Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rīdzinieks

21.10.2020. 21:46

Prieks par Ozola spējām būt tik atklātam šajā jautājumā! Iespējas kautko mainīt paliek arvien mazāk, klāt nāk arvien jaunas debilo masas.

Atbildēt

Edgars A

19.10.2020. 14:42

Igaunjus 90tajos izvilka Tartu inteligenti.
Sheit arii bez intelektuaaliem neiztiks. Peec tam, kad buus runaajushas p.i..s.

Atbildēt

!!

19.10.2020. 09:39

labs raksts, precīza faktu konstatācija, paldies! Viena daļa komentāru nešaubīgi norāda, ka autors ir bīstami pietuvojies patiesajai situācijai

Atbildēt

deģenerātam

18.10.2020. 19:51

»

Masu panika ar C19 testiem tiek realizēta mākslīgi

sagatavojot sabiedrību piespiedu vakcinācijai policijas klātbūtnē, ja cilvēks atteiksies. Tieši tāpat, kā policija var sodīt par masku nenēsāšanu...


Brīvus cilvēkus neviens nekad nevakcinēs piespiedu kārtā, bet krievu vergus gan sagaida piespiedu "vakcinācija", jo būtiski krītoties naftas un gāzes cenām un izsīkstot ieguves vietām, nepietiks līdzekļu tehnisko palmu tauku iegādei, lai pabarotu visus 90 miljonus, vai cik tur tās bidlomasas vēl palicis.

Atbildēt

ROFLMAO

18.10.2020. 16:06

"Inteliģentais" bezdarbnieks pamodies.

Atbildēt

Aitasgalva007 atkal pieķēzījusi visas vietas

18.10.2020. 15:20

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem.

tev atkal kritiskās dienas ienākušās?
Un psihenē laikam atvērto durvju diena...
Cerams, ka rīt psihenē visas palātas atkal aizslēgs un arī internetu atslēgs.

Varbūt ir vērts vērsties pie laba psihiatra, ja vien jau nav par vēlu?
Varu ieteikt kādu, kurš plātās, ka varot palīdzēt ar padomu un pieredzi.

Atbildēt

Masu panika ar C19 testiem tiek realizēta mākslīgi

18.10.2020. 14:50

sagatavojot sabiedrību piespiedu vakcinācijai policijas klātbūtnē, ja cilvēks atteiksies. Tieši tāpat, kā policija var sodīt par masku nenēsāšanu.

Lētākās vakcīnas pret C19 cena ir 3-4 usd. Firma no ASV, kurai Tramps piešķīris 1.9 miljardus usd, jau juridiski nodrošinājusies pret atbildību par sekām, ko varētu radīt vakcīna. Vakcīnas izstrāde pamatota ar biznesa interesēm un “vēlēšanos palīdzēt” panikā ar C19 pandēmijā nonākušajām valstīm.

Jaunā Astrogen vakcīna radīta, nevis kā citas uz vīrusa bioloģiskās bāzes radot antivielas, bet lētā 3-4 usd vakcīna vakcinējot genētiski iejaucas un izmaina cilvēka šūnas tā, ka tām pašām jāizstrādā antivielas pret C19. Tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek uzjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas slimības.

Bila Geitsa privātkapitāla un D.Trampa valsts budžeta finansētā vakcīnu ražotājfirma Astrogen šo vakcīnas izstrādi uzsāka pēc 2020. gada janvārī Davosā ir kā slepeni pieņemtā lēmuma par iedzīvotāju piespiedu vakcināciju. Šveice nekavējoties pieņēma likumu, kas aizliedz piespiedu iedzīvotāju vakcināciju. Dānijā pretošanās piespiedu vakcinācijai ir kriminalizēta.

Kāpēc Latvijas valdība ar Saeimu neizstrādā un neapstiprina likumu, kas aizliegtu pakļaut piespiedu vakcinācijai Latvijas iedzīvotājus?

Atbildēt

Sorry!

18.10.2020. 13:15

»

FKK

Tas, protams, ir JKP argumentācijas līmenis - "autors ir stulbenis, kurš nemāk rakstīt...


Nu un? Atkal grafomānija! Vai esi, Izol, uzrakstījis ko būtisku? Nē! Jo tas viss sen zināms! Aiz kokiem vnk negribi redzēt mežu! Runā par mežu, nevis kokiem!

