Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kādreiz tie visi

10.12.2020. 07:15

ravēja bietes, ,tagad raundaps....

Atbildēt

tagad muļķi modē

10.12.2020. 07:13

tie nopietnam darbam neder, daudz brīva laika un daudz runā....

Atbildēt

lauķis

10.12.2020. 07:08

»

acīmredzams

Izveidot un administrēt partiju nemaksā praktiski neko, citādi Latvijā nebūtu desmitiem klaunu partiju


Izveidot un administrēt partiju nemaksā praktiski neko,bet uzturēt atbalstītājus izmaksā dārgi.Korporatīvie pasākumi,ekskursijas,ceļojumi,savādāk nesanāks.Faktiski partija sastāv no dažiem necilvēkiem,pārējie ir piedeva kvoruma radīšanai.

Atbildēt

Pirms dari padomā trīs reizes

10.12.2020. 04:07

»

asd

Gribi teikt, ka piderass K.Ulmanis bija nacionālists


Mēs savus varoņus nomazgāsim un noliksim goda vietā, bet jums asiņainai sumpurņu ordai, kas sašķēla latviešu tautu ar savu klātubūšanu, nekas vairs neizdosies un būs vien jāpazūd nebūtības peklē uz visiem laikiem.

Atbildēt

Kaatad

10.12.2020. 04:04

Tak, acīmredzami- šodienas vēlēšanu sistēma principā neparedz jebkādu gaišo ļaužu "iz tautas" tikšanu politikā. Papētiet, cik maksā izveidot ,administrēt partiju. Lielas naudas, kuras ar biedru naudām, piedodiet. Uz šīs realitātes fona , īpaši ņirdzīgas, škiet, vāvuļošanas, ka lūk , vēlētāji paši vainīgi. Nu, ja, nu ja.. Kad izvēle, iepuvis kāposts vai biete. Kā komuņaku laika veikalā :)

Atbildēt

Atkal melo

10.12.2020. 03:48

»

Valstsvīru

vairs nav. Pastāv feodālās valsts principi: vasaļi (ministri ar savām partijas interesēm), karalis mēģina visu sabalansēt, bet pašreiz “galīgi neiet”. Tā arī 1940.gadā valsti pazaudējām... Ak, Latvija, kur Tavi dēli


Pēc teksta spriežot, ne jau tikai jūs pazaudējāt Latvijas valsti. Toties jūs to atguvāt 1990, bet mums savas valsts atgūšana vēl priekšā, nelieti sarkanais.

Atbildēt

Valstsvīru

09.12.2020. 21:35

vairs nav. Pastāv feodālās valsts principi: vasaļi (ministri ar savām partijas interesēm), karalis mēģina visu sabalansēt, bet pašreiz “galīgi neiet”. Tā arī 1940.gadā valsti pazaudējām... Ak, Latvija, kur Tavi dēli...

Atbildēt

Mx

09.12.2020. 19:24

Jāatzīst, ka Latvijā politiķa profesija ir vissenākā... Cerams, ka maukas neapvainosies.

Atbildēt

"1918. gada Latvijas Republiku veidoja cilvēki, kuriem tomēr bija cits ētikas un morāles pamats."

09.12.2020. 17:40

2018. gadā Latvijas Republikas simtgadi organizēja un svinēja cilvēki, kuriem tomēr nav ētikas un morāles.

Atbildēt

pietiek lasītājs

09.12.2020. 17:19

Agrāk mūsu pašu nebija.Kā tad ir zināms,kā bija agrāg?No vēsturnieku taisītās vēstures?

Atbildēt

Jānis

09.12.2020. 16:22

Vēl pavisam nesen Zviedrijā pedarastus sterilizēja un visi dzīvoja laimīgi. Tagad pat Satversmes tiesas priekšsēde izdod pretSatversmes lēmumus un gaida slavēšanu no bara. Slimie un pusdullie vairojas.

