Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rīdzinieks

21.10.2020. 21:46

Prieks par Ozola spējām būt tik atklātam šajā jautājumā! Iespējas kautko mainīt paliek arvien mazāk, klāt nāk arvien jaunas debilo masas.

Atbildēt

Edgars A

19.10.2020. 14:42

Igaunjus 90tajos izvilka Tartu inteligenti.
Sheit arii bez intelektuaaliem neiztiks. Peec tam, kad buus runaajushas p.i..s.

Atbildēt

!!

19.10.2020. 09:39

labs raksts, precīza faktu konstatācija, paldies! Viena daļa komentāru nešaubīgi norāda, ka autors ir bīstami pietuvojies patiesajai situācijai

Atbildēt

deģenerātam

18.10.2020. 19:51

»

Masu panika ar C19 testiem tiek realizēta mākslīgi

sagatavojot sabiedrību piespiedu vakcinācijai policijas klātbūtnē, ja cilvēks atteiksies. Tieši tāpat, kā policija var sodīt par masku nenēsāšanu...


Brīvus cilvēkus neviens nekad nevakcinēs piespiedu kārtā, bet krievu vergus gan sagaida piespiedu "vakcinācija", jo būtiski krītoties naftas un gāzes cenām un izsīkstot ieguves vietām, nepietiks līdzekļu tehnisko palmu tauku iegādei, lai pabarotu visus 90 miljonus, vai cik tur tās bidlomasas vēl palicis.

Atbildēt

ROFLMAO

18.10.2020. 16:06

"Inteliģentais" bezdarbnieks pamodies.

Atbildēt

Aitasgalva007 atkal pieķēzījusi visas vietas

18.10.2020. 15:20

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem.

tev atkal kritiskās dienas ienākušās?
Un psihenē laikam atvērto durvju diena...
Cerams, ka rīt psihenē visas palātas atkal aizslēgs un arī internetu atslēgs.

Varbūt ir vērts vērsties pie laba psihiatra, ja vien jau nav par vēlu?
Varu ieteikt kādu, kurš plātās, ka varot palīdzēt ar padomu un pieredzi.

Atbildēt

Masu panika ar C19 testiem tiek realizēta mākslīgi

18.10.2020. 14:50

sagatavojot sabiedrību piespiedu vakcinācijai policijas klātbūtnē, ja cilvēks atteiksies. Tieši tāpat, kā policija var sodīt par masku nenēsāšanu.

Lētākās vakcīnas pret C19 cena ir 3-4 usd. Firma no ASV, kurai Tramps piešķīris 1.9 miljardus usd, jau juridiski nodrošinājusies pret atbildību par sekām, ko varētu radīt vakcīna. Vakcīnas izstrāde pamatota ar biznesa interesēm un “vēlēšanos palīdzēt” panikā ar C19 pandēmijā nonākušajām valstīm.

Jaunā Astrogen vakcīna radīta, nevis kā citas uz vīrusa bioloģiskās bāzes radot antivielas, bet lētā 3-4 usd vakcīna vakcinējot genētiski iejaucas un izmaina cilvēka šūnas tā, ka tām pašām jāizstrādā antivielas pret C19. Tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek uzjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas slimības.

Bila Geitsa privātkapitāla un D.Trampa valsts budžeta finansētā vakcīnu ražotājfirma Astrogen šo vakcīnas izstrādi uzsāka pēc 2020. gada janvārī Davosā ir kā slepeni pieņemtā lēmuma par iedzīvotāju piespiedu vakcināciju. Šveice nekavējoties pieņēma likumu, kas aizliedz piespiedu iedzīvotāju vakcināciju. Dānijā pretošanās piespiedu vakcinācijai ir kriminalizēta.

Kāpēc Latvijas valdība ar Saeimu neizstrādā un neapstiprina likumu, kas aizliegtu pakļaut piespiedu vakcinācijai Latvijas iedzīvotājus?

Atbildēt

Sorry!

18.10.2020. 13:15

»

FKK

Tas, protams, ir JKP argumentācijas līmenis - "autors ir stulbenis, kurš nemāk rakstīt...


Nu un? Atkal grafomānija! Vai esi, Izol, uzrakstījis ko būtisku? Nē! Jo tas viss sen zināms! Aiz kokiem vnk negribi redzēt mežu! Runā par mežu, nevis kokiem!