Atbildēt

IM

18.10.2020. 11:48

»

Nav inteliģences kā tādas,

jo padomju inteliģence tika uzdota par radošo inteliģenci...


Inteliģences paliek arvien vairāk un vairāk, jo labu izglītību iegūst arvien vairāk un vairāk. Parasts inteliģents jau nebūs tas pats kas intelektuālis. Kas attiecas uz radošumu tad visi jau kaut ko rada, ja vien galīgi neslaistās.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 11:48

»

Sorry!

Atkal tukša grafomānija, Ozola kungs


Tas, protams, ir JKP argumentācijas līmenis - "autors ir stulbenis, kurš nemāk rakstīt" :)
Vai šīs prasmes nāk no tieslietu ministrijas "komunikācijas ekspertes?" Ak vai - tie nebijām mēs!!! - korītī dziedās jkpēē - tie nebijām mēs, kas zaga no valsts budžeta naudiņu ar fiktīviem darbiniekiem, tas nebija mūsu viedais vadītājs Bordāns Jānis, kurš šo sīkmanīgo shēmu pieņēma, ka pašsaprotamu rīcību.

Atbildēt

Nav inteliģences kā tādas,

18.10.2020. 11:31

»

IM

Nevar darboties tas kas uz meliem būvēts. Un kādas ir mūsu demokrātiskās vēlēšanas. Kurš ir savēlēts kā labākais un spējīgākais? Nav tādu, vismaz pie varas nav. Pie varas ir mazākais ļaunums. Ja vēlēšanas nebūtu ar meliem sameistarotas, bet būtu pēc būtības un patiesības tad vēlēšanas vispār nebūtu. ...


jo padomju inteliģence tika uzdota par radošo inteliģenci.

Sabiedrības intelektuālo potenciālu un tā materializāciju noteic pieprasījums un atlases konkurence.

Attīstoties tehnoloģijām, savulaik pieprasījums bija pēc personām ar inženieru zināšanām un spējām, šodien IT piemērotu domāšanu.

Globālajās tīklu sistēmās ir radusies jauna intelekta pieprasītas personas - mainīgā persona, kura, cīnoties par savu izdzīvošanu, prot pielāgoties, izmantojot savu mainīgo kultūras kapitālisma pieredzi.

Tuvojoties globālajai finanšu un ekonomikas krīzei, kurā mūs ieved ar C19. sabiedrības vadības zinātnēs pieprasītas kļūst personas, kuras spēj analītiski kritiski novērtēt reālo politisko situāciju. Bet sabiedrība tam nav gatava.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 11:27

»

FKK

Valstī ir notikusi likuma pārkápšana parlamenta līmenī, notikusi vēlēšanu rezultātu krāpšana. Tas ir zināms, redzams, pateikts. Tieši kurā brīdī valdošā koalīcija to vispār ņēma vērā? Viņi jau paši šos noziegumus apzināti ir izdarījuši. Un


Pašu noziegumi ir pašu noziegumi. Bet viņi jau vispār piesedz noziegumus, savas negribēšanas un nespējas dēļ laikam, cerams. Ne apzināti taču cenšas nolaist valsti uz grunti?
Amerikas latviešu dakteris dialogā ar ministri minēja vairākas lietas medicīnā kas nedrīkstētu notikt bet notiek. Ministre gari un plaši atbild saistībā ar visu ko, bet par to kas Latvijas medicīnā nedrīkstētu notikt bet notiek pilnīga ignorance un klusums, it kā neviens ir neko nebūtu teicis.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 11:19

»

Tukša muldēšana par personālijām

Negribot un nevēloties saskatīt, kas tad ideoloģiski notur partiju un valsts aparāta valsts korupcijas oganizēto noziedzību...


Atkārtojiet pašam Ozolam savu apzināti "pielādēto" jautājumu, kas sevi ietver tīši melīgu apvainojumu. Ja pietiks dūšas.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 11:07

»

Čakars

"Un tas nav tikai Latvijas fenomens, - arī citur Eiropā intelektuāļus sen neviens īpaši neņem vērā ..."- Otto, pajautā, noskaidro, vai Latvijā vispār kādu "no malas" ņem vērā, ja tev nav naudas maka ar netīro naudu, ko dāļāt bez izmēra un skaita, kuri runā vai vienīgi ar nomenklatūru, kuri virza "delas...


