Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ne viss ir tā, kā tas izskatās

23.11.2019. 07:43

Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola, vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un ikviens solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un ikviens it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju", ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas, interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņiem pilsoņu asinīs".

Atbildēt

Asiirietis

19.11.2019. 21:26

Nacionālie tfu, runāt par prokrieviskiem spēkiem un opozīciju ir noziegums no jūsu puses, ja viesiem zināms ka darīšana ar okupantiem un kolonistiem, kuriem Latvijā nav jāatrodas un tie nav Latvijas pilsoņi.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

19.11.2019. 06:09

»

Tev pašai/pašam patīk, ka tevi pis

Argentīna tikpat atkarīga no parādiem, muļķa Argentīna, ja ari samaksāja 30 procentus, tas pierāda, ka gatava maksāt. Ne jau Argentīna maksāja un lēma, lēma aizdevēji. Redzu, ka neko nesaproti...


Tev ir iesauts jau zem astes tas cips ,kad biji mestais. Panem un patausti ,nekautréjies. Es neesmu auns .Ja tu auna piere zinàtu kur es dzivoju. Argentina atmaksàja vienreiz,bet tevi cirps un pisïs katru gadu. Vai tikai neesi aitkopibas akademiju absolvéjis ? Tur zombéjot smadzenes ari.

Atbildēt

18.11.2019. 21:14

»

Man liekas

Ka Dzintars ir latviešu tautas nodēvējs


Jā, tipisks kangars, tikai ar naciķa tieksmēm

Atbildēt

zinātājs

18.11.2019. 18:42

»

Lūk

kāpēc Gerhards savu dupsi biznesa klasē vizina. Turpiniet balsot


esot slimas kāju vēnas, neviens nedod naudu operācijai

Atbildēt

Tu no ASV

18.11.2019. 13:09

»

švamme

Ko tu vari spriest par sistēmu, kuru nekad neesi sapratis? Tavi saimnieki pareģo dolāra nāvi jau gadus 20 vismaz


Un ko tad tu zini par ASV? Vai zini to, ka no 1974. gada, kad FRS atcēla USD drukāšanai zelta segumu, FRS sāka stāstīt visiem, ka tas, kas labi ASV bankām, ir labi ASV. Pirms tam stāsts bija, ka tas, kas labi General motors utt. , ir labi ASV.

Šodien ASV valdība ir strupceļā - šodien ASV, FRS dolāru drukāšanā līdz 1974. gadam no 51 procenta pasaulē saražotā, saražo vien astoņpadsmit procentus, bet proporcionāli no patērētā patēriņā saglabājas 33 procenti. ASV strupceļš ar FRS ir tas, ka ar šiem 18 procentiem, turpinot patērēt 33 procentus, jāuztur visa ASV administratīvā infrastruktūra. D. Tramps uzsācis cīņu ar FRS un neviens nezin, ar ko tas beigsies.

Atbildēt

Tev pašai/pašam patīk, ka tevi pis

18.11.2019. 13:07

»

MADAMA MAUZERE

Komisarj ,tu pats nesproti.Argentina piesütija SVF...


Argentīna tikpat atkarīga no parādiem, muļķa Argentīna, ja ari samaksāja 30 procentus, tas pierāda, ka gatava maksāt. Ne jau Argentīna maksāja un lēma, lēma aizdevēji. Redzu, ka neko nesaproti.

Globālajai FRS ir pakļautas visas pasaules valstis, ieskaitot Ķīnu, Japāna vispār uz ceļiem nolikta. Tādēļ par Argentīnu ir zīdaiņa šļupsti. Drīz tu pamodīsies ar iešautu čipu zem ādas un nauda būs tikai virtuālā. Ja būsi noderīgs un paklausīgs, varbūt izlems tevi saglabāt. Citādi nekam tu nederi.

Kā tam var pretoties? Tāpat tu to nesapratīsi, jo esi par stulbu! Tur arī paliec!

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

18.11.2019. 12:18

»

Laikam nesaproti!

Privātpersona pie piepūles var norakstīt savu parādu bankai, paliekot par nabagu, nonākot reģistrā, kas izslēdz jebkuru kredītiestāžu kredītu piešķiršanu šai personai uz visiem laikiem...