Atbildēt

jautaajums

09.12.2020. 16:17

»

Atis Priedītis

Latvijā to realizēt varētu tikai Lembergs, diemžēl, tikai komplektā ar pilnīgu valsts izzagšanu savai kabatai. Cita kandidāta šobrīd nav


Kā kriminālajā pasaulē sauc tos kas nodod savus podģeļņikus?Un ko kriminālā pasaule ar šiem nodevējiem izdara?
Cilvēku sabiedrībā krietnu,gudru un godīgu cilvēku ir gana.

Atbildēt

vcb

09.12.2020. 16:05

»

Haralds

"Paši tādus ievēlējāt"nav arguments.Kamēr valstī vēlēšanu likumu no partiju sarakstu bandītisma nemainīs uz mažoritāro,kas paredz no daudz kandidātiem apgabalā izvēlēties vienu,kurš regulāri atskaitās vēlētājiem un ir atsaucams,uzlabojumu nebūs


Ļoti labs komentārs. Šobrīd pie varas ir bandas, kuras cita no citas atšķiras tikai ar mākslīgiem atribūtiem - izkārtni un priekšvēlēšanu solījumiem (jo ja neatšķirtos, tad jau neviens naivulis nepamanītu un nebūtu iespēja nokļūt pie siles).

Atbildēt

Adolfs Gertneris

09.12.2020. 15:49

Paši kūra - paši ēda!
Paši sev piešķīra priviliģētus vēlēšanu (atkal ievēlēšanas) likumus, palielinātas algas, palielinātu valsts finansējumu, piramidālu pārraudzību par zemākām varām. Tāda ir partiju (partokrātijas demokrātija) pārvaldes taisnība un gudrība. Vai Latvijas gudrākie ir sagājuši partijās, vai palikuši nesadzirdēti?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.12.2020. 15:45

»

Vārdnīca

Nez kā būtu ar Singapūras pieredzes pārņemšanu? Kad pie varas nāk prezidents, kas sabāž cietumā savos labos, bet ļoti korumpētos draugus, daži pat esot nošauti, atlaiž veco policiju, jaunajiem paceļ algas, veica reformas (neatceros visu, ko viņš vēl sadarīja) Korupcija tika aizslaucīta, un Singapūra...


Tad vispirms vecajai valdībai ir jāuzbūvē jaunu lielu lielu cietumu, lai nākamā valdība tad var to piepildīt, jo paši jau sevi nesēdinās. Bordāns arī sākumā ļoti uzstāja uz jauna cietuma būvniecību Liepājā, bet koolīcijas partneri viņam to izdarīt neļāva :))

Atbildēt

lauķis

09.12.2020. 15:39

»

Es, tevi lauķi, ieceļu par jaunās, pašpasludinātās Latvijas zemes galveno valsts pārvaldnieku!

Ar ko tu sāksi


Kas tu esi ka vari un drīksti kādu kaut kur iecelt?
Nacio/anālās īpatnības man ir svešas,nācija un tauta nav viens un tas pats.

Atbildēt

Es, tevi lauķi, ieceļu par jaunās, pašpasludinātās Latvijas zemes galveno valsts pārvaldnieku!

09.12.2020. 15:08

»

lauķis

Baidos ka nākamās vēlēšanas var nebūt.Atliek veidot pašpārvaldes uz vietas,partijnieku darboņi jāsūta,labāk neteikšu kur


Ar ko tu sāksi?

Īsi piecos punktos. Max desmit.

Esmu vērojis tavu izaugsmi, morālo noturību, kompetenci, necionālo īpatnību ideoloģisko platformu, kuru nenogurstoši pats savos komentiscreklamē.

Atbildēt

lauķis

09.12.2020. 15:01

»

Fakts

Pilnīgi piekŗītu!!!! Šobrīd, lai nerīkotos pret savu pārliecību un neklausītos pārmetumus par to, ka "paši tādus ievēlējāt", vienīgā izeja ir neiet vēlēt vispār


Baidos ka nākamās vēlēšanas var nebūt.Atliek veidot pašpārvaldes uz vietas,partijnieku darboņi jāsūta,labāk neteikšu kur.

