ivonnas Plaudes meitas vīrs, kurš izsekoja un fotografēja vicemēru Agri Zvaigzneskalnu pie viņa mājas Tukumā.
Ir pievienota bilde no Uzņēmuma Reģistra.
Par to ir raksts (turpat atrodama rakstu sērija): https://pietiek.com/raksti/kampara_tumbockas_saiknes_izgaismojas_vietejo_tukuma_policistu_iesaiste

5. Tukuma policija nesen ierosināja lietu pret mēra sabiedrisko attiecību speciālistu Jāni Tomeli (bijušo Tukuma Balss redaktoru), vēlāk NTZ redaktore un līdzīpašniece Ivonna Plaude tika pieķerta melos sakarā ar šo situāciju, jo policija pretlikumīgi nopludināja informāciju, kuru viņa preses konferencē izpauda, bet vēlāk policijas iecirknī pratināšanā to noliedza. NTZ saistība ar vietējo policiju un Vienotību un Jura Šulca partiju jau ir izgaismota. Acīmredzama.

6. Tukuma domes juridisko nodaļu vada Bičuša, ex-sieva Tukuma virsprokuroram Bičušam. Prokuratūra vēl iepriekš saņēma bijušo domes ēku savā rīcībā, kurā joprojām atrodas. Pilsētas centrā. Policija tik ražo jaunas lietas pret jauno domes vadību, prokuratūra virza. Kad identiskas lietas tiek ierosinātas pret Kampara astoņkāja pārstāvjiem un organizācijām, policija mēnešiem ilgi tās nevirza.

7. Janekam Baham kā Tukuma policijas priekšniekam ir kopīgs uzņēmums ar Kārtības policijas priekšnieku Māri Trēdi, bijušo NTZ valdes locekli, redaktores meitas vīru. Uzņēmums vēl pieder Tukuma Kriminālpolicijas priekšniekam Sandrim Stemperim. SIA VP Apsardze. Par to ir raksts un pievienota bilde: https://pietiek.com/raksti/tukuma_policistiem_sakusies_jauni_treknie_gadi,_kuzis_un_pareja_vadiba_piever_acis

8. Bijušais Tukuma policijas šefs un arī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis tagad ir Jaunās Vienotības deputātu kandidāts nākamajās Rīgas domes vēlēšanās. Janeks Bahs ir viņu radinieks. Par to arī rakstīts augstāk pievienotajā linkā. Aizejot uz Rīgu, iesēdināja savu radinieku.
Delfi raksts:
https://www.delfi.lv/news/national/politics/kuzis-startes-rigas-domes-arkartas-velesanas-plkst-1656.d?id 51897517

9. Tukuma novada Domes gandrīz visos rīkotajos konkursos uzvarēja celtniecības uzņēmums SIA Telms. Tās īpašnieks Raivis Nikolājevs ir Jaunās Vienotības biedrs un ziedotājs. Iepriekšējā padzītā Tukuma domes izpilddirektora Māra Rudaus-Rudovska draugs. To varēja panākt pieslīpējot konkursa nolikumus atsevišķam izredzētajam. Tādā veidā Tukumam nodarītie zaudējumi varētu būt mērāmi vairākos miljonos katru gadu.

10. Vairāk nekā 10 gadus Tukuma novada Dome bez konkursa izsludināšanas nomā telpas bibliotēkas vajadzībām no Vienotības ģenerālsekretāra un tukumnieka Arta Kampara. Mēnesī maksājot 11 000 eiro. Un vēl būtisku summu par Izglītības pārvaldes izvietošanu viņa telpās. Protams, līgums ir laužams un jāatrod citas daudz lētākas telpas.
LTV ziņu dienesta sižets:
https://www.youtube.com/watch?v 9OSPN-imcdI

11. Vēl ir pārbaudāma informācija par Arta Kampara saistību ar koģenerācijas staciju SIA Tukums DH un kauguru pusbandītiska grupējumu, jo 75,01% daļu īpašnieki paslēpti Kipras ofšorā. Publisks ir tikai īpašnieks Uldis Mierkalns un valdes loceklis Jānis Tenbergs, kas ir skandalozā apsardzes uzņēmuma TM Security īpašnieka brālis. Kad pilsēta varēja strādāt un attīstīt savu kapitālsabiedrību Tukuma Siltums, kas arī tika darīts, tika noslēgts tukumnieku interesēm pretējs līgums par obligāto iepirkumu no SIA Tukums DH.
Tagad uzņēmums ir ierauts kriminālprocesā un tās valdes loceklim draud 7 gadi cietumā par krāpšanos.
Daži raksti (to ir daudz vairāk):
https://www.tvnet.lv/5430811/versas-policija-par-iespejamu-krapsanos-ar-oik-kogeneracijas-stacija-tukums-dh
https://www.ntz.lv/.../tiesa-turpina-skatit-lietu-par-oik-izkrapsanu-prokurors-%20prasa-septinu-gadu-cietumsodu/

Augstāk minētais parāda vecās varas grupējuma plašo astoņkāji. Un to, ka jaunai domes vadībai nāksies saskarties ar milzīgu pretdarbību no viņu puses, ko arī varam novērot katrā NTZ laikraksta numurā (šis būs atsevišķa pētījuma vērts).

Guntis Ābols ir tikai izmeklēšanas sākumposmā.
Kur mūs tas viss novedīs, vēl nav zināms, bet jo vairāk roku, jo nedrošāk paliek.

Atbildēt

Pupsiks

20.05.2020. 14:28

Ausmiņ, beidz trakot...

Atbildēt

brex

19.05.2020. 09:06

»

lapsene

Esi ieinteresētais? Dumjš gan! Un Liepiņš, starp citu, ir labs pētnieciskais žurnālists. Dziļi raka par Maximas sagrūšanu


Liepiņ, tu te nakts murgos atkal pats ar sevi sarunājies? Un, vai ku jauki - neaizmirsi arī sevi paslavēt:)! Visādas “saistības“, kā tu te saki, ir tikai tavā galvā. Gaidu nākamo rakstu: “Liepiņu mēģina noindēt Vienotība“ un tamlīdzīgi - piedien šizīgajam stiliņam.

Atbildēt

lapsene

16.05.2020. 19:58

»

I.Liepiņam

ieliekiet cietumā visas mājsaimnieces , mājsaimniekus, jo viņi kā autors raksta "nepelna nevienu santīmu", tas ir viņi nestrādā, jo nepelna santīmus


Esi ieinteresētais? Dumjš gan! Un Liepiņš, starp citu, ir labs pētnieciskais žurnālists. Dziļi raka par Maximas sagrūšanu.

Atbildēt

Tukumnieku balss

13.05.2020. 17:44

Trīs partiju apvienība visu pareizi dara, sākumā jāiztīra dome un Tukums no zagļiem un tikai tad pilnu jaudu uz priekšu, attīstīt mūsu mīļo Tukumu.

Atbildēt

Kampartrolli

13.05.2020. 17:43

»

Lelducis

Tik perās ap bijušo Tukuma domes vadību, visi slikti, bet ko šie Urlas ir izdarījuši pilsētas labā? Ko šie Pārgudrie kungi izņemot Veļas mazgāšanu un visu kritizēšanu ir sakārtojuši Tukumā? Šobrīd viņi veiksmīgi īsteno darbus kurus iesaka iepriekšējā vadība. Visi projekti kas tagad Tukuma bija piedāvāti...


Tu idiots esi ja domā kāds balsos par zagļiem Kampariem un Šulcistiem. NTZ ir vienotības preses izdevums. Viņiem vieta mistkastē. Jālauž visi līgumi, kuri silda vecos un iztukšo tukumnieku nodokļu naudu.