Komisarj ,tu pats nesproti.Argentina piesütija SVF
notu. Sodien més jums SVF atmaksàsim 30% no àréjà paràda,bet rït jüs SVF sanemsiet apalu nulli 0,ja noraidisiet ARGENTINAS piedàvàjumu par 30% sodien.
SVF snobi pakasija savu skidro bàrdu un samierinàjàs ar piedàvàjumu par 30% .Auniem patik ,ka vinus cérp un pis.Tà Argentina tika valà no àréjà paràda. Bet tev to nesaprast,jo izglitibu esi sanémis Pleskavas lidotàju institutà. Diploms ar ierakstu SBITIJ LJOTCIK FUFLOMJOT.

Atbildēt

Pazuda pavisam šis komentārs

18.11.2019. 11:30

»

MADAMA MAUZERE

Es vispàr nelietoju gràdigos. Jebkuru paràdu varnorakstit ar laiku


Francijā, kas ASV uzdāvināja Brīvības statuju, notiek dzelteno vestu protestu gadskārtas atzīmēšana.

Atbildēt

Pietiek aktīvi cenzē manus komentārus

18.11.2019. 11:28

Kā uzdevumā? Komentāru pieņem, tas neparādās, cenzētie parādās pēc laika. Dīvaini! Tā līdz šim nav bijis.

Atbildēt

Laikam nesaproti!

18.11.2019. 11:10

»

MADAMA MAUZERE

Es vispàr nelietoju gràdigos. Jebkuru paràdu varnorakstit ar laiku


Privātpersona pie piepūles var norakstīt savu parādu bankai, paliekot par nabagu, nonākot reģistrā, kas izslēdz jebkuru kredītiestāžu kredītu piešķiršanu šai personai uz visiem laikiem.

Nevar un nevarēs norakstīt valsts parādu, jo Latvijas kolonija kā LR , starptautisko tiesību juridiska persona, ir izdevusi tādas pases, LR pilsoņi ir LR īpašums un kopā ar valsti atbild par LR LV kases parādiem privātpersonām - SVF/PB/FRS akciju turētājiem saskaņā ar jūras tiesībām. Vienīgais, kā latvieši var izvairīties no šīs valsts varas korporācijas šķiras verdzības, ko sargā VDD, ir visiem atteikties no pilsoņu pasēm ar visu no tā izrietošām sekām - dibinot savu valsti saskaņā ar vismaz desmit spēkā esošiem starptautisko tiesību aktiem par nāciju pašnoteikšanās tiesībām.

Atbildēt

Tev pašam ir svētku gļuki! Iedzer vēl!

18.11.2019. 10:07

»

MADAMA MAUZERE

Bet tev ir sàkusàs glukas ,cik daudz bràgu izdzéri


Es, LR vergs, akoholu nelietoju, jo alkohols ir domāts tautas nodzirdīšanai, es viņu taupu, lai nodzird tevi, lopiņ! Mani var paverdzināt valsts ar savu parādu, bet near paverdzināt mani pašu. Tauta, kuru paverdzina, verdzību ir pelnījusi.

Atbildēt

švamme

18.11.2019. 10:00

»

papildus

ka ir ar tiem asv papira usd ,kurus drikst izmantot tikai arpus asv,bet paradoties asv,tie no apgrozibas tiek iznemti ?interesants ir ari fakts ,ka asv pilsoniem arpus asv ir aizliegts iesaistities Forex tirdznieciba un atvert savu valutas tirdzniecibas kontu


Ko tu vari spriest par sistēmu, kuru nekad neesi sapratis? Tavi saimnieki pareģo dolāra nāvi jau gadus 20 vismaz.
Man, kā ASV pilsonei nekas nav aizliegts.
Tev ir jābūt aizliegtai pieejai komentēt !!!
Nu cik var? Fēlis jau izteicās, kur tev būtu vēlams virzīties.

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

18.11.2019. 09:45

»

LR vergu sacelšanās

Vergu sacelšanās pret parādu jūgu un nabadzību...


Francijà bija 3 revolucijas péc kàrtas ,lidz visiem CONTRAS nocirta kaklus. Ko tu saproti no revolucijas ,lubrak? Tavas bikses maksà 2 santimi
komisarj.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

18.11.2019. 09:32

»

Haoss un jukas!

