Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

13.01.2022. 22:52

»

Čemodan vokzal

Uzrunāji gluži kā biedrs lielais Pū no diženās putinostānas. Pat frāzes un izteikumi pārņemti sinhronajā tulkojumā no skabējevas repertuāra


Tas nav īstais Viedais Manels, bet kāds, kurš piesavinājies viņa vārdu un kariķē viņu, sagrābstījis un pārveidojis frāzes no viņa raksta ar nosaukumu Madelēšana :*Ko darīt* un tagad ar šo savu vervelējumu lien komentāros pie visiem rakstiem.
Tipiska naciku troļļu fermas taktika.

Atbildēt

Čemodan vokzal

13.01.2022. 21:53

»


Uzrunāji gluži kā biedrs lielais Pū no diženās putinostānas. Pat frāzes un izteikumi pārņemti sinhronajā tulkojumā no skabējevas repertuāra.

Atbildēt

domāju

13.01.2022. 21:11

»


Viņi,šie aferisti un viņu likumi visiem jebkuros veidos ir jācenšas ignorēt.

Atbildēt

jesiņ, cik stulbi

13.01.2022. 20:22

»

tikai bizness

Ja Covidbiznesa naudas plūsma ir uz ASV, tad no turienes arī Latvijas vasāļi saņem direktīvas kā rīkoties! Špricēt un vēlreiz, un n-reizes špricēt! Nedrīkst neklausīt pavēles no ASV


ģimene un skolotāji tikpat stulbi? Taču dzeriet urīnu un beriet degunā sāli, kurš liedz. pie ārstiem nelieniet.

Atbildēt

č paliek č

13.01.2022. 20:20

krogi, roki, indija , budkas bads zagšana nodokļu nemaksāšana

Atbildēt

O)O

13.01.2022. 19:47

Es DOMĀJU, ka tas nebūtu nekas pārsteidzošs ja kāds kādreiz šiem "epidemiologiem" uz ielas ielaistu kādu nazi vēderā. Tās ir manas domas.
Nevar melot un spēlēties ar veselas tautas dzīvēm un nolemt desmitiem tūkstošus bada nāvē un domāt, ka par to nekas nebūs.
Savukārt ja par to tiešām nekas nebūs nu tad kā saka komentāri ir lieki.

Atbildēt

+1

13.01.2022. 19:39


Nolādētā karlevita hunta .

Demo-krātijas imitācija beigusies , veselo padzīšano no legāla darba to pierāda .

Atbildēt

?????

13.01.2022. 19:09

»

fakts

Ošlejs atkal melo


2000 saslimušo vai 2000 pozitīvo testu?

Atbildēt

Хм

13.01.2022. 19:00

»

Lietuva pārkārto ražošanu

Beidzot tiksim pie normāla benzīna, nevis šmurdjaka no krievu naftas, ko par benzīnu vairs bija grūti nosaukt


Ну конечно, нефть виновата, что литовцы не умеют бензин делать)) а на гатерах польская древесина сама на доски распадается, даже пилить не нужно, как из российской древесины)))

Atbildēt

fakts

13.01.2022. 18:56

Ošlejs atkal melo!
"Nevienā valstī nekad saslimstība nav pārsniegusi 2000 saslimušo uz miljonu"

2000 saslimušo uz miljonu jau sen kā pārsniegti, Īrijā divu nedēļu vidējais ir pāri par 4000 dienā uz miljonu iedzīvotāju un vēl daudzās valstīs krietni pārsniedz 2000.

Atbildēt

Leopolds II

13.01.2022. 18:21

Visu cieņu Ošlejam, negaidīju šādu diezgan klaju režīma rīcības apšaubīšanu. Baidos, ka tas viņam par labu nenāks, bet...priecājos, ka joprojām vēl pie mums ir saglabājušies saprātīgi un demokrātiski domājoši cilvēki. Diemžēl viņu ir pārāk maz. Esam radījuši jaunu, ambiciozu, bet diemžēl padumju paaudzi, kurā dominē zināšanu šķietamība un bezatbildība. Modelēšana ir māksla, kura balstās talantā un pieredzē. Modelis ir noderīgs, lai prognozētu tendenci, nevis sniegtu precīzu rezultātu. Modelis ir tikpat precīzs, cik ticami ir ieejas dati. Jo primitīvāks modelis, jo tas ir lietderīgāks. Tādēļ uzmanīgāk ar studentu modeļiem.

