Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

13.01.2022. 22:52

»

Čemodan vokzal

Uzrunāji gluži kā biedrs lielais Pū no diženās putinostānas. Pat frāzes un izteikumi pārņemti sinhronajā tulkojumā no skabējevas repertuāra


Tas nav īstais Viedais Manels, bet kāds, kurš piesavinājies viņa vārdu un kariķē viņu, sagrābstījis un pārveidojis frāzes no viņa raksta ar nosaukumu Madelēšana :*Ko darīt* un tagad ar šo savu vervelējumu lien komentāros pie visiem rakstiem.
Tipiska naciku troļļu fermas taktika.

Atbildēt

Čemodan vokzal

13.01.2022. 21:53

»


Uzrunāji gluži kā biedrs lielais Pū no diženās putinostānas. Pat frāzes un izteikumi pārņemti sinhronajā tulkojumā no skabējevas repertuāra.

Atbildēt

domāju

13.01.2022. 21:11

»


Viņi,šie aferisti un viņu likumi visiem jebkuros veidos ir jācenšas ignorēt.

Atbildēt

jesiņ, cik stulbi

13.01.2022. 20:22

»

tikai bizness

Ja Covidbiznesa naudas plūsma ir uz ASV, tad no turienes arī Latvijas vasāļi saņem direktīvas kā rīkoties! Špricēt un vēlreiz, un n-reizes špricēt! Nedrīkst neklausīt pavēles no ASV


ģimene un skolotāji tikpat stulbi? Taču dzeriet urīnu un beriet degunā sāli, kurš liedz. pie ārstiem nelieniet.

Atbildēt

č paliek č

13.01.2022. 20:20

krogi, roki, indija , budkas bads zagšana nodokļu nemaksāšana

Atbildēt

O)O

13.01.2022. 19:47

Es DOMĀJU, ka tas nebūtu nekas pārsteidzošs ja kāds kādreiz šiem "epidemiologiem" uz ielas ielaistu kādu nazi vēderā. Tās ir manas domas.
Nevar melot un spēlēties ar veselas tautas dzīvēm un nolemt desmitiem tūkstošus bada nāvē un domāt, ka par to nekas nebūs.
Savukārt ja par to tiešām nekas nebūs nu tad kā saka komentāri ir lieki.

Atbildēt

+1

13.01.2022. 19:39


Nolādētā karlevita hunta .

Demo-krātijas imitācija beigusies , veselo padzīšano no legāla darba to pierāda .

Atbildēt

?????

13.01.2022. 19:09

»

fakts

Ošlejs atkal melo


2000 saslimušo vai 2000 pozitīvo testu?

Atbildēt

Хм

13.01.2022. 19:00

»

Lietuva pārkārto ražošanu

Beidzot tiksim pie normāla benzīna, nevis šmurdjaka no krievu naftas, ko par benzīnu vairs bija grūti nosaukt


Ну конечно, нефть виновата, что литовцы не умеют бензин делать)) а на гатерах польская древесина сама на доски распадается, даже пилить не нужно, как из российской древесины)))

Atbildēt

fakts

13.01.2022. 18:56

Ošlejs atkal melo!
"Nevienā valstī nekad saslimstība nav pārsniegusi 2000 saslimušo uz miljonu"

2000 saslimušo uz miljonu jau sen kā pārsniegti, Īrijā divu nedēļu vidējais ir pāri par 4000 dienā uz miljonu iedzīvotāju un vēl daudzās valstīs krietni pārsniedz 2000.

Atbildēt

Leopolds II

13.01.2022. 18:21

Visu cieņu Ošlejam, negaidīju šādu diezgan klaju režīma rīcības apšaubīšanu. Baidos, ka tas viņam par labu nenāks, bet...priecājos, ka joprojām vēl pie mums ir saglabājušies saprātīgi un demokrātiski domājoši cilvēki. Diemžēl viņu ir pārāk maz. Esam radījuši jaunu, ambiciozu, bet diemžēl padumju paaudzi, kurā dominē zināšanu šķietamība un bezatbildība. Modelēšana ir māksla, kura balstās talantā un pieredzē. Modelis ir noderīgs, lai prognozētu tendenci, nevis sniegtu precīzu rezultātu. Modelis ir tikpat precīzs, cik ticami ir ieejas dati. Jo primitīvāks modelis, jo tas ir lietderīgāks. Tādēļ uzmanīgāk ar studentu modeļiem.

