Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Asdfhh

29.08.2018. 10:05

Tak poh uzlieciet šlagbaumu un aizmirstiet kandavu.

Atbildēt

Būtu

28.08.2018. 15:12

trokšņa aizsargsiena uzbūvēta pirms cik tur gadiem,nebūtu ne sūdzību,ne tiesas procesu.Vai tad tik grūti saprast,kas pie vainas,ka Kandavā kartodroms nedarbojas pilnā apmērā?Sen būtu atpelnīti sienā ieguldītie līdzekļi,bet nu- daļā komentāru redzams,cik šaura domāšana cilvēciņam.Var apriet vienu pensionāri,bet pamēģini apriet trases īpašniekus..hahaha..

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:02

»

Aldis

Nu tad dzīvo savā Rīgas Mežciemā, asti kājstarpē iežmiedzis un nesmilksti uz tiem, kuri nepieļauj, lai viņiem taisa uz galvas. Cik es esmu novērojis, tieši šitādi te gudrinieki katru brīvu brīdi gāžas ārā no savas Rīgas uz viņu izpratnē laukiem, kur cilvēki jo projām var dzīvot ar visādiem piesārņojumiem...


Kāda nu tur "taisīšanas uz galvu" nepieļaušana... Nemaldini sabiedrību.

Pilnīgi skaidrs, ka uz katru kvadrātkilometru Latvijā ir kāds sūdzību par jebko gribošs rakstīt cilvēks, ideāli, ja anonīmu sūdzību. Var paskatīties kaut vai citur presē, kā cilvēki gatavi veidot "aculiecinieku reportāžas" ne no kā. Pat televīzijā filmēties sižetos, kur sākotnējais sūdzībnieks beigās izrādās par vaininieku vai meli.

Vēl trakāk, mazpilsētas ir burtiski izmirušas jau tagad, un tas, ka tur nebūs ierastās sporta dzīves, Kandavai nāks tikai par sliktu. Pa ceļam uz Sabili, Kuldīgu var piestāt veikalā vai restorānā paēst. Ko vēl?

Mežciems nav mans rajons (labāks par Kandavas kreiso krastu gan ir noteikti). Es runāju par līdzībām starp objektiem, ko objektīva tiesa augstākajā līmenī (Satversmes tiesā) vairs nevar ignorēt.

Sabiedrības interesēs ir uzturēt un aktīvi ekspluatēt šādu trasi Kandavā un citur.

Atbildēt

Aldis

28.08.2018. 11:13

»

Es

Otrādi. Vietvarai ir jāpalīdz pārcelties pastāvīgi skābajiem. Es to vietu un pilsētu labi zinu. Sporta bāze tur ir jau sen...


Nu tad dzīvo savā Rīgas Mežciemā, asti kājstarpē iežmiedzis un nesmilksti uz tiem, kuri nepieļauj, lai viņiem taisa uz galvas. Cik es esmu novērojis, tieši šitādi te gudrinieki katru brīvu brīdi gāžas ārā no savas Rīgas uz viņu izpratnē laukiem, kur cilvēki jo projām var dzīvot ar visādiem piesārņojumiem nesačakarētā vidē.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 10:03

»

Lauķis

Es teiktu, ka viss ir pavisam citādi. Te ir uzskatāmi redzams, kā neadekvāta vietējā vara sagandē dzīvi saviem vēlētājiem. Pilsētas teritorijā tādiem rēcošiem plačiem NAV jābūt. Un laicīgi un sakarīgi lemjot šis kartodroms sen jau varēja būt citur, kur tas nevienam netraucētu. Bet vietējie ''baroni'' ...


Otrādi. Vietvarai ir jāpalīdz pārcelties pastāvīgi skābajiem. Es to vietu un pilsētu labi zinu. Sporta bāze tur ir jau sen.

Atbrauc kādreiz uz Rīgu, kad Biķernieku trasē notiek sacensības. Drird visos tuvākajos rajonos, par Mežciemu pat nerunājot. Pastaigā Maskavas priekšpilsētā, paklausies dzelzceļa elpu. Risinājums ir jāmeklē, pārceļot utis nevis ziloni.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 10:01

»

a ko ta nu?

Pilsētas "attīstību" un bagātu cilvēku izklaidi nevar būvēt uz citu cilvēku veselības un diskomforta rēķina


Par bagātu cilvēku izklaidi ...

Tev, lumpenam, nav zināms, bet jā - viss, kam vajadzīgs speciāls aprīkojums - velosports, teniss, hokejs, autosports, motosports, boblejs utt. (un tas viss notiek daudz kur Latvijā, mums ir arī daudz sportisti ar vārdu) - prasa naudu, prasa ieguldīt. Un to arī cilvēki dara. Nekurnot svilina degvielu, tērā naudu un laiku, pērk inventāru, remontē, būvē. Un tu ko tajā laikā? Smilksti?

Par kādu veselību tu runā kartinga trases sakarā? :) Tev tās nav un nebūs arī bez kartinga trases, tev ir sēdošs, parazītisks dzīvesveids. Cik no tavām mājām ir līdz Kandavas kapiem? Drīksti droši apvelties.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 09:57

»

a ko ta nu?

