Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Guntis Ābols

10.06.2020. 14:57

Pirmais izmeklēšanas uzmetums.
Kas vieno visus šos cilvēkus un organizācijas?
Kā tukumnieku priekšā varēja izveidoties tik plašs un tukumnieku interesēm pretējs astoņkājis?

Sāksim ar acīmredzamām saistībām. Vēlāk ķersimies arī pie slēptām, kuras mūs aizvedīs līdz valdības durvīm.

1. Tukuma novada Domes izpildvaru visus iepriekšējos aptuveni 15 gadus vadīja Vienotība. Viņu valdīšanas ēra beidzās ar Daces Lebedas atbrīvošanu 2020.gada 29.maijā.

2. Tukuma pilsētai un novadam partija, kura vadīja līdz 2020.gada janvāra vidum lēmējvaru tagad ietilpst Jaunā Vienotībā un Juris Šulcs ir Jaunā Vienotība valdes loceklis.

3. Laikrakstā "Neatkarīgās Tukuma Ziņas", turpmāk NTZ, valdē iepriekš bija Vienotības (tagad Jaunā Vienotība) valdes loceklis un Arta Kampara sabiedrotais Arvils Ašeradens, kopā ar avīzes redaktori Ivonnu Plaudi vadīja NTZ. Ir pievienota bilde no Uzņēmuma Reģistra.

4. Iepriekš NTZ valdē bija Māris Trēde, Tukuma Kārtības policijas priekšnieks, redaktores Ivonnas Plaudes meitas vīrs, kurš izsekoja un fotografēja vicemēru Agri Zvaigzneskalnu pie viņa mājas Tukumā.
Ir pievienota bilde no Uzņēmuma Reģistra.
Par to ir raksts (turpat atrodama rakstu sērija): https://pietiek.com/raksti/kampara_tumbockas_saiknes_izgaismojas_vietejo_tukuma_policistu_iesaiste

5. Tukuma policija nesen ierosināja lietu pret mēra sabiedrisko attiecību speciālistu Jāni Tomeli (bijušo Tukuma Balss redaktoru), vēlāk NTZ redaktore un līdzīpašniece Ivonna Plaude tika pieķerta melos sakarā ar šo situāciju, jo policija pretlikumīgi nopludināja informāciju, kuru viņa preses konferencē izpauda, bet vēlāk policijas iecirknī pratināšanā to noliedza. NTZ saistība ar vietējo policiju un Vienotību un Jura Šulca partiju jau ir izgaismota. Acīmredzama.

6. Tukuma domes juridisko nodaļu vada Bičuša, ex-sieva Tukuma virsprokuroram Bičušam. Prokuratūra vēl iepriekš saņēma bijušo domes ēku savā rīcībā, kurā joprojām atrodas. Pilsētas centrā. Policija tik ražo jaunas lietas pret jauno domes vadību, prokuratūra virza. Kad identiskas lietas tiek ierosinātas pret Kampara astoņkāja pārstāvjiem un organizācijām, policija mēnešiem ilgi tās nevirza.

7. Janekam Baham kā Tukuma policijas priekšniekam ir kopīgs uzņēmums ar Kārtības policijas priekšnieku Māri Trēdi, bijušo NTZ valdes locekli, redaktores meitas vīru. Uzņēmums vēl pieder Tukuma Kriminālpolicijas priekšniekam Sandrim Stemperim. SIA VP Apsardze. Par to ir raksts un pievienota bilde: https://pietiek.com/raksti/tukuma_policistiem_sakusies_jauni_treknie_gadi,_kuzis_un_pareja_vadiba_piever_acis

8. Bijušais Tukuma policijas šefs un arī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis tagad ir Jaunās Vienotības deputātu kandidāts nākamajās Rīgas domes vēlēšanās. Janeks Bahs ir viņu radinieks. Par to arī rakstīts augstāk pievienotajā linkā. Aizejot uz Rīgu, iesēdināja savu radinieku.
Delfi raksts:
https://www.delfi.lv/news/national/politics/kuzis-startes-rigas-domes-arkartas-velesanas-plkst-1656.d?id 51897517

9. Tukuma novada Domes gandrīz visos rīkotajos konkursos uzvarēja celtniecības uzņēmums SIA Telms. Tās īpašnieks Raivis Nikolājevs ir Jaunās Vienotības biedrs un ziedotājs. Iepriekšējā padzītā Tukuma domes izpilddirektora Māra Rudaus-Rudovska draugs. To varēja panākt pieslīpējot konkursa nolikumus atsevišķam izredzētajam. Tādā veidā Tukumam nodarītie zaudējumi varētu būt mērāmi vairākos miljonos katru gadu.

