Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pietiek lasītājs

24.03.2024. 19:58

Bez K.Godiņa veiksmes iegūt labu amatu Latvijas pastā, kas ir zem Satiksmes ministrijas, ļoti interesants šķiet ir Godiņa tuvas līdzgaitnieces juridiskās direktores Vizmas Baharevas veiksmes stāsts – iegūt labi atalgotu darbu Pasažieru vilcienā kas arī visticamāk nejaušības dēļ ir zem satiksmes ministra. Pēc pubbliskās informācijas sanāk ka V.Bahareva strādā Pasažieru vilcienā par Administratīvo lietu departamenta vadītāja vietnieci iepirkumu jomā jeb laikam ir galvenais vivi darbinieks par iepirkumiem. Tas interesanti, ja atceramies kā Autotranspota direkcija ar V.Baharevu priekšgalā ņemās ar autobusu pārvadājumu iepirkumu un ar mokām spēj kaut ko iepirkt. A te pēkšņi V.Bahareva, kura šķiet pārraudzīja VIVI darbību, ir kļuvusi par VIVI darbinieci. Vai nesanāk tā, ka vakar biju uzrauga darbinieks, šodien jau uzraugāmā darbinieks. Kaut kā nesmuki ož pēc interesšu konflikta. Tāds amats taču nevarētu būt kā pateicība par to, ka direkcijā kāds būtu veicinājis kādu labvēlīgāku lēmumu pieņemšanu attiecībā uz Pasažieru vilcienu vai nē? Bet patiešām interesanti vai šāds amats Pasažieru vilcienā pirms vai tomēr radās pēc tam, kad V.Bahareva bija spiesta pamest darbu autotransporta direkcijā un fiksi bija jāpiemeklē savam izdarīgajam cilvēkam paklusām darbiņu ar labu algu? Te vajadzētu kādu vērtējumu.
Apskatījos vivi pēdējā laika iepirkumu konkursus. Viens konkursus jo īpaši interesants – par jaunu personāla uzskaites sistēmas iegādi. Vai tas ir normāli pirkt sistēmu ar licencēm, bet uzvarējušās firmas izvēlē neņemt vērā licenču cenu? Ja es būtu gudrs komersants kas gribētu uzvarēt šādā iepirkumā, es ieliktu galīgi zemu cenu uz programmas uzražošanu un uzturēšanu un uzliktu lielu cenu par licencēm. Un par ko ne ja līgumā jau skaidri ierakstīts ka līguma summa būs līdz 200 tūkstošiem a pie izpildītāja izvēlēšanas neņem vērā licences izcenojumu. Ne pārāk labi tas izskatās un iespējams te smako pēc naudas izšķērdēšanas un pat pēc iespējams sarunāta iepirkuma. Šo konkursu vada V.Bahareva kas savass iepirkumu organizēšanas prasmes ir demonstrējusi Autotransporta direkcijā ar autobusu pārvadājumu konkursu..
Bet nu tas viss jau laikam ir nešaušība. Tieši tāpat kā nejaušība ir tas, ka V.Bahareva tagad strādā roku rokā ar Raiti Nešporu kas vislabāk ir atpazīstams ar skandālu SIA Latvijas autoceļu uzturētājā ar smilšu iepirkumu - https://pietiek.com/raksti/vai__latvijas_autocelu_uzturetaja__vaditaja_peksna_nomaina_ir_pedu_slepsana,_un_kas_vel_viniem_slepjams_no_sabiedribas/. Autoceļu uzturētājs arī, ja kas, ir zem tās pašas Satiksmes ministrijas. Baigās sakritības, ne? Satiksmes ministrijas padotības firmās kā izskatās sakritību daudz.
Nešpora un Baharevas duets gan rada lielu pārliecību par adekvātiem un tiesiskiem iepirkumiem Pasažieru vilcienā.

Atbildēt

ssss

18.03.2024. 11:04

Visiem šiem rakstiem un intervijām nav nekādas jēgas, padome ir ziedota, bet ieņemtais kurss tāpat tiks turpināts, kā vienmēr, izsaimniekošanas plāns tiek uzskatīts par ieguldījumu Latvijas vajadzībām un nes lieliskus augļus rīkotājiem... Ļoti žēl.

