Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Asdfhh

29.08.2018. 10:05

Tak poh uzlieciet šlagbaumu un aizmirstiet kandavu.

Atbildēt

Būtu

28.08.2018. 15:12

trokšņa aizsargsiena uzbūvēta pirms cik tur gadiem,nebūtu ne sūdzību,ne tiesas procesu.Vai tad tik grūti saprast,kas pie vainas,ka Kandavā kartodroms nedarbojas pilnā apmērā?Sen būtu atpelnīti sienā ieguldītie līdzekļi,bet nu- daļā komentāru redzams,cik šaura domāšana cilvēciņam.Var apriet vienu pensionāri,bet pamēģini apriet trases īpašniekus..hahaha..

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:02

»

Aldis

Nu tad dzīvo savā Rīgas Mežciemā, asti kājstarpē iežmiedzis un nesmilksti uz tiem, kuri nepieļauj, lai viņiem taisa uz galvas. Cik es esmu novērojis, tieši šitādi te gudrinieki katru brīvu brīdi gāžas ārā no savas Rīgas uz viņu izpratnē laukiem, kur cilvēki jo projām var dzīvot ar visādiem piesārņojumiem...


Kāda nu tur "taisīšanas uz galvu" nepieļaušana... Nemaldini sabiedrību.

Pilnīgi skaidrs, ka uz katru kvadrātkilometru Latvijā ir kāds sūdzību par jebko gribošs rakstīt cilvēks, ideāli, ja anonīmu sūdzību. Var paskatīties kaut vai citur presē, kā cilvēki gatavi veidot "aculiecinieku reportāžas" ne no kā. Pat televīzijā filmēties sižetos, kur sākotnējais sūdzībnieks beigās izrādās par vaininieku vai meli.

Vēl trakāk, mazpilsētas ir burtiski izmirušas jau tagad, un tas, ka tur nebūs ierastās sporta dzīves, Kandavai nāks tikai par sliktu. Pa ceļam uz Sabili, Kuldīgu var piestāt veikalā vai restorānā paēst. Ko vēl?

Mežciems nav mans rajons (labāks par Kandavas kreiso krastu gan ir noteikti). Es runāju par līdzībām starp objektiem, ko objektīva tiesa augstākajā līmenī (Satversmes tiesā) vairs nevar ignorēt.

Sabiedrības interesēs ir uzturēt un aktīvi ekspluatēt šādu trasi Kandavā un citur.

Atbildēt

Aldis

28.08.2018. 11:13

»

Es

Otrādi. Vietvarai ir jāpalīdz pārcelties pastāvīgi skābajiem. Es to vietu un pilsētu labi zinu. Sporta bāze tur ir jau sen...


Nu tad dzīvo savā Rīgas Mežciemā, asti kājstarpē iežmiedzis un nesmilksti uz tiem, kuri nepieļauj, lai viņiem taisa uz galvas. Cik es esmu novērojis, tieši šitādi te gudrinieki katru brīvu brīdi gāžas ārā no savas Rīgas uz viņu izpratnē laukiem, kur cilvēki jo projām var dzīvot ar visādiem piesārņojumiem nesačakarētā vidē.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 10:03

»

Lauķis

Es teiktu, ka viss ir pavisam citādi. Te ir uzskatāmi redzams, kā neadekvāta vietējā vara sagandē dzīvi saviem vēlētājiem. Pilsētas teritorijā tādiem rēcošiem plačiem NAV jābūt. Un laicīgi un sakarīgi lemjot šis kartodroms sen jau varēja būt citur, kur tas nevienam netraucētu. Bet vietējie ''baroni'' ...


Otrādi. Vietvarai ir jāpalīdz pārcelties pastāvīgi skābajiem. Es to vietu un pilsētu labi zinu. Sporta bāze tur ir jau sen.

Atbrauc kādreiz uz Rīgu, kad Biķernieku trasē notiek sacensības. Drird visos tuvākajos rajonos, par Mežciemu pat nerunājot. Pastaigā Maskavas priekšpilsētā, paklausies dzelzceļa elpu. Risinājums ir jāmeklē, pārceļot utis nevis ziloni.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 10:01

»

a ko ta nu?

Pilsētas "attīstību" un bagātu cilvēku izklaidi nevar būvēt uz citu cilvēku veselības un diskomforta rēķina


Par bagātu cilvēku izklaidi ...

Tev, lumpenam, nav zināms, bet jā - viss, kam vajadzīgs speciāls aprīkojums - velosports, teniss, hokejs, autosports, motosports, boblejs utt. (un tas viss notiek daudz kur Latvijā, mums ir arī daudz sportisti ar vārdu) - prasa naudu, prasa ieguldīt. Un to arī cilvēki dara. Nekurnot svilina degvielu, tērā naudu un laiku, pērk inventāru, remontē, būvē. Un tu ko tajā laikā? Smilksti?

Par kādu veselību tu runā kartinga trases sakarā? :) Tev tās nav un nebūs arī bez kartinga trases, tev ir sēdošs, parazītisks dzīvesveids. Cik no tavām mājām ir līdz Kandavas kapiem? Drīksti droši apvelties.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 09:57

»

a ko ta nu?