Atbildēt

Fakts

09.12.2020. 14:53

»

Haralds

"Paši tādus ievēlējāt"nav arguments.Kamēr valstī vēlēšanu likumu no partiju sarakstu bandītisma nemainīs uz mažoritāro,kas paredz no daudz kandidātiem apgabalā izvēlēties vienu,kurš regulāri atskaitās vēlētājiem un ir atsaucams,uzlabojumu nebūs


Pilnīgi piekŗītu!!!! Šobrīd, lai nerīkotos pret savu pārliecību un neklausītos pārmetumus par to, ka "paši tādus ievēlējāt", vienīgā izeja ir neiet vēlēt vispār.

Atbildēt

vietejais

09.12.2020. 14:45

»

Vārdnīca

Nez kā būtu ar Singapūras pieredzes pārņemšanu? Kad pie varas nāk prezidents, kas sabāž cietumā savos labos, bet ļoti korumpētos draugus, daži pat esot nošauti, atlaiž veco policiju, jaunajiem paceļ algas, veica reformas (neatceros visu, ko viņš vēl sadarīja) Korupcija tika aizslaucīta, un Singapūra...


Par to var tikai pasapņot, tas tiešām būtu ideālais variants.Bet ar jaunajiem pie varas nekas nemainītos,jo viņi jau no bērnības tiek audzināti, ka viņiem šai pasaulē ir tikai tiesības, bet pienākumi neeksistē.Kur lai tādā gadījumā rodas cilvēki kuri saprastu, ka mēs visi būsim laimīgi tikai tad, kad mums visapkārt būs laimīgi arī citi,kaimiņš pa labi,kaimiņš pa kreisi un visi pārējie.Pagaidām eksistē tikai lielais es,man vajag,es gribu utt.bet par citiem nospļauties.

Atbildēt

Tas būtu pārāk vienkāršoti

09.12.2020. 14:40

»

Aj

Mākslīgais intelekts noteiks, kurš uzvarēja konkursā. Viņš analizēs situāciju saskaņā ar miljardu dažādu kritēriju un objektīvi noteiks labāko variantu. Un mums paziņos tikai gala rezultātu...


Sistēmu teorijā ir paradokss- ka sistēmu vienmēr nosaka augstāka sistēma utt. Ar to, protams, viss digtalizēsies aizvien vairāk un aizvien vairāk būs lieku cilvēku, bet visas digitālās platformas kontrolēs cilvēki, uzlabojot prgramatūru.

Finanses pasaulē ir trīs līdz četru pasaules IKP ekvivalentā. Bet produkcija ir saražota pietiekami. Plāns ir samazināt iedzīvotāju skaitu, pirms tam bija apturēt dzimstību.

Atbildēt

Mudīte

09.12.2020. 14:25

»

tie nav latvieši

Tie, kuri balso par krievmīlošām pederastu partijām, labākā gadījumā var saukties par latvietīšiem


Es tieši to pašu varu pateikt par amerikāņus mīlošām un viņiem sūkājošam partijām, kurus gribētos saukt par pederastiem ar Rinkēviču un citiem pediņiem priekšgalā.

Atbildēt

Vārdnīca

09.12.2020. 13:58

Nez kā būtu ar Singapūras pieredzes pārņemšanu? Kad pie varas nāk prezidents, kas sabāž cietumā savos labos, bet ļoti korumpētos draugus, daži pat esot nošauti, atlaiž veco policiju, jaunajiem paceļ algas, veica reformas (neatceros visu, ko viņš vēl sadarīja) Korupcija tika aizslaucīta, un Singapūra no zvejniekciema 30 gadu laikā pārtapa par vienu no pasaules bagātākajām valstīm, tāds Āzijas finanšu centrs

