Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ilze

09.07.2016. 18:18

»

to Lapsa

"jau atkal esmu aizsūtījis visiem iesaistīto iestāžu un specdienestu vadītājiem faktiski identiska satura iesniegumus – tā un tā, re, ko te Lembergs izteicies, sakiet, lūdzu, kā tieši uz šiem izteikumiem reaģēsiet...


Ja Lembergam nav taisnìba,tad varat man atbildēt,kur paliek peļņa,kuru strādājot brìvā Latvijā 26 gadus,esam ierauti neatmaksājamos parādos un ne tikai valsts límenî...

Atbildēt

A.S

05.07.2016. 04:48

Aivaram deg bikses, tāpēc viņš kļūst par "goda vīru" un visus "atmasko". Es tikai nesaprotu, kāpēc ģenproķenē nesēz lielākie ienaidnieki.

Atbildēt

Priekš Genas

04.07.2016. 17:40

Jūs nejuacat tautai galvu. Cilvēki kuri pārzin Sparāna shēmas arī zin, ka viņam pieder daļa no Rēzeknes naftas bāzes, lai pazeminātu pvn un akcīzi, kā arī piesedz Igauņu narkotiku plūsmu un vairākus citus likumpārkāpumus par kuriem zin Sparāna lidzgaitnieki.

Atbildēt

seskis

04.07.2016. 15:17

»

Gena

Paši pūta, paši dega...


Gena tu esi Sparāns ?? Raksti savu īsto vārdu

Atbildēt

lone

04.07.2016. 15:07

Kas jelgavaa aizliedz astonkaaji? Peedeejo astonkaaji paskastiitee neredzu?!

Atbildēt

04.07.2016. 14:51

»

Lapsam

Solīji Astoņkāja otro numuru. Kad būs


Vispār jau ir, tikai Lapsa to patiešām izmisīgi cenšas noslēpt.

Atbildēt

Lapsam

04.07.2016. 14:14

Solīji Astoņkāja otro numuru. Kad būs?

Atbildēt

Drošībniekam Genam...

04.07.2016. 14:03

»

Gena

Paši pūta, paši dega...


Par Lembi pateici visu. Par Lapsu arī. Vai tev ir kas sakāms par "biznesa kolēģiem" Jurašu, Sparānu, Ceipu, Kioneku, Dirnēnu un pārējiem?

Atbildēt

nu gnu

04.07.2016. 13:54

»

Jūsu vārds

Muļķītis


tad lai tas drosmis arī nosauc uzvārdus, kas no tiem figurantiem to jumtu saslējis, neba viņi paši...!!!

Atbildēt

karķina maslom

04.07.2016. 13:50

Bandīšu razborkas. Priekšplānā krusttēvs, tam pie rokas ruds vaukšķis īsā pavadā ...

Atbildēt

Jūsu vārds

04.07.2016. 13:21

»

Gena

Paši pūta, paši dega...


Precīzi..kā nabaga lato raujas melnās miesās Puzes hercoga labā, un tā jau ntaos gadus

Atbildēt

Gena

04.07.2016. 12:18

Paši pūta, paši dega.
Lembergs pasūta Lapsam "Astoņkāji". Lapsa cītīgi uzskribelē.
Lembergs paziņo, ka "Astoņkāja" personāži ir "jumts". Lapsa piespamo visas valsts iestādes un internetu ar šo Lamberga "atklāsmi".
Vai tikai Lemberga krimināllietas izskatīšana neieiet finiša taisnē?! Tāpēc tads spams ar Ģenerālprokuratūru un tiesībsargājošajām iestādēm.

Atbildēt

Austris

04.07.2016. 11:44

Domāju, ka Lembergs ir daudz gudrāks par visiem pašreiz pie varas esošajiem, kurus visus norakstīs tikko Putins tiks pie varas un iedos pa zobiem visiem liberastiem. Sekojoši, jeņķi aizvāksies uz savu dīķa malu , bet bez tik svarīgiem padomdevējiem mūsu varneši ir pilnīgi nekas.