Atbildēt

IM

18.10.2020. 11:48

»

Nav inteliģences kā tādas,

jo padomju inteliģence tika uzdota par radošo inteliģenci...


Inteliģences paliek arvien vairāk un vairāk, jo labu izglītību iegūst arvien vairāk un vairāk. Parasts inteliģents jau nebūs tas pats kas intelektuālis. Kas attiecas uz radošumu tad visi jau kaut ko rada, ja vien galīgi neslaistās.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 11:48

»

Sorry!

Atkal tukša grafomānija, Ozola kungs


Tas, protams, ir JKP argumentācijas līmenis - "autors ir stulbenis, kurš nemāk rakstīt" :)
Vai šīs prasmes nāk no tieslietu ministrijas "komunikācijas ekspertes?" Ak vai - tie nebijām mēs!!! - korītī dziedās jkpēē - tie nebijām mēs, kas zaga no valsts budžeta naudiņu ar fiktīviem darbiniekiem, tas nebija mūsu viedais vadītājs Bordāns Jānis, kurš šo sīkmanīgo shēmu pieņēma, ka pašsaprotamu rīcību.

Atbildēt

Nav inteliģences kā tādas,

18.10.2020. 11:31

»

IM

Nevar darboties tas kas uz meliem būvēts. Un kādas ir mūsu demokrātiskās vēlēšanas. Kurš ir savēlēts kā labākais un spējīgākais? Nav tādu, vismaz pie varas nav. Pie varas ir mazākais ļaunums. Ja vēlēšanas nebūtu ar meliem sameistarotas, bet būtu pēc būtības un patiesības tad vēlēšanas vispār nebūtu. ...


jo padomju inteliģence tika uzdota par radošo inteliģenci.

Sabiedrības intelektuālo potenciālu un tā materializāciju noteic pieprasījums un atlases konkurence.

Attīstoties tehnoloģijām, savulaik pieprasījums bija pēc personām ar inženieru zināšanām un spējām, šodien IT piemērotu domāšanu.

Globālajās tīklu sistēmās ir radusies jauna intelekta pieprasītas personas - mainīgā persona, kura, cīnoties par savu izdzīvošanu, prot pielāgoties, izmantojot savu mainīgo kultūras kapitālisma pieredzi.

Tuvojoties globālajai finanšu un ekonomikas krīzei, kurā mūs ieved ar C19. sabiedrības vadības zinātnēs pieprasītas kļūst personas, kuras spēj analītiski kritiski novērtēt reālo politisko situāciju. Bet sabiedrība tam nav gatava.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 11:27

»

FKK

Valstī ir notikusi likuma pārkápšana parlamenta līmenī, notikusi vēlēšanu rezultātu krāpšana. Tas ir zināms, redzams, pateikts. Tieši kurā brīdī valdošā koalīcija to vispār ņēma vērā? Viņi jau paši šos noziegumus apzināti ir izdarījuši. Un


Pašu noziegumi ir pašu noziegumi. Bet viņi jau vispār piesedz noziegumus, savas negribēšanas un nespējas dēļ laikam, cerams. Ne apzināti taču cenšas nolaist valsti uz grunti?
Amerikas latviešu dakteris dialogā ar ministri minēja vairākas lietas medicīnā kas nedrīkstētu notikt bet notiek. Ministre gari un plaši atbild saistībā ar visu ko, bet par to kas Latvijas medicīnā nedrīkstētu notikt bet notiek pilnīga ignorance un klusums, it kā neviens ir neko nebūtu teicis.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 11:19

»

Tukša muldēšana par personālijām

Negribot un nevēloties saskatīt, kas tad ideoloģiski notur partiju un valsts aparāta valsts korupcijas oganizēto noziedzību...


Atkārtojiet pašam Ozolam savu apzināti "pielādēto" jautājumu, kas sevi ietver tīši melīgu apvainojumu. Ja pietiks dūšas.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 11:07

»

Čakars

"Un tas nav tikai Latvijas fenomens, - arī citur Eiropā intelektuāļus sen neviens īpaši neņem vērā ..."- Otto, pajautā, noskaidro, vai Latvijā vispār kādu "no malas" ņem vērā, ja tev nav naudas maka ar netīro naudu, ko dāļāt bez izmēra un skaita, kuri runā vai vienīgi ar nomenklatūru, kuri virza "delas...


