Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Cik zemesmērnieku no atmodas gadiem sazagušies

26.12.2020. 19:09

Drīz sāks izplatīt ziņas ka visa mērniecības shēma nekam neder. Un jāveic jauna instrumemtālā uzmērīšana. Valstij nav naudas un šis atkal būs jauns projekts kā papildināt biezo kabatas.

Atbildēt

Vai tu neko nejēdz?

25.12.2020. 11:10

»

millers,bt

arī bordeļa ģīmim saprāta sejā maz,bet,ko gan var gribēt no maza duraciņa


Ministrs ir vienīgi tāds "bandinieks"- visu nosaka nomenklatūras bosi - departamentu , pārvalžu, aģentūru vadītāji. Lai diktētu noteikumus nomenklatūrai, ministram būtu bijis ļoti daudz jāzina, būtu bijis jāizaug no parasta ierēdņa un jāpastrādā gadi par departamenta vadītāju, bet kur rodas ministri - jaunizcepts students, glups partijas boss, "šofera dēls". Vai ministram ir jābūt īstam despota, diktatoram, ar varu, bet ministram nav varas pat "bosus" atlaist bez sāpēm, bez tiesas, Tā viss sakārtots - tā ir sistēma, kas valda, ko neviens nevar satricināt.

Atbildēt

nu redz,

24.12.2020. 12:29

»

Tiesu eksperts

Pirmais; likums par zemes reformu lauku apvidos tika izstrādāts godīgi, kur ievēroja ēku un būvju tiesības saņemt zemi būves uzturēšanai - 2-3 ha, bet tad sekoja zemes reforma pilsētās, kur šo reformu noshēmoja - piešķīra neierobežotu varu amatpersonām izlemt pēc korupcijas principiem - atdot zemi natūrā...


kas patiesībā ir tie mūsu nacionāļi. Šī sistēma ir jāmaina ,tikai problēma ir tajā , ka ir milzīga armija parazītu , kuriem viņā ir ļoti komfortabli. Tapēc tai reformai vajadzīgs kaut kas extraoriģināls!

Atbildēt

Tiesu eksperts

24.12.2020. 12:18

»

Atbildīgi

Beidzot ir jārunā kāpēc denacionalizētie īpašumi masveidā nonāk pārpircēju rokās - vai tā ir mantinieku griba, vai arī likumā iestrādātas normas, kas turpina padomju laika attieksmi pret denacionalizētajiem īpašumiem un nu jau ar ekonomiskiem rīkiem spiež tos zemē - vai tie ir likumi, kas ir par labu...


Pirmais; likums par zemes reformu lauku apvidos tika izstrādāts godīgi, kur ievēroja ēku un būvju tiesības saņemt zemi būves uzturēšanai - 2-3 ha, bet tad sekoja zemes reforma pilsētās, kur šo reformu noshēmoja - piešķīra neierobežotu varu amatpersonām izlemt pēc korupcijas principiem - atdot zemi natūrā, ierādīt citā vietā vai izmaksāt kompensācijas sertifikātus. Un šie "varenie" zemes reformu samainīja ar denacionalizāciju - atdeva natūrā, ja maksāja kukuļus, zemi atdeva spekulantiem, bandītiem un zemesgrāmatas noziedzīgi pieņēma dokumentus bez zemes iemērīšanas, bez pirmpirkuma tiesību ievērošanas - ar kriminālām metodēm.

Mantinieki bija sajūsmā - zeme 1940. gadā nebija izpirkta no pašvaldībām (okupācija), bet saņemot to zem mājā - nesaprata jēgu un saradās krāpnieki no Maksātnespējas administrācijas, LNNK/TB bosi, zemi tūlīt atpirka pa daļām vai ar dāvinājumu (krimināls paņēmiens, bez daļas iemērīšanas, katru dienu reģistrējot zemesgrāmata pa vienam gabalam - pa ideālai daļai, kad bija jāiesniedz daļas zemes robežu plāns. ZG krāpniekiem tos neprasīja (krimināls, cietumā ZG tiesnešiem bija jābūt).

Atbildēt

millers,bt

24.12.2020. 12:12

arī bordeļa ģīmim saprāta sejā maz,bet,ko gan var gribēt no maza duraciņa?

Atbildēt

psihiatrs

24.12.2020. 11:53

Ja tā vērīgāk ieskatās Znotiņas sejā , var pamanīt visu Dauna slimības buķeti!