Atbildēt

nu gnu

04.07.2016. 11:38

»

pastalnieks

Ja būtu daži puisīši, tā nebūtu liela nelaime, diemžēl pie mums pastāv sistēma, jeb mafija ar atbalstu politiskā līmenī


pastalniek, puisīšu nav maz, bet apskaties uz tiem personāžiem, kurus tu godbijīgi sauc par atbalstu politiskā līmenī.... vnk te visiem patīk fenderēt... visos līmeņos...padomju sabiedriskās ēdināšanas atvases...)))

Atbildēt

caca

04.07.2016. 11:11

No komentāriem skaidri redzams, ka astoņkājis arī troļļo....

Paldies, Lato, par rakstu!

Atbildēt

Panamas papīrs

04.07.2016. 11:05

»

Haris

Par tavu un tavējo murgiem soross vairs nemaksās,haļava baidzās


Viss šis Astoņkāja izdevums un Lemberga "atklāsmes" par Sparānu tādu, ir skatāms tikai viena kontekstā - Lembergs producē savu tēlu sabiedrībai, mēģinot paaugstināt sevi pats, lai kriminālapsūdzībās pret viņu spriedumā būtu labvēlība - noilgums, u.c. tieši tiesnešu, nevis prokuroru skatījumā.

Bet Lemberga mafija ir vairāk nekā deviņkājis - 9. kāja - Lembergs pats.

Viss jau spēles iznākumam sagatavots. Ja spriedums Lemberga krimināllietā nepārsūdzamā variantā stāsies spēkā kā notiesājošs, tad VP R.Vājonis - A.Lembergu - savu un mūsu "krustēvu" - apžēlos. Gluži kā Putins ar dekrētu no kriminālapsūdzībām atbrīvoja B.Jeļcinu, iegūstot prezidenta amatu. Tagad Putins ir situācijas ķīlnieks. Tāds tomēr nepaliktu apžēlošanas gadījumā līdz mūža galam A.Lembergs!

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 10:25

»

fakts

Lemberga mafija no "valdošās mafijas" atšķiras ar to, ka pirmā ir reāla, kaut arī krietni paplosīta, bet otrā ir pirmās sacerēta pasaka...


Ja tavi spriedumi atbilstu patiesībai, tad Latvija būtu plaukstoša valsts, diemžēl reālie fakti pierāda pretējo!Bet pret patiesību jebkāda propaganda nespēj cīnīties un tautieši ļoti labi saprot, ka šajā valstī nekas nemainās, tāpēc balso ar kājām pametot dzimteni!

Atbildēt

fakts

04.07.2016. 10:12

»

pastalnieks

Valdošā mafija tak ne ar ko neatšķiras no Lemberga, tikai pārstāv citu klanu , kuras pakļautībā atrodas tieslietu sistēma , tāpēc arī šīs nepārtrauktās krimināllitas pret Lembergu! Šo klanu savstarpējā cīņa izvelk dienas gaismā dažu labu faktu, kuru mēs citādi nekad neuzzinātu...


Lemberga mafija no "valdošās mafijas" atšķiras ar to, ka pirmā ir reāla, kaut arī krietni paplosīta, bet otrā ir pirmās sacerēta pasaka.
Tieši tāpat, ja salīdzina Rasnača skapi ar pārējo valdības darboņu ikmēneša "nopelnītiem miljoniem", tad pirmais ir pilnīgi reāls un pierādīts ar faktiem, bet otrie tikai slimas fantāzijas bez neviena (!!) fakta.

Atbildēt

Linards G.=Žulim

04.07.2016. 09:58

Kamēr ģeniālais Žulis nav neko teicis rakstam nav nekāda vērtība tāpat kā komentāriem. Nāks ŽULIS un pateiks, vai raksts ir pareizs jeb nepareizs par latviešu lopiskumu.

