Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

@

10.04.2018. 12:07

»

čeka ražos medikamentus...........

vecenes vajag laiku piebeigt, lai nav jāmaksā pensijas, citramona afēra jau bija


Citramona afērai nav nekāda sakara ne ar Olainfarm, ne ar citiem Latvijas farmācijas uzņēmumiem.

Atbildēt

Troļļu gans

27.03.2018. 19:21

»

uzticīgā

Vai nav apnicis rakstīt vienu un to pašu, jo nekā no satura jau īstenībā nav! Saprotu, ka uzrakstot vārdu "Belēvičs" tādam onānistam "noiet


Jums, kā manai lasītājai, taču patīk, vienmēr komentējat. Mana cieņa, mīlestība un apbrīns ir tik liels, ka nevaru nerakstīt par Izcilo Cien.Bij.Ministru ar Pumpu. Jo īpaši, kad ir tik cītīgi un uzticīgi lasītāji.

Atbildēt

27.03.2018. 19:01

»

gunti

tu


Es es es

Atbildēt

gadmaņpaps

27.03.2018. 11:55

izlauza gudrības zobu. tagad ir skaidrs ka čekists šo ir paņēmis un vadā aiz krāniņa - VIP ložā par velti nevienu neaicina, jāmāk vismaz Dzimteni nodot!
belašēvičas jāturpina gulēt uz grīdas. savickis var sev uztaisīt mine...

Atbildēt

Troļļu gans

27.03.2018. 11:25

»

Andrejs

Labi ka ir tāds Guntis, kuram Jūsu riešana ir pie vienas vietas. Tas priecē, ka mūsu valstī nav citu problēmu kā GB kustības, kuras nelielai ne īpaši vesalai tautas daļai izraisa tik asu un žulti pārpilnu reakciju. Lai arī Jums veicās


Piekrītu, nepateicīgā tauta nenovērtēja tāāādu Talantu, Personību, Vizionāru un vienkārši Labu Cilvēku. Viss, Latviju gaida panīkuma un iznīkuma gadi, jo Izcilais Talants brauks prom celt gaišu nākotni austrumu tautai, bez visvisādu knabu, vidu un saeimu traucēšanas, nebūs ne interešu konflikti, ne nelietīga Pumpas meklēšana, ne izmešana no nopirktās partijas vai izsvilpšana kongresos vai sēdēs, nekā no visa tā, kura neļāva izvērsties mūsu Izcilajam Čabulītim.

Atbildēt

Andrejs

27.03.2018. 10:16

Labi ka ir tāds Guntis, kuram Jūsu riešana ir pie vienas vietas. Tas priecē, ka mūsu valstī nav citu problēmu kā GB kustības, kuras nelielai ne īpaši vesalai tautas daļai izraisa tik asu un žulti pārpilnu reakciju. Lai arī Jums veicās! :)

Atbildēt

čeka ražos medikamentus...........

27.03.2018. 04:09

vecenes vajag laiku piebeigt, lai nav jāmaksā pensijas, citramona afēra jau bija

Atbildēt

Morālais kroplis

26.03.2018. 21:43

Ko ta Godmanis nesēž Latvijas Gāzē?

Atbildēt

Troļļu gans

26.03.2018. 21:43

Ko nu par vecām lietām, nu netika ne LRTK, ne Olainfarm, tagad visi ceļi vaļā. Varēs darboties tur, kur ne sliktais KNAB, ne nepareizais VID, ne nepateicīgā Saeima netraucēs Izcilajam Uzņēmējam, Lieliskajam Valstsvīram un vienkārši Labam Cilvēkam augt un plaukt. Latvija paliks kā bārenīte bez Izcilas Personības, nenovīdīgie tautieši noraka tādu Talantu!!!

Atbildēt

Elīna Maligina

26.03.2018. 21:34

izsakās, ka Belēviču nepielaida Olainfarm valdē, lai neiegūst komercnoslēpumus. Tā vai citādi Savicka un Belēviča projekt Kazahstānā vērsts uz Olainfarm iznīcināšanu kopā ar Godmani. Godmanis ir Latvijas ekonomikas slepkava.

Atbildēt

Nebriežaudzētājs

26.03.2018. 21:21

»

:)))

Vai ārietis ? Pareizi orientēts ? Melot māk


Toties uzliks tiem visiem ragus!

Atbildēt

to Pietiek

26.03.2018. 20:43

Kā Godmanis nokļuva Olainfarm valdē?

Atbildēt

Jusis

26.03.2018. 19:47

Žēl! Belēvičam lielāka biznesa pieredze nekā Olainfarm padomes locekļiem. Labi pārzina farmācijas biznesu, ir ļoti aktīvs. Māk svešvalodas. Daudz pārāks par esošo valdi. Reāli bailes par savu vietu bija noteicošais, lai Beļēviču neievēlētu. Viņš arī neatļautu sapulces vadīt krievu valodā...

Atbildēt

info

26.03.2018. 19:01

Tā grīdas biedrene Štāla ir vecā IZM valsts sekretāra Bumbiera brūte!

Atbildēt

ķīmiķis

26.03.2018. 18:59

Par kādiem "nopelniem" Godmanis, Andrējeva un Vesmane sēž Olainfarm padomē!? Viņiem no zāļu ražošanas nav nekāda sajēga, bet bija teikšana prihvatizācijas procesa laikā un pēc tam Maligins, acīm redzot, bija spiests maksāt par palīdzību kontrolpaketes sagrābšanā. Interesanti, cik viņiem tur mēnesī un gadā maksā???

Atbildēt

Susi

26.03.2018. 18:56

Un piders neko????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft