Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

malēniska demagoģe esi

27.04.2022. 20:50

»

Alūksniete

Kā var salīdzināt Strautiņu skolu ar ģimnāziju? Vienā mācās skolēni no 1.- 9. Otrā no 7-12.klasei


paskaties, kur ir Strautiņu skolas beidzēji...protams, pēdējos gados gan vietēji Strautinieši zem līmeņa( kur laba dzīve , tur pielien lotgolas prostajakovi), gan skolu piepičkāja ar atbirumiem...un nebūs jau jums vairs arī tās ģimnāzijas, jau tā ilgi turējās brīvās Latvijas laikā liktie pamati. Skumjākais, ka visam tam nav nozīmes, viss par vēlu, palikusi tikai tukša psrs kolhozu priekšnieku iedomība. Bērnus audzina un veido lĪdz 3 g vecumam...

Atbildēt

Alūksniete

27.04.2022. 20:47

»

fakts

Kāpēc Alūksnes novada dome nolēmusi sagraut skolu tīklu


Bet tad kāpēc ar mērķi likvidēt labāko? Skatoties uz Adlera kunga darbiem un pārējiem deputātiem-kuri skrien kā suņi pakaļ saimniekam,ir nožēlojami. Pirms gada vēlēšanu ietvaros pilsētas centrā ēkas daži labi bija aplīmējuši ar saviem portretiem un parakstu- ikviens ir svarīg. Bet šobrīd, darbos redzams- savs maks ir svarīgs. Kas būs nākamais ko vēlēsies likvidēt- slimnīca?

Atbildēt

Ilga

26.04.2022. 11:10

Tie ir slima suņa murgi, ģimenes dosies prom.
Alūksnē ka vienmēr viss savādāk cita pasaule

Atbildēt

700 000 mīnus 20 % reizes divas

26.04.2022. 09:30

»

Latvijas bērnu vietā bēgļu geto

Vai Liepnā sāks veidot "bēgļu" geto...


vajag vajag

Atbildēt

Ape aizbēga no šitiem kraukļiem

26.04.2022. 09:29

»

Nu ja

Arī Api kāds gudrais pievienoja Smiltenei , lai cilvēkiem 2 reizes tālāk jābrauc uz administratīvo centru


nevar jau paciest, ja sāc domāt

Atbildēt

toties būs baseins un sporta centrs

26.04.2022. 09:27

tupajiem neinteresē Darbs Attīstība...tikai kā par citu pelnītu naudu Nosist Laiku līdz tiek paradīzē. Skatos no malas un ne smieties, ne raudāt-skolotāju pašu diplomēts produkts- sportisti tupiķi. Visi jēdzīdzīgie no tiem šarikoviem cieš višu mūžu. Nu taga skolotāji paši...

Atbildēt

Nūu

26.04.2022. 08:31

»

Dina

Nez kurš bija tas kurš likvidēja Liepnas internātpamatskolu,tagad dzied citu dziesmu


To tak iekārtos welkamistes mašas golubajas tumsnējiem draudziņiem!

Atbildēt

lauķis

26.04.2022. 06:17

»

Nu ja

Arī Api kāds gudrais pievienoja Smiltenei , lai cilvēkiem 2 reizes tālāk jābrauc uz administratīvo centru


Cilvēka zeme ir tur kur stāv viņa kāja,līdz vietai kur stāv cita Cilvēka kāja.Administrācijas un parazīti paliek drūmajā pagātnē.

Atbildēt

Nu ja

26.04.2022. 06:02

Arī Api kāds gudrais pievienoja Smiltenei , lai cilvēkiem 2 reizes tālāk jābrauc uz administratīvo centru.