Cionisti nomaina vecos noderīgos idiotus uz jauniem aktieriem. Tautai un deputātiem jau izklaides pirmā vietā...


Bet tev ir sàkusàs glukas ,cik daudz bràgu izdzéri
vakar un sorït ?

Atbildēt

papildus

18.11.2019. 09:14

»

Zināšanai

Krievijas Federācija saskaņā ar jūras tiesībām ir kā komercstruktūra pēc 1993. gada notikumiem, kad pret parlamentu pavērsa armijas algotņu tanku stobrus ar ASV Kongresa akceptu un finansējumu, arī ir dibināta saskaņā ar jūras tiesībām, Krievijai pēc 1993. gada aizliegts veidot savu nacionālo koncepciju...


ka ir ar tiem asv papira usd ,kurus drikst izmantot tikai arpus asv,bet paradoties asv,tie no apgrozibas tiek iznemti ?interesants ir ari fakts ,ka asv pilsoniem arpus asv ir aizliegts iesaistities Forex tirdznieciba un atvert savu valutas tirdzniecibas kontu .

Atbildēt

LR vergu sacelšanās

18.11.2019. 09:13

Vergu sacelšanās pret parādu jūgu un nabadzību.

"Ja šķiru cīņa pret valsts varas korporāciju tautas genocīda apstākļos tomēr nonāk līdz revolūcijai, tad patiesie politiskie mērķi noskaidrosies tikai pārņemot varu".

Ko nozīmē šie vārdi? Tikai to, ka bez naudas nav iespējama sacelšanās, bet, ja gadījumā tā notiek, pārņemot varu, noskaidrosies fakti, vai tiešām revolūcija notikusi bez naudas finansējuma no nezināmiem avotiem. Un noskaidrosies citi ārējie un iekšējie politiskie mērķi.

Atbildēt

Zināšanai

18.11.2019. 08:56

Krievijas Federācija saskaņā ar jūras tiesībām ir kā komercstruktūra pēc 1993. gada notikumiem, kad pret parlamentu pavērsa armijas algotņu tanku stobrus ar ASV Kongresa akceptu un finansējumu, arī ir dibināta saskaņā ar jūras tiesībām, Krievijai pēc 1993. gada aizliegts veidot savu nacionālo koncepciju, nav savas nacionālās naudas, rublis ir norēķinu biļete, kaut kas tamlīdzīgs, Krievijas centrālā banka ir pakļauta FRS caur starptautisko norēķinu banku Bāzelē, kur KCB vadītāja Naibiuļina ik pa diviem mēnešiem ierodas un atskaitās, Starptautisko norēķinu bankā Bāzelē visu centrālo banku pārstāvji sadalīti dažādās hierahiskās grupās. Visaugstākajā no tām tiek doti norādījumi CB vadītājiem. KCB interneta mājaslapā pat neparādās KCB atskaites par norādēm Bāzelē. Krievijas likumdošanā ir daudz pretrunīgu punktu. Likumā par CB minēts, ka KCB izvēlas, kur turēt savas zelta rezerves un USD uzkrājumus. Nupat KCB parakstīja līgums ar FRS - 2.2 tūkstoš tonnu zelta 1. decembrī un triljonu USD banknotēs pārvedīs uz Ņujorkas FRS noliktavām, kur uzglabās par 200 milj USD gadā. Krievijā KF vadība strauji briedina pilsoņu karu iedzīvotāju skaita straujai samazinašanai. FRS un Romas klubs uzskata, ka Krievijā atstājami 20 milj. iedzīvotāji Krievijas dabas bagātību nogādei uz Rietumiem. Krievijas daļa aiz Urāliem jau tagad tiek pārvērsta par globālo atkritumu izgāztuves poligonu, kur formāli pārstrādā tikai desmit procentus no kaitīgajiem atkritumiem, tostarp no ātomelektrostacijām. Nauda par atkritumu nogādi Krievijā nonāk KF komercstruktūras oligarhu naudas kontos Šveices bankās

Atbildēt

Haoss un jukas!

18.11.2019. 08:32

»

laikam

vecie no zzs vēl uz kaut ko cer


Cionisti nomaina vecos noderīgos idiotus uz jauniem aktieriem. Tautai un deputātiem jau izklaides pirmā vietā!