Atbildēt

Puzzle

13.05.2020. 17:40

1. Domes izpildvaru visus iepriekšējos gadus vadīja Vienotība.
2. Tukuma pilsētai un novadam partija, kura vadīja lēmējvaru tagad ietilpst Vienotībā un Šulcs ir Jaunā Vienotība valdes loceklis.
3. NTZ valdē iepriekš bija Vienotības valdes loceklis un Kampara sabiedrotais Arvils Ašeradens, kopā ar Ivonnu Plaudi vadīja NTZ.
4. Iepriekš valdē bija Māris Trēde, Tukuma Kārtības policijas priekšnieks, Ivonnas Plaudes meitas vīrs, kurš izsekoja pie mājas vicemēru Agri Zvaigzneskalnu.
5. Policija nesen ierosināja lietu pret mēra sabiedrisko attiecību speciālistu Jāni Tomeli, vēlāk Ivonna Plaude no ntz tika pieķerta melos sakarā ar šo situāciju. NTZ saistība ar policiju un Vienotību un Šulca partiju jau ir izgaismota. Acīmredzama.
6. Tukuma domes juridisko nodaļu vada Bičuša, ex-sieva Tukuma virsprokuroram Bičušam. Kura arī saņēma bijušo domes ēku.
7. Janekam Baham kā Tukuma policijas priekšniekam ir kopīgs uzņēmums ar Māri Trēdi no Ntz.
8. Bijušais Tukuma policijas šefs Ints Ķuzis ir Vienotības deputātu kandidāts nākamajās Rīgas domes vēlēšanās. Janeks Bahs ir viņu radinieks.
9. Tukumu visus gadus būvēja SIA Telms. Vienotības biedrs un ziedotājs. Iepriekšējā Tukuma domes izpilddirektora Rudovska draugs.

Augstāk minētais parāda vecās varas mafijas plašo astoņkāji. Un to, ka jaunai domes vadībai nāksies saskarties ar milzīgu pretdarbību no shēmotāju puses.

Atbildēt

Lelducis

13.05.2020. 12:34

Tik perās ap bijušo Tukuma domes vadību, visi slikti, bet ko šie Urlas ir izdarījuši pilsētas labā? Ko šie Pārgudrie kungi izņemot Veļas mazgāšanu un visu kritizēšanu ir sakārtojuši Tukumā? Šobrīd viņi veiksmīgi īsteno darbus kurus iesaka iepriekšējā vadība. Visi projekti kas tagad Tukuma bija piedāvāti, tika noraidīti. Tā laikam ir letiņu daba, nav man nebūs arī Tev. Ņemoties un peroties ap ēkām kur izvietoti visādi dienesti, telpas to vajadzībām tiek īrētās, jo pilsētā nav vietas kur uzbūvēt jaunas ēkas, un protams cik tas viss maksā. Šobrīd visa pilsētā gan ēkas un zeme ir sadalīta starp uzņēmējiem. Nu ja šobrīd domes vadošā koalīcija ir tik kritiska un gudra, tad uz priekšu, laužat līgumus un būvējat jaunas biroju telpas Pauzeru pļavās, vai pie Mājai un dārzam. Tas viss kas notiek ir priekšvēlēšanu kampaņas sākums, jānoņem no trases nelabvēlīgā preses mēdijs. Šādi esošā Urlu koalīcija parāda ka šaubās un baidās par nākamgad paredzēto pašvaldības vēlēšanu rezultātiem. Šis teātra scenārijs ir zināms, plāns jau sākotnēji par Mēru bija likt Zvaigzneskalnu, bet tika ielikts Ieliknis Rečs, kurš sievas iespaidā pieņēma lēmumu par Izglītības nodaļas vadītāja amata atstāšanu. Šis amats Rečam bija stabils, bet domes priekšēdētāja amats visticamākais līdz vēlēšanām. Tad padomājam loģiski, kāpēc pārējot darbā Domē, Reča kungs vecajā amatā ieliek savu cilvēku Bērziņu, bet amats ir pienākumu izpildītāja..??? Tas nozīmē, pēc velēšanām, zaudējot amatu tik atjaunos iepriekšējā amatā. Domāju ka šis teātris vēl ilgs gadu, un pēc tam uzvarēs veselais saprāts un Tukumnieki izdarīs pareizo izvēli, Dome būs tie, kam tur ir jābūt, profesionāļi savos amatos, nevis Urlas, atsaldētie un vērtīgie.