10. Vairāk nekā 10 gadus Tukuma novada Dome bez konkursa izsludināšanas nomā telpas bibliotēkas vajadzībām no Vienotības ģenerālsekretāra un tukumnieka Arta Kampara. Mēnesī maksājot 11 000 eiro. Un vēl būtisku summu par Izglītības pārvaldes izvietošanu viņa telpās. Protams, līgums ir laužams un jāatrod citas daudz lētākas telpas.
LTV ziņu dienesta sižets:
https://www.youtube.com/watch?v 9OSPN-imcdI

11. Vēl ir pārbaudāma informācija par Arta Kampara saistību ar koģenerācijas staciju SIA Tukums DH un kauguru pusbandītiska grupējumu, jo 75,01% daļu īpašnieki paslēpti Kipras ofšorā. Publisks ir tikai īpašnieks Uldis Mierkalns un valdes loceklis Jānis Tenbergs, kas ir skandalozā apsardzes uzņēmuma TM Security īpašnieka brālis. Kad pilsēta varēja strādāt un attīstīt savu kapitālsabiedrību Tukuma Siltums, kas arī tika darīts, tika noslēgts tukumnieku interesēm pretējs līgums par obligāto iepirkumu no SIA Tukums DH.
Tagad uzņēmums ir ierauts kriminālprocesā un tās valdes loceklim draud 7 gadi cietumā par krāpšanos.
Daži raksti (to ir daudz vairāk):
https://www.tvnet.lv/5430811/versas-policija-par-iespejamu-krapsanos-ar-oik-kogeneracijas-stacija-tukums-dh
https://www.ntz.lv/.../tiesa-turpina-skatit-lietu-par-oik-izkrapsanu-prokurors-%20prasa-septinu-gadu-cietumsodu/

Augstāk minētais parāda vecās varas grupējuma plašo astoņkāji. Un to, ka jaunai domes vadībai nāksies saskarties ar milzīgu pretdarbību no viņu puses, ko arī varam novērot katrā NTZ laikraksta numurā (šis būs atsevišķa pētījuma vērts).

Guntis Ābols ir tikai izmeklēšanas sākumposmā.
Kur mūs tas viss novedīs, vēl nav zināms, bet jo vairāk roku, jo nedrošāk paliek.

Atbildēt

Pupsiks

20.05.2020. 14:28

Ausmiņ, beidz trakot...

Atbildēt

brex

19.05.2020. 09:06

»

lapsene

Esi ieinteresētais? Dumjš gan! Un Liepiņš, starp citu, ir labs pētnieciskais žurnālists. Dziļi raka par Maximas sagrūšanu


Liepiņ, tu te nakts murgos atkal pats ar sevi sarunājies? Un, vai ku jauki - neaizmirsi arī sevi paslavēt:)! Visādas “saistības“, kā tu te saki, ir tikai tavā galvā. Gaidu nākamo rakstu: “Liepiņu mēģina noindēt Vienotība“ un tamlīdzīgi - piedien šizīgajam stiliņam.

Atbildēt

lapsene

16.05.2020. 19:58

»

I.Liepiņam

ieliekiet cietumā visas mājsaimnieces , mājsaimniekus, jo viņi kā autors raksta "nepelna nevienu santīmu", tas ir viņi nestrādā, jo nepelna santīmus


Esi ieinteresētais? Dumjš gan! Un Liepiņš, starp citu, ir labs pētnieciskais žurnālists. Dziļi raka par Maximas sagrūšanu.

Atbildēt

Tukumnieku balss

13.05.2020. 17:44

Trīs partiju apvienība visu pareizi dara, sākumā jāiztīra dome un Tukums no zagļiem un tikai tad pilnu jaudu uz priekšu, attīstīt mūsu mīļo Tukumu.