Nevar darboties tas kas uz meliem būvēts. Un kādas ir mūsu demokrātiskās vēlēšanas. Kurš ir savēlēts kā labākais un spējīgākais? Nav tādu, vismaz pie varas nav. Pie varas ir mazākais ļaunums. Ja vēlēšanas nebūtu ar meliem sameistarotas, bet būtu pēc būtības un patiesības tad vēlēšanas vispār nebūtu. Vēlēšanu dienā visi mierīgi sēdētu mājas jo nav jau par ko balsot (tik tālu esam gan). Balsošana par mazāko ļaunumu ir propogandas melu sekas. Patiesībā ja nav par ko balsot tad pēc patiesas demokrātijas iecirknī nemaz nedrīkstētu rādīties.
Tā ka pagaidām manuprāt tauta (inteliģence tai skaitā) un vara var tikai savstarpēji atgrūsties. Vai ta nevar manīt?

Atbildēt

Tukša muldēšana par personālijām

18.10.2020. 11:02

»

FKK

Gan Dombrovskis, gan Bordāns ir konkrēti pieķerti darbībās, kuras rietumu demokrātijās nešaubīgi klasificē, kā korupciju, atbildīgam politiķim nepieņemamas. Fiktīvus darbiniekus, kuri tika apmaksāti no nododkļu maksātāju kabatas, Tieslietu ministrijā neiekārtoja kaut kādi 'ļaunie mediji' bet gan pats...


Negribot un nevēloties saskatīt, kas tad ideoloģiski notur partiju un valsts aparāta valsts korupcijas oganizēto noziedzību.

Otrkārt, šo liberāldemokrātijas sistēmu “demokrātisku vēlēšanu” ceļā nav iespējams izmainīt. Tātad lieki un bezjēdzīgi ir spriest par partijnieku un ierēdņu populistiskajiem solījumiem, kuri sabiedrību vienmēr noved un novedīs pata stāvoklī spēlē pret 4. maija valsts korporāciju.

Kā tad raksturo šādu tukšu spriedelēšanu rakstveidā? Vai ne par grafomāniju, Ozola kungs?

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 10:54

»

IM

Nu manuprāt, ja inteliģencei rodas saprašana ka valstī notiek lietas kurām nevajadzētu notikt bet politiķi nereaģē un pat izvairās, tad nu inteliģence ir vienīgā kam varētu rasties vēlme uz to kaut kā reaģēt, nu tā, izejot no sava izglītotā saprāta, nevis no tā cik par to maksā...


Valstī ir notikusi likuma pārkápšana parlamenta līmenī, notikusi vēlēšanu rezultātu krāpšana. Tas ir zināms, redzams, pateikts. Tieši kurā brīdī valdošā koalīcija to vispār ņēma vērā? Viņi jau paši šos noziegumus apzināti ir izdarījuši. Un?

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 10:50

»

Čakars

"Un tas nav tikai Latvijas fenomens, - arī citur Eiropā intelektuāļus sen neviens īpaši neņem vērā ..."- Otto, pajautā, noskaidro, vai Latvijā vispār kādu "no malas" ņem vērā, ja tev nav naudas maka ar netīro naudu, ko dāļāt bez izmēra un skaita, kuri runā vai vienīgi ar nomenklatūru, kuri virza "delas...


Gan Dombrovskis, gan Bordāns ir konkrēti pieķerti darbībās, kuras rietumu demokrātijās nešaubīgi klasificē, kā korupciju, atbildīgam politiķim nepieņemamas. Fiktīvus darbiniekus, kuri tika apmaksāti no nododkļu maksātāju kabatas, Tieslietu ministrijā neiekārtoja kaut kādi 'ļaunie mediji' bet gan pats JKP vadītājs. Labi apzinoties, ka npdarbojas ar krāpšanu. Un JKP biedri šo uzvedību būtībā ir attaisnojuši. Viss. Punkts. Tālāk JKP var runāt, ko vien vēlas - uzticības kredīts ir izsmelts. Ar šo un citiem līdzīgiem gājieniem.