Atbildēt

KK

09.12.2020. 13:52

Kamēr vēlēsim partijas sarakstus, nevis individuālas politiskas personas, nekas nevar mainīties. Patiesībā parlaments kļūst egocentriskāks, augstprātīgāks un ciniskāks ar katrām nākamajām vēlēšanām.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.12.2020. 13:40

Pirmkārt, Latvijā netika veikta lustrācija. Valsts vara netika attīrīta no čekistiem un komunistiem. Čekas maisus vispār publicēja tikai pēc 20 gadiem! kaut gan to vajadzēja darīt tūlīt.
Tā kā lustrācijas nebija, tad bijušie čekisti un kompartijas nomenklatūra paturēja savās rokās svarīgākās ietekmes sviras gan politikā, gan ekonomikā.
Bet vaina ir ne tikai korumpētos un zaglīgos čekistos un komunistos un komjauniešos, bet arī viņu uzpirktajos žurnaļugās un pērkamos politologos, kas visus šos gadus ir skalojuši tautai smadzenes pēc labākajiem komunistu skolas paraugiem. Jāsāk ar to, kāda vispār mums ir valsts un kas ir mūsu balsts galvenās personas? Vairai bija vesels bars kambarsulaiņu, kurai piebalsoja neko nejēdzošu žunaļugu bars, kas apgalvoja, ka galvenā mūsu valsts amatpersona esot valsts prezidents. LR ir parlamentāra, bet ne prezidentāra republika un galvenais varas nesējs pēc tautas ir Saeima, kura ieceļ ministru prezidentu, kas kā kanclers VFR ir galvenā valsts amatpersona un nevis prezidents, kam ir pārsvarā tikai reprezentatīva nozīme. Nākošais- kāda mums ir vēlēšanu sistēma- proporcionālā vai mažoritārā? Mums ir proporcionālā vēlēšanu sistēma, tauta balso par partiju sarakstiem. Ir dzirdētas žunaļugu aptaujas pirms vēlēšanām- par ko jūs balsosiet? Es gan iesaku balsot par pazīstamiem cilvēkiem, kuri kaut ko ir sasnieguši. Un tad panesās- oligarhi sadibina katrs savu partiju un saliek vēlēšanu sarakstos pazīstamus aktierus un sportistus, tā saucamās vēlēšanu lokomotīves. Un tauta sabalso Saeimā pazīstamus aktierus un sportistus. Aktieris arī dzīvē paliek aktieris. Reti kurš aktieris ir arī labs politiķis. Un tad tie aktieri Saeimā tēlo politiķus, bet scenārijus viņiem raksta un viņus vada oligarhi. Faktiski tauta ir apmuļķota. Tagad vēl par vienu Latvijai raksturīgu parādību- pērkamie žurnaļugas ir izveidojuši tautas acīs godīgus un negodīgus politiķus. Viss ir tā iestudēts un norežisēts, ka gaišie spēki konkrētu partiju izskatā cīnās ar tumšajiem spēkiem, ko pārstāv kādas citas partijas. Un tautai tā ir izskalotas smadzenes, ka dauzi tiešām tic, ka, piemēram, Ušakovs ir daudz vairāk korumpēts par Jaunupu, Pavļutu vai Pūci. Kaut gan, kad Jaunups ar Pūci gāž Ušakovu un iesēžas viņa vietā, izrādās, ka viņi savā korumpētībā nav ne par matu labāki. Ko nu? Tauta atkal ir apmuļķota.

Atbildēt

Agrak

09.12.2020. 13:32

Agrak latvija nebija asv kolonija !

Atbildēt

Aj

09.12.2020. 13:12

»

Politikas māksla teorijā un praksē nevar degradēties vispār

Kamēr vien pastāv konkurence...


Mākslīgais intelekts noteiks, kurš uzvarēja konkursā. Viņš analizēs situāciju saskaņā ar miljardu dažādu kritēriju un objektīvi noteiks labāko variantu. Un mums paziņos tikai gala rezultātu.