Nevar darboties tas kas uz meliem būvēts. Un kādas ir mūsu demokrātiskās vēlēšanas. Kurš ir savēlēts kā labākais un spējīgākais? Nav tādu, vismaz pie varas nav. Pie varas ir mazākais ļaunums. Ja vēlēšanas nebūtu ar meliem sameistarotas, bet būtu pēc būtības un patiesības tad vēlēšanas vispār nebūtu. Vēlēšanu dienā visi mierīgi sēdētu mājas jo nav jau par ko balsot (tik tālu esam gan). Balsošana par mazāko ļaunumu ir propogandas melu sekas. Patiesībā ja nav par ko balsot tad pēc patiesas demokrātijas iecirknī nemaz nedrīkstētu rādīties.
Tā ka pagaidām manuprāt tauta (inteliģence tai skaitā) un vara var tikai savstarpēji atgrūsties. Vai ta nevar manīt?

Atbildēt

Tukša muldēšana par personālijām

18.10.2020. 11:02

»

FKK

Gan Dombrovskis, gan Bordāns ir konkrēti pieķerti darbībās, kuras rietumu demokrātijās nešaubīgi klasificē, kā korupciju, atbildīgam politiķim nepieņemamas. Fiktīvus darbiniekus, kuri tika apmaksāti no nododkļu maksātāju kabatas, Tieslietu ministrijā neiekārtoja kaut kādi 'ļaunie mediji' bet gan pats...


Negribot un nevēloties saskatīt, kas tad ideoloģiski notur partiju un valsts aparāta valsts korupcijas oganizēto noziedzību.

Otrkārt, šo liberāldemokrātijas sistēmu “demokrātisku vēlēšanu” ceļā nav iespējams izmainīt. Tātad lieki un bezjēdzīgi ir spriest par partijnieku un ierēdņu populistiskajiem solījumiem, kuri sabiedrību vienmēr noved un novedīs pata stāvoklī spēlē pret 4. maija valsts korporāciju.

Kā tad raksturo šādu tukšu spriedelēšanu rakstveidā? Vai ne par grafomāniju, Ozola kungs?

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 10:54

»

IM

Nu manuprāt, ja inteliģencei rodas saprašana ka valstī notiek lietas kurām nevajadzētu notikt bet politiķi nereaģē un pat izvairās, tad nu inteliģence ir vienīgā kam varētu rasties vēlme uz to kaut kā reaģēt, nu tā, izejot no sava izglītotā saprāta, nevis no tā cik par to maksā...


Valstī ir notikusi likuma pārkápšana parlamenta līmenī, notikusi vēlēšanu rezultātu krāpšana. Tas ir zināms, redzams, pateikts. Tieši kurā brīdī valdošā koalīcija to vispār ņēma vērā? Viņi jau paši šos noziegumus apzināti ir izdarījuši. Un?

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 10:50

»

Čakars

"Un tas nav tikai Latvijas fenomens, - arī citur Eiropā intelektuāļus sen neviens īpaši neņem vērā ..."- Otto, pajautā, noskaidro, vai Latvijā vispār kādu "no malas" ņem vērā, ja tev nav naudas maka ar netīro naudu, ko dāļāt bez izmēra un skaita, kuri runā vai vienīgi ar nomenklatūru, kuri virza "delas...


Gan Dombrovskis, gan Bordāns ir konkrēti pieķerti darbībās, kuras rietumu demokrātijās nešaubīgi klasificē, kā korupciju, atbildīgam politiķim nepieņemamas. Fiktīvus darbiniekus, kuri tika apmaksāti no nododkļu maksātāju kabatas, Tieslietu ministrijā neiekārtoja kaut kādi 'ļaunie mediji' bet gan pats JKP vadītājs. Labi apzinoties, ka npdarbojas ar krāpšanu. Un JKP biedri šo uzvedību būtībā ir attaisnojuši. Viss. Punkts. Tālāk JKP var runāt, ko vien vēlas - uzticības kredīts ir izsmelts. Ar šo un citiem līdzīgiem gājieniem.