Atbildēt

Kampartrolli

13.05.2020. 17:43

»

Lelducis

Tik perās ap bijušo Tukuma domes vadību, visi slikti, bet ko šie Urlas ir izdarījuši pilsētas labā? Ko šie Pārgudrie kungi izņemot Veļas mazgāšanu un visu kritizēšanu ir sakārtojuši Tukumā? Šobrīd viņi veiksmīgi īsteno darbus kurus iesaka iepriekšējā vadība. Visi projekti kas tagad Tukuma bija piedāvāti...


Tu idiots esi ja domā kāds balsos par zagļiem Kampariem un Šulcistiem. NTZ ir vienotības preses izdevums. Viņiem vieta mistkastē. Jālauž visi līgumi, kuri silda vecos un iztukšo tukumnieku nodokļu naudu.

Atbildēt

Puzzle

13.05.2020. 17:40

1. Domes izpildvaru visus iepriekšējos gadus vadīja Vienotība.
2. Tukuma pilsētai un novadam partija, kura vadīja lēmējvaru tagad ietilpst Vienotībā un Šulcs ir Jaunā Vienotība valdes loceklis.
3. NTZ valdē iepriekš bija Vienotības valdes loceklis un Kampara sabiedrotais Arvils Ašeradens, kopā ar Ivonnu Plaudi vadīja NTZ.
4. Iepriekš valdē bija Māris Trēde, Tukuma Kārtības policijas priekšnieks, Ivonnas Plaudes meitas vīrs, kurš izsekoja pie mājas vicemēru Agri Zvaigzneskalnu.
5. Policija nesen ierosināja lietu pret mēra sabiedrisko attiecību speciālistu Jāni Tomeli, vēlāk Ivonna Plaude no ntz tika pieķerta melos sakarā ar šo situāciju. NTZ saistība ar policiju un Vienotību un Šulca partiju jau ir izgaismota. Acīmredzama.
6. Tukuma domes juridisko nodaļu vada Bičuša, ex-sieva Tukuma virsprokuroram Bičušam. Kura arī saņēma bijušo domes ēku.
7. Janekam Baham kā Tukuma policijas priekšniekam ir kopīgs uzņēmums ar Māri Trēdi no Ntz.
8. Bijušais Tukuma policijas šefs Ints Ķuzis ir Vienotības deputātu kandidāts nākamajās Rīgas domes vēlēšanās. Janeks Bahs ir viņu radinieks.
9. Tukumu visus gadus būvēja SIA Telms. Vienotības biedrs un ziedotājs. Iepriekšējā Tukuma domes izpilddirektora Rudovska draugs.

Augstāk minētais parāda vecās varas mafijas plašo astoņkāji. Un to, ka jaunai domes vadībai nāksies saskarties ar milzīgu pretdarbību no shēmotāju puses.