Atbildēt

Nemuļķo tautu

24.12.2020. 10:57

»

nepirkāt , 30 g nomu nemaksājāt

gaidījāt, kad jūsu vara atgriezīsies


Ne reizi vien šis "nepirkāt" musina un melo, jo visa afēra ar zemi zem daudzdzīvokļu mājām un citām būvēm (arī garāžām) notika slepeni, īrniekiem, tagad dzīvokļu īpašniekiem aiz īrnieku muguras, ar viņiem neviena iestāde valstī nerēķinājās un neko nejautāja, neko nepiedāvāja, tādēļ beidz sludināt murgus. Tu esi tas laupītājs, afērists, shēmotājs, krimināls zemes uzpircējs, tev pie labas varas būtu vieta aiz restēm par krāpšanos.

Atbildēt

Atbildīgi

24.12.2020. 10:53

Beidzot ir jārunā kāpēc denacionalizētie īpašumi masveidā nonāk pārpircēju rokās - vai tā ir mantinieku griba, vai arī likumā iestrādātas normas, kas turpina padomju laika attieksmi pret denacionalizētajiem īpašumiem un nu jau ar ekonomiskiem rīkiem spiež tos zemē - vai tie ir likumi, kas ir par labu pārpircējiem un pārstāv investoru intereses.

Atbildēt

Aita

24.12.2020. 10:25

IR ŠĶĪBA pati kadastrālās vērtēšanas formula, bet Bordāns to negrib mainīt, jo vienkāršāk ir paturēt dalīto NĪ nevis atzīt sava VZD kļūdas.

Atbildēt

atbalsts visiem parazītu utilizētājiem

24.12.2020. 10:14

»

Atbalsts Aivaram Lembergam

Ja Lembergs uzvares tiesa pret asv,tad bordana karjera beidzot bus beigusies uz visiem laikiem


viņi (parazīti) ir jau zaudējuši , talākais vairs ir tikai laika jautājums ...

Atbildēt

Atbalsts Aivaram Lembergam

24.12.2020. 09:46

Ja Lembergs uzvares tiesa pret asv,tad bordana karjera beidzot bus beigusies uz visiem laikiem.

Atbildēt

Dzintars Rasnačs

23.12.2020. 23:20

»

Z

Bordāna vadībā pat kolhozus jau sācis atjaunot! Likumā ,,iestrādājuši''- dzīvokļu mājās lēmumus par zemes izpirkšanu varēs pieņemt tikai kopīgi! Vieniem piešķīra uzreiz, par otriem ņirgājās 30 gadus piespiežot maksāt nomu, tad beigās vēl jāizpērk un visam pa virsu - jānoorganizē kolhozu, lai to varētu...


Es, es tas biju, kas kopā ar Raivi Kronbergu, vietnieku un zemes baroniem un Maksātnespējas administratoriem kopā izstrādājām likumprojektu, kurā nolēmām dzīvokļu īpašniekiem iesmērēt izpirkt zemi zem mājas. Tajā iestrādājām divus variantus- ka teica augsti godātais Normunds Šlitke – “nepārtrauktas šausmas vai šausmīgas beigas”, lai tas izskatītos kā demogrāfijas “veicināšanas” likumprojekts un iesniedzām Saeimā. Mani nu jau atstatīja no ministra, bet ministrijā strādā mūsu nomenklatūra, kura nostāda Jāni Bordānu savā vietā, lai daudz nepīkst. Mūsu kadri TM stāv sardzē un ieborēs jebkuram ministram, ka likums ir ļoti pareizs - kam vajag, kabatas piepildīsies. Ne jau ministri kaut ko sajēdz no likuma, tādēļ paraksta jebkuru dokumentu. Un ko Bordāns vairs var darīt, ka projekts jau manā laikā nonāca Saeimā, kur gan tiek muļļāts vairākus gadus. Bet mūsu draugi arī tur prot kontaktēties un palīdz, pamazām virza uz pieņemšanu. Misters gaida?!

Atbildēt

Z

23.12.2020. 21:52

Bordāna vadībā pat kolhozus jau sācis atjaunot! Likumā ,,iestrādājuši''- dzīvokļu mājās lēmumus par zemes izpirkšanu varēs pieņemt tikai kopīgi! Vieniem piešķīra uzreiz, par otriem ņirgājās 30 gadus piespiežot maksāt nomu, tad beigās vēl jāizpērk un visam pa virsu - jānoorganizē kolhozu, lai to varētu izdarīt. Faktiski tas nozīmē, ka arī tiesā var vērsties tikai kopīgi, t.i. kolektīvi - kolektīvi! Juridiskajā bordānkliķes stulbumā tālāk vairs nav kur iet! Līdz šim domāju, ka kolhozus likvidēja pirms 30 gadiem, izrādās - veiksmīgi atdzimst!