Atbildēt

Čakars

18.10.2020. 10:22

»

Žulis

Kāpēc nav politiskās ietekmes? Tāpēc, ka mūsu radošajai inteliģencei ir dota vārda brīvība kopā ar rūgtu pieredzi šo brīvību neizmantot


"Un tas nav tikai Latvijas fenomens, - arī citur Eiropā intelektuāļus sen neviens īpaši neņem vērā ..."- Otto, pajautā, noskaidro, vai Latvijā vispār kādu "no malas" ņem vērā, ja tev nav naudas maka ar netīro naudu, ko dāļāt bez izmēra un skaita, kuri runā vai vienīgi ar nomenklatūru, kuri virza "delas". Reirs, Kariņš un Co ir tie, kuriem nav sava viedokļa. Tiecies ar viņiem - tev neko jēdzīgu neprot, nevar atbildēt, kaut ko nomurmulē zem deguna un noraida teikto, neko neizprotot.Un Maizītis, Kalnmeijers nebija tādi paši tukši, gļēvi, padevīgi, "visiem labi"? Ar šiem ujn līdzīgiem kadriem pēc sarunas ar viņiem jūties nelāgi, ka tādos augstumos ir šādi kadri - tu aizej neapmierināts, tukšs, vīlies, ka runāji. Tā nebija un nav runājot ar Valdi Dombrovski. Viņš ir principa cilvēks, tādēļ viņu un līdzīgus (arī Jāni Bordānu) masu mediji čakarē, kur var un kā var.
Jau ir teikts - var partijās būt 10 000, 100 000 biedru, tā ir tukša vieta pie mūsu organizētās noziedzības sistēmas ONS), kas valda valstī. Un partiju iekšienē šādus darbīgus vadītājus, cilvēkus piesmej savu partiju iespēju robežās, esot zemākos amatos, taisa viedokļus pret partiju un grauj šo vadītāju autoritāti, bet masu mediji sit ne jau tos "bojātājus", bet tos vadītājus, kuri it kā atbildīgi partijā. Pie "bojātājiem" jāpieskaita "piecīšus", "sesīšus"- intrigantus, nomenklatūras atsevišķus darboņus, komisiju vadītājus, tipa uldus un citus.

Atbildēt

Žulis

18.10.2020. 09:58

Kāpēc nav politiskās ietekmes? Tāpēc, ka mūsu radošajai inteliģencei ir dota vārda brīvība kopā ar rūgtu pieredzi šo brīvību neizmantot.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 09:37

»

FKK

Tieši kādā veidā ietekmēt? Uzrakstīt atklātu vēstuli? Nopietni...


Nu manuprāt, ja inteliģencei rodas saprašana ka valstī notiek lietas kurām nevajadzētu notikt bet politiķi nereaģē un pat izvairās, tad nu inteliģence ir vienīgā kam varētu rasties vēlme uz to kaut kā reaģēt, nu tā, izejot no sava izglītotā saprāta, nevis no tā cik par to maksā.
Pirmais tāds gadījums kam nevajadzētu būt bet kas ir, ir tas ka inteliģence joprojām ir visai nebrīva (var sabradāt un izmest). Ko vajag? Vajag saprast nebrīvi un vajag kaut kādu vēlmi pēc brīvības un ja paliek pāri laiks tad biškiņ arī pacīnīties par to kas nu brīvā demokrātiskā valstī inteliģentam un inteliģentiem pašsaprotami pienākas.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 09:36

»

NU

Kauy vai atklātu vēstuli, tikai ar reālu saturu, bez trulas gānīšanās un sava kuņģa-zarnu trakta satura izlikšanas publiskai apskatei kā to dara autors


Katrs jau izlasa un saredz to, kas viņam tuvāks. Vēstules rakstīt ir bezjēdzīgi. To var apliecinās mediķi, kurus Reirs pretlikumīgi piekrāpa veidojot budžetu pirms gada. Tad tika pat noorganizēta īpaša drošībnieku akcija, lai diskreditētu mediķus un skolotàjus. ReBaltica aktīvi iesaistījās.

Atbildēt

Kam cionisti ar tā saucamās NA ideoloģiju izskalojuši smadzenes

18.10.2020. 09:17

»

AI

Ja kāds nopietni vēlas aplēst : cik dziļi tauta ur degradējusi, atvainojos, ne tauta, bet gan tautas daļa, kura raksta piem. šos komentārus, tad atliek vienīgi ieslēgt veselo saprātu un kļūs skaidrs tautas daļa, komentētāju intelektuālais jeb saprāta līmenis, lai neizteiktos rupjāk...


tiem radošuma nav un viņi akli tic visam varas mediju sacītajam, ka valsts strādā tautas labklājībai, lai gan tiek veikts genocīds. Ekonomika LV turas vien uz mirušo, mirstošo, valsts parāda un nedzimušo rēķina. Visus plāno obligāti vakcinēt pret C19, lai faktiski sabeigtu imūnsistēmu un sterilizētu.