Atbildēt

zose

13.01.2022. 17:55

Levita modelis - sliktāk nevar būt

Atbildēt

lauķis

13.01.2022. 17:34

Kovid aizsegā sagatavots ekonomikas kolapss, bads un energoresursu trūkums neatkarīgi no jebkura scenārija.

Atbildēt

Šveicē tas tā nav gan

13.01.2022. 17:25

»

Līga

Autoram vajadzētu nokāpt no saviem augstumiem. Lai iespaidīgāk izklausītos, bija jāpiemin ASV bāri un, protams, Zviedrija, kuras veselības aprūpi ar LV nevar salīdzināt. Iedomājieties, arī citi kaut kur ir bijuši. Nevēlaties Šveici kā piemēru? Šveicē nevienā bārā, restorānā, viesnīcā nedrīkst un jau...


https://foph-coronavirus.ch/certificate/where-can-the-covid-certificate-be-used/

Places and activities where access is restricted to 2G
This can include:

Indoor events (e.g. concerts, theatres, cinemas, sporting events, trade fairs and consumer fairs)
Indoor areas of (hotel) bars and restaurants
Leisure, sport and cultural establishments such as museums, libraries, zoos, casinos, gyms etc.
Private events held indoors at publicly accessible institutions and establishments (e.g. weddings)
Sports and cultural club activities in indoor areas (e.g. training sessions, music and theatre rehearsals)
Indoor gatherings of family and friends from 10 to a maximum of 30 people

2G you have been vaccinated or have recovered from COVID.

Kāpēc kovidnieki mūžīgi aizmirst piebilst, ka arī kovidu pārslimojušie skaitās tādi paši kā rokā, bet ne dirsā uz nebēdu sapotētie? Jo tad nebūs sensacionālu melu?

Atbildēt

Attēlā redzamais gailēns

13.01.2022. 17:21

Vēl oktobrī raudāja pēc stingra militārā lokdauna un bargiem sodiem fašistiskajai Austrālijai līdzīgā veidā - došanās uz darbu taču nav attaisnojošs iemesls iziešanai no mājas fašistiem un arī nacionālsociālista Osipova replikai Satversmes tiesā - strādāt klātienē vai strādāt vispār neesot obligāti.

Atbildēt

thhjujk

13.01.2022. 16:54

Rakstā ļoti precīzi atklāts mūsu valdības profesionālais līmenis un atbilstošā rīcība šajā, ļoti konkrētajā Covid gadījumā. Domāju, ka citās problēmu jomās - enerģētikas, robežpārkāpeju, izglītības - ir tieši tāpat. Tāpēc arī esam tur, kur esam!

Atbildēt

Liana

13.01.2022. 16:51

Latvija atšķirībā no Igaunijas ir ļoti īsā naudas pavadā. Ja netiks sasniegti vajadzīgie %, tad naudiņu budžeta deficīta segšanai var nesaņemt. Par vakcīnu dīleru procentiem arī sāk runāt. Uzkrītoši, ka vasarā, runājot par Covid, ministrs palika arvien drūmāks un pelēkāks, lai gan nebija ne pozitīvie, ne mirušie, bet rudenī, kad cipari sāka strauji pasliktināties, viņš pēkšņi atdzīvojās, Yes, bija sasniegti 70%, gan mēnesi vēlāk par leišiem. Tagad jau nākamais plāns, vispirms runāja par 70%, bet šonedēļ- par 75% no visiem iedzīvotājiem, ieskaitot bērnus!!! Trojanskis nodrošina tikai plānam vajadzīgo matemātisko pamatojumu.