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 08:55

»

Janis

Nu ja, cerams saksim tulit ar Lemberga iesedinashanu un tad jau ari pie parejiem pamazam tiksim


Valdošā mafija tak ne ar ko neatšķiras no Lemberga, tikai pārstāv citu klanu , kuras pakļautībā atrodas tieslietu sistēma , tāpēc arī šīs nepārtrauktās krimināllitas pret Lembergu! Šo klanu savstarpējā cīņa izvelk dienas gaismā dažu labu faktu, kuru mēs citādi nekad neuzzinātu!

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 08:47

»

nu gnu

jā, jā astoņkājis...katanja , advokāts terazīnī...nekā tāda nav, ir tikai blēdīgi un zaglīgi puisīši, kuriem pat ir izdevīgi visādi epiteti..tipa astoņkājis, četrpadsmitkājis etc


Ja būtu daži puisīši, tā nebūtu liela nelaime, diemžēl pie mums pastāv sistēma, jeb mafija ar atbalstu politiskā līmenī!

Atbildēt

Janis

04.07.2016. 08:42

Nu ja, cerams saksim tulit ar Lemberga iesedinashanu un tad jau ari pie parejiem pamazam tiksim.

Atbildēt

nu gnu

04.07.2016. 08:17

jā, jā astoņkājis...katanja , advokāts terazīnī...nekā tāda nav, ir tikai blēdīgi un zaglīgi puisīši, kuriem pat ir izdevīgi visādi epiteti..tipa astoņkājis, četrpadsmitkājis etc...

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 08:07

Ja salīdzina Rasnača skapi ar pārējo valdības darboņu ikmēneša "nopelnītiem "miljoniem, tas var izraisīt tikai homēriskus smieklus!Lai radītu darbības imitāciju, tiek ķerti tikai sīkmaņi,astoņkājis turpina funkcionēt un visi tā dalībnieki ir apmierināti!Valsts iedzīta neatmaksājamos parādos, latvieši pamet dzimteni, lai izdzīvotu, valsts cenšas no nabagiem nodokļu veidā izvilkt pēdējos grašus, tad nav ko brīnīties, ka jau tagad liela daļa tautiešu atkal ar ziediem sagaidītu jebkuru atbrīvotāju, kas likvidētu šos parazītus un nepalīdzēs TV kanālu slēgšana un regulārā zombēšana, ja tā turpināsies, notikumi ies savu gaitu!

Atbildēt

lauķis

04.07.2016. 06:17

»

nelej udeni

8 kaji radija maris gailis,bet izloloja un noveda lidz pilnibai dombrovskis


Raugies mazliet tālākā pagātnē,priekšdarbi PSRS sagraušanā sākās jau tālajā 1978.gadā (partijas naudas sāka pārskaitīt pūstošā kapitālisma bankās),astoņkāja riktīgākais krusstēvs bija Gorbačovs(pašlaik bagātākais fonds pasaulē),protams , tas viss notika ar ASV kontroli un svētību.

Atbildēt

nelej udeni

04.07.2016. 04:16

»

Robis

Varētu sākt iznīcināt (sēdināt) ar to pašu Lembergu, kurš ir tikai viens no astoņkāja tētukiem - tā radītājs un barotājs


8 kaji radija maris gailis,bet izloloja un noveda lidz pilnibai dombrovskis.

Atbildēt

:)

04.07.2016. 01:52

Rēcīgi jau ir - viena no valsts ietekmīgākajām personām faktiski paziņo, ka noziedzība - kontrobanda tiek piesegta valstiskā līmenī, paziņo pat konkrētus uzvārdus, bet visi uz ko tam būtu jāattiecas (visi, kam vajadzētu uzraudzīt, pārbaudīt, izmeklēt utt.) ir kā apdirsušies. un mēs esam ES ārējā robeža..
Šķiet, vienīgais, kuru tas satrauc ir Lato Lapsa.
nāk prātā, Lipmana vēstules, kuras neviens neņēma vērā.