Atbildēt

Artis

13.05.2020. 10:29

»

Zirgam jāsmejas

Raksts ļoti sekls un pilns ar nepatiesībām, jebšu, apzināti ar meliem. Pirmkārt, prokuratūras telpas Tidaholmas ielā bija nesamērīgi lielas, prokuratūra aizņēma tikai 2/3 no nomātajām telpām. Otrām kārtām, telpas prokuratūrai iznomā TIKAI Ģenerālprokuratūra, Pils iela 18 ir atbilstoša prokuratūrai, ...


Saistība ir. Izpildvaru Tukumā vadīja un joprojām vada Vienotība. Viņi ieliek par juridiskās nodaļas vadītāju Bičušu, sievu Tukuma virsprokuroram. Šodien jau bijušo sievu. Un tanī laikā arī ēku piespēlē vīram. Tad ja apskatamies viltus ziņu laikrakstu Neatkarīgās Tukuma Ziņas, redzam visus valdes locekļus, bija tāds Arvils Ašeradens, jenots no Vienotības, kopā ar Ivonnu Plaudi. Tad redzam acīmredzamu saistību avīzei ar Kamparu. Un tad avīzes valdē bija Māris Trēde, Tukuma Kārtības policijas priekšnieks. Redaktores Ivonnas Plaudes meitas vīrs. Tas pats kurš vakarā pēc darba vaktēja vicemēra māju un fotografēja. Jābūt aklam, lai neredzētu Kampara astoņkāji un saistības. Tāpēc lietas pret veco varas mafiju nevirzās uz priekšu. Tikai ja raksta pa tiešo uz Rīgu.

Atbildēt

Arnis

13.05.2020. 10:21

»

brex

Nē, es nesapratu. Lai arī Kampars kāds tur zvērs nebūtu, šamējam tā kā būtu garā vājajam Liepiņam kaut kas jāpaskaidro? Nopietni...


Zvaigzneskalnam tāpat pievērsīs visi uzmanību, jo tas rauj ārā visu vecās varas mafijas astoņkāji. Kur plauka korupcija. Viņam ir augstākais reitings starp visiem Tukuma novada politiķiem un tāds arī paliks apvienotajā Tukuma novadā.

Atbildēt

korupcija

13.05.2020. 10:17

»

pārsūdzība

KPL ir paredzēta pārsūdzība


Labi,ka Tu zini,laikam esi no prokuratūras.Man ir jāstrādā nevis jānodarbojas nepārtraukti ar pārsūdzībām un jānopelna Tev alga,lai Tu nenosprāgtu badā,jo neko citu neproti kā parazitēt no nodokļu maksātāju naudas.Darīsim katrs savu darbu godprātīgi nevis nodarbosimies nepārtraukti ar pārsūdzībām.

Atbildēt

korupcija

13.05.2020. 09:50

»

Slimniekam

Cik noprotams no komentāra, Jūs pārsūdzējāt virsprokurora atbildi un nākamā instance šīs amatpersonas atbildi atcēla? Jebšu nevaram samierināties, ka pašam nav taisnība un tagad izgāžam savu žulti, varonīgi slēpjoties aiz anonīma aizsega. Varonīgi (: Jebšu kā katram otrajam komentētājam, viss ir slikti...


Diemžēl Bičušs kā virsprokurors uzrauga sev padotos prokurorus.Lietas uzraugošā prokurore S.Janševska lietā piesedza policijas darbinieci,kā rezultātā tapa sūdzība Bičušam,bet Bičušs atrakstījās.Tā kā roka roku mazgā. Arī Tukuma policija vienā maisā.