Atbildēt

Parazitē žīds

23.12.2020. 20:16

»

Ausma

Pietiek klaigāt un parazitēt uz privātīpašnieku rēķina


Normunc Šlitkē

Atbildēt

Tavs komentārs ir naida runa,

23.12.2020. 19:46

»

Naida runa

Tas ir nacionālās naida kurināšanas komentārs, darbs VDD. Atrodiet kaut vienu okupantu, kuri dzīvo denacionalizēto māju dzīvokļos. Diez vai atradīsiet kaut vienu no viņu paaudzes šajos dzīvokļos. Visi īrnieki 50 okupācijas gados un vēl vairāk - pēc neatkarības atjaunošanas, ir mainījušies...


jo ir pietiekami daudz faktu, kad ne tikai dzīvokļus bet arī veselus namu "mantoja" "likumīgie" "mantinieki" ar uzvārdiem, tipa, ivanovs, abdumuslimovs u.tml., kaut arī namu vecie iedzīvotāju, kas tur auguši no bērnu dienām vēl atceras, kas un kasm piederējis.

Atbildēt

Vorkuta

23.12.2020. 19:07

»

viedoklis

Sabrūkot PSRS pie varas nokļuva pašmāju alkatības un stulbuma pārņemtie izdzimteņi, kuri zem lozunga atgriest represētajiem viņu īpašumus, faktiski represēja savas valsts iedzīvotājus, kuri ne pie kā nebija vainīgi.Tikai pilnīgi idioti varēja iedomāties lietas sakārtot tā it kā nebūtu bijuši 50 PSRS...


Viņi nebija ne stulbi, ne varas pārņemti, bet kremļa cionistiem kalpojoši kolaboranti, kas turpināja PSRS iesākto genocīdu pret latviešiem. Talkā vēl ņemot ārzemju bankas un atstāto kolonistu varzu.

Atbildēt

viedoklis

23.12.2020. 18:02

Sabrūkot PSRS pie varas nokļuva pašmāju alkatības un stulbuma pārņemtie izdzimteņi, kuri zem lozunga atgriest represētajiem viņu īpašumus, faktiski represēja savas valsts iedzīvotājus, kuri ne pie kā nebija vainīgi.Tikai pilnīgi idioti varēja iedomāties lietas sakārtot tā it kā nebūtu bijuši 50 PSRS gadi, vēsturi nevar izlikties ka viņas nav bijis.

Atbildēt

Kas salīda zem daudzīvokļu mājām

23.12.2020. 16:29

»

atkal tie

kas salīda svešos dzīvokļos


Tie, kas sagrāba zemi zem daudzdzīvokļu mājām, salīda svešā zeme, to pārpērkot no mantiniekiem, faktiski viņus apkrājot, proti, pērkot par sviestmaizi un rupji, krimināli, noziedzīgi pārkāpjot dzīvojamo māju pirmpirkuma tiesības uz zemi, ir patiesie okupanti. Šo zemi ir jākonfiscē kā nelikumīgi iegūtu, tā arī 30 gados ir vairākkārt atmaksāta. Tieslietu ministrijas nomenklatūra, ar kuru drīzāk Jānis Bordāns netiek galā, kopā ar "zemes baroniem" turpina nostiprināt nelikumības un tyurpina ražot likumu, kurā raksta to pašu absurdu - "uz likuma pamata". Uz likuma pamata jāslēdz nomas līgumi ar māju, garāžu, un ar likuma "Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās" 12.panta otro daļu, jāizbeidz krāpšana un noziegumi,. naida kurināšana.

Atbildēt

Naida runa

23.12.2020. 16:05

»

atkal tie

kas salīda svešos dzīvokļos


Tas ir nacionālās naida kurināšanas komentārs, darbs VDD. Atrodiet kaut vienu okupantu, kuri dzīvo denacionalizēto māju dzīvokļos. Diez vai atradīsiet kaut vienu no viņu paaudzes šajos dzīvokļos. Visi īrnieki 50 okupācijas gados un vēl vairāk - pēc neatkarības atjaunošanas, ir mainījušies.

"Okupantu" armijas ģimenes uz līguma pamata ar Krieviju izbrauca un saņēma atstātā dzīvokļa kompensāciju , bet palikušie latvieši - īrnieki tiek aizvien spīdzināti un uzskatīti kā okupanti, kuri, kuri it kā ieņēma uz Sibīriju izsūtīto latviešu dzīvokļus. Ja kas, tie bija māju īpašnieki, kurus izsūtīja - viens dzīvoklis mājā.