Globālā koroprokrātijas vara dod norādes Latvijas varas korporācijai, jo LV ir neatmaksājamu parādu jūgā. Saskaņā ar jūras tuesībām Latvijas izdotās pases ir vergu pases. Šveices pilsoņu pasu forma ir citāda - Šveices pilsonis neatbild par valsts parādu, bet par savu. Valsts parāds SVF/PB/FRS saskaņā ar jūras tiesībām ir LV kā juridiskas personas visu tās pilsoņu un iedzīvotāju kopējs parāds. Tāpēc atteikties no pilsonības faktiski nemaz nevari.

Saskaņā ar jūras tiesībām Latvija ir kolonija, kura ir parādā SVF/PB/FRS akcionāriem, bet LR pilsoņu pasu forma ir Latvijas kā kolonijas vergu pases, kuras kā tādas atpazīst visos pasaules valstu robežkontroles punktos. LR pasu forma norāda, ka LR pilsoņi ir LR īpašums un solidāri atbild par LR valsts parādu. Tā, lūk!

Atbildēt

Patriots.

17.11.2019. 22:55

Pretīgie nemiera cēlāji. Visu liku viņi šķeļ tautu. Paši kā fašisti, bet māca citiem dzīvot. Tā pusbāba dzintars sen ir jāpatriec no Saeimas, nobarojies kā vecs pensis jau izskatās.

Atbildēt

érgla knàbis

17.11.2019. 22:06

»

Niknais

Nosities pret suhdainu poda malu, dzintar


Niknais esot sieviskis ?

Atbildēt

Ko dos Saeimas atlaišanas rosināšana?

17.11.2019. 21:54

»

Vēlētājs

2019.gada 17.novembra vakarpusē par 13.Saeimas atlaišanu parakstījušies jau vairāk nekā divdesmit tūkstoši Latvijas Republikas pilsoņi - vēlētāji...


Neko. Mediķiem tāpat nepalielinās algas, varas korporācijai ignorējot likumu.

Vara no Saeimas pārvēlēšanas nemainīsies! Nekas nemainīsies uz labo pusi! Genocīds turpināsies. Saeimā ievēlētu tos pašus ar nelielām izmaiņām, ne jau tāpēc, ka tauta ievēl, bet tāpēc, ka CVK balsis skaitīs pēs VDD norādēm saskaņā ar valsts noslēpumu. Ja CVK vad. K. Bērziņa to nedarīs, pret viņu uzsāks kriminālvajāšanu. Vara centralizējas, jo pēc Brexita ES ir uz izjukšanas robežas. Lai ES varu vēl vairāk centralizētu, ES valstīm uzlijs vēl lielāku ekonomikas slogu.

Atbildēt

Vēlētājs

17.11.2019. 20:48

2019.gada 17.novembra vakarpusē par 13.Saeimas atlaišanu parakstījušies jau vairāk nekā divdesmit tūkstoši Latvijas Republikas pilsoņi - vēlētāji.

Vēlētāju tiesības atsaukt Saeimu paredz Latvijas Satversme. Ierosināt referendumu šajā jautājumā var ne mazāk kā 1/10 daļa, jeb 155 224 vēlētāji. Tautas balsošana jautājumā par Saeimas atsaukšanu nav pieļaujama vienu gadu pēc Saeimas sasaukšanas vai gadu pirms tās sasaukuma pilnvaru beigām.

Parakstu vākšana par Saeimas atlaišanu noritēs līdz 2017. gada 6. novembrim.

Ja vēlaties jaunu Saeimu, tad negaidiet tik ilgi. Parakstieties jau tagad.

Te ir links ar padomu, kā parakstīties par Saeimas atlaišanu 40 sekundēs?

Video:
https://www.youtube.com/watch?v 7AiDSFKpCps

Atbildēt

Kā?

17.11.2019. 20:47

»

zaglis dzintars

Ja nevar pierādīt, ka dzintars un NA tieši ir valsts izlaupītāji, tad noteikti var teikt, ka viņš ir nozadzis ( nelikumīgi piesavinājies) nacionāļa prerogatīvu. NA kopā ar vecajiem mahinatoriem kā Gerhards un Zīle ir piesavinājies šo Latvijas tautai svarīgo, nacionālās valsts izdzīvošanas ideju un lāpu...