Atbildēt

Pļūtim

13.05.2020. 08:30

»

Loģiski, ka no raksta neizriet, kāds prokuratūrai sakars ar tumbočku Kamparu!

Varbūt paskaidrosit pats. Izskatās, ka esat no prokuratūras...


Pārbaudes rosina un veic VID speciāla struktūrvienība, te ar prokuratūru nav nekāda sakara. Laikam esi iestrēdzis PSRS laikos, kad prokuratūrai bija tā saucamā vispārējā uzraudzība. Pirms kaut ko gvelzt, vajadzētu tā kā zināt, par ko ir runa. Savukārt tas, ko domā par valsts pārvaldes darbiniekiem, skolotājiem, ārstiem u.c., ir tikai tavas attieksmes jautājums. Neviens neliedz iegūt izglītību, atrast darbu un mainīt pasauli pēc saviem ideāliem.

Atbildēt

Hugo

13.05.2020. 08:26

Kā teica komisārs Kataņji, korupcija ir demokrātijas eļļa, pretīgi smird, bet bez viņas neiztikt!

Atbildēt

nezinu patiesību

13.05.2020. 07:18

bet, ja prokurori pārkvalificējas par baznīcu sludinātājiem.................līmeni saprotat. Un 3 a eksistence vien ir kauna traips, kur vēl citas lietas. Patiešām-pretīgi.

Atbildēt

brex

13.05.2020. 06:31

»

...

Ja jau gūti ienākumi tad nomaksāti nodokļi.Lai viestu skaidrību ir prokuratūra un VID


Nē, es nesapratu. Lai arī Kampars kāds tur zvērs nebūtu, šamējam tā kā būtu garā vājajam Liepiņam kaut kas jāpaskaidro? Nopietni?
Un, neanalizējot saturu, kur katrā rindkopā ir kaut kas brutāli s...dirsts ('[žurnālists' atradies), mani vairāk interesē mēŗķis. No pirksta vai citas vietas izzīsts skandāliņš, lai neviens pirms vēlēšanās nepievērš uzmanību Zvaigzneskalnam un viņa draudziņiem?
Skuju!

Atbildēt

...

13.05.2020. 05:38

»

stulbenim

Prokuratūrai nav pienākums rosināt lietas pamatojoties uz dažādu idiotu no kaut kurienes izzīstiem apgalvojumiem...


Ja jau gūti ienākumi tad nomaksāti nodokļi.Lai viestu skaidrību ir prokuratūra un VID.
Un kāpēc Kampars tik kautrīgs,var taču atslepenot informāciju par nomaksātajiem nodokļiem.

Atbildēt

stulbenim

13.05.2020. 05:21

»

Loģiski, ka no raksta neizriet, kāds prokuratūrai sakars ar tumbočku Kamparu!

Varbūt paskaidrosit pats. Izskatās, ka esat no prokuratūras...


Prokuratūrai nav pienākums rosināt lietas pamatojoties uz dažādu idiotu no kaut kurienes izzīstiem apgalvojumiem.
No kurienes autoram informācija, ka, kā viņš apgalvo, "divu gadu laikā pēc ekonomikas ministra un Saeimas deputāta amatu pamešanas A. Kampars oficiāli nebija nopelnījis nevienu pašu santīmu"? Uzlauza VID datubāzi vai arī staigāja līdzi Kamparam katru dienu neatkāpjoties ne soli, vai varbūt ielauzās internetbankā? Nē, lembergoīdu idiots paskatījās amatpersonas deklarācijā, ko aizpilda divus gadus pēc mata atstāšanas un izdarīja ģeniālu secinājumu- tā kā tur nav norādīti ienākumi, tad tādi nav gūti. Tikai idiots jau nezin, vai izliekas, ka nezin, to, ka ienākumi pēc amata atstāšanas nav jānorāda publiski pieejamajā deklarācijas daļā!

Atbildēt

Loģiski, ka no raksta neizriet, kāds prokuratūrai sakars ar tumbočku Kamparu!