Būs politiska konkurence, protams. Bet tā pamatā nebūs bla bla bla, bet reāls izmērāms ieguldījums valsts dzīvē, ko šī vai tā partija varēs sasniegt. Tā kā visi reālie politiskie procesi notiks aiz redzesloka, nepieciešamība pēc publiskiem politiķiem būs minimāla.

Es saprotu, ka tas izklausās mežonīgi un nereāli, taču, raugoties uz procesiem, kas šodien notiek pasaulē, es labprāt ticu šādai notikumu attīstībai.

Atbildēt

Politikas māksla teorijā un praksē nevar degradēties vispār

09.12.2020. 13:00

»

Aj

Politika degradējas visā pasaulē. Es personīgi domāju, ka tā nav nejaušība. Ir acīmredzams, ka nākamajos 20–30 gados civilizētās valstis vadīs ar mākslīgo intelektu palīdzību. Tāpēc līdz šim brīdim ir jāpārvērš politika par cirku, lai pāreja uz mākslīgo intelektu būtu loģisks un intuitīvs lēmums visas...


Kamēr vien pastāv konkurence.

Politika ir tēlot vājumu, lai, neparādot savu spēku, var dot izšķirīgo triecienu pretiniekam, konkurentam. Tāpēc ASV izliekas vāja, Krievija un Ķīna izliekas vājas.

Politika ir māksla panākt sev vēlamo. Kolaboranti kā Valdis Zatlers stāsta, ka politika ir “kompromisu māksla”. Bet Līķu Vaira savu izpratni par politiku izskaidro no klīniskās psiholoģijas viedokļa - publiski groza savu pirkstu pie saviem deniņiem pie Brīvības pieminekļa.

Atbildēt

barta

09.12.2020. 12:53

kāds te mērogs.... ne jau platībā tā sāls, bet naudā un mērogi gana lieli Pārējais jau tikia sadales mehānisms politiskajā vertikālē-- cik nu kuram pienākas tas atbirums Caurbiras neņem.

Atbildēt

Ozols ir baptists, alkoholu nelieto

09.12.2020. 12:53

»

A.L.P.

TĀDS BAILĪGS un ļoti uzmanīgs rakstelis ! Ozolu biju iedomājies par drosmīgāku . Bet var jau viņu saprast --- ēst ta gribās katru dienu ! Varbūt ierauj kādu sotaku drosmei un tad raksti kaut ko , mirušos var pieminēt un apķēzīt ,bet no dzīvajiem ta bailīte tāda ir ,vai ne Ozol ? No dzīvajiem var dabūt...


paļaujas uz Dievu un, visticamāk, ka to, kas notiek ar latviešiem slikti, pieraksta Dieva sodam. Rakstos izsakās piesardzīgi. Kā baptistu mācītājs no kanceles un staigā ar apziņu, ka ar Dieva gudrību svētīts. To var pielīdzināt augstprātībai. Iespējams, ka pārliecināts, ka, ja visi latvieši būtu baptisti, “notiktu Kristus otrā atnākšana”.

Iespējams, ka ļoti labi izprot ebreju cionistu stratēģiju Latvijā un neiebilst pret to, bet klusi domā, ka Dievs cionistus vedīs pie saprašanas, ka Latvijas zeme iedota latviešiem.

Ebreju cionisti ir sātanisti, kas ar bībeli “dauza latviešu paurus” iedzenot tajā stulbu padevību, ko redzam uz katra soļa.

Atbildēt

Aj

09.12.2020. 12:44

Politika degradējas visā pasaulē. Es personīgi domāju, ka tā nav nejaušība. Ir acīmredzams, ka nākamajos 20–30 gados civilizētās valstis vadīs ar mākslīgo intelektu palīdzību. Tāpēc līdz šim brīdim ir jāpārvērš politika par cirku, lai pāreja uz mākslīgo intelektu būtu loģisks un intuitīvs lēmums visas cilvēces acīs. Latvija nebūs izņēmums.