Atbildēt

Lelducis

13.05.2020. 12:34

Tik perās ap bijušo Tukuma domes vadību, visi slikti, bet ko šie Urlas ir izdarījuši pilsētas labā? Ko šie Pārgudrie kungi izņemot Veļas mazgāšanu un visu kritizēšanu ir sakārtojuši Tukumā? Šobrīd viņi veiksmīgi īsteno darbus kurus iesaka iepriekšējā vadība. Visi projekti kas tagad Tukuma bija piedāvāti, tika noraidīti. Tā laikam ir letiņu daba, nav man nebūs arī Tev. Ņemoties un peroties ap ēkām kur izvietoti visādi dienesti, telpas to vajadzībām tiek īrētās, jo pilsētā nav vietas kur uzbūvēt jaunas ēkas, un protams cik tas viss maksā. Šobrīd visa pilsētā gan ēkas un zeme ir sadalīta starp uzņēmējiem. Nu ja šobrīd domes vadošā koalīcija ir tik kritiska un gudra, tad uz priekšu, laužat līgumus un būvējat jaunas biroju telpas Pauzeru pļavās, vai pie Mājai un dārzam. Tas viss kas notiek ir priekšvēlēšanu kampaņas sākums, jānoņem no trases nelabvēlīgā preses mēdijs. Šādi esošā Urlu koalīcija parāda ka šaubās un baidās par nākamgad paredzēto pašvaldības vēlēšanu rezultātiem. Šis teātra scenārijs ir zināms, plāns jau sākotnēji par Mēru bija likt Zvaigzneskalnu, bet tika ielikts Ieliknis Rečs, kurš sievas iespaidā pieņēma lēmumu par Izglītības nodaļas vadītāja amata atstāšanu. Šis amats Rečam bija stabils, bet domes priekšēdētāja amats visticamākais līdz vēlēšanām. Tad padomājam loģiski, kāpēc pārējot darbā Domē, Reča kungs vecajā amatā ieliek savu cilvēku Bērziņu, bet amats ir pienākumu izpildītāja..??? Tas nozīmē, pēc velēšanām, zaudējot amatu tik atjaunos iepriekšējā amatā. Domāju ka šis teātris vēl ilgs gadu, un pēc tam uzvarēs veselais saprāts un Tukumnieki izdarīs pareizo izvēli, Dome būs tie, kam tur ir jābūt, profesionāļi savos amatos, nevis Urlas, atsaldētie un vērtīgie.

Atbildēt

Artis

13.05.2020. 10:29

»

Zirgam jāsmejas

Raksts ļoti sekls un pilns ar nepatiesībām, jebšu, apzināti ar meliem. Pirmkārt, prokuratūras telpas Tidaholmas ielā bija nesamērīgi lielas, prokuratūra aizņēma tikai 2/3 no nomātajām telpām. Otrām kārtām, telpas prokuratūrai iznomā TIKAI Ģenerālprokuratūra, Pils iela 18 ir atbilstoša prokuratūrai, ...


Saistība ir. Izpildvaru Tukumā vadīja un joprojām vada Vienotība. Viņi ieliek par juridiskās nodaļas vadītāju Bičušu, sievu Tukuma virsprokuroram. Šodien jau bijušo sievu. Un tanī laikā arī ēku piespēlē vīram. Tad ja apskatamies viltus ziņu laikrakstu Neatkarīgās Tukuma Ziņas, redzam visus valdes locekļus, bija tāds Arvils Ašeradens, jenots no Vienotības, kopā ar Ivonnu Plaudi. Tad redzam acīmredzamu saistību avīzei ar Kamparu. Un tad avīzes valdē bija Māris Trēde, Tukuma Kārtības policijas priekšnieks. Redaktores Ivonnas Plaudes meitas vīrs. Tas pats kurš vakarā pēc darba vaktēja vicemēra māju un fotografēja. Jābūt aklam, lai neredzētu Kampara astoņkāji un saistības. Tāpēc lietas pret veco varas mafiju nevirzās uz priekšu. Tikai ja raksta pa tiešo uz Rīgu.

Atbildēt

Arnis

13.05.2020. 10:21

»

brex

Nē, es nesapratu. Lai arī Kampars kāds tur zvērs nebūtu, šamējam tā kā būtu garā vājajam Liepiņam kaut kas jāpaskaidro? Nopietni...


Zvaigzneskalnam tāpat pievērsīs visi uzmanību, jo tas rauj ārā visu vecās varas mafijas astoņkāji. Kur plauka korupcija. Viņam ir augstākais reitings starp visiem Tukuma novada politiķiem un tāds arī paliks apvienotajā Tukuma novadā.

Atbildēt

korupcija

13.05.2020. 10:17

»

pārsūdzība

KPL ir paredzēta pārsūdzība


Labi,ka Tu zini,laikam esi no prokuratūras.Man ir jāstrādā nevis jānodarbojas nepārtraukti ar pārsūdzībām un jānopelna Tev alga,lai Tu nenosprāgtu badā,jo neko citu neproti kā parazitēt no nodokļu maksātāju naudas.Darīsim katrs savu darbu godprātīgi nevis nodarbosimies nepārtraukti ar pārsūdzībām.