Atbildēt

zose

13.01.2022. 17:55

Levita modelis - sliktāk nevar būt

Atbildēt

lauķis

13.01.2022. 17:34

Kovid aizsegā sagatavots ekonomikas kolapss, bads un energoresursu trūkums neatkarīgi no jebkura scenārija.

Atbildēt

Šveicē tas tā nav gan

13.01.2022. 17:25

»

Līga

Autoram vajadzētu nokāpt no saviem augstumiem. Lai iespaidīgāk izklausītos, bija jāpiemin ASV bāri un, protams, Zviedrija, kuras veselības aprūpi ar LV nevar salīdzināt. Iedomājieties, arī citi kaut kur ir bijuši. Nevēlaties Šveici kā piemēru? Šveicē nevienā bārā, restorānā, viesnīcā nedrīkst un jau...


https://foph-coronavirus.ch/certificate/where-can-the-covid-certificate-be-used/

Places and activities where access is restricted to 2G
This can include:

Indoor events (e.g. concerts, theatres, cinemas, sporting events, trade fairs and consumer fairs)
Indoor areas of (hotel) bars and restaurants
Leisure, sport and cultural establishments such as museums, libraries, zoos, casinos, gyms etc.
Private events held indoors at publicly accessible institutions and establishments (e.g. weddings)
Sports and cultural club activities in indoor areas (e.g. training sessions, music and theatre rehearsals)
Indoor gatherings of family and friends from 10 to a maximum of 30 people

2G you have been vaccinated or have recovered from COVID.

Kāpēc kovidnieki mūžīgi aizmirst piebilst, ka arī kovidu pārslimojušie skaitās tādi paši kā rokā, bet ne dirsā uz nebēdu sapotētie? Jo tad nebūs sensacionālu melu?

Atbildēt

Attēlā redzamais gailēns

13.01.2022. 17:21

Vēl oktobrī raudāja pēc stingra militārā lokdauna un bargiem sodiem fašistiskajai Austrālijai līdzīgā veidā - došanās uz darbu taču nav attaisnojošs iemesls iziešanai no mājas fašistiem un arī nacionālsociālista Osipova replikai Satversmes tiesā - strādāt klātienē vai strādāt vispār neesot obligāti.

Atbildēt

thhjujk

13.01.2022. 16:54

Rakstā ļoti precīzi atklāts mūsu valdības profesionālais līmenis un atbilstošā rīcība šajā, ļoti konkrētajā Covid gadījumā. Domāju, ka citās problēmu jomās - enerģētikas, robežpārkāpeju, izglītības - ir tieši tāpat. Tāpēc arī esam tur, kur esam!

Atbildēt

Liana

13.01.2022. 16:51

Latvija atšķirībā no Igaunijas ir ļoti īsā naudas pavadā. Ja netiks sasniegti vajadzīgie %, tad naudiņu budžeta deficīta segšanai var nesaņemt. Par vakcīnu dīleru procentiem arī sāk runāt. Uzkrītoši, ka vasarā, runājot par Covid, ministrs palika arvien drūmāks un pelēkāks, lai gan nebija ne pozitīvie, ne mirušie, bet rudenī, kad cipari sāka strauji pasliktināties, viņš pēkšņi atdzīvojās, Yes, bija sasniegti 70%, gan mēnesi vēlāk par leišiem. Tagad jau nākamais plāns, vispirms runāja par 70%, bet šonedēļ- par 75% no visiem iedzīvotājiem, ieskaitot bērnus!!! Trojanskis nodrošina tikai plānam vajadzīgo matemātisko pamatojumu.

