Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tīrību ārkārtīgi nemīlošs cilvēks, kurš naudas dēļ ir gatavs darīt daudz nelietību un reizēm pat nomazgāties kameru vajadzībām, tādēļ ir ļoti izdevīgs pakalpiņš tiem, kuri paši negrib vēl vairāk smērēt savas jau tā netīrās rokas. Tā es īsi un kodolīgi raksturotu savu studiju biedru, nu jau doktora grāda kodolfiziķi un apdrošināšanas brokeri Agri Auci, kurš sevi pieteicis vēl visvisādos amatos un statusos, bet nu pārliecinoši aizgājis kodolenerģijas lobija pavadā.

Acīmredzami līdzīgi kā studiju laikos viņš juta, kur smaržo bezmaksas pīrādziņi, tagad viņš skaidri sasmaržojis, ka ir iespēja izsist naudu jaunam kodolenerģijas megaprojektam un varbūt pat veiksmes gadījumā ar citu naudas palīdzību kļūt par idejas tēvu, autoru un īstenotāju, piepildot tik lielās alkas pēc publiskās slavas un cieņas. Šādi izsūtāmie zēni kā viņš meistarīgi rada publiskajā telpā troksni, lai lielie “šeptētāji” var kampt un kampt nodokļu maksātāju naudu. Tagad laiks pakampt no jaunas kodolstacijas būvniecības. Miljardu projekts, kur pasmelties varēs visi, kam nav slinkums.

Sāksim ar to, ka kodolfiziķis Agris patiesībā ir apdrošināšanas brokeris. Jā, nenoliedzami, jau studiju laikā bija gudrs un uzmanību alkstošs, vēlāk ieguva arī doktora grādu, it kā darbojas kā pētnieks tad LU, tad RTU, tad vēl nez kur.  Taču viņa patiesā nodarbošanās ir kalpošana bagātiem kampējiem, kuri ar morāli, tā teikt, īsti labi nedraudzējas. Brīvajā laikā Agris ārdās Īlona Maska ex “Tviterī” un pārdod apdrošināšanas polises nošņurkušā Čiekurkalna birojā, kurā sareģistrējis arī vēl visādus brīnumus, aiz kuriem bīda savu pasūtītāju intereses. Nošņurkušajā birojā esmu bijis vienu reizi, kas bija arī pēdējā, un bez vēlmes atgriezties. Var tikai pabrīnīties, ka kantoris spēj ģenerēt jelkādus ienākumus kā apdrošināšanas brokeri.

Taču Agra saimnieki ir tie, kuriem ir vara un vēlme iegūt vēl vairāk naudas uz Latvijas iedzīvotāju rēķina. Nu tādi kā viņa lielākais “elks” Donalds Tramps. Lūk, viens Agra spilgts citāts, kas tiešām ir pelnījis Latvijas ziņu virsrakstus: “Vai mūsu pamuļķi un tā saucamie mediji spēs šodien saņemties un pateikt "Jā Tramps ir ar atrāvienu visspēcīgākais kandidāts!" ?? Jeb turpinās dzīvot tādā pašā ilūziju pasaulē kā par Saules un vēja enerğiju un ūdeņradi?”

Agri, ku-kū! Donalds Tramps liekas “foršais čalis” tikai kaut kādiem amerikāņu “redneck-iem”, vatņikiem un pašam krievijas diktatoram, kara noziedzniekam Vladimiram Putinam. Taču to nav vērts iztirzāt plašāk, jo arī neliešiem drīkst būt viedoklis, un mums viņu tiesības jāpieņem pat tad, ja tiek atbalstīts personāžs, kas ir tiešs drauds visai NATO pastāvēšanai un attiecīgi Latvijai. Tāpēc to sauc par demokrātiju. Taču aktīvi lobēt kodolenerģiju, noliedzot saules, vēja un ūdeņraža potenciālu. Nu es nezinu, kā to definēt… Ja nu vienīgi par apsēstību un naudas smaku.

Kāpēc kodolenerģija ir tik pretrunīgi vērtēta? Neiedziļinoties zinātnē, varu pateikt tikai vienu – nevajadzīgs risks, par ko cena ir pārāk augsta. Tagad gan pēc krievijas iebrukuma Ukrainā kodolenerģijas lobijs ir aktīvi aktivizējies un mēģina mums iestāstīt, ka kodolenerģija ir vislabākā un efektīvākā alternatīva fosilajiem resursiem. Jā, zināmas priekšrocības ir, bet par kādu cenu, un kurš to ir gatavs maksāt? Piemēram, 2023. gadā bagātajā Vācijā darbu pārtrauca pēdējā AES, Beļģija to plāno izdarīt nākamajā gadā. Tajā pašā laikā Agris Auce mūsu “pamuļķiem” aizgūtnēm un nepagurstoši cenšas iestāstīt, cik ir laba tā ir.

Manas un arī Agra paaudzes cilvēkiem vārds Čornobiļa (agrāk Černobiļa) asociējas tikai un vienīgi ar tur esošās atomelektrostacijas avāriju 1986. gadā un simtiem tūkstošu cilvēku, kuri tika iesaistīti seku likvidācijā, veselības risku, kas var atsaukties arī uz viņu pēcnācējiem. Lai gan padomju vara aizgūtnēm slēpa informāciju par katastrofas apmēriem un tās ietekmi, ir skaidrs, ka tie bija simt un pat tūkstoš reižu liekāki, nekā mums centās toreiz iegalvot maskava. Es nebaidos skaļi teikt, ka šīs avārijas sekas izjūtam vēl šodien.