Atbildēt

Čakars

18.10.2020. 10:22

»

Žulis

Kāpēc nav politiskās ietekmes? Tāpēc, ka mūsu radošajai inteliģencei ir dota vārda brīvība kopā ar rūgtu pieredzi šo brīvību neizmantot


"Un tas nav tikai Latvijas fenomens, - arī citur Eiropā intelektuāļus sen neviens īpaši neņem vērā ..."- Otto, pajautā, noskaidro, vai Latvijā vispār kādu "no malas" ņem vērā, ja tev nav naudas maka ar netīro naudu, ko dāļāt bez izmēra un skaita, kuri runā vai vienīgi ar nomenklatūru, kuri virza "delas". Reirs, Kariņš un Co ir tie, kuriem nav sava viedokļa. Tiecies ar viņiem - tev neko jēdzīgu neprot, nevar atbildēt, kaut ko nomurmulē zem deguna un noraida teikto, neko neizprotot.Un Maizītis, Kalnmeijers nebija tādi paši tukši, gļēvi, padevīgi, "visiem labi"? Ar šiem ujn līdzīgiem kadriem pēc sarunas ar viņiem jūties nelāgi, ka tādos augstumos ir šādi kadri - tu aizej neapmierināts, tukšs, vīlies, ka runāji. Tā nebija un nav runājot ar Valdi Dombrovski. Viņš ir principa cilvēks, tādēļ viņu un līdzīgus (arī Jāni Bordānu) masu mediji čakarē, kur var un kā var.
Jau ir teikts - var partijās būt 10 000, 100 000 biedru, tā ir tukša vieta pie mūsu organizētās noziedzības sistēmas ONS), kas valda valstī. Un partiju iekšienē šādus darbīgus vadītājus, cilvēkus piesmej savu partiju iespēju robežās, esot zemākos amatos, taisa viedokļus pret partiju un grauj šo vadītāju autoritāti, bet masu mediji sit ne jau tos "bojātājus", bet tos vadītājus, kuri it kā atbildīgi partijā. Pie "bojātājiem" jāpieskaita "piecīšus", "sesīšus"- intrigantus, nomenklatūras atsevišķus darboņus, komisiju vadītājus, tipa uldus un citus.

Atbildēt

Žulis

18.10.2020. 09:58

Kāpēc nav politiskās ietekmes? Tāpēc, ka mūsu radošajai inteliģencei ir dota vārda brīvība kopā ar rūgtu pieredzi šo brīvību neizmantot.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 09:37

»

FKK

Tieši kādā veidā ietekmēt? Uzrakstīt atklātu vēstuli? Nopietni...


Nu manuprāt, ja inteliģencei rodas saprašana ka valstī notiek lietas kurām nevajadzētu notikt bet politiķi nereaģē un pat izvairās, tad nu inteliģence ir vienīgā kam varētu rasties vēlme uz to kaut kā reaģēt, nu tā, izejot no sava izglītotā saprāta, nevis no tā cik par to maksā.
Pirmais tāds gadījums kam nevajadzētu būt bet kas ir, ir tas ka inteliģence joprojām ir visai nebrīva (var sabradāt un izmest). Ko vajag? Vajag saprast nebrīvi un vajag kaut kādu vēlmi pēc brīvības un ja paliek pāri laiks tad biškiņ arī pacīnīties par to kas nu brīvā demokrātiskā valstī inteliģentam un inteliģentiem pašsaprotami pienākas.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 09:36

»

NU

Kauy vai atklātu vēstuli, tikai ar reālu saturu, bez trulas gānīšanās un sava kuņģa-zarnu trakta satura izlikšanas publiskai apskatei kā to dara autors


Katrs jau izlasa un saredz to, kas viņam tuvāks. Vēstules rakstīt ir bezjēdzīgi. To var apliecinās mediķi, kurus Reirs pretlikumīgi piekrāpa veidojot budžetu pirms gada. Tad tika pat noorganizēta īpaša drošībnieku akcija, lai diskreditētu mediķus un skolotàjus. ReBaltica aktīvi iesaistījās.

Atbildēt

Kam cionisti ar tā saucamās NA ideoloģiju izskalojuši smadzenes

18.10.2020. 09:17

»

AI

Ja kāds nopietni vēlas aplēst : cik dziļi tauta ur degradējusi, atvainojos, ne tauta, bet gan tautas daļa, kura raksta piem. šos komentārus, tad atliek vienīgi ieslēgt veselo saprātu un kļūs skaidrs tautas daļa, komentētāju intelektuālais jeb saprāta līmenis, lai neizteiktos rupjāk...


tiem radošuma nav un viņi akli tic visam varas mediju sacītajam, ka valsts strādā tautas labklājībai, lai gan tiek veikts genocīds. Ekonomika LV turas vien uz mirušo, mirstošo, valsts parāda un nedzimušo rēķina. Visus plāno obligāti vakcinēt pret C19, lai faktiski sabeigtu imūnsistēmu un sterilizētu.