Atbildēt

korupcija

13.05.2020. 09:50

»

Slimniekam

Cik noprotams no komentāra, Jūs pārsūdzējāt virsprokurora atbildi un nākamā instance šīs amatpersonas atbildi atcēla? Jebšu nevaram samierināties, ka pašam nav taisnība un tagad izgāžam savu žulti, varonīgi slēpjoties aiz anonīma aizsega. Varonīgi (: Jebšu kā katram otrajam komentētājam, viss ir slikti...


Diemžēl Bičušs kā virsprokurors uzrauga sev padotos prokurorus.Lietas uzraugošā prokurore S.Janševska lietā piesedza policijas darbinieci,kā rezultātā tapa sūdzība Bičušam,bet Bičušs atrakstījās.Tā kā roka roku mazgā. Arī Tukuma policija vienā maisā.

Atbildēt

Pļūtim

13.05.2020. 08:30

»

Loģiski, ka no raksta neizriet, kāds prokuratūrai sakars ar tumbočku Kamparu!

Varbūt paskaidrosit pats. Izskatās, ka esat no prokuratūras...


Pārbaudes rosina un veic VID speciāla struktūrvienība, te ar prokuratūru nav nekāda sakara. Laikam esi iestrēdzis PSRS laikos, kad prokuratūrai bija tā saucamā vispārējā uzraudzība. Pirms kaut ko gvelzt, vajadzētu tā kā zināt, par ko ir runa. Savukārt tas, ko domā par valsts pārvaldes darbiniekiem, skolotājiem, ārstiem u.c., ir tikai tavas attieksmes jautājums. Neviens neliedz iegūt izglītību, atrast darbu un mainīt pasauli pēc saviem ideāliem.

Atbildēt

Hugo

13.05.2020. 08:26

Kā teica komisārs Kataņji, korupcija ir demokrātijas eļļa, pretīgi smird, bet bez viņas neiztikt!

Atbildēt

nezinu patiesību

13.05.2020. 07:18

bet, ja prokurori pārkvalificējas par baznīcu sludinātājiem.................līmeni saprotat. Un 3 a eksistence vien ir kauna traips, kur vēl citas lietas. Patiešām-pretīgi.

Atbildēt

brex

13.05.2020. 06:31

»

...

Ja jau gūti ienākumi tad nomaksāti nodokļi.Lai viestu skaidrību ir prokuratūra un VID


Nē, es nesapratu. Lai arī Kampars kāds tur zvērs nebūtu, šamējam tā kā būtu garā vājajam Liepiņam kaut kas jāpaskaidro? Nopietni?
Un, neanalizējot saturu, kur katrā rindkopā ir kaut kas brutāli s...dirsts ('[žurnālists' atradies), mani vairāk interesē mēŗķis. No pirksta vai citas vietas izzīsts skandāliņš, lai neviens pirms vēlēšanās nepievērš uzmanību Zvaigzneskalnam un viņa draudziņiem?
Skuju!

Atbildēt

...

13.05.2020. 05:38

»

stulbenim

Prokuratūrai nav pienākums rosināt lietas pamatojoties uz dažādu idiotu no kaut kurienes izzīstiem apgalvojumiem...


Ja jau gūti ienākumi tad nomaksāti nodokļi.Lai viestu skaidrību ir prokuratūra un VID.
Un kāpēc Kampars tik kautrīgs,var taču atslepenot informāciju par nomaksātajiem nodokļiem.

Atbildēt

stulbenim

13.05.2020. 05:21

»

Loģiski, ka no raksta neizriet, kāds prokuratūrai sakars ar tumbočku Kamparu!

Varbūt paskaidrosit pats. Izskatās, ka esat no prokuratūras...


Prokuratūrai nav pienākums rosināt lietas pamatojoties uz dažādu idiotu no kaut kurienes izzīstiem apgalvojumiem.
No kurienes autoram informācija, ka, kā viņš apgalvo, "divu gadu laikā pēc ekonomikas ministra un Saeimas deputāta amatu pamešanas A. Kampars oficiāli nebija nopelnījis nevienu pašu santīmu"? Uzlauza VID datubāzi vai arī staigāja līdzi Kamparam katru dienu neatkāpjoties ne soli, vai varbūt ielauzās internetbankā? Nē, lembergoīdu idiots paskatījās amatpersonas deklarācijā, ko aizpilda divus gadus pēc mata atstāšanas un izdarīja ģeniālu secinājumu- tā kā tur nav norādīti ienākumi, tad tādi nav gūti. Tikai idiots jau nezin, vai izliekas, ka nezin, to, ka ienākumi pēc amata atstāšanas nav jānorāda publiski pieejamajā deklarācijas daļā!