Atbildēt

Sigulis

13.01.2022. 16:39

»

gf

nu ja...jāpietaupa slimnīcās vieta ideoloģiskajiem vakseriem, kuru slimošana šobrīd norisinās matemātiskā pārsvarā


Jā,jā, tieši tā, vismaz, kāds bonuss viņiem būs, un pat bez sarkasma, ja nu gadījumā, nedod Dievs, sāksies škirošana, tad šis varētu būt viens no kritērijiem

Atbildēt

Radītas jaunas darba vietas

13.01.2022. 16:16

Civid vakcinacijas setrifikatu parbaudītāji.

Latvijas valsts var tikai priecāties, ka cilvēkiem ir jaunas un interesantas darba vietas, kurās var augt pa karjeras kapnēm.

Arī tiesu izpildītājiem un palīgiem ir grezni ieņēmumi, jo negodīgā nabaga tautas DAĻA negrib maksāt savus parādus.
Med personālam algas pielikumi kā nekad, nu, vai tad nav jāpriecājas, ka med. darbiniekiem šis laiks ir zelta adere.

Un tagad būs sejas masku maiņa un atkal cilvēki varēs piepelnīties, pirkt jaunus auto un nekustamos īpašumus ar dzīviem īrniekiem ka peļņas avotus.

Redzams, ka Latvijā vidējā darba alga divos gados ir paaugstinājusies pateicoties MK noteikumiem tieši " vakcinācijas adatas" apstākļos .

Atbildēt

bet neviens neprotestē

13.01.2022. 16:10

Tomēr neviens neprotestē, ar prieku visi iet potēties trešo , ceturto, piekto, n-to reizi - cik vajadzēs 10, gadus 20 gadus...Interesanti, vai Kariņa ģimenes-radu klans valdīs seit pēc 20 gadiem ?Domājams, ka jā, jo viņi pieņem tautas labklajības vardā gudrus lēmumus.


Pat tiesneši kuri bija protestējuši iesniedzot prasību tiesā tika " atšūti", pamatojoties uz LR Satversmi !

Klusums par tām 6 ģimenes ārstēm, kuras atteicās no savas ārstu prakses un kā rakstīja mediji savus aptuveni seši tūkstoši klientus atdeva citiem ģimenes ārstiem.

Kas notika ar šīm 6 ģimenes ārstēm - par to pat pietiek.com klusē...

Nu jau tauta tiek gatavota , ka vajadzēs potēties 5., 6. reizi un tā bezgalīgi, lai farmācijas personas arī Latvijā kļūtu par miljardieriem...

Tas ir tikai jūs šeit teorētiski protestējat, bet visa tauta taču iet brīvprātīgi potēties, viss ir oki-doki !

Tauta BRĪVPRĀTĪGI uzsēdināta uz vakcinācijas adatas - un tie kas nepiekrīt tie var "izstāties no valsts " ( ka teica kāda Latvijas amatpersona)

Pat konstitucionālo tiesību teorētiķis E.Levita kungs teica, ka viss ir kārtībā, pārkāpumu nav un viņš taču zin, ko runā, jo 2 termiņus bija Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnesis.

Atbildēt

Līga

13.01.2022. 15:44

Autoram vajadzētu nokāpt no saviem augstumiem. Lai iespaidīgāk izklausītos, bija jāpiemin ASV bāri un, protams, Zviedrija, kuras veselības aprūpi ar LV nevar salīdzināt. Iedomājieties, arī citi kaut kur ir bijuši. Nevēlaties Šveici kā piemēru? Šveicē nevienā bārā, restorānā, viesnīcā nedrīkst un jau labu laiku atpakaļ nedrīkstēja iekļūt bez vakcinācijas sertifikāta un maskas! Tai skaitā Ziemassvētku tirdziņos svaigā gaisā. Slēpošanas kūrortā Zermatt arī uz ielas jāvalkā maska. Cik var, apnikusi tā gaudošana, ka citur gan viss ir labi.