13.05.2020. 02:02

»

Zirgam jāsmejas

Raksts ļoti sekls un pilns ar nepatiesībām, jebšu, apzināti ar meliem. Pirmkārt, prokuratūras telpas Tidaholmas ielā bija nesamērīgi lielas, prokuratūra aizņēma tikai 2/3 no nomātajām telpām. Otrām kārtām, telpas prokuratūrai iznomā TIKAI Ģenerālprokuratūra, Pils iela 18 ir atbilstoša prokuratūrai, ...


Varbūt paskaidrosit pats. Izskatās, ka esat no prokuratūras.

Tad atbildiet, vai tagad pret tumbočku Kamparu, no raksta gūstot informāciju par to, kā Kampars slēpis ienākumus, esat ierosinājuši pārbaudi? Tas ir prokratūras tiešs pienākums, Bulšita kungs! Likums šai gadījumā neprasa pat iesniegumu, lai uzsāktu pārbaudi. Bulšita kungs, prokuratūra ir parazītu perēklis tautas ieskatā, kuras prokurori ir meistari izmantot loģiskus argumentus un likumu pantus, lai atrakstītos un piekoptu bezdarbību! Bet jūs jau neatbildēsit uz šo komentāru, jo atbildēt no prokurora viedokļa būtu neloģiski. Vai ne, Bulšita kungs?

Atbildēt

Draudmas un šausmas kas te banānijā notiek

12.05.2020. 22:18

Galvenais ka tiem kuriem ir jāaizstāv tautas intereses un jārūpējas par to lai kāds neizzagtu valsti - paši ir melnāki par velniem un smirdīgāki par vissmirdīgāko korupcijas kanalizāciju. Un ta vēl kāds brînās kāpēc daudzi pamet šo banāniju un brauc prom jo neredz NEKĀDU gaismu nākotnē un neredz ka te jebkad kautkas mainīsies uz godīgo pusi. Viss te tikai tas zaņķis smird arvien trakāk....

Atbildēt

ESMAIJA

12.05.2020. 22:10

Jebkuram godīgam cilvēkam rodas tās pašas sajūtas - riebums... Man tajā skaitā arī. Bet TAS viņus, šos lopus neskar. cilvēki viņu acīs ir kļuvuši par neko un viņu domas par - vēl vairāk kā ne par ko...Tad, ko darīt? Pamazām tiek nīcināts viss, kur ir kāds patiesības grauds. Kas notika ar NRA? Man izskatās, ka pašreiz viss tiek pakārtots kādai īpašai vajadzībai - bail pat iedomāties un traucēkļi bez žēlastības no ceļa tiks noslaucīti.

Atbildēt

Slimniekam

12.05.2020. 21:08

»

korupcija

Citādāk nemaz nevarēja būt.Tukumā tak tā pieņemts.Kas gan sēž Tukuma domē?Bičuša - juriste un virsprokurors? Bičušs.Bičušs tikai man varēja atbildēt,ka mana sūdzība ir absurda un juridiski nepamatota,tajā pat laikā piesaucot konkrētus pantus,lietu sūtīja atpakaļ uz Tukuma policiju un izmeklēja vēl divus...


Cik noprotams no komentāra, Jūs pārsūdzējāt virsprokurora atbildi un nākamā instance šīs amatpersonas atbildi atcēla? Jebšu nevaram samierināties, ka pašam nav taisnība un tagad izgāžam savu žulti, varonīgi slēpjoties aiz anonīma aizsega. Varonīgi (: Jebšu kā katram otrajam komentētājam, viss ir slikti? Nav darba, negribas strādāt, problēmas ar veselību?