Atbildēt

Loģiski, ka no raksta neizriet, kāds prokuratūrai sakars ar tumbočku Kamparu!

13.05.2020. 02:02

»

Zirgam jāsmejas

Raksts ļoti sekls un pilns ar nepatiesībām, jebšu, apzināti ar meliem. Pirmkārt, prokuratūras telpas Tidaholmas ielā bija nesamērīgi lielas, prokuratūra aizņēma tikai 2/3 no nomātajām telpām. Otrām kārtām, telpas prokuratūrai iznomā TIKAI Ģenerālprokuratūra, Pils iela 18 ir atbilstoša prokuratūrai, ...


Varbūt paskaidrosit pats. Izskatās, ka esat no prokuratūras.

Tad atbildiet, vai tagad pret tumbočku Kamparu, no raksta gūstot informāciju par to, kā Kampars slēpis ienākumus, esat ierosinājuši pārbaudi? Tas ir prokratūras tiešs pienākums, Bulšita kungs! Likums šai gadījumā neprasa pat iesniegumu, lai uzsāktu pārbaudi. Bulšita kungs, prokuratūra ir parazītu perēklis tautas ieskatā, kuras prokurori ir meistari izmantot loģiskus argumentus un likumu pantus, lai atrakstītos un piekoptu bezdarbību! Bet jūs jau neatbildēsit uz šo komentāru, jo atbildēt no prokurora viedokļa būtu neloģiski. Vai ne, Bulšita kungs?

Atbildēt

Draudmas un šausmas kas te banānijā notiek

12.05.2020. 22:18

Galvenais ka tiem kuriem ir jāaizstāv tautas intereses un jārūpējas par to lai kāds neizzagtu valsti - paši ir melnāki par velniem un smirdīgāki par vissmirdīgāko korupcijas kanalizāciju. Un ta vēl kāds brînās kāpēc daudzi pamet šo banāniju un brauc prom jo neredz NEKĀDU gaismu nākotnē un neredz ka te jebkad kautkas mainīsies uz godīgo pusi. Viss te tikai tas zaņķis smird arvien trakāk....

Atbildēt

ESMAIJA

12.05.2020. 22:10

Jebkuram godīgam cilvēkam rodas tās pašas sajūtas - riebums... Man tajā skaitā arī. Bet TAS viņus, šos lopus neskar. cilvēki viņu acīs ir kļuvuši par neko un viņu domas par - vēl vairāk kā ne par ko...Tad, ko darīt? Pamazām tiek nīcināts viss, kur ir kāds patiesības grauds. Kas notika ar NRA? Man izskatās, ka pašreiz viss tiek pakārtots kādai īpašai vajadzībai - bail pat iedomāties un traucēkļi bez žēlastības no ceļa tiks noslaucīti.

Atbildēt

Slimniekam

12.05.2020. 21:08

»

korupcija

Citādāk nemaz nevarēja būt.Tukumā tak tā pieņemts.Kas gan sēž Tukuma domē?Bičuša - juriste un virsprokurors? Bičušs.Bičušs tikai man varēja atbildēt,ka mana sūdzība ir absurda un juridiski nepamatota,tajā pat laikā piesaucot konkrētus pantus,lietu sūtīja atpakaļ uz Tukuma policiju un izmeklēja vēl divus...


Cik noprotams no komentāra, Jūs pārsūdzējāt virsprokurora atbildi un nākamā instance šīs amatpersonas atbildi atcēla? Jebšu nevaram samierināties, ka pašam nav taisnība un tagad izgāžam savu žulti, varonīgi slēpjoties aiz anonīma aizsega. Varonīgi (: Jebšu kā katram otrajam komentētājam, viss ir slikti? Nav darba, negribas strādāt, problēmas ar veselību?