Atbildēt

Kari

13.03.2024. 16:43

Meitene zeltene tagad www.kasjauns.lv sāk nolikt visu padarīto, tas nekas ka tiešo no vecajiem darbiniekiem ir saglabājusi tieši tos kas tos sūdus ir savārijuši… veiksmīgu pakalpojumu attīstību, norēķinu kartes , e - vide, u.c. Komercvadība tagad slēdzot nodaļas….

Atbildēt

Nevajadzīgie?

07.03.2024. 16:28

»

Ojārs Paceplītis

Omnivai sen no Latvijas Pasta neko nevajag - tur ir tikai problēmas


Muzikants, Eglājs, gan jau vēl kāds ir savākts no pasta vēl ne tik sen

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

06.03.2024. 19:00

»

Aija

Kolēģi


Omnivai sen no Latvijas Pasta neko nevajag - tur ir tikai problēmas.

Atbildēt

Armands

06.03.2024. 08:59

Principā pastam ir jāmainās. Tāds kā tas ir tagad tas nevar turpināt pastāvēt un es domāju, ka visi saprot, ka tas tuvojas Maksātnespējai. Presi abonē arvien mazāk, paciņas sūta caur konkurentiem OMNIVA, DPD, VENIPAK u.t.t. Kā piemērs, kāpēc mazās paciņas nevar likt pakomātos? Man sūtījumi nāk regulāri un jābrauc uz pasta nodaļu, jāstāv rindā. Kāpēc to nevar vienkāršot? Vajag uzlikt vairāk pakomātu. Likt tos vajag pie Valstij piederošajiem īpašumiem tad nav jāmaksā par pakomāta vietas nomu. Otrs, jāskatās, ka varbūt jāmēģina iet uz citām valstīm ar Pasta paklpojumiem. Teiksim Ukrainu. Viņiem ir Novaja pochta. Kāpēc viss uz Ukrainu jāsūta caur to, sūtam pa tiešo caur Latvijas pastu uz tur izvietotiem Latvijas pasta pakomātiem. Par jauno Valdi man ir viedoklis, ka līdz galam profesionāļu tur nav. Nav jau māksla aiziet uz Satiksmes minisriju un prasīt naudu. Ministrija jau iedos, bet tas ir īstermiņa risinājums, bet galvenais jau palikt amatos.

Atbildēt

ups

05.03.2024. 16:49

»

Gustavs

Cik ilgi varēs ielikt amatos neprofesionāļus, pieņemt darbā bez konkursiem un maksāt vairāk tikai tāpēc ka esi pietuvināts...


Un tāpēc mēs visi kā lohi to pieņemam kā normu, pat tad kad ministram par to norāda, konkrēti iebakstot ar pirkstu, tik un tā nekas nemainās? Tad nafig man maksāt nodokļus, ja tautas viedokli neņem vērā? Kāpēc man uzturēt liekēžu un zagļu baru?

Duraki mēs esam, jeibogu Visu atļaujam iznīcināt

Atbildēt

Gustavs

05.03.2024. 16:11

»

kkk

Pasts šobrīd ara visu lai kļūtu par kurjerpastu, nepārprotami ir skaidrs, ka tas ir liels uzdevums. Cik ilgi var muļlāt to stratēģiju, tagad atkal gaida aprīli, ja līdz tam neizdosies visu nobeigt, kāds būs nākamais termiņš...


Cik ilgi varēs ielikt amatos neprofesionāļus, pieņemt darbā bez konkursiem un maksāt vairāk tikai tāpēc ka esi pietuvināts.
____________________________________
Es teiktu apmēram tā: Tā ir jau izveidota sistēma kā valsts, tā pašvaldību, tā privātās struktūras...Pat nespēju iedomāties-kā to varētu mainīt.

Atbildēt

kkk

05.03.2024. 11:53

Pasts šobrīd ara visu lai kļūtu par kurjerpastu, nepārprotami ir skaidrs, ka tas ir liels uzdevums. Cik ilgi var muļlāt to stratēģiju, tagad atkal gaida aprīli, ja līdz tam neizdosies visu nobeigt, kāds būs nākamais termiņš?

Cik ilgi varēs ielikt amatos neprofesionāļus, pieņemt darbā bez konkursiem un maksāt vairāk tikai tāpēc ka esi pietuvināts.
Jopcik, cik ilgi šito muļļās ar ziliem zinīšiem, kas brauc ne tika uz Šveici bet arī uz Omānu????? Hei, pasta vadoņi, kā iet ar biznesu Omānā , tad jau tranzīts pieaudzis tagad ko? jeb to arī padirsāt?