Atbildēt

Radošiem kļūt un būt ir nepieciešamība pilnīgi visiem,

18.10.2020. 09:11

»

Izvēle ir vienkārša

Nodokļu politika bija tā ar kuras palīdzību 1945-50. g. atņēma īpašumus un izsūtīja. Šodien kārta ir nonākusi līdz radošajiem. Kāpēc šobrīd - jo jaunajā situācijā radošo pulcētie masu pasākumi vēlētājiem ir zaudējuši aktualitāti. Radošie, neiegūstot rūdījumu, tikai ar piejaucēšanu un uz okupācijas laika...


lai izdzīvotu. Jo “sarkanie hmeri” - bij. čekisti un komunisti žīdu cionistu ideoloģijas mērcē valda Latvijā - šī sarkano buržuāzina nonākusi daudzcerētās latvju buržuāzijas vietā ionistu solītajā “atjaunotajā 18. novembra Latvijā”. Šodien faktiski globālās finanšu korporokrātijas sastāvā kā valsts korporācija ar iekšējo slepeno NOG slependienestu izpildījumā.

Tāds ir svētdienas rīta sprediķis.

Atbildēt

parasts

18.10.2020. 08:29

Īpaši "radoša" uz noziedzību un korupciju ir valdošā Kariņa-Levita kliķe!!!

Atbildēt

Izvēle ir vienkārša

18.10.2020. 08:23

Nodokļu politika bija tā ar kuras palīdzību 1945-50. g. atņēma īpašumus un izsūtīja. Šodien kārta ir nonākusi līdz radošajiem. Kāpēc šobrīd - jo jaunajā situācijā radošo pulcētie masu pasākumi vēlētājiem ir zaudējuši aktualitāti. Radošie, neiegūstot rūdījumu, tikai ar piejaucēšanu un uz okupācijas laika privilēģiju lauriem ir izvēles priekšā - kļūt par galma ākstiem, pakalpiņiem vai mākslas mīļotājiem - brīvā laika amatieriem, vai taisīt mākslu citur - bet tā vairs nebūs nacionālā māksla un nācijas pašapziņas celšana.

Atbildēt

Q

18.10.2020. 08:02

Tautas deģenerācijas apjomi otrās brīvvalsts 30 gados ir šausminoši,deģenerācijai pakļautas pilnīgi visas darbības sfēras, izglītība, māksla,kur uz krēsla uzlikta sūdu čupa tiek saukta par instalāciju un modernā inteliģence to aplūkojot no sajūsmas spiedz!Es nepieminēju nāves kultu ,pederastiju, kas tiek propagandēta visos valdības grantus saņemošos interneta portālos , Delfos, TVnet u.c. Man rodas jautājums, kurp ej Latvija!

Atbildēt

VDD jumta pavēnī

18.10.2020. 07:58

»

ONG Vienotība un VDD co

ir valsts korporācija - partijas nosaukumam nav nozīmes. Protams, baiļu nosaukt šo ONG par cionistu ideoloģijas realizētāju nav vien anonīmiem komentētājiem. Latvju zemē siro svešzemju specdienesti un novāc rebenokus un bunkus


Par to pašu Reiru - esmu dzirdējis, kā viņš atklāti pasaka – „da varat par mani runāt, ko gribat, man tas dziļi pie pakaļas”, jo ONG atrodas VDD droša jumta pavēnī.

Atbildēt

AI

18.10.2020. 07:40

Ja kāds nopietni vēlas aplēst : cik dziļi tauta ur degradējusi, atvainojos, ne tauta, bet gan tautas daļa, kura raksta piem. šos komentārus, tad atliek vienīgi ieslēgt veselo saprātu un kļūs skaidrs tautas daļa, komentētāju intelektuālais jeb saprāta līmenis, lai neizteiktos rupjāk!!!

Atbildēt

NU

18.10.2020. 07:39

»

FKK

Tieši kādā veidā ietekmēt? Uzrakstīt atklātu vēstuli? Nopietni...