Viņi nekad ne par ko noziedzīgo neatbildēs! Varas korporācija to nekad nepieļaus! Varas korporāciha ir visu esošo partiju vadību kodols un nākošās citas, kuras veido grupējumus no vecajiem un pārbaudītajiem politiķiem un veido jaunas politiskās kustības VDD ietvaros saskaņā ar Operatīvās darbības likumu par valsts budžeta naudu it kā valsts drošības interesēs. Viņiem ir aizvien grūtāk atrast jaunus "noderīgus un pakllausīgus idiotus Saeimai". Kā teica cionisti - tautas radošajiem spēkiem neveiksies, mēs visu savrozīsim ar likumiem (kā mediķu algu palielināšanai) un līgumiem (valsts parāda līgumu nosacījumi). Kaut uz Saeimas vēlēšanām balotējas simts idiotu uz katru vietu, aizvien grūtāk atrast domājošas personas.Tad ņem sportistus, balerīnas un aktierus. Ākstus - noderīgus idiotus, kam izklaides pirmā vietā.

Atbildēt

Raivis un Dzintars

17.11.2019. 20:40

Liels ir Nacionālo Atkritumu niecības spēks: tai reizēm vispār neko nevar padarīt.

Atbildēt

zaglis dzintars

17.11.2019. 19:54

Ja nevar pierādīt, ka dzintars un NA tieši ir valsts izlaupītāji, tad noteikti var teikt, ka viņš ir nozadzis ( nelikumīgi piesavinājies) nacionāļa prerogatīvu. NA kopā ar vecajiem mahinatoriem kā Gerhards un Zīle ir piesavinājies šo Latvijas tautai svarīgo, nacionālās valsts izdzīvošanas ideju un lāpu nesēju lomu, lai gan patiesībā viņi līdzdarbojas gan ar ZZS, gan Vienotību valsts izlaupīšanā un genocīdā pret Latv ijas tautu. Par sekām būs jāatbild.

Atbildēt

Niknais

17.11.2019. 18:54

»

Atlaist dzintaru un atlaist saiemu !

Vecaki nedodiet 18 novembri naudu saviem berniem kiniesu lapu iegadei,nav ko skraidit pakal analfabetam dzintaram


Tikko baurus kārtējo reizi aplaupīja un izdrāza ar budžetu, bet šie 18.novembrī kā aitas kustinās svecītes un žēlabaini gaudos upmalā tā vietā, lai protestējot paliktu mājās

Atbildēt

Jokohama

17.11.2019. 18:47

Kāds raksts tāds autors!fui fui fui.

Atbildēt

Janis

17.11.2019. 18:27

»

Niknais

Nosities pret suhdainu poda malu, dzintar


nacional pedini 30gados izdraza musu Valsti.
Lielakie kretini

Atbildēt

Niknais

17.11.2019. 18:08

Nosities pret suhdainu poda malu, dzintar

Atbildēt

Lily

17.11.2019. 16:56

Vispār jau pret algu iesaldēšanu balsoja A/Par! Deputāti, kas ir Jūsu godājamā koalīcijas biedri ar ģēnijiem Pavļutu un Viņķeli priekšgalā. Var jau d..., bet mēram jābūt!

Atbildēt

Sūc E. Leviczs , valstsgribas klucis,

17.11.2019. 16:55

»

Levitgriba

Pretīgs, farizejisks un nelietīgs pretvalstiskā Dzintara blējiens


klusē par to, ka Saeima nepilda likumu! Pizģec! Kas notiek?

Atbildēt

Ko nesaproti?

17.11.2019. 16:48

»

Hm

Es tikai nesaprotu, kādiem mērķiem glumais parazīts Edgars Rinkevičs perē rudo kuci (a.k.a. Solvita Āboltiņa) Itālijā? Tās kuces nolīšana ēnā, bet perēšana par valsts naudu šķiet aizdomīga, zinot, ka viņa ir Jaunās vienotības valdes locekle. Izskatās, ka paklusām pa sētas durvīm tiek gatavota atpakaļ...