Atbildēt

ča..............

04.03.2024. 14:04

tupi, kuram vēl šaubas

Atbildēt

Līvs

04.03.2024. 11:58

Pilnīgi vienalga kas ar pastu notiek jo gadus 10 neizmantoju viņu pakalpojumus. Ir omniva un dpd un visu kas interesē var atrast soc pots tīklos.

Atbildēt

Gustavs

04.03.2024. 10:45

Pilnīgi vienpusīgs, ja ne muļķīgs raksts: Tā ir prakstiski visās valsts un pašvaldību kompānijās, kur vadošos amatos iecel savējos blatmaņus un afēristus...Bet diemžēl tik pat bieži tas tā notiek arī privātā kapitāla kompānijās LV. Ko nu darīt????????????

Atbildēt

Gundars Ūdris

04.03.2024. 10:31

»

Reinis

Kad viss jau izzagts, tad kārtību iedibināt ir katra zagļa interesēs un pat pienākums. Kāpēc tad neaiciniet tiesāt izzadzējus un Latvijas nodevējus ? Pat neviena politiskā partija savā pirmsvēlēšanu trakumā neko tādu neuzdrošinās solīt. Interesanti kāpēc


Vēl tuvu viss nav izzagts! Piemēram, valsts/pašvaldību kapitālsabiedrības (valdes un padomes locekļi ir valsts amatpersonas) katru gadu apgroza miljonus. Tur visu laiku ir un būs, ko pakampt! ES fondu naudas vēl miljardiem nav apgūtas. Tā kā, zagt vēl ir ko! 2. Kāpēc neaicinu tiesāt? Aicinu! Tikai tas ir jāpierāda un noilgumi par šiem n.n. KPL ir jāizmaina!

Atbildēt

Nez vai

04.03.2024. 10:25

»

Aija

Kolēģi


Igaunijas Pasta Omniva ir paziņojusi par savu darbinieku optimizāciju -liela sakaita darbinieku atlaišanu . Liekas, Omniva Latvijā ir Igaunijas uzņēmuma atzars . Tās darbinieki tad laikam bailēs no iespējamās atlaišanas tradicionāli glābjas pie valsts pupa. Nu un pie viena ievieš sev labvēlīgus darbošanās noteikumus .

Atbildēt

Haralds Kalns

04.03.2024. 09:59

Tas antiKrists bezGodiņš galīgi aptracis, jeb drosmes jogurtu sadzēries? Vispār jau viņam ar ATD kompanjonu, pēc apzināti paniskās bēgšanas, vajadzēja atrasties pirmstiesas apcietinājumā uz diviem mēnešiem, ar iespēju nokļūt aiz restēm, par amatpersonas pienākumu nepildīšanu, kukuļu pieņemšanu un bezdarbību!!! Kā parasti, visi izsprūk no tiesvedībām un aresta, jo Stukāns laiž muļķi, Strupišs ripina olas, bet Lībiņa-Egnere ar Stambuļu kontracepciju gaiņā sievietēm pāridarošās hlamīdijas!!! NOTIESĀT, KAUT DAŽUS, PAR BRĪDINĀJUMU CITIEM, NEVIENS TĀ ARĪ NESPĒJ!

Atbildēt

labs caurums

04.03.2024. 08:46

Viņai vieta "Tinder" ar tekstu: daru visu, māku visu bez aizspriedumiem.

Atbildēt

Zelma

04.03.2024. 08:43

»

Latvietis

Es ceru, ka Latvijas pasta Valdi atbrīvos nedēļas laikā


Cerēt uz debesu mannu ķīseļa upes krastos var....bet tas neattiecas uz savējo >šteļļu< fīri!
Sastāvs rullē tālāk un mašinists var nebūt ja to vada intelekts(viedais kampējs)

Atbildēt

AA

04.03.2024. 04:53

Šī paaudzes lielie menedžeri (35 plus) Latviju atvedis tādā pakaļā, kā komunistu laiki liksies pasaka...

Atbildēt

Reinis

04.03.2024. 00:41

»

Gundars Ūdris

Jau ilgus gadus lasot publiskajā telpā ziņas par valsts amatpersonu pieļautajiem pārkāpumiem, atcelšanām no amata, krimināllietām, man ienāca prātā pārbaudīt - kāda tad atbildība ir paredzēta 27 amatpersonu veidiem Latvijā...