Atbildēt

Radošiem kļūt un būt ir nepieciešamība pilnīgi visiem,

18.10.2020. 09:11

»

Izvēle ir vienkārša

Nodokļu politika bija tā ar kuras palīdzību 1945-50. g. atņēma īpašumus un izsūtīja. Šodien kārta ir nonākusi līdz radošajiem. Kāpēc šobrīd - jo jaunajā situācijā radošo pulcētie masu pasākumi vēlētājiem ir zaudējuši aktualitāti. Radošie, neiegūstot rūdījumu, tikai ar piejaucēšanu un uz okupācijas laika...


lai izdzīvotu. Jo “sarkanie hmeri” - bij. čekisti un komunisti žīdu cionistu ideoloģijas mērcē valda Latvijā - šī sarkano buržuāzina nonākusi daudzcerētās latvju buržuāzijas vietā ionistu solītajā “atjaunotajā 18. novembra Latvijā”. Šodien faktiski globālās finanšu korporokrātijas sastāvā kā valsts korporācija ar iekšējo slepeno NOG slependienestu izpildījumā.

Tāds ir svētdienas rīta sprediķis.

Atbildēt

parasts

18.10.2020. 08:29

Īpaši "radoša" uz noziedzību un korupciju ir valdošā Kariņa-Levita kliķe!!!

Atbildēt

Izvēle ir vienkārša

18.10.2020. 08:23

Nodokļu politika bija tā ar kuras palīdzību 1945-50. g. atņēma īpašumus un izsūtīja. Šodien kārta ir nonākusi līdz radošajiem. Kāpēc šobrīd - jo jaunajā situācijā radošo pulcētie masu pasākumi vēlētājiem ir zaudējuši aktualitāti. Radošie, neiegūstot rūdījumu, tikai ar piejaucēšanu un uz okupācijas laika privilēģiju lauriem ir izvēles priekšā - kļūt par galma ākstiem, pakalpiņiem vai mākslas mīļotājiem - brīvā laika amatieriem, vai taisīt mākslu citur - bet tā vairs nebūs nacionālā māksla un nācijas pašapziņas celšana.

Atbildēt

Q

18.10.2020. 08:02

Tautas deģenerācijas apjomi otrās brīvvalsts 30 gados ir šausminoši,deģenerācijai pakļautas pilnīgi visas darbības sfēras, izglītība, māksla,kur uz krēsla uzlikta sūdu čupa tiek saukta par instalāciju un modernā inteliģence to aplūkojot no sajūsmas spiedz!Es nepieminēju nāves kultu ,pederastiju, kas tiek propagandēta visos valdības grantus saņemošos interneta portālos , Delfos, TVnet u.c. Man rodas jautājums, kurp ej Latvija!

Atbildēt

VDD jumta pavēnī

18.10.2020. 07:58

»

ONG Vienotība un VDD co

ir valsts korporācija - partijas nosaukumam nav nozīmes. Protams, baiļu nosaukt šo ONG par cionistu ideoloģijas realizētāju nav vien anonīmiem komentētājiem. Latvju zemē siro svešzemju specdienesti un novāc rebenokus un bunkus


Par to pašu Reiru - esmu dzirdējis, kā viņš atklāti pasaka – „da varat par mani runāt, ko gribat, man tas dziļi pie pakaļas”, jo ONG atrodas VDD droša jumta pavēnī.

Atbildēt

AI

18.10.2020. 07:40

Ja kāds nopietni vēlas aplēst : cik dziļi tauta ur degradējusi, atvainojos, ne tauta, bet gan tautas daļa, kura raksta piem. šos komentārus, tad atliek vienīgi ieslēgt veselo saprātu un kļūs skaidrs tautas daļa, komentētāju intelektuālais jeb saprāta līmenis, lai neizteiktos rupjāk!!!

Atbildēt

NU

18.10.2020. 07:39

»

FKK

Tieši kādā veidā ietekmēt? Uzrakstīt atklātu vēstuli? Nopietni...