Atbildēt

Zirgam jāsmejas

12.05.2020. 21:04

Raksts ļoti sekls un pilns ar nepatiesībām, jebšu, apzināti ar meliem. Pirmkārt, prokuratūras telpas Tidaholmas ielā bija nesamērīgi lielas, prokuratūra aizņēma tikai 2/3 no nomātajām telpām. Otrām kārtām, telpas prokuratūrai iznomā TIKAI Ģenerālprokuratūra, Pils iela 18 ir atbilstoša prokuratūrai, ar daudz mazākām telpām un sekojoši izmaksām. Trešām kārtām, no raksta tā arī netapa skaidrs, kāds Tukuma prokuratūrai sakars ar Kamparu. Cik zinu, prokuratūra neveic personas ienākumu/ izdevumu attiecību pārbaudi. Vienvārdsakot, bulšits.

Atbildēt

nu tagad skaidrs

12.05.2020. 20:32

2009.gada reģionālo reformu īstenoja, lai Kampars varētu iznomāt ēku Tukuma domei. Vienkārši un ģeniāli!

Atbildēt

ziher,ka

12.05.2020. 19:24

»

Vai tik tumbočku Kampars nav žīds?

Tik labi sashēmot prot tikai žīdi


tā ir taisnība,jo apaudzis ar nekārtīgiem rugājiem kā vēl viens indivīds,laikam žiletēm nepietiek...

Atbildēt

Vai tik tumbočku Kampars nav žīds?

12.05.2020. 18:31

Tik labi sashēmot prot tikai žīdi!

Šie rakstā atspoguļotie notikumi visuzskatāmāk ataino 4. maija komunistu, čekistu, žīdu cionistu valsts korporāciju, tikai Tukuma pašvaldības varas griezumā.

Atbildēt

12.05.2020. 17:33

»

...

Jums ir uztveres problēmas


Jautājums bija par autora prāta spējām!
Ja viņš nebūtu stulbs, tad zinātu, ka publiskajā amatpersonas deklarācijas daļā nav jānorāda ne pirms stāšanās amatā, ne pēc amata atstāšanas gūtie ienākumi.

Atbildēt

Skaidrs

12.05.2020. 17:00

»

ESMAIJA

Un pie šīs ēkas,kas celta ar tautas pelnītiem līdzekļiem un kas tagad ienes Kamparblēdim miljonus, viņš tika likumīgi ar privatizācijas likumā, kas patiesībā jānosauc par Vislatvijas izlaupīšanas likumu, iestrādātajām likumīgajām blēdībām. Un cik šādu valstij nozagtu īpašumu vēl nezināmu nav? Vai Pionieris...


Sen visiem skaidrs, ka valsts īpašumi prih(v)atizācijas rezultātā nonāca pareizo cilvēku rokās-vai tie bija tā laika uzņēmuma vadītāji, vai citi darboņi. Tukumā slavenā Taube piesavinājās universālveikalu un tirgu, autotransporta uzņēmumu partijas funkcionārs Konopijevs, kas tagad ir Nordekas īpašnieks(9.maija slavinātājs un populārs Krievijas portālos), gaļas kombinātu, u.t.t., u.t.jpr.Tukumā bija brīvās zemes prihvatizēja domes darbinieki, kuriem bija piekļuve informācijai, bet pēc tam par lielu naudu to pārdeva saviem klasesbiedriem, kuri vēlējās uzsākt uzņēmējdarbību. Par to vēl romānus rakstīs un filmas uzņems.

Atbildēt

Autoram

12.05.2020. 15:14

nav kriminālpanta par saukšanu pie atbildības par to ka "nepelna ne santīma".

Nav kriminālpanta par " bezstrādes ienākumiem", jau padomju laikā atcelts šāds pants.
Kurā valstī ūs dzīvojat?

Latvija taču tagad ir kapitālistiskā haiziviskā sabiedrība: ikviens var nestrādāt.
Nav jau kur strādāt.

Atbildēt

to 15:04

12.05.2020. 15:11

bet jūs jau pats rakstāt, ka Kampars " nepelna ne santīma".

Kā viņš var maksāt nodokļus, ja nepelna ne santīma?

Varbūt viņš kā Straume pārdod savas privātas mantotas mēbeles, bet no mēbeļu pārdošanas nodokļi nav jāmaksā...

Atbildēt

to ...