Atbildēt

to Lapsa

04.07.2016. 01:08

"jau atkal esmu aizsūtījis visiem iesaistīto iestāžu un specdienestu vadītājiem faktiski identiska satura iesniegumus – tā un tā, re, ko te Lembergs izteicies, sakiet, lūdzu, kā tieši uz šiem izteikumiem reaģēsiet."

Pajautāt Lembergam, kādi viņam ir pierādījumi viņa izteiktajiem apgalvojumiem, vai viņš ar tiem ir vērsies attiecīgās iestādēs un ja nav tad kāpēc nav, dūšas nepietiek vai tas nav tāmē iekļauts?

Atbildēt

Garais

04.07.2016. 01:07

Tak, Lembis ar Besi ir draugi! Viņi arī pasūta šito mūziku.

Atbildēt

Edge

04.07.2016. 00:41

»

opis

Man atkal stāsta viskautko citu - ka Ventspilī mudž no zagļiem un stukačiem. Nu ir ēnā sēdošie manipulatori, tad ir elite, pēc tam ir izpildītāji un ir kanalizācijas radījumi. Katrs no viņiem mēģina sameklēt kādu sešnieku arī priekš sevis, tāpēc beigās neviens nezin, cik daudz šestjorkas un stukaču ...


Vajag Padomijas sākuma periodu atcerēties - kaut vai Viļa Lāča "Vētras" pirmo daļu izlasīt. Var noderēt cīnītājiem pret astoņkāji, lai apjēgtu kur tas spēka avots un "dzīvības adata" apslēpta. Iesaku romāna fragmentu (85.lpp. / 4) par to, kā komunists Žuburs 1940.g. jūlijā centās uzvalku nopirkt - ar astoņkāja taustekļiem nomocījās:
http://www.litmir.me/br/?b=186472&p=85

Atbildēt

opis

04.07.2016. 00:20

Man atkal stāsta viskautko citu - ka Ventspilī mudž no zagļiem un stukačiem. Nu ir ēnā sēdošie manipulatori, tad ir elite, pēc tam ir izpildītāji un ir kanalizācijas radījumi. Katrs no viņiem mēģina sameklēt kādu sešnieku arī priekš sevis, tāpēc beigās neviens nezin, cik daudz šestjorkas un stukaču ir un kurš kuru galu galā novēro. Apmēram Padomijas beigu perioda piemērs, kur stukačiem pieaugot ģeometriskā progresijā to jēga samazinās līdz nullei. Bet skaidrs ir viens - jo zemāk pēc reitinga atrodas, jo nekaunīgāks ģīmis un pilnīga pārliecība, ka viņš zin visu un ka viņš ir pasaules naba. Nu tā man stāsta.

Atbildēt

Edge

04.07.2016. 00:13

»

Pēteris pareizais

Dīvaini, ka visi komentu autori ķērušie pie Lemberga, bet nerunā par rakstā minētajiem pautu blāķiem. Velns pa rāvis! Vai tiešām Latvija ir pārvērsta par pasaules korupcijas citadeli? Vai tiešām nevar novākt kādus 20-30 astoņkājus un viss mainītos. Palikušie vismaz ierautu asti kājstarpē...


Mainītos gan - vietā būtu 40-60 astoņkāju taustekļis un viss mainītos, taču ne jau pozitīvā virzienā. Noder atcerēties "dziesmoto revoļūciju" un astoņkāji LTF ar 6 taustekļiem - un cik to taustekļu pieauguši 25 gados. 666 ? Lauziet astoņkāja "dzīvības adatu" ja ir ko vietā likt, bet ar ciršanu kā auseklīši nesteidzieties.

Atbildēt

Pēteris pareizais

04.07.2016. 00:03

Dīvaini, ka visi komentu autori ķērušie pie Lemberga, bet nerunā par rakstā minētajiem pautu blāķiem. Velns pa rāvis! Vai tiešām Latvija ir pārvērsta par pasaules korupcijas citadeli? Vai tiešām nevar novākt kādus 20-30 astoņkājus un viss mainītos. Palikušie vismaz ierautu asti kājstarpē.

Atbildēt

Edge

04.07.2016. 00:00

Ja šim astoņkājim vienu taustekli nocirtīs - divi vietā izaugs. Lapsa neapjēdz esošās sistēmas funkcionēšanas mehānismu un "dzīvības adatu" - tāpēc nesaprot varnešu noraidoši nogaidošo reakciju. Prātiņ, nāc pie 4. varas pārstāvjiem!

Atbildēt

puņķis

03.07.2016. 23:54

Secinu, ka jurašs ar sparānu ieriebuši baklažānu karalim. Vai jurašs nav pie vainas, ka hūte tiek turēta aiz pautiem!?

Štrunts par hūti, jurašu un citiem astoņkājiem. Mani vairāk šokē pērkama "publicistika". Tā no sirds un naivi autors sašūt unisonā ar b. lembergu. Un ar b. vašķeviču un b. vilkasti, un citiem b.

Atbildēt

švamme

03.07.2016. 23:39

»

CF

Vai raksta autoram nešķiet, ka uz "astoņkāja" fona Rasnača kaunināšana par pārvesto skapi, ir tas pats kā ar lielgabalu bliezt pa zvirbuļiem


caur tādiem skapjiem un kārpām, nemaz nerunājot par doķiem (LM lietā) dod Dievs, pūznim panikojot un paliekot neuzmanīgiem, kādreiz savīsies arī kāds pavediens, aiz kura pa īstam varēs šķetināt un pie labas prognozes arī nonākt līdz ... ar konfiskācijām un man personīgi patiktos capital punishment. ne jau sēdot klēpī saliktām rokām, kāds tev grožus tajās ieliks

Atbildēt

CF

03.07.2016. 23:30

Vai raksta autoram nešķiet, ka uz "astoņkāja" fona Rasnača kaunināšana par pārvesto skapi, ir tas pats kā ar lielgabalu bliezt pa zvirbuļiem?

Atbildēt

A

03.07.2016. 23:21

Vai nav vienkārši tā ka Ventspils kungam tomēr vēljoprojām cemme uz tiem kas šo būrī iemeta? Stipri jau nu pēc tā izskatās. Arī raksta autors tā ļoti tendenciozi, liekas, kādam par labu drukā

Atbildēt

švamme

03.07.2016. 22:40

»

Kalifāts

Astoņkājis ir jaunaliku pasakas


hi, kalifāt, atvaino, izmēģinājos atvērt online, bet domain currently esot under maintenance, iedod man savu e-mail, es tev atsūtīšu pesonīgi.

http://wda.hostingmalaysia.net/maintenance/media/web_maintenance_pic.jpg

Atbildēt

!

03.07.2016. 22:38

»

švamme

http://astonkajis.info/dl/astonkajis_www.pdf


Pārbaudi pirms liec iekšā! Nedarbojas.

Atbildēt

švamme

03.07.2016. 22:33

»

Peteris

Biju palaidis garām pirmo numuru, kur to var ielādēt? Astonkajis.info nestrādā


http://astonkajis.info/dl/astonkajis_www.pdf

Atbildēt

..

03.07.2016. 22:20

Kas ieceļ amatā VP, DP priekšnieku, ģenerālprokuroru? Tieši vai pastarpināti savēlētā Saeima. Nu, kādus kropļus un izdzimteņus savēlat, tāds astoņkājis. Domāju, ka tieši te jāmeklē cēloņi.
p.s. Vai zināt, ka Latvijas Republikas prokuratūra pasūta un organizē cilvēku slepkavības? :) Plānoju pajautāt Ērikam - cik ilgi? N.Mežviets jau atbildēja, ka viņam "pie kājas".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...