Kad viss jau izzagts, tad kārtību iedibināt ir katra zagļa interesēs un pat pienākums. Kāpēc tad neaiciniet tiesāt izzadzējus un Latvijas nodevējus ? Pat neviena politiskā partija savā pirmsvēlēšanu trakumā neko tādu neuzdrošinās solīt. Interesanti kāpēc ?

Atbildēt

Nu ja

04.03.2024. 00:28

»

Latvietis

Es ceru, ka Latvijas pasta Valdi atbrīvos nedēļas laikā


Tie visi ir nelustrētie komunisti un krievu okupanti, kas 90 sagrāba varu.

Atbildēt

foto

03.03.2024. 23:43

staro intelekts.

Atbildēt

Aija

03.03.2024. 23:10

Kolēģi!
Vai šis neož pēc labi organizēta reiderisma? Ha pasen tas nav darīts pret valsts uzņēmumu.
Omniva rullē?

Atbildēt

Latvietis

03.03.2024. 21:42

Es ceru, ka Latvijas pasta Valdi atbrīvos nedēļas laikā.
Tapec jau Latvija ir tāda nabadziba, ka visur valdes un padomes ir ļofi daudz negodīgi cilvēki un afēristi, kā šī Latvijas Pasta Valdes pr-ja

Atbildēt

jautajums

03.03.2024. 20:44

Ja Satiksmes ministrijā tā krīt 0adomes - viena pēc otras, tā kā būtu jāvērtē rī to (to), kurš viņus apstipronāja amatā, novwrtēja kā labus esam iiecelšanai amatā un ieteica pēc konkursa komisijas rezultāta.

Atbildēt

Yes

03.03.2024. 19:42

Šitā izskatās pēc pastulbas aitas.

Atbildēt

Gundars Ūdris

03.03.2024. 19:22

Jau ilgus gadus lasot publiskajā telpā ziņas par valsts amatpersonu pieļautajiem pārkāpumiem, atcelšanām no amata, krimināllietām, man ienāca prātā pārbaudīt - kāda tad atbildība ir paredzēta 27 amatpersonu veidiem Latvijā.
Jā, ir gan administratīvā, gan kriminālatbildība un pienākums atlīdzināt nodarītos zaudējumus.
Un tikai vienam amatpersonu veidam – maksātnespējas administratoriem, ir jāatmaksā jau saņemtā alga. Uzreiz, jo tas ir noteikts viņu likumā. Kā teikts Satversmes tiesas spriedumā – jo tikai tas atturēs viņus no nelikumībām un vairos sabiedrības uzticību amatpersonām.
Padomāju – ideāls veids. Vienīgais – kāpēc visām amatpersonām tā nav? Jo administratoru darbība taču skar tikai faktiski vienu sabiedrības grupu – konkrētus kreditorus, pārējo sabiedrības daļu – nē. Savukārt deputātu, ministru, prokuroru, u.c. lēmumi un rīcība skar un ietekmē visas Latvijas sabiedrības labklājību un drošību. Pie tam tas būtu tikai taisnīgi un atbilstoši Satversmē noteiktajam vienlīdzības principam. Tāpēc, -paraksties un dalies! https://manabalss.lv/valsts-amatpersonu-atbildiba-pret-sabiedribu/show


Atbildēt

jaņa

03.03.2024. 18:52

»

BBB

Nu, Satiksmes ministrija ir tāds puvekļu perēklis, ka bail, tur bez augoņa griešanas nekas nesanāks. Ne velti, kopā ar ārlietu, finanšu un aizsardzības ministeriju par SAM ir vislielēkās kaujas


te taču viss pēc PRO rokasgrāmtas padomju varas stiprināšaai un nomenklatūras paplašināšanai. Kāda abildība no valdes> J u vienīgi laicīgi pārplūst uz citu padomi vai valdi un pat tim nieka 6 tkst. € mēnesi jau nevar neko citu kā tka galviņu aplaizīt

Atbildēt

BBB

03.03.2024. 17:03

Nu, Satiksmes ministrija ir tāds puvekļu perēklis, ka bail, tur bez augoņa griešanas nekas nesanāks. Ne velti, kopā ar ārlietu, finanšu un aizsardzības ministeriju par SAM ir vislielēkās kaujas.

Atbildēt

nuja

03.03.2024. 16:23

»

Veiksminieku tops

Normāli


tā viš i, kur mežu cērt - tur skaidas lec..

Atbildēt

Veiksminieku tops

03.03.2024. 15:39

Normāli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...