Atbildēt

Sigulis

13.01.2022. 16:39

»

gf

nu ja...jāpietaupa slimnīcās vieta ideoloģiskajiem vakseriem, kuru slimošana šobrīd norisinās matemātiskā pārsvarā


Jā,jā, tieši tā, vismaz, kāds bonuss viņiem būs, un pat bez sarkasma, ja nu gadījumā, nedod Dievs, sāksies škirošana, tad šis varētu būt viens no kritērijiem

Atbildēt

Radītas jaunas darba vietas

13.01.2022. 16:16

Civid vakcinacijas setrifikatu parbaudītāji.

Latvijas valsts var tikai priecāties, ka cilvēkiem ir jaunas un interesantas darba vietas, kurās var augt pa karjeras kapnēm.

Arī tiesu izpildītājiem un palīgiem ir grezni ieņēmumi, jo negodīgā nabaga tautas DAĻA negrib maksāt savus parādus.
Med personālam algas pielikumi kā nekad, nu, vai tad nav jāpriecājas, ka med. darbiniekiem šis laiks ir zelta adere.

Un tagad būs sejas masku maiņa un atkal cilvēki varēs piepelnīties, pirkt jaunus auto un nekustamos īpašumus ar dzīviem īrniekiem ka peļņas avotus.

Redzams, ka Latvijā vidējā darba alga divos gados ir paaugstinājusies pateicoties MK noteikumiem tieši " vakcinācijas adatas" apstākļos .

Atbildēt

bet neviens neprotestē

13.01.2022. 16:10

Tomēr neviens neprotestē, ar prieku visi iet potēties trešo , ceturto, piekto, n-to reizi - cik vajadzēs 10, gadus 20 gadus...Interesanti, vai Kariņa ģimenes-radu klans valdīs seit pēc 20 gadiem ?Domājams, ka jā, jo viņi pieņem tautas labklajības vardā gudrus lēmumus.


Pat tiesneši kuri bija protestējuši iesniedzot prasību tiesā tika " atšūti", pamatojoties uz LR Satversmi !

Klusums par tām 6 ģimenes ārstēm, kuras atteicās no savas ārstu prakses un kā rakstīja mediji savus aptuveni seši tūkstoši klientus atdeva citiem ģimenes ārstiem.

Kas notika ar šīm 6 ģimenes ārstēm - par to pat pietiek.com klusē...

Nu jau tauta tiek gatavota , ka vajadzēs potēties 5., 6. reizi un tā bezgalīgi, lai farmācijas personas arī Latvijā kļūtu par miljardieriem...

Tas ir tikai jūs šeit teorētiski protestējat, bet visa tauta taču iet brīvprātīgi potēties, viss ir oki-doki !

Tauta BRĪVPRĀTĪGI uzsēdināta uz vakcinācijas adatas - un tie kas nepiekrīt tie var "izstāties no valsts " ( ka teica kāda Latvijas amatpersona)

Pat konstitucionālo tiesību teorētiķis E.Levita kungs teica, ka viss ir kārtībā, pārkāpumu nav un viņš taču zin, ko runā, jo 2 termiņus bija Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnesis.

Atbildēt

Līga

13.01.2022. 15:44

Autoram vajadzētu nokāpt no saviem augstumiem. Lai iespaidīgāk izklausītos, bija jāpiemin ASV bāri un, protams, Zviedrija, kuras veselības aprūpi ar LV nevar salīdzināt. Iedomājieties, arī citi kaut kur ir bijuši. Nevēlaties Šveici kā piemēru? Šveicē nevienā bārā, restorānā, viesnīcā nedrīkst un jau labu laiku atpakaļ nedrīkstēja iekļūt bez vakcinācijas sertifikāta un maskas! Tai skaitā Ziemassvētku tirdziņos svaigā gaisā. Slēpošanas kūrortā Zermatt arī uz ielas jāvalkā maska. Cik var, apnikusi tā gaudošana, ka citur gan viss ir labi.

