Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ilze

09.07.2016. 18:18

»

to Lapsa

"jau atkal esmu aizsūtījis visiem iesaistīto iestāžu un specdienestu vadītājiem faktiski identiska satura iesniegumus – tā un tā, re, ko te Lembergs izteicies, sakiet, lūdzu, kā tieši uz šiem izteikumiem reaģēsiet...


Ja Lembergam nav taisnìba,tad varat man atbildēt,kur paliek peļņa,kuru strādājot brìvā Latvijā 26 gadus,esam ierauti neatmaksājamos parādos un ne tikai valsts límenî...

Atbildēt

A.S

05.07.2016. 04:48

Aivaram deg bikses, tāpēc viņš kļūst par "goda vīru" un visus "atmasko". Es tikai nesaprotu, kāpēc ģenproķenē nesēz lielākie ienaidnieki.

Atbildēt

Priekš Genas

04.07.2016. 17:40

Jūs nejuacat tautai galvu. Cilvēki kuri pārzin Sparāna shēmas arī zin, ka viņam pieder daļa no Rēzeknes naftas bāzes, lai pazeminātu pvn un akcīzi, kā arī piesedz Igauņu narkotiku plūsmu un vairākus citus likumpārkāpumus par kuriem zin Sparāna lidzgaitnieki.

Atbildēt

seskis

04.07.2016. 15:17

»

Gena

Paši pūta, paši dega...


Gena tu esi Sparāns ?? Raksti savu īsto vārdu

Atbildēt

lone

04.07.2016. 15:07

Kas jelgavaa aizliedz astonkaaji? Peedeejo astonkaaji paskastiitee neredzu?!

Atbildēt

04.07.2016. 14:51

»

Lapsam

Solīji Astoņkāja otro numuru. Kad būs


Vispār jau ir, tikai Lapsa to patiešām izmisīgi cenšas noslēpt.

Atbildēt

Lapsam

04.07.2016. 14:14

Solīji Astoņkāja otro numuru. Kad būs?

Atbildēt

Drošībniekam Genam...

04.07.2016. 14:03

»

Gena

Paši pūta, paši dega...


Par Lembi pateici visu. Par Lapsu arī. Vai tev ir kas sakāms par "biznesa kolēģiem" Jurašu, Sparānu, Ceipu, Kioneku, Dirnēnu un pārējiem?

Atbildēt

nu gnu

04.07.2016. 13:54

»

Jūsu vārds

Muļķītis


tad lai tas drosmis arī nosauc uzvārdus, kas no tiem figurantiem to jumtu saslējis, neba viņi paši...!!!

Atbildēt

karķina maslom

04.07.2016. 13:50

Bandīšu razborkas. Priekšplānā krusttēvs, tam pie rokas ruds vaukšķis īsā pavadā ...

Atbildēt

Jūsu vārds

04.07.2016. 13:21

»

Gena

Paši pūta, paši dega...


Precīzi..kā nabaga lato raujas melnās miesās Puzes hercoga labā, un tā jau ntaos gadus

Atbildēt

Gena

04.07.2016. 12:18

Paši pūta, paši dega.
Lembergs pasūta Lapsam "Astoņkāji". Lapsa cītīgi uzskribelē.
Lembergs paziņo, ka "Astoņkāja" personāži ir "jumts". Lapsa piespamo visas valsts iestādes un internetu ar šo Lamberga "atklāsmi".
Vai tikai Lemberga krimināllietas izskatīšana neieiet finiša taisnē?! Tāpēc tads spams ar Ģenerālprokuratūru un tiesībsargājošajām iestādēm.

Atbildēt

Austris

04.07.2016. 11:44

Domāju, ka Lembergs ir daudz gudrāks par visiem pašreiz pie varas esošajiem, kurus visus norakstīs tikko Putins tiks pie varas un iedos pa zobiem visiem liberastiem. Sekojoši, jeņķi aizvāksies uz savu dīķa malu , bet bez tik svarīgiem padomdevējiem mūsu varneši ir pilnīgi nekas.