Atbildēt

gf

13.01.2022. 15:43

»

autoram

Lai tie seniori, kas sargā savu ķermeni no potēm, slimo un mirst màjàs. Lai viņi nepàrslogo slimnīcas un ģim.ārstus! Taçu tà nenotiek


nu ja...jāpietaupa slimnīcās vieta ideoloģiskajiem vakseriem, kuru slimošana šobrīd norisinās matemātiskā pārsvarā :)

Atbildēt

jā, bet...

13.01.2022. 15:40

Kāds tur modelis?! Pastulbi jaunekļi saskaņā ar valdībai vajadzīgajām vadlīnijām kaut ko sadzejo un tur arī viss modelis. Kuru tur augšā interesē patiesība? Galvenais mērķis visiem Latvijas iedzīvotājiem to žļurgu sapotēt un iespējami lielākus kovid ciparus iegūt, lai uz tā rēķina var vairāk naudas "apgūt".

Atbildēt

visa atskiriba tajà ,ka...

13.01.2022. 15:36

Minsteres Levits ir stàvus grüdéjs,pie tam apdauzits
sizofrenikis,bet ASV zinàtnieks Maikls Levits saprot ko dara.

Atbildēt

autoram

13.01.2022. 15:32

Lai tie seniori, kas sargā savu ķermeni no potēm, slimo un mirst màjàs. Lai viņi nepàrslogo slimnīcas un ģim.ārstus! Taçu tà nenotiek

Atbildēt

Es

13.01.2022. 15:30

gribu zināt,vai šos``jaunuļus``,kas uzrāda diplomus,kāds arī testē,pirms uzsāk savas lēcienveidīgās karjeras.Un valdība skatās mutē un sarosās...Reirs pajautāja,...kas notika tālāk?

Atbildēt

Lietuva pārkārto ražošanu

13.01.2022. 15:25

»

Хм

60 tūkstoši ir aptuveni seši procenti no strādājošajiem un trīs procenti no visiem Latvijas iedzīvotājiem. Cik lielu epidemioloģisko apdraudējumu radītu atļauja viņiem atgriezties darbā...


Beidzot tiksim pie normāla benzīna, nevis šmurdjaka no krievu naftas, ko par benzīnu vairs bija grūti nosaukt.

Atbildēt

gf

13.01.2022. 15:10

Sekojiet naudas plūsmām un jūs nonāksiet pie atbildēm! :)

Atbildēt

Хм

13.01.2022. 15:02

60 tūkstoši ir aptuveni seši procenti no strādājošajiem un trīs procenti no visiem Latvijas iedzīvotājiem. Cik lielu epidemioloģisko apdraudējumu radītu atļauja viņiem atgriezties darbā?

Уважение автору как способному создать предприятие мирового уровня, тут вопросов нет. Но разве автор как руководитель не знает, что достаточно разрешить не делать что-то одному, как и другие тут же не будут это делать? Ведь очевидно, что как раз опасение потерять работу заставило многих осенью все-таки сделать вакцинацию.

А чтобы нас сравнивать со шведами, нам и самим нужно себя вести как шведам. Шведам порекомендовали лишний раз не ходить по гостям, барам и ресторанам-и большинство и не пошло! Мало того, некоторые владельцы сами закрыли свои бары, чтобы не было соблазна приходить, так показывая свою ответственность. Неужели автор, владелец бизнеса, верит, что у нас после рекомендации народ бы себя повел, как шведы? Мы даже при прямом запрете искали возможность, как бы нарушить, потусить, встретиться. А тут была бы рекомендация! Так что нам и как народу до шведов и стране до Швеции еще не один десяток лет развиваться.

Что касается США, то они со своим уважением прав индивиида иногда уже в какую-то идиотию сваливаются, уже позитивную дискриминацию придумали.

Atbildēt

tikai bizness

13.01.2022. 14:51

Ja Covidbiznesa naudas plūsma ir uz ASV, tad no turienes arī Latvijas vasāļi saņem direktīvas kā rīkoties! Špricēt un vēlreiz, un n-reizes špricēt! Nedrīkst neklausīt pavēles no ASV!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...