Atbildēt

ne gluži

09.12.2020. 12:39

“A/Par!”, kur pamatu veido tā dēvētie “jaunie politiķi” - postpadomju paaudze, kuri okupācijas laikā tālāk par oktobrēniem nebija tikuši."
------------
Čekas kroplis Pabriks paguva pakalpot fašistiskiem interventiem.

Atbildēt

A.L.P.

09.12.2020. 12:37

TĀDS BAILĪGS un ļoti uzmanīgs rakstelis ! Ozolu biju iedomājies par drosmīgāku . Bet var jau viņu saprast --- ēst ta gribās katru dienu ! Varbūt ierauj kādu sotaku drosmei un tad raksti kaut ko , mirušos var pieminēt un apķēzīt ,bet no dzīvajiem ta bailīte tāda ir ,vai ne Ozol ? No dzīvajiem var dabūt arī pa purnu !!!

Atbildēt

Latviešu psihe ir kropļota

09.12.2020. 12:18

»

oui

attieksme mainās tikai vairāku paaudžu garumā. To pierāda šodiena. Cilvēku psihes kropļošanu 50 gados, ātrākais spēj izlabot vēl vieni 50 gadi


no 1940. gada līdz mūsdienām. Tas ir 80 gadi. Tas ir drīzāk neatgriezeniski. Tāpēc visvērtīgākie cilvēki klusē, to apzinoties- ka var zirgu pievest pie ūdens, bet nevar viņu piespest dzert.

Atbildēt

vispār

09.12.2020. 11:45

viņi sen jau ir atnākuši.Var izbraukt transportā pa Rīgu, vai uz mikrorajoniem, vai uz jaunajiem pierīgas ciemiem - Piņķiem,Babīti,Vecāķiem, Dārziņiem uc, vai aiziet uz Antonijas,Alunāna, Ausekļa, Elizabetes,Strēlnieku u.c. ielām, vecajiem dzīvokļiem-kam viņi pieder?Jūrmala- Lielupe, Bulduri, Dzintari, Majori, Dubulti, - kas tur dzīvo?Par Ziepniekkalnu,Purvciemu, Pļavniekiem, Bolderāju, Juglu, Ķengaragu,Imantu, Zolitūdi,Iļģuciemu, Mežciemu, Vecāķiem, Mangaļiem, Vecdaugavu utt nepieminot.Jaunie projekti - kas tur pērk dzīvokļus?Par Saskaņu - Rīga - Rīgas Siltums, Rīgas Namu Pārvaldnieks, Rīgas ūdens, Rīgas meži, Rīgas Karte, Rīgas Mikroautobusu satiksme, Rīgas Satiksme,Rīgas tilti un ceļi, ielas, pagalmi, iznomātā zeme zem daudzstāvu mājām, kas izpārdota tika RD pietuvinātajiem utttttttttttttttt.

Atbildēt

Janis

09.12.2020. 11:41

»

HA

Kāpēc argumentētu komentāru ievietošana tiek bloķēta


Mēģini ieiet caur citu meklētāju.

Atbildēt

Paldies Otto, bet par ko ir raksts?

09.12.2020. 11:39

Paldies Otto, bet par ko ir raksts? Vai Tu domā, ka tautai ir vajadzīga "šūmēšanās"? Emocijas? Visi visu saprot. Mums ir laimējies, mēs piederam pie ļoti gudras tautas. Un šodien tautai par visu vairāk ir vajadzīgi redzējumi no zinātniekiem par ceļu, kurš palīdzēs iespējami ātri tikt glā ar liberālisma utopisko ideoloģiju mūsu zemītē. Mēs tikām galā ar utopisma junākajiem brāļiem - ar nacizmu, ar komunismu. Tagad laiks ir nocirst galvu liberālismam. Tas arī viss. Kā to labāk izdarīt(?) - lūk pareizs jautājums. Lūk par ko ir jāraksta un jādomā. Pietiek emociju.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...