Pilsētas "attīstību" un bagātu cilvēku izklaidi nevar būvēt uz citu cilvēku veselības un diskomforta rēķina


Muļķības. Tev Kandavā ir paradīze. Padzīvo Mežciemā, pie Biķernieku trases. To neviens, redz, neslēdz.

Vēlreiz saaku - tu runā muļķības.

Atbildēt

Pāris granātas

28.08.2018. 07:08

ZZS komunistu un līdzskrējēju bunkurā. Mežabrālis.

Atbildēt

Visu latviešu tautu spīdzina

28.08.2018. 07:07

»

L1

Un vēl cik daudz laika un nervu tantei bija jāpatērē, lai panākt taisnīgumu. Un vēl atlīdzinājums par personai nodarīto kaitējumu 500 euro ir ņirgšanas par privātpersonām, smird pēc PSRS varas mantojuma


ZZS, brigmaņi, vecie komunisti- cionisti, čekisti un jaunie stukači. Padzen no Latvijas. Lai ZZS noformējas kā grupa un atliek šīs grupas saietu ar pusžīdu Lembergu paraut gaisā. Citādi turpina zagt, melot un parazitēt, ļaujot cionistiem iznīcināt latviešu tautu. Pāris gr.an.tas un miers. Būs skaista pēcpusdiena.

Atbildēt

a ko ta nu?

27.08.2018. 22:44

»

Es

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās


Pilsētas "attīstību" un bagātu cilvēku izklaidi nevar būvēt uz citu cilvēku veselības un diskomforta rēķina.
Padzīvo kādu laiciņu šajos decibelos, tad dziedāsi citu dziesmu!
Tās sūdzības iesniedzējas neatlaidība ir apbrīnojama, cits jau sen būtu sajucis prātā.

Atbildēt

L1

27.08.2018. 22:38

»

Mēs redzam, ka

iedzīvotājus ar tromsni spīdzināja gan kartinga īpašnieki, Kandavas dome, Vides ministrija, Rajona administratīvā un Apgabaltiesa. Izdariet secinājumus, cik pretīgā valstī dzīvojam


Un vēl cik daudz laika un nervu tantei bija jāpatērē, lai panākt taisnīgumu. Un vēl atlīdzinājums par personai nodarīto kaitējumu 500 euro ir ņirgšanas par privātpersonām, smird pēc PSRS varas mantojuma.

Atbildēt

Mēs redzam, ka

27.08.2018. 19:11

iedzīvotājus ar tromsni spīdzināja gan kartinga īpašnieki, Kandavas dome, Vides ministrija, Rajona administratīvā un Apgabaltiesa. Izdariet secinājumus, cik pretīgā valstī dzīvojam!

Atbildēt

Lauķis

27.08.2018. 18:48

»

Es

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās


Es teiktu, ka viss ir pavisam citādi. Te ir uzskatāmi redzams, kā neadekvāta vietējā vara sagandē dzīvi saviem vēlētājiem. Pilsētas teritorijā tādiem rēcošiem plačiem NAV jābūt. Un laicīgi un sakarīgi lemjot šis kartodroms sen jau varēja būt citur, kur tas nevienam netraucētu. Bet vietējie ''baroni'' lēma savādāk - strunts ar tām tantēm, vot "MĒS", kā lemsim tā arī būs. Bet tagad - še tev, pakaļā laiks un līdzekļi.

Atbildēt

Aldis

27.08.2018. 18:02

»

Es

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās


Redziet, ja jau tiesa ir piekritusi cilvēkam, tad diez vai cilvēks ir tas neadekvātais. Uzņēmējam neviens neaizliedz darboties, ja vien tas nodrošina normām atbilstošu vidi tiem, kuri nav uzņēmēja biznesā iesaistīti to pieprasa. Mēs taču gribam dzīvot valstī, kura aizstāv savu iedzīvotāju intereses, vai ne?

Atbildēt

Panda

27.08.2018. 17:47

»

Debila

Sistema izveidota. Kad trasi uzbuveja, maju nebija. Tagad vienas personas intereses stav pari tukstotim cilveku. Nu ko, lai veicas bezmugurkauliniekiem. Uz prieksu! PS reti ko komenteju, bet nu seit sirdi rugtums


Aizbrauc paskaties, majas bija pirms trases. Es gan neesmu ne tajā, ne otrā pusē, bet redz ko dara savstarpējās komunikācijas trūkums...

Atbildēt

vai

27.08.2018. 16:36

tantiņai ārsta zīmi kāds ir paprasījis?

Atbildēt

Debila

27.08.2018. 14:25

Sistema izveidota. Kad trasi uzbuveja, maju nebija. Tagad vienas personas intereses stav pari tukstotim cilveku. Nu ko, lai veicas bezmugurkauliniekiem. Uz prieksu! PS reti ko komenteju, bet nu seit sirdi rugtums.

Atbildēt

Es

27.08.2018. 14:02

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...