Kauy vai atklātu vēstuli, tikai ar reālu saturu, bez trulas gānīšanās un sava kuņģa-zarnu trakta satura izlikšanas publiskai apskatei kā to dara autors.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

18.10.2020. 07:24

»


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

lauķis

18.10.2020. 06:49

Vienkārši nevajag kosmosa atkritumus saukt par radošo inteliģenci.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 02:26

»

IM

Manuprāt jau runa nemaz nav par pārspīlēšanu vai nepārspīlēšanu. Runa ir par to ka inteliģence ir vienīgais spēks kas var ietekmēt politiku pareizā virzienā. Protams ka tikai tad ja inteliģencei ir apziņa ka esošais politiķu realizētais virziens ir nepareizs un ir vajadzība pēc kaut kā labāka. Ja nav...


Tieši kādā veidā ietekmēt? Uzrakstīt atklātu vēstuli? Nopietni?
Atvainojiet, bet Ašeradens, Reirs, Jaunups, Ēlerte, Pūce un pārējie par to vienkārši noškaudīsies. Tieši tā. Viņi zina, ka faktiski nav nomaināmi, viņi uzskata, ka visu zina labāk un klīniski nav spējīgi pieņemt, sadzirdēt kādu atšķirīgu viedokli. Precīzi tās tas ir un nevajag lolot ilūzijas, ka kāds kaut ko var mainīt vai ietekmēt. Šie cilvēki apkalpo konkrētu oligarhu daudzmiljonu intereses un mēģinājumi tur kaut ko mainīt beigsies ar ļoti konkrētu iznākumu - tevi sabrādās un izmetīs mēslainē, tāda vai citādā formā. Lembergs un Šķēle bija primitīva amatieri uz šī rafinētā grupējuma fona.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 01:39

Manuprāt jau runa nemaz nav par pārspīlēšanu vai nepārspīlēšanu. Runa ir par to ka inteliģence ir vienīgais spēks kas var ietekmēt politiku pareizā virzienā. Protams ka tikai tad ja inteliģencei ir apziņa ka esošais politiķu realizētais virziens ir nepareizs un ir vajadzība pēc kaut kā labāka. Ja nav ne apziņas ne vēlmes tad par kādu ietekmi vispār var runāt.

Atbildēt

Ods

17.10.2020. 22:33

Lielisks raksts! Vismazākā vērtība ir 'radošās' inteleģences un tās atzariem. Nodevēji, kolobracionāri sastāda līdz 90% no viņu vidus! Kāre labi dzīvot uz sabiedrības rēķina viņu aprindās ir isplatīta netikai Latvijā, tā sērga ir visā pasaulē.

Atbildēt

acīmredzams

17.10.2020. 21:59

Latvijas fenomens ir tas, ka opozīcijā jau gadiem ilgi varu kontrolē diezgan agresīva, manipulatīvi spējīga, bet intelektuāli aprobežota grupa, kas sen zaudējusi saikni ar realitāti!

Autora raksts to lieliski parāda.

Atbildēt

varētu būt

17.10.2020. 21:16

iešāva sev kājā.Ja gribēju dzirdēt spredīki,tad iepriekš gāju baznīcā.

Atbildēt

nedirs nu

17.10.2020. 19:22

Rakstā minētie ir rusofīlie kremļa pakalpiņi, tāpēc arī Solncevas brigādes un Krievijas FSB šeit dzīvojas kā mājās.

Atbildēt

autoram

17.10.2020. 19:16

"Jaunais Laiks > Vienotība > Jaunā Vienotība > A/Par > JKP"
----------------
Kur tad palika bandītu: Meļņika un Zaharjina, rokaspuiša, Putina kuces Zatlera, banda, kas bija uztaisīta DPsaimnieks un LPP vietā?

Atbildēt

Manas domas.

17.10.2020. 19:10

Tur augšā saprot, lai mēs nākotnē izvilktu ir jābūt gudriem cilvēkiem savai ellitei, kas dienā 300 lpp. izlasa-kā angļu koledžnieks,saviem specdienestiem, tāpēc arī gaismas pili cēla, kā vēstījumu nākamām pāaudzēm.

Atbildēt

arī

17.10.2020. 19:10

augstāk minētie ir sulaiņi citiem hierarhijā.

Atbildēt

ONG Vienotība un VDD co

17.10.2020. 18:19

ir valsts korporācija - partijas nosaukumam nav nozīmes. Protams, baiļu nosaukt šo ONG par cionistu ideoloģijas realizētāju nav vien anonīmiem komentētājiem. Latvju zemē siro svešzemju specdienesti un novāc rebenokus un bunkus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...