Pilsētas "attīstību" un bagātu cilvēku izklaidi nevar būvēt uz citu cilvēku veselības un diskomforta rēķina


Muļķības. Tev Kandavā ir paradīze. Padzīvo Mežciemā, pie Biķernieku trases. To neviens, redz, neslēdz.

Vēlreiz saaku - tu runā muļķības.

Atbildēt

Pāris granātas

28.08.2018. 07:08

ZZS komunistu un līdzskrējēju bunkurā. Mežabrālis.

Atbildēt

Visu latviešu tautu spīdzina

28.08.2018. 07:07

»

L1

Un vēl cik daudz laika un nervu tantei bija jāpatērē, lai panākt taisnīgumu. Un vēl atlīdzinājums par personai nodarīto kaitējumu 500 euro ir ņirgšanas par privātpersonām, smird pēc PSRS varas mantojuma


ZZS, brigmaņi, vecie komunisti- cionisti, čekisti un jaunie stukači. Padzen no Latvijas. Lai ZZS noformējas kā grupa un atliek šīs grupas saietu ar pusžīdu Lembergu paraut gaisā. Citādi turpina zagt, melot un parazitēt, ļaujot cionistiem iznīcināt latviešu tautu. Pāris gr.an.tas un miers. Būs skaista pēcpusdiena.

Atbildēt

a ko ta nu?

27.08.2018. 22:44

»

Es

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās


Pilsētas "attīstību" un bagātu cilvēku izklaidi nevar būvēt uz citu cilvēku veselības un diskomforta rēķina.
Padzīvo kādu laiciņu šajos decibelos, tad dziedāsi citu dziesmu!
Tās sūdzības iesniedzējas neatlaidība ir apbrīnojama, cits jau sen būtu sajucis prātā.

Atbildēt

L1

27.08.2018. 22:38

»

Mēs redzam, ka

iedzīvotājus ar tromsni spīdzināja gan kartinga īpašnieki, Kandavas dome, Vides ministrija, Rajona administratīvā un Apgabaltiesa. Izdariet secinājumus, cik pretīgā valstī dzīvojam


Un vēl cik daudz laika un nervu tantei bija jāpatērē, lai panākt taisnīgumu. Un vēl atlīdzinājums par personai nodarīto kaitējumu 500 euro ir ņirgšanas par privātpersonām, smird pēc PSRS varas mantojuma.

Atbildēt

Mēs redzam, ka

27.08.2018. 19:11

iedzīvotājus ar tromsni spīdzināja gan kartinga īpašnieki, Kandavas dome, Vides ministrija, Rajona administratīvā un Apgabaltiesa. Izdariet secinājumus, cik pretīgā valstī dzīvojam!

Atbildēt

Lauķis

27.08.2018. 18:48

»

Es

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās


Es teiktu, ka viss ir pavisam citādi. Te ir uzskatāmi redzams, kā neadekvāta vietējā vara sagandē dzīvi saviem vēlētājiem. Pilsētas teritorijā tādiem rēcošiem plačiem NAV jābūt. Un laicīgi un sakarīgi lemjot šis kartodroms sen jau varēja būt citur, kur tas nevienam netraucētu. Bet vietējie ''baroni'' lēma savādāk - strunts ar tām tantēm, vot "MĒS", kā lemsim tā arī būs. Bet tagad - še tev, pakaļā laiks un līdzekļi.

Atbildēt

Aldis

27.08.2018. 18:02

»

Es

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās


Redziet, ja jau tiesa ir piekritusi cilvēkam, tad diez vai cilvēks ir tas neadekvātais. Uzņēmējam neviens neaizliedz darboties, ja vien tas nodrošina normām atbilstošu vidi tiem, kuri nav uzņēmēja biznesā iesaistīti to pieprasa. Mēs taču gribam dzīvot valstī, kura aizstāv savu iedzīvotāju intereses, vai ne?

Atbildēt

Panda

27.08.2018. 17:47

»

Debila

Sistema izveidota. Kad trasi uzbuveja, maju nebija. Tagad vienas personas intereses stav pari tukstotim cilveku. Nu ko, lai veicas bezmugurkauliniekiem. Uz prieksu! PS reti ko komenteju, bet nu seit sirdi rugtums


Aizbrauc paskaties, majas bija pirms trases. Es gan neesmu ne tajā, ne otrā pusē, bet redz ko dara savstarpējās komunikācijas trūkums...

Atbildēt

vai

27.08.2018. 16:36

tantiņai ārsta zīmi kāds ir paprasījis?

Atbildēt

Debila

27.08.2018. 14:25

Sistema izveidota. Kad trasi uzbuveja, maju nebija. Tagad vienas personas intereses stav pari tukstotim cilveku. Nu ko, lai veicas bezmugurkauliniekiem. Uz prieksu! PS reti ko komenteju, bet nu seit sirdi rugtums.

Atbildēt

Es

27.08.2018. 14:02

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...