Viņa Itālijā ir CIP spiedze, tà ir parazītes alga. Tāpat kā draņķe I. Mūrniece, puskoholiete, pusžīdiete Saeimas prez. pr-jas amatā , otra hierahijas persona pēc VP, manipulācijai ar Saeimu vajadzīgo likumu pieņemšanā, visaugstāās pakāpes pielaide valsts noslēpumiem. Te viņu rimčikā tauta nosistu., tur viņa paslēpta no tautas. Drīz mediķi rimčikā nositīs I. Mūrnieci, jo tieši viņa nomanipulēja alikumu par mediķu algu palielināšanu, tagad viņa nomanipulēja ar Saeimu, ka nepalielinss mediķu algu ar hierahiski augstāku likumu - likumu par budžetu. Viņu noteikti nositīs Lestenes kapis vai rimčikā.

Atbildēt

krams

17.11.2019. 16:44

Atlaist dzintarsūdaino Saeimu!

Atbildēt

Levitgriba

17.11.2019. 16:37

Pretīgs, farizejisks un nelietīgs pretvalstiskā Dzintara blējiens.

Atbildēt

Dzinéjsuns

17.11.2019. 16:32

»

roka roku mazga

aboltina tacu bija ta kura,Latvijas kauna traipu un ekanomikas sabotieri,homosexsualistu rinkevicu iebidija Latvijas arlietu ministra amata


Sarkanà Lapsa kontrolé kontrabandu un traficu pàri vidusjürai . Tà ir liela nauda...

Atbildēt

Atlaist dzintaru un atlaist saiemu !

17.11.2019. 15:56

Vecaki nedodiet 18 novembri naudu saviem berniem kiniesu lapu iegadei,nav ko skraidit pakal analfabetam dzintaram !

Atbildēt

Imunitāte būs dirsā dzintariń

17.11.2019. 15:56

Šie krieviem par ausīm abiem vajag sūdi salašņu.

Atbildēt

Hm

17.11.2019. 15:18

Es tikai nesaprotu, kādiem mērķiem glumais parazīts Edgars Rinkevičs perē rudo kuci (a.k.a. Solvita Āboltiņa) Itālijā? Tās kuces nolīšana ēnā, bet perēšana par valsts naudu šķiet aizdomīga, zinot, ka viņa ir Jaunās vienotības valdes locekle. Izskatās, ka paklusām pa sētas durvīm tiek gatavota atpakaļ.

Atbildēt

Tautvaris

17.11.2019. 15:06

»

:)

tavariss zaļā partija


Patiesība iekoda acīs?

Atbildēt

kaķa smiekli

17.11.2019. 14:43

Jau 30 gadus Latvija valda politiskais kartelis. Šis raksts mani par to pārliecināja līdz galam.

Atbildēt

Kāc R. Dzintars uzsāk ar šo rakstu

17.11.2019. 14:41

14. Saeimas vēlēšanu kampaņu? Lai ar komentāriem uzzinātu savu ienaidnieku domas. To pašu ar R. Dzintara rakstu Pietiek dara VDD valsts varas korporācija savās un viņu globālo saimnieku interesēs, analizējot riskus valsts drošībai. Viņi baidās no latvju tautas.

Atbildēt

...

17.11.2019. 14:33

»

Barba

Ja smadzeņu vietā biezputra


PSRS ģenerālsekretārs bija Brežņevs,bet ģenerālmenedžeris cionists Armands Hammers,jau no Ļeņina laikiem.Slikti ka smadzeņu vietā biezputra un nezina vēsturiskus faktus.

Atbildēt

Barba

17.11.2019. 14:26

»

...

VDK ir CIP filiāle,bet ASV taču ,,mūsu,, sabiedrotie


Ja smadzeņu vietā biezputra...….

Atbildēt

OBht

17.11.2019. 14:10

»

Osis

kurš no Onužāniem? ir vairāki


Arnis Onužāns no būvnieku kliķes
SIA Dzērveņmāja
Izmitināšana viesu mājās un cita veida īslaicīgas apmešanās vietās (55.20, versija 2.0) (Avots: GP2015)
Ainavu veidošanas un uzturēšanas darbības (81.30, versija 2.0) (Avots: GP2015, CSP)
Cita izklaides un atpūtas darbība (93.29, versija 2.0) (Avots: GP2015)

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...