12.05.2020. 15:08

bet likumos nekas nav teikts par " tumbočku", tādēļ arī policija neko nerosina.


Kā tad jūs kā latvietis (ja esat latvietis, piemēram), tā nonieciniet dzimto valodu ar " tumbočku".


Atbildēt

...

12.05.2020. 15:04

»

A kas ir tumbočka

Vai likums regulē tādu jēdzienu un kriminālpārkāpumu kā " tumbočkas" esamība...


Vēl viens idiots.Ja nopelni,maksā nodokļus.Kampars ir tērējis naudu par kuru nav nomaksāti nodokļi,nav zināma naudas izcelsme.

Atbildēt

pepe

12.05.2020. 14:54

Kamparu uzlikt uz slavenās "tumbočkas", šlipsi piesiet pie lustras un "tumbočku izspert no kāju apakšas, pasaule atviegloti uzelpotu!

Atbildēt

A kas ir nauda ?

12.05.2020. 14:54

A kas ir nauda? Autora prāt nauda ir "tumbočka".

A par "tumbočku" krimināllietas neierosina.

Krimināllikumā, Kriminālprocesā latviešu valodā nav tāda nozieguma kā " tumbočka " :-)

Atbildēt

A kas ir tumbočka

12.05.2020. 14:51

Vai likums regulē tādu jēdzienu un kriminālpārkāpumu kā " tumbočkas" esamība ?

Latviski , kas ir " tumbočka" ?
Vajag izteikties skaidrāk.
Tas taču smieklīgi, ka policija neierosina lietu par to, ka kādam mājās ir "tumbočka".

Vai VID arī neierosina lietas par to , ka kādam mājās ir " tumbočka" ?

Atbildēt

I.Liepiņam

12.05.2020. 14:47

ieliekiet cietumā visas mājsaimnieces , mājsaimniekus, jo viņi kā autors raksta "nepelna nevienu santīmu", tas ir viņi nestrādā, jo nepelna santīmus .

Kaut kāds ārprātīgs murgs šis raksts.

Atbildēt

to 14:31

12.05.2020. 14:45

Lasiet :.... ka divu gadu laikā pēc ekonomikas ministra un Saeimas deputāta amatu pamešanas A. Kampars oficiāli nebija nopelnījis nevienu pašu santīmu,


autors I.Liepiņš satraucas , ka Kampars neko nav nopelnījis, nevienu pašu santīmu

nopelnīt strādāt.

Atbildēt

jurisx

12.05.2020. 14:42

Tauta uzelpotu , ja tas zirgaģīmis sēdētu uz cietāka beņķa..,.bet tāda ir visa politiskā kliķe..

Atbildēt

I.Liepiņam

12.05.2020. 14:23

jums kaut kas nav kārtībā ar loģisko domāšanu un likumu pārzināšanu.

Atbildēt

I.Liepiņam

12.05.2020. 14:22

Jūs rakstāt: " ka divu gadu laikā pēc ekonomikas ministra un Saeimas deputāta amatu pamešanas A. Kampars oficiāli nebija nopelnījis nevienu pašu santīmu, raisot aizdomas par to, no kā viņš ne vien pārtiek, bet arī spēj atmaksāt parādus desmittūkstošu apmērā. Taču vietējā prokuratūra vai policija nav veikusi it nekādu izmeklēšanu."

Nekā personīga, Kamparu nepazīstu, bet vai Jums zināms, ka atsķirībā no padomju laikiem vairs nav sp ēkā likums , kas paredz kriminālatbildību par nestrādāšanu ALGOTU DARBU.

Tad kādēļ netiesā visas Latvijas mājsaimnieces / māsaimniekus , jo tūkstošiem šāda statusa cilvēki ALGOTU DARBU nestrādā un nestrādās NEKAD.
Ierosiniet jautāumu policijā, lai sauc pie atbildības tos cilvēkus, kuri algotu darbu nestrādā gadu desmitiem ... un jūs redzēsiet rezultātu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...