Atbildēt

Zirgam jāsmejas

12.05.2020. 21:04

Raksts ļoti sekls un pilns ar nepatiesībām, jebšu, apzināti ar meliem. Pirmkārt, prokuratūras telpas Tidaholmas ielā bija nesamērīgi lielas, prokuratūra aizņēma tikai 2/3 no nomātajām telpām. Otrām kārtām, telpas prokuratūrai iznomā TIKAI Ģenerālprokuratūra, Pils iela 18 ir atbilstoša prokuratūrai, ar daudz mazākām telpām un sekojoši izmaksām. Trešām kārtām, no raksta tā arī netapa skaidrs, kāds Tukuma prokuratūrai sakars ar Kamparu. Cik zinu, prokuratūra neveic personas ienākumu/ izdevumu attiecību pārbaudi. Vienvārdsakot, bulšits.

Atbildēt

nu tagad skaidrs

12.05.2020. 20:32

2009.gada reģionālo reformu īstenoja, lai Kampars varētu iznomāt ēku Tukuma domei. Vienkārši un ģeniāli!

Atbildēt

ziher,ka

12.05.2020. 19:24

»

Vai tik tumbočku Kampars nav žīds?

Tik labi sashēmot prot tikai žīdi


tā ir taisnība,jo apaudzis ar nekārtīgiem rugājiem kā vēl viens indivīds,laikam žiletēm nepietiek...

Atbildēt

Vai tik tumbočku Kampars nav žīds?

12.05.2020. 18:31

Tik labi sashēmot prot tikai žīdi!

Šie rakstā atspoguļotie notikumi visuzskatāmāk ataino 4. maija komunistu, čekistu, žīdu cionistu valsts korporāciju, tikai Tukuma pašvaldības varas griezumā.

Atbildēt

12.05.2020. 17:33

»

...

Jums ir uztveres problēmas


Jautājums bija par autora prāta spējām!
Ja viņš nebūtu stulbs, tad zinātu, ka publiskajā amatpersonas deklarācijas daļā nav jānorāda ne pirms stāšanās amatā, ne pēc amata atstāšanas gūtie ienākumi.

Atbildēt

Skaidrs

12.05.2020. 17:00

»

ESMAIJA

Un pie šīs ēkas,kas celta ar tautas pelnītiem līdzekļiem un kas tagad ienes Kamparblēdim miljonus, viņš tika likumīgi ar privatizācijas likumā, kas patiesībā jānosauc par Vislatvijas izlaupīšanas likumu, iestrādātajām likumīgajām blēdībām. Un cik šādu valstij nozagtu īpašumu vēl nezināmu nav? Vai Pionieris...


Sen visiem skaidrs, ka valsts īpašumi prih(v)atizācijas rezultātā nonāca pareizo cilvēku rokās-vai tie bija tā laika uzņēmuma vadītāji, vai citi darboņi. Tukumā slavenā Taube piesavinājās universālveikalu un tirgu, autotransporta uzņēmumu partijas funkcionārs Konopijevs, kas tagad ir Nordekas īpašnieks(9.maija slavinātājs un populārs Krievijas portālos), gaļas kombinātu, u.t.t., u.t.jpr.Tukumā bija brīvās zemes prihvatizēja domes darbinieki, kuriem bija piekļuve informācijai, bet pēc tam par lielu naudu to pārdeva saviem klasesbiedriem, kuri vēlējās uzsākt uzņēmējdarbību. Par to vēl romānus rakstīs un filmas uzņems.

Atbildēt

Autoram

12.05.2020. 15:14

nav kriminālpanta par saukšanu pie atbildības par to ka "nepelna ne santīma".

Nav kriminālpanta par " bezstrādes ienākumiem", jau padomju laikā atcelts šāds pants.
Kurā valstī ūs dzīvojat?

Latvija taču tagad ir kapitālistiskā haiziviskā sabiedrība: ikviens var nestrādāt.
Nav jau kur strādāt.

Atbildēt

to 15:04

12.05.2020. 15:11

bet jūs jau pats rakstāt, ka Kampars " nepelna ne santīma".

Kā viņš var maksāt nodokļus, ja nepelna ne santīma?