Kodolenerģija ir arhaisms, un jau tagad ir efektīvas zaļās enerģijas alternatīvas, kas spēj nodrošināt visu nepieciešamo, tāpēc es nesaprotu, kāpēc par to kāds vēl grib runāt, turklāt iestāties par šādas stacijas būvniecību Baltijā. Bet izrādās, kādam tomēr ir vēlme. Ar Agra svētību un patronāžu Latvijā maijā tiek rīkota starptautiska konference “Nuclear Energy for Latvia ” (latviski: Kodolenerģija Latvijai). Interesanti, ka konferenci organizē biedrība “Attīstības un inovāciju mācību centrs” un pasākumu par kodolenerģijas nepieciešamību sponsorē neviens cits kā Zaigas Pūces vadītais Sabiedrības integrācijas fonds (SIF). Ja paskatās biedrības lapu, tad skaidrs, ka tā dzīvo pamatā no SIF naudas. Diez tieši par kādu integrāciju kodolfiziķi spriedīs? Vai plāns ir mūs visus integrēt zem kupola līdzīga kā joprojām ir Čornobiļā?

Man šis izskatās nevis pēc integrācijas, bet naudas “apgūšanas” aktivitātes, jo Zaigas vīrs ir neviens cits kā bēdīgi slavenais Juris Pūce – bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, kura vadībā tapa grandiozā reģionālā reforma, kas bija vēl viens veids =, kā koncentrēt resursus vajadzīgo rokās. Par to, kāda šim cilvēkam ir interese par kodolenerģiju, oficiālā informācija klusē, bet labi zinām, ka viņš ilgu laiku bijis Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs. Viņa laikā arī tika izsniegtas OIK atļaujas dažādiem pseido zaļās enerģijas projektiem un politbiznesmeņiem, kuru vienīgais mērķis bija tikt pie nodokļu maksātāju naudas, nevis reāli ražot zaļo enerģiju un mazināt atkarību no krievu adatas. Gadsmita afēra un takas jau zināmas.

Mazāk zināms arī fakts, ka Pūces partijas biedram un vienam no saraksta līderiem uz Eiropas Parlamentu Artim Pabrikam gan ir saistība ar kodolenerģiju, vismaz ar atsevišķu uzņēmumu. Būdams aizsardzības ministra amatā, viņš smaidot tikās ar Igaunijas “Fermi Energia” pārstāvjiem. Šī kompānija cita starpā ir viens no Agra kodolkonferences atbalstītājiem. Interesanti, ka šo kodolenerģijas slavināšanu atbalsta arī “Fazer” – uzņēmums, kas pamatīgi “uzvārījās”, pārdodot savu meitas kompāniju Krievijā, kas gan nozīmēja tikai to, ka viņu ražotnes ieguva citu nosaukumu un formāli vairs nebija saistītas ar lielo mammu.

Var tikai minēt, kādi ir Somijas “Fazer” mērķi un idejas kodolenerģijas jomā un kāpēc šo aktivitāšu lobijs tiek sponsorēts Latvijā. Varam arī tikai minēt, ko politiskā spēka “Latvijas Attīstībai” vadošais gals mēģina panākt ar Agra kodolkonferencēm, par kurām, ja nu kas, maksājam mēs visi (paldies Zaigai, kura par to ir parūpējusies). Taču skaidrs ir viens, ka pieticīga atomstacija maksātu no pāris miljardiem.

Taču tā nebūt nav pirmā reize, kad Agris ir nonācis apšaubāmā kompānijā un dara apšaubāmas un sabiedrībai kaitīgas lietas. Viņam labi pazīstami ir arī tādi dižkampēji kā “Liepājas metalurga” galvenie izsaimniekotāji – maksātnespējas administrators Haralds Velmers un bijušais uzņēmuma vadītājs Kārlis Krastiņš. Tikai atgādināšu, ka tieši augstāk minētie kungi meistarīgi spēja kārtīgi pakampt Liepājas uzņēmumā ieguldīto nodokļu maksātāju naudu un vēl novadīt maksātnespējas procesu Latvijas labākajās tradīcijās.

Kamēr tūkstošiem liepājnieku kļuva par bezdarbniekiem, Velmers iekļuva Latvijas miljonāru sarakstā, izpārdodot “Liepājas metalurgu”.  Noteikti sakritība ir arī tā, ka Krastiņš un „Prudentia” pa uzņēmumu sāka saimniekot laikā, kad EM kā valsts sekretārs joprojām bija Pūce. Diemžēl cietuma restu vietā visi šie kungi turpina darīt to, kas viņiem padodas vislabāk, proti, kampt. Tam der arī ziedojumi aploksnēs partijai zem galda un dažādi starpnieki, kur savu lomu, izskatās, uzņēmies arī Agris, lobējot jauno gadsimta afēru Latvijai – sapni par kodolenenerģiju.

Tam lieti noder arī kontakti Latvijas Bankā, kur, kā norāda pats Agris, viņš ir arī konsultatīvās padomes sastāvā. Nu iespaidīgi kodolfiziķiem un Trampa atbalstītājam konsultēt Latvijas vadošo finanšu iestādi. Citi teiktu, ka noderīgs idiots, bet, zinot nedaudz viņa izdarības jau jaunībā, es teiktu, ka slīpēts melis, kurš ar jaunām zeķēm sandalēs gatavs likt savu bārdu ķīlā un lobēt pat tos, kuri gatavi Latviju nolikt uz kodolenerģijas adatas.

Novērtē šo rakstu:

33
63

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...