Atbildēt

Dina

25.04.2022. 21:01

Nez kurš bija tas kurš likvidēja Liepnas internātpamatskolu,tagad dzied citu dziesmu

Atbildēt

Latvijas bērnu vietā bēgļu geto

25.04.2022. 20:12

Vai Liepnā sāks veidot "bēgļu" geto?
Kamēr robežas žoga vietā ir tikai dažas izstieptas dzeloņdrāšu zarnas, tikmēr jāsteidz būt viesmīlīgiem – nodomā mūsu iekšlietu orgānu vadība un lemj izlēmīgi. Proti, Alūksnes novada Liepnas pagastā taps patvēruma meklētāju izmitināšanas centra filiāle. To mūsu dāsnie valdītāji uztapinās jau šoruden, ļaujot pārveidot bijušo Liepnas internātskolu par „bēgļu” mītni. Pārveide izmaksās ap 700 000 eiro.
Vai mums to vajag? Mums to nevajag. Nevajag Liepnas pagastam, kura vadībai, visticamāk, tika pateikts - internātskolā būs „bēgļu” centrs, un jūs tagad paklusējiet. To nevajag arī mums, valsts iedzīvotajiem kopumā. Ja velkamistiem tas ir dzīvessvarīgs jautājums - iemitināt Latvijā pēc iespējas vairāk klaidoņu un teroristu -, laidiet viņus iekšā savos mājokļos. Un ēdiniet paši. Un sildiet paši. Bet ārā nelaidiet.
(https://neatkariga.nra.lv/komentari/elita-veidemane/368736-vai-liepna-saks-veidot-beglu-geto)

Atbildēt

Skats no malas

25.04.2022. 19:56

»

lauķis

Kāpēc tad skolām nav bērnu?Vai tad tā nav mērķtiecīga teritorijas attīrīšana no cilvēkiem


Tas, ka lauku vidū stāv skola, kurā savas dienas vada parsdesmit skolotāji, kuri līdz piektajai klasei nespēj tos pārsdesmit bērnus, kas tur itkā mācās, pat lasīt iemācīt, jo jāpaspēj vēl kādās pāris vietās, lai aldziņu saksītu, cilvēkus ar bērniem šai vietai, jau nu nekā nepiesaista, ja pat neatbiedē. Neviens par sava bērna nākotni domājošs vecāks, savus bērnus šādās "skolās" nelaidīs, tad kam tās tur vajadzīgas, ja ne skolotājiem?

Atbildēt

Vai to gribēji teikt?

25.04.2022. 19:42

»

Skats no malas

Visas šīs skolas un arī tās, kas jau likvidētas iepriekš, vajadzēja likvidēt jau pirms 2009.gada novadu reformas, nevis bezjēdzīgi tērēt valsts un Eiropas naudu to renovācijai, kas patiesībā ir izšķērdēta un zemē nomesta nauda, par ko atbildība ne no viena nav prasīta un arī tas netiks darīts. Jau tad...


Jau kaut ar nedaudz loģisku spriestspēju apveltītam cilvēkam ir skaidrs, ka visas skolas ārpus Rīgas ir jālikvidē. Tur tikai sēž skolotāji savas iegribas dēļ, sargā siltās vietiņas un apgūst naudu. Uzņemtais kurss ir pareizs, galvenais nepiekāpties un visu novest līdz galam,

Atbildēt

Skats no malas

25.04.2022. 19:18

Visas šīs skolas un arī tās, kas jau likvidētas iepriekš, vajadzēja likvidēt jau pirms 2009.gada novadu reformas, nevis bezjēdzīgi tērēt valsts un Eiropas naudu to renovācijai, kas patiesībā ir izšķērdēta un zemē nomesta nauda, par ko atbildība ne no viena nav prasīta un arī tas netiks darīts. Jau tad kaut nedaudz ar loģisku spriestspēju apveltītam cilvēkam bija skaidrs, nebūs šīm skolām bērnu, bet nauda bija un tā bija "jāapgūst". Tas, kas pašreiz notiek ir tikai un vienīgi skolotāju iegribas, proti siltās vietiņas sargāšana. Kaut vai neliels piemērs, vai tad bērnu vešana no Alsviķiem uz Strautiņu skolu ir kaut kā izdevīgāka, kā uz Alūksnes skolu? Novēlu spēku novada vadībai, nepiekāpties intrigantiem, jūsu uzņemtais kurss ir pareizs.

Atbildēt

fakts

25.04.2022. 19:17

Kāpēc Alūksnes novada dome nolēmusi sagraut skolu tīklu?
Tāpēc ka tāds uzdevums dots visām patvaldībām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...