Varbūt viņš kā Straume pārdod savas privātas mantotas mēbeles, bet no mēbeļu pārdošanas nodokļi nav jāmaksā...

Atbildēt

to ...

12.05.2020. 15:08

bet likumos nekas nav teikts par " tumbočku", tādēļ arī policija neko nerosina.


Kā tad jūs kā latvietis (ja esat latvietis, piemēram), tā nonieciniet dzimto valodu ar " tumbočku".


Atbildēt

...

12.05.2020. 15:04

»

A kas ir tumbočka

Vai likums regulē tādu jēdzienu un kriminālpārkāpumu kā " tumbočkas" esamība...


Vēl viens idiots.Ja nopelni,maksā nodokļus.Kampars ir tērējis naudu par kuru nav nomaksāti nodokļi,nav zināma naudas izcelsme.

Atbildēt

pepe

12.05.2020. 14:54

Kamparu uzlikt uz slavenās "tumbočkas", šlipsi piesiet pie lustras un "tumbočku izspert no kāju apakšas, pasaule atviegloti uzelpotu!

Atbildēt

A kas ir nauda ?

12.05.2020. 14:54

A kas ir nauda? Autora prāt nauda ir "tumbočka".

A par "tumbočku" krimināllietas neierosina.

Krimināllikumā, Kriminālprocesā latviešu valodā nav tāda nozieguma kā " tumbočka " :-)

Atbildēt

A kas ir tumbočka

12.05.2020. 14:51

Vai likums regulē tādu jēdzienu un kriminālpārkāpumu kā " tumbočkas" esamība ?

Latviski , kas ir " tumbočka" ?
Vajag izteikties skaidrāk.
Tas taču smieklīgi, ka policija neierosina lietu par to, ka kādam mājās ir "tumbočka".

Vai VID arī neierosina lietas par to , ka kādam mājās ir " tumbočka" ?

Atbildēt

I.Liepiņam

12.05.2020. 14:47

ieliekiet cietumā visas mājsaimnieces , mājsaimniekus, jo viņi kā autors raksta "nepelna nevienu santīmu", tas ir viņi nestrādā, jo nepelna santīmus .

Kaut kāds ārprātīgs murgs šis raksts.

Atbildēt

to 14:31

12.05.2020. 14:45

Lasiet :.... ka divu gadu laikā pēc ekonomikas ministra un Saeimas deputāta amatu pamešanas A. Kampars oficiāli nebija nopelnījis nevienu pašu santīmu,


autors I.Liepiņš satraucas , ka Kampars neko nav nopelnījis, nevienu pašu santīmu

nopelnīt strādāt.

Atbildēt

jurisx

12.05.2020. 14:42

Tauta uzelpotu , ja tas zirgaģīmis sēdētu uz cietāka beņķa..,.bet tāda ir visa politiskā kliķe..

Atbildēt

I.Liepiņam

12.05.2020. 14:23

jums kaut kas nav kārtībā ar loģisko domāšanu un likumu pārzināšanu.

Atbildēt

I.Liepiņam

12.05.2020. 14:22

Jūs rakstāt: " ka divu gadu laikā pēc ekonomikas ministra un Saeimas deputāta amatu pamešanas A. Kampars oficiāli nebija nopelnījis nevienu pašu santīmu, raisot aizdomas par to, no kā viņš ne vien pārtiek, bet arī spēj atmaksāt parādus desmittūkstošu apmērā. Taču vietējā prokuratūra vai policija nav veikusi it nekādu izmeklēšanu."

Nekā personīga, Kamparu nepazīstu, bet vai Jums zināms, ka atsķirībā no padomju laikiem vairs nav sp ēkā likums , kas paredz kriminālatbildību par nestrādāšanu ALGOTU DARBU.

Tad kādēļ netiesā visas Latvijas mājsaimnieces / māsaimniekus , jo tūkstošiem šāda statusa cilvēki ALGOTU DARBU nestrādā un nestrādās NEKAD.
Ierosiniet jautāumu policijā, lai sauc pie atbildības tos cilvēkus, kuri algotu darbu nestrādā gadu desmitiem ... un jūs redzēsiet rezultātu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...