Atbildēt

gf

13.01.2022. 15:43

»

autoram

Lai tie seniori, kas sargā savu ķermeni no potēm, slimo un mirst màjàs. Lai viņi nepàrslogo slimnīcas un ģim.ārstus! Taçu tà nenotiek


nu ja...jāpietaupa slimnīcās vieta ideoloģiskajiem vakseriem, kuru slimošana šobrīd norisinās matemātiskā pārsvarā :)

Atbildēt

jā, bet...

13.01.2022. 15:40

Kāds tur modelis?! Pastulbi jaunekļi saskaņā ar valdībai vajadzīgajām vadlīnijām kaut ko sadzejo un tur arī viss modelis. Kuru tur augšā interesē patiesība? Galvenais mērķis visiem Latvijas iedzīvotājiem to žļurgu sapotēt un iespējami lielākus kovid ciparus iegūt, lai uz tā rēķina var vairāk naudas "apgūt".

Atbildēt

visa atskiriba tajà ,ka...

13.01.2022. 15:36

Minsteres Levits ir stàvus grüdéjs,pie tam apdauzits
sizofrenikis,bet ASV zinàtnieks Maikls Levits saprot ko dara.

Atbildēt

autoram

13.01.2022. 15:32

Lai tie seniori, kas sargā savu ķermeni no potēm, slimo un mirst màjàs. Lai viņi nepàrslogo slimnīcas un ģim.ārstus! Taçu tà nenotiek

Atbildēt

Es

13.01.2022. 15:30

gribu zināt,vai šos``jaunuļus``,kas uzrāda diplomus,kāds arī testē,pirms uzsāk savas lēcienveidīgās karjeras.Un valdība skatās mutē un sarosās...Reirs pajautāja,...kas notika tālāk?

Atbildēt

Lietuva pārkārto ražošanu

13.01.2022. 15:25

»

Хм

60 tūkstoši ir aptuveni seši procenti no strādājošajiem un trīs procenti no visiem Latvijas iedzīvotājiem. Cik lielu epidemioloģisko apdraudējumu radītu atļauja viņiem atgriezties darbā...


Beidzot tiksim pie normāla benzīna, nevis šmurdjaka no krievu naftas, ko par benzīnu vairs bija grūti nosaukt.

Atbildēt

gf

13.01.2022. 15:10

Sekojiet naudas plūsmām un jūs nonāksiet pie atbildēm! :)

Atbildēt

Хм

13.01.2022. 15:02

60 tūkstoši ir aptuveni seši procenti no strādājošajiem un trīs procenti no visiem Latvijas iedzīvotājiem. Cik lielu epidemioloģisko apdraudējumu radītu atļauja viņiem atgriezties darbā?

Уважение автору как способному создать предприятие мирового уровня, тут вопросов нет. Но разве автор как руководитель не знает, что достаточно разрешить не делать что-то одному, как и другие тут же не будут это делать? Ведь очевидно, что как раз опасение потерять работу заставило многих осенью все-таки сделать вакцинацию.

А чтобы нас сравнивать со шведами, нам и самим нужно себя вести как шведам. Шведам порекомендовали лишний раз не ходить по гостям, барам и ресторанам-и большинство и не пошло! Мало того, некоторые владельцы сами закрыли свои бары, чтобы не было соблазна приходить, так показывая свою ответственность. Неужели автор, владелец бизнеса, верит, что у нас после рекомендации народ бы себя повел, как шведы? Мы даже при прямом запрете искали возможность, как бы нарушить, потусить, встретиться. А тут была бы рекомендация! Так что нам и как народу до шведов и стране до Швеции еще не один десяток лет развиваться.

Что касается США, то они со своим уважением прав индивиида иногда уже в какую-то идиотию сваливаются, уже позитивную дискриминацию придумали.

Atbildēt

tikai bizness

13.01.2022. 14:51

Ja Covidbiznesa naudas plūsma ir uz ASV, tad no turienes arī Latvijas vasāļi saņem direktīvas kā rīkoties! Špricēt un vēlreiz, un n-reizes špricēt! Nedrīkst neklausīt pavēles no ASV!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...