Kauy vai atklātu vēstuli, tikai ar reālu saturu, bez trulas gānīšanās un sava kuņģa-zarnu trakta satura izlikšanas publiskai apskatei kā to dara autors.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

18.10.2020. 07:24

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

lauķis

18.10.2020. 06:49

Vienkārši nevajag kosmosa atkritumus saukt par radošo inteliģenci.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 02:26

»

IM

Manuprāt jau runa nemaz nav par pārspīlēšanu vai nepārspīlēšanu. Runa ir par to ka inteliģence ir vienīgais spēks kas var ietekmēt politiku pareizā virzienā. Protams ka tikai tad ja inteliģencei ir apziņa ka esošais politiķu realizētais virziens ir nepareizs un ir vajadzība pēc kaut kā labāka. Ja nav...


Tieši kādā veidā ietekmēt? Uzrakstīt atklātu vēstuli? Nopietni?
Atvainojiet, bet Ašeradens, Reirs, Jaunups, Ēlerte, Pūce un pārējie par to vienkārši noškaudīsies. Tieši tā. Viņi zina, ka faktiski nav nomaināmi, viņi uzskata, ka visu zina labāk un klīniski nav spējīgi pieņemt, sadzirdēt kādu atšķirīgu viedokli. Precīzi tās tas ir un nevajag lolot ilūzijas, ka kāds kaut ko var mainīt vai ietekmēt. Šie cilvēki apkalpo konkrētu oligarhu daudzmiljonu intereses un mēģinājumi tur kaut ko mainīt beigsies ar ļoti konkrētu iznākumu - tevi sabrādās un izmetīs mēslainē, tāda vai citādā formā. Lembergs un Šķēle bija primitīva amatieri uz šī rafinētā grupējuma fona.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 01:39

Manuprāt jau runa nemaz nav par pārspīlēšanu vai nepārspīlēšanu. Runa ir par to ka inteliģence ir vienīgais spēks kas var ietekmēt politiku pareizā virzienā. Protams ka tikai tad ja inteliģencei ir apziņa ka esošais politiķu realizētais virziens ir nepareizs un ir vajadzība pēc kaut kā labāka. Ja nav ne apziņas ne vēlmes tad par kādu ietekmi vispār var runāt.

Atbildēt

Ods

17.10.2020. 22:33

Lielisks raksts! Vismazākā vērtība ir 'radošās' inteleģences un tās atzariem. Nodevēji, kolobracionāri sastāda līdz 90% no viņu vidus! Kāre labi dzīvot uz sabiedrības rēķina viņu aprindās ir isplatīta netikai Latvijā, tā sērga ir visā pasaulē.

Atbildēt

acīmredzams

17.10.2020. 21:59

Latvijas fenomens ir tas, ka opozīcijā jau gadiem ilgi varu kontrolē diezgan agresīva, manipulatīvi spējīga, bet intelektuāli aprobežota grupa, kas sen zaudējusi saikni ar realitāti!

Autora raksts to lieliski parāda.

Atbildēt

varētu būt

17.10.2020. 21:16

iešāva sev kājā.Ja gribēju dzirdēt spredīki,tad iepriekš gāju baznīcā.

Atbildēt

nedirs nu

17.10.2020. 19:22

Rakstā minētie ir rusofīlie kremļa pakalpiņi, tāpēc arī Solncevas brigādes un Krievijas FSB šeit dzīvojas kā mājās.

Atbildēt

autoram

17.10.2020. 19:16

"Jaunais Laiks > Vienotība > Jaunā Vienotība > A/Par > JKP"
----------------
Kur tad palika bandītu: Meļņika un Zaharjina, rokaspuiša, Putina kuces Zatlera, banda, kas bija uztaisīta DPsaimnieks un LPP vietā?

Atbildēt

Manas domas.

17.10.2020. 19:10

Tur augšā saprot, lai mēs nākotnē izvilktu ir jābūt gudriem cilvēkiem savai ellitei, kas dienā 300 lpp. izlasa-kā angļu koledžnieks,saviem specdienestiem, tāpēc arī gaismas pili cēla, kā vēstījumu nākamām pāaudzēm.

Atbildēt

arī

17.10.2020. 19:10

augstāk minētie ir sulaiņi citiem hierarhijā.

Atbildēt

ONG Vienotība un VDD co

17.10.2020. 18:19

ir valsts korporācija - partijas nosaukumam nav nozīmes. Protams, baiļu nosaukt šo ONG par cionistu ideoloģijas realizētāju nav vien anonīmiem komentētājiem. Latvju zemē siro svešzemju specdienesti un novāc rebenokus un bunkus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....