Atbildēt

nu gnu

04.07.2016. 11:38

»

pastalnieks

Ja būtu daži puisīši, tā nebūtu liela nelaime, diemžēl pie mums pastāv sistēma, jeb mafija ar atbalstu politiskā līmenī


pastalniek, puisīšu nav maz, bet apskaties uz tiem personāžiem, kurus tu godbijīgi sauc par atbalstu politiskā līmenī.... vnk te visiem patīk fenderēt... visos līmeņos...padomju sabiedriskās ēdināšanas atvases...)))

Atbildēt

caca

04.07.2016. 11:11

No komentāriem skaidri redzams, ka astoņkājis arī troļļo....

Paldies, Lato, par rakstu!

Atbildēt

Panamas papīrs

04.07.2016. 11:05

»

Haris

Par tavu un tavējo murgiem soross vairs nemaksās,haļava baidzās


Viss šis Astoņkāja izdevums un Lemberga "atklāsmes" par Sparānu tādu, ir skatāms tikai viena kontekstā - Lembergs producē savu tēlu sabiedrībai, mēģinot paaugstināt sevi pats, lai kriminālapsūdzībās pret viņu spriedumā būtu labvēlība - noilgums, u.c. tieši tiesnešu, nevis prokuroru skatījumā.

Bet Lemberga mafija ir vairāk nekā deviņkājis - 9. kāja - Lembergs pats.

Viss jau spēles iznākumam sagatavots. Ja spriedums Lemberga krimināllietā nepārsūdzamā variantā stāsies spēkā kā notiesājošs, tad VP R.Vājonis - A.Lembergu - savu un mūsu "krustēvu" - apžēlos. Gluži kā Putins ar dekrētu no kriminālapsūdzībām atbrīvoja B.Jeļcinu, iegūstot prezidenta amatu. Tagad Putins ir situācijas ķīlnieks. Tāds tomēr nepaliktu apžēlošanas gadījumā līdz mūža galam A.Lembergs!

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 10:25

»

fakts

Lemberga mafija no "valdošās mafijas" atšķiras ar to, ka pirmā ir reāla, kaut arī krietni paplosīta, bet otrā ir pirmās sacerēta pasaka...


Ja tavi spriedumi atbilstu patiesībai, tad Latvija būtu plaukstoša valsts, diemžēl reālie fakti pierāda pretējo!Bet pret patiesību jebkāda propaganda nespēj cīnīties un tautieši ļoti labi saprot, ka šajā valstī nekas nemainās, tāpēc balso ar kājām pametot dzimteni!

Atbildēt

fakts

04.07.2016. 10:12

»

pastalnieks

Valdošā mafija tak ne ar ko neatšķiras no Lemberga, tikai pārstāv citu klanu , kuras pakļautībā atrodas tieslietu sistēma , tāpēc arī šīs nepārtrauktās krimināllitas pret Lembergu! Šo klanu savstarpējā cīņa izvelk dienas gaismā dažu labu faktu, kuru mēs citādi nekad neuzzinātu...


Lemberga mafija no "valdošās mafijas" atšķiras ar to, ka pirmā ir reāla, kaut arī krietni paplosīta, bet otrā ir pirmās sacerēta pasaka.
Tieši tāpat, ja salīdzina Rasnača skapi ar pārējo valdības darboņu ikmēneša "nopelnītiem miljoniem", tad pirmais ir pilnīgi reāls un pierādīts ar faktiem, bet otrie tikai slimas fantāzijas bez neviena (!!) fakta.

Atbildēt

Linards G.=Žulim

04.07.2016. 09:58

Kamēr ģeniālais Žulis nav neko teicis rakstam nav nekāda vērtība tāpat kā komentāriem. Nāks ŽULIS un pateiks, vai raksts ir pareizs jeb nepareizs par latviešu lopiskumu.

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 08:55

»

Janis

Nu ja, cerams saksim tulit ar Lemberga iesedinashanu un tad jau ari pie parejiem pamazam tiksim


Valdošā mafija tak ne ar ko neatšķiras no Lemberga, tikai pārstāv citu klanu , kuras pakļautībā atrodas tieslietu sistēma , tāpēc arī šīs nepārtrauktās krimināllitas pret Lembergu! Šo klanu savstarpējā cīņa izvelk dienas gaismā dažu labu faktu, kuru mēs citādi nekad neuzzinātu!

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 08:47

»

nu gnu

jā, jā astoņkājis...katanja , advokāts terazīnī...nekā tāda nav, ir tikai blēdīgi un zaglīgi puisīši, kuriem pat ir izdevīgi visādi epiteti..tipa astoņkājis, četrpadsmitkājis etc


Ja būtu daži puisīši, tā nebūtu liela nelaime, diemžēl pie mums pastāv sistēma, jeb mafija ar atbalstu politiskā līmenī!

Atbildēt

Janis

04.07.2016. 08:42

Nu ja, cerams saksim tulit ar Lemberga iesedinashanu un tad jau ari pie parejiem pamazam tiksim.

Atbildēt

nu gnu

04.07.2016. 08:17

jā, jā astoņkājis...katanja , advokāts terazīnī...nekā tāda nav, ir tikai blēdīgi un zaglīgi puisīši, kuriem pat ir izdevīgi visādi epiteti..tipa astoņkājis, četrpadsmitkājis etc...

Atbildēt

pastalnieks

04.07.2016. 08:07

Ja salīdzina Rasnača skapi ar pārējo valdības darboņu ikmēneša "nopelnītiem "miljoniem, tas var izraisīt tikai homēriskus smieklus!Lai radītu darbības imitāciju, tiek ķerti tikai sīkmaņi,astoņkājis turpina funkcionēt un visi tā dalībnieki ir apmierināti!Valsts iedzīta neatmaksājamos parādos, latvieši pamet dzimteni, lai izdzīvotu, valsts cenšas no nabagiem nodokļu veidā izvilkt pēdējos grašus, tad nav ko brīnīties, ka jau tagad liela daļa tautiešu atkal ar ziediem sagaidītu jebkuru atbrīvotāju, kas likvidētu šos parazītus un nepalīdzēs TV kanālu slēgšana un regulārā zombēšana, ja tā turpināsies, notikumi ies savu gaitu!

Atbildēt

lauķis

04.07.2016. 06:17

»

nelej udeni

8 kaji radija maris gailis,bet izloloja un noveda lidz pilnibai dombrovskis


Raugies mazliet tālākā pagātnē,priekšdarbi PSRS sagraušanā sākās jau tālajā 1978.gadā (partijas naudas sāka pārskaitīt pūstošā kapitālisma bankās),astoņkāja riktīgākais krusstēvs bija Gorbačovs(pašlaik bagātākais fonds pasaulē),protams , tas viss notika ar ASV kontroli un svētību.

Atbildēt

nelej udeni

04.07.2016. 04:16

»

Robis

Varētu sākt iznīcināt (sēdināt) ar to pašu Lembergu, kurš ir tikai viens no astoņkāja tētukiem - tā radītājs un barotājs


8 kaji radija maris gailis,bet izloloja un noveda lidz pilnibai dombrovskis.

Atbildēt

:)

04.07.2016. 01:52

Rēcīgi jau ir - viena no valsts ietekmīgākajām personām faktiski paziņo, ka noziedzība - kontrobanda tiek piesegta valstiskā līmenī, paziņo pat konkrētus uzvārdus, bet visi uz ko tam būtu jāattiecas (visi, kam vajadzētu uzraudzīt, pārbaudīt, izmeklēt utt.) ir kā apdirsušies. un mēs esam ES ārējā robeža..
Šķiet, vienīgais, kuru tas satrauc ir Lato Lapsa.
nāk prātā, Lipmana vēstules, kuras neviens neņēma vērā.