Tāda ir šī klasiskā NACIONĀLĀ naida kurināšanas politika, ko sistemātiski izplata interneta komentāros un atsevišķos rakstos.

Atbildēt

LF-888

23.12.2020. 15:32

VDD pasūtījums liekēžu biedrībai.

Atbildēt

atkal tie

23.12.2020. 15:26

kas salīda svešos dzīvokļos

Atbildēt

Izraksts no biedrības "DOMA"

23.12.2020. 15:23

Biedrība "Doma", Juris Avotiņš, Ēveles ielā 6, raksta Saeimai:
"VI. Likuma grozījumu projekta problemātika.

Daudzus mazāk nozīmīgus un vieglāk risināmus problēmjautājumus šeit pat nepieminu. Manā skatījumā šim Grozījumu projektam ir trīs steidzami novēršamas problemātikas. Viena no tām sociāli-ētiska, otra - finansiāli-morāla, trešā politiski-praktiska.
Sociāli-ētiskā problemātika ir a) sociālā, b) nacionālā un c) reliģiskā naida kurināšana, ilgstoši uzturot samilzušu situāciju patiešām ar 3677 „nepabeigtas privatizācijas daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām”, kurās atrodas 110 970 dzīvokļu, no kuru īpašniekiem tā saucamie „zemes īpašnieki” cauri likumu caurumiem radījuši un izvilkuši pasaulē pretdabisku briesmoni „mītu par „dalītu īpašumu” un „piespiedu zemes nomu.” Tas kurina „sociālo naidu” starp divām ļaužu grupām un pastiprina jau tā krīzes radīto stresu sabiedrībā. Ētiskais aspekts ir valsts varas iestāžu nepārprotamā nostāja šīs problēmas nerisināšanā. Tas grauj sabiedrības uzticību valsts pārvaldei un likumdevējam.
Nacionālā naida kurināšana notiek ar ilgstoši kultivētu pastāstu, ka daudzdzīvokļu mājās dzīvo „padomju okupanti” (krievi), no kuriem zemes īpašuma tiesības atjaunojušajiem bijušo zemes īpašnieku mantiniekiem ir svēts pienākums, bauda un nauda no „trīs ādu novilkšanas” no šiem „okupantiem”.
Reliģiskā naida kurināšana pamatojas apstāklī, ka viens no lielākajiem „zemes baroniem” ir tieši vienas reliģiskās konfesijas „draudze”, ko gan daudzi dzīvokļu īpašnieki vēl nav uzzinājuši (nav pamanījuši). Tomēr, kad tas mērs būs pilns un tas vadzis lūzīs, tad šī naida veida izpausmes var izrādīties izšķirošais spēks dzīvokļu īpašnieku frontes pusē. Reliģiskajam naidam ir varens spēks.
Finansiāli-morāla problemātika ir dzīvokļu īpašnieku pazemojoša piespiešana maksāt „zemes nomas naudu” pēkšņi piedzimušiem „zemes baroniem”, kuri ar dažādām viltībām, caur likumu caurumiem un nepārprotamām (bet „likumiskām”) blēdībām saņēmuši savas „dzimšanas apliecības” (neatbilstoši likuma normām izrakstītas zemesgrāmatas) un „noslauc naudu” no dzīvokļu īpašniekiem krīzes apstākļos, kad dzīvokļu īpašniekiem stipri samazinājušies ienākumi. Morālā sāpe tautai ir tāda, ka visiem ir redzams un saprotams, kuras valsts institūcijas atbalsta šo „zemes baronu” jeb „zemes OIKu” shēmas mehānisma darbību, bet joprojām gadiem ilgi šīs shēmas darbību valsts iestādes joprojām atbalsta un stiprina.
Politiski-praktiskā problemātika ir tāda, ka valstī apzināti tiek traucēta 110 970 dzīvokļu privatizācijas pabeigšana, kas ilgst nu jau 30-gadus un šādā situācijā vismaz Mājā Ēveles ielā 6., Rīgā es tuvāko 10-20 gadu laikā nesaskatu kaut cik cerīgu prognozi tās pabeigšanai. Tāpēc, ka arī šis Grozījumu projekts ir virzīts uz situācijas iesaldēšanu, kas, piemēram, Mājā Ēveles ielā 6., Rīgā jau praktiski ir izslēdzis „Mājas privatizācijas pabeigšanu” likumā noteiktajā kārtībā. Izdarot plānotos grozījumus un tos izsludinot, katram šīs mājas dzīvokļa īpašniekam būs jāizdara izvēle, palikt pasīvam novērotājam, vai pievienoties kādai no uzskaitītajām grupām „frontē.” Un tie ir 110 970 dzīvokļi jeb ap 300 000 cilvēku. Liela armija" - citāta beigas.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