Atbildēt

to Lapsa

04.07.2016. 01:08

"jau atkal esmu aizsūtījis visiem iesaistīto iestāžu un specdienestu vadītājiem faktiski identiska satura iesniegumus – tā un tā, re, ko te Lembergs izteicies, sakiet, lūdzu, kā tieši uz šiem izteikumiem reaģēsiet."

Pajautāt Lembergam, kādi viņam ir pierādījumi viņa izteiktajiem apgalvojumiem, vai viņš ar tiem ir vērsies attiecīgās iestādēs un ja nav tad kāpēc nav, dūšas nepietiek vai tas nav tāmē iekļauts?

Atbildēt

Garais

04.07.2016. 01:07

Tak, Lembis ar Besi ir draugi! Viņi arī pasūta šito mūziku.

Atbildēt

Edge

04.07.2016. 00:41

»

opis

Man atkal stāsta viskautko citu - ka Ventspilī mudž no zagļiem un stukačiem. Nu ir ēnā sēdošie manipulatori, tad ir elite, pēc tam ir izpildītāji un ir kanalizācijas radījumi. Katrs no viņiem mēģina sameklēt kādu sešnieku arī priekš sevis, tāpēc beigās neviens nezin, cik daudz šestjorkas un stukaču ...


Vajag Padomijas sākuma periodu atcerēties - kaut vai Viļa Lāča "Vētras" pirmo daļu izlasīt. Var noderēt cīnītājiem pret astoņkāji, lai apjēgtu kur tas spēka avots un "dzīvības adata" apslēpta. Iesaku romāna fragmentu (85.lpp. / 4) par to, kā komunists Žuburs 1940.g. jūlijā centās uzvalku nopirkt - ar astoņkāja taustekļiem nomocījās:
http://www.litmir.me/br/?b=186472&p=85

Atbildēt

opis

04.07.2016. 00:20

Man atkal stāsta viskautko citu - ka Ventspilī mudž no zagļiem un stukačiem. Nu ir ēnā sēdošie manipulatori, tad ir elite, pēc tam ir izpildītāji un ir kanalizācijas radījumi. Katrs no viņiem mēģina sameklēt kādu sešnieku arī priekš sevis, tāpēc beigās neviens nezin, cik daudz šestjorkas un stukaču ir un kurš kuru galu galā novēro. Apmēram Padomijas beigu perioda piemērs, kur stukačiem pieaugot ģeometriskā progresijā to jēga samazinās līdz nullei. Bet skaidrs ir viens - jo zemāk pēc reitinga atrodas, jo nekaunīgāks ģīmis un pilnīga pārliecība, ka viņš zin visu un ka viņš ir pasaules naba. Nu tā man stāsta.

Atbildēt

Edge

04.07.2016. 00:13

»

Pēteris pareizais

Dīvaini, ka visi komentu autori ķērušie pie Lemberga, bet nerunā par rakstā minētajiem pautu blāķiem. Velns pa rāvis! Vai tiešām Latvija ir pārvērsta par pasaules korupcijas citadeli? Vai tiešām nevar novākt kādus 20-30 astoņkājus un viss mainītos. Palikušie vismaz ierautu asti kājstarpē...


Mainītos gan - vietā būtu 40-60 astoņkāju taustekļis un viss mainītos, taču ne jau pozitīvā virzienā. Noder atcerēties "dziesmoto revoļūciju" un astoņkāji LTF ar 6 taustekļiem - un cik to taustekļu pieauguši 25 gados. 666 ? Lauziet astoņkāja "dzīvības adatu" ja ir ko vietā likt, bet ar ciršanu kā auseklīši nesteidzieties.

Atbildēt

Pēteris pareizais

04.07.2016. 00:03

Dīvaini, ka visi komentu autori ķērušie pie Lemberga, bet nerunā par rakstā minētajiem pautu blāķiem. Velns pa rāvis! Vai tiešām Latvija ir pārvērsta par pasaules korupcijas citadeli? Vai tiešām nevar novākt kādus 20-30 astoņkājus un viss mainītos. Palikušie vismaz ierautu asti kājstarpē.

Atbildēt

Edge

04.07.2016. 00:00

Ja šim astoņkājim vienu taustekli nocirtīs - divi vietā izaugs. Lapsa neapjēdz esošās sistēmas funkcionēšanas mehānismu un "dzīvības adatu" - tāpēc nesaprot varnešu noraidoši nogaidošo reakciju. Prātiņ, nāc pie 4. varas pārstāvjiem!

Atbildēt

puņķis

03.07.2016. 23:54

Secinu, ka jurašs ar sparānu ieriebuši baklažānu karalim. Vai jurašs nav pie vainas, ka hūte tiek turēta aiz pautiem!?

Štrunts par hūti, jurašu un citiem astoņkājiem. Mani vairāk šokē pērkama "publicistika". Tā no sirds un naivi autors sašūt unisonā ar b. lembergu. Un ar b. vašķeviču un b. vilkasti, un citiem b.

Atbildēt

švamme

03.07.2016. 23:39

»

CF

Vai raksta autoram nešķiet, ka uz "astoņkāja" fona Rasnača kaunināšana par pārvesto skapi, ir tas pats kā ar lielgabalu bliezt pa zvirbuļiem


caur tādiem skapjiem un kārpām, nemaz nerunājot par doķiem (LM lietā) dod Dievs, pūznim panikojot un paliekot neuzmanīgiem, kādreiz savīsies arī kāds pavediens, aiz kura pa īstam varēs šķetināt un pie labas prognozes arī nonākt līdz ... ar konfiskācijām un man personīgi patiktos capital punishment. ne jau sēdot klēpī saliktām rokām, kāds tev grožus tajās ieliks

Atbildēt

CF

03.07.2016. 23:30

Vai raksta autoram nešķiet, ka uz "astoņkāja" fona Rasnača kaunināšana par pārvesto skapi, ir tas pats kā ar lielgabalu bliezt pa zvirbuļiem?

Atbildēt

A

03.07.2016. 23:21

Vai nav vienkārši tā ka Ventspils kungam tomēr vēljoprojām cemme uz tiem kas šo būrī iemeta? Stipri jau nu pēc tā izskatās. Arī raksta autors tā ļoti tendenciozi, liekas, kādam par labu drukā

Atbildēt

švamme

03.07.2016. 22:40

»

Kalifāts

Astoņkājis ir jaunaliku pasakas


hi, kalifāt, atvaino, izmēģinājos atvērt online, bet domain currently esot under maintenance, iedod man savu e-mail, es tev atsūtīšu pesonīgi.

http://wda.hostingmalaysia.net/maintenance/media/web_maintenance_pic.jpg

Atbildēt

!

03.07.2016. 22:38

»

švamme

http://astonkajis.info/dl/astonkajis_www.pdf


Pārbaudi pirms liec iekšā! Nedarbojas.

Atbildēt

švamme

03.07.2016. 22:33

»

Peteris

Biju palaidis garām pirmo numuru, kur to var ielādēt? Astonkajis.info nestrādā


http://astonkajis.info/dl/astonkajis_www.pdf

Atbildēt

..

03.07.2016. 22:20

Kas ieceļ amatā VP, DP priekšnieku, ģenerālprokuroru? Tieši vai pastarpināti savēlētā Saeima. Nu, kādus kropļus un izdzimteņus savēlat, tāds astoņkājis. Domāju, ka tieši te jāmeklē cēloņi.
p.s. Vai zināt, ka Latvijas Republikas prokuratūra pasūta un organizē cilvēku slepkavības? :) Plānoju pajautāt Ērikam - cik ilgi? N.Mežviets jau atbildēja, ka viņam "pie kājas".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...