23.12.2020. 15:19

»

Kulax uz acs

Daudzdzīvokļu māju kā apgrūtinājumu, kas ietekmē kadastrālo vērtību, var reģistrēt tikai pats zemes īpašnieks. To darīt, viņš, protams, nav ieinteresēts. Tāpēc loģiski būtu, ka māju kā apgrūtinājumu zemei var noteikt arī pašvaldība pēc ēkas (būves) pieprasījuma. Ēka uz zemes ir vēl lielāks apgrūtinājums...


Zīmīgi, ka Nekustamā īpašuma valsts kadastra likuma pārejas noteikumu 35.punkts vēl līdz 2019.gada decembrim skaidri noteica, ka "Saskaņā ar šā likuma 28.pantu Ministru kabinets nosaka DALĪTO ĪPAŠUMU kā nekustamā īpašuma objekta APGRŪTINĀJUMU zemes gabaliem līdz brīdim, kad saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" pārejas noteikumu 53.punktu tiks izbeigtas tiesiskās attiecības starp privatizētā objekta īpašnieku un tā zemes gabala īpašnieku, uz kura atrodas privatizētais objekts."

Turklāt šāda redakcija bija spēkā no 2015.gada 1.janvāra. Cits jautājums, ka Kadastrālās vērtēšanas noteikumos (kas ir MK noteikumi) šāds apgrūtinājums netika noteikts NEKAD un nav arī noteikts jaunajos vērtēšanas noteikumos. Lielais jautājums ir - KĀPĒC??? Te būtu darbs arī Tiesībsargam un Satversmes tiesai.

Atbildēt

Mafija

23.12.2020. 15:17

Ko atbildes Bordaniešu grupejums?

Atbildēt

Rīgas dome krāpj tautu

23.12.2020. 15:13

Paskaties ko saka likums un vai Rīgas namu pārvaldnieks (RNP), slēdzot piespiedu nomas zemes līgumus, to ievēro? Sagribēji, jo Latvijā nav ne likumu varas, ne valsts kontroles pār likumiem. RNP slēdz aplamus un netaisnīgus šo līgumus savā un zemes īpašnieka interesēs.
Rīgas namu pārvaldnieks krāpj rīdziniekus. lasi likumu: "Likuma "Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās" 12.panta otrā daļa nosaka, ka "Ja bijušajiem zemes īpašniekiem vai viņu mantiniekiem atjaunotas īpašuma tiesības uz zemi, uz kuras atrodas šā likuma 12.panta pirmās daļas 3.punktā minētie objekti, kā arī valstij vai pašvaldībām piederoši ūdensapgādes, siltumapgādes un energoapgādes objekti, zemes nomas maksu nosaka, pusēm rakstveidā vienojoties. Ja puses nevar vienotie..."- vai esi manījis, ka kaut vienā gadījumā RNP ievērotu šo likumu!
Labi, saprotu Ušakova ēras nelikumības, kurām nebija izmēra, bet vai jaunā Rīgas dome ņems vērā un pieprasīs RNP ievērot un cienīt Latvijas valsts likumus?

Atbildēt

Kulax uz acs

23.12.2020. 14:54

Daudzdzīvokļu māju kā apgrūtinājumu, kas ietekmē kadastrālo vērtību, var reģistrēt tikai pats zemes īpašnieks. To darīt, viņš, protams, nav ieinteresēts. Tāpēc loģiski būtu, ka māju kā apgrūtinājumu zemei var noteikt arī pašvaldība pēc ēkas (būves) pieprasījuma. Ēka uz zemes ir vēl lielāks apgrūtinājums, nekā augstsprieguma līnijai, kas iet pāri zemei. Tas gan būtu jāņem vērā.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

23.12.2020. 14:47

Ausmai vajadzētu paņemt savas acis pierē un pakustināt arī smadzenes. Kadastrālo vērtību bāzi izstrādā TM (kas gan ir muļķīgi, jo to loģiskāk būtu darīt EM), bet NĪN vērtības nosaka FM. Ja šīs abas lietas netiek vērtētas kontekstā, tad nekas tur beigās nesanāk. Jau iepriekš vairākkārtīgi tika uzsvērts, ka BEZ NĪN pārskatīšanas jaunās kadastrālo vērtību